בפעם הקודמת שהפועל ירדה ליגה, בני יהודה ניצלה את זה לחגוג תואר, והנה, רק ירדנו ובום, תואר לשכונה.

אז אני רואה את החשבון ההיסטורי שלנו עם הכתומים באיזון.

*

בכל מקרה, עוד צעד חשוב בגיבוש הסגל והדרך חזרה לליגת העל הוא בחירת המאמן, הפוסט הקודם דיבר על אפשרויות ולאחר השבוע האחרון נראה שהתהליך הוא…אההה…לא מדהים.

את יוסי מזרחי הייתי שמח לקבל, הוא מנוסה ושועל קרבות והכל, אבל הוא לא צריך את הפועל כדי להשתקם/ לבנות קריירה, ולכן הציפייה שיגיע בחוזה נמוך הייתה גם למי שלא בסוד העניינים, די חסרת סיכוי, פרדי דוד מצד שני, לא יודע, לא מספיק רעב.

אז הלכנו על מוטי (הוא מרשה לי כבר לקרוא לו ככה בכלל ?).

*

בינתיים בשבוע הזה, יצאו שחקני העבר (בעיקר מחזור שנות ה80) בקמפיין להחזרתם למערכת, ועל שום מה ?, אני תמיד אעדיף סמל אדום במערכת אבל צריך להיות לזה קצת היגיון, ולא, קדנציה מוצלחת בגולסטאר היא לא כזו, הציפייה הזו שהניסנובים שכנראה גדול עם החבורה הזו בבית ילכו ויתנו לדור הזה את כל התפקידים במועדון היא שוב, לא הגיונית.

על הנייר ולפי ההדלפות הציפיה שלהם היא למשה סיני כמנהל מקצועי, שייע מאמן, אקהויז מנהל מקצועי בנוער, בז'רנו מאמן שוערים ופיני בלילי מאמן חלוצים – ולטורק כבר נמצא תפקיד.

נו די, שחררו קצת!! נודניקים!

הרי אתם רואים כמונו שהמצב לא להיט ואם אתם באים נטו מאהבה, אזז קדימה, תתגייסו, הרי סיני לדוגמא היה (לפי השמועות) מועמד לאימון, אבל הוא רוצה ניהול מקצועי (מפי הסוס בעצמו), והרי מה לסיני וניהול מקצועי ובכלל מה לסיני ולהפועל בליגת המשנה ?.

*

אז מה שיפה שבתהליך לא סדור, יצא משהו די נכון, כי היחיד שהסתכל על הסיטואציה ואמר, נכון, זה לא ג'וב החלומות, הכסף לא משהו ויש עננות כאלה ואחרים, היה מכביסט, ולא סתם מכביסט סטייל איזה גל אלברמן כזה , מכביסט אורגינל, רע כזה, צפון תל אביבי, גדל באגודה מגיל אפס ובקטע שמצורף אפשר לראות מאיזה בית גידול מרושע ועמלקי הוא מגיע.

אז המכביסט הזה בא ואומר בראיון הראשון איתו שלא היו לו הצעות ושהוא מקווה להצליח כי זה טוב לו ושהסכים לתנאים הנוכחיים כי הוא מסתכל רחב יותר, והמכביסט הזה אומר בעצם שהוא מבין שהוא חייב להצליח ושאם הוא יצליח הוא והקהל יהיו בסדר, כי הוא יודע שבסוף גם הוא וגם הקהל, אם תהיה הצלחה, יידעו להתעלם מהעבר ולהתעסק בהצלחות , זה מכביסט שמכיר אותנו מהקרביים ויודע שגם אנחנו אוהדי הצלחות!

ובמצבנו מאמן שבא מתוך מודעות כזו, זה הכרחי.

*

עכשיו מוטי, תפשיל שרוולים, תלמד את הנוער ומצבת המושאלים שלנו (יש כמה הפתעות חיוביות) ותלך ותבנה סגל רשע כזה כמו שמזמן לא היה פה.

*

והנה רגע שבו איוניר לימד את יוסי מזרחי שיעור מסוים בכדורגל.

יומן חזרה לליגת העל - פרק א'
יומן חזרה לליגת העל - פרק ג' - בונים סגל