אוקי, בואו נעשה מהר סדר.

אריק ינקו – אחלה החתמה, אוהב מאוד, שוער ליגת על לגיטימי, שחקן בית ואגדת אינסטוש בהתהוות.

אקסברד – שחקן מוביל בלאומית, 60 שערים ב3 עונות, בגיל המתאים, משפחה אדומה, ברוך הבא חבר.

דניאל גרץ ועומרי שקל – וואלה לא מכיר באמת, אבל לפחות הגיעו מהלאומית ומכירים את העסק.

פדרו גלבאן – הדילמה הגדולה, מצד אחד יכול להיות "הערן לוי" שלנו, מצד שני מזכיר יותר מדי דברים בעייתיים אצל "ערן לוי שלהם" – אבל נקווה רק לטוב.

סה"כ 5 החתמות במהירות שיא, אבל לא ציפיתי למשהו אחר.

ולדילמות ולהחלטות שיש לקבל:

צעירים בסגל – ברשצקי, גנדה, אליאס – כמובן שצריכים להישאר ולהיות חלק משמעותי בשנה הבאה ובעתיד- לפי כל ההדלפות, הם לגמרי שם.

מוכרים בלבד – אלטמן וגוטליב בשביל הקופה.

החזרת מושאלים – לקס כנראה חוזר (אחרי אחלה עונה בסכנין), ספורי עושה פרצופים (אני בעד להחזיר ומאמין בו, אבל יש פה כנראה אמוציות), רז נחמיאס נתן עונה טובה בבית"ר רמלה (ת"א), עבדי פרחאת אופציה למגן ימני מחליף, עידן כהן מספרים שהיה בסדר (שוב בבית"ר רמלה ת"א – בקיצור כנראה שרובם יחזרו.

דגני וידין – מהבודדים שנשארו עם החוזים מתקופת כבירי- שזה אומר פרמיה על מחירון ליגת העל ובכל זאת אנחנו בסרט אחר, אם אפשר להשאיר ולהגיע לסיכום, כדאי מאוד, אם רק אחד, מעדיף את דגני.

מקום לזרים – אם גלבאן יקבל אזרחות אני אשמח לבלם, מגן שמאלי וחלוץ זר (פושה ?), אם רק שניים, אז תלוי בשאר הסעיפים, חשוב שיחתימו מה שנקרא "זרתותח".

שאריות מסגל הירידה – שחר הירש ? משומר ? גל שיש ? לא יודע, עמית ביטון (הייתי שמח לקבל אותו לעוד עונה)

מעלים מהנוער – שולמייסטר (מגן שמאלי), רז שלמה (בלם וקשר אחורי, נחשב לשחקן עתיד), עדן הרשקוביץ (חלוץ) , דודי אלון (שוער, אפשר לקחת הימור ולחסוך שכר בוגר), איברהים ספורי (האח של..) אלה הבולטים – בכל מקרה, צריכים בעיני להגיע לפתיחת האימונים, זה חלק מהטיקט של איווניר, טיפוח הצעירים, רובם שחקני נבחרות, רובם נחשבים להבטחה וסביר להניח שאם אנחנו בליגת העל , רובם היו מוצאים מקום בלאומית .בכל מקרה אם אני איווניר הם מקבלים צ'אנס באימונים.

הזדמנויות בשוק – לפי האתרים יש עוד הרבה מו"מ שמתנהל, אז לכו תדעו.

*

בקיצור יש עוד הרבה עבודה, החלטות החלטות החלטות, אבל נראה שהאורות בוולפסון דולקים כל ערב עד מאוחר.

יומן חזרה לליגת העל - פרק ב'
הטרמפיסט - קווים לדמותו