הפועל ממשיכה לבנות את הסגל בכל הכוח, כבר 13 שחקנים הגיעו וחזרו, התקשורת מצידה חוגגת כל הצטרפות וסופרת כל שחקן, הרכש ה13 בישרו כותרות העיתון על ההצטרפות של ניר לקס, רכש ? ניר לקס, שחקן בית, גדל בכל מחלקות המועדון, הושאל לבית"ר רמלה ת"א , חזר להפועל, הושאל שוב לסכנין, התבשל, גדל וחוזר להפועל.

אבל לתקשורת זה טוב לספור ראשים, אז מתוך 13 שחקנים, 6 הם שחקני נוער ומושאלים שמצטרפים כרגע, חלקם מראש כחריגי גיל לנוער, אבל למה להפריע לסיפור ששוב הפועל מצרפת 20 ומשהו שחקנים, כאילו שיש ברירה בסיטואציה הנוכחית שכל מה שנשאר משנה שעברה אחרי הפירוק וירידת הליגה והתאמת הסגל לתקציב הלאומית זה רק גנדה וברשצקי וידין .

*

נעבור להחלטות :

ידין נשאר – ללא ספק הבכיר כרגע בסגל, שחקן ליגת העל יותר מלגיטימי, הרכב בהרבה קבוצות, מנוסה ומנהיג (לפחות בקדנציה האחרונה) – אביחי צריך עוד להוכיח שהוא מסוגל להוביל את העסק בסיטואציה הקיימת – אבל זו בשורה טובה מאוד – היה ברור שיש כסף מוגבל למספר בכירים וההחלטה ללכת עליו היא טובה . ברוך הנשאר.

ניר לקס – קשר 50-50, אחרי עונה טובה בסכנין, בדיוק בסיטואציה הנכונה, השאלתו שנה שעברה לסכנין היא חלק משרשרת הטעויות במועדון.

רז נחמיאס – עוגן בבית"ר רמלה ת"א (שאחרי מכבי קולטת מהפועל הרבה שחקנים), יכול לשחק כמגן שמאלי וכקשר, שחקן הנבחרת הצעירה, ישחק ככל הנראה כמגן השמאלי הבכיר.

ישראל ראש – בלם, לא ראיתי אותו בכלל, אומרים שהוא טוב ללאומית, טעון בירור.

טל בנש – ראש קונספירציית "סתיו שחם" – מגן ימני, ככל הנראה הבכיר, בסגל שיש לו כבר את עידן כהן (עוד חוזר מרמלה) ועל הנייר אפשרות להחזיר עוד 2 מגינים מושאלים מהלאומית (פרחאת מירושלים ואבו אלהיג'א מראשל"צ) – שמו נקשר כבר כמה עונות להפועל, עבר עונה לא טובה בליגת העל, נחזיק אתבעות, בפורום הוא מעין אגדת מנג'ר כבר תקופה.

גיא בדש – מי אתה ?

*

נעבור לשמועות :

מחפשים בלם זר וחלוץ זר – פושה קופץ לי בפושים כל יומיים, אולי בגלל זה הכינוי, נקווה שיפגעו היטב פה, ההחלטה לחפש בלם וחלוץ נשמעת נכונה.

דגני – אומרים שנתן להפועל עדיפות, אולי בגלל שיש לו וואחד חוזה, בכל מקרה דגני אהוב מאוד בקהל, הישארותו בסגל אומרת שישראל ראש יהיה הבלם המחליף, זה נשמע טוב מדי ללאומית, נראה, בכל מקרה דגני יקר.

רמזי ספורי – מה קורה איתו ? הקהל די לא מסמפט , אני מאוד בעדו (ולו בשביל חידת הטריוויה העתידית על זוג האחים) – בכל מקרה, נחכה.

*

בפינת מתי כבר תסתיים הסאגה ?

גוטליב – מכבי חיפה מוציאה מלאאאא עדכונים של "תחזיקו אותי" , הפועל בונה עליו לתזרים, בהפועל לא יישאר.

אלטמן – סיפור די ברור, לא יישאר, סעיף שחרור בגובה החוב לגרמנים.

עכו לא עוברת בקרה – נחנקנו !

*

ההרכב הראשון נראה ככה אצלי בראש :

שוער – ינקו

הגנה – בנש, בלם זר, דגני (ראש), נחמיאס

קישור אחורי – ידין ולקס

כנפיים – ספורי (גלבאן) וברשצקי

התקפה – חלוץ זר ואקסברד.

מחליפים בכירים – גנדה, גלבאן , גרץ ושקל.

בקיצור, הסגל כבר די ברור, נראה יחסית מאוזן בהתאם לשמועות, מחכים גם לשמוע קצת על הנוער שיקבל צ'אנס ואולי על איזו הפתעת רכש.

*

בתחילת אוגוסט פותחים את גביע הטוטו (חייבים תואר) וב1 לספטמבר יש כבר דרבי, אסף דה קופ, הנה אנחנו באים.

מהלך החולצות של מכבי
ארגונים מסודרים