איך חשבתי שהלאומית תהיה ? ימי שישי, אחרי הסידורים של הבוקר, חומוס בצהריים, הולכים בכפכפים ומשקפי שמש לראות כדורגל, חוזרים בשעה נורמלית הביתה, עושים פאלוורות של יובנטוס על הליגה.

איך זה היה אתמול ? יום שני, פקקים של 17:00 באיילון, חניה בדוחק , לחץ של דרבי בבטן.

ובאמת שהייתי בלחץ, כי אני מפחד מפתיחה לא טובה, איזה כדור שלג שהמועדון הכי כאוטי בעולם (לא מגזים) יידע לנצל לטובת עוד קצת הרס עצמי ובמחצית הראשונה ידעתי ממה חששתי, ראשון שיחקו כדורגל, הניעו כדור, תקפו והחלוץ שלהם היה נראה מאוד מאיים.

בשלב הזה "קניתי" תיקו, גם באחד אפס "קניתי" תיקו, בכלל אמרו שבליגה הזו אפשר לקנות לא מעט תוצאות.
בסוף ראשון עשו טובה ונתנו לנו להבקיע את הראשון ואת השני והשלישי.

*

יש משהו קצת נעים בתרפיה הזו, הלחץ הוא מאוד גדול, יש אופ"א וחובות וניג'סים שמזכירים כל הזמן שהכל עוד שביר ושאנחנו לא במצב של נתניה, מכיר, מודע, משחק אותה רגוע בפוסטים מסוימים, אבל כן, לחוץ.

אבל היה משהו נעים אתמול – קודם כל בלעשות דאווין של הקבוצה הגדולה – זו שבאה למשחק חוץ ומעלימה את הקהל הנוכחי, עזבו אתכם מעובדות, 4,000 איש במשחק חוץ בראשון לציון ביום שני ב19:00, זה הרבה בלי קשר לכלום, והנחילים נחילים האלה שהגיעו עם החולצות האדומות (אוסף אקלקטי של פריטים לא קשורים, אצלנו אין מהפכת מרציינדז) עשה טוב, אני לא לבד בטמטום הזה, יש עוד לא מעט משוגעים כמוני, מישהו בקהל אמר שבהפועל זה "קהל כשלונות" – כמו שבמקומות אחרים באים יותר כשמצליחים, אצלנו הקטסטרופות מוציאות את הרזרבות מהבית.

אז היה נחמד להרגיש שוב "מועדון גדול" והפירוטכניקה והעידוד וכל זה, היה כייף.

אבל היה משהו יותר כייפי, תחושה שכבר מזמן לא הרגשתי.

זה הולך ככה.

הקבוצה שלכם בדקה ה-70 כבר הכריעה את המשחק, המצב שלכם בטבלה סבבה לגמרי, אין לחץ מהמגרשים האחרים, עכשיו זה רק אתה והקהל והשירים והחבר'ה ליד שרגועים, כדורים שורקים ליד השער שלך לא מטרידים, מכסימום נקבל שער מצמק, עכשיו זה הזמן ליהנות.

זה אחד הדברים הכי כייפים לאלה שהולכים למגרשים.

נהניתי.

(דרך אגב ברשימת הדברים שכבר מזמן אני מתגעגע אליהם מופיעה התחושה שרק מי שיש לו בועט גדול של בעיטות חופשיות מכיר, הרגע הזה שאתה מקבל הזדמנות ואתה יודע שסלים/ משה/ ג'ימי הולכים לשמח אותך בעוד כמה שניות, זה לא קשור לכלום אבל כשחשבתי על הפוסט זה קפץ לי)

*

ואז התחלנו לחפור בקבוצות הוואטאפ, כן, אני לא מת על פדרו, הוא שמנמן ותוקע את המשחק, כן, אני לא הייתי משחק עם שלושה בלמים בליגה הזו, כן, יש על הספסל שחקנים שצריכים לשחק יותר.

אבל אני חושב שאיוניר גם לחוץ להצליח, נקווה שימצא את ההרכב הנכון, זה עוד לא מרגיש כמו ההרכב הנכון.

אבל היה כייף.

ויום שישי – בצהריים – בני לוד מלחמה (ואני ליד הבריכה בקפריסין).

*

אהה

ומחווה יפה של הראשל"צים לגדול השחקנים שלנו , פירגן לנו ברקו (או שהעירייה החליטה להזכיר לו שיש גדולים ממנו בכדורגל הישראלי, יש מצב שזה מחרפן אותו )

IMG_3578

ליגת העל חוזרת
פוסט גנרי לשחקן העבר