בסופו של דבר ? מה זה הדבר הזה שנקרא הפועל ת"א.

זה ארגון – כן, ארגון כושל, בDNA, אבל ארגון, מורכב מבעלי תפקידים ובעלי שליטה, להגיד שהפועל של היום זה ארגון מתפקד זו מחמאה, אבל בוא נזכור, הפועל גם בשנותיה הטובות הייתה ארגון זוועתי, מבית ברנר ועד אורנשטיין, אין כרגע מה לנתח, בכל הקשור לצד האופרטיבי, יודע כל בעל עניין את האמת.

זו קבוצה – 11 בחורים באדום שמנסים כמיטב יכולתם להכניס את הכדור לרשת של ה11 מהצד השני, היו שנים נהדרות על הדשא, אבל היום לא משהו, נחזיק אצבעות שישתפר, למען האמת כל אחד מאתנו שהולך ונותן את הלב בראותו את הקבוצה שעל הדשא ראוי בעצמו ביום מן הימים למנוי של כבוד.

וזו קהילה – שמורכבת מאוהדים, שחקני עבר בעלי זכויות, זיכרונות מימים טובים והדחקות של הימים הרעים, הפועל זה אני ואתה, הקהילה הזו חיה בלבבות, בימי שישי אחרי צהריים (או שני בשבע) וברשתות החברתיות, שיחות בין חברים ובזיכרונות מימים יפים יותר.

*

שלום לכולם, כל מי שמכיר אותי _______ (הכנס שם אקראי) יודע שגדלתי בהפועל והלב שלי אדום, הייתי חלק מ______(הכנס תקופה) ותמיד אהיה אוהד הפועל, לצערי ההנהלה הנוכחית אינה מכבדת את תרומתי _____(הכנס רזומה) והחליטה לשלול ממני את המנוי שניתן לי על ידי הנהלות קודמות לאור תרומתי _____ (הכנס תמונה נוסטלגית מרגע מרגש), אני מכבד את ההחלטה למרות שאיני מבין אותה, רכשתי לעצמי מנוי בכוחות עצמי ואמשיך לעודד את הקבוצה שכן תמיד אהיה אוהד שלה אך חשוב לי שתדעו את האמת.

המנוי עצמו אינו העניין, אך אני רוצה שתדעו חבריי באדום עד כמה הדבר פגע בי, נתתי לקבוצה את שנותיי הטובות ביותר וחבל לי שהמועדון אינו מכבד אותי, כל זאת אינו משנה כרגע, בתקווה לימים טובים יותר ומכבדים.

שלכם ______ (הכנס מספר אקראי) לב אדום.

 

מתוך פוסט שלא נכתב.

*

זו הדרך היחידה לנצח בפרשה הזו, מי שמנהל מרדף אחר הכבוד בארגון כושל כמונו, לא ייצא מזה טוב, מי שמתעקש לנהל את הטלנובלות של שנות ה80 לא ינצח בקרבות של 2017, מועדון כדורגל צריך למצוא את הדרך לכבד את שחקני העבר שלו, מועדון כדורגל ראוי שיתכבד בנוכחות שחקני העבר כחלק מבעלי התפקיד שבו, זו האידיליה, אלא שבהפועל של היום, זו פריבליגיה, הניסנובים לא יקבלו פה קרדיט אוטומטי על ההתנהלות פה, אבל תפקידם בשרשרת אינו לנהל את המורשת, תפקידם להבריא את המערכת, יצליחו, ייזכרו בלבבות הקהילה לטובה, ייכשלו, כמו רבים שלפניהן, נבוא איתם חשבון וירטואלי.

*

ומי שרודף אחרי הכבוד , הכבוד אינו מוצא אותו, מהראן לאלא לדוגמא, מצא אותי הבוקר בלב נחמץ, מהאהובים והאציליים של העת הנוכחית, ומה נבוא בחשבון למהראן שגם אותו לא ידענו לשמר כארגון בזמן אמת, מה נוכל לעזור לו ברגע הזה שהקריירה מסתיימת וזו הייתה קריירה יפה ומכובדת, רק לתת חיבוק וירטואלי ולהציע לו מקום של כבוד בקהילה שלנו, זה אולי לא הרבה, אבל זה בטח שווה יותר ממנוי עם בופה.

יומן חזרה לליגת העל
טיפים לנבחרות ישראל