עוד מעט ובבאר שבע יבינו שהעונה הזו קצת אבודה, רק קצת, כי היא רק התחילה ויש גם גביע ולשחק באירופה ולהבטיח כרטיס ולך תדע מה יהיה בינואר.

אבל אז ברק בכר יבוא בכל מקרה לאלונה ויבקש חיזוק, כי וואקמה כנראה (יילך בכסף גדול), ויטור אולי יחזור, יש מספיק נסיבות מקלות (פציעות) ויש מספיק כישרון כבר היום בסגל, העונה לא אבודה, מה פרנקו מקשקש, אנחנו תיכף חוזרים.

וכשהוא יבקש חיזוק, אלונה תצטרך להחליט איפה היא הרוויחה (כסף, תארים) ואיפה פחות – כי נגיד שבוזגלו וברדה וראדי ו-ויטור והובאן ובן שהר ועוד הגיעו בחינם וגם מי שבא בכסף סביר (וואקמה, צדק) היו החלטות טובות.

מצד שני חבורת מ.ס אשדוד + דור אלו ואורן ביטון – כולם נקנו בסכומים מטורפים, כולם נקנו מהשועלים (ג'קי, לוזונים, שירצקי) ואת האמת למעט אוחנה, לא נראה שזו כזו בוננזה.

*

אלונה תצטרך להחליט, כי יש כסף בכיס, וואקמה בכלל יביא קופה, מה יותר קל מלהביא את קלטינס ודיע סבע ויואב ג'רפי וגדי קינדה.

אבל מצד שני, הניסיון אומר, שאיפה שאין כסף קל, יש ממזרתיות ויש חשיבה מחוץ לקופסא ויש מספיק מה לעשות גם בלי "תעודות הביטוח".

מצד רביעי יש את וידאר וראיקוביץ, אומרים שהם יימכרו בהמון כסף, הפיתוי גדול, להביא שחקנים ברמה הזו ולנסות להכפיל את ההשקעה ועוד לקבל על הדרך תפוקה איכותית.

*

אבל אולי מה שקורה לבאר שבע כרגע זה קצת "נס משמים" – כי זה קצת "עבד מהר מדי" – כתבתי את זה בפוסט על מכבי, הריצה לליגת האלופות היא הזויה, בטח לקבוצה כמו באר שבע, אם השנה הזו קצת אבודה, אז אפשר לתקן בכסף סביר בינואר ועוד קצת בחלון הבא, מכסימום תהיו שנתיים בלי תואר ותבנו דירוג באירופה. נורא ואיום.

*

באר שבע נבנתה מהעברות חופשיות , מכבי של אוסקר שהייתה בסיס לשושלת נבנתה מהעברות חופשיות וזהבי בגרושים, הפועל של גוטמן, מכבי חיפה של אלישע וגם ק"ש של רב"ש, זה תמיד מתחיל בקטן, אז "השכל הישראלי" (סליחה על הקלישאה) עובד הכי טוב , כשאתה חייב לעבוד עם הסגל שיש לך ועם מה שהשוק זורק לך, רק אז, אתה מתחדד.

*

אבל אני סתם מקשקש בבלוג, גדי קינדה זה מה שחסר לך כותב לה עכשיו בטח דודו, מחיר מצוין, 1.2 מליון יורו ל40% כרטיס וכל הטוב הזה שלך.

שירות מקצועי לחברים בצהוב
שקר התקציב של מכבי חיפה