הבלוג רוצה לברך את הנהלת מכבי תל אביב כדורסל, על בחירתה ויציאתה לדרך חדשה, הבלוג משוכנע שנשקלו כל הטיעונים, נלקחו כל הסיכונים בחשבון והתקבלה החלטה טובה ויציבה.

הבלוג שחגג השנה ניצחונות כבירים בליגת המשנה על מכבי ב' כדורגל המתכנה גם בית"ר רמלה ת"א לא יעשה שקר בנפשו ויזכור כי דרבי הוא דרבי הוא דרבי.

בנוסף הבלוג מאמין ביכולת של הצהובים למצוא את היכולות הכספיות הנדרשות בהרכבת 2 קבוצות, 2 סגלים, 24 שחקני כדורסל, 2 מאמנים ראשיים, 4 עוזרי מאמן, 2 מאמני כושר ודובר אחד בתוך מסגרת התקציב שנדמה שנשכחה העובדה שגבוהה היא לדוגמא מהיריבה העירונית הצנועה בלפחות פי6-7.

הבלוג גאה בנחישות הצהובה לפעול לקידום הספורטאים הישראלים, בארץ ובעולם ומאחל הצלחה רבה לכל ספורטאי שכזה, זיכרו, אין קבוצות ב', יש רק שחקני סגל ב', אין תפקידים קטנים, יש שחקני כדורסל לא מספיק גבוהים.

ישנם ימים ליריבות וישנם ימים להגיד שאפו.

***

בנוסף הבלוג שמח כי סאגה רבת שנים מגיעה לסיום הנכון, מכבי לא תנטוש את הליגה הישראלית ותמשיך לייצג אותנו בכבוד, אין ספק כי עונה נוספת של אי הצלחה להעפיל שלב במסגרת המתכנה הליגה האירופאית הייתה מעט משעממת, אולם הבלוג סמוך ובטוח כי במסגרת החדשה תכה מכבי את יריבותיה ואם לא, אז לא קרה כלום.

***

תודה לכולם, בהצלחה לכולם*

*הבלוג שומר לעצמו את הזכות להתנער מברכות אילו במידה חשדות מסוימים בדבר קיומה של אסטרטגיית "תחזיקו אותי" התגנבה לשיקולי ההחלטה.

האמת מאחורי "החוקים המגבילים"
איש עבודה