סקירת AFC מזרח

הסקירה שלי ל-AFC מזרח עלתה בוואלה היום. האמת שהכנתי אותה כבר די מזמן אבל ציפיתי שהסיפור עם דארל ריוויס ייפתר, מה שלא קרה, אז זהו.

מכיוון שלכל קבוצה מוקצות 200 מילה ואז אי אפשר להגיד כל מה שאתה חושב, אז הנה מספר הרחבות, בעיקר לגבי הפטס:

  • על למה אני חושב שהג'טס לא יצליחו העונה לשחזר את העונה הקודמת, כבר רשמתי פה
  • השאלה הגדולה של הבית ממשיכה להיות כמובן הפטריוטס. בתור אוהד פטס, השנה האחרונה היתה תסכול מתמשך. הקבוצה של שנה שעברה לא היתה יותר גרועה מזו של 2005 או אפילו 2006, בעיקרון. אבל ב-2005 באנו אחרי שלוש אליפויות ב-4 שנים, אז הסתדרנו עם שנה אחת גרועה, וב-2006 זאת היתה קבוצה שסך הכל נתנה יותר ממה שהיה לה וזה שהיא היתה רחוקה הפלה של "פנסים" מעוד סופרבול היא תעודת כבוד לביליצ'ק.
  • אבל שנה שעברה היתה שונה. שנה שעברה היתה הרגשה שביליצ'ק מאבד את זה. שהוא לא חי את המגרש. זה כבר כמה שנים שההגנות שלו לא מתפקדות ברמה שמצופה מהן והוא ממשיך להביא שחקנים שלא ברמה של הליגה (מי אמר דלתא אוניל?) כאילו הוא עדיין הגאון ההגנתי שפעם חשבנו שהוא.
  • גם בהתקפה ראינו מקובעות מאוד גדולה, כשהפטס משחקים בדיוק את אותו פורמשיין שהם שיחקו ב-2007 ועשו את ה-16-0, רק שהיום כולם למדו איך עוצרים את זה וגם רנדי מוס איבד צעד, מה שהופך את התלות בווס וולקר לגדולה עוד יותר. החסרון האמיתי בשיטה הזאת היא שבעצם אין לך משחק ריצה וקבוצות יכולות להתמקד בעצירת המסירה. כמו שזה נראה, גם השנה זה לא הולך להשתנות כי מלורנס מארוני כבר לא תבוא הישועה וכל מי שבא אחריו זה או רצים בינוניים או כאלו שהסוס שלהם נגמר מזמן. בקיצור, גם השנה, ההתקפה תקום ותיפול על טום בריידי.
  • האמת, יכולים להיות דברים גרועים מזה.
  • עוד נקודה מענינת לגבי ההתקפה זה השילוב בין אדלמן ו-וולקר, אם וכאשר הוא יחזור בריא וכשיר. שניהם תופסים את עמדת הסלוט רסיבר והשאלה היא האם לביליצ'ק יש תוכניות לשים את שניהם ביחד בכל מיני מערכים משונים שיבלבלו הגנות. יכול להיות מעניין.
  • לגגבי מיאמי – יש לי הרגשה טובה לקבוצה הזאת. בשנתיים האחרונות היה להם חומר שחקנים שלא היה אמור להספיק ליותר מ-5 ניצחונות, והם ניצחו לפחות 7 בכל אחת, כולל ביקור פלייאוף לפני שנתיים. את צ'אד הני מאוד אהבתי במישיגן (השילוב שלו עם מריו מאנינגהם היה קטלני, עד היום אני אבל על ההפסד שלהם לאוהיו סטייט ששלח את הבאקאייז להפסד לכריס ליק בגמר ה-BCS) וברנדון מרשל מסוגל להפוך כל ק"ב למוסר על (ראו ערך קייל אורטון שנה שעברה או איך ג'יי קאטלר נראה מאז שעזב את דנבר). ההגנה חייבת להשתפר כדי להיות מסוגלת לעצור את ההתקפות הקטלניות של הפטס והבילס (סתם,סתם) אבל הם בטוח יעשו חיים קשים לכל מי שיפגוש אותם. אתם יכולים לרשום לג'טס ולפטס לפחות הפסד אחד לדולפינס השנה.
  • לגבי הבילס – אני יודע שהם יריבים לבית והכל, אבל פשוט כואב הלב.
אתה עם הכחול, שמאלה
להקטין את הליגות

No Comments

נדב גורדו 16 באוגוסט 2010

לגבי הפאטס – ביליצ'ק פשוט מחכה לראות איזה חידושים מאייר מתכנן לספרד אופנס השנה בפלורידה בלי טיבו, בשביל להעתיק:-)

Amir A 16 באוגוסט 2010

האמת לגבי הפטס חייבת להאמר – שלום ותודה על הדגים. בשנים האחרונות הם נראים כמו עוד קבוצה. אני לא חושב שיש עוד מישהו שחושב על הליגה כעל מאבק בין הפטס לקולטס. אפילו בשנה של מאט קאסל היה ברור שמדובר בקוריוז יותר מאשר משהו אמיתי.

היה, וטוב שהיה.

mayhem 17 באוגוסט 2010

אחרי המשחק הראשון, יהיה קשה להוציא את אדלמן מהעמדה שלו, אפילו לוולקר.

אריאל אולי אתה יודע למה לעזאזל ביליצ'ק לא מביא סוף סוף איזה רץ צעיר ודינמי (שגם אשכרה רץ קדימה ולא רוקד) בדראפט?

למרות 3 טאצ'ים מ 2-3 יארדים הרצים של הפטס לא עשו כלום..

Comments closed