זוטות לסוף השבוע

 

כמה דברים מפה ומשם בלי סדר הגיוני:

– ההשעיה של ביג בן קוצרה משישה משחקים לארבעה בלבד, בדיוק כמו שהיה ברור כבר כשההשעיה ניתנה. במקביל, ביירון לפטוויץ' נפצע, מה שמשאיר את דניס דיקסון בתור הפותח של אורגון לאותם ארבעה שבועות. ההבדל בין ארבעה משחקים לשישה משחקים לא נראה כזה משמעותי אבל ההבדל בין מאזן 1-3 (שנראה הגיוני לאור הלו"ז הקשה של פיטסבורג) לבין, נניח 2-4 או אפילו 1-5 הוא גדול מאוד. אני עדיין דבק בהימור שלי שפיטסבורג יגיעו לפלייאוף.

– כל מי שמזלזל בראמס בעונה הקרובה לא ראה את סם ברדפורד בפרי-סיזן. נכון, זה רק פרי-סיזן, אבל ברדפורד נראה כאילו הוא בנוי למקצוענים והוא גם חטף כמה מכות שהראו שהכתף שלו מצליחה להחזיק מעמד. בהחלט אופציה טובה מאוד לק"ב מחליף בפנטזי.

– עוד מישהו שנותן פרי-סיזן מצוין זה קולט מקוי בקליבלנד, כולל ביצוע של 13 מ-13 במשחק האחרון ביום חמישי. אם נזכור שהק"ב הפותח בקליבלנד כרגע הוא ג'ייק דלהום, לא קשה לדמיין את מקוי פותח תוך כמה שבועות.

– דרך אגב, ידעתם שאריק מאנג'יני עוד מאמן את קליבלנד? נשבע לכם, רק אתמול שמתי לב לזה. איך זה קרה בדיוק?

– ואם דיברנו על דלהום, אז סו – הבחירה השניה בדראפט של דטרויט – נקנס ב-7,500 דולר על זה שהוא הטיח את דלהום בכח לקרקע במשחק קדם עונה. ברצינות, 7,500 דולר? האיש חתם על חוזה של 68 מיליון דולר ואתם חושבים ש-7,500 ידגדגו לו? אכן, דואגת לשחקנים שלה, הליגה

– מי שקרא אותי פה ושם יודע כמה אני "אוהב" את השטות הזאת של Icing the kicker. אז במשחק בין יוטה לפיטסבורג השבוע, המאמן של יוטה שהיתה ביתרון שלוש נקודות בשניות הסיום, "הקפיא" את הבועט של פיטסבורג לא פעם אחת, אלא פעמיים. ומה קרה? בפעם הראשונה הוא הכניס, בפעם השניה הוא החטיא ובסוף, בשלישית זה שוב נכנס והמשחק הלך להארכה (שבה יוטה ניצחה). נו, הקפאת אותו פעם אחת, נגיד שיש לזה ערך, בשביל מה עוד פעם, לעזאזל? לפחות במקצוענים אסור לקחת שני טיים אאוטס רצופים אז הפארסה הזאת תימנע מאיתנו.

– משהו שלא קשור ישירות לספורט אבל בסוף כן. במוסף הכלכלה של ידיעות בשבת התפרסמה כתבה מופתית שבה פנה כתב של העיתון למשרדי יחסי ציבור ולובינג שונים כביכול כדי לקדם רשת מכוני כושר שהוא עומד לפתוח, כולל רצון שלו להעביר הצעת חוק שתכריח מכוני כושר לשחרר אנשים מהחוזה שלהם ללא קנס. קריאה בכתבה הזאת מבהירה כמה עמוק נגע הלובינג וה-PR פשה במדינה ועד כמה מעט יש השפעה לנבחרי הציבור שלנו על הצעות החוק שלהם. תחשבו ככה – כל הצעת חוק שאתם רואים, שהגיש איזה חבר כנסת פעלתן, בין אם היא טובה לצרכן או רעה לו, מגיעה ממשרד לובינג כלשהו שמאחוריו עומד לקוח פרטי שמרוויח ממנה. היה עצוב לקרוא.

– ואיפה הקשר לספורט? ובכן, במוסף שבע ימים של ידיעות באותו גיליון, מופיעה כתבה שלמה על אלי טביב, שאי אפשר שלא לראות איך כתב את כולה איש יחסי הציבור שלו. לא ידעתם שאלי טביב הוא קדוש שהתחיל בתור עגלון בכפר סבא? שבהפועל כפר סבא בכלל התנכלו לו (ואף מילה על השחקנים שהוא לקח איתו משם להפועל תל אביב), שכשהוא התחזה למישהו אחר בשביל לברוח מהארץ הוא היה צעיר וטיפש ובכלל – הוא איש צנוע מאוד שלא משוויץ בכסף שלו ואז מה אם הוא גר בבית בקומה ה-25 בפלורידה שממנו  יש נוף מדהים ויש לו עוד שני בתים בארץ ואשה שצעירה ממנו ב-20 שנה שאיתה הוא יוצא כל יום למועדון אחר, הרי כל יום הוא הולך לרבע שעה לשכונת עליה בכפר סבא. גועל נפש מזוקק.

– טוב, לדברים משמחים יותר: מישיגן – קונטיקט, נורת' קרולינה – LSU, אורגון סטייט – TCU, וביום שני – וירג'יניה טק נגד בויסי סטייט. ה-ל-ל-ו-י-ה!

– וגם הסאן דבילז פותחים עונה, מול פורטלנד סטייט. גו דבילז!

מירוץ רחובות. במילה אחת - אכזבה
גרנט וקשטן הספיקו לנו, תודה

No Comments

YG 4 בספטמבר 2010

אתה כרגיל מתעסק בזוטות.

תתעסק בדבר האמיתי- ברקלי עם 5 TD בהוואי

מפריס פרסה 4 בספטמבר 2010

מרוב התעסקות בזוטות שכחת שדיקסון העגלון כבר לא משחק באורגון…

אריאל גרייזס 4 בספטמבר 2010

ההתרגשות, ההתרגשות. אתה יודע, משחקים מול פורטלנד סטייט, זאת חתיכת אימפריה..

אלון 4 בספטמבר 2010

אריאל, מה קורה עם הבן של ג'ון אלווי? הוא עוד באריזונה סטייט?

אריאל גרייזס 4 בספטמבר 2010

לא, פרש מפוטבול באמצע שנה שעברה אחרי שהיה כשלון טוטאלי

Comments closed