ואלה שמות

טוב, אתמול היה סוף סוף דראפט הפנטזי של הליגה שלי – ליגה של 14 קבוצות, שכוללת מלבד העמדות הרגילות גם […]

האיש שיביא לנו אליפות

טוב, אתמול היה סוף סוף דראפט הפנטזי של הליגה שלי – ליגה של 14 קבוצות, שכוללת מלבד העמדות הרגילות גם חמישה שחקני הגנה בודדים והיחוד האמיתי שלה הוא שהדראפט הוא בלייב, כלומר כל השחקנים מתאספים למקום אחד (במקרה שלנו – פאב הברון בראשון) ועושים את הדראפט – כמו באמריקה.

אני מוכרח לומר שלפעמים אני חושב שאני אוהב את הדראפט של הפנטזי יותר מאשר את הפנטזי עצמו. קודם כל, בדראפט (כמו בפתיחת עונה) לכולם יש קבוצה טובה, תקוות גדולות והשחקנים שהם בחרו הם הכי הכי (שלי הם באמת הכי הכי). דבר שני, את ההרגשה הזאת שיש שחקן על הלוח שאתה רוצה והבחירה מתקרבת לאט לאט אליך – קשה מאוד לייצר בכל מקום אחר. וכשעושים את זה עם כל האנשים בחדר, ואפשר לרדת על ההוא שלקח את TO בבחירה השניה שלו, זה בכלל הופך לחוויה יוצאת מהכלל. מה שכן, המסקנה העיקרית מהדראפט הזה היא שעם עושים אותו כשאנשים אחרים עולים במחשב מארה"ב – לא לעשות אותו בפאב רועש אלא במקום שקט כלשהו.

ועכשיו, ללא שהיות, קבלו את קבוצת "טיבו הוא ישו":

סיבוב אחד (בחירה עשירית): דרו בריס. לא היה ראנינג בק על הלוח שבאמת רציתי, את רוג'רס ומאנינג כבר לקחו, וגם ככה בריס היה מבחינתי האופציה המועדפת בק"ב.

סיבוב שני: רודי וויט. שוב, לא היה ראנינג בק שבאמת רציתי ורודי הוא טופ 5 רסיבר בליגה

סיבוב שלישי: איי ג'יי ספילר. אותו סימנתי הרבה לפני הדראפט והתפלאתי לראות שהוא נשאר לכזאת בחירה מאוחרת. שמחה וששון לכל ילד בלון. אלוהים ישמור, אני סומך על שחקן מבאפלו

סיבוב רביעי: לשון מקוי. הראנינג בק הפותח של פילדלפיה, אם אנדי ריד לא יהיה קוקסינל אז יהיה בסדר.

סיבוב חמישי: מייק וואלאס (של פיטסבורג). כנראה שהאנשים בליגה שלי לא קוראים את הבלוג הזה. הולך לתת עונת 1000 יארד בקלות.

סיבוב שישי: פייר גארסון. רסיבר של פייטון מאנינג תמיד יביא נקודות

סיבוב שביעי: קאדילק וויליאמס. כמו שרוזנטל אמר לי – לא סומך עליו, אבל בסיבוב שביעי זה יכול להיות בסדר. סך הכל פותח בטמפה

אחר כך באו כל מיני שחקני הגנה שממילא אף אחד לא מכיר. חוץ מאלו יש לי את סם ברדפורד בתור בקאפ לק"ב (הוא הולך לפתוח בסט לואיס), את הית' מילר בטייט אנד, שבשביל בחירה מאוחרת זה לא רע, ואת רוב בירונאס התותח שייבעט.

סך הכל, אני מאוד מרוצה, הלכתי נגד המגמה של לבחור ראנינג בקס בהתחלה, וזה השתלם עם לפחות שני שחקנים שאמורים להביא הרבה נקודות, כשיש לי מספיק רסיברים טובים כדי לעשות טרייד על ראנינג בק אפילו יותר טוב.