פנטזי שבוע 3

פתאום שמתי לב שעם כל הדיבורים שלי על פנטזי, לא נתתי עדכון על הקבוצה שלי. אז אחרי פתיחה מגומגמת והפסד מביך לאריאן פוסטר (שיירקב בגיהנום) בשבוע הראשון של העונה, הגיע שבוע שעבר הניצחון הראשון כשכוכב הניצחון היה לשון מקוי מפילדלפיה, שהביא 34 נקודות, עם שלושה ט"ד ו-120 יארד. המדהים הוא שאת כל הניקוד הזה הוא הביא ב-16 נשיאות בלבד, אבל מה פתאום שזה ישנה משהו לאנדי ריד – להיפך. זה בכלל לא תקין מבחינתו שרץ אחורי שם כל כך יארדים על הלוח, מה שאומר שהשבוע אני צריך להגיד תודה אם הוא מקבל את הכדור 10 פעמים. בשביל לרוץ יש את מייקל ויק, לא?

חוץ ממקוי, הקבוצה שלי היא בבחינת אכזבה עד עכשיו. בריס מביא נקודות אבל לא את המספרים שציפיתי ממנו, קאדילק וויליאמס נושא בעול כצפוי בטמפה אבל מביא מעט מדי נקודות והאכזבה הגדולה באמת היא ברסיברים כשמייק וויליאמס של פיטסבורג לא מביא תוצרת בכלל (אם כי אצלו צריך להיות סבלני עד שביג בן יחזור) ופייר גארסון שכח שהוא בכלל מטרה של פייטון מאנינג. מזל שרודי וויט עדיין כזה אליל.

טוב, בואו נראה מה מצפה לנו השבוע:

– הגנת המסירה הטובה בליגה עד עכשיו היא זאת של הטייטאנס ולכן הייתי נזהר עם כל מי שקשור להתקפת המסירה של הג'איינטס, במיוחד איליי מאנינג, שנראה מזעזע שבוע שעבר. שימו לב גם שניקס, למרות שתפס כבר ל-4 ט"ד, לא מביא יותר מ-50 יארד למשחק, ומכיוון שאף רסיבר לא מביא 2 ט"ד כל שבוע, התפוקה שלו עשויה לרדת בקרוב, מה עוד שמאריו מאנינגהם האליל הופך למטרה החביבה על איליי.

– אני בטוח שיש הרבה שקפצו על וולטר, הרסיבר השני של יוסטון (אם אתה לא יודעים מי הראשון, מקומכם לא פה) והולכים לפתוח איתו אחרי התצוגה הנפלאה שלו מול וושינגטון שבוע שעבר. אבל צריך לזכור שההגנה של דאלאס לא כזאת גרועה (טוב, לא גרועה כמו ההתקפה שלה) ובכלל לא בטוח שוולטר הוא אכן המטרה המועדפת על שאוב אחרי ג'ונסון, ולא ג'קובי ג'ונס. בקיצור, צריך להזהר מ-One game wonder.

– מי שכן נראה כמו המטרה המועדפת על סאם ברדפורד הוא מארק קלייטון ולמרות שהמספרים שלו עדיין לא בשמיים – 70 יארד וט"ד למשחק – בשביל רסיבר שלישי הוא בהחלט עשוי להוות פתרון ראוי, אחרי שראינו מה ג'ונסון עשה להגנת המסירה של וושינגטון שבוע שעבר. אני פותח איתו, לפחות, אבל מצבי באמת קשה.

– נושון מורנו בחוץ לשלושה שבועות עם פתיחה מה שאומר שמשרת הרץ הפותח בדנבר פתוחה. אין שום סיבה שקורל באקהולטר לא יתפוס אותה בשתי ידיים, וגם אם לא ישיג יותר מדי יארדים הרי שאפשר לסמוך עליו שישים ט"ד אחד או שניים שיצדיקו פתיחה איתו.

– בניו אינגלנד מצב הראנינג בקס עוד יותר לוט בערפל, כשפרד טיילור, סמי מוריס ובנג'ארוויס גרין ממשיכים להתחלק בנשיאות. מרבית המומחים חושבים שטיילור הוא שייזכה במרבית הנשיאות, עכשיו שקווין פולק גמר את העונה, אבל לדעתי שווה לשים עין על גרין, שהוא היחיד מבין השלושה שעוד לא עבר את גיל שלושים ומסוגל לסחוב קבוצה על הגב. עוד לא שווה לפתוח איתו, אלא אם אתם באמת נואשים, אבל בהחלט שווה לעקוב.

– אם עוד לא השתכנעתם שלאנדיאן טומלינסון הוא הרץ המרכזי של הג'טס אז אתם חיים בעבר. טומלינסון עושה הכל – רץ, תופס מהבקפילד וזה רק עניין של זמן עד שהוא יקבל את מרבית הנשיאות בניו יורק. מול מיאמי הג'טס הולכים לרוץ הרבה וטומלינסון הוא פתיחה ראויה.

– כשמרצדס לואיס (איזה שם!) הגיע לליגה דיברו עליו כעל שני בטייט אנד רק לורנון דיוויס מאותו דראפט, אבל מאז הוא לא נתן יותר מדי סיבות להאמין בו – עד השנה. אם אתם מחפשים טייט אנד שייתן לכם תמורה אז הוא עשוי להיות אופציה ראויה, במיוחד מול הגנה בעייתית של האיגלנס. וגם אם הוא לא יביא כלום, תמיד תוכלו להגיד שיש לכם מרצדס בקבוצה.

– ביני וולס עבר ניתוח בברך, מה שאומר שמשחק הריצה של אריזונה כולו בידיים (או ברגליים) של טים הייטוואר. מול אוקלנד אל תחשבו פעמיים לפני שתפתחו איתו.

– שבוע שלישי רצוף, אני חושב, שאני ממליץ על קייל אורטון, אבל מה לעשות – האיש נותן תמורה. מול אינדי בהחלט ייתכן שנראה משחק שבו דנבר צריכים לרדוף אחרי פייטון ולכן הולכים הרבה באוויר ומכיוון שאני לא מחזיק מההגנה של הקולטס, גם השבוע אורטון הוא פותח ראוי.

– הגנות ראויות להמר עליהן השבוע – סינסי (ג'ימי קלאוסן בפתיחה הראשונה שלו? אני מריח לפחות שתי חטיפות), ניו אינגלנד (באפלו, בחייאת), קנזס סיטי (שבוע שני רצוף פה, הפעם מול הניינרס המוגבלים) ואריזונה (מול אוקלנד הנוראית). 

כרגיל, שאלות, התלבטויות ונאצות ייתקבלו בברכה

עם כל גול, שמואל ג'ינס המתעלף היה קופץ מהגגון (יואב ויכסלפיש)
באוסטרליה עוד זוכרים מה זה ספורט

No Comments

Tal 25 בספטמבר 2010

קורל באקהאלטר? אומנם אני בהחלט שומר לו חסד נעורים מפילי, אבל דווקא שמעתי שהמועמד הבכיר לשאת את מרבית הנשיאות בדנבר הוא… לורנס מארוני!

הזדרזתי להרים את שניהם, ואני אפתח על סמך מידע שיהיה ביום ראשון, אבל מי היה מאמין שלורנס מארוני יפתח אצלי יום אחד (שוב) בהרכב.

אריאל, מה אתה אומר על דימריוס ת'ומאס? קיבלתי אותו בוייברס השבוע והפרשנים נורא מחזיקים ממנו. שווה פתיחה במקום דז בריאנט? אני נוטה שלא. לדז בריאנט יש מאצ'אפ טוב, מתאמי ההתקפה וטוני רומו סומכים עליו יחסית לרוקי והוא כבר שבועיים משחק טוב. מאידך, דימריוס שיחק רק משחק אחד העונה (ונתן את אחת מהופעות הבכורה הטובות ביותר לרוקי בשנים האחרונות), אולי שווה לתת לו להוכיח את עצמו עוד קצת..

אריאל גרייזס 25 בספטמבר 2010

כמו שאמרתי, צריך להזהר מפלא של משחק אחד. דז בראיינט נראה לי אופציה יותר טובה השבוע, במיוחד שהקאבויוז ימסרו הרבה.
לגבי מארוני – אני מכיר אותו כבר שנים, האיש בחיים לא יהיה רץ ראשי טוב. לא שבוקהלטר זה מציאה גדולה, אבל הוא שווה הימור, לדעתי

Tal 26 בספטמבר 2010

הקפיצה דרך החלונות של האוטו עדיין עובדת עליי כל פעם מחדש. אולי יום אחד יצמח ממנו שחקן פנטזי P-:

ויינר 26 בספטמבר 2010

תאמין לי אריאל, בתור אחד שמשחק עם טל בליגה כמה שנים טובות…אם יש למארוני סיכוי, זה אצלו בקבוצה.

גיל 25 בספטמבר 2010

רצוי שפלאקו ורייס יתעוררו השבוע כי אם לא השבוע אז מתי? חוץ מזה יש לי התלבטות קשה אבל נראה לי שאלך עם טולברט שיפתח נגד סיאטל ולא עם בראדשו שעד עכשיו לא נתן יותר מדי תפוקה.

איתי נ. 25 בספטמבר 2010

יש לי את ביני וולס על הספסל. לשמור להמשך העונה או לזרוק?

יו דאגלס 26 בספטמבר 2010

אין לי מושג למה אריאל כתב את מה שכתב. וולס התאושש,התאמן השבוע, וישחק כבר הערב. אני אישית משאיר אותו הערב על הספסל אבל אני מאמין שמשבוע הבא הוא כבר ייקח עליו את רוב הנשיאות.

לדעתי בטח שלהשאיר אותו להמשך העונה. כבר בקרוב זה ישתלם.

אריאל גרייזס 26 בספטמבר 2010

יו, ביני עבר ניתוח ארטרוסקופי בברך ואמנם הוא מוגדר כday to day, אבל קשה לי לראות אותו עולה לשחק השבוע. לא המלצתי לזרוק אותו בשום פנים, אבל השבוע הייטוואר הוא פתיחה טובה.
בכלל, מההיכרות שלי עם ביני וולס בקולג', הבחור פצוע נצחי וקשה לו להתאושש מפציעות

אלון 26 בספטמבר 2010

פלאקו הרס אותי, מוריס דרו מאכזב ופוקס נתן לג'ונתן סטויארט 11 נשיאות בשני המשחקים הראשונים ביחד. איזו קבוצה בניתי.

יו דאגלס 26 בספטמבר 2010

אריאל – משום מה לא לא יכולתי להגיב ישירות לתגובה שלך.

ממה שאני הבנתי הוא התאמן טוב כל השבוע. אני בטח לא חושב שיטחנו אותו היום ולא אומר שלא שווה לעלות עם הייטאואר (הדרעק) – אבל הבחור שאל אם לזרוק אותו ושחקן כזה לזרוק מהסגל נשמע לי הגזמה פראית.
אני מודה שלא עקבתי אחריו מהקולג' אבל למען קבוצת הפנטזיהמפוארת שלי – אני מקווה שאתה טועה והוא יהיה בסדר…

Comments closed