הניצחון על ווסט ברום

ניצחון חשוב שעצר את הדימום

Liverpool-v-West-Brom

וואו, כבר שכחתי איך כותבים את המילה הזאת. ניצחון. שכחתי כבר מה זה לא להיות מבואס כל מוצאי השבת. שכחתי מה זה לקום ביום ראשון ולא להזכר שעוד פעם ליברפול הפסידה ועדיף לא להכנס לשום אתר שיזכיר לך את זה.

אז זהו, ניצחון. שיש לו רק חשיבות אחת כרגע – לעצור את הדימום.

להכנס לפגרה עם קצת אוויר בריאות, עוד כמה נקודות בקופה. חשוב מאוד מאוד.

חוץ מזה, אני לא חושב שראינו בשורה גדולה במשחק היום, די בערך מאותו הדבר, יש לנו עדיין חוסר מאוד ניכר במחץ התקפי שנובע מחוסר יכולת של שחקנים לעשות את התנועה פנימה שכל כך התרגלנו לראות בשנה שעברה.

אבל אני קצת יותר אופטימי היום.

קודם כל, כי ראינו רוח לחימה שהיתה חסרה במשחקים קודמים. אני לא חסיד גדול של רוח לחימה בתור אינדיקציה אבל לקבוצה כמו ליברפול שחיה על לחץ על היריב זה חשוב מאוד.

דבר שני, ראינו את לאלנה הולך ומשתפר ממשחק למשחק והיום הוא היה טוב מאוד עם עבודה בלתי פוסקת באגף ואם היה מישהו לפניו שאפשר ליצור בשבילו – גם זה היה מגיע. הבונוס בא בזכות שער נהדר.

בכלל, ראינו בהתקפה את השילוב של לאלנה-קוטיניו-הנדרסון שעבד בלי הפסקה וזה חשוב מאוד. שוב, חוסר המחץ על ידי שחקן שנכנס לרחבה ומקבל כדורי עומק בולט מאוד אבל חזרה של סטארידג' וקצת מנוחה לסטרלינג שפשוט נראה עייף (ועדיין הצליח לבשל יפה מאוד את גול הניצחון) ואני חושב שנראה שיפור גם בגזרה הזאת.

אני גם חושב שיש שיפור לא רע בהגנה עם הרבה יותר תיאום (הפנדל לא היה צריך להיות, אבל נעזוב את זה. היי, ניצחנו!). מצד שני, כנראה שנידונתי לכף חובה ביום הכיפורים הזה אם גלן ג'ונסון שוב פעם מוצא את עצמו על המגרש.

דבר טוב נוסף שראינו – אמנם לא הצלחנו לגמור את המשחק עם גול נוסף (כמו שהיינו עושים עונה קודמת) אבל קשה לומר שהקבוצה השניה הצליחה להגיע לאיזה שהוא מצב אחרי הגול השני שלנו. למעשה, גם בשבוע שעבר זה היה המצב, עם סגירה מצוינת אחרי גול היתרון, רק שאז חטפנו גול מקרי בשניות האחרונות. הצלחנו להמנע מזה השבוע וגם זה משהו

עכשיו פגרת נבחרות. הפעם זה בא בדיוק בזמן בשבילנו. ג'רארד יקבל את המנוחה שהוא זקוק לה, סטארידג' יצליח סוף סוף להתאושש מהפציעה שלו ונקווה שרוג'רס יצליח לעבוד עם באלוטלי (שהיה בכלל לא רע אחרי שנכנס) כדי שיתרום קצת יותר.

היי, ניצחנו!

52 Comments

באבא לילות 4 באוקטובר 2014

+1….

אה, וגם: למברט היה חושך מצרים… מה יהיה עם החוד, מה?

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2014

לאמברט פשוט לא מתאים לסוג המשחק הזה. אבל כשסטארידג' יחזור, יחד עם באלוטלי זה יהיה חוד מצוין, כמו שראינו מול טוטנהאם. אני גם חושב שמבינים בהנהלה את החוסר החלוץ כנראה קניה של אחד טוב בינואר

rami 5 באוקטובר 2014

טוטנהאם היא לא מדד לכלום, זו קבוצה חלשה מאוד ורכה מאוד. לא הייתי שואב שום אופטימיות מניצחון נגדם. מה שכן, זה ברור שכאשר סטארידג' יחזור ליברפול תראה פחות רע – עד הפציעה הבאה שלו..

גורביץ' 4 באוקטובר 2014

ניצחון כמו שניצחון צריך להיות. קיוויתי ל1-0 קטן, אבל על הדרך הקבוצה גם הוכיחה אופי כשחזרה מפיגור, וגם מי שהבקיע היו שני שחקנים בעלייה.
עדיף להתאושש ככה מאשר עם איזה התפוצצות כמו נגד טוטנהאם שיוצרת אשלייה שהקבוצה טובה, כי היא לא, ויש עוד המון מקום לשיפור.
רודג'רס מאמן מצוין, אבל אם אני אשמע אותו אומר עוד פעם שהם חיזקו את העומק של קבוצה במקומות החלשים במקום להביא כוכב בהרבה כסף, אני אשקול לתבוע אותו על גניבת דעת, כי באמת אי אפשר להסביר איך החלוץ שפותח הוא ריקי לאמברט, עדיין אין קשר אחורי גרזן לקבוצה, והמחליפים הם לוקאס וגלן ג'ונסון.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2014

לגבי קשר אחורי, דווקא הביאו, הוא פשוט פצוע. בחוד לאמברט פתח בלית ברירה, אני דווקא הייתי מנסה את בוריני אם רוצים לתת לבאלוטלי מנוחה.

גורביץ' 4 באוקטובר 2014

זאת הנקודה שלי שהביאו קשר אחורי פצוע (שאמנם נפצע בנבחרת אחרי שהוא חתם), וגם כשיחלים היכולת שלו להשתלב מיידית בליגה האנגלית מוטלת בספק. קנו חלוץ אולי מבטיח אולי לא ממש (אוריגי), אבל הוא בטוח יותר טוב מכל מה שיש בקבוצה כרגע חוץ מבאלוטלי, ושלחו אותו להשאלה.
סטארידג' וזה היה ברור לכל מי שעוקב אחרי ליברפול בשנתיים-שלוש האחרונות, לא יכול לעמוד בקצב של עונה שלמה בלי פציעות, ובוריני באמת אבל באמת חושך, שחקן שמשקיע אבל התקרה שלו זה שני גולים ושני בישולים בעונה.
אם משקיעים מעל מאה מיליון ברכש לרוחב לא צריכים להגיע למצב של לית ברירה וריקי לאמברט אחד בהרכב.. לא היה עדיף כבר לשים 50-60-70 על איזה תותח להתקפה?

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2014

לדעתי יביאו מישהו בינואר. אוריגי לא היה נמכר אם לא היינו נותנים אותו בהשאלה. באלוטלי הגיע כדי למלא את החוסר כשסטארידג פצוע, הבעיה שהפציעה הגיעה מהר מדי לפני שבאלו היה לו הזדמנות להכנס לאט לקצב

זה משנה 5 באוקטובר 2014

גניבת דעת? אתה רציני? תסתכל על הספסל שלנו במשחק היום, וזה עוד כאשר יש לך פצועים בסגל. מהספסל עלו שניים משחקני ההרכב בשנים האחרונות, ועוד חלוץ-כוכב. העומק של הקבוצה הוא מה ששמר עלינו מיכולת הרבה יותר גרועה בפתיח העונה הזו. תאר לך שלא היו מאנקיו, מורנו, לאלאנה ולאמברט. היית עם סגל מותש פי כמה.

ובנוגע לקשר גרזן, אני לא חושב שזה יקרה. היה מאמר מצוין לפני כמה שבועות שהדגים כיצד רוג'רס לאורך כל הקריירה לא הביא שחקנים שזו היכולת הבולטת שלהם.
http://www.theanfieldwrap.com/2014/09/holding-hero/

גורביץ' 5 באוקטובר 2014

מורנו ולאלאנה הם רכש לגיטימי וטוב, מאנקיו בהשאלה מאתלטיקו אז הוא לא נחשב כחלק מהרכש של השנה, והייתי לשמח לתאר את לאמברט כמישהו שלא בקבוצה..
להגיד ששני שחקני הרכב עלו מהספסל זה גניבת דעת, כי הם בדיוק השחקנים שלא מתאימים לרמה של קבוצת צמרת ובגלל זה כביכול נעשה רכש מאסיבי לחיזוק הרבה עמדות ולא נקודתי על מחליף לסוארז, בשביל שהם לא יהיו בקבוצה יותר, או מקסימום שחקני סגל מורחב כמו טורה.
עוד פעם, אני חושב שרודג'רס מאמן מצוין, אבל זה מתחיל להישמע כמו גניבת דעת הדיבורים על חיזוק העומק, כשבתכלס פציעה אחת, של סטארידג', פירקה את כל ההתקפה של הקבוצה. (למרות שיש מגמת שיפור בשני משחקים האחרונים)

זה משנה 5 באוקטובר 2014

נו, אז הם תפקדו כשחקני סגל מורחב. הנה לך.
ועל מאנקיו לפי הדיווחים יש סכום מוסכם בין המועדונים. רוג'רס רק צריך להחליט שהוא רוצה.
לגבי סטארידג', התלות בו היא עצומה. זה נכון. אם היה לבאלוטלי יותר זמן להתאקלם בתוך השיטה של הקבוצה (ויחד עם סטארידג') זה היה יותר קל, וזה נכון גם לגבי כושר המשחק של חלק מהשחקנים. אבל בסופו של דבר יש לך היום שחקנים להעלות מהספסל שלא היו לך בעבר. השדרוג בסגל הוא עצום גם אם זה לא מתבטא כרגע ביכולת.
נקודה אחרונה, הזלזול בלאמברט הוא מקומם. הוא נתן עונה נהדרת שנה שעברה,עלה גרושים, אוהד של המועדון ונותן לך פתרון מול קבוצות פיזיות שבאות להתבנקר. אף אחד לא ציפה ממנו להיות מלך השערים שלנו. אבל אני משוכנע שהוא יבקיע העונה יותר ממה שאספאס הבקיע בעונה שעברה.

חז 5 באוקטובר 2014

סלח לי, אבל איזה אופי של חזרה מפיגור? מתי ליברפול חזרה מפיגור אתמול?

פילוסוף רדום 5 באוקטובר 2014

יש שמועות על בן- זמה, צעד ענק בכיוון הנכון

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

לא יודע, לא רואה את ריאל מוכרים אותו, אין להם איזה חלוץ על שמחכה על הספסל

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

מכיר את זה וחוזר ואומר – לא רואה את ריאל מוכרים אותו אלא אם מגיע איזה חלוץ גדול במקום

גורביץ' 5 באוקטובר 2014

הלוואי, הוא לגמרי השחקן שובר שיוויון שהקבוצה צריכה

TD 4 באוקטובר 2014

לגבי ג'ונסון ולוקאס, רודג'רס פשוט יודע שהוא חייב להחזיק את השחקנים המחליפים בעניינים. זה רק עניין של זמן עד שמישהו ייפצע עם העומס הזה (במיוחד מנקיו). אם צ'אן, אלן ופלאנגן היו כשירים, הם היו המחליפים/פותחים היום.

זורק מילה 4 באוקטובר 2014

ראיתי רק חצי שני בסופקאסט,סטרימינג מעולה באיכות מצויינת,רק חבל שהיה שידור ברוסית…

ברכות על הניצחון,ליברפול לא מזכירים בכלום את אשתקד,אבל במצבכם שלוש נקודות היה MUST, אוויר לנשימה.

D! 4 באוקטובר 2014

כן השידורים ברוסית הם תאווה לעיניים אבל קשה לשמיעה.

יש למישהו קישור טוב לתקציר איכותי?

D! 4 באוקטובר 2014

אני אענה לעצמי

http://www.lfc.vn/media/goals-liverpool-wba-s15-w07/

פה תקצירי הגולים. אני מניח שתקציר יעלה כשיהיה. מזל שנזכרתי באתר המצויין הזה

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2014

גם אני ראיתי עם הרוסים

Zak 5 באוקטובר 2014

פודאצ'ה!

עמרי 4 באוקטובר 2014

אני שוקל לצום בכל פעם שהנדרסון מבקיע גול !
וואו איזה כיף לנצח מי חשב שנרגיש ככה כ"כ מהר

D! 4 באוקטובר 2014

כמה מילים, בלי לראות את המשחק.

החלטה מצויינת לפתוח עם מריו על הספסל. חייבים לדרוש ממנו יותר וזו ההתחלה.
השער שספגנו התחיל מאיבוד כדור של מנקיו (שהוא מספיק מהיר כדי להספיק לחזור לסגור). אין ספק שהוא לא אמור לפתוח בשלב הזה של העונה.
דיברנו כבר בשנה שעברה על הצורך של הנדו לשפר את הבעיטה והסיומת מול השער. הוא מגיע להמון מצבים במיקום מצויין, גם היום הבעיטה לא היתה מדהימהץ אני עדיין חושב שהוא צריך עשרה שערים בעונה כדי לעלות מדרגה (ולקחת אותנו איתו), מקווה שהם יגיע השנה.

טוב שיש ניצחון לפני העוד פגרה. מתי מישהו בפיפ"א/אופ"א יבין שאי אפשר לשחק ככה כדורגל; שזה רע לקבוצות ורע לנבחרות?

זורק מילה 4 באוקטובר 2014

זה רע רק לקבוצות הגדולות…יש קבוצות גדולות ששולחות עכשיו 15 שחקנים למשחקי נבחרות,הקבוצות הקטנות (וגם הבינוניות אבל לא כולן) דווקא מאוד נהנות מהפגרות הללו.

D! 4 באוקטובר 2014

זה רע לחובבי כדורגל. זו הייתה הכוונה שלי.

ולכן זה רע לכדורגל. שני סיבובי נבחרות בתחילת וסוף העונה היו מכניסים לעניין יותר אקשן ומאפשרים כדורגל ברמה יותר גבוהה. גם לא היו קוטעים את התנופה של הקבוצות.

ואני חושב שגם קבוצות קטנות מאבדות לפעמים מומנטום בפגרה ככה שזה לא בהכרח רק שליחת השחקנים לנבחרות. שהגדולות יפסיקו לקנות כל מה שזז אז לא יעלמו להן 15 שחקנים.

בני תבורי 4 באוקטובר 2014

הפנדל לא לא היה צריך להיות, הפנדל לא היה.

אבי גלברט 4 באוקטובר 2014

טוב ,לא הצלחתי לקלוט את הסטרימינג אז ראית את המשחק עכשיו ב53 . לא נפלתי מהיכולת אבל אהבתי את הרצון ,הלחץ והתשוקה שחזרה . נתחיל בהגנה ,לוברן….עד עכשיו די אכזבה ,המון שטויות וטעויות ,לא מה שציפינו עד עכשיו . השאר בסדר גמור ואין תחליף לקשיחות של שקרטל . קישור -קוטיניו /ללאנה ,כתבתי כבר שבוע שעבר שברגע שיהיה לפניהם חלוצים בתנועה לעומק הם יהיו בסדר גמור וזה מתחיל להשתפר . סטרלינג עייף מאד וחבל שלא ינוח בפגרת הנבחרת ….למברט זה לא זה ,הוא שחקן ל20 דקות גג או גביע הליגה . נשארנו עם סטיבי ג'י, אחזור על זה מיליון פעם .אין תחליף ! לא להגבהות בעונשין ,לא בכדורים החכמים והמדויקים על 50 מטר ולא במנהיגות וארגון המשחק . באלוטאלי ,סיכן את השער והיה קבוצתי וזה כבר שיפור . חייב לשחק ברחבה ומשם יבקיע לא מעט .
אני מפחד לעשות ניתוחים כל שבוע כי אין יציבות אבל הבסיס קיים ,תוסיפו את 2 הנקודות שהלכו סתם נגד אברטון ואנחנו בשיפולי הצמרת .
חייבים לשמור על יציבות והמשכיות כדי לייצר רצף שיצמיד אותנו לצמרת .
כמות הפציעות היא גדולה ומקבוצה עמוקה חזרנו להיות די קצרים מה גם שBR לא משתמש בכולם . סוסו מושבת לחודשיים על ניתוח במפשעה ,סאקו ,צ'אן ,פלאנגו ,אלן ,סטארידג בטח שכחתי משהו ,זה המון ושוחק את ה14-16 הקבועים בשני משחקים בשבוע .

ליבר 4 באוקטובר 2014

פעם ראשונה שאני רואה את לאלאנה והוא ממש מזכיר לי את ברבטוב.
מאוד איטי אבל עם רגעי קסם כמו הגול שלו.
נראה לי שחקן שמתאים לקבוצות קטנות שרבע שעה במשחק זה מספיק. לא מאמין שישרוד בליברפול.
למרות שגם ליברפול קבוצה קטנה…

בני תבורי 4 באוקטובר 2014

אשתי ואני ראינו את המשחק בפאב NIKKERS בלילהאמר. הוטעינו לחשוב המשחק מתחיל בחמש שעון ישראל ולקחנו את הזמן שלנו בנסיעה ומכיוון שכך הגענו בדיוק לתחילת המחצית השנייה. עשרים אוהדי ליברפול נורבגים לא מגיעים לסוליה של אוהד אחד בברבן. מילא, בירה ניו קאסל, המבורגר מצוין ושלוש נקודות. להתלונן?

זורק מילה 4 באוקטובר 2014

ליליהאמר חח

הסדרה ליליהאמר,בעיקר העונה הראשונה אחת הסדרות המצחיקות EVER (גם העונה השניה,אבל הרבה פחות מוצלחת ומצחיקה מהראשונה)

D! 4 באוקטובר 2014

נשמע כמו המלצה מצויינת

זורק מילה 4 באוקטובר 2014

מה? לא ראית? סדרה חובה :-)

בעונה הראשונה בכיתי דמעות,כל פרק,כל הפרק.בעונה השניה הדרדרות קלה,אבל עדיין מצחיק.

D! 4 באוקטובר 2014

מטפל בזה עכשיו.
תודה

זורק מילה 4 באוקטובר 2014

תהנה

שים לב רק שחובה גם כתוביות תרגום, גם אם אתה עם אנגלית ברמת שפת אם, חצי מהסדרה בשפה הנורבגית…

בני תבורי 5 באוקטובר 2014

בכלל לא ידעתי שהייתה סדרה כזאת…

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

היא משעשעת, לטעמי, לא הרבה יותר. אני חושב שאפילו כתבתי עליה בתקופה של שבתרבות. משחק בה הבחור מהסופראנוס

גיא זהר 5 באוקטובר 2014

לי דווקא לילהאמר מזכירה אולימפידת חורף וחיסול כושל של המוסד של מלצר מסכן שאיתרע מזלו להיות דומה לחסן סלמה.

סימנטוב 5 באוקטובר 2014

מצחיקה. היה לי קשה בהתחלה עם הספין אבל היי הוא עבד קשה אצל טוני ואצל הבוס 'מגיע' לו…

אסף THE KOP 5 באוקטובר 2014

בני,
רק שלא יבלבלו בזיהוי בינך לבין איזה מחבל.
בלילהאמר זה עשוי להיות קטלני.

רן 5 באוקטובר 2014

מסוג המשחקים שבסופם החולצה שלי יותר רטובה מזעה משל לוקאס. לכל אורכו, ישב עלי צל שעוד רגע ברומיץ הופכים את המשחק, ב 1-1 אמרתי "ידעתי" ומהרגע שלוקאס נכנס האימה כבר חנקה בגרון ובקושי העזתי להציץ במסך.
ניצחון חשוב אבל גם מטריד, שנה שעברה במשחקים כאלה הסוגייה היחידה שנשאלה היא עם כמה סוארז יסיים, 3, 4…
האוהד הפשוט שואל את עצמו מה לעזאזל הם עשו שם בקיץ ואיך יכול להיות שהשחקנים שהובאו בהרבה כסף הם לא השחקנים הנדרשים לקבוצה?
לא ראיתי מעולם את אמרה ג'אן משחק אבל על פניו הוא היחיד שבא למשבצת דרושה, כל השאר לא ברורים.
בסופו של יום לוברן הוא סוג של סקרטל, שום יתרון אני לא מזהה בו לעומת מה שהיה. יתרה מכך, שנה שעברה כל קרן שלנו הייתה חצי גול, כל כדור ליברפולי המורם לרחבת היריב נראה שסקרטל ולוברן דורכים אחד לשני על הפראנץ באצבעות של באלוטלי.
מורנו ומנקיו שחקנים חמודים, וללא ספק טובים מג'והנסון (לא קשה, הבחור אם היה בחיפה במקרה הטוב היה מגן שלישי אחרי משומר וגבאי), אולי בעתיד יהיו משמעותיים (בכל אחד מהם יש ניצוצות מעניינים)כרגע, לא רק שטועים המון, הם מהווים בעיה בהגנה.
אבל מי שמסמל עבורי את הרכש הבעייתי הוא דווקא לאלנה אחרי המשחק אתמול שודאי היה הטוב ביותר שלו במדים האדומים. זה הכי טוב שנראה ממנו, לא יהיה יותר ובתור אחד שהגיע כשובר שוויון שאמור להוסיף הוא שחקן חביב אך לא מספיק טוב.
דווקא בבאלוטלי אני מאמין שכולנו נשמח על הצטרפותו, חוד של שסטרלינג (לאן נעלמה המפלצת מהשנה שעברה לא ברור), סטארידג ובאלוטלי, עם קישור של הנדרסון, סטיבי וגאן, בתקווה שהאחרון באמת יספק את מה שאני מצפה ממנו, יהיה אימתני מול כל קבוצה.
לא שאני חובב מושבע המסוגל למנות את שחקני הספסל של אלצ'ה, אבל כאחד שאוהב את המשחק וצופה בלא מעט משחקים, השאלה שמטרידה אותי, איך זה כל מה שהגיע הקיץ?
סתם כדוגמא, שנתיים אני רואה בסלטיק את פרייזר ומזהה שמדובר באחד השוערים הטובים בעולם, כמה מפתיע שסהאופהפטון חטפו אותו בסכום יותר מסביר והוא מצליח?
שנה שעברה, המשחק שהותיר אצלי את הצלקת העמוקה ביותר היה ה 3-3 נגד פאלאס, מהרגע שדוויט גייל נכנס המשחק יתהפך, הוא היה בלתי ניתן לעצירה עם עוצמה יוצאת דופן ורצון. שחקן כזה, שעלותו זניחה לליברפול היה יכול להיות אותו game changer שלא פעם חסר לנו.
כולי תקווה שאתמול היה הרגע שהעונה מתחילה כי עוד שבועיים אני באנפילד במשחק נגד ריאל ולא בא לי בפעם הראשונה שלי שם, לא לקבל את כל החבילה.

רובי פאולר 5 באוקטובר 2014

שותף בגדול לתחושות (גם מצמרמורת לוקאס), היה יותר לחץ מקדימה, יותר רצון ויותר דומיננטיות. לאלאנה סופסוף חצי ראשון שיחק צפון דרום ולא עשה שבלולאנה.
הפגרה באה ממש בזמן.
מיניולה – 6. השתפר קצת בכדורי הגובה.
מנקיו – 6. בסדר.
לוברן – 6. גם בסדר.
סקרטל – 6. גם בסדר.
מורנו – 5. לא הצטרף מספיק להתקפה.
גרארד – 6. ואיך הוא רץ לו בסוף בהתקפה…
הנדו – 6. מתחיל לחזור לעצמו, לוחץ יותר קדימה ונכנס יותר לרחבה.
קוטיניו- 6. היה טוב בחצי הראשון, נגמר בשני.
לאלאנה – 6. ראה לעיל.
סטרלינג – 5. שפך לאגר בשבועיים האחרונים.
לאמברט – 4. לא ברור איך הוא החלוץ הפותח בסוף. מדובר בכרסתן חביב, שבטח כיף לשבת איתו על בירה, שאמור לעלות דקה 70 אם לא מצליחים לפצח בונקר או כקפטן בגביע הליגה או במשחק הידידות מול טוברוק. הוא כ"כ איטי ומסורבל כמו קרנף…

גורביץ' 5 באוקטובר 2014

חחח קרעת אותי עם לאמברט

אבי גלברט 5 באוקטובר 2014

ג'אררד שיחק בסוף שלוקאס נכנס כמספר 10 ולכן ראימו דברים שונים ומעניינים בהתקפה . רן ,ללאנה אולי לא ישתפר (מה שלא בטוח ….) אבל אם סטארידג ובלוטאלי לפניו יהיה לו מה לעשות עם הכדור יותר מהר ….יש לו טיפול בכדור של שחקן לטיני ולא אנגלי ,ראית משחק רצון ויכולת לכבוש . אני מציע לשפוט את ליברפול (למרות הרצון והאכזבה היחסית עד עכשיו ) רק אחרי שלושה משחקים מלאים של סטארידג . כרגע ליברפול למעשה משחקת ללא חלוץ קלאסי אלא עם הרבה שחקני כנף התקפיים ומהירים שזה טוב אבל רק בתוספת גולר .
חברה במחשבה שנייה ומעמיקה ,ראבק אנחנו מתחילת העונה ללא סוארס וסטארידג שזה 70% אחוז מהגולים שלנו שנה שעברה ועוד 30% נוכחות ברחבה !!
הבעיטות (2!) של לוקאס או יותר נכון ההרחקה שלו לכיוון שער היריב זה תחליף ?
סבלנות ,בואו נקווה כולנו שכשהכול יתחבר לא נאחר את הרכבת למקום 3-4 ….

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

צריך להרגיע את הפאניקה. אנחנו נהיה מרחק שתיים-שלוש נקודות מהמקום השני בסוף המחזור הזה. אברטון מאחור (ואם הם יסגרו את הפער היום זה יהיה על חשבון יונייטד). הכל לגמרי אבל לגמרי (חוץ מהאליפות) פתוח

אבי גלברט 5 באוקטובר 2014

מסכים לגמרי ,שלושה משחקים היום זה בין קבוצות חזקות שיאבדו נקודות . מהמקום השלישי הכול פתוח במיגה ונחזור לעצמנו …

זורק מילה 5 באוקטובר 2014

גרייזס,נגמר כבר המשחק בייסבול בין וושינגטון לסן פרנסיסקו? כי המשחק התחיל אתמול רגע לפני שהלכתי לישון,ושקמתי בבוקר אחרי 6-7 שעות שינה מצויינות,שמתי לב שעוד משחקים…חח. הזוי הזוי הזוי

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

עזוב שטויות, את מה שאריזונה סטייט עשתה לUSC הלילה ראית?
http://www.foxsports.com/college-football/story/asu-beats-usc-hail-mary-touchdown-video-100414

ליברפול ניצחה, הסאן דבילז ניצחו, עכשיו רק חסר ניצחון של הפטריוטס הלילה בשביל טרייפקטה. נו, על מי אני עובד

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

ושים לב לשם של הק"ב..

זורק מילה 5 באוקטובר 2014

מה לך ולאריזונה סטייט ? מייק ברקוביצ'י LOL

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

קבוצת המכללות שלי. כשגרנו בפיניקס אשתי למדה שם והלכתי לכל המשחקים ומאז אני אוהד אותם.

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2014

עכשיו כשאני עם שניים וחצי ילדים, זה נראה לקוח מתקופה אחרת לגמרי..
http://sports.walla.co.il/?w=/154/997099

Comments closed