הניצחון על סטוק

אולי לא יוצאים לדרך חדשה, אבל היו פה ניצוצות מהדרך הישנה סוף סוף

stoke

אני לא חושב שהרבה זמן שמחתי על ניצחון כמו הניצחון הזה.

מצד שני, אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ניצחנו, אז אולי זאת הסיבה.

אבל זה מקרה שבו גם הגיע לנו לנצח – נכון שסטוק הגיעו להזדמנויות אבל זה היה בעיקר משחק בשליטה שלנו שבו עשינו הכל כמעט נכון – חוץ מהטאץ' האחרון. כשמה שיש לך זה הנדרסון, לוקאס, אלן ולאמברט – אתה לא באמת יכול לצפות לשום דבר אחר. כל אחד מהם הצליח לבעוט כדור מעמדה נוחה מחוץ למסגרת.

אבל אני חושב שאני מבין מה רוג'רס עושה בשני המשחקים האחרונים. הוא אומר – כל הרכש החדש שלי עוד לא מבין בדיוק מה אני רוצה ממנו. אני רוצה שחקנים על המגרש שיודעים ומכירים את השיטה שלי. וככה אנחנו רואים הרכב שכולו מורכב משחקנים שהיו בקבוצה בשנה שעברה, למעט לאמברט שהוא סוג של ברירת מחדל ואין ממש מישהו שיעלה במקומו.

וכתוצאה מכך ראינו גם את המחצית (את המחצית הראשונה ראיתי בקושי כי לא היה לי סטרימינג איכותי) הטובה ביותר של הקבוצה מזה תקופה די ארוכה. כן, חסרית תכלית ליד השער אבל עד שם בדיוק הקבוצה של רוג'רס – יוצאת קדימה מהר, לוחצת על הכדור, חילופי מסירות מהירים, וכן – גם קצת הפקרות הגנתית.

ואם בסוף מגיע גם גול – גול שכולו נחישות של ג'ונסון, השחקן הכי מושמץ בסגל הזה (ובצדק, בצדק!) – אז בכלל טוב.

*

לא, לא יוצאים לדרך חדשה מפה.

זאת עדיין קבוצה מוגבלת להפליא, בטח כל עוד סטארידג' ובאלוטלי פצועים.

אבל כן ראינו קבוצה, זה הרבה מאוד זמן, שיודעת מה היא רוצה לעשות על המגרש. וראינו מאמן שיודע מה הוא רוצה שהקבוצה שלו תעשה.

עכשיו זה באמת מתחיל להזכיר את ליברפול של לפני שנתיים. קבוצה שאתה רואה שיודעת לשחק כדורגל אבל חסרה את השחקן מקדימה שיעשה את ההבדל. אני לא בטוח שהשחקן הזה נמצא בסגל כרגע, אבל גם אם לא – בסוף נמצא אותו ונחזור לדרך הישר.

והרכש החדש? הם יבינו בסוף.

*

גלן ג'ונסון, פאקינג גלן ג'ונסון.

מוטוריקה עדינה (אחרי סנדרלנד)
הניצחון בלסטר

19 Comments

בני תבורי 29 בנובמבר 2014

זה הזמן למכור את ג'ונסון ברווח קטן ורוג'רס לא באמת השפיע על המשחק. הוא היה אפאטי, השתהה בחילופים ובחר לעשות את מה שגמר לו את המשחק בבולגריה, להכניס עוד מגן בדקה אחרונה.

אריאל גרייזס 29 בנובמבר 2014

החוזה של ג'ונסון נגמר בסוף העונה, אף אחד לא יתן לך אגורה עליו

בני תבורי 29 בנובמבר 2014

גם זה טוב, העיקר שילך.

ירושלמי 1 בדצמבר 2014

איך הוא עדיין שחקן נבחרת?
מה הודג'סון רואה שאנחנו לא?

ריצ'י מקאו 30 בנובמבר 2014

מסכים לגבי החילוף שגמר לו את המשחק בבולגריה. לא האמנתי שהוא חוזר על הטעות של להזמין התקפות. כאשר השופט הרביעי הראה 7 (ש ב ע !!!) דקות תוספת זמן, הייתי בטוח שלא נצליח לעמוד בזה.
לגבי היתר, ממש לא מסכים. רוג'רס בא עם תוכנית שעיקרה לשחק עם שחקנים מעונה קודמת שמכירים את השיטה וגם, וזה יותר חשוב, סומכים אחד על השני. לקח קצת זמן אבל ברגע שהיה קלחק של התלהבות בלחץ זה גם התחיל לעבוד. זה לא מפתיע בכלל. כדי לעשות לחץ יעיל צריך תיאום, התלהבות ועזרה הדדית. ברגע שאין תיאום, שחקן שרץ ללחוץ ומגלה שלא כולם ביצעו את התנועה הנכונה, הוא מאבד קצת אמון בחברים והבטחון של כולם יורד כי זה לרוב גורם לחור הגנתי. אחרי כמה נסיונות יציאה ללחץ, השחקן גם מרגיש קצת פראייר על שהוא לוחץ ואין עזרה. התומאה היא ירידה נוספת בלכידות הקבוצתית ובהתלהבות ולכן לחץ פוחת ופוחת ונסיגה לאחור של כל המערך שמזמין עוד לחץ של היריב. בהמשך כמובן שגם אין יכולת לצאת קדימה כאשר כבר זוכים בכדור.
לסיכום, הרעיון של רוג'רס לחזור למקורות של שנה שעברה היה מאוד הגיוני וגם נשא פרי במחצית השניה. השאלה הגדולה היא איך מכניסים את שכני הרכש לתוך השיטה בזהירות אך במהירות.

D! פה 29 בנובמבר 2014

לצערי ראיתי את המשחק בסטרימינג יותר גרוע משלך אריאל מאחר ועקב טעות ראיתי את המשחק אצל חבר
מה שכן יצא טוב זה שגיליתי עולם חדש בסוף המשחק

http://xbmc.downloadape.org/

עוד לא התנסתי לגמרי בעניין. צריך להוריד איזה תוסף בשם דפורטסדוויל (Sports Devil) ויש לך מעל 1300 ערוצים כולל עשרות ערוצי ספורט. חלקם באיכות טובה יותר חלקם פחות.
זהו, אני מחפש איזה מקום לראות קצת תקציר באיכות טובה יותר ואז אחזור

D! פה 29 בנובמבר 2014

טוב, עוד לפני שאני צופה שוב, קראתי את הפוסט שנית.

אני מאד מקווה שאתה צודק בקשר למה שרודג'רס עושה. אני רק מקווה שהוא לא עושה מה שעשה שנה שעברה – יען, לייבש את כל הרכש עד שגם שהיינו צריכים אותו הוא לא היה מסוגל לתרום כלום.

רובי פאולר 29 בנובמבר 2014

בפוטיטיוב יש את motd חתוך וערוך לפי קבוצות בלילה או בבוקר למחרת משחק

D! פה 29 בנובמבר 2014

http://www.lfc.vn/
יש גם את זה בדרך כלל באיכות הכי טובה שיש

משה 29 בנובמבר 2014

אני מסכים עם כל מילה, משחק שלפחות נצפו בו סימני חיים בקבוצה גם אם הכדורגל היה בינוני מאוד. לגבי לאמברט, בשלושת המשחקים שהוא בהרכב הוא כבש שניים והיה הגורם הישיר לשער הניצחון היום. מול המאזן של באלוטלי זה מתקרב לממוצעים של מסי…

אבי גלברט 29 בנובמבר 2014

טוב ,מודה ראיתי רק את החלק ששידרו במקביל לחלאות בספורט 1 ועקב מקדם הקאה גבוה בעצם הרעיון הנלוז לשדר את ליברפול במקביל לחלאות קבלתי דיווחים על איך שיחקנו מהבן שלי . לדעתי BR חשב כבר גם על הרצף משחקים הצפוף שצפוי בחודש הקרוב . הרעיון שלך אריאל בקשר להרכב(שמכיר ויודע את השיטה ) נראה לי הגיוני ומעבר גם לרצון לתת לסטיבי מנוחה יש פה איזה רעיון לוותר על משחק מרכז שדה מסודר (ואיטי) ולהביא כמו שנה שעברה את הכדור מהר לרחבת היריב . נכון אין שם את SS אבל למבארט הוא 9 קלאסי וגם כבש בשבועיים האחרונים פעמים . אגב לא היה רחוק גם היום לכבוש ..לא מבין למה לא היה אף חלוץ על הספסל ,מה היה קורה אם למבארט נפצע דקה 10 ? סטרלינג חלוץ ? סטיבי ? לא מאמין בבוריני ? שים את סינקלר על הספסל אבל שים חלוץ ! הניצחון היום היה קריטי כי אחרת באמת ההינו במצב מסריח בתחתית .חשוב מוראלית נגד קבוצה שתמיד עשתה לנו בעיות . שלישי בלסטר חייבים להמשיך את המומנטום . המסר שלוברן ,לאלאנה ,מרקוביץ ומורנו מקבלים הוא חד משמעי . שלוברן רואה את טורה פותח בשני משחקים חשובים לפניו המסר ברור .פאקן גול של ג'ונסון מה השלב הבא שלוקאס הנכה ישים גול ממצב של 100% ?

רובי פאולר 30 בנובמבר 2014

גלן ג'ונסון הוא תותח, גלן ג'ונסון הוא שחקן – על, מוכרחים להחתים אותו להרבה שנים במשכורת גבוהה, גלן ג'ונסון חתיך הורס, גלן ג'ונסון שחקן אדיר אי אפשר לעצור אותו ואי אפשר לעבור אותו, גלן ג'ונסון הוא החתמת העשור!!! אולי הבעיטה שקיבל בראש תעשה ממנו בנאדם.
וברצינות – לפי התקציר (ושוב, תודה לספורט 1 על תמורה מלאה לכסף, שידור משולב עאלק, תפתחו עוד ערוץ!) נראה שבמחצית השניה משהו בכל זאת היה שונה – בכמה התקפות תקפנו עם 5-6 שחקנים, הייתה תנועה בחלק הקדמי, הצטרפו שחקני הגל השני (מה חבל שמי שהגיע למצבים זה שלושת הנגרים/ליצנים מהקישור המוזר שלנו), הייתה תשוקה לזכות בכדור (גלן…) וגם לאמברט עשה בדיוק את המצופה ממנו. קצת שמחתי לאיד על הגול בגלל שלספוג ככה התאים…ובכן…לנו! 4 שחקני הגנה בוהים במקום להרחיק… מצד שני ההגנה קטסטרופה, במיוחד וכרגיל במצבים נייחים, וסטוק יכלו להבקיע 2-3 שערים. אולי ההצלה של הרגע האחרון של מיניולה תיתן לו ביטחון.

D! פה 30 בנובמבר 2014

באמת בתקציר אנחנו נראים לא רע כמו עד בחודש + האחרונים. מצד שני – תקציר.

בוא נשחק עוד שניים כאלו ואז נחשוב שוב.

ודרך אגב, כמה עלה בויאן? וכמה עלה מרקוביץ?

ניק 30 בנובמבר 2014

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אם לא הגולים שלכם בדקות ה80+ הייתם עכשיו מתחת לקו האדום

רובי פאולר 30 בנובמבר 2014

אם לא הגולים שחטפנו בדקות האלה…

D! פה 30 בנובמבר 2014

רגע.. הם לא נחשבים?
אתה רוצה לקחת לנו גם את זה?

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2014

אם לא הגולים בדקה ה-80+, יונייטד מאבדת חצי מהאליפויות שלה

צפריר 1 בדצמבר 2014

חברים,תגידו מה שתגידו על גלן ג'ונסון(אני מסכים על הרוב),השער שלו היה משחק הקרבה הרואי.
לא יודע עוד כמה שחקנים היו דוחפים ככה את הראש לתוך הסטופקס של הבלם של סטוק.

D! פה 1 בדצמבר 2014

לא מבין את הקשר בין זה לבין זה שעדיף לנו למצוא מישהו שבאמת יכול לאייש את העמדה הזו בלי להוות נטל בכל צד של המגרש. אם אני הייתי משחק בעמדה שלו כלכך הרבה זמן גם הייתי כובש מתישהו. קרוב לוודאי שגם הגול שלי היה מגיע בצורת הקרבה הירואית. חוץ מזה לא זכור לי שראיתי כזו הקרבה מצידו הרבה פעמים בעבר. שיחפש חוזה חדש במקום אחר. אני הייתי מוצא לו קבוצה כבר עכשיו בינואר.

Comments closed