הניצחון בוילה פארק

רוג'רס הצליח להפוך את הקבוצה הזאת לחזקה מנטאלית שמנצחת משחקים קשים שפעם היא היתה מפסידה. זה לא זמן לנוח, צריך להביא חיזוק דחוף לחוד ואז אפשר לחלום גם על אירופה

villa

לא משחק מבריק, אבל מול הוילה לא צריך משחקים מבריקים. הקבוצה הזאת, שעושה לנו את המוות כל שנה (ואז מתפרקת מול כל האחרות) היא משהו שפשוט צריך לעבור. ייאמר לזכות הקבוצה הנוכחית שהיא יודעת לנצח בלי להבריק. מאוד חזקה מנטלית. בשקט בשקט, אם החישוב שלי נכון, אנחנו עם 13 נקודות מתוך 15 אפשריות מאז התיקו מול ארסנל.

זה מגיע בזכות מיניולה שצובר לאט לאט ביטחון והיום נראה טוב במרבית הכדורים הגבוהים כמו גם עם שתי הצלות גדולות כמו שהתרגלנו לקבל ממנו. היה עדיף שהמועדון יגיד שמיניולה הוא השוער שלו ולא מחפשים עכשיו שוער, זה רק יתן לו עוד ביטחון.

זה מגיע כי סאקו הוא חתיכת בלם שחבל על הזמן. יש לו רגליים ארוכות בטירוף ותזמון מעולה להגיע לכדור. לא תמיד זה נראה אסתטי אבל הסגירה שלו מצוינת. השילוב שלו עם סקרטל טוב ואין מילים להגיד עד כמה צ'אן סולידי בתפקיד שהוא לא היה אמור לשחק.

זה מגיע כי הנדרסון, בעיקר בהעדרו של ג'רארד, תופס אחריות על מרכז המגרש וגם אם אין לו את יכולת האיום על השער שיש לקפטן, הרי שמבחינת מציאת שחקנים במסירות מדויקות הוא עושה חיקוי לא רע בכלל.

זה מגיע כי לוקאס. פשוט לוקאס. סולידי, בלי טעויות. היום אפילו עם בעיטה נהדרת לשער שאם יש אלוהי כדורגל הוא היה נותן לו אותה. עם הרקורד של הקבוצה איתו לעומת הרקורד בלעדיו קשה מאוד להתווכח.

זה מגיע כי קוטיניו התייצב ומצליח להגיע למגרש שבוע אחר שבוע ולא לוקח שבועות חופש.

וזה מגיע בעיקר כי רוג'רס הראה שיש לו את היכולת להוציא מים מהסלע ולייצב קבוצה מאוד בעייתית ומוגבלת במים סוערים.

אני עדיין לא מאמין שאנחנו יכולים לעשות ריצה לצ'מפיונס עם הסגל הנוכחי, פשוט כי בלי חלוץ אמיתי, כזה שמסוגל לכבוש מאינספור המצבים שבוריני וסטרלינג קיבלו היום, לא נוכל לשמור על הקצב הזה מול הגדולות.

אבל אם הסיטי ינצחו את ארסנל מחר, הרי שנעבור את ארסנל ונהיה שתי נקודות מטוטנהאם (איך לעזאזל הם ניצחו בסוף?) – שתי היריבות העיקריות שלנו על המקום לאירופה. במצב כזה, חייבים לעשות מעשה. ולא, להחזיר את אוריגי ואייב מהשאלה זה לא מספיק. תביאו חלוץ עכשיו ויש על מה לדבר.

ההפסד לסאות׳המפטון. כל כך לא יונייטדי
התיקו באנפילד (ח)

45 Comments

אוהד 17 בינואר 2015

בחרת כבר רחוב לרוץ בעירום?

רובי פאולר 17 בינואר 2015

"ביום שננצח את הוילה, אני ארוץ ערום ברחובות. אפילו שנה שעברה לא הצלחנו לנצח את החולרות" – אריאל, מוכר לך הציטוט?… :-)

אריאל גרייזס 17 בינואר 2015

כן, כן, ידעתי שזה יגיע. אפשר לפחות לבחור יום קצת פחות קר?

D! פה 17 בינואר 2015

למה, רובי רופאף הוא ילווה אותך ;)

חכה לסוף השנה. אם נגיע לאירופה אני אצטרף אלייך.

D! פה 17 בינואר 2015

רופא,
ולא רופאף!

וחוץ מזה לא הייתי מזלזל בסאותהמפטון.

רובי פאולר 17 בינואר 2015

אולי אני רופאף, מאיפה אתה כ"כ נחרץ? ואני אשמח ללוות וגם לזרוק עגבניות על הדרך

D! פה 17 בינואר 2015

וואלה אתה צודק…

אבל תכלס, עזבו – תקופת בחירות עכשיו. כולם מפזרים הבטחות שווא.

אסף כלשהו 18 בינואר 2015

זו היתה הבטחה קצת נמהרת- בווילה פארק אנחנו דווקא מנצחים לא מעט. גם בעונה שעברה, במחזור השלישי ניצחנו שם 0-1 מגול יפה של סטאר.
באופן כללי המפגשים בינינו לבין וילה בשנים האחרונות הולכים לכיוון קבוצת החוץ- בשמונה המשחקים האחרונים יש 6 ניצחונות לקבוצת החוץ ושתי תוצאות תיקו, ככה שהנאחס נגד וילה הוא רק באנפילד.

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

גם כשאנחנו מנצחים הם עושים לנו את המוות

D! פה 17 בינואר 2015

סיכום טוב מאד אריאל.

אני חושב שהשמטת את מרקוביץ, שהוא הסימן הגדול להבדל מתחילת השנה. בתחילת העונה הוא היה נראה לא שייך בעליל וגרוע מזה – לא רוצה. היום הוא נותן עבודה גם בחלק ההגנתי של הקו שלו. אני אוהב לראות את זה.

אני מאד אוהב לראות את צ'אן, בעיקר כי הוא נראה כמי שבא לעשות את העבודה שלו, לא חשוב באיזה תפקיד. בלי תלונות. הוא לא משחק כמו מישהו בן 20 שאלו משחקיו הראשונים במועדון.

ואני לא מסכים לגבי BR. מגיע לו קרדיט על ההתייצבות כמו שהגיעה לו הביקורת על היכולת הירודה וההרכבים הזועתיים.

היה כיף לראות למברט רץ לאוהדים במשחק חוץ ומקבל כרטיס צהוב על זה. כיף אבל לא ברור. למה להכניס את אייב לשבע דקות ולא לשלושים? למה לעשות חילוף הגנתי בשמאל כשאנחנו קורסים במשך 20 דקות במרכז. חסרה הייתה לי התגובה למה שהתרחש על המגרש.

שלישי? כמו שנה שעברה, אני מעדיף את הליגה.

משה 17 בינואר 2015

אני חולק עליך בנוגע לרוג׳רס, החילוף הכפול שלו עזר מאוד לעצור את השטף והשער של לאמברט היה בונוס. איבה יכול להשתלב בהדרגה, אין לקבוצה מספיק ביטחון עדיין לשלם את המחיר.

D! פה 17 בינואר 2015

בסדר. לא חייבים להסכים. שמח שיש מי שחושב אחרת.

רובי פאולר 17 בינואר 2015

אייב רק חזר השבוע מהשאלה, זה יפה שהוא היה בכלל בסגל…

D! פה 17 בינואר 2015

בשביל זה הוא חזר לא?
אחרת למה להביא אותו. שלחנו אותו להשתפשף. זה מה שהוא עשה. הפציעות והיכולת שלו גרמו ל-BR לקרוא לו לחזור. בשביל מה? לשבע דקות? לטעמי היה עדיף לנו שישאר שם.

יריב ס. 17 בינואר 2015

חזר אתמול ועשה אימון אחד עם הקבוצה. 7 דקות זה מספיק

רובי פאולר 17 בינואר 2015

7 דקות בגן עדן :-)

יריב ס. 17 בינואר 2015

החילוף של מורנו באנריקה היה מצוין. מורנו הוא חתיכת חור הגנתי וכל ההתקפות של וילה הגיעו מהאגף שלו. הכניסה של אנריקה סגרה לחלוטין את הטיילת באגף.

אבי גלברט 17 בינואר 2015

הנדרסון נתן את אחד המשחקים היום . קוטיניו נחלש מאד מחצית שניה . לוקאס כבר אמרנו ,עושה בדיוק מה שהוא יודע ועושה טוב ,מה לעשות . מיניולה מעולה היום עם שיפור ענק במשחק הגובה בעיקר בקרנות . מסכים לגבי סאקו בחילוץ כדורים ועצירת התקפות . בהנעת כדור ,אלוהים ישמור .
סטרלינג הוכיח היום שעדין חייב להתבגר מאד בקבלת ההחלטות .איך נאמר , טיפס לו מעט השתן במעלה הכתף . היה חייב לגמור את המשחק במחצית הראשונה . בוריני בסדר ,הוא לא סוארס ולא סטארידג' אבל לחלוץ שיובש שנה על הספסל זה בסדר והראית משחק והדיוק יגיעו לאט לאט ..
בלוטאלי היה טוב היום וימשיך ככה כלומר בקהל …..ביום כזה אפילו אנריקה הנהג אוטובוס השתלב לא רע …מת למחוק למוריניו את החיוך בהפרצוף המכוער שלו סוף סוף בשלישי …

גורביץ' 17 בינואר 2015

גול ראשון של בוריני במדי ליברפול בליגה אחרי שנתיים

D! פה 17 בינואר 2015

וכמעט גול ראשון של לוקאס אחרי ארבע!

אריאל גרייזס 17 בינואר 2015

טוב, אחרי שנתיים זה קצת אכזרי כלפיו לאור העובדה ששנה שעברה הוא בכלל לא שיחק אצלנו..

רובי פאולר 17 בינואר 2015

הרגת אותי בפיסקה האחרונה! אנריקה נהג אוטובוס… גדול!!!!

גורביץ' 17 בינואר 2015

גם בוריני וגם למברט שמו גולים של חלוצים היום. וואו ימות המשיח.
רחים ביום שהוא לא מסוגל לעבור קונוס ומרקוביץ' לא ממש הגיע היום, ועדיין מחצית ראשונה מעולה עם שליטה מוחלטת, והתאוששות יפה אחרי החילופים המדויקים של רודג'רס. מעודד ומרשים.
מישהו יודע מה קורה עם סטארידג' ? הוא כאילו שחקן של ליברפול עדיין ? הוא גם נסע לג'מייקה ?

D! פה 17 בינואר 2015

לא כשיר לגמרי למשחק עדיין.
זה מה ש-BR אמר לפני יומיים
No timeline on (Sturridge's return). Into the final stages of his rehab here

יריב ס. 17 בינואר 2015

מרקוביץ' עשה עבודה הגנתית אדירה וסגר לחלוטין את האגף. הוא לא הצליח להתבטא התקפית אבל משמח לדעת שיש לו את המחויבות הנדרשת ויכולת סגירה מצוינת והוא לא פרימדונה שאכפת לו רק משערים ובישולים

אסף the kop 18 בינואר 2015

לא ראיתי את המשחק כי נולדה בת…
חייבים להמשיך עם המומנטום. את שני משחקי הבית הקרובים נגד בולטון וווסטהם חייבים לנצח ואחרי זה נראה מה הלאה.
אם נעבור את צלבי בגביע הליגה זה יהיה רק הדובדבן.

רובי פאולר 18 בינואר 2015

מזל טוב!!!

יואב 18 בינואר 2015

מזל טוב חבר שלי

ירוק 18 בינואר 2015

מזל טוב אסף!

משה 18 בינואר 2015

מזל טוב !

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

בשעה טובה, אסף! מציע לקרוא לה ריקי (בכל זאת, פאביו זה קצת מוזר)

אסף the kop 18 בינואר 2015

תודה חברים.
חשבתי על ריקי או פאביאנה אבל אשתי מסרבת בתוקף.

משה 18 בינואר 2015

זהירות, בדיחת שנות התשעים :
אם היו לך תאומים היית יכול לקרוא להם ברנדן וברנדה…

רובי פאולר 18 בינואר 2015

לוקאס!!!

matipool 18 בינואר 2015

אסף – מזל טוב ! בריאות ואושר ואולי היא תצליח לשנות את דעתך לגבי ביבי ..

אסף the kop 18 בינואר 2015

נולדה לי בת…

D! פה 18 בינואר 2015

מזל מזל טוב, אסף!!!

אסף the kop 18 בינואר 2015

תודה d

אריק 18 בינואר 2015

מזל טוב!!

יותם 18 בינואר 2015

מזל טוב!!

נדב רזון 18 בינואר 2015

אריאל, לדעתי הנקודה החשובה ביותר היא שמאז שרוג'רס שינה את שיטת המשחק ל- 3 בלמים, הקבוצה נראית הרבה יותר טוב. למעשה, אם נתעלם רגע מהמשחק נגד ארסנל (שם הקבוצה שיחקה היטב, אבל ההרכב היה מעט שונה. טורה היה הבלם השלישי ולא צ'אן ובאגף אחד שיחק לאלאנה כמגן-קשר ולא מורנו) הפרש השערים של ליברפול במשחקים האחרונים עומד על 10:3.

עדיין יש לי השגות על ניהול המשחק של רוג'רס, אבל אני חייב לומר שהשינוי הטקטי הזה שהוא עשה בהחלט מרשים ומקל עליו להוציא מים מהסלע. צ'אן הסתגל במהרה לתפקיד החדש (מלבד כיסוי גרוע אחד נגד לסטר), מרקוביץ' נכנס לעניינים, הנדרסון וקוטיניו פורחים ופתאום שחקנים שלא הבקיעו גול אחד העונה מבקיעים (מרקוביץ', למברט ואפילו בוריני למען השם!). הביקורת היחידה שלי עליו היא ששינוי טקטיקה היה מתבקש כבר אחרי חודש-חודשיים מתחילת העונה, כשהיה ברור ששיטת ה- 4-5-1 כושלת ובהיעדר סטארידג' או חלוץ מטרה ראוי אחר אין טעם לשחק בה או ב- 4-4-2, ובמיוחד לא הייתה שום הצדקה לעלות בהרכב שוב ושוב עם באלוטלי המאוס והמיותר. אני מקווה שההתעשטות (המרשימה) הזו של רוג'רס לא הגיע בשלב בו מאוחר מדי להציל את העונה.

שימו לב שיש לליברפול בקרוב סדרה של משחקים קשים מאד, ובקרוב יהיו לה 5 משחקים רצופים מול קבוצות צמרת, ולמעשה 7 מתוך 9 משחקים נגד קבוצות בחלק העליון של הטבלה. אם סטארידג' יחזור ואולי יביאו חלוץ נורמלי לידו אולי יהיה אפשר לצלוח את המשחקים האלה בשלום, אבל לי חלוץ נורמלי אני מתקשה לראות את הקבוצה עוברת יריבות רציניות יותר.

נדב רזון 18 בינואר 2015

התעשטות=התעשתות

matipool 18 בינואר 2015

השמחה שלי על הניצחון לא שלמה בגלל התוצאות של כל היריבות שלנו . היחידה שכנראה או אולי תאבד נקודות היא ארסנל . באסה .

אסף the kop 18 בינואר 2015

זה נכון.

Comments closed