יומן אליפות של הפטס (19) – סופרבול או באסט

כל הסימנים מעידים על ניצחון של הפטס היום. בדיוק מה שהופך אותי למודאג. מאוד מודאג.

010614edelman607

אחת הבעיות הכי גדולות בלהיות אוהד פטס זה שאין לך את היכולת להנות מעמדת האנדרדוג. אפילו כשאתה מגיע ככזה מול קבוצה שעל הנייר טובה יותר (נגיד, בדנבר שנה שעברה), עדיין הציפייה מהקבוצה היא לנצח כל משחק. כל שנה היא סופרבול או באסט. כל שנה שנגמרת בפחות מסופרבול (ובכמה מקרים, אפילו כשמגיעים לסופרבול אבל מפסידים בו) היא אכזבה גדולה.

אם בתחילת הדרך, בשנים הראשונות של בריידי, הפטס עוד יכלו להנות מהילת ה"אף אחד לא מאמין בנו", הרי שאין להם את הלוקסוס הזה כבר עשר שנים לפחות.

הבעיה הזאת מועצמת במשחק היום פי כמה.

אין שום נתון שתסתכלו עליו שאומר שהפטס לא צריכים לנצח את המשחק היום. המספרים כל כך מוטים לצד אחד, שכל דבר פחות מניצחון יהיה אכזבה עצומה.

בשנים מאז שאנדרו לאק הגיע לקולטס, הפטס ניצחו את כל שלוש המשחקים בין הקבוצות עם הפרש ממוצע של יותר משלושה ט"ד. בכל משחק הם שמו יותר מ-40 נקודות. בשני המשחקים האחרונים (בעונה הסדירה הנוכחית ובפלייאוף שנה שעברה) היה לפטס רץ שעשה 4 ט"ד על הקרקע (שני הרצים הללו נמצאים ברוסטר היום).

גם מבחינת הניסיון, כביכול אין פה מאצ'אפ. בריידי באליפות החטיבה התשיעית שלו מול לאק באליפות הראשונה שלו. 27 הופעות בפלייאוף (כמובן, הכי הרבה בהיסטוריה) מול 6 בלבד ללאק. ביל בליצ'ק, אחד המאמנים הגדולים בהיסטוריה, מול צ'אק פאגנו שבשום מקום לא נחשב למאמן עילית. קבוצה שניצחה את כל אלופות הבתים ששיחקה נגדם למעט גרין ביי (וגם זה בחוץ) מול קבוצה שהפסידה לכל ארבעת ראשי הבתים ששיחקה נגדם (עד שבוע שעבר בדנבר).

ולכל זה תוסיפו את העובדה שהמשחק בבית של הפטס – מקום שהיא מפסידה בו לעתים רחוקות, במזג אוויר קר, מול קבוצת דום.

כשלוקחים את כל אלו בחשבון, זה ממש מפתיע שהליין למשחק עומד על פחות מט"ד לטובת הפטס.

*

וכל זה מדאיג אותי. נורא.

אין לנו כמעט מה להרוויח מהמשחק היום. נכון שניצחון יקח אותנו לסופרבול אבל זה כמעט מה שמתבקש אחרי ההפסד של דנבר שבוע שעבר. הפסד לעומת זאת אולי לא יפגע בלגסי של בריידי (בטח אחרי מה שהיה שבוע שעבר) אבל יהיה אכזבה עצומה ואיבוד הזדמנות פז לאליפות ראשונה זה עשר שנים.

והקולטס יודעים את זה. הם מגיעים כשבעצם אין להם מה להפסיד. ואם לאק ימסור 4 אינטרספשנס, הרי אף אחד לא יחזיק את זה נגדו, בכל זאת הוא שיחק נגד הפטס בחוץ, אז מה אכפת לו להמר על הכדורים הארוכים שהוא כל כך טוב בהם? ואם פאגנו חכם, אז הוא בכלל יעשה לקבוצה שלו בליצ'ק וידאג שהם יבינו שאף אחד לא מאמין בהם. יש דרך יותר טובה לגרום להם לשחק טוב?

בקיצור, אני מוטרד מאוד.

רק שבוע שעבר התפרסם מחקר ב-538 שהראה שקבוצות ששיחקו בשבוע הווילד קארד ועוברות את שלב הדיויז'ונל מצליחות בצורה לא פרופורציונלית לחלוטין. משהו כמו מאזן 21-6 בשלב גמר החטיבה והסופרבול. תסתכלו על הסופרבולים האחרונים – הרייבנס לפני שנתיים, הג'איינטס לפני שלוש, הפאקרס ב-2010, פיטסבורג ב-2009, הג'איינטס ב-2007 ועוד ועוד דוגמאות של קבוצות שמתחשלות בשלבים המוקדמים ומצליחות להפתיע בשלבים המתקדמים של הפלייאוף. למעשה, מקרים כמו שנה שעברה, אז שתי המדורגות הראשונות העפילו לסופרבול הם הם הנדירים. ולמרות שהקולטס לא נראים כרגע כמו בולטימור או הג'איינטס של אז, הרי שאחרי הניצחון על דנבר, אין ספק שהבטחון העצמי שלהם בשמיים וכשהם באים מעמדת האנדרדוג אי אפשר להספיד אותם.

אני חושב שכבר הבנתם שאני מוטרד.

*

אז איך מנצחים את המשחק היום ומורידים גם את הקוף הזה מהגב?

כמו שבוע שעבר, אסור להיות צפויים.

הציפייה של כולם זה שהפטס ימשיכו להריץ את הכדור על הקרקע, מה שעבד להם מצוין במפגשים הקודמים, אבל ההרגשה שלי זה שנראה היום משהו שונה, כדי להפתיע את הקולטס קצת ואולי נראה את בריידי עומד בשאט גאן די הרבה ומרווח את המשחק. בכל מקרה, חייבים לגוון ולהפתיע. לשחק נו-האדל מדי פעם, להשתמש הרבה בגרונק, אולי איזה אנד אראונד או שניים עם אדלמן, כמה פליי אקשנס מתוכננים היטב, כמה פצצות לעומק המגרש. בקיצור, בליצ'ק של שבוע שעבר, לא זה של הפלייאופים האחרונים.

בחלק ההגנתי, אין שום ספק שהמשחק נגד בולטימור היה קריאת אזהרה. ההגנה האחורית לא שיחקה טוב ולקולטס יש ק"ב טוב יותר ורסיברים טובים יותר מאלו של בולטימור. ההבדל הוא כמובן שלקולטס יש משחק ריצה פחות משמעותי ואני מאמין שבליצ'ק יהיה מוכן להקריב כמה ריצות בשביל לעצור את המסירה. במיוחד הדברים אמורים בטייט אנדס המצוינים של הקולטס, שם נצטרך לראות משחק טוב מג'ימי קולינס, שכבר הוכיח שהוא יכול לשמור על שחקנים כאלו אחד על אחד (ובואו נזכור שפלינר די חגג עלינו במשחק האחרון) ואם נצליח גם לראות לחץ על הק"ב – משהו שלא ראינו בכלל מול הרייבנס – אז הכל יהיה יותר קל.

טוב, איך מעבירים את הזמן עכשיו עד הערב?

 

יומן אליפות (יום אחד) של הניינרס: מינוי ג׳ים טומסולה
דוראנד סקוט. שש שנים אחרי

71 Comments

ניינר 18 בינואר 2015

אני לא ממש מודאג מהמשחק הזה. הפאטס צריכים לנצח ויעשו זאת. הם קבוצה הרבה יותר טובה ומאומנת, המשחק בבית והפער בין בליצ'יק לפאגאנו הוא שנות אור. לא צופה פה מוקש אבל מייחל למוקש של גרין ביי בסיאטל.

עידו ג. 18 בינואר 2015

יכול להיות שאתה מוטרד? וזה עוד בלי להזכיר פציעה של גרונקובסקי.
בכל אופן רק כדי לא לתת לפחדים שלך לנפח את התוצאה הסופית – ב-20 שנה האחרונות הקבוצות שהגיעו בלי שבוע החופש ניצחו רק ב-45% מהמקרים מול קבוצות שכן היו בשבוע החופש בשלב גמר החטיבה (שזה יפה לכשעצמו). ההבדל המדהים שמוריס הראה ב-538 הוא בסופרבול שם קבוצה שמגיעה משבוע הביי ניצחה ב-8 מתוך 11 מקרים (ביחד עם גמר החטיבה זה יוצא 14-17). בקיצור אם הקולטס עוברים אתכם אז יש לסיהוקס סיבה לשקשק.

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

45% מהמקרים אומר שבממוצע, כל שנה תהיה קבוצה אחת שתגיע משבוע הביי לסופרבול. אז אני חושב שאני מוטרד.
מה פציעה לגרונקובסקי? אל תגיד את זה בכלל!

Yavor 18 בינואר 2015

זה לא מה שזה אומר. אתה סתם פרנואיד.
זה אומר שכבר יש מפגש כזה, אלה האחוזים. זה יכול לקרות פעמיים בשנה, פעם אחת, או אפס. אם גם ב NFC היה מפגש דומה, אולי היית יכול לפחד.

יריב 18 בינואר 2015

לא, כי רוב הקבוצות משבוע הביי לא עוברות את הדיוויז'ונל (רק 30% עוברות).

ההסבר שמוריס מציע הוא שהקבוצות לא משתפרות (כמובן), אלא שאנחנו יודעים שהן יותר טובות משחשבנו, כי הן ניצחו משחקי פלייאוף קשים. זה לא עובד כל כך טוב אם היריבה בדיוויז'ונל חלשה לעומת העונה הרגילה, כפי שלכאורה דנבר היתה (בגלל הפציעה של מאנינג), למרות שהמשחק עדיין בחוץ. כלומר, הקולטס עונים על הקריטריון הטכני שהוא דיבר עליו, אבל יכול להיות שעדיין אינם שייכים לתופעה (ולכן, אין להתייחס אליהם כחזקים יותר בגללה).

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

כן, צודק כמובן. בכל מקרה, כל הסטטיסטיקות שוות לכלום ברגע שהמשחק מתחיל.
אני זוכר במהלך המשחק מול הרייבנס הראו שהפטס במאזן 0-11 בפלייאוף כשהם בפיגור 10 נקודות ומעלה. במשחק הזה הם היו בפיגור 10 פעמיים..

עידו ג. 18 בינואר 2015

אז רק כדי שתהיה רגוע בזמן המשחק אחרי האיבוד הראשון של לאק:
הפאטס בעידן בריידי-בליצ'ק הם 0-13 כשהם מנצחים במאזן האיבודים.

יואב בורוביץ' 18 בינואר 2015

אני חושב שאם ללאק יהיה משחק טוב מלבריידי- הקולטס ינצחו.

7even 18 בינואר 2015

אני רק שאלה:
אמרו שהשנה הניינרס עברו למגרש די מרוחק מהעיר מה שקצת פגע בחיבור של הקהל לקבוצה.
מצד שני – הקשר בין הג'ילט סטדיום לבוסטון מקרי בהחלט והוא נמצא איפשהו איזה 40 דקות מהעיר.

יכול להיות שהמרחק הזה משפיע על החיבור של שני הקהלים?

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

אני לא קונה את זה. האמת שאצל הפטריוטס, המגרש תמיד היה בפוקסבורו והם גם לא נקראים בוסטון (פעם הם היו) אלא ניו אינגלנד. אבל אני לא ראיתי שום בעיית חיבור של קהל לקבוצה. בכלל, אם אצל הפטריוטס האיצטדיון נמצא בשום מקום הרי שאצל הניינרס הוא עבר לסן חוזה או סנטה קלרה, שזה ממש לא חור, אלא מקום מלא באנשים, רובם אנשי הייטק

יואב בורוביץ' 18 בינואר 2015

גם פוקסבורו נמצא בלב אוכלוסיה מאוכלסת למדי. אבל האוהדים מגיעים מכל אזור בוסטון וסביבתה- וגם מאזור ווסטר (העיר השניה בגדולה במאס., אני חושב). ככלל, במאס. כל התושבים אוהדים את הקבוצות הבוסטוניות ומרבים להגיע למשחקי הקבוצות, גם אם המרחק הוא שעת נסיעה ואפילו יותר (ולפעמים זה הרבה יותר, עם התנועה והחנייה). בגדול, כל תושבי מאס. כולל בוסטון רגילים לנסיעות ארוכות ביותר. להגיע למשחקי הפטריוטס זה לא ביג דיל מבחינתם. הם עושים את זה כבר עשרות שנים. למרות שהזמן של DOOR TO DOOR הוא די משמעותי, בהתחשב בחניה, בתנועה ולעתים גם במזג האוויר. אבל כך הם תופשים שם הליכה למשחק פוטבול- עניין של כמעט יום שלם.

Amir A 18 בינואר 2015

בתור תושב האזור (ניו אינגלנד), אם אתה נכנס לרכב וצריך לסוע 40 דקות זה נחשב בעיניך "ליד הבית".

אלון 18 בינואר 2015

נכון מאוד אבל לא מדויק שמדובר על הסלטיקס

יהודה 18 בינואר 2015

אין לך מה לדאוג אריאל אם פלאקו שלא זרק אינטרספשן מלא זמן נחטף פעמיים לאק שזורק על בסיס קבוע לאינטרספשנס יחטף מלא הקולטס יקבלו רגליים קרות יתחילו להריץ את הכדור שזה כמובן לא הצד החזק שלהם ויגמר 30-10 וגרונק נח בחוץ רבע רביעי

גיל 18 בינואר 2015

הסטטיסטיקה של אינטרספשנס חסרת חשיבות במקרה של לאק. כמו שהיה שבוע שעבר הוא זרק שני אינטרספשן שהיו למעשה טובים מפאנטים ואפילו חגג עליהם בצד. אם הוא נחטף בעומק זה הרבה פחות משמעותי מפיק 6 למשל.

עידו ג. 18 בינואר 2015

אני לא מסכים גיל. נכון שבשבוע שעבר החטיפות היו חסרות משמעות אבל היו לו הרבה רבות משמעות במהלך ההעונה ובכלל הוא מאבד המון כדורים מה שיכול להיות קטלני מול הפטריוטס.

גיל 18 בינואר 2015

כן, אבל מה שהיה בעונה הרגילה פחות רלוונטי. מהמשחק האחרון בעונה הרגילה ועד עכשיו הוא מופתי ורק משתפר.

גיל 18 בינואר 2015

אני חושב שיש משהו מאוד יהיר שלא במפתיע מגיע מאוהד פטס, שאם לא מגיעים לסופרבול זה באסט ושיש ציפייה לזכות בסופרבול כל שנה ואם לא זו אכזבה עצומה. כאילו אין קבוצות אחרות שמתכוננות למשחקים ורוצות אותו הדבר, וכאילו במשחק אחד לא הכל יכול לקרות. קבוצות אחרות לא מצפות אולי לזכות כל שנה אבל דווקא כמי שמכיר את הרנדומליות של הליגה הזו צריך לדעת שבמשחק אחד הכל יכול לקרות. האם הפטס פייבוריטים ברורים? ברור שכן, אבל זה יהיה משחק הרבה יותר צמוד מהאחרון (שגם הוא היה צמוד מחצית אחת ובגלל איבודי כדור טיפשיים נפתח במחצית השנייה). הלוואי שאינדי יעיפו את הפטס אבל אני מודה שיש בי גם רצון לראות את הפטס נגד סיאטל.

7even 18 בינואר 2015

הסיכוי היחידי להפתעה בסופרבול מול סיאטל אלו הפטס.
הסיהוקס יאכלו את הקולטס חיים.

גיל 18 בינואר 2015

לפטס אין שום סיכוי נגד סיאטל, הם נופלים מהם כמעט בכל קטגוריה אפשרית.

Amir A 18 בינואר 2015

אמרו את זה גם על הג'איינטס באותה עונה מושלמת של הפטס.

גיל 18 בינואר 2015

נכון. לומר שזה לא אפשרי לגמרי? ברור שהפטס יכולים לנצח את סיאטל עם כל הכוכבים בשמיים יסתדרו באותו היום. אבל בוא נגיד שסיאטל יהיו פייבוריטים גדולים יותר לנצח אותם מאשר הפטס את אינדי היום.

Amir A 18 בינואר 2015

על זה אני אסכים איתך.

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

וואו, איזה הפתעה, גיל רוצה שהפטס יפסידו!
מה הקשר ליהירות? אוהדי יונייטד לא רוצים להתמודד על האליפות כל השנה? כשיש לך את השחקן הטוב בעולם ואת המאמן הטוב בעולם אז הציפיה היא להגיע לסופרבול כל שנה. ברור שאתה לא חושב שזה יקרה כי אתה לא לבד, אבל כן – כל פעם שהקבוצה שלי מודחת אני מאוכזב.

גיל 18 בינואר 2015

יש הבדל בין לרצות לזכות במשהו שזה מה שכל אוהד רוצה, לבין להגדיר את העונה כבאסט אם זה לא קורה. ברור שתהיה מאוכזב כי הקבוצה שלך מפסידה, אבל לחשוב שזה באסט? ואתה יכול שיהיה לך המאמן והשחקנים הכי טובים בעולם אבל בפוטבול המשחק הוא קבוצתי ויש הרבה גורמים אחרים שמשפיעים כך שהמשחק מחוץ לשליטה שלך לפעמים ולא חשוב כמה אתה טוב.

אדם 18 בינואר 2015

גיל, אתה סותר את עצמך בעניין היהירות. אם אתה מסכים ש״הם פייבוריטים ברורים? ברור שכן.״ אז אתה מקבל את הטענה שאי הגעה לסופרבול (לפחות השנה) היא סוג של באסט.

גיל 18 בינואר 2015

לא סותר, יש הבדל בין לחשוב שמישהו פייבוריטים ולהתאכזב אם הם לא מנצחים, לבין לומר שזה באסט אם הם מפסידים כאילו הסופרבול הוא שלהם ומישהו לקח את זה מהם. אין כאן בעלות או זכות על הסופרבול אלא צריך להרוויח את ההגעה אליו.

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

איפה ראית שמישהו כתב את זה? השנאה מעבירה אותך על דעתך, אתה ממציא לעצמך אנשי קש ומכניס להם מילים לפה

גיל 18 בינואר 2015

סליחה, לא הזכייה בסופרבול אלא העלייה אליו. הרעיון הוא אותו הדבר.

צחי 18 בינואר 2015

סליחה, אבל זה לא אתה שיורד על הפטריוטס ועל בריידי כל הזמן בגלל שהם לא זכו באליפות כבר עשר שנים?
זה לא אתה שמודד אותם לפי קריטריונים שבריידי הוא היחיד שעומד בהם?

גיל 18 בינואר 2015

שים לב על מה אני יורד בדיוק. על זה שהם מקבלים יחס מקל למרות הכישלונות שלהם בעשור האחרון. אני לא טוען שהם היו צריכים לזכות אלא על ה"פאס" שהם מקבלים בגלל ההצלחות המוקדמות.

עמי ג 18 בינואר 2015

כשלונות?
2 סופרבולים ו-4 גמרי חטיבה רצופים זה כישלון?
אם כן – אז רק בסטנדרטים של הפטריוטס

גיל 18 בינואר 2015

כישלונות יחסיים בוודאי. איך היית מתאר מישהו שמצליח שוב ושוב להגיע לסופרבול אבל לא לזכות בו? תשווה את זה למה שמאנינג עבר עד הזכייה או אלווי ותראה את ההבדל. רק בגלל שהם זכו מוקדם אז אין כמעט שום ביקורת נגדם למרות שזה בדיוק אותו המצב (ואני לא מדבר אם מוצדק או לא לבקר אלא איך מתייחסים אליהם בכפפות של משי).

צחי 18 בינואר 2015

ואז אתה מתפלא על גרייזס שאומר 'סופרבול או באסט'?
אתה באמת חייב להחליט

גיל 18 בינואר 2015

מה הקשר? אני לא חושב שהם באסט ואם קראת אותי מספיק שנים אתה יודע שאני מייחס פחות חשיבות להצלחה בפלייאוף כמדד למורשת של שחקן. אני רק מתאר את היחס הסלחני שיש כלפיהם לאורך השנים ביחס לשחקנים וקבוצות בסיטואציות דומות.

צחי 18 בינואר 2015

בדיוק – אתה חייב להחליט לפי איזה סטנדרטים אתה שופט אותם
אין שום 'יחס מקל' בזה שמצפים מהם לעלות לסופרבול

ואין שום כישלונות אם אתה מודד אותם לפי סטנדרטים של כל קבוצה אחרת.

גיל 18 בינואר 2015

אם היו מודדים את בריידי וביליצ'ק בסטנדרטים של כל קבוצה אחרת הם היו מקבלים ים ביקורות.

צחי 18 בינואר 2015

כן, ג'רי ג'ונס עכשיו יושב בבית ואומר לעצמו:
'איזה מזל שאין לי את הצמד אפסים הזה, 4 גמרי חטיבה ואפס טבעות,
הרבה יותר טוב לא להגיע לגמר חטיבה אחד מאז שנת 2000'.

או כמו שכתב מישהו:
'יש משהו מאוד יהיר שלא במפתיע מגיע מאוהד פטס, שאם לא מגיעים לסופרבול זה באסט ושיש ציפייה לזכות בסופרבול כל שנה ואם לא זו אכזבה עצומה. כאילו אין קבוצות אחרות שמתכוננות למשחקים ורוצות אותו הדבר, וכאילו במשחק אחד לא הכל יכול לקרות.'
מה נסגר?

גיל 18 בינואר 2015

שוב, מה הקשר? בארה"ב השורה התחתונה היא הקובעת. אני לא מסכים לזה אבל דעתי לא קשורה לעניין. שחקן שמגיע באופן עקבי לגמרים חטיבתיים וסופרבולים ולא מצליח לנצח בהם יקבל הרבה ביקורת, זו עובדה, אין לך מה להתווכח על זה, ראינו את זה במקרים אחרים. אבל כשזה מגיע לפטס אז אין כמעט ביקורת.

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

בקיצור , תן לי לראות אם הבנתי את זה נכון – אם אתה שונא פטס אז מותר לך לחשוב שכל פעם שהם לא מגיעים לסופרבול זה כישלון אבל אם אתה אוהד אז אתה שחצן.
אתה פיס אוף וורק אמיתי, תאמין לי.

גיל 18 בינואר 2015

לא הבנת שום דבר נכון אלא בדיוק להפך. אני ממש לא חושב שאי הגעה לסופרבול של הפטס היא כישלון. במצב של היום זה בהחלט יהיה ככה כי הם פייבוריטים אבל לא אם היית שואל לפני הפלייאוף או לפני העונה. כל מה שאני מדבר עליו זו החסינות שהפטס מקבלים בתקשורת שרק להם יש והמחשבה שדומה לשלך שהם תמיד פייבוריטים (לפחות בAFC). ביליצ'ק הוא תמיד גאון ובריידי הוא נער הזהב שאסור לבקר.

No One 18 בינואר 2015

מה איכפת לך מה התקשורת אומרת על הרמאי ובריידי?
התקשורת לא תשנה את דעתך לא משנה מה הם כותבים אז מה זה בדיוק משנה?

יש לי חדשות בשבילך , כולם יודעים שבריידי מושך את המאמן הרמאי שלו שלא מסוגל לעשות כלום בלי בריידי , זה לא חדש.

ובריידי ק"ב יותר טוב מ-מאנינג , עובדות בשטח
את כל התירוצים שלך אתה יכול לדחוף בברווזים של מאנינג ולבשל אותם בסגנון ג'ון מאדן

רענן 18 בינואר 2015

הקולטס טובים יותר מבולטימור ,אבל לדעתי עד היום הם לא הראו את האופי והנחישות והקשיחות שתאפשר להם לנצח.
הקולטס לא יוכלו לנצח בשיטת מי ישים יותר נקודות ,בולטמור ניסו להפתיע בצורת משחק כזו להם הגנה חזקה יותר ומסורת רבה יותר ככל הנוגע ללילות ינואר בפוקסבורו . ללא התעלות הגנתית והגבלה של גרונק הם לא יוכלו להחזיק את הקצב . 7+ לפטס

גיל 18 בינואר 2015

והמפתח לדעתי הוא ההגעה לבריידי. אם הקולטס יצליחו להפעיל עליו לחץ כמו שעשו על מאנינג אז הפטס בצרות. הרייבנס לא הפעילו לחץ עקבי ומחצית שנייה בריידי היה נקי לגמרי וזה היה חלק מהסיבות למהפך.

יהודה 18 בינואר 2015

בינתיים אין הפתעות בפלייאוף הזה וכנראה גם לא יהיו

גיל שלי 18 בינואר 2015

אני חושב שיקרה משהו היסטורי הלילה, אני ממש אחזיק לכם אצבעות שתנצחו, לא האמנתי שיגיע היום בו ארצה שבריידי וביליצ'ק ינצחו משחק

גיל 18 בינואר 2015

מה ההיסטוריה?

גיל שלי 18 בינואר 2015

היסטוריה פרטית כמובן, תמיד שנאתי את הפטריוטס של ביליצ'ק ובריידי, אפילו את האיגלס עודדתי מולם

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

אם הפטס ינצחו זה באמת היסטוריה, קב ראשון שישחק בשישה סופרבולים. אבל עוד חזון למועד

גיל 18 בינואר 2015

אם הקולטס מנצחים אז אדם וינאטרי יהיה בשישה סופרבול וישווה את השיא כך שבכל מקרה יהיה מישהו שני עם 6 משחקים בסופרבול. למעשה היה יכול להיות כבר עם 6 אם לא היה פצוע בסופרבול האחרון.

tr 18 בינואר 2015

נו, גיל, כרגיל טועה. אם וינאטרי מנצח אז זה יהיה סופרבול חמישי שלו ולא שישי

גיל 18 בינואר 2015

כרגיל אין לך מושג. שנספור ביחד או שאפילו את זה אתה לא מסוגל לעשות?

עידו ג. 18 בינואר 2015

נראה לי שלא ספרו לו את זה שלפני בריידי את בליצ'ק

גיל 18 בינואר 2015

לא יודע מה הוא לא ספר אבל הוא טועה ועוד מעז ברוב חוצפתו להאשים אותי בטעות. אכן טרול אינטרנטי למופת.

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

שנייכם טועים, זה יהיה סופרבול שביעי שלו. הוא הגיע עם הפטס לארבעה (כולל זה של 96) ועם הקולטס לשניים.
בקיצור, לאף אחד לא ממש אכפת מכמה סופרבולים קיקר מגיע.

עידו ג. 18 בינואר 2015

מול הסיינטס הוא היה פצוע ולא שיחק

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

לא משנה, הוא הגיע אליו. ושוב, הנקודה היא שלאף אחד לא אכפת מקיקרים. כולם יודעים בדיוק לכמה סופרבולים בריידי ומאנינג הגיעו, אנשים צריכים לבדוק לכמה סופרבולים וינטארי הגיע ולאף אחד אין מושג מי הבא אחריו

עידו ג. 18 בינואר 2015

הי קיקרים הם אנשים רגישים -ככה אתה מתייחס למגש הכסף של שלושת האליפויות שלכם?

אריאל גרייזס 18 בינואר 2015

אני מת על וינטארי. ומפחד פחד מוות ששער שדה שלו היום ינצח אותנו. זה לא משנה את העובדה שקיקרים הם בדרך כלל נספחים ואף אחד בדרך כלל לא סופר להם אליפויות או סופרבולים. וינטארי הוא היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל

עידו ג. 18 בינואר 2015

זה נכון אבל יש משהו אחד שסופרים לקיקרים עד סוף ימיהם וזה החטאות. אני בטוח שקאנדיף או נורווד היו שמחים לקצת אנונימיות

גיל 18 בינואר 2015

זה לא יהיה שביעי אלא שישי וככה כולם מתייחסים לזה. הוא שיחק בחמישה וזה מה שקובע. בתכלס הסטטיסטיקות הללו באמת לא משנות הרבה אבל יהיה נחמד אם וינאטרי יבקיע את שער השדה המנצח שמעלה את את אינדי לסופרבול בפוקסבורו.

גלן 18 בינואר 2015

כוונתך ההיסטורי?

גלן 18 בינואר 2015

אוקי

Amir A 18 בינואר 2015

איזה משחק יהיה צמוד יותר היום? ההימור שלי הוא שהמשחק בפוקסבורו. גרין ביי הולכים לחטוף כמו שדנבר חטפו בסופרבול שנה שעברה.

אורן השני 18 בינואר 2015

כמו שאמרתי שבוע שעבר אני מהמר על הקולטס נטו לפי המשחק האחרון (ולא לפי ההיסטוריה והעונה הרגילה).

מצד שני אם יהיה משחק גדול או שלפחות יעלה על הציפיות זה יספק אותי גם אם הפאטס ינצחו (ככה זה שאתה לא באמת אוהד אף קבוצה..)

יותר חשוב שהמשחק המוקדם יהיה מעניין ולא חד-צדדי.. מהפאטס-קולטס אני פחות מודאג.

Amir A 19 בינואר 2015

בגלל זה אני שכיר ולא עושה כסף בהימורים על שוק ההון.

פורד פרפקט 18 בינואר 2015

רק שלא ניחסת אותנו….

תום 18 בינואר 2015

יש לינק טוב?

עובר אורח 18 בינואר 2015

nfl-live.com

tr 19 בינואר 2015

איכס. החזירו את הקולטס למשחק על כלום

רענן 19 בינואר 2015

בוקר טוב וסופרבול שמח לאוהדי הפטס
לטעמי אחרי אתמול אתם פייבוריטים וזה בזכות
כתבתי אתמול שלקולט אין את ה ד.נ.א. שמייצר את האופי הנחישות והקשיחות שתפשר להם לנצח.
אמרתי שהם לא יוכלו להחזיק את הקצב
טעיתי שהימרתי על 7+ לפטס , אז טעיתי :)
הפטס כקבוצת פוטבול צריכה ויכולה לנצח .
לניו אינגלנד פטריוט כארגון מגיע לנצח .
ואני כמובן לא אוהד שלהם!!

Comments closed