הניצחון על טוטנהאם

היום ראינו את ליברפול של העתיד, וזה נראה טוב. טוב מאוד.

אם ה-5-0 בשנה שעברה על טוטנהאם בישר על בואה של הליברפול ההיא, המוחצת, ההתקפית, הרי שאני רוצה להאמין שהניצחון היום – לא מרשים כמו ההוא על הנייר אבל למעשה מרשים לא פחות – מבשר את בואה של ליברפול הנוכחית. זאת שאולי לא דורסת, אבל הולכת להיות כח אמיתי בפריימרליג להרבה שנים ולא זאת שמדי פעם רצה גבוה ואז נופלת למקום 6-8.

אני מנסה לא להתלהב יותר מדי – הרי בסופו של דבר כדור לפה או לשם ואנחנו מדברים אחרת, אבל תראו מה היה לנו:

– ניצחון מול קבוצה שנמצאת בפיק שלה. תזכרו, זה לא טוטנהאם של שנה שעברה וגם לא זו של תחילת השנה. זאת טוטנהאם שרק לפני כמה ימים ניצחה את ארסנל בחוץ. נכון, יש להם הגנה די בעייתית (בלשון המעטה), אבל מבחינת כח התקפי זאת קבוצה מצוינת ולמעט טעות וחצי (בתכ'לס, הגול השני נובע משתי טעויות שיפוט) בהגנה, הצלחנו לסגור אותם מעולה. אם הם הגיעו למצבים אז זה רק מחוץ לרחבה. זה מסוג הניצחונות שמוקדם יותר השנה לא היינו משיגים אותם. הרבה מאוד אופי, במיוחד בדקות האחרונות, לא לחטוף גול מול קבוצה שמתמחה בגולים מאוחרים.

– שחקני הרכש של רוג'רס מביאים סוף סוף תוצאות. מרקוביץ' לא היה גדול אבל היה יעיל מספיק גם בתפקיד שהוא לא באגף. יש לו עוד מה להשתפר, עוד הרבה, אבל ברור שהוא שחקן מצוין. לאלנה בישל את שער הניצחון. אפילו פאקינג באלוטלי (שעליו אני לא בונה קדימה) הבקיע. אבל מעל כולם צ'אן. האיש פנומנלי. אמנם לוברן החליף את ג'רארד (ולא עשה טעות אחת! יש סיבות לאופטימיות?) אבל למעשה מי שהחליף אותו היה צ'אן. שחקן שפשוט נהדר איפה שלא תשים אותו.

היה מהלך אחד קלאסי, מסוג המהלכים שאתה לא מתעכב עליהם הרבה, שהראה לדעתי למה מדובר בשחקן עם כל כך הרבה פוטנציאל. לא, לא הפריצה שלו שהביאה לצהוב של שחקן טוטנהאם אלא סתם התקפה של הספרס עם כדור חיתוך שהולך לאמצע – והנה הוא נמצא שם בדיוק, במקום שבו קשר אחורי אמור להיות, סוגר את הפרצה. כמה חיכינו לשחקן כזה בכל שנות לוקאס.

5ffe909c0efd330aadd542e47670d639

– אבל זה לא רק הרכש. איזה כיף זה אייב, הא? (ובמאמר מוסגר, למה יש לנו כל כך הרבה שחקנים שלא ברור איך מבטאים את השם שלהם?). שחקן עם כל כך הרבה פוטנציאל. ציפיתי ממנו להיות סטרלינג של לפני שנתיים וקיבלנו כבר גירסא בוגרת שלו. חותך לאמצע, בעיטה חזקה, טאץ' אדיר במסירה ללאלנה. חזק מאוד וקשה להפיל. פשוט היה הסיוט של אגף שמאל של הספרס. עוד שחקן להרבה זמן.

– ועכשיו תחברו את הכל ביחד, מה תקבלו? אם תורידו את החלודה של סטארידג' ואת העייפות של קוטיניו (חייב, פשוט חייב לנוח בשבת) הרי שתקבלו חלק התקפי של סטרלינג, לאלנה, מרקוביץ', אייב, קוטיניו וסטארידג', שמתוכו אפשר לבחור ארבעה שחקנים (וגם מורנו בצד שני). מדובר באוסף של מהירות שיכול להכריע כמעט כל הגנה בפריימרליג. יחד עם צ'אן והנדרסון מאחור? אדיר. פשוט אדיר.

– אחרון אחרון חביב – המאמן. (האמת שרציתי להגיד גם מילה טובה על מיניולה. אז יופי מיניולה, תמשיך ככה!). ראינו היום ניהול משחק למופת של רוג'רס. לא היסס להוריד את ג'רארד העייף והפגיע במרכז המגרש לספסל. לא היסס להעביר את צ'אן לקישור, מה שפשוט סגר את האמצע לגמרי. אפילו ההימור על באלוטלי היה בינגו. גם ההרכב שעלה הפתיע קצת את טוטנהאם, כשהוא מבין שאייב יעשה טרור באגף, והסגירה על אריקסן באמצע של הנדרסון היתה מושלמת.

אמרתי שהתקופה הקשה תוציא מרוג'רס מאמן טוב יותר ואני חושב שכבר אפשר לראות את זה.

אריות הפריימרליג, גורו לכם!

באנגליה או אירופה
באתי, ראיתי, נהניתי

47 Comments

cookie-monster 11 בפברואר 2015

נכון תוך כדי משחק גם לי עבר בראש שהחילופים היו במקום ובזמן הנכון.

TD 11 בפברואר 2015

שמח שניצחנו אבל הקבוצה הייתה עייפה מאוד, בעצם שתי הקבוצות.
אני דווקא חושב שרודג'רס לא ניהל את המשחק הכי טוב. מרכז המגרש לא היה קיים בכלל. מרקוביץ חסר נוכחות לחלוטין שם וזה פשוט לא בשבילו. קוטיניו העייף נסגר לחלוטין (כל הכבוד לתכנית המשחק של פוצ'טינו) והיה חסר אנרגיות. הנדרסון היה חושך (כל כך הרבה טעויות) וג'רארד… היה סביר יחסית אבל שיחק מאחור. השליש האמצעי היה של טוטנהאם לחלוטין ולא פלא שאחרי כל גול של ליברפול הם הגיעו לסף הרחבה בקלות. היה מקום לחילופים מוקדמים יותר ואז היה אפשר לסגור את המשחק יותר בקלות.
בצד החיובי, צ'אן פשוט אדיר, אייב תותח (מהירות, טכניקה ובניגוד לסטרלינג גם מסה) וסטארידג' משפיע על כל ההגנה (מה שנתן למרקוביץ' עוד שנייה קריטית לכדרר בגול הראשון).
סה"כ חבורה של שחקנים צעירים מוכשרים שעם ניסיון וקבלת החלטות טובה יותר, תגיע רחוק כמו שאתה צופה.

ערן (המקורי) 11 בפברואר 2015

וואוו, טוטנהאם מקבלים מאיתנו בראש בשנתיים האחרונות. וגם היה זה היה מתוק.
שמחתי מאד בגול של בלוטלי, גם כי (אולי. הלואי.) תהיה לנו בכל זאת עוד אופציה התקפית, שיודעת לשים כדור ברשת.

אוהד 11 בפברואר 2015

1. הפעם היחידה שגרארד הגיע לכדור אז שורקים לו פאול ומקבלים גול.

2. איך אנחנו כאלה תמימים: לוקאס נפצע ומיד רץ החוצה לפני שהחילוף מוכן ובינתיים אנחנו בעשרה שחקנים. לעומת זאת, שחקן של ספרס נפצע אז הוא פשוט נשכב על הדשא ומחכה שיטפלו בו. אני רוצה לראות את לוקאס יוצא החוצה בקבוצה של מוריניו וטרי. מייד היו משכיבים אותו על הרצפה.

3. איזה שיפוט חלש. אפילו את הפנדל לא ראה והקוון הציל אותו.

צור שפי 11 בפברואר 2015

לא היה פנדל. הקוון הטעה אותו. גם השיוויון של טוטנהאם לא היה חוקי (אופסייד של קיין). שיפוט נוראי.

אוהד 11 בפברואר 2015

מצחיק.
כל העולם ראה פנדל חוץ ממך, השופט ואומרים כאן שגם זלצר.
אני ראיתי את השידור של BT ואחרי זה את התכנית של סאבאג', היו שם מייקל אואן, דיוויד ג'יימס, פול סקולס, סטיב מקמנמן, ואפילו ראיינו שם את אלן שוגר. כולם כולל כולם ראו פנדל.

אסף כלשהו 11 בפברואר 2015

טור מדויק. נהניתי לקרוא, תודה.
לא היה משחק גדול שלנו, אבל כזה שמשאיר המון מקום לאופטימיות. גם אם לא נגיע העונה לצ'מפיונס, שזה עדיין התסריט האפשרי יותר, יש לנו סגל מעולה שעם תוספות מינוריות יכול להיות נפלא והישגי בשנים הבאות. וגם- שומו שמים, יש לנו קצת עומק. במשחק שבו סטרלינג לא משחק, קוטיניו חלש ועייף (מצטרף לקריאה שלך לתת לו מנוחה בגביע) וסטארידג' תורם יפה (חצי בישול וגרימה לפנדל) אבל עדיין חלוד- סיימנו עם שלושה גולים, כשאת שער הניצחון מבשל מחליף אחד וכובש מחליף אחר. מי היה מאמין.

והערה אחרונה- אני יודע שהנושא הזה כבר נידון הרבה, אבל המסקנה ממנו, כנראה, לא היתה נכונה, כי גם בעל הבלוג וגם רוב המגיבים כותבים את השם של CAN צ'אן. אז לא- השם הוא ג'אן. האות C בטורקית מבוטאת בערך כמו J. סמכו עלי, אני מורה לעברית ומלמד בחורה טורקיה. כתבתי לה את השם שלו וככה היא הגתה אותו בתוספת הסבר מלומד. אי אפשר לטעות עם זה. ג'אן, לא צ'אן.

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2015

אני יודע איך אומרים את השם שלו, אבל אחרי שהשתרש ה"צ'אן" העדפתי לדבוק בזה. בדיוק כמו שאני לא אומר שקרטל, כמו שכביכול אמורים להגיד.
בינינו, עד שהוא לא יאיים לתבוע אותי, אני יכול לחיות עם זה בשלום

משה 11 בפברואר 2015

הוא יאיים לתבוע אותך ? חכה חכה מה בילבי תעשה אם תשתמש בג׳אן !

rami 11 בפברואר 2015

טוטנהאם אולי היתה רוצה לנצח את ארסנל בחוץ, אבל היא עשתה את זה בבית. מה שבעצם הופך את זה ללא מי יודע מה מרשים כי ארסנל לא מנצחת משחקים קשים בחוץ – סיטי זה היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.

גורביץ' 11 בפברואר 2015

משחק מצוין באופן כללי, מהנה לצפייה וסוף טוב הכל טוב, מה צריך יותר..
זה נכון שהמגמת שיפור התחילה כבר לפני 10 מחזורים בערך, אבל איזה הבדל זה כשיש חלוץ. אם סטארידג' לא נפצע יש עוד 10 נקודות בקופה לפחות.
הוא מחבר את הקבוצה – הווינגרים יוצרים מצבים, הקישור מניע את הכדור, אפילו ההגנה התייצבה, וכל זה כי יש תותח מקדימה.
איך קפצתי בגול של באלוטלי.. קיללתי כשראיתי שהוא בסגל, קיללתי כשהוא נכנס במקום סטארידג', קיללתי אותו כל פעם שהוא לא הצליח להשתלט על כדור, אבל הוא שיחק אותה הפעם.

אריק 11 בפברואר 2015

גרארד אשכרה מפריע לכם. רוגרס מאמן מצויין. הוא יגיע אתכם לארץ המובטחת.

אסף 11 בפברואר 2015

קודם כל חזרנו לשחק כדורגל שמח וזה כייף.
אבל אני חייב לציין שהחוליה החלשה היא מרקוביץ. שחקן ממש לא מרשים עם הבנת משחק לקויה, בעיטה חלשה והמון איבודי כדור. בעיני הוא סוג של לוקאס חדש.

כולם מדברים על באלו שלא שמח וירד מהמגרש מהר. פרשנים כבר מיהרו להכתיר אותו כמי שלא חלק מהקבוצה. אני רואה את זה אחרת. הוא מרגיש שהוא חייב כל כך הרבה שגול מקרי לא ישנה את זה. שניים שלושה גולים והוא יתחיל לשמוח

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2015

זה באלוטלי, כל פרשנות שתצמיד לו תהיה נכונה באותה מידה. אף אחד לא באמת מבין את האיש הזה

אריק 11 בפברואר 2015

מרקוביץ שכונה. גם איב כתבתי אצל בני ששניהם ביחד זה המון איבודים. המשחק היה מבולגן למדי למזלכם גם לספרס יש את אנשי השכונה שלהם והם אפילו טועים יותר. יכולת קבלת ההחלטות של למלה מעוררת השתאות.

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2015

שניהם צעירים. מזכירים לי מאוד את סטרלינג לפני שנתיים. אם רוג'רס הצליח להפוך אותו לשחקן מצוין, אני סומך עליו גם עם השניים האלו. מרקוביץ' קצת הולך לאיבוד באמצע, הנכס שלו זה יותר מהירות ופחות יכולת יצירת מצבים ולכן הוא קצת הלך לאיבוד (ועדיין – הבקיע!). השכונה של אייב דווקא נחמדה. הוא פשוט זרע בלאגן עצום באגף של טוטנהאם. לפעמים הוא מחזיק את הכדור יותר מדי (מחלה שהיתה גם לסטרלינג) אבל החוזק שלו והיכולת שלו לחתוך פנימה הן מעולות.
חוץ מזה, אל תשכח מי היה לנו באגף ימין כבר איזה חמש-שש שנים. ליד גלן ג'ונסון, אייב זה ההיפך משכונה

משה 11 בפברואר 2015

השכונה של אייב יצרה שני שערים ועוד כמה מצבים מסוכנים, זו שכונת פאר בעיני.

רובי פאולר 11 בפברואר 2015

ויש בה ילדים כמוך וכמוני

אבי גלברט 11 בפברואר 2015

טוב ,צר לי להשבית שמחות אבל אני לפחות לא נפלתי מהמשחק אתמול . הדבר הכי חשוב זה הניצחון ,צ'אן והרחבת הרוטציה באיב ואני מקווה שבלוברן . חוץ מזה אציין מיד וגם אריאל וכולם אמרו ,טוטנהאם קבוצה מצויינת שהיתה אתמול לדעתי אולי אפילו יותר טובה מליברפול .זאת לא הקבוצה של השנים האחרונות . טיפה פחות נאיביות בהגנה ויותר שכל בהתקפה ואנחנו מפסידים . אצלנו כאמור יש דברים חיובים אבל גם בעייתים .היה חסר לי מאד אתמול מאסה בהתקפה והצטרפות של הקישור . במשחק שקוטיניו המותש נוכח/נפקד ולוקאס חסר באיזון (!) הנדו וסטיבי לא הצטרפו מספיק ,איב עדין זהיר מאד ולא ממש יודע לדעתי מה מצפים ממנו ,מרקוביץ ומורנו טובים אבל כל העסק לא מחובר ביחד למאסה קריטית ברחבה . ואם כל זה כבשנו שלושה שערים נגד קבוצה טובה …בהגנה סאקו זה חתיכת צינטור …דברנו כבר על ההנעת כדור הפרימיטיבית שלו ואתמול עשה חורים לא מעטים לצד משחק לחימה אדיר . הגענו לצ'אן שהיה מצויין אבל בואו לא נסחף הוא לא הולך למדריד כי לשחקן בתפקידו (50-50) נניח ,עדין חסר ליטוש כדי להיות בטופ.כרגע לנו זה טוב מאד אבל בואו לא נצא מפרופורציות .העייפות כפי שצפינו מתחילה לתת אותותיה ועוד תיתן . כרגע הפקק יהיה לדעתי בקישור האמצעי . לוקאס פצוע ,גאררד פגיע ,אלן בינוני ,הנדו מברזל אבל עשוי בסוף גם להגמר מה שמצריך את BRלהאמין מחדש בלוברן או טורה שיחזור ולהעביר את צ'אן לקישור . חוץ מזה גול של באלוטאלי ,לקחנו כדור נגד הקאה ושמחנו …סטארידג' עדין חלוד וחייב לתת מענה לרמת הציפיות של כולנו וזה לא פשוט . הנוכחות שלו ברחבה בחצי שעה הראשונה בילבלה את הגנת התרנגולים והשפיעה על המשך המשחק .לא יעזור כלום ,הוא חלוץ אמיתי ,מהיר,קטלני שאסור לטעות מולו וזה מלחיץ מאד הגנות . טיפה סבלנות (גם מצידו) ויהיה בסדר .פאלאס בשבת קבוצה משתפרת לא ההיתי מזלזל בזה ואני מקווה שהשיטי עד המשחק מולנו לא התעוררו אבל זה עוד רחוק ובאמצע יש סאוטהמפטון ,גם חתיחת משחק . בקיצור חלק מהחודש הקריטי עברנו בשלום פחות או יותר עד עכשיו …

גורביץ' 11 בפברואר 2015

אני לא מבין למה הקשרים האחוריים מתעקשים למסור אחורה לסאקו ולהזמין את הלחץ אליו. זה לא אשמתו, הנעת כדור בין בלמים היא חלק מהמשחק, אבל הקשרים האחוריים, ובעיקר הנדו מתעקשים הרבה פעמים לתת מסירה קשה אחורה לסאקו ומסבכים אותו. חלאס זה לא ברצלונה פה.
המשחק נגד סאותהמפטון זה משחק עונה על הצ'מפיונס

ריצ'י מקאו 11 בפברואר 2015

רוג'רס מנג'ר לשנים. הגיע הזמן שכל המפקפקים יכו על חטא (אהם… אהם…).
אם יש לי ביקורת על רוג'רס, היא שהוא מתקשה לתמרן בין החולשה של סטיבי לבין החובה להמשיך ולשמור על כבודו (שהרוויח הכי ביושר בעולם). מצד שני, אני לא בטוח שיש דרך פשוטה לנהל את זה. אתמול כל עוד סטיבי היה הקשר האחורי, האזור שבין הרחבה לארבעים מטר מהשער שלנו היה טיילת בה קשרי טוטנהאם עשו ככל העולה על רוחם.

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2015

אני דווקא חושב שהוא מתמרן יפה. הוא נותן לסטיבי זמן משחק אבל גם מספסל אותו כשצריך. תכ'לס, מבחינת כושר משחק, סטיבי אמור להיות מקסימום מחליף כרגע. אני גם מרגיש טיפה אס"ק מבחינתו. לא נראה שהוא שם לגמרי. יש לו עדיין את המסירות הנהדרות אבל קשה להגיד שהוא נכנס לתיקולים בלב שלם (ודווקא כשהוא עשה תיקול טוב, שרקו לו עבירה שהובילה לגול..). עדיין רוג'רס נותן לו את הכבוד אבל בצורה שפוגעת פחות בקבוצה. זה לא קל, לא קל בכלל.
תחשוב מה קורה אם אנחנו מגיעים למשחק הבית האחרון בעונה כשניצחון לוקח אותנו לליגת האלופות אבל סטיבי ממשיך בכושר הזה – יש מאמן שמסוגל לספסל אותו? ומה קורה אם אנחנו מגיעים לגמר גביע בוומבלי, אתה יכול לתת לג'רארד לא לפתוח?

TD 11 בפברואר 2015

מצטרף לתחושות לגבי ג'רארד. לא מרגיש לי שהוא מתאמץ למצוא את מקומו בקבוצה. שנה שעברה בתפקיד החדש מאחור הוא עוד ניסה. השנה הוא משחק עם ההבנה שזה לא בשבילו יותר (או שהוא לא מסוגל יותר) והוא נראה לא מחובר, לא יודע מה בדיוק תפקידו במגרש ואולי גם רודג'רס לא ממש מחייב אותו כיוון שהכל זמני. אס"ק.

בני תבורי 11 בפברואר 2015

מסכים לגמרי גרייזס, לסטיבי יש, לצד בעיות ברורות, גם את האיכויות הידועות של מסירות מצויינות וניסיון בשחרור פקקים. רוג'רס מלווה אותו החוצה מהבמה בצורה נכונה, יעילה ומעוררת כבוד.

ריצ'י מקאו 11 בפברואר 2015

אני חושב שאכן מעוררת כבוד אבל… אני חושב שאתמול היה טיפה יותר מדי כבוד. החילוף שלו התבקש בשלב מוקדם בהרבה.

רובי פאולר 11 בפברואר 2015

ומצד שני, על מי היית יכול לסמוך במאה אחוז שישים את הפנדל הזה ?…

גורביץ' 11 בפברואר 2015

באלוטלי

רובי פאולר 11 בפברואר 2015

תכל'ס :-)

רובי פאולר 11 בפברואר 2015

בסה"כ מחצית ראשונה היינו טובים, בשניה די נלחצנו מטוטנהאם. מיניולה חוזר לעצמו – כמו לפני שנה נותן הצלה ענקית אחת לפחות כל משחק. ג'אן תותח אין מה לומר, ההשפעה הסביבתית של סטארידג' ברחבה אדירה – זה ההבדל, שחקן אחד בתוך סבך שמייצר משהו (מה שאין לסטארלינג…).
אמרתי לאשתי אתמול בדקה 70 שלאלאנה צריך להיכנס במקום מרקו, וכשבאלו נכנס אמרתי לה תקשיבי טוב היום הוא נותן את גול הניצחון… כל הכבוד לי!!!
אה כן, וזאביק זלצר עיוור או שקרן או גם וגם. עאלק סטארידג' קפץ מעל הרגל של רוז ולא היה פנדל.
ציונים:
מיניולה – 6. היה בסדר גמור, גם בגובה.
ג'אן – 6. כל הכבוד לו, באמת.
סקרטל – 6. היה בסדר בסה"כ.
סאקו – 6. יש לו מזל שהזינוק היאבקות יוונית-רומית עם הידיים שם לא זיכה אותו באדום.
הנדו – 5. עסק בעיקר בהגנה אבל נושם כבר מהזימים… גמור…
ג'רארד – 5. היה די חלש ולא מדויק (מדהים איך המסירות הבטוחות של פעם הפכו לגרועות), אבל כשיש פנדל אתה יודע שזה באנקר ורק בשביל זה היה שווה..
אייב – 6. חייב לשפר את קבלת ההחלטות אבל חוצמזה באמת שאין טענות.
מרקוביץ – 6. הלך ונחלש במחצית השניה אבל ביחס ללפני חודשיים הוא שמיים וארץ
קוטיניו – 5. גמור.
מורנו – 5. עדיין לא בא מספיק לידי ביטוי בשני הצדדים.
סטארידג' – 6. חלוד זה לא מילה אבל מאוד משתדל.

משה 11 בפברואר 2015

הסיפור של זלצר באמת היה מגוחך, הוא התעקש על הקפיצה מעל הרגל גם אחרי 5 הילוכים חוזרים. אפשר להתווכח על הפנדל אבל הפגישה של הברך שלו ברגל של רוז זו עובדה מוגמרת.

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2015

הרבה יותר גרוע בעיניי עם זלצר זה מה שקרה כשג'רארד יצא ולוברן נכנס. כל מי שראה משחק-שניים של ליברפול השנה, היה ברור לו שצ'אן יחליף את ג'רארד ולוברן יכנס בתור בלם. זלצר לעומת זאת החליט שהולכת להיות רביעיה אחורית (רביעיה של בלמים? איפה שמעת על מערך מוזר כזה בדיוק??). היתה לי הרבה הערכה לזלצר, שלמרות שהוא לא איש טלוויזיה (שלא לדבר על הש' שלו, שהורגת את אשתי – "איך מישהו כזה יכול להיות שדרן??" היא שואלת כל פעם שהיא שומעת אותה) והוא די משעמם, לפחות הוא איש מקצועי שיודע את העבודה. אבל פה הוא הראה בורות לא מתאימה שאומרת שהוא פשוט לא התכונן לשידור.
חבל

אבי גלברט 11 בפברואר 2015

ולא בפעם הראשונה .בעברי כמאמן יצא לי לשמוע הרצאות והשתלמויות שלו . האיש איש כדורגל ישר ומקצועי וגם אוהד ליברפול (כמו איוניר וכמו ניר לוין ) לכן הטעות שלו מביכה יותר. לקח לו כמה דקות טובות להבין מה שכל ילד בכיתה י (בלי לזלזל) שאוהד ליברפול הבין כבר עם הנפת השלט …

רובי פאולר 11 בפברואר 2015

בטח נבחרת ישראל שיחקה מתישהו עם 4 בלמים…

D! פה 11 בפברואר 2015

זלצר עשה עבודה גרועה עוד כשיוסי (עם השין) היה אצלנו.

לא שונה משאר הפרשנים בארץ. הם חושבים שהמטרה שלהם זה לבוא ולספר לנו מה רואים. אפילו בשנות השבעים זה לא עבד אבל ניחא, היום כל אוהד הוא סוג של איש מקצוע קטן עם צפייה בעשרות משחקים בשנה – צריך לעבוד כדי להוסיף משהו. אצלנו זה בעיקר אגו.

burro 12 בפברואר 2015

הבעיה שלך ושל אשתך, ואני מאחל לכל אחד שזה יהיה הבעיה שלו עם אשתו, שאתם רואים שידור של הליגה האנגלית בעברית..
איכות השידור חשובה כמו השדר והפרשן לא יותר.
סטרימינג במיוחד דרך xbmc.
יאללה, תתקדמו

רובי פאולר 13 בפברואר 2015

כשיש לך תאומים בני 9 חודשים אין לך את הפריבילגיה לראות בזמן אמת באינטרנט אלא מוקלט בלילה…

D! פה 13 בפברואר 2015

רובי – XBMC גם מקליט עד כמה שאני מבין

burro – כל מה שאני מצליח להוציא מהדבר הזה זה איכות מזעזעת, לא מצחיל לעובד עם הסטרימינ. מה שכן בזמן האחרון יש לפני שני מקומות בהם אפשר לקבל איכות של כמעט HD בפלאש

burro 13 בפברואר 2015

האיכות לא hdאבל מי ידע מה זה hd לפני חמש שנים.. יש דרך sports devile אחלה שידורים (lsh). אני נורא מרוצה. אין צורך יותר בעושקים המגזימים והחצופים.

D! פה 13 בפברואר 2015

עדיין מגשש את דרכי. עובד עם הספורט דוויל אבל מקבל איכות בינונית משום מה. העדפתי את סופקאסט כשעוד שידרו בה. כמו שאמרתי (עם שגיאות), לאחרונה יש אתרי פלאש באיכות מאד גבוהה

http://streamfifamatches.tv/ch2ustream.php

מוזמן לשמור ולנסות (אפשר להחליף את ה-2, ב-1 או 3 או 4, למשחקים שונים)

משה 11 בפברואר 2015

ג'אן ענק, מסכים לכל מילה. לא ראיתי דחיפה כזו קדימה מקשר אחורי מאז ג׳רארד הצעיר.

JM 11 בפברואר 2015

מי זה אייב הזה? שחקן גדול.
מאיפה ליברפול כל פעם שולפת אותם?

אריאל גרייזס 11 בפברואר 2015

יש לליברפול מחלקת נוער מצוינת סך הכל. יש שם עוד כמה חבר'ה שמדברים עליהם גדולות (רוסיטר שאמור להיות ג'רארד הבא וכאלו). הבעיה בליגה האנגלית שפשוט אין מקום לפיתוח שחקנים בקבוצות בסדר גודל של ליברפול. ועם הזמן וכמויות הכסף, גם הקבוצות היותר קטנות שאמורות לעשות את זה, פשוט מוותרות על זה ומביאות עוד שחקן רכש. זה חבל סך הכל, הרבה שחקנים מתפספסים ככה

רועי מ 11 בפברואר 2015

לטעמי החילופים הגיעו מאוחר מידי.
הייתי מוציא את קוטיניו במקום מרקוביץ הבחור עייף כנראה.
סב"כ הקבוצה במגמת שיפור אין ספק בכלל.
לא זכור לי שחוץ ממיניולה שהיו לי ולא רק לי סיבות לטעון שהוא לא מספיק טוב לקבוצת צמרת.
פתאום השתנו פני הדברים.

הטענות כנגד המאמן היו יותר על השיטה ועל המקובעות שלו.
על זה שהביא שחקנים חשים ולא שיתף אותם.

כאוהד ליברפול שיודע אכזבות מה הן. אני עדין לא מפתח ציפיות למקום שני.

דור 11 בפברואר 2015

רק תיקון קטן, טוטנהאם ניצחה את ארסנל בבית.

D! פה 11 בפברואר 2015

אייב נהדר. שמח מאד שהוא לא הוחזר כדי להפוך לעוד מחליף ספרדי בקצה הספסל.

חוץ מזה, לצערי לא ראיתי את המשחק. תוצאה ומגמה משמחת.

אני כן רוצה לומר שאני חושב שצריך להפסיק לעסוק במיניולה. הוא שוער טוב מאד עם מגרעות, אין הרבה כאלו. אם יפול לנו שוער מעולה אז שווה ללכת על זה, חוץ מזה – קשקוש. צריך לדאוג שתהיה לו הגנה טובה לפניו.

burro 12 בפברואר 2015

המרכיב הראשון לדעתי בהצלחת קבוצה באנגליה הוא קישור הגנתי טוב.
עידן אלונסו ומסצראנו הנהדר, עידן לוקאס העגום, גרארד בשנה שעברה שסחב אותם לגדולות, לוקאס השנה לבינוניות. אם ג'אן (ואני לחלוטין בעד לעבוד לז'אן כדי להנציח את פועלה של סילבי)-עם סאנצו הנדו- יראה את הסיבות שבגינן נרכש, ליברפול תצליח להיכנס יחד עם יונייט לטופ 4.
מי שלוקח אליפות זה המאטיץ'ים והיאיאים

Comments closed