הניצחון בפאלאס (גביע)

רוג'רס ממשיך להוכיח גמישות והיכולת שלו להרים שחקנים כמו מיניולה מהעפר נותנת הרבה תקווה לעתיד

נעשה את זה קצר ובנקודות:

– ניצחון חשוב מאוד גם כי הוא מנע משחק חוזר שהיה מותח את היכולת של השחקנים שלנו עוד יותר, וגם כי הוא בא במגרש קשה שבו איבדנו כבר יתרון לא פעם בדקות האחרונות.

– הדבר המרשים לטעמי במשחק – 20 הדקות האחרונות, בהן החזקנו בכדור כמו ברצלונה בימיה הטובים. הכדור הולך קדימה, אחורה, למעלה, למטה והקבוצה השניה רק יכולה לרדוף ולחלום על להחזיק אותו. נהדר לראות איך רוג'רס העמיד את השחקנים על המגרש ככה שמקבוצה שמחפשת גולים הם הפכו לקבוצה שיודעת לשמור על היתרון.

– בכלל, משחק נוסף שרוג'רס מנהל למופת. היה ברור מהחצי הראשון שסטארידג' בתור חלוץ בודד, בלי מישהו כמו סטרלינג או באלוטלי לידו זה בעייתי. סטארידג' לא טוב כשהוא צריך ללכת אחורה וליזום עם הכדור (מה שעשה סווארז שנה שעברה וסטרלינג השנה), הוא טוב עם הפנים מול השער, לסיים. ההכנסה של באלוטלי היתה מדויקת ופינתה את סטארידג' לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב, כשגם באלוטלי ממשיך במגמת ההשתפרות – הגול השני כולו שלו, כשהוא משיג את העבירה ונותן בעיטה מדויקת שהיתה קשה מאוד לשוער ואיפשרה את הגול של לאלנה. גם שני החילופים המאוחרים היו טובים. צ'אן עבר קצת יותר קדימה ותרם להחזקת הכדור וטוב שסטארידג' וקוטיניו יצאו לנוח קצת.

– אולי זה רק אני, אבל מיניולה? אולי השוער הטוב באנגליה בשבועות האחרונים. ומה שמדהים הוא שמגמת השיפור שלו לא נפסקת. עכשיו הוא לא רק מציל גולים בטוחים עם אינסטינקטים (מה שתמיד היה לו), פתאום הוא מקבל ביטחון ביציאות לכדורי גובה ולוקח אותם כאילו היה שמייכל. אין לי מושג מה עשו איתו – אבל מי שעשה את זה צריך לקבל פרס. איש המשחק שלי.

simon-mignolet

– זה נכון שהוא שיחק רק 20 דקות בשני המשחקים האחרונים, אבל התקוות שלי לגבי לוברן זהות.

– והנדרסון, איזה שחקן. מנוע עצום עם יכולת מסירה נהדרת.

– ואם דיברנו על היכולת של רוג'רס לא רק בהעמדת שחקנים על המגרש אלא גם בלהוציא את המקסימום מהם, סטייל הנדרסון, אז מה תגידו על אלן – שחקן בלי שום יכולת נראית לעין, שעשה עבודה מצוינת היום פשוט בגלל שהוא לא מפסיק לרוץ ולא מנסה יותר מדי. גרם להיעדרות של סטיבי ולוקאס לא להיות מורגשת בכלל.

– נקודה אחת לשיפור – העבירות האלו על סף הרחבה. רבאק, חלאס! בסוף נשלם על זה.

– עוד נקודה לשיפור – חייבים לתת מנוחה לשחקנים מסוימים. לא היתה שום סיבה שקוטיניו יעלה היום, וגם השלישיה האחורית צריכה לראות קצת ספסל מדי פעם. גם על זה נשלם בסוף.

מוריניו בארץ הממים
הניצחון על פרסטון

44 Comments

אבי גלברט 14 בפברואר 2015

כן ניתוח נכון מאד .
הוסיף גם מחמאות למשחק של אלן ,אותי הוא לפחות הפתיע . החזיק כדור יפה ,הניע כדור וחילץ .יופי של הופעה . בקשר לבלוטאלי ,חייבים להיות זהירים בניתוח שלו כי הוא ממש לא צפוי .ראינו אותו מחייך וזה כבר טוב . אני לא זיגמונד פרויד אבל אין ספק שבלוטאלי הוא תוצר ברור של מישהו שגדל עם חסך רציני של תשומת לב ואהבה .הוא קיבל את זה כנראה השבוע אחרי הגול וראינו היום שחקן קבוצתי שרץ ונלחם . הלוואי שיהיה לזה המשך …קוטיניו עלה היום מהסיבה ש BR לא יכול להרשות לעצמו לעלות למשחק גורלי ללא ג'אררד ,סטלינג ,לוקאס וקוטיניו . בדיעבד איך שהמשחק התפתח הוא היה מיותר אבל זה רק בדיעבד . ללא הגול של סטארידג' מיד אחרי ההפסקה ההינו צריכים אותו כדי לפתוח את הבונקר של פאלאס .
הנעת כדור מופתית בסיום למרות סאקו ….יש לי תחושה שהסיפור עם הטורקים מה זה מיותר …

אריאל גרייזס 14 בפברואר 2015

צודק, אלן, רציתי לציין אותו ואת הנדרסון. מיד מוסיף

אבי גלברט 14 בפברואר 2015

אכן גם הנדרסון .יופי של הופעה .

משה 14 בפברואר 2015

מסכים בהחלט.
לגבי לוברן, תהיתי אם כפי שהוא נראה היום ולאור הפציעות הלא קצרות של לוקאס וסטיבי הוא צריך להיכנס להרכב ולהסיט את צ׳אן לקישור (במקום אלן).

אריאל גרייזס 14 בפברואר 2015

אני גם ציפיתי לראות את זה, אבל אני מניח שרוג'רס לוקח את זה באיזי ונותן לו להכנס לאט לאט, כמו שהוא עושה עם באלוטלי.
כמו שאמרתי לא מעט פעמים – אני סומך עליו לגמרי

D! פה 14 בפברואר 2015

אתה כמו הקבוצה אריאל – הופעות מדוייקות וטובות בזמן האחרון

הדבר שהכי רציתי להגיד זה שמרוב דיבורים על ההשקעה והכוח במשחק של הנדרסון, על יכול או לא יכול להיות קפטן התעלמנו מהטאצ' הנפלא הזה במסירה. לא פעם ראשונה, כדור ענק. לא טכני כמו קוטיניו, טכניקה לא פחות טובה בנהחת הכדור.

ואיזה כיף לשחק כשיש לך חלוץ!!!

אהבתי את הדרך שבה הרגנו את המשחק אחרי היתרון (אם כי עוד שער היה יותר משמח). יחד עם זאת אני חושב שהמיקום של צ'אן בעמדת הנדו הישנה – המקשר הימני – הייתה די מיותרת.

אלן על תקן לוקאס!

רק אני ראיתי את סאקו מעביר שחקן ומסירה עם העקב? אלוהים שישמור אותי. אח"כ, חמש דקות לסיום, מריו מוחא כפיים להנדו אחרי מסירה לא טובה. לא יודע, אני עדיין קצת בשוק אחרי כל האירועים האלו.

אני חוזר ואומר שאין לנו שום סיבה לחפש שוער אחר, גם בלי שהוא יהיה הכי טוב באנגליה. יש לנו שוער טוב מאד עם בעיות. אין הרבה כאלו בעולם. כשיש לו הגנה לא רעה מלפנים הוא ג מתפקד יותר טוב.

בהחלט ניהול משחק לא רע של BR, גם החילופים, גם הטיימינג. השלב הבא – ניהול סגל רחב יותר, כרגע הפצועים קצת מכתיבים את הניהול, כשכולם יחזרו תהיה לו עבודה בלשמור את כולם כשירים ומרוצים.

בהחלט שבוע טוב עבורינו, נקווה שימשיך ככה.

Matipool 14 בפברואר 2015

חד ומדויק .
אם רק רודג׳רס היה מגלה את הנוסחה כמה שבועות מוקדם יותר ..
מה שקורה בחודש האחרון עם מיניולה – מדהים . התחלנו כבר לחפש אתונות ומצאנו מלוכה .

רובי פאולר 15 בפברואר 2015

מיניולה 7 יש טייס חדש בשמי רחבת ה 16
ג׳אן 6 עוד יום במשרד ובכל מקום
סקרטל 6 טעה בגול אבל אחכ היה טוב
סאקו 6. עקב??????
הנדו 7. מנוע
אלן 7 מחסל
קוטיניו 5 גמור
מורנו 5 אפור
מרקוביץ 6 בסדר
סטארידג 6 עדיין חלוד ובכל זאת ככ יעיל
לאלאנה 6 עדיין מסתבך עם עצמו לפעמים אבל בסהכ משתפר
באלו 6. אפילו רץ פה ושם!!!

D! פה 15 בפברואר 2015

אישית הייתי מוסיף חצי נקודה לכל שחקן. ככה. עלי. עבור העמידות.
את הגול הראשון אני שם על ג'אן יותר מאשר על סקרטל. כמו הכדורים שחולפים לו מעל הראש בגלל טעות במיקום, הוא פשוט נתן לו שם לכדור ולשחקן להתקדם ונשאר עומד במקום.
אני שוב מוחה על הצמדת מנוע להנדו ששם כדור אדיר כזה על הרגל של דניאל, אם קוטי היה מניח כדור כזה התלהבות גדולה היתה נרשמת. טכניקה משובחת.
ואני ממשיך לחשוב שמורנו ראוי ליותר קרדיט ממה שהוא מקבל. לרגע קצר ראו אתמול את חבר שלך העש על הספסל. רק עבור זה מגיעה למורנו עוד נקודה שלמה.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

רק על הריקוד עם סטארידג' מגיע שיורידו למורנו נקודה. white man can't dance..
ולגבי ג'אן, אכן – כיסוי לקוי בגול הראשון. זה היה השחקן שלו שנגח לשער והוא השאיר אותו לסקרטל – שזה בסדר – אבל פשוט נשאר תקוע באמצע במקום לקחת את השחקן שנכנס ובעט את הריבאונד. מה לעשות, זה המחיר שאתה משלם על זה שאתה שם מישהו שהוא לא בלם בתפקיד הזה.

אבי גלברט 15 בפברואר 2015

אני מאד מאד מקווה שBR יעשה 1+1 שזה להגיד שהליגה האירופית מעניין לו את התחת ,ישלח את קוטיניו לנפוש באיזה חמאם טורקי ולנוח .כנל לגבי סאקו .שירוץ אם איב ,גונסון ….,בוריני , לוברן ,,אנריקה ושות ויחשוב כבר היום על סאוטהמפטון . כלומר לחשוב על תוצאה (רצוי שער חוץ ) ולרענן את מי שצריך . בכדורגל של היום יש הרבה דרכים לדעת מי נמצא באובר ומי רענן.יש פה בשבועיים האחרונים ובשבועיים הבאים רצף אכזרי מאד . השניים היחדים שיכולים לעמוד בכל דבר זה הנדו וסקרטאל שבנויים מפלדת על חלד טפו ,טפו מלח מים … ,כל השאר פגיעים .יש שחקנים שהם אתלטים (סוארס היה כזה ) שחסינים מהכול ולא נפצעים .אבל יש כאלו (גאררד) שרגישים מאד בעומס ….

שמעון 15 בפברואר 2015

מאיפה הזלזול בליגה האירופית? זכייה תקנה מקום בליגת האלופות ותעלה את הפרסטיג' של הקבוצה מה שיכול לעזור ברכישת שחקנים בקיץ (חלוץ). מדובר בתואר בר השגה!!! אני אומר ליגה אירופית בכל הכח.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

זהו, שזה לא כזה בר השגה. או בוא נגיד ככה – הרבה יותר בר השגה להיכנס לארבע הגדולות באנגליה מאשר להשיג את הליגה האירופית. תחשוב שבליגה האירופית יש לך הרבה מאוד קבוצות חזקות ואתה צריך לעבור ארבע קבוצות רק כדי להגיע לגמר, רובן קבוצות מצוינות. עדיף להפסיד כבר עכשיו מאשר לבזבז כוחות ואז לעוף בחצי גמר אחרי ששיחקת כבר שישה משחקים.
לא סתם זה תואר שאיכשהו תמיד הספרדיות הקטנות יותר או הפורטוגזיות לוקחות – הן יכולות להרשות לעצמן להתמקד בזה כי בליגה יש להן פחות על מה להתחרות.

אבי גלברט 15 בפברואר 2015

תקרא לזה זלזול או איך שאתה רוצה ….אריאל ענה לך נכון ואני יוסיף . גם ליגת אלופות לא מושכת אלינו שחקנים גדולים מה לעשות . כל מה שטוב יחטף מיד על ידי צלסקי שיטי ברצלונה ריאל וכו .אתה יכול לגנוב פה ושם פעם במיליון (סוארס) או פעם במאה (מרקוביץ) או פשוט לגדל אותם (איב,סטרלינג,פלאנגן ) . לצערנו כל חלון העברות אנחנו רואים את זה מחדש .רשימה אין סופית של שחקנים ובסוף נשארים עם מה שיש ….תסתכל ברשימת המושאלים של ליברפול ותראה הרבה הבטחות שנרכשו בעמל רב והיום מחקים בסטוק,סנדרלנד במקרה הטוב ובבריטון ודרבי במקרה הבינוני ….לא נעים להגיד אבל מה שמגיע אלינו בסוף זה בדרך כלל משהו שהשאר ויתרו עליו ….

ניק 15 בפברואר 2015

זכיה בליגה האירופאית מקנה מקום בליגת האלופות??
זה חדש? כי לא זוכר שזה היה בשנים האחרונות

נדב 15 בפברואר 2015

בטוחים שמי שמנצחת בליגה האירופית עולה לליגת האלופות??

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

זה החל מהשנה

ניק 15 בפברואר 2015

וואלה, באמת נכון..
נניח שזאת ליברפול, השאלה אם אז יהיו 5 קבוצות אנגליות בשנה הבאה או שזה במקום הרביעית באנגליה? כמו שקרה כשזכיתם באלופות בזמנו

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

אני חושב שזה קבוצה נוספת, לא במקום

D! פה 15 בפברואר 2015

הזוכה "עולה" לליג"א זו קודם כל תוספת חשובה עבור הליגה הזו שלא מעניינת אף אחד.

צריך להתייחס אליה כמו לגביע. בסיבובים המוקדמים עולים עם הרכב משני, שחקנים שצריכים לרוץ. הם נמצאים אצלנו כי אנחנו מאמינים בהם או שהם חוזרים מפציעות וצריכים זמן משחק. יצליחו – יופי – נגיע לשלב יותר מתקדם יהיה שווה לנסות ללכת על זה יותר בכח.

לזכות בגביע הזה זה נהדר, בחיי. זה מראה לשחקנים ולמועדון שיודעים לזכות בתארים, זה חשוב לשחקנים וזה חשוב למועדון וזה כיף.
זה גם מגיע עם חזרה לליג"א. זה כבר דובדבן שווה.
אני אם אריאל אבל – נראה שיותר קל דרך הליגה.

אסף כלשהו 15 בפברואר 2015

ביחד עם הקצאת מקום בצ'מפיונס לזוכה בליגה האירופית, אופ"א העלתה את מספר המקסימום של קבוצות מאותה מדינה שיכולות להשתתף בצ'מפיונס ל- 5. זה אומר שהזוכה בליגה האירופית לא תבוא על חשבון מקום 4, וגם שמה שצ'לסי עשתה לטוטנהאם לפני שנתיים לא יכול לקרות יותר (המצב היחיד בו קבוצה ממקום 4 באנגליה, גרמניה או ספרד לא תהיה בצ'מפיונס זה אם הזוכה בצ'מפיונס והזוכה בליגה האירופית שתיהן תבאנה מאותה מדינה שתהיה אחת מהשלוש האלו).

ואם גם להוסיף את דעתי על הנושא של הליגה האירופית- בעיני היא חשובה יותר מה- FA CUP, למרות הקמפיין של הבאת סטיבי לוומבלי. אנחנו יכולים תיאורטית להדיח שם כל קבוצה ואין סיבה למה לא ננסה לפחות ללכת על זה, בטח בכושר הטוב שבו אנחנו נמצאים עכשיו.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

היא יותר חשובה אולי, אבל הרבה פחות ריאלית וגם דורשת הרבה יותר מאמץ. בשביל להגיע לגמר הגביע אתה צריך לנצח עוד שני משחקים, בשביל להגיע לגמר הליגה האירופית אתה צריך לשחק עוד שמונה משחקים – זה המון.
והמטרה מספר אחת היא לא זה ולא זה, אלא ליגת האלופות. בהתחשב בלוז הקשה בשבועות הקרובים, המשחקים עם בשיקטש פשוט תקועים ובאמת אני מקווה שרוג'רס יעשה את הדבר החכם ויעלה הרכב מחליף.

זה משנה 15 בפברואר 2015

לדעתי, חובה לרוץ בכל המסגרות בכל הכוח, ולא לשדר לרגע שאיזה שהוא תואר לא עבורנו. ליברפול הוא מועדון תחרותי שהמנדט שלו הוא בזכות הרוח הבסיסית הזו, של הרצון לזכות בתואר, כל עוד יש לכך סיכוי. ברגע שתשדר לסגל של השחקנים שמפעל כזה הוא אחר הוא מתחת לכבודנו זה יביא רק רוח רעה. כמעט כולם בסגל שחקנים צעירים, כמעט כולם לא זכו בתואר כלשהו. עכשיו זה הזמן לצבור נסיון. גם אם נכשלים באמצע. ככה יתחשלו. למעט עמדות הבלם, הסגל מספיק עמוק ומגוון כדי לשחק שני משחקים בשבוע.
האבינג סידד ד'את, לגבי יום ה' הקרוב, קוטיניו וסטארידג' לספסל. אולי גם מרקוביץ'. טורה להרכב, אולי גם ג'ונסון, צ'אן לקישור.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

הרכב ליום חמישי:
מיניולה
לוברן-סקרטל-טורה
אנריקה-צ'אן-הנדרסון-ג'ונסון
לאלנה-באלוטלי-אייב

איך זה?

זה משנה 15 בפברואר 2015

לא סומך על אנריקה יותר. מעדיף את מנקיו על פניו. וגם הייתי עובר לסוג של 3-5-2 מולם. עם בוריני לצד באולטלי במקום אייב.

D! פה 15 בפברואר 2015

אריאל – זה די מזעזע, אבל הייתי הולך על זה גם.
אולי רק הייתי משאיר את אלן אחרי משחק טוב ובעיקר כדי לא לראות את ג'ונסון שוב.

זה משנה – מעבר לזה שאני חושב שלמועדון עדיף לחזור לליג"א עוד עונה, ההמשכיות הזו, גם הכלכלית היא משמעותית מאד, ההרכב שנשאר אחרי מה שאמרת די דומה לזה של אריאל. אז מה ההבדל?

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

מאנקיו מגן ימני. ג'ונסון בשמאל זה מעבר ליכולות ההקאה אפילו שלי. בוריני במקום אייב ואייב בימין במקום ג'ונסון זאת גם אופציה טובה

זה משנה 15 בפברואר 2015

ההבדל הוא במיקום ובתפקיד. ברגע שאתה מעלה שני חלוצים כחלוצים ולא כשחקני אגף בהסוואה. היתרון של השיטה הנוכחית של רודג'ס היא בגמישות הטקטית, שמאפשרת לעשות כל הזמן התאמות למהלך המשחק. אבל הוא בד"כ פותח רק עם חלוץ אחד, כי אותם יותר קשה לו להסב אח"כ לתפקידים אחרים. אני מציע שישמור על שלושת הבלמים ועל מיקום שחקני האגף, אבל כשלאלאנה קשר מרכזי לפני צ'אן והנדרסון, ועם בוריני כחלוץ שני, ולא בצד. זה כל ההבדל.

D! פה 15 בפברואר 2015

אז אנחנו כולם מסכימים +- גם על ההרכב וגם על סדר העדיפויות כי אף אחד לא היה עולה עם הרכב כזה נגד סאותהמפטון בשבת

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

אם אנחנו מסכימים, אז די ברור שרוג'רס עולה עם משהו אחר לגמרי..

פילוסוף רדום 15 בפברואר 2015

טור מצוין – איפה כל הקוראים להחלפת רוג'רס, מעניין אם אפילו לאחד מהם יש יושרה לקום ולהגיד טעיתי.
מה קורה עם סטרלינג ? הוא נעלם ? מה יש לסטיבי (לוקאס לא מעניין).

יש לנו אחלה קבוצה, עם ספסל עמוס, צריך להשתמש יותר ברוטציה, קוטיניו היה חייב לנוח היום.
בואו נראה מה אנחנו שווים נגד הקבוצות שמעלינו ! סאוט'האמפטון וסיטי בשני המחזורים הקרובים ! אה… ויש גם את הטורקים בדרך.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

סטרלינג פצוע, אני מאמין שיהיה כשיר לסאות'המפטון שבוע הבא. בסך הכל זה ברכה, כי הוא היה חייב לקבל מנוחה. סטיבי גם פצוע, שלושה שבועות בחוץ. לוקאס פצוע ליותר זמן, מדברים על שישה שבועות

יותם 15 בפברואר 2015

הכו על חטא כבר לפני שלושה שבועות לדעתי, הייתה פה חזרה בתשובה קבוצתית באחד הפוסטים של גרייזס.

D! פה 15 בפברואר 2015

פילוסוף, בשיא המשבר כש-BR היה נראה כמי שלא מאמין יותר שהוא יכול לשנות כיוון, בכיתי פה קשות את המצב, את חוסר הרצון לשנות ולהגיב, את חלקי הרכש שנרקבים על הספסל.
כמו שיותם אמר, השינוי לא התחיל אתמול וגם החזרה בתשובה לא התחילה אתמול. היא לא התחילה מעולם. היחיד שאולי צעק להחלפה הוא בורביץ'. הקבוצה עשתה שינוי אדיר, שחקנים מוצאים את המקום שלהם. זה לא הופך את BR למאמן ענק, הוא עדיין אותו מאמן טוב ולקח לו את הזמן שלו והוא שוב עושה עבודה מצויינת עם (רוב) השחקנים שלרשותו. אותי הכי מרשים אפרופו זה זה שאייב חזר ומקבל דקות ארוכות ויפות. אני עדיין חושב שלטובתו ולטובת המועדון הוא צריך עוזר שיעזור לו לשנות תבניות ומחשבות אצלו בראש.

פילוסוף רדום 15 בפברואר 2015

הנקודה שלי לגבי BR – הוא מאמן ענק בגלל שהצליח להוציא את המועדון כולו מהמצב שבו הוא היה.
הלחצים האדירים שמופעלים על מאמן במקום שבו הוא היה היו שוברים את רוב האנשים, והא הצליח לייצר עז ממתוק – תחת לחץ. הוא עשה את הבחירות הנכונות (ספסול באלוטלי, הזזה של צאן להגנה, מעבר לשלושה בלמים, סטרלינג חלוץ ואפילו לוקאס בהרכב) למרות שאף אחת מהם לא ברורה או מתבקשת.

D! פה 15 בפברואר 2015

אני אמתין עם הענק.

אין ספק שהוא עשה בחירות טובות. אני חושב שמרבית הביקורות קראו לכמעט אותם השינויים כבר קודם (מלבד לוקאס. זה קשה). נכון הוא שאני ושאר המבקרים יושבים בכיף בבית ולא צריכים לא לתת תוצאות ולא לנהל את הסגל, וככל המערך, מלא האנשים האלו.

נתחיל מהקל – בלוטלי לספסל – קריאה נרגשת בכל העולם.
סטרלינג כחלוץ – לא יודע כמה זו בחירה טובה. להנחית חלוץ ולתת לסטרלינג לשחק במקום מרקוביץ באגף גם יכול היה להצליח. אני כן נותן לו קרדיט רב על מרקוביץ שנראה היה בתחילת השנה כאילו אין לו טיפה של רצון והיום שורף את האגף.
שלושה בלמים – פיתרון טוב לכלל הבעיות שלנו, כולל זו של עודף שחקני הקישור. בהקשר הזה ההצבה של צ'אן היא אכן הברקה. רק שלוברן וסטיבי לא השאירו הרבה ברירות בעניין הזה.

זה לא בא להגיד שלא מגיע לו הקרדיט על כלל השינויים, חליל הוחס. כמו שהגיע לו הביקורת על השליש הראשון מגיע לו הכבוד על ההתאמות, השינויים והשדרוג ביכולת של השחקנים. יותר מזה? אפילו שאני חושב שכל הסיפור עם מיניולה היה מיותר, הנה גם הוא נראה היום יותר טוב, אז אולי גם זה לזכותו.

אני חושב שהקיבוע שאפיים אותו ברובו של השליש הראשון של העונה הוא מה שגרר אחריו את מרבית הביקורת. מבחינתי בעיקר לאור העובדה שממאמן שהגיע אלינו עם שיטת משחק מסויימת, הוא השכיל כבר לפני כן לבצע התאמות לסגל שהיה לו וכך קיבלנו את העונה הקודמת.

פילוסוף רדום 15 בפברואר 2015

שוב – הנקודה היא שהוא הצליח לעשות את כל ההתאמות תחת לחץ של מועדון גדול שמפחד לחזור לתהום הנשיה ולא מתפקד בכלל.
זאת גדולה אישיותית, נותנת שקט לזמן ארוך ובטחון בקרב השחקנים, וגם רצון של שחקנים להגיע.
שאפו אגב גם לבעלים שתן לו לעבוד, לא דבר של מה בכך – ואלי סוג של ניהול אמריקאי נכון.

D! פה 15 בפברואר 2015

אני לא מתווכח על זה בכלל.

עידוקוליס ליפשיץ 15 בפברואר 2015

בקשר למיניולה, אני חושב שאוהדי יונייטד, אם היו קוראים את הפוסט הזה, היו אומרים משהו לטובת דה חאה. אולי השחקן הטוב והיציב ביותר שלהם השנה.
וגם לאוהדי צ'לסי יש זכות למחות על ההצהרה הזאת.

אריאל גרייזס 15 בפברואר 2015

אוהדי צ'לסי שיבחרו לאיזה שוער הם מתכוונים קודם..
דה חאה הוא השוער הטוב בפריימרליג העונה ושווה לקבוצה שלו איזה 6-10 נקודות, אין בכלל ויכוח על זה. בשבועות האחרונים, מיניולה לא נופל לדעתי ממנו ומקורטואה.

ניק 15 בפברואר 2015

אוהדי היונייטד התאפקו :)

D! פה 15 בפברואר 2015

MOTD
http://www.lfc.vn/motd1/motd-palace-liverpool-fa5/

ראיונות, תקצירים, מקמנמן ואואן על המשחק
http://www.lfc.vn/analysis/analysis-pal … sport-fa5/

אבי גלברט 17 בפברואר 2015

אפילו ההגרלה איתנו …..יותר טוב מזה לא יכול להיות ,אולי רק לקבל אנחנו את החלאות או ארסנל בבית …..בכול מקרה לא נעים להגיד בכושר הנוכחי של החלאות וארסנל עדיף החלאות ….קודם נעבור אנחנו את בלקבורן (על פניו נראה סביר מאד כמובן ) ואז ההיתי רוצה גמר נגד ברדפורד אחרי שהם מעיפים את החלאות בחצי (!) ואנחנו את ו.ב.א. ….לא בשמים ….מותר לחלום לא ?

D! פה 17 בפברואר 2015

מותר, בטח שמותר.

Comments closed