ההפסד לארסנל

אולי דווקא משחק מול יריבה קשה כמו ארסנל הוא מה שצריך כדי לפקס את השחקנים שבזמן האחרון הראש שלהם לא בדיוק במגרש

חזרתי מריצה עכשיו. הייתי צריך את זה כדי לנקות את הראש קצת.

אני מריץ את המחצית הראשונה בראש כל הזמן ומנסה להבין איפה נפלנו. נכון שעשר הדקות הראשונות היו איומות, אבל זאת היתה התנפלות של ארסנל יחד עם אוסף של טעויות של שחקנים שלא ראו מגרש הרבה זמן כמו טורה.

ואז הגיעו 20-25 דקות של כדורגל מצוין. שליטה במגרש. הזדמנויות אמנם לא לרוב, אבל היו. ובסך הכל, המערך שרוג'רס עלה איתו היה נכון, בטח בהתחשב במגבלות הפציעות. המטרה היתה לשלוט במרכז המגרש וזה הושג בחצי הראשון, עד שהגיע הגול. ומרגע שהוא הגיע, נפתחו שערי הגיהנום.

זה בדיוק מסוג המקרים שאין מה לדבר בהם על מערכים לא נכונים. זה פשוט עניין של איכות.

מצד אחד עולה ארסנל עם משולש התקפי של ז'ירו, סאנצ'ז ואוזיל, מצד שני אצלנו משחקים מורנו שפשוט לא יודע מה אמור לעשות מגן בהגנה (וזה לא שבהתקפה הוא להיט גדול) וקולו טורה פותח במרכז ההגנה. קולו טורה.

בסופו של דבר זה הגיע לעניין של ביצועים אישיים. הגול של אוזיל (אני לא מאשים את מיניולה, שהיה מצוין במשחק. קשה לשים לב אבל שניה לפני הבעיטה של אוזיל, שחקן אחר עשה צעד קדימה כאילו הוא הולך לבעוט בימין, זה הספיק כדי להזיז את מיניולה צעד אחד ימינה וזה כל מה שאוזיל היה צריך), הגול של ז'ירו ומהצד השני – הסגירה הגרועה של מורנו בגול הראשון, הסגירה האיומה ומיליון הטעויות של טורה באמצע, המסירה כשהוא חייב לבעוט של מרקוביץ'.

במידה רבה, היכולת הטקטית של רוג'רס בשנתיים האחרונות היתה בעוכריו. בזכות העובדה שהוא מסוגל לחפות על חוסרים באיכות באמצעות טקטיקה, המועדון יכול להרשות לעצמו לא להשקיע את הכסף שהוא צריך באיכות אמיתית.

צריך להודות באמת: סטארידג' הוא חלוץ מצוין, אבל לא כשהוא לבד ויש שניים ושלושה מגנים שסוגרים אותו. הוא פרח כשהיה לידו שחקן כמו סווארז שפתח לו נתיבים. סטרלינג הוא ווינגר נהדר אבל בלי שחקנים תומכים הוא פשוט יתקשה לספק את הסחורה. ובהגנה, זה עצוב שאחרי שהשקענו בפגרה בלהביא בלם ושני מגנים, בסוף אנחנו נאלצים לפתוח עם טורה באמצע ואין באמת מישהו שיכול להחליף את מורנו בשמאל.

לא צריך לשבור את הכלים עכשיו. שנה שעברה הכנסנו לארסנל חמישיה והם חזרו לעצמם כמו כלום וככה זה מרגיש, מסתבר, להיות בצד השני. צריך פשוט להסיק מסקנות ולהביא שחקנים מתאימים. חלוץ על באמצע ליד סטארידג' הוא חובה. בלם נוסף באיכות גבוהה – אם לוברן לא מתאים לספק את הסחורה – גם זה חובה. נמשיך משם.

*

מילה אחת על ארסנל.

כמו הרבה אוהדי ליברפול, גם אצלי זאת הקבוצה הכי פחות לא אהובה מבין קבוצות הצמרת. היא לא יריבה היסטורית שלנו כמו היונייטד והיא לא קונה מכל הבא ליד כמו צ'לסי או הסיטי.

אבל הסיבה העיקרית שאני מחבב אותה, ואני חושב שיש הרבה לא-אוהדי ארסנל כמוני, זה שהיא תמיד מנסה לשחק כדורגל חיובי.

אני יודע שיש הרבה אוהדי ארסנל שהיו שמחים לראות את ונגר הולך הביתה. ואני מבין אותם, באמת. קשה לראות את הקבוצה שלך לא באמת מתחרה על אליפות כל כך הרבה זמן.

אבל אני חייב להגיד את זה – המחשבה שאם תחליפו את ונגר אז יהיה יותר טוב בהכרח, היא מופרכת. כי רוב הסיכויים הם שלא תצליחו למצוא מישהו שמתקרב ליכולת של הצרפתי למצוא כשרונות בצורה רציפה מהסוג הזה. בעיניי, ארסן ונגר הוא כמעט יחיד במינו, כשלמרות שאין כמעט סודות היום בשוק הסקאוטינג, הוא עדיין מצליח למצוא עוד ועוד שחקנים שיתאימו לשיטה שלו ויתפקדו ברמה הגבוהה ביותר. רק לזכור מה אוהדי ארסנל חשבו על ז'ירו לפני שנה ותראו מה הוא עושה היום. זאת יכולת שלא באה ברגל ולא מוערכת דיה.

ועכשיו, כשארסנל כן מוכנה להוציא את הכסף – אוזיל שנה שעברה, אלכסיס סאנצ'ז הזה, אני באמת לא חושב שצריך להוציא מכלל אפשרות שהיא תתחיל באמת להתמודד על האליפות ברצינות בקרוב. כל מה שחסר להם זה אופי. או בצרפתית – פטריק וויירה. קצת יותר קשיחות באמצע סטייל ווירה – והם שם.

ליברפול? צריך ללמוד לזחול לפני שלומדים לרוץ

Arsenal-vs-liverpool

יש ווייב לא טוב מסביב למועדון כרגע.

זה ההפסד ליונייטד דווקא אחרי סדרת הצלחות, וההרחקות של ג'רארד וסקרטל ומעל הכל – הבלאגן עם החוזה של סטרלינג, כשאחרי תקופה ארוכה שהוא והמועדון לא מצליחים בכלל להתקרב למספר מוסכם, הוא יוצא השבוע בראיון שבו הוא מדבר על זה שהוא רוצה לזכות בתארים – כשהרמז מאוד ברור. למעשה, סטרלינג די סימן את הדרך שלו החוצה מהמועדון בקיץ הקרוב.

הסיפור של סטרלינג כשלעצמו לא כל כך מטריד אותי. סטרלינג הוא לא סווארז. הוא שחקן מוכשר מאוד ונכס לכל מועדון, אבל לא נכס בלתי ניתן להחלפה. בסך הכל מדובר בווינגר, לא סקורר, שיש לו מהירות גדולה וטכניקה טובה אבל גם הערך שלו מועצם בזכות העובדה שהוא צעיר וכמובן – אנגלי.

אם ליברפול תמכור אותו באוף סיזן ב-50 מיליון פאונד, כמו שדווח שזה תג המחיר שהיא שמה עליו, הרי שאני אצטער מאוד על לכתו, אבל לא אתאבל. במחיר כזה אפשר למצוא תחליף לא פחות טוב, שלא לדבר על זה שאולי כבר יש תחליף שגדל במועדון (אייב, כמובן).

הבעיה היא עם המסר שכל ההתנהלות הזאת משדרת.

אם ליברפול רוצה לחזור להיות מועדון גדול, היא לא יכולה להמשיך "לספור את הפני'ז" שלה ככה. כשיש לך שחקן בית מוכשר כל כך שדי ברור שיקבל את מה שהוא דורש (איזור ה-150 אלף פאונד בשבוע) בהרבה מקומות אחרים, אתה לא יכול להרשות לעצמך לאבד אותו כל כך מהר, כי אתה פשוט משדר לכל שחקן אחר בחוץ שליברפול אולי תשים את העין עליו, שכשיגיע היום והוא ירצה הארכת חוזה – הסיכוי שהוא יקבל סכומים גדולים הוא קטן מאוד. אם לשחקן בית שלה ליברפול לא מוכנה להתפשר, מה הסיכוי שהיא תשלם את הסכומים האלו לשחקנים אחרים. מה עוד שליברפול כנראה עוד לא השלימה עם העובדה שאלו פשוט הסכומים שהולכים היום בחוץ. אם לא תהיה מוכן לשלם אותם, לא תוכל להשיג אף שחקן רציני.

*

ובתוך כל הבלאגן הזה מגיעה ארסנל. ולא סתם משחק, אלא כזה של להיות או לחדול בהקשר של ליגת האלופות. הפסד היום ונפתח פער 8 נקודות מהמקום הרביעי, פער שיהיה כמעט בלתי אפשרי לסגור. ניצחון ועם לו"ז יחסית עדיף (למעט צ'לסי, אין אף קבוצה "בכירה" עד סוף העונה) אפשר לדמיין על סגירת הפער.

ואולי טוב שזאת ארסנל מגיעה ולא איזה בראנלי כזאת. כי קבוצה כמו ארסנל מצליחה למקד את הקבוצה למרות כל הבעיות.

עם סקרטל וג'רארד בחוץ, עם כושר משחק לא ברור לסטרלינג, סטארידג' ולאלנה, זה עוד מבחן לרוג'רס בעונה של מבחנים. הגיע הזמן שינצח קבוצה בכירה בחוץ, וכדי לעשות את זה הוא ייצטרך ללכד את הכוחות, לפתור את הבעיות הרבות שההתקפה של ארסנל מציבה ואת הדילמות שהתגלעו בשבועות האחרונים, ולפקס את השחקנים על המטרה.

הניצחון על וילה
הנצחון על סטוק (באיחור)

99 Comments

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

אני מסכים עם מה שאתה אומר
ועדיין, לפחות במחשבות שלי, מעדיף להסתכל על זה כאל בעיה מבודדת. אני עדיין מקווה שנראה את השני שחקנים שירצו להשאר בשביל המעמד לפני הכסף. אם סטרלינג יחתום היום על 100 ובעוד שנתיים יראה שיפור וישמוך אחריו את כל הקבוצה הוא יקבל גם 200 ויותר. לא אוהב את החמדנות הזו. שיילך ויעשה לביתו.

וברור, יחד עם זאת, שאנחנו חייבים גם שחקנים גדולים "שמות", אפילו אם הם אנגלים. אני מקווה שהמועדון גם מבין את זה ויביא עוד שניים שלושה שחקנים שכבר ניכוו וידעו להעריך את מה שכן אפשר לקבל אצלנו. שחקן כמו סטארידג', למשל, שלא ירוץ כלכך מהר לברוח. זה כנראה מה שהיה אמור לקרות עם מריו, רק שזה היה הימור גדול.

כמו תמיד, אני חושב שהמקום הנכון לחפש זה במדריד ולכן הייתי הולך ומציע להם את סטרלינג. חדירה כדוגמא, מתפנה.

וברור שהמועדון יצטרך להבין בקרוב שהסכומים כולם עלו ועולים, הסכם השכר החדש לא הולך להגדיל את שורת הרווח כי אם את היכולת להוציא.

—————————————————–

להיות או לחדול. האם אנחנו מסוגלים שוב להתפוצץ ב-20 דקות? לצערי לא. אבל כבר לא יכול לחכות.

אריק 4 באפריל 2015

התפוצצתם ב10 דקות… (הייתי חייב, זה היה פה)

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

לגמרי.
האמת שהמשחק התחיל בדיוק הפוך לאותן 20 דקות נהדרות.

אבי גלברט 4 באפריל 2015

הרכב הגנתי משהו עם שלושה גרזנים באמצע ,אלן ,לוקאס והנדרסון . יהלום לדעתי עם קוטיניו בקודקוד ואנמי מאד בהתקפה . חשוף מאד באגפים (סאנצס) וטורה אחד במרכז .נקווה לטוב …

Dorigil 4 באפריל 2015

מזעזע.

Dorigil 4 באפריל 2015

טעות של 25 מיליון פאונד.

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

קבוצה שרוצה להגיע למשהו, לא יכולה לשחק עם טורה. פשוט לא.

לא הופענו למשחק. אח"כ באנו, החמצנו ובסוף קיבלנו את מה שהגיע לנו מהפתיחה.

דניאל 4 באפריל 2015

העיקר שמכרנו את אגר בקיץ. מתסכל.

אבי גלברט 4 באפריל 2015

החזרנו אותם למשחק …..זוועה ! שלא יגמר 6 …שהסנגורים של מרקוביץ' פה יסבירו לי למה הוא לא פרווה …

דניאל 4 באפריל 2015

הרכב הזוי של ברנדן. אני מבין שלוברן הוא לא השיא, אבל טורה? לא מובן. לא מובן כמה עוד פעמים צריך לשים את הנדרסון באגף כדי להבין שאין לו מה לחפש שם? לא מובן באיזה יכולת בדיוק מרקוביץ' מעפיל על ללאנה? לא מובן מה לוקאס עושה על המגרש?
משחק בזיוני והרכב בזיוני, הגיע לנו להיות בפיגור 2 הרבה יותר מוקדם.
העונה שלנו נגמרה באולד טרפורד.

אריק 4 באפריל 2015

אתם חייבים לפגוע ברכש בקיץ ובגדול עוד קיץ כזה והמרחק לצמרת יגדל עוד. הקיץ האחרון יזכר לדורות הליברפול סיימתם לפני יונייטד ארסנל וצלסי ועשיתם רכש כאילו סיימתם במקום 8 ורוצים להתקדם שלב או שניים. מזכיר את הקיץ של דיאו ודיוף

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

הבעיה היא לא רק לפגוע ברכש, בסך הכל מלבד לוברן כל הרכש השתלב בהרכב והיה לא רע מהרגע שהקבוצה השתפרה.

שחקנים לא רוצים להגיע ונצטרך למצוא דרך להביא אותם. אם סאנצז, למשל, העונה יכלה להראות אחרת. אבל אין ספק שהמאבק בצמרת לא הולך להפוך לקל יותר.

אריק 4 באפריל 2015

מרקוביץ וללנה עלו 45 מיליון…

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

לא אמרתי שלא שילמנו סכומים גדולים. תוסיף את לוברן שעלה 20 והתפקוה שלו נמוכה יותר.

עניין אחד זה העלויות של רכישת שחקנים, כשברור שליברפול משלמת יותר (כמו שמיונייטד תשלם יותר). יש עליה במחירי השחקנים.

ויש את הבעיה של להביא שחקנים בעלי יכולת ושם. זה נכון שהם עולים כמו סאנצז אחד (+-) אבל הוא פשוט לא רצה לבוא.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

הבניה לרוחב היתה נכונה. עכשיו צריך לבנות לעומק ולהביא וורלד קלאס או שניים מוכחים ולהפסיק לבנות על זה שהצליח להוציא כאלו משחקנים ב10 או 20 מיליון

באבא ימים 4 באפריל 2015

צריך איצטדיון.

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

באבא, האצטדיון בדרך. אתה חושב שכל הבעיה שלנו שמה?

אסף THE KOP 4 באפריל 2015

צריך לכבוש מול שוער.
הגיע הזמן שמרקוביץ יבין את זה.

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

אריאל, הסיכום שלך נכון

קיוויתי שנצליח להפתיע אבל זה לא קרה. עדיין אין לנו מספיק עומק אם אנחנו עולים למשחק הזה עם טורה במרכז ההגנה ולוקאס (אחרי חודשיים בלי משחק) במרכז המגרש, בלי שום יכולת להשפיע מהספסל.

אסף – יחד עם זה שהוא היה צריך לבעוט את זה (ולהבקיע) או למסור פס פשוט לרגל. יש בהתקפה שחקן שמסרב להסתפק ב-100 אלף פאונד לשבוע בשנים הקרובות שלא עושה מספיק כדי להצדיק את זה. אני מרשה לי להגיד את זה בתור אחד שכן עושה 100 פאונד בשבוע.

באבא ימים 4 באפריל 2015

הבכיה שלנו זה כסף. בעונה גרועה מאוד שלנו – עונה בה הקבוצה לא היתה מחוברת – עם המון שחקנים חדשים וגרארד בשלהי הקריירה – עדיין אין קבוצה מעלינו שאנחנו עשירים ממנה.

באבא ימים 4 באפריל 2015

בכיה = בעיה

אבי גלברט 4 באפריל 2015

הבעיה זה לא ההרכב אלא הציוות ,השימוש בקיים וצורת המשחק . אין לנו אופציות אחרות יותר טובות כרגע . שסטרלינג בכנף אנחנו אומרים שהוא מבוזבז בהגבהות ,שהוא באמצע הוא לא חלוץ ,קוטיניו טוב ממנו מתחת לחלוץ מה הפתרון ? על הספסל ישבו ג'ונסון (צריך להוסיף ? ) ,לוברן חסר הביטחון ,בוריני המיובש ,מנקיליו הבינוני וברניגאן הכשרוני אך חסר הניסיון . איב ולאלנה פצועים ,בלוטאלי נזק ,שקרטל וג'אררד מורחקים ולמבארט שלא זכה מהיום שהגיע לאיזה רצף ממשי שהיה נותן לו להיכנס לרוטציה אמיתית ….שניצחנו ברצף אכן חזרה צורת המשחק הטובה שהביאה לעונה מופלאה שנה שעברה אבל אז היה שחקן אחד שעשה גול מכלום ועשה את כולם לידו יותר טובים . היום אנחנו עם אוסף של שחקנים משלימים או שחקני רוחב כמו שכונו פה . שימו לב כמה שקרטל קריטי באיזון וייצוב ההגנה וסטיבי במנהיגות . לא היה היום אף אחד שישים אצבע בסכר ויצור את המבול . ללא מיניולה זה נגמר בקלות 7 …

בני תבורי 4 באפריל 2015

שלושה דברים על רוג'רס:
1. מקווה מאוד שיוחתם לעוד שנים רבות. הבחור יודע כדורגל, לומד עוד וההתנהלות שלו מול שחקנים מאוד מוצאת חן בעיני. המאמן הנכון לקבוצה כמו ליברפול שמחפשת את הדרך חזרה למקום בו הייתה מזמן ושואפת להיות.
2. ההפסד היום כולו שלו. לעלות נגד ההתקפה הרצחנית ביותר בליגה בהרכב של שלושה בלמים – ניחא אילו סקרטל היה אחד מהם – זה חוסר אחריות ממדרגה ראשונה. לעלות בלי חלוץ, וממש לא חשוב שבאלוטלי פצוע, זה ויתור מראש על היכולת להטריד קשות את הגנת ארסנל שגם היא לא מהמשופרות בליגה.
3. לוקאס.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

אני אגיד כזה דבר לגבי סטרלינג – לאוהדי ליברפול יש נטיה למצוא שעירים לעזאזל, כאלו שהם מסמנים כבוגדים. זה התחיל עם אואן, עבר לטורס, נמשך עם סווארז ועכשיו זה סטרלינג.
מועדון גדול הופך לכזה היום על ידי שני דברים – זכיה בתארים ונכונות להוציא כסף גדול. זה מסמן אותו בעיניי שחקנים כמקום ששווה לבוא אליו/להישאר בו.
ההסתכלות בעין צרה על סטרלינג שרוצה סכומים שיש לא מעט מועדונים שמוכנים לשלם לו וההאשמה שלו כל פעם שהקבוצה לא נראית טוב, כמו היום (שבו לטעמי הוא היה סביר פלוס ופשוט אין לו עם מי לעבוד מקדימה. הוא השקיע המון לדעתי, מה לעשות שסגרו אותו מצוין) זה סימפטום של הקבוצה הזאת שחוזר על עצמו פעם אחר פעם.
קבוצה גדולה היתה כבר מזמן סוגרת אותו במועדון ומייצרת הצהרה שהיא דואגת לשחקני הבית שלה. הוא רוצה 150, הקבוצה מוכנה לתת 100, שיסגרו על 125 וגמרנו. העיקר שבסוף לאוהדים יש את מי להאשים.
לא מבינים שעד שלא נוציא את הכסף הגדול לא נוכל להביא תארים.

יניב פרנקו 4 באפריל 2015

הוא רוצה 150 ? הוא יכול לקבל במספר קבוצות שונה 150 ? למה שיסגור ב125 ?

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

אולי הוא לא יסגור, אבל מרבית השחקנים נותנים הנחה לקבוצת הבית שלהם

יניב פרנקו 4 באפריל 2015

אין לי כמובן דרך למדוד את השווי שלו כרגע בשוק – להערכתי אבל ה150 כתפישה מגלמים את ההנחה לקבוצת הבית -מעין הנחת עבודה שאומרת אני יודע שאצלכם לא משלמים את המשכורות הגבוהות ביותר אבל אני מבקש x מאחר שזה פחות או יותר מה שאקבל בחוץ מינוס ההנחה לקבוצת בית .

ושוב,בלי לשחק במספרים – מה שרלוונטי פה זה התפישה כי ייתכן והפער בעוד כמה שבועות בין ההצעה של ליברפול לבין הביצוע בפועל של מה שהוא יקבל יהיה גבוה עוד יותר וימחיש את הפער בין ליברפול למתחרות

D! פה ועכשיו 4 באפריל 2015

אריאל, זה יפה שהוא יכול. גם על טורס שילמו 50 מליון וראינו מה יצא מזה.

העניין הוא לא שאפשר להאשים מישהו אלא שהוא מכניס את עצמו לפינה הזו של הלחץ והצורך להוכיח, גם שהוא מספיק טוב וגם שהוא לא מוטרד מזה. אם מה שהוא רוצה זה תארים ולא כסף יכול היה גם לבוא ולומר – אין מו"מ נדבר בסוף השנה, אבל זה לא העניין. ככה לי נראה.

וזה נכון שאנחנו צריכים להיות קבוצה שקונה ומשאירה אבל תלוי מתי ועם מי. ללואיס נתנו, בלי בעיה, אם סטרלינג היה חותם על 100 לארבע שנים ובעוד שנתיים, אחרי פעמים ליגת האלופות וקרב טוב על האליפות באחת מהעונות, היה מגיע ומבקש שיפתחו לו את החוזה ויביאו עוד שחקן גדול – אני די בטוח שהיו עושים את זה בשמחה.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

העניין הוא לא סטרלינג, העניין הוא ההתנהלות של המועדון, שמסתפק בלרכוש שחקנים ברמה בינונית ולא מצליח להשאיר את השחקנים הגדולים אצלו כבר תקופה די ארוכה. סטרלינג זה רק הסימפטום

Vered s 5 באפריל 2015

סטרלינג רחוק מלהיות שחקן גדול. והוא בעיקר חצי אפוי בניגוד למה שניראה שהוא חושב הקריירה שלו בכל מועדון גדול תהיה תלויה בשחקנים אחרים ולא בו. הוא סקנד בסט ברמות האלו ודי טיפש על הדשא.

משה 4 באפריל 2015

א. אני מסכים לחלוטין עם אריאל בנוגע לסטרלינג.
ב. לשלוח את השחקן הכי משמעותי שלך לאגף זה פשוט לא הגיוני. הנדרסון צריך לשחק במרכז 50-50 וזהו, אם יש לך שני מגינים ימניים על הספסל אז תשתמש בהם, אם הם לא טובים, תמכור אותם, לא יכול להיות שזה הפתרון הכי טוב.
ג. העונה נגמרה אבל התחקיר שלה יימשך בארבעת החודשים הקרובים, הרבה שאלות מעניינות יצטרכו להענות.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

הנדרסון באגף באמת לא היה הגיוני. אני מניח שהרעיון היה להפתיע את ארסנל עם מהירות בחלק הקדמי, זה לא ממש עבד והיו צריכים לוותר על זה מהר מאוד. חבל. לא בגלל זה הפסדנו

משה 5 באפריל 2015

אני לא בטוח שלא בגלל זה הפסדנו. אני מסכים עם הטענה לגבי טורה (לבית אבות באבידג׳אן ודחוף ) ומורנו (לצערי הוא בדרך לכינוי פלופ ) אבל הנדרסון באמצע צריך להיות הראשון על הלוח של רוג׳רס. הוא מכתיב את הלחץ על היריב, את היציאה קדימה וחלק גדול מהמסירות החכמות.

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

לא הייתי ממהר לקרוא למורנו פלופ. צעיר מדי בשביל זה ולא כלכך גרוע כמו שנדמה לפעמים.

אולי נביא מישהו אחר והוא לא יתפתח למה שהוא יכול להיות אבל גם אתמול בגול שלו, הטעות העיקרית שלו הייתה לשים ידיים מאחורי הגב, רעיון מוזר ממילא. סיכוי לא רע מדי שעם סקרטל במקום טורה הסגירה מסביב היתה טובה יותר. גם לאלן ולסאקו יש חלק בגול הזה.
כשחוטפים שערים כאלו זה לא רק השחקן האחד שנותן את השער.

אני עדיין די אופטימי. מגן בגילו של מורנו יכול להתפתח עדיין המון. זה לא אומר שהעובדה שאין לנו גיבוי לא בעייתית נורא. מה קורה עם פלנאגן?

אופיר 4 באפריל 2015

אריאל, אילו שחקנים בעולם מרוויחים סכומים כמו שתיארת?
סתם לדוגמא מארסנל, בגלל שנגדנו שיחקתם היום: אוזיל (אלוף עולם וכוכב ריאל מדריד) וסאנצ'ז (אולי השחקן הכי טוב בפרמיירליג). איפה הם עומדים במשחק לעומת סטרלינג, ומה הוא עשה עד היום כדי שיזכירו אותו איתם באותה הנשימה? שלא לדבר על זה שה\דרישות השכר שלו מחבלות בסיכויים של הקבוצה שלכם להתחזק.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

ארסנל היא לא דוגמא. באופן עקבי הם סירבו לשלם לשחקנים שלהם משכורות גבוהות ובגלל זה הם איבדו הרבה מאוד שחקנים, כמו ואן פרסי, נאסרי, פברגס לאחרים.

אופיר 4 באפריל 2015

נו, ולגופו של ענין: עכשיו אוזיל וסאנצ'ז מקבלים בארסנל משכורות עתק (פי 2 ממה שקיבלו במועדונים הקודמים שלהם) – איפה סטרלינג עומד ביחס אליהם? ומי הם אותם המועדונים שישמחו לשלם לו את הסכומים שציטטת?

תוהה בדרכים 4 באפריל 2015

כשחקן אנגלי אני בטוח שיהיו כאלו שהיו לשלם.

אם נקודת המחלקות היא רק השכר, אני מניח שזה ייפתר, כי לליברפול יש כסף והוא שחקן מספיק חשוב עבורה בשביל לפתוח את הכיס.
השאלה היא אם הוא לא מעונין לעזוב מסיבות אחרות.

תוהה בדרכים 4 באפריל 2015

"יהיו מוכנים לשלם".

באבא ימים 5 באפריל 2015

כשאני משווה את אוזיל לסטרלינג על בסיס מה שאוזיל עשה בקריירה שלו אתה צודק.

כשאני משווה את אוזיל לסטרלינג לפי מה שהוא עוד יכול לעשות בקריירה שלו אני הרבה פחות בטוח. אגב קוטיניו -אחרי החוזה החדש – מקבל פחות מחצי ממה שאוזיל מקבל. האם אוזיל באמת נותן יותר?

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

כמה החוזה החדש של קוטיניו?

לטעמי הוא שווה לנו יותר מסטרלינג, חוץ מה"אנגלי".

תוהה בדרכים 4 באפריל 2015

אני לא מסכים שרוג'רס מאמן טקטי טוב. לדעתי זו נקודת התורפה שלו.

הוא מאמן התקפי באופיו שמצליח לגרום לקבוצה לשחק טוב (ביחס לכישרון שלה) לאורך עונה. הבעיה שלו היא בהכנה נקודתית למשחקים מול קבוצות חזקות (קצת מזכיר את ונגר בהקשר הזה). לדוגמה, העונה ליברפול ספגה לפחות שלישייה בכל משחקי החוץ בליגה מול הקבוצות שמקדימות אותה בטבלה. אפילו בעונת השיא בעונה שעברה, היא הפסידה את ארבעת משחקי החוץ מול קבוצות הטופ 4 האחרות (אחד מול ארסנל בגביע).

אצל בניטס גם בעונות ליגה לא טובות, ליברפול לא הייתה מקבלת בראש כמעט בכל משחק גדול בחוץ מכוון שהוא היה מאמן יותר טוב באספקט של הכנה למשחק ספציפי.

תוהה בדרכים 4 באפריל 2015

אני גם חולק עליך לגבי ארסנל (אני יודע שזה לא נושא הבלוג).

לעניות דעתי עבור מועדון כמו ארסנל- שמתחרה כל עונה בארבע מסגרות- אין דבר יותר גרוע מלזכות בתואר אחד (ולא אחד מהשניים המרכזיים) בעשר שנים. ההנחה שלך היא שלצאת מהטופ 4 בעונה נתונה (ההישג המרכזי של ונגר) זה אסון. זה לא. עדיף לסיים מידי פעם מקום חמישי-שישי אבל גם לזכות בתארים, מאשר המצב הנוכחי. הרי ארסנל אפילו לא נאבקת על התארים המרכזיים: היא לא הייתה לשנייה אחת במאבק האליפות העונה והודחה בפעם החמישית ברציפות בשמינית הגמר באלופות למרות הגרלה הטובה ביותר שהיא הייתה יכולה לקבל.

אני חושב שהחצי שנה הנוכחית עלולה להתברר כאסון עבור ארסנל אם משמעותה עוד קרדיט בלתי מוגבל לונגר. עם כל הרעש, בוא נזכור שב2015 היה בינתיים לארסנל משחק אחד מכריע באמת. היא הציגה בו את אחד המשחקים הגרועים והמביכים בהיסטוריה המודרנית של הכדורגל האנגלי באירופה.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

ממש לא אמרתי שלצאת מהטופ 10 לעונה זה אסון. זה קרה שנה שעברה ליונייטד ולא ממש הפריע להם.
אני אומר שהיכולת של ונגר להמשיך לעשות את זה שנה אחרי שנה למרות תחרות הולכת ו גוברת היא מרשימה מאוד לטעמי. יש לונגר בעיות, זה ברור, אבל לא כולם מוריניו. ההנחה שתמצא מאמן במקומו ברמה שלו היא לטעמי מופרכת. באותה מידה, הם יכולים להתרסק כמו שקרה לליברפול

תוהה בדרכים 4 באפריל 2015

"התחרות לא הולכת וגוברת", היא נשארה בדיוק אותו דבר, כאשר הירידה של יונייטד בעונה שעברה מתקזזת עם הירידה של ליברפול העונה.

למה זה מופרך למצוא מאמן ברמה שלו? חסר מאמנים יותר טובים מונגר? ובעיקר, מה הסיכון / הדבר הכי גרוע שיכול לקרות- שהם לא יזכו בתואר משמעותי עשר שנים? זה כבר המצב היום.
הם כבר קבוצה מרוסקת. לכל הריצות האלו בגרבצ' טיים אין שום משמעות חוץ מלחשבון הבנק של הבעלים. שהכסף על השולחן הם לא פקטור.

אריאל גרייזס 5 באפריל 2015

אני לא מדבר על השנה האחרונה אלא על ההצטרפות של צ'לסי ואחר כך סיטי למירוץ. היתה תקופה שזה היה הם ויוניטד וקצת ליברפול.
ואני באמת לא יודע על איזה מועדון מרוסק אתה מדבר. זה מועדון נפלא שגובה הכי הרבה כסף לכרטיסים שלו, שכשהוא רוצה הוא מצליח להביא שחקנים מהטופ העולמי. תאמין לי, יכול להיות הרבה יותר גרוע.

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

אני שב וחוזר ואומר שכולם פה מנסים לשפוט את ארסנל לפי המצב בארון הגביעים, בזמן, שככה לפחות זה נראה לי, הבעלים של העסק הזה שופט את המצב לפי שורת הרווח שלו.

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

לפי הלוגיקה שלך, הוא לא מצליח להתמודד עם "התחרות הגוברת". שהייתה לו מתמודדת אחת הוא הצליח לרוץ לאליפות מאז הכניסה של צ'לסי וסיטי, הוא לא מצליח. הוא בסך הכול מסיים מתחת למי שהוא אמור ומקדים קבוצות נחותות מארסנל, מכל בחינה.

אני גם לא מצליח להבין מה ההבדל הגדול בין ארסנל לליברפול (וטוטנהאם). זאת מסיימת מקום רביעי ואלו חמישי-שישי. ההבדל היחידי הוא שבאופ"א קבעו שארבע קבוצות אנגליות ישחקו בליגות האלופות.

נ.ב

העבודה שהם לוקחים הכי הרבה כסף מהאוהדים שלהם זה סימן להרבה דברים, "מועדון נפלא" ספק אם הוא אחד מהם.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2015

מסכים שיש לו בעיות בהכנה למשחקים (אם כי בואו נהיה הוגנים – הוא ניצח את הסיטי פעמיים בשנתיים האחרונות וגם לארסנל הוא עשה בית ספר שנה שעברה בבית). מסכים שבמידה רבה הוא ההיפך מבניטז. האמת שאין לי בעיה עם זה. שנאתי את הכדורגל של בניטז.

יואב בורוביץ' 4 באפריל 2015

איזה "מערך נכון לשלוט במרכז המגרש"?
כבר בעשר הדקות הראשונות ארסנל שלטו לגמרי באמצע ויכלו לתת לפחות שניים-שלושה.

אריאל גרייזס 5 באפריל 2015

ואז אחרי עשר דקות ליברפול השתלטה לגמרי על המגרש למשך עשרים וחמש דקות.

יואב בורוביץ' 5 באפריל 2015

אבל מה המשמעות אם היינו חוטפים שניים-שלושה בעשר דקות ראשונות?
זה מראה שכל ה"להשתלט על מרכז המגרש" זה קונספט די משקר. ראשית, כי זה לא ממש קורה ברוב הפעמים. שנית, כי מטרת המשחק היא להבקיע ולא לספוג- ויותר מדי פעמים אין להשתלטות על מרכז המגרש- שכפי שציינתי, קורית מעט מדי פעמים בלי קשר- משמעות גדולה מדי על הבקעה או אי-ספיגה.

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

המשמעות היא שצריך לנצל הזדמנויות ולכבוש ואם לא תעשה את זה הקבוצה השניה עשויה לחזור למשחק. או לא, כמו שהוכחנו אתמול.

אבל זה לא סותר באופן אוטומטי את הטקטיקה, האסטרטגיה או הכישרון. זה רק אומר של"מזל" יש חלק בעניין. ככה זה בחיים וככה זה בספורט. לפעמים איחור של שניה משנה את כל החיים ולא חשוב כמה עבדת קשה לפני או כמה נכון התכוננת או כמה בית זונות עשית ואז התחתנת פתאום אם מישהי שירשה בנק.
זה לא אומר שעדיף לוותר על המאמן או על מרכז המגרש.

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

אפילו סקרטל במקום טורה (ושתיים-עשרה המסירות שלו לשחקנים בחולצה הלא נכונה) היה מונע את הקריסה הזו, באותו המערך.

תומר ש 4 באפריל 2015

לגבי ארסנל – ברגע שאוהדי הקבוצות היריבות מסמפטים את הקבוצה שלך, כנראה שאתה עושה משהו לא נכון.

איתן 5 באפריל 2015

לא סתם לא מעט אוהדי ארסנל מחזיקים שלטים של IN ARSENE WE TRUST

ונגר הוא כמו אלוהים ולעניות דעתי העבודה שעשה עם המועדון לאורך השנים, יותר גדולה משל פרגי,מכיוון שארסנל נחשב מועדון נחות יותר מיונייטד.

לשמור על תחרותיות (וכדורגל מהנה) של מועדון בזמן בניית אצטדיון, שמירה על תקציב שפוי,לדעת להוציא מהשחקנים שלך 150 אחוז,ובו בזמן לשמור על פאסון לא כמו מוריניו הבכיין.ומצד שני לא להשתעמם מהמועדוןאחרי כל כך הרבה שנים ,להראות מחוייבות למועדון….אלה דברים שלא נקנים בכסף,ובמהלך השנים אני מניח שלא מעט מועדונים היו מסכימים לשלם סכומים גבוהים יותר מאשר שהרוויח בארסנל.

ניק 5 באפריל 2015

כל מה שתיארת גם פרגי עשה ביונייטד… רק בנוסף לזה היו לו איזה 50 תארים.. והוא הפך את היונייטד למועדון האהוד בעולם (אני מניח שבשנים האחרונות התואר הזה ייתכן ושייך לאחת הספרדיות, אבל בטוח שבסוף המילניום זה היה שלנו)

באבא ימים 5 באפריל 2015

פרגי עשה את זה עם הרבה יותר כסף.

המכבייה 5 באפריל 2015

כסף -שהוא מהאחראים הישירים לכניסתו.
זאת אומרת הוא גם יצר קבוצות אלופות וגם יצר את אחד משלושת מותגי הספורט הגדולים בעולם.
לא רע.

באבא ימים 5 באפריל 2015

פרגי הוציא הרבה כסף גם לפני הגדלות האיצטדיון והבום הכלכלי של יונייטד. הוא שבר את שיא ההעברות עם רוי קין.

המכבייה 6 באפריל 2015

קינו נקנה לאחר האליפות הראשונה. עוד תכונה מוערכת שלו-לקנות ולחזק את מה שכבר מצליח.
אציין שאנגליה פערה פיה בתדהמה על הרכישה הזאת, שנחשבה יקרה מידי לשחקן ״אפור״ כזה.
עוד תכונה מוערכת שלו-לזהות הרבה לפני השאר מה ניתן להוציא מהשחקן, לזהות את מה שהוא מחפש. קינו לא היתה קניה מובנת מאליה אבל בהתחשב במה שהקניה הזאת הביאה למועדון על פרק זמן של שנים-מהבינגואים היוצר מוצלחים שלו.

באבא ימים 6 באפריל 2015

זה לא משנה. קין עדיין נקנה לפני הגדלות האיצטדיון השונות והמינוף של הפרה החולבת שנקראת הפרמיירליג. יונייטד היתה מועדון עשיר כבר קודם לכן. פרגי העיר ענק אדום. הוא לא הפך גמד לענק.

המכבייה 6 באפריל 2015

זה נכון. משנות החמישים זה כבר החל להיות ענק(פעיל או רדום).

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

שארסנל זכתה באליפויות היא אחת משתי הקבוצות החזקות כלכלית בליגה.

אם כוח כלכלי הוא חזות הכול, מה ההישג הגדול בלהכניס את ארסנל לטופ 4, לפני קבוצות עניות יותר? הרי זה בדיוק מה שארסנל שווה מבחינת התקציב שלה.

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

עוד דוגמה שממחישה את הוונגריזם.

בכמעט 20 שנה של הופעות רצופות בליגת האלופות, ארסנל עברה בשלב נוק אאוט רק שלושה מועדונים גדולים- ריאל מדריד ויובה ב2006, מילאן ב2008. מתוך הקבוצות הללו, רק יובה ב2006 הייתה באמת קבוצה חזקה. ריאל הייתה בשלהי עידן הגאלקטיקוס ומילאן סיימה באותה עונה מחוץ לטופ 4 באיטליה.
בסך הכול ארסנל הגיעה פעמיים לחצי גמר, ב19 עונות.

לשם ההשוואה, בניטס בין 2005 ל2009, עבר את יובה, ריאל, ברצלונה, מילאן בשיאה, צ'לסי בשיאה פעמיים, ארסנל החזקה ביותר מאז 2004 (ב2008).

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

לסיכום,

בהיסטוריה המודרנית של הכדורגל, אני לא מכיר מאמן שקיבל כל כך הרבה קרדיט על כל כך מעט הישגים, במועדון שנחשב לגדול.
בשנות ה60-70 הכדורגל היה הרבה יותר תחרותי לרוחב ולזכות בשתיים-שלוש אליפויות ב15 שנה נחשב להישג מכובד מאד. זה לא המצב היום.

אם התוצאות בסך הכול היו זהות, אבל לפחות היה גרף של שיפור, אז מילא. להפך, ארסנל רק הולכת ומתרחקת מהתארים המרכזיים. ובעיקר מדהים איך העולם השתכנע שמועדון עשיר מאד מאד כמו ארסנל מתנהל תחת אילוצים כלכליים כאילו מדובר פה במכבי נתניה.

המכבייה 5 באפריל 2015

אני חושב שליברפול היתה מוכרת חצי עיר בשביל פרסונה ומאמן כמו וונגר.
אני חושב שאריאל צודק כאן. הוא תעודת ביטוח(2-4) זה בטאבו של ארסנל בזכותו.
כבר ראיתי אימפריות נמחקות. לא קורה לצרפתי. כן, במהלך הקאריירה שלו הוא התמודד מול מפלצות ענק. ופרגי.

Just Ran 5 באפריל 2015

בהמשך לדיון על ארסנל – זה נראה כאילו גם ונגר הבין שלא ניתן לעלות עם 8-9 שחקני "סקאוטינג" והכרחי להביא שחקנים מוכחים יותר. האם החיבור בין הצעירים למנוסים הוא זה שיכול להחזיר את ארסנל למקום שהיא הייתה בו במיד-2000? ייתכן מאוד, אבל אם כן לדעתי יש כאן סוג של הודאה בטעות מצד ונגר.

באבא ימים 5 באפריל 2015

הבעיה איננה כמה כסך יש לבעלים לשלם לסטרלינג אלא כמה כסף הבעלים רשאים להוציא בהנתן מגבלות ה – ffp.

ההשפעה שיש למשכורת כמו שסטרלינג מבקש על מבנה השכר וההוצאות של המועדון היא משהו שהמועדון חייב לקחת בחשבון. הנחת העבודה לפיה המועדון יכול לשלם לסטרלינג מה שהוא מבקש טעונה הוכחה.

באבא ימים 5 באפריל 2015

עוד נקודה על סטרלינג – בליברפול אם הוא בכושר הוא באנקר בהרכב. נגיד שהוא נרכש ע״י ארסנל, סיטי או צ׳לסי. את מי הוא מדיח מן ההרכב בקבוצות האלה?

אריק 5 באפריל 2015

וויגאן ואסטון וילה עברו התעללות דומה בשנים האחרונות.

אריק 5 באפריל 2015

זה היה לjm

JM 5 באפריל 2015

תוהה בדרכים – הניצחון היום של ריאל משקף את הליגה שאתה כל כך מחזיק ממנה.
לא ראיתי הרבה זמן קבוצה שלא יודעת איך לעמוד על המגרש כמו גרנדה – בושה.

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

לא ראיתי את המשחק כך שאין לי דעה עליו, אבל ברצלונה הייתה צריכה להבקיע תשיעייה מול אלופת אנגליה, כך שלא ברור מה הפואנטה שלך.

מה שמשקף את הליגה הזו שיש לה עוד ארבע קבוצות באירופה (וזה רק בגלל שקבוצות ספרדיות הדיחו אחת את השנייה), שיש לה מאבק אליפות צמוד, מאבק על הטופ 4, שלושה דברים שאין באנגליה.

קבוצה כמו ריאל מדריד הפסידה שישה משחקי ליגה. צ'לסי שניים. תגיד תודה שהקבוצה שלך משחקת באנגליה, בספרד אתם נאבקים על הטופ 4.

JM 5 באפריל 2015

אני מסתכל על כדורגל ועל המשחק עצמו – לא על מה הקבוצות עשו באירופה וסטטיסטיקות כאלה ואחרות.
ריאל מדריד/ברצלונה בשום פנים ואופן לא היו עושים את מה שריאל עשתה היום לקבוצה אנגלית בליגה הראשונה ולשביעייה הראשונה בשנייה. זה היה פשוט מבחיל ומצחיק.
אני חושב שבאנגליה המאבק על הטופ 4 הוא יותר רציני מבספרד.

כשברצלונה תנצח את צ'לסי, אודה לאל שאנחנו משחקים רק באנגליה. בינתיים שכחתי מתי ברצלונה ניצחה אותנו פעם אחרונה.

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

מאיפה אתה מקריץ את ההנחות שלך? רק העונה סאות'המפטון נתנה שמינייה לסנדרלנד. סאות'המפטון.

הליגה האנגלית העונה חלשה מאד, כך שאין שום סיבה שהן לא עשו את זה לקבוצות באנגליה. אין כמעט קבוצה בספרד (בטח בחלק העליון) שנראתה עלובה מול ברצלונה כמו אלופת אנגליה. אין קבוצת חלק עליון בספרד שנראתה עלובה במשחק ביתי מול ריאל מדריד, כמו ליברפול העונה.

וכרגע אין שום מאבק על הטופ 4 אנגליה, כך שלא ברור למה אתה מתייחס.

צ'לסי היא קבוצה טובה שמרוויחה מחולשת הליגה העונה והעובדה שאין לה יריבות במאבק האליפות. אין לה כרגע מה למכור ברמות הגבוהות של אירופה. הקבוצה מדורגת ארבע בספרד לפני המחזור האחרון הייתה עוברת את צ'לסי בלי מאמץ גדול.

JM 5 באפריל 2015

לא חושב

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

ועוד הערה (ואני מתנצל שהדיון הזה מתפתח שוב- אני לא התחלתי אותו).

"סטטיסטיקות ותוצאות באירופה" זה מדד הרבה יותר אמין לחוזק של ליגה מאשר תוצאות ספציפיות במשחק ליגה. למה? כי סטטיסטיקות נותנות לך מדד למציאות בצורה אובייקטיבית ולאורך זמן ולא רק במשחק נתון שמתאים לתיאוריה שלך.
לדוגמה, הסטטיסטיקה מראה שאחוז צבירת הנקודות של ריאל מדריד בספרד נמוך מעט מזה של צ'לסי באנגליה, למרות שהיא ללא ספק קבוצה חזקה יותר. הסטטיסטיקה מראה שקבוצות ספרדיות גברו על קבוצות אנגליות ב14 מתוך 15 מתוך מפגשי הנוק אאוט האחרונים.

בהקשר הזה, תוצאות באירופה הן מדד אמין מכוון שהן קנה המידה היחידי שלנו למפגשים בין קבוצות מליגות שונות. שאתה רואה איך קבוצות אנגליות נראות באירופה בכלל ומול קבוצות ספרדיות בפרט, אתה מבין שהקלישאות על הפרמיירליג הן בלוף חסר קשר למציאות.

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

אין לך שום טיעון בדיון הזה. כל מה שיש לך זה חוסר רצון להודות שאתה טועה.

תהנה מאליפות בגיגית שלך ותקווה שהקבוצה שאתה אוהד תשתפר בעונה הבאה ואולי תוכל לייצר יותר מהתקפה אחת במשחק מול קבוצות נורמליות.

JM 5 באפריל 2015

אני אהנה מאליפות ודאבל בליגה הקשה והתחרותית בעולם, ברור שאהנה.
זה לא ליגה ספרדית החצי תחרותית עם שחקנים במשרה חלקית ועם מגרשים של בני לוד.

אני יותר אהנה כשמסי יכבוש לראשונה נגד צלסי.

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

יש סתירה מובנית בדברים שלך. אם זו הייתה הליגה התחרותית בעולם, צ'לסי לא הייתה זוכה באליפות, פשוט כי היא לא קבוצה כל כך טובה. הסיבה היחידה שהיא זוכה בה היא שאין לכם תחרות.
מדובר פה על קבוצה שאתלטיקו מדריד אנסה בשניים משלושת המפגשים האחרונים (בשלישי היא לא יצאה מהרחבה שלה) וולא עברה את החצי בשני משחקים מול PSG, לא מרות שכמעט מחצית מהזמן היא שיחקה מול עשרה שחקנים. בבית.

בסך הכול, הפרמיירליג היא הליגה הכי לא תחרותית מבין חמשת הליגות הבכירות באירופה. מאז שנת 2000 זו הליגה שבה:

– יש הכי מעט אלופות שונות.

– הכי מעט קבוצות שנאבקו על האליפות עד המחזורים האחרונים.

– הכי מעט קבוצות שונות בטופ 4.

– הכי מעט קבוצות שהגיעו לאירופה דרך הליגה.

– הכי מעט מועדונים גדולים שירדו ליגה.

אני יודע שאתה עושה טרולינג, אבל זה לא ONE פה. או שתתייחס לדיון ברצינות או שתצא חומוס.

JM 5 באפריל 2015

אי אפשר לקחת אותך ברצינות אחי

JM 5 באפריל 2015

אז אצא "חומוס" ונמשיך הלאה…
חג שמח.

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

אתה עדיין לא קולט. אני מביא לך פה עובדות שכל אחת מהן היא בטון יצוק ולך אין שום יכולת להתמודד איתן. מהסיבה הזאת אתה בורח מהדיון עם כל מיני תגובות חסרות קשר ותוכן שלא היו עוברות סלקציה גם אצל אופירה.

מכוון שאתה זה שהעלה את הנושא (ופנה אליי ישירות) אתה גם לא יכול להאשים אותי שאני מגיב.

אני מסביר לך שוב- זה לא ONE פה. אין לי שום רצון או ענין להתנגח עם אוהדי קבוצות אחרות אלא לדון על ספורט בצורה רצינית ומעמיקה (גם עם כותבים שחולקים עליי וזה בסדר גמור). אם אתה רוצה להתדיין מולי, תהיה מודע לעובדות ותכתוב תגובות רציניות ומנומקות כי אחרת אתה תצא פקק רציני.

חג שמח.

אופיר 5 באפריל 2015

רציני? אתה אוהד צ'לסי, לא? באיזו תוצאה הסתיים משחק האליפות האחרונה שלכם?

לפחות תנסה לשמור על מראית עין של אובייקטיביות.

JM 5 באפריל 2015

שוב… אין שום קשר לאובייקטיביות.
הקבוצות בליגה האנגלית מבחינת כדורגל הם טובות יותר בכל פרמטר מהספרדיות.
חוץ אולי מהשלישייה הראשונה בספרד וגם בזה אני ספק. כי אם צלסי הייתה פוגשת את ריאל בשמינית או אפילו את ברצלונה אני חושב שהיא הייתה עולה.

צלסי עפה מבלי להפסיד לאחת הקבוצות הטובות באירופה – קבוצה שניצחה את ברצלונה בפריז (וגם הפסידה לה).

תוהה בדרכים 5 באפריל 2015

הקבוצות האנגליות הן בלוף. הפרמטר היחידי שהן יותר טובות בו זה הדמיון שלך כי על המגרש הן מקבלות בראש באופן קבוע.

צ'לסי לא הפסידו כי הם קיבלו (כמיטב המסורת) הגרלה מצחיקה. כל קבוצה נורמלית הייתה מעיפה אותם בקלות.

אופיר 5 באפריל 2015

טוב, אז תצהיר מראש שאתה בקטע של טרולינג, ואז לא נבזבז את הזמן על לנסות לפתח דיון רציני.

אריק 5 באפריל 2015

ליברפול זה המועדון הכי נכון לסטרלינג לפחות לשנתיים שלוש הקרובות. אם הוא ויועציו לא מבינים את זה ההפסד שלו יהיה גדול משל ליברפול, לדעתי. הוא אנגלי ושחקן בית זה נכוון אבל דה ברוינה וסאלח שהם לא פחות טובים ממנו יעידו שלא בוער לבקש העברה ושיש כשרון בשוק להחליפו. בכלל הייתי מושיב בחדר עם סאלח שבחר בצ'לסי.

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

גם עם קוואגה שהלך למנצ'סטר, שאהין לריאל ובכלל לא חסרים שחקנים שעזבו סיטואציה אחת כדי להכשל במקום אחר. ברור לי למה זה קורא לאנשים, לצאת החוצה ולהצליח בענק במקום היותר גדול אבל אפילו מסי לא מנסה את התרגיל הזה.

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

באבא – בהמשך להערה שלך ממקודם

ההכנסות שלנו מימי משחק לפני שנה היו 51
צ'לסי – 71, סיטי – 47, ארסנל – 100, יונייטד – 108, ריאל – 95, באיירן – 74, טונאהם – 44.

//bit.ly/1DNIRyy
ׁ(להוסיף HTTP: לפני הלינק)

לא מבין איך עוד 20-25 ישנו את התמונה. הבעיה היא לא כסף, בטח לא אחרי דיל השידורים הנוכחי. סאנצז לא הלך לארסנל בגלל הכסף, גם סוארז לא.

באבא ימים 5 באפריל 2015

אני לא מבין – להוציא את סיטי עם עסקת החסות החצי מופרכת שלה עם חברה קשורה, כל מי שמעלינו בטבלה עשה יותר מאיתנו. איך זה לא מוכיח את הנקודה שלי? זה אולי לא יעלים את הפערים אבל יצמצם אותם. עם צמצום הפערים יצטמצמו הפערים בפרטרים נוספים (עסקאות חסות, הכנסות טלוויזיה וכו).

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

הנקודה שלך נכונה – אנחנו מכניסים פחות כסף – אבל עוד אפילו 30 מאצטדיון חדש לא ישנו את זה. בפרמטרים אחרים אנחנו לא נופלים כלכך רחוק והם נובעים מהפערים ומשנים של חוסר רלוונטיות.

אם התחרות היא שלמי שיש יותר כסף ידורג במקום יותר גבוה – אז אנחנו יכולים לוותר.

אני עדיין חושב שהרכישה הארורה ההיא דפקה לבעלים את היכולת לשפוך כסף.
הבעיה היא שבמצבנו אני לא חושב שרק כסף זה הבעיה. גם אם ניתן לריאל 200 מליון ולבייל 20 לשנה, אתה חושב שהוא יבוא? מסי? אפילו סאנצז לא רצה לבוא אלינו.
אנחנו צריכים הרבה מזל ושלושה שחקנים שיעשו חשבון נכון בקשר לסדר העדיפות שלהם.

באבא ימים 5 באפריל 2015

אני חושב שעל מנת להבין כמה אנחנו רלוונטיים צריך לחכות לסוף השנה ולראות כמה נקודות מביאות אותך לטופ פור. רק לפני שנה היינו כפסע מן התואר. גם אם זה סופר חריג עדיין זה ממקם אותנו לא רע במונחים של חזרה לרלוונטיות.

איזה רכישה ארורה? קארול?

D! פה ועכשיו 5 באפריל 2015

אכן, קרול. ואורה רק משום שמראש הרעיון שלה היה לא נכון. להחליט כמה לשלם על מישהו רק לפי הסכום שקיבלת.. רעיון מוזר.

אני חושב שהחריגות של העונה שעברה היא בעיקר בזה שהיא חרגה מהתוכנית. זה היה אמור לקרות השנה או שנה הבאה וזה קצת שיבש את המערכת. אנחנו לא רלוונטים עבור שחקני צמרת. זו הכוונה שלי

D! פה ועכשיו 6 באפריל 2015

ואורה=וארורה

D! פה ועכשיו 6 באפריל 2015

מישהו מבין בעיתונות אנגלית ויכול לתרגם את הסיפור האחרון (לא את האנגלית, את מה ומי שאולי עומד מאחורי זה ומה, אם בכלל, זה אומר)?

Comments closed