נו האדל – נקמת החנונים. סיכום שבוע 2

דנבר וסיאטל מחפשות את הזהות ההתקפית שלהן, דרו בריס דועך וה-NFC מזרח מחפש מנצחת, כל זה בסיכום שבוע ביזארי להפליא

כמו שבוע שעבר – הבחנות מהירות מהשבוע. מתנצל מראש שהפטס שיחקו בשעה שמונה אז ראיתי את הרד זון רק חלק מהזמן (בעיקר בחצי השני כשחשבתי שזה גמור).

– אם יש משהו שהליגה הזאת יודעת לעשות לנו זה לקחת כל מה שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים ולהפוך את על פניו שבוע אחר כך. הניינרס עוצרים את מינסוטה ונראה שהם טובים הגנתית? אז הם חוטפים 48 נקודות מפיטסבורג. בפאלו עם פאס ראש מצוין עוצרת את לאק? אז היא חוטפת 466 יארד מבריידי. מאריוטה אדיר וג'וני פוטבול אפס? אז השני מנצח את הראשון תוך תצוגה יפה מאוד. הראמס מנצחים את הפינלסטית של שנה שעברה? אז השבוע הם מובכים מול הרד סקינס.  ככה זה בליגה הזאת, היכולת לשמור על עקביות משבוע לשבוע שמורה ליחידי סגולה בלבד – וגם הם נופלים לפעמים.

או בקיצור:

12017594_999781260068562_3762775054015477277_o

– אבל היי, מי נראה כמו גאון כשהימר על אטלנטה לסופרבול, מי??

– טוב, נתייחס למשחק של יום חמישי קודם. מי זה היה שהספיד את פייטון מאנינג?

האמת, קשה לדעת מה המצב פה. בחצי הראשון מאנינג זרק לא מעט ברווזים, כולל סינצ'וז שני לעונה. כמו שבוע שעבר הוא נראה מפוחד בפוקט ולא הצליח לפגוע בכלל בטווחים הארוכים. בחצי השני, לעומת זאת, כשהוא חזר לעמוד בשאט גאן כמו שהוא אוהב וכשהקבוצה שלו בפיגור הוא פתאום נראה כמו פייטון הישן והטוב, זה שהנכס הכי חשוב שלו הוא לא היד אלא השכל שלו, שמסוגל להבין מה ההגנות מכינות לו לפני הסנאפ. השניה הנוספת הזאת שהיתה לו הספיקה לו כדי לקרוא את ההגנה ולתת את המסירה במקום הנכון.

אני אגיד את זה על דנבר – לטעמי, הם קבוצה שמחפשת את הזהות שלה. כשפוקס עזב ונכנס קוביאק היה רעיון ברור של לעבור לקבוצה הרבה פחות תלויה בפייטון. חלק אחד של זה עובד – ההגנה של דנבר מעולה ובסופו של דבר, למרות ההתעלות של פייטון בסיום היא זו שניצחה את המשחק. אבל החלק ההתקפי בשינוי הזה עדיין רחוק מלעבוד. פייטון מרגיש מאוד לא בנוח מאחורי הסנטר ובכלל – הריצה לא ממש עובדת טוב, אולי כי הקו ההתקפי חדש ולא מתואם או כי הרצים שיש לא מתאימים. הבעיה שאם יחזרו אחורה – שזה מה שקרה במחצית השניה – אולי זה יביא עוד כמה ניצחונות בעונה הרגילה, אבל לא בטוח בכלל שזה יספיק בפלייאוף, כי כמו שראינו תלות בפייטון היא פשוט לא בריאה לקבוצה וזה מה שקוביאק בא לשנות מלכתחילה. נראה לאן זה יתפתח מפה.

– לא זוכר אם דיברתי על דרו בריס שבוע שעבר, אבל הוא בהחלט כרגע נמצא בקטגוריה של פייטון השנה ובריידי בתחילת השנה שעברה – כזה שנראה שעבר זמנו. לצערי (ואני אשמח להתבדות), הבעיה שלו נראית הרבה יותר אקוטית מזו של השניים הקודמים. אצל בריידי שנה שעברה ואצל פייטון השנה, הבעיה העיקרית נראתה כמו קו התקפה רעוע. ברגע שזה התייצב היו להם מספיק כלים לנצח משחקים. אצל בריס, התחושה היא שכבר אין לו עם מה לשחק. בריס תמיד היה שחקן של ביג פלייז ועכשיו הוא צריך לשחק צ'ק דאון ועוד צ'ק דאון לאינגרם – זה פשוט לא מתאים לו. ואז הוא מנסה את הכדורים העמוקים ואין לו את היד ואין לו את ג'ימי גראהם והסיינטס בהחלט נראים כמו קבוצה בדעיכה. אם אני הסיינטס, אני רץ לעשות עליו טרייד תמורת בחירת סיבוב שני (הם לא יקבלו עליו יותר כרגע), בטוח יהיו קבוצות שיקפצו על המציאה ועם הבחירה שהם קיבלו על ג'ימי גרהאם יתאפשר להם לבנות את הקבוצה מחדש. בפאלו, למשל, תוכל להנות מאוד מהשילוב של בריס עם ווטקינס והארווין. גם יוסטון, שאלוהים יודע מה הם חשבו לעצמם כשהלכו על צמד הק"בים מאלט את הויר.

– בכלל, שימו לב לרשימה הבאה: רומיאו קורנל, צ'רלי וויס, אריק מאנג'יני, ג'וש מקדניאלס וביל אוברייאן. מאט קאסל, ראיין מאלט וברנדון הויר. הראשונים – מתאמים מתחת לבליצ'ק שנכשלו (על אוברייאן עוד מוקדם לקבוע אבל זה בטח לא נראה טוב) בתור מאמנים ראשיים. האחרונים – ק"בים תחת טום בריידי שנכשלו במקומות אחרים. מדהים כמה מעט הקבוצה הכי מצליחה בפוטבול ב-20 השנה האחרונות הצליחה להוציא מתחתיה.

– עוד משהו על הפטריוטס, חוב מיומן האליפות, שחקן שאני רוצה להתייחס אליו שם בכל זאת וזה דיון לואיס. הנה מי ששיחק את התפקיד של דיון לואיס בפטריוטס – קווין פולק. דני וודהד. שיין וארין. פולק לא שיחק בקבוצות אחרות (עד כמה שאני זוכר) אחרי הפטס אבל וודהד בהחלט עושה קריירה יפה בסן דייגו ונראה שגם וארין משתלב יפה בג'איינטס. כלומר, אנחנו לא מדברים על שחקנים שהתאימו ל"שיטה". מדובר בשחקנים עם סט יכולות מסוים, חלקם הגיע בדראפט (פולק, וארין), חלקם פשוט מהוויברס כמו וודהד ועכשיו לואיס. הנקודה היא היכולת של בליצ'ק לזהות כשרון ואת הכשרון שמתאים בדיוק למה שהוא צריך (במקרה הזה – לתפוס מסירות מהבקפילד). לא תמיד השיטה הזאת עובדת, בעיקר בדראפט שם בליצ'ק מנסה תמיד לבחור שחקנים לא לפי מה שהם עכשיו אלא לפי איך שהוא חושב שהם ישתבצו במערך שלו, אבל כשמדובר בשחקנים מהוויברס שעולים לך גרושים, אתה יכול לנסות להמשיך עד שתמצא את זה שמתאים לך. זאת לא רק היכולת לזהות כשרון אלא בעיקר לזהות את הצורך שלך ואת השחקן שמתאים לזה.

– ועוד דבר קטן – אני פשוט לא מבין קבוצות שמבזבזות סיבוב ראשון על ראנינג בקס. יש כל כך הרבה שחקנים טובים זמינים בעמדה הזאת, שפשוט חבל על הבחירה. הא, סן דייגו?

– אז ה-NFC מזרח. הרד סקינס לא ממש קבוצה. הג'איינטס 0-2 ומצליחים להפסיד משחקים שהם אמורים לנצח. פילי 0-2 ונראה שכל הניסוים של צ'יפ קלי לא ממש עולים יפה. ועכשיו דאלאס בלי רומו וגם דז בראיינט לתקופה ארוכה. אז מי לעזאזל אמור לקחת את החטיבה הזאת? למה אני מריח עוד פלייאוף של הג'איינטס עם 8-8 כזה ואז אליפות?

– אז אתה כועס על הקבוצה שלא האריכה לך חוזה, אתה מדבר על נקמה ואז מה שאתה מצליח להשיג זה 2 יארד בריצה וגם זה אחרי שרוב המשחק היית במינוס? הא, דאמרקו מורי?

– מה שכן, זה היה פשוט מרשים:

– זוכרים את הימים שה-DNA של פיטסבורג היה הגנתי?

– זוכרים את הימים שאנשים קראו לאיליי "קלאץ'"?

– שבוע שעבר פיטרסון רץ 13 פעמים, מינסוטה לא התקרבה לנצח את הניינרס. השבוע הוא רץ 29 פעמים ומינסוטה ניצחה בקלות את דטרויט. המממ, לתת את הכדור לשחקן הכי טוב שלי, איזה רעיון מבריק.

– דטרויט לעומת זאת, עם עם 53 נסיונות זריקה ורק 12 ריצות של הראנינג בקס. לא נראה לי שצריך להגיד יותר, נכון?

– טוב, מה שקאם ניוטון עשה פה זה לא אמיתי. מצד שני, אם אני המאמן שלו, אני מפרק לו את הצורה.

– המשחק המרכזי של הערב היה בכלל לפנות בוקר (היתרון הגדול של לגור באירלנד זה שאפשר לראות את המשחק השני של הערב עד 12 בלילה בקלות, אבל מצד שני את המשחק של הלילה אין סיכוי לתפוס על הבוקר) והיה שונה מאוד ממה שקיבלנו בין סיאטל לפאקרס בפלייאוף. ההגנה של הפאקרס היתה הרבה יותר מאוזנת, הפעילה לחץ מצוין על ווילסון ובעיקר – עצרה את הריצה. גם ההתקפה היתה מאוזנת והריצות של סטארק שהצליחו להשיג פירסט דאון הורידו הרבה מהעומס על רוג'רס.

מהצד השני, נראה שסיאטל עוד לא החליטו איזה מין קבוצה התקפית הם. בחצי הראשון ראינו את סיאטל כמעט רק מריצים את הכדור עם לינץ', כשהם הגדילו בהתחלה להריץ את הכדור אפילו בדאון שלישי ועשר. רק בחצי השני, אחרי שנכנסו לפיגור מסוים, תוכנית המשחק השתנתה והרצועה לווילסון שוחררה והוא מסר הרבה יותר וגם רץ די הרבה. נראה שסיאטל עוד לא הפנימו את העובדה שההגנה שלהם לא תצליח להישאר דומיננטית כמו פעם (שרמן בעיקר נראה בינוני, משחק שני רצוף) והם יצטרכו להיות יותר תלויים בהתקפה. במיוחד הדבר אמור בווילסון, שעכשיו מקבל כסף של טופ ק"ב. הגיע הזמן שפיט קארול (שההתרוצצויות שלו על הקווים בהיסטריה נראות פחות ופחות חינניות, יש לומר) יבין שהוא צריך לסמוך על ווילסון להוביל את ההתקפה שלו ולתת לו את המושכות.

בשעה של שמשון ובית"ר
יומן האליפות של הג'איינטס וכמה מילים על מכבי

44 Comments

עב״ד 21 בספטמבר 2015

מה אתה עושה באירלנד? פוסטדוק? וכן, עם אישה וילדים, אירופה זה המקום האופטימלי לצפות במשחקים. בצפון אמריקה, אתה לא יכול להודיע שאתה תעביר את יום ראשון בבהיה בטלויזיה, ובארץ המשחקים מתחילים טיפה מאוחר מדי.

ניינר / ווריור 21 בספטמבר 2015

הבלון של צ'יפ קלי מתפוצץ בענק. עוד מגלומן שחושב שהוא גאון הדור. כמו רקס ראיין

ק. 21 בספטמבר 2015

יופי של סיכום.
שני דברים – צריך עוד לראות איך באמת ההגנה של פיטסבורג- אתמול נראתה מעולה עד שעברו לגארבג' טיים, מול בריידי נראתה רכה (אבל זה היה מול בריידי), בכל אופן צודק שהזהות הבולטת של הקבוצה הנוכחית היא ההתקפה, וזה לפני שבל ובריאנט חוזרים מהשעיות.
גרין ביי נראים מצויין, מאוזנים וגם ארון רוג'רס הוא ארון רוג'רס. לגבי סיאטל, אני חושב שהעוצמה והרמה של ההגנה תעלה שקאם צ'אנסלור יחזור.

בני 21 בספטמבר 2015

ארון רוג'רז הוא הק"ב הטוב ביותר שראיתי בחיים. לא אכפת לי מה הוא יעשה בעתיד. הוא יכול לפתוח בקריירה כרקדנית בטן מחר. הכי גדול.

אורן 21 בספטמבר 2015

גרג פופוביץ אמר שהוא משתדל לבחור שחקנים שמתאימים לשיטה שלו ואם הם לא מתאימים – הוא חותך אותם ללא קשר לכשרון. נראה שביליצ'ק עובד בדיוק באותה שיטה (לדעתי גם מיק מקארתי). לכן הוא יכול לשים 3 רוקים באופנסיב ליין ועדיין לקבל סאק אחד מול השביעיה המפחידה של באפלו. זה גם מהות "DO YOUR JOB" שהפאטס משתמשים בה . זו שיטה שמאמנים צעירים לא יכולים להצליח בה כי מי יכול לומר לגרונק לחסום 40 פעמים במשחק? מי יכול לצעוק על דאנקן או לזרוק נעל על בקהאם… (כן כן גם בכדורגל)
לעומת זאת , מכיוון שהשיטה עובדת במשך שנים, קל להיות בטופ (גם אם לא אלופה תמיד) לאורך זמן גם כשמלאי הכשרון מוגבל כי יכולת המיצוי שלו גבוהה.
בגלל הסיבה הזו, הכשלון של קופלין מהדהד. הוא לא הצליח ליצר המשכיות כבר הרבה זמן. מה שמוכיח שהוא נהנה ממזל וכשרון (איליי בזמנו) ולא מיכולות אימון גבוהות. אני חושב שהדברים יתגלו נכונים גם לגבי רקס ריאן ושון פייטון.

7even 21 בספטמבר 2015

לגמי.
הפטס הם העתק מדוייק של הספרס לטעמי

עופר ג. 22 בספטמבר 2015

אני רק לא זוכר שאת פופוביץ תפסו על תיחמונים. אפילו חשדות לא היו…

shohat 21 בספטמבר 2015

קאם ניוטון. וואו. תודה על הוידיאו הזה.

YG 22 בספטמבר 2015

תגיד, יש מצב לשיא עולם של קיפצ'וגה בברלין? הוא כבר בשל לכך, וזה ברלין..

אלון 21 בספטמבר 2015

מסכים עם הניתוח לגבי דנבר רק צריך לציין שקנזס סיטי הפסידו יותר מאשר דנבר ניצחו. אם הם לא היו כאלה פראיירים המשחק היה סגור ברבע ה3.

אריאל גרייזס 21 בספטמבר 2015

"אם לא היינו כאלו פראיירים המשחק היה שלנו" זה פחות או יותר המוטו של כל קבוצת אנדי ריד אי פעם..

מעיין אוהד מכבי 21 בספטמבר 2015

אני ואוהדי איגלס נוספים בדיוק כתבנו אתמול בקבוצה שלנו ש-NFC מזרח בדרך להיות ה-NFC דרום של העונה הזאת.

לגבי קלי – אתמול התבהר שסימני השאלה שריחפו סביב התקפת הקבוצה בפריסיזן הם סימני שלילה מהדהדים. ה-OL נטול מאת'יס ונטול בחירת דראפט בשנתיים האחרונות פשוט לא מתפקד, מארי מתקשה בלי ה-OL של דאלאס (וכאמור ה-OL של האיגלס לא עוזר לו בכלל) ומעל כולם ברדפורד בתצוגת נפל מהדהדת ומחרידה.

בכללי – התחושה שלי היא שהמחזור הזה הפריד בין הילדים שעושים רעש בפריסיזן לבין הגברים של הקונטנדריות האמיתיות (כן, איגלס, ליונס, רייבנס, צ'יפס ודולפינס – אני מסתכל עליכם ילדים, וכן, גדולי הדור מהפאטס, הפאקרס, הברונקוס והסטילרס – אני מסתכל עליכם גברים ופשוט נהנה).

מעיין אוהד מכבי 21 בספטמבר 2015

אני ואוהדי איגלס נוספים בדיוק כתבנו אתמול בקבוצה שלנו ש-NFC מזרח בדרך להיות ה-NFC דרום של העונה הזאת.

לגבי קלי – אתמול התבהר שסימני השאלה שריחפו סביב התקפת הקבוצה בפריסיזן הם סימני שלילה מהדהדים. ה-OL נטול מאת'יס ונטול בחירת דראפט בשנתיים האחרונות פשוט לא מתפקד, מארי מתקשה בלי ה-OL של דאלאס (וכאמור ה-OL של האיגלס לא עוזר לו בכלל) ומעל כולם ברדפורד בתצוגת נפל מהדהדת ומחרידה.

בכללי – התחושה שלי היא שהמחזור הזה הפריד בין הילדים שעושים רעש בפריסיזן לבין הגברים של הקונטנדריות האמיתיות (כן, איגלס, ליונס, רייבנס, צ'יפס ודולפינס – אני מסתכל עליכם ילדים, וכן, גדולי הדור מהפאטס, הפאקרס, הברונקוס והסטילרס – אני מסתכל עליכם גברים ופשוט נהנה).

אגב איגלס, ההגנה שלהם אתמול הייתה על גבול ההירואית.

באבא ימים 21 בספטמבר 2015

יש קבוצת אוהדים של האיגלס? איך מצטרפים ?

אריאל גרייזס 21 בספטמבר 2015

או באינטרנט או שפשוט תחתוך לעצמך אוזן, האפקט זהה

באבא ימים 22 בספטמבר 2015

יש לך את זה ביותר מנצסטר יונייטד?

מעיין אוהד מכבי 22 בספטמבר 2015

חפש "פילדלפיה איגלס" בפייסבוק, או שתחפש את Omer Or בפייסבוק והוא יצרף אותך.

עידו ג. 21 בספטמבר 2015

התופעה שהכי אפיינה את השבוע הנוכחי הייתה הגשם הבלתי נסבל של הדגלים הצהובים. זה נראה כאילו גודל סגר חוזה עם החברה שמייצרת את הטריבל טאוולס. נכון שזה השבוע השני ורמת התיאום עדיין לא קרובה לשיאה לכן זה די אופייני, אבל מה שהיה השבוע הוא שיא שחורג מהרגיל. עוד נשאר לנו משחק אחד לשחק וכבר נזרקו 279 מגבות ל-2485 יארד. כלומר 18.6 עבירות למשחק שזה בערך 2 מגבות למשחק יותר מכל שבוע אחר במילנים הנוכחי לפחות.
במשחק של הבילס מול הפאטריוטס עפו 25 דגלים ל-260 יארד.
שיקגו פחות או יותר ניצחה את עצמה עם 14 עבירות ל-170 יארד
ןלפידלפיה לא הספיקו 18 מגבות לחובת דאלאס כדי להישאר צמוד במשחק.
זה רק במשחקים שראיתי וזה לא שהדגשים שהשופטים קיבלו העונה תרמו לכך רבות. המון עבירות סטטיות ופאולים של חוסר משמעת .אני ממש מקווה שהגועל נפש הזה לא יימשך, כי זה ממש מוציא את המיץ ממשחקים טובים.

ק. 21 בספטמבר 2015

צודק לגמרי. מזל שאפשר להריץ תוך כדי צפייה במשחקים מוקלטים בדיליי

עמי ג 22 בספטמבר 2015

צודק.
יותר מדי דגלים. אבל לא ברור אם זה השחקנים אשמים או השופטים. די הורס את ההנאה מהמשחק כי כל מהלך יפה תמיד נשאר בסימן שאלה – אם היה דגל לפניו או לא.

ארון רודג׳רס ניצל זאת מצויין נגד הסיהוקס למהלכי עומק חסרי סיכון (אחרי דגלי אופסיידס). עוד פרמטר שמוסיף לגדולה שלו.

משה 21 בספטמבר 2015

הריצות על הקווים של קארול מעולם לא נראו חינניות, בייחוד ששולבה בהן לעיסת המסטיק המאוסה.

יואב דובינסקי 21 בספטמבר 2015

הלכתי למשחק של אוניברסיטת טנסי נגד ווסטרן קרולינה. ההפקה מרשימה מאוד, אבל מהמשחק לא נהניתי בכלל ואף עזבתי באמצע כשהיה יותר מ20 הפרש כדי לחסוך את הפקקים. אני לא אוהב משחקים שנגמרים 55-10, אין בהם ערך ספורטיבי וזה מרגיש לי כמו התעללות. בסופ"ש אני אמור לנסוע לנאשוויל לראות NFL לשם שינוי, את הטייטנס נגד הקולטס.

NoONE 21 בספטמבר 2015

welcome to college football
רוב המשחקים נגמרים 55-10 ובגלל זה אנחנו כל כך אוהבים להמר עליהם
מכל ענפי הספורט קולג' פוטבול הוא הספורט שהכי קל להמר עליו בגלל הבדלי הרמות

יואב דובינסקי 21 בספטמבר 2015

אני כל יומיים משנה את דעתי לגבי פוטבול מכללות. גם כל שיטת ההכרעה של האליפות לא ממש ברורה לי.

אורן מניו יורק 22 בספטמבר 2015

מאז שנה שעברה השיטה של ההכרעה כל האליפות הפכה להיות פליאוף בין 4 הקבוצות המדורגות ראשונות ככה שהשיטה הרבה יותר ברורה עכשיו. שיטת הדירוג זה כבר סיפור אחר…

שי 21 בספטמבר 2015

הייתי במשחק של אוקלנד נגד העורבים. אין איזו אגדה על ההגנה של בולטימור, זאת אומרת על עצם הקיום שלה? החצי נגמר ב 20-20 והיה די מביך ברמת ההגנה שהוצגה משני הצדדים. מצד שני, לראות את האוהדים של אוקלנד מנצחים – זו כבר חוויה (שלא חוזרת על עצמה הרבה).

עמי ג 22 בספטמבר 2015

מה הסיפור עם ערימת החול במגרש של ריידרס? שאריות מווסרמיל?

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2015

זה אותו מגרש של קבוצת הבייסבול אז ככה זה נראה עד סוף ספטמבר כשנגמרת עונת הבייסבול. גם במיאמי זה תמיד היה ככה עד שהמארלינס קיבלו מגרש משלהם

שי 22 בספטמבר 2015

אין קבוצה שיותר מתאים לה מראה המגרש בשכונתי הזה מאשר אוקלנד.

רוג`רס אהרון 21 בספטמבר 2015

בוקר טוב גרין ביי

NoOne 22 בספטמבר 2015

HERE COME THE JETS

פיצ'מג'יק MVP

Maldini 22 בספטמבר 2015

+7.5 היה איזי מאני

עמי ג 22 בספטמבר 2015

הג׳טס נראים טובים ומאוזנים. הגנת ברזל, קווטרבק אחראי וסולידי, ומשחק ריצה חזק כרגיל.
אבל הקולטס עשו הכל כדי לתת את המשחק עם איבודי כדור טיפשיים.
פאמבל על קו השער זו טעות איומה. הפצצות לעומק של לאק זה לחם לחטיפות.
אני לא רואה כרגע יריבה של ממש לפטס באיי.אף.סי. היחידה שמתקרבת אליה זו פיטסבורג.

אבל זה רק מחזור שני. פציעה אחת של הגרונק (טפו טפו חמסה חמסה) וכל מאזן הכוחות משתנה. וגם לא הייתי ממהר לקבור את הרייבנס. הם קבוצה אחרת כשמגיע המאני טיים.

Maldini 22 בספטמבר 2015

כל תכנית המשחק ההתקפית שלה הקולטס הלילה הייתה שגויה מהיסוד. במקום להפיק לקחים ממה שבפאלו עשתה להם (קבוצה שבנויה למעשה באופן כמעט זהה לג'טס) הם ניסו לעשות אותו דבר, שזה בגדול – לנסות לעמוד מול הג'טס שווה בשווה פיזית למרות שה-OL שלהם מלא בבינוניים שלא מסוגלים להתמודד עם אחד ה-DL's הטובים והעמוקים בליגה. זה לא ממש מצליח. במקום להאיץ ולהכתיב את הקצב עם NO HUDDLE ומסירות מהירות (סטייל ניו אינגלנד מול בפאלו) הם עשו את ההפך. קצב איטי, במקום to spread the shit out of them ולזהות את החוליה החלשה העדיפו ללכת על הפצצות לרחוק למרות שממול מדובר בקורנר הטוב בליגה שאוכל את הראוטים האלה לארוחת בוקר ולמרות האהבה של טוד בולס לשלוח בליצים כל המשחק שמגיעים ללאק מהר מאוד ולא מאפשרים ל-GO ROUTES להתפתח בכלל. שלא לדבר על כל הניסיונות הפאתטיים לרוץ מול ה-DL המפלצתי הזה עם HEAVY PACKAGES ו-I FORMATIONS שנכשלו פעם אחר פעם אחר פעם.

אבל נניח שקורה הטמטום הזה ואונסים אותך ברבע הראשון, ברבע השני. אתה יורד למחצית בפיגור 10-0 בלבד. לא תסתגל? לא תעשה שינויים תוך כדי תנועה? לא תנסה לשנות משהו? אם קוראים לך פפ המילטון ואתה תקוע בשנות ה-70 כנראה שלא.

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2015

הקולטס זה שילוב די מדהים של עבודת אימון מחורבנת, כמו שציינת פה, ושל עבודת ניהול איומה, שמצליחה להביא בדיוק את השחקנים שהם לא צריכים. כל האינטרספשנס של לאק אתמול היו אחרי לחץ מאוד חזק, כי קו ההתקפה שלו מחורבן ומהצד השני – פיצפטריק עמד וזרק כשאף אחד לא לוחץ עליו כי אין לקולטס שום דבר בדי-ליין שיכול לעשות משהו לק"ב.
השנה, בניגוד לשנים קודמות, הם לא פתחו בהרבה משחקים קלילים מול קבוצות מהבית שלהם, אז הבלוף נחשף מהר מאוד. אבל לא נורא – הם בטח בקרוב ינצחו את יוסטון וטנסי ולאק ימסור ל-400 יארד וכולם יאמרו שהם מועמדים לסופרבול.
ועוד משהו – כולם מדברים על זה שלאק בדרך להיות אחד הטובים אי פעם. כרגע זה נראה כמו חתיכת קשקוש. האיש עושה טעויות של איליי. כל פעם שלוחצים אותו הוא מוסר את הכדור בכיוון הכללי של הרסיבר. ריבאס עשה לו בית ספר הלילה. עוד מקום שבו מאמן טוב דרוש.

7even 22 בספטמבר 2015

טוב ראיתי כמעט את כל המשחק של אינדי, למעט כמה דקות בהתחלה.
אמנם הם חסרים בהתקפה כמה שחקנים אבל אין להם כמעט שום דבר שדומה להיגיון בהתקפה.
לאק היה מחפיר, וההגנה של הג'טס…ואוו. מרשים. פשוט התעללו בלאק והכביכול התקפה שלו.

אבל מה זה משנה לקולטס..כשאתה באותו בית עם הג'אגס ועם הטייטאנס לא באמת צריך להתאמץ במהלך העונה הסדירה.

רן 22 בספטמבר 2015

לראות את הג'אגוארס מובילים את הבית שלהם אחרי שהעונה התחילה…
אולי בסוף יהיה שלום

YG 22 בספטמבר 2015

ההגנה של הג'טס זה משהו לא רגיל, זה נכון שאם לאק היה משחק בהילוך קצת יותר גבוה זה היה צריך להיגמר אחרת, אבל חובה לתת להם את הקרדיט.
הרוקי שלהם לני ויליאמס זה חתיכת שחקן לא מהעולם הזה, מעניין מאיפה הוא מגיע.

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2015

מהקבוצה שהפסידה לסטנפורד השבוע?

רובי פאולר 22 בספטמבר 2015

יש כל כך הרבה לטנף על ליברפול… אתה מזניח אותנו :-(

fdr 22 בספטמבר 2015

לאק נראה אתמול כמו חרא מזוקק. מזלם שהם בכזה בית גרוע

fdr 22 בספטמבר 2015

ומה ביל אובריין חשב לעצמו? ראיין פיטצפטריק לא עילוי, אבל כן מסר בשנה שעברה 96 רייטינג ו- 17 ט"ד/8 איב' ב- 12 משחקים, שזה לא רע. בטח עדיף על מאלט והוייר

Maldini 22 בספטמבר 2015

אם היית צופה בהארד נוקס היית מגלה שביל אובראיין הוא מאמן מצויין שכל הזמן אומר ״דיס איז פאקינג בולשיט״ ו/או ״פליי לייק א פאקינג טקסן״ ו/או ״גט רדי טו פאקינג וורק ביקוז ווי גונה ניד סאם פאקינג גוד פאקינג פוטבול טומורו אט דה פאקינג פראקטיס״

לפי מה שהבנתי מכל הפרשנים שצפו מדובר בעבודת אימון מרשימה ומצויינת ומאוד אנדרייטד, מה גם אסור לשכוח שהוא פעם ציחצח לטום (פאקינג) בריידי את הפאדס ואפילו הריח את הנאדים של ביל פאקינג בליצ׳ק אז מדובר באדם שיודע מה הוא עושה עם ניצוצות של גאון

בקיצור מה שאני בא לומר זה שתוך שנתיים טום פאקינג סבאג׳ מוביל את יוסטון לסופרבול

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2015

הדרך היחידה שאני יכול להצדיק את מה שאוברייאן עשה השנה זה להבין שפיצפטריק ק"ב טוב אבל לא מספיק טוב כדי לקחת אותך עד הסוף, אז הוא הקריב שנה כדי לשפר עמדות בדראפט ולקחת קב שיכול.
אחרת באמת שאין שום הגיון

Comments closed