רוג'רס בחוץ (קלופ בפנים?) והתיקו בדרבי

תוצאה לא רעה שלא ממש עוזרת לנו. ועדיין, הבלוג שומר על אופטימיות אירית טיפוסית

נעדכן פה על הפוסט של המשחק היום. ליברפול הודיעו עכשיו שברנדן רוג'רס פוטר. אני מניח שזה אומר שהדיווחים על כך שקלופ סגר במועדון הם לא מופרכים כמו שהם נשמעו. אני מניח שזה גם סוכם מוקדם יותר ולא אחרי המשחק (מה שמעלה את התהיה – מה היה קורה אם ליברפול היו מפרקים היום? גם אז מפטרים את רוג'רס? אני מניח שהיו מחכים להזדמנות הבאה).

בכל מקרה, רוג'רס בחוץ וכל הדיבורים שלי על תהליך הולכים לפח. יש הגיון בפיטורים האלו עכשיו – הליגה רחוקה מלהיות גמורה, יש עוד 30 מחזורים, ואם אתה חושב שרוג'רס הוא לא האיש שלך – למה לא לנסות להציל את העונה כבר עכשיו?

להגיד שאני אוהב את זה? אני לא. רוג'רס קיבל אולטימטום בתחילת העונה שהוא צריך להכנס לארבע הגדולות והגיע לו לקבל את כל הזמן בשביל זה. או לפחות עד חג המולד. כנראה שהכדורגל של הקבוצה היה כל כך גרוע (והוא היה די גרוע) שזה שכנע את הבעלים שאין למה לחכות.

*

אז למה אני מצפה עכשיו מקלופ?

קודם כל, לא להתחיל להתפרע על רכש. דיברתי לא פעם על המעגל הזה של מאמן חדש שמביא אוסף שחקנים חדשים ואין סבלנות לתוצאות ואז עוד פעם מגיע מאמן חדש. בשנתיים האחרונות נעשה רכש ענק ומספיק כדי להתמודד על הצמרת. אולי צריך מקצה שיפורים פה ושם (קשר אחורי!!!) אבל חוץ מזה אין שום סיבה לא לעבוד עם מה שיש.

דבר שני, להנחיל שיטת משחק ברורה. אם אפשר, לא עם שלושה בלמים. ואם אפשר – שתהיה התקפית. רוג'רס היה יכול להתמודד עם התוצאות הגרועות, הוא לא היה יכול להתמודד עם המשחק המשעמם. אוהדי ליברפול מצפים לכדורגל מסוג מסוים (אני עדיין טוען שזאת הסיבה המרכזית שבגללה בניטז עזב) וקלופ יצטרך לספק את הכדורגל הזה. התוצאות יחכו לשנה הבאה.

זהו, כמו שאמר לי מגיב ותיק, זאת באמת ההזדמנות האחרונה. מאמן על, בעלים שרוצה, ליגה שבה אין אף קבוצה באמת דומיננטית. אם לא עכשיו אז אף פעם.

*

ומילה אחרונה על רוג'רס.

אני חושב שאוהדי ליברפול הם קצת (כמו מרבית האוהדים היום, יש לומר) כפויי טובה. רוג'רס נתן להם עונה גדולה כמו שאף מאמן לא נתן להם זה 15-20 שנה. נכון, סווארז והכל, אבל אני כן חושב שהיתה שם עבודת מאמן מצוינת ועצוב לי שהאיש הזה הולך הביתה ככה.

בעיקר עצוב לי כי רוג'רס היה אמור להיות האיש. אין מה לעשות, הוא איבד את הקבוצה, כבר בסוף שנה שעברה (ואולי בעצם כשהוא שלח את סטיבי לספסל?). ועדיין – זה עצוב. אני מקווה בשביל רוג'רס שיצליח במקום אחר. הוא מאמן טוב והתקופה שלו בליברפול תחזק אותו.

עוד שבועיים טוטנהאם.

***

וזה מה שכתבתי לפני, כשעוד לא ידענו את החדשות:

טוב, תסלחו לי שאין יומן אירלנד, אולי יותר מאוחר השבוע. יש הרבה דברים לדבר עליהם אבל יש ערב ארוך מאוד עוד לפנינו – אירלנד ברוגבי, יונייטד עם ארסנל, דרבי של מדריד וכמובן – מחזור פוטבול ארוך במיוחד. אז נסכם את המשחק היום ונעבור הלאה.

download

קודם כל, צריך להגיד את זה – התוצאה היום לא רעה. אברטון קבוצה טובה מאוד ובבית היא תמיד עושה לנו חיים קשים. לדרבי חוקים משלו וכאלו. למעשה, בתחילת המשחק הבטחתי לידידה שלי שהמשחק הולך להיגמר בתיקו. כשמסתכלים על השנים האחרונות, למעט אותו 4-0 מדהים לפני שנתיים, הקבוצות תמיד נפרדו בתיקו בעידן רוג'רס-מרטינז. אפילו בעונה האדירה ההיא לא הצלחנו לנצח בחוץ.

כמובן, במצב של הקבוצה, כל תוצאה שהיא פחות מניצחון מוחץ היא כמו הפסד. עדיין, לפני חודש היינו מפסידים את המשחק הזה.

עוד דבר מעודד הוא העובדה שהקבוצה מתחילה להראות שיטה. אני לא יכול להגיד שאני אוהב את השיטה הזאת. בכלל לא. לא רואה הגיון לשים שלושה בלמים, בטח ובטח כשקליין הוא הרבה יותר מגן מאשר ווינגר ולכן אתה מאבד את היתרון ההתקפי של השיטה הזאת באגף ימין. וזה לא שמורנו באגף שמאל זאת אטרקציה אדירה.

כמובן, הבעיה הכי גדולה של השיטה הזאת היא ההתעקשות של רוג'רס על צ'אן בתור בלם שלישי. אני מאוד מחבב את צ'אן ואני מבין את הרצון של רוג'רס שאם הוא שם בלם שלישי, זה יכול להיות גם אחד שמסוגל לעלות קדימה ולדחוף את משחק ההתקפה (בניגוד לג'ו גומז, למשל, שעליו תפור התפקיד), אבל האיש לא בלם. גם במשחק טוב מאוד שלו – הוא עשה בחצי הראשון כמה חילוצים מעולים – הוא עדיין עשה את הטעות האחת שאסור לבלם לעשות ושהביאה לשער השיוויון הלא מחויב המציאות (אם אפשר לתאר את העונה של רוג'רס עד עכשיו, זה היה מסתכם במשפט "לא מחויב המציאות").

ועדיין – זאת שיטה.

למעשה, אם יש משהו טוב שיצא מכל הפציעות האחרונות זה שהן לא השאירו לרוג'רס יותר מדי ברירה ומשחק עם ההרכב. אלן או לוקאס, לאלנה או מילנר, אבל זהו פחות או יותר.

סקרטל וסאקו מאחור זה כנראה השילוב הכי טוב שיכול להיות, שני חלוצים מקדימה סוף סוף זה גם טוב וקוטיניו ומילנר דוחפים זה מצוין. שבוע שעבר זה עבד לא רע מול הוילה והאמת שגם בחצי הראשון היום זה היה טוב מאוד והיינו יכולים להוציא מזה יותר.

הבעיה כמובן היא כשקוטיניו נעלם (כמו היום) ומרכז המגרש שלך מופקר ליריבה. סטארידג' הוא לא מהלוחצים הגדולים ומשחק ההתקפה שלך מג'עג'ע.

אז להגיד שאני מרוצה? לא ממש. להגיד שאני חושב שהסיכויים של רוג'רס להמשיך להחזיק במשרה שלו השתפרו היום? גם לא ממש.

אבל הנה נקודה שחשוב לשים לב אליה – כל הליגה האנגלית נמצאת בכאוס. צ'לסי זה כמובן בלאגן אחד שלם. שלא תהיה לכם טעות – הם ירוצו בסוף בצמרת, אם לא בצמרת הגבוהה – אבל עדיין ברור עכשיו שהקושי שלהם הוא לא תקלה זמנית. יונייטד נראתה כמו הקבוצה הכי שלמה, עד חצי השעה הראשונה מול ארסנל. ועכשיו סיטי שוב פעם נראית כמו המועמדת מספר עכשיו אבל באמת שלך תדע. (ובזמן שאני מדבר, גם טוטנהאם מתקשה מול סוונסי. האם זאת השנה שבה קבוצה שלא מהשישייה הרגילה תסיים בטופ-4? לא הייתי פוסל את זה)

בקיצור, הליגה לא תוכרע עכשיו. גם לא בעוד חודש. ובואו נזכור שאת כל המשחקים הקשים ליברפול מקבלת בבית בחצי השני. מה שצריך לעשות זה לארגן את השורות, להקנות שיטה ולהגיע לחצי השני במצב חצי סביר.

כן, אני יודע שעברתי כבר למוד ה"אנחנו רק שלוש נקודות ממקום רביעי", שאנחנו אוהבים בליברפול כל השנים האחרונות. אני עדיין חושב שמבחינת פוטנציאל, הקבוצה הזאת לא נופלת ממרבית הקבוצות בליגה. יותר מזה – ופה אני יודע שאין כמעט אוהדי ליברפול שיסכימו איתי – אני חושב שאם ליברפול תצליח לצלוח את התקופה הקשה הזאת עם מינימום נזק ועם ביטחון של השחקנים במאמן (ואני מודע לזה שכרגע הביטחון הזה לא ממש קיים) – היא תוכל לצאת מהמשבר הזה מחוזקת ומאמינה בעצמה.

הנה נקודה לשים לב אליה – קחו את סטארידג' הבריא, זה שראינו שבוע שעבר, ושימו אותו לא פצוע בקבוצה של שנה שעברה, האם היא נכנסת לארבע הראשונות? לדעתי אין ספק. שימו שם את סווארז, האם היא מתחרה על האליפות? בהחלט יש מצב.

מה אני רוצה להגיד? שחלוץ טוב עושה הבדל עצום. לליברפול יש שניים כאלו ואולי בעצם שלושה, כשדני אינגס מתגלה כאחת הרכישות הכי טובות עד עכשיו (בכלל, קשה להגיד שהרכישות של השנה הן נפילה. מילנר מילא חור ענק שנוצר עם הפציעה של הנדרסון. קליין סולידי מאוד באגף ובטח שידרוג על ג'ונסון. אינגס אחלה ובנטקה היה לא רע בכלל כשהיה בריא). זה לא אומר שנוכל להתחרות על האליפות, אבל תראו את ההבדל בסיטי כשאגווארו און טופ אוף איז גיים. תראו את יונייטד מרגע שמרשיאל הגיע.

לדעתי, עוד מוקדם להספיד את העונה הזאת.

ואם לא? ובכן, אנחנו אוהדי ליברפול.

*

שבוע שעבר נכנסתי לאיזה פאב עם הילד שלי שהיה צריך שירותים, ועל הצוואר שלו היה כרוך צעיף של ליברפול, ואיזה איש זקן עמד במסדרון וכשראה אותו מלמל, ספק אליי, ספק לעצמו "ליברפול, פאקינג לוזרס".

נולדנו לסבול.

לא לפטר
Also sprach Dorfan

59 Comments

ערן (המקורי) 4 באוקטובר 2015

הרגת אותי עם הפסקה האחרונה. כשהייתי ילד בשנות השמונים, לא היה סיכוי בעולם שאדמיין שתקופה כזו תגיע.

סער 4 באוקטובר 2015

מדוייק. בשנות ה80 ליבר פול היתה שם נרדף לווינרים. כל הילדים אהדו אותם. איך שזמנים משתנים.

צור שפי 4 באוקטובר 2015

משחק ברמה נמוכה מאוד, מהירות, כח ואפס יצירתיות.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

בחצי השני. החצי הראשון היה לא רע בכלל.

D! פה ועכשיו 4 באוקטובר 2015

מסכים

אבי גלברט 4 באוקטובר 2015

טוב ,מסכים לחלק לא להכל …הליגה בכאוס זה נכון אבל זה תמיד ככה בתחילת העונה .בסוף הכול מסתדר למרות שהפערים מצטמצמים אין ספק .
רואים שיפור ,אין ספק והמשחק מתחיל לקבל צורה .קוטיניו נסגר חזק וצמוד היום וככה הולכת לנו היצירתיות בהתקפה מה גם שלאלאנה שיחק רק בסוף .
לגבי צ'אן אני חולק עליך ולא רק בגלל הגול ולא רק מהיום . אני "חם" עליו כבר 4 משחקים .לדעתי בלי קשר לתפקיד שלו הוא שחקן לא חכם עם עודף בטחון עצמי מוגזם .רציתי לכתוב את זה כבר אחרי וילה אבל לא היה פוסט .הוא חזק ואגרסיבי אבל טיפש רציני בכול הנובע להבנת משחק .
גם לגבי קלין אני לא מתלהב ,הוא טוב מגונסון בהגנה אהב בהתקפה ממש לא . אלן היה מעולה באמצע שבוע וזה בהחלט מעודד לגבי הרוטציה .
מילה על רוסיטר ,אני זוכר את ג'אררד שעלה לבוגרים והוא היה פחות טוב ממנו ! טיפה שיפור באגרסיביות ובמהירות וצומח לנו כוכב על במונחי ליגה .
איב חזר למקומו הטבעי וטוב שכך .
לגבי BR נראה לי שאין מנוס ,אם כל משחק מדברים על צ'אנס אחרון במשחק הבא ,טוב זה לא יגמר .צמד המילים ברצלונה -קוטיניו חוזר יותר מידי בזמן האחרון והיחידי שיכול למנוע את בריחת הכוכבים זה מאמן עם שם כמו קלופ . רוג'רס יסחוב אולי עוד חודש אבל לא יותר . אין מנוס מחילופים ..

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

טוב, רוג'רס בחוץ, ליברפול הודיעו עכשיו.
אני מתחיל את תנועת "לפטר את קלופ" לפני כולם, שידעו מי היה ראשון

אבי גלברט 4 באוקטובר 2015

חחח….אתה מקדים את המאוחר ….קודם נקווה שבאמת קלופ .באמת חבל לי על רוג'רס אבל לא הייתה ברירה ….קיבל כסף לרכש בלי סוף ולא התקדם ….היו משחקים שהיה כייף לראות אותנו אחרי הרבה שנים . למעשה הייתה עונה מופלאה כזאת …

איתן 4 באוקטובר 2015

חדשות: לפי הטלגרף- ליברפול פיטרו את BR וקלופ חתם ל3 שנים.
מי אמר שמחאות אוהדים לא משפיעות

ערן (המקורי) 4 באוקטובר 2015

ברנדן עזב. תודה על עונה מופלאה אחת, ובהצלחה בעתיד!

מורדי 4 באוקטובר 2015

Liverpool FC has announced that Brendan Rodgers will leave his post with immediate effect: http://www.liverpoolfc.com/…/195175-liverpool-fc-part-compa
זה רשמי מקווה שמתחיל עידן Klopp

עופר ג. 4 באוקטובר 2015

לא האמנתי ש FSG יזרקו אותו באמצע העונה, אבל הנה זה קורה.
גם במחצית הראשונה היום, היחסית טובה, הקבוצה כמעט לא הגיעה למצבים,בקושי בעטה לשער ונזקקה להצלות של מיניולה כדי להישאר בתמונה.
צריך להודות שמרבית השחקנים שלנו הם לא מהרמה הגבוהה ביותר והמערך שרוג'רס ניסה פשוט לא החזיק מים ולא ניצל את היתרונות היחסיים של השחקנים.
גם היום הוא לא עשה שום שינוי בתחילת המחצית השנייה למרות שהיה ברור שהקבוצה בהלם טוטאלי ולא היתה על המגרש בכלל.
יהיה מאמן זר ? נדמה לי שאנחנו הקבוצה הבכירה היחידה עם מאמן מהאי הבריטי.
כמו שכתבת – מוקדם להספיד. חג שמח.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

אומרים שקלופ חתם לשלוש שנים

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

אני מוכרח לומר שממש עצוב לי. אני יודע שיש אוהדים שמאוד שמחים היום אבל אני אהבתי את רוג'רס והאנרגיות שלו וכמו שאמר לי מפריס – פשוט חוסר מזל וכמה בחירות רעות. מחר אני אתפנה לחשוב על העתיד, כרגע בעיקר עצוב לי

D! פה ועכשיו 4 באוקטובר 2015

אני הולך לאכול אבל אזרוק את זה אריאל,

אני שמח היום כי אני חושב שבנרדן איבד את זה לגמרי. אני מבין את העצב שלך. קיוויתי שהוא יהיה המנג'ר הצעיר שלנו, שיביא כדורגל חדשני וסוחף, שימשיך איתנו שנים. הייתה לנו עונה אחת מושגעת ונהדרת. אבל חוץ מזה הוא לא הביא שום דבר והכדורגל שלנו נמצא בתהליך מתמיד של נסיגה. בניגוד לראיונות שלו שהזכירו יותר ויותר את אלו של גרנט.

למרות כל השמועות אני הייתי ממתים כדי לראות אם באמת קלופ יגיע. ולא חשוב איך נהפוך את זה שוב מחכה לנו תהליך של בנייה, עם רכש או עם רכש מצומצם. שוב שיטה חדשה, שוב דרך חדשה. לכל הפחות תהיה שוב תקווה לאיזו תקופה כי מסוף העונה שעברה ועד היום הזיק הזה של תקווה נעלם ונאלם.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

אני מבין את כל זה. ברור שזה היה חייב לקרות. עדיין עצוב. באמת קיוויתי שהוא יצליח לשנות את המצב

אסף THE KOP 4 באוקטובר 2015

נראה לי שנקבל את אנצ'לוטי

אסף כלשהו 4 באוקטובר 2015

ממש מקווה שלא. אנצ'לוטי הוא האוברייטד הכי גדול בכדורגל העולמי היום. לא זוכר עונת ליגה טובה שלו חוץ מההיא בצ'לסי ב- 09/10, וממילאן של העשור הקודם זוכרים לו שני צ'מפיונס אבל שוכחים שעם הסגל המדהים ההוא הוא זכה רק באליפות אחת באיזה שבע שנים. גם בריאל הזו הוא לא לקח אליפות שנתיים. הזכיות בצ'מפיונס עשו לו שם מוגזם ובגללן הוא לוקח קבוצות נוצצות, כאלו שאפשר לקחת איתן מספיק תארים כדי לשמר את השם המוגזם הזה.

איאן ראש 4 באוקטובר 2015

מצטרף לכל מילה שלכם. עצוב ושמח בו זמנית.
קיוויתי שיתפתח למאמן מוביל אצלנו.
שמח שלא משכו יותר מידי כמו שאנחנו רגילים לעשות.
אם באמת קלופ סגור זה תזמון מעולה. יש לו זצן ללמוד את הקבוצה עד ינואר ואז למשוך שחקנים לאן שחסר ובקיץ לחזק בגדול. עפי ראיונות בעבר הוא שואף לכדורגל מהיר אגרסיבי התקפי ונשכני(מתגעגע לסאוורז מה לעשות).
כיאה לאוהד ליברפול אני מאוד אופטימי.

אסף THE KOP 4 באוקטובר 2015

נו טוב… עוד אחד מליברפול נשאר בלי ג'וב…

At the end of a tiny deserted bar is a huge scouse bloke – 6ft 5in tall and 350lbs. He's having a few beers when a short, well dressed and obviously gay man walks in and sits beside him. After 3 or 4 beers, the queer fella finally plucks up the courage to say something to the big Liverpudlian. Leaning over, he cups his huge ear: "Do you want a blow job?" he whispers. At this, the massive Merseysider leaps up with fire in his eyes and smacks the man in the face. Knocking him off the stool, he proceeds to beat him all the way out of the bar. Finally he leaves him, badly bruised, in the car park and returns to his seat as if nothing had happened. Amazed the bartender quickly brings over another beer. "I've never seen you react like that" he says. "Just what did he say to you?" "I'm not sure" the big scouser replies. "Something about a job.

ריצ'י מקאו 4 באוקטובר 2015

חחח

גורביץ' 4 באוקטובר 2015

גדול

D! פה ועכשיו 4 באוקטובר 2015

מעולה אסף.

אלעד 4 באוקטובר 2015

אבל ככה לפטר באמצע העונה ?
נהייתם כמו כל המועדונים

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

תמיד היינו כמו כל המועדונים. הודג'סון גם פוטר לפני כמה שנים באמצע העונה

Matipool 5 באוקטובר 2015

לא נכון .
בשנות השבעים והשמונים ממש לא היינו כמו כל המועדונים ( הבוט רום וכו׳ ) .

בני תבורי 4 באוקטובר 2015

רוג'רס לא פוטר בגלל תוצאת המשחק היום אלא כי אינו האיש הנכון לליברפול בעת הזאת.

איאן ראש 4 באוקטובר 2015

צודק.
גם אסור היה להתעכב יותר מידי עם ההחלטה עם קלופ על המדף. יותר מידי קבוצות עשירות לא בפורמה ויכלו לחטוף אותו.

אסף רביץ 4 באוקטובר 2015

ההגיון היחיד בפיטורים האלה הוא אם קלופ סגור.
ואם קלופ סגור, אז זה מהלך נכון. הוא מספיק מבטיח כדי לא להחמיץ את ההזדמנות להביא אותו. עוד חודש הוא כבר יכול להיות בצ'לסי או משהו.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

אין מצב שקלופ לא היה סגור. היום בבוקר התפרסם באיזה עיתון בוסני שאחרי המשחק רוג'רס יפוטר וקלופ ימונה במקומו. אז נשמע מופרך כל הסיפור עד שרואים שזה באמת קרה ושהעוזר של קלופ הוא בוסני.
בכל מקרה, לא מבצעים כזה מהלך בלי שיש מאמן סגור בקבוצה ואין יותר מדי מאמנים פנויים בשוק כרגע

אריק 4 באוקטובר 2015

אתה מאוד בטוח בזה.
יש הרבה שמועות…
כמו כולם נתלים באלו שאוהבים.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

אני לא רואה סיבה לזה שיפטרו דווקא עכשיו את רוג'רס בלי שיהיה משהו סגור. אין בזה שום הגיון. ואני לא נתלה בכלום. רק מציין את מה שהיה היום. לא מאמין בצירופי מקרים

ריצ'י מקאו 4 באוקטובר 2015

אכן עצוב. גם אני קיוויתי שהוא יהיה כאן להרבה שנים ושנראה עוד שנים כמו העונה השניה שלו אבל לאחרונה היה נראה שהוא אובד עצות ושהוא איבד את אמון השחקנים. לכן כנראה שזה הכרחי ועשיו. בהצלחה ברנדן. YNWA. בהצלחה לנו.

Kirma Der Faux 4 באוקטובר 2015

בדיוק כתבתי את אותו הדבר בדיוק בהרבה יותר מילים.

Kirma Der Faux 4 באוקטובר 2015

התחושה שלי אחרי הבזיון מול סיון היתה שההחלטה לפטר כבר התקבלה ורק מחכים לאחרי הדרבי כדי להודיע. אני שונא פיטורי מאמנים תכופים, ובעיקר באמצע עונה. חרא של דבר. לא יודע איפה לחפש סטטיסטיקה אבל נראה לי שמעולם לא זכתה באליפות אחת הליגות הגדולות קבוצה שפיטרה מאמן באמצע עונה.

למרות זאת, אם אכן יגיע מאמן טוב יותר ובעל שם גדול יותר (חשוב מאוד להגברת כח המשיכה של המועדון שכרגע הוא בקרקעית) המהלך הזה יכול להביא הרבה טוב למועדון. רודג'רס בחודשיים וקצת עשה טעויות שמספיקות לכל השנה, ונראה שאיבד את האוהדים וכנראה גם את השחקנים. מבחינת האמריקאים לדעתי אובדן אמון האוהדים הוא המכריע.

ביום שגצה ולבנדובסקי חוגגים על דורטמונד חשוב לזכור שכדורגל זה עסק מלוכלך ומחליא, וכל מקום שאתה משיג שהוא מעל למיקום שלך בטבלת הכסף הוא הישג נדיר. ליברפול חמישית במשכורות, ולפי דעתי גם בהוצאות נטו על העברות. שנה אחת רודג'רס הצליח, בשתיים אחרות הוא נפל. אני מקווה בשבילו שיצליח להתעשת ולמצוא מועדון שיתאים לו, ושבו הוא יוכל להתפתח ולגדול. במקומו לא הייתי מהסס אפילו לרדת ליגה בשביל המועדון המתאים. יכול להיות שאם היה נשאר בסוואנסי ומשתפשף עוד ארבע חמש שנים בלחץ קצת מתון יותר הוא היה מגיע למועדון גדול בשל וטוב יותר. מצד שני דיויד מויס אז לך תדע…
באמת חבל.

איאן ראש נטול שפם 4 באוקטובר 2015

סתם לזרוק עוד קיסם למדורה – מאיפה הביטחון שקלופ מסוגל להצליח מלבד הבונדסליגה???

קלופ הוא מאמן של פרוייקטים ארוכי טווח. דורטמונד לא נבנתה בצלמו ביום אחד. תנו לו לבנות את לברקוזן או פאקינג מיינץ ועוד שנתיים יש לך קבוצה שמדגדגת לקייזר את הצלחת.

ביום שליברפול תבין שגם נוטינגאם פורסט לקחה בעבר גביע אלופות ותבין שההבדל בינה לאברטון זה שאנחנו בצד השני של הנהר. מאמן כמו קלופ ליצור שם תמהיל של שחקנים כשרוניים וסוסי עבודה שתזלול תארים בעוד מספר שנים.

אבל מה אני יודע…אני עוד וולשי שחי על השפם ועל שלל הגולים שתקעתי בניינטיז.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

אין שום בטחון כזה.
דרך אגב, אברטון לא מעבר לנהר. שני האיצטדיונים מרוחקים שני קילומטר אחד מהשני, סטנלי פארק מפריד בינהם

Matipool 5 באוקטובר 2015

את הגולים תקעת באייטיז וכמה שעשית את זה טוב !

משה 4 באוקטובר 2015

ההחלטה עלובה ופחדנית בעיניי, מהגרועות של FSG. אם רצו לזרוק אותו סוף העונה שעברה היה הזמן הנכון. מרגע שהוחלט להשאיר אותו פיטורים אחרי 8 מחזורים זה טיפשי. הוא 4 נקודות אחרי ואן חאל ה"גאון" (שבבלוג השכן מקבל שבחים כאילו לקח צ׳מפיונס פעמיים רצוף איתם) אחרי ששיחק משחקים קשים בחוץ ועם חצי הרכב פצוע והחצי השני מורכב משחקנים חדשים.
הקבוצה לא נראית טוב, המשחק נגד סיון הוציא ממני הרבה קללות (היום היה טוב יותר ) אבל יש הרבה אבלים והמחשבה שיהיה טוב יותר הביא אותנו לשלושת המאמנים האחרונים ואני לא חושב שטוב יותר.
אני מקווה שהמאמן הבא יהיה קלופ למרות שהוא עדיין סימן שאלה גדול ויידרש להמציא את עצמו מחדש.

יואב דובינסקי 4 באוקטובר 2015

כצפוי, קרה 1 ל1 מה שצפיתי והזהרתי לגביו. לקחנו מאמן סימפטי של קבוצות קטנות, הפכנו אותו למיליונר שלא צריך לדאוג לנכדים שלו יותר, לא זכה איתנו בשום תואר, כל הכוכבים והשחקנים המזוהים עם המועדון עזבו, השאיר חורבות מאחוריו, אבל לא הוריד אותנו ליגה. בדיוק כמו שצפיתי.

מקווה שזה באמת קלופ. סופסוף, לראשונה מאז בניטז, יהיה לנו מאמן אמיתי. קטונתי מלייעץ לקלופ מה לעשות. אם הוא חושב שאפשר לעבוד עם הסגל הקיים, אהלן וסהלן. אם הוא חושב שצריך להביא 7 שחקנים, אהלן וסהלן.

Matipool 5 באוקטובר 2015

בשורה התחתונה הכל נכון אבל העונה ההיא הייתה שווה לי הרבה יותר מפאקינג גביע הליגה וגם מהגביע האנגלי . התרגשויות , דרמות , שמחות ודפיקות לב ( וכמובן שבסוף שברון לב מאין כמוהו ) כמו שהיו לי אז , לא היו לי הרבה שנים .

Ljos 4 באוקטובר 2015

"אוהדי ליברפול מצפים לכדורגל מסוג מסוים (אני עדיין טוען שזאת הסיבה המרכזית שבגללה בניטז עזב)". ועכשיו הוא במדריד. אם הייתה לי איזושהי סימפתיה לבניטז, הייתי מרחם עליו.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

להזכיר לך שבניטז אימן אחרי ליברפול בנאפולי, באינטר ובצ'לסי ובאף אחת מהן הוא לא הצליח. זה שהוא במדריד זה רק בגלל הקשרים שלו במועדון וכי פרז רוצה בובה.

יואב דובינסקי 4 באוקטובר 2015

גביע בנאפולי, גביע אירופה עם צ'לסי, גביע העולם לקבוצות עם אינטר. אפשר היה להצליח יותר, הקהל לא אהב אותו וקשרים תמיד עוזרים, אבל מקצועית יש מעט מאוד מאמנים שיכולים להתחרות ברקורד האימון של בניטז ועדיין לא אימנו בריאל. לא חושב שהיה צריך לפטר את אנצ'לוטי, אבל בניטז בעיני מינוי מאוד דל-בוסקאי.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

כן, נו, דלגליש לקח גביע הליגה בליברפול. ברצינות, הוא הועף מכל המקומות חוץ מנאפולי שבה הוא עזב כי הציעו לו את הג'וב בריאל. באף אחד מהמקומות הוא לא התמודד על האליפות. תמיד היה טוב בפורמט גביע. הפיטורים שלו היו מוצדקים ואני מוכן להתערב שהוא לא שורד את השנה בריאל

באבא ימים 4 באוקטובר 2015

אתה מתכוון חוץ משני תארי לה ליגה עם ולנסיה

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

ברור, התכוונתי מאז שעזב את ליברפול

יואב דובינסקי 4 באוקטובר 2015

גביעי ליגה לא נחשבים, גביעי מדינה כן ודלגליש היה טעות על גבי טעות (הודג'סון). הפיטורים של מי היו מוצדקים, של בניטז או של אנצ'לוטי? גם אם בניטז לא הגיע לכל היעדים, הוא כן הוסיף לארונות האלה סרוויזים יוקרתיים. לא יודע אם מסיים את השנה או לא. בינתיים פתחו בצורה סבירה את העונה. יש מעט מאוד מאמנים שלא אימנו בריאל ויש להם קייס חזק משמעותית מלבניטז למה הם כן והוא לא.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2015

הפיטורים של אנצלוטי הם בכלל חטא. מאמן שתפור על המועדון שהלך הביתה כי הוא לא בובה של הנשיא.
בניטז מאמן מאוד בעייתי. והכדורגל שלו בליברפול (וגם בריאל כרגע) היה מייבש מאוד. הפיטורים שלו היו במקום, הוא מיצה את עצמו במועדון

יואב דובינסקי 5 באוקטובר 2015

אני מסכים לגבי החטא בפיטורי אנצ'לוטי, אבל ברגע שפוטר וצריך מאמן, אני לא רואה הרבה מאמנים שראויים מבניטז לאמן את ריאל. לגבי ליברפול, מסכים שפוטר כשמיצה את עצמו כבר, אבל ברוב השנים שלו בליברפול היינו מעצמה אירופאית.

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2015

אתה שוכח שבתקופה ההיא לא היתה הסיטי עם הכסף הגדול, מה שאומר שהמקום שלך באירופה היה פחות או יותר מובטח. גם רוג'רס הגיע למועדון שלא שיחק שנתיים או שלוש בליגת האלופות והאפיל שלו למשוך שמות גדולים היה קטן בהרבה מאשר של בניטז. היום, שחקנים כמו טורס או מסצארנו או צאבי אלונסו כנראה לא היו באים אלינו. גם תקציבי הרכש היו גדולים יותר (יחסית).

Ljos 5 באוקטובר 2015

כדי לבנות קייס, צריך לבדוק מה בניטז יכול להציע למועדון.
לריאל יש בדר"כ ארבע מטרות עבור כל מאמן: לזכות בכל התארים, תוך כדי הצגת כדורגל שובה עין ומהנה, להסתדר עם הכוכבים ולחזק את האגו ואת מעמדו של פלורנטינו פרז. אפשר (וצריך) לשאול אם אלו מטרות נכונות, אבל נראה שאלו הן המשימות שעומדות בפני מאמנים חדשים במועדון הזה.
לעומת זאת, בניטז מציע – להיות תחרותי בטורנירי הגביע השונים (בליגת האלופות הוא גם כבר שנים לא מועמד), לשחק כדורגל מזעזע ולריב עם שחקנים (בין אם על ידי האובר-רוטציה המוגזמת או סתם על ידי יחסי אנוש לא מוצלחים מספיק). פרז כבר ישרוד כל דבר וכלום לא יזיז אותו ממקומו בצמרת.
יש לו קייס להיות מאמן ברמה הגבוהה. לאמן בריאל מדריד, לא חושב.

יואב דובינסקי 5 באוקטובר 2015

הוא זכה בכל גביע אפשרי, פעמיים הגיע לגמר ליגת האלופות, הוא זכה בשתי אליפויות ספרד והוא רואה את עצמו כאיש שהתחשל בריאל מדריד וכמי שהמועדון בDNA שלו. זו פסגת חייו, לא תחנה מבחינתו ומאוד סביר להניח שיהיה נאמן למערכת. דבר די חשוב אחרי הדרמות עם מוריניו. כמה מאמני על יש שלא רבו עם הכוכבים שלהם?
הוא לא מושלם, אבל מבחינת סרוויזים בארון, מעט מאוד מתקרבים אליו. אולי אפשר להרכיב 5 מאמנים עם רזומה מרשים יותר במאה הזאת עם סיכוי ריאלי להגיע לריאל מדריד. מעבר לזה, זה להמר על מאמן שלא אימן ברמות האלה.
התוצאות יקבעו אם יצליח או לא. לי המינוי שלו מזכיר את המינוי של דל בוסקה.

שלו 5 באוקטובר 2015

גביע הליגה האירופאית עם צ'לסי…

דנידין 4 באוקטובר 2015

כתבתי בתחילת העונה שכשאנצלוטי וקלופ פנויים, יהיה קשה להיות מאמן כושל השנה, כי תהיה תחרות מי יחתים אותם ראשון. אף הנהלה לא תרצה להיות השלישית שמפטרת ולהיתקע עם מאמן מחליף סוג ב' כמו דונאדוני או מצארי.
וכל משחק באנגליה הוא קשה, קבוצות עוד יעלו וייפלו. 8 קבוצות ירוצו לאליפות, 14 נגד הירידה, חלק גם וגם.

רועי 4 באוקטובר 2015

אריאל
אין לו מורשת, אין לקבוצה סגנון משחק קבוע.
כל פעם עלינו במערך שונה.

אני עדין חושב שסוארז וסטאר היו הסיבה לריצה המטורפת שלנו אי שם ב 2014.
יש שחקנים שהופכים את האחרים להרבה יותר טובים.

כואב לי עליו כי הוא נראה אם חיובי.
אבל הכדורגל היה כל כך גרוע שזה היהמחוייב

למזלנו כל הליגה לא יציבה.
יש לנו ליגה משוגעת שעדין משאירה אותנו בתווך נגיעה מהמקןם ה 4

טל 12 5 באוקטובר 2015

זה היה יותר מערך 5-3-2 מ 3-5-2,שוב צ'אן בלם(איזה טעות ) בור במרכז ורוג'רס גם היה צריך לבצע את החילופים. הרבה יותר מוקדם. מיניולה היה גדול.

Gil - Zimbabwe 5 באוקטובר 2015

מה שאירלנד עושה לך…פוסט יפה ונעים לקריאה.

גרוסמן 6 באוקטובר 2015

בטח השווית בין סטארידג', סוארז ואגוארו למרשיאל =[

Comments closed