יומן האליפות של הפטס (8) – Next man up!

ככל שהפטס יותר פצועים ככה הם מנצחים ביותר קלות. לך תבין

נדמה שכל שבוע הפטס מנסים לבחון עד כמה אפשר לקחת שחקנים לבריידי וזה עדיין לא יזיז לו. אז לקחו לו בערך כל מי שאפשר באופנסיב ליין. דיון לואיס נפצע באמצע המשחק ולא חזר (רק שיהיה בריא רק שיהיה בריא רק שיהיה בריא) ועדיין הקבוצה מנצחת בקלות. ברנדון בולדן תופס טד. בלאונט רוקד. טייט אנד משחק אופנסיב ליין. אצל הפטס אף פעם אין חלל ריק. אין ואקום.

Next man up!

Brandon+Bolden+Denver+Broncos+v+New+England+5r764-uFGmSl

כמובן – צריך לומר – נראה שהרד סקינס מסוגלים לשחק נגד עצמם ולהפסיד. כל כך הרבה טעויות. כל כך הרבה השמטות. אינטרספשן במהלך הראשון במשחק. מצליחים לאבד אונסייד קיק שהיה בידיים שלהם. שמים 12 אנשים על המגרש ועדיין חוטפים טד. וכל זה רק ברבע הראשון.

בשלב הזה נראה שהפטס משחקים נגד יריבות כל כך חלשות שבאמת אי אפשר לדעת מה הם שווים. ההגנה נראית טוב – נותנת יארדים אבל לא נשברת. יודעת ללחוץ את הקב כשצריך. חוטפת כדורים פה ושם. צ'נדלר ג'ונס משיג סאקים – אבל אולי הכל זה היריבות?

גם בהתקפה – נראה שכולן מתקפלות. בריידי נתן משחק לא ממש טוב (לא גרוע אבל לא עצום גם. כולל חטיפה טפשית למדי) אבל ההגנה של הרד סקינס לא ממש היוותה יריב. מדהים איך הקו הזה מדולל ועדיין אף אחד לא מתקרב לבריידי. אני באמת לא יודע מה לחשוב – האם זה בריידי שפשוט נפטר מהכדור ממש ממש מהר או קו ההתקפה שמצליח לשמור עליו או פשוט שההגנה מולו רעה לאללה. כנראה שילוב של כל אלו ביחד.

אבל הנה הנקודה החשובה לגבי הפטס – בזמן שמרבית הקבוצות בליגה מתקשות גם מול יריבות קלות על הנייר לפחות – הפטס לוקחים את המשחקים מולן בקלות יחסית. ומה שיפה לראות זה שהחוזק היחסי של ההתקפה לא מורידה מעוצמת העבודה של ההגנה. נראה שהאליפות שנה שעברה הפכה את היחידה הזאת לקבוצה שגאה בהגנה שלה. ואולי הקבוצה פצועה כרגע עם קו קדמי שמוחזק בסלוטייפ ובזוקה אבל זה בדיוק מה שהופך את הקבוצה הזאת למחושלת. שום דבר לא באמת הולך קל. מזכיר את העונות הראשונות של בריידי. רק חסר שטרוי בראון יעלה לחזק את קו ההתקפה.

יאללה. תביאו את איליי!!

ההגיון הפשוט
נו האדל - סיכום מחזור תשיעי (וגם דירוג עוצמה)

12 Comments

מתי 9 בנובמבר 2015

אמרו היום בשידור – בריידי משחרר כדור בתוך משהו כמו 2.10 שניות. זה גם לא מזיק שיש את גרונק ואדלמן לטווחים הקצרים.

NoOne 9 בנובמבר 2015

תפסיק לבכות , כל הקבוצות בליגה פצועות
רוצה לדעת מה רשימת הפצועים של הג'טס?
פיצ- פצוע , משחק עם רצועות קרועות בבוהן
ג'ינו- פצוע במוח
איוורי – פצוע בהאמסטרינג , אין מהירות ואין כח
מנגולד – פצוע ולא משחק, סנטר שחקן הכי חשוב בקבוצה
קולון LG פצוע ולא משחק
ברנדון ראשל – פצוע בשני הרגליים , משחק צולע
אריק דקר – פצוע בברך
קרו -CB 2 – פצוע , יצא באמצע המשחק
באסטר סקרין – CB 3 – פצוע
די מילינר – CB 4 – פצוע ולא משחק
קלווין פריור SS פןתח – פצוע ולא משחק
דיון ביילי – SS מחליף פצוע , יצא באמצע המשחק
ניק פולק קיקר – נפצע בחימום , לא יכול לבעוט, אז הלכו על דאון רביעי על המשחק והפאנטר בעט את האקסטה פוינט
הפאנטר עצמו עדיין פצוע , רק חזר

וזה בכלל לא מעניין , זה מה שיש , שימצאו דרך לנצח

אריאל גרייזס 9 בנובמבר 2015

נראה לי שמי שבוכה זה אתה. ככה זה כנראה כשבקושי מנצחים את ג'קסונוויל שממש, אבל ממש רצתה לתת לכם את המשחק

NoOne 9 בנובמבר 2015

צודק , נצחנו בקושי , צריך לעדכן בטבלה של הווילד קארד שהג'טס ניצחו בקושי , אולי זה ישפיע על המאזן
באפלו הפסידו בקושי לג'קסונוויל אז יכול להיות יותר גרוע
ואני חושב שאתה טועה , זה אנחנו שעשינו כל מה שאפשר לתת את המשחק לג'קסונוויל אבל הם לא לקחו

רוני 9 בנובמבר 2015

כולה וושינגטון. לא צריך להגזים.
הפטס לא צריכים קו התקפה כי בריידי מוסר מהר, הוא כמעט תמיד יודע למי למסור עוד לפני הסנאפ ומוסר לחמישה יארד אחרי שתיים וחצי צעדים. זו הגאוניות שלהם, הם בנו שיטה שבה אין כמעט מהלכים קשים שמצריכים מכולם לעבוד קשה, אין מסירות ארוכות, אין ראוטים ארוכים, אין צורך להגן על בריידי להרבה זמן. רק לזהות את המיסמאצ׳, צעד מהיר של אדלמן ושות׳ ומסירה מהירה של בריידי. הוא הקב המושלם בשביל זה.
תוסיף כמה רמאויות קטנות מתחת לשולחן ויש לך מתכון מנצח..

austaldo 9 בנובמבר 2015

עזוב, זה מסוג המישחקים שהפאטס מנצחים עם ״כח ההרתעה״ שלהם. הרדסקינס הפסידו את המשחק עוד באוטובוס בדרך לפוקסבורו או אפילו עוד במטוס. לא למדתי שום דבר חדש מהמשחק הזה.

יובל 9 בנובמבר 2015

היריבות אכן חלשות מאוד אבל זה מה שיש השנה. המשחק בין דנבר לקולטס היה בין שתי אלופות בתים שיגיעו לפלייאוף, ראיתי את כולו ואני יכול לומר בוודאות ששתי הקבוצות האלה מסריחות ובעיקר חסרות שכל, מי ברמת המאמן (פגאנו והטעות התורנית שעולה לנו בטד בסוף החצי הראשון), ומי ברמת השחקנים (אקיב טאליב והפנאלטי הכי מפגר שראיתי) . אם זה מה שאתם צריכים לעבור בשביל להגיע לסופרבול אז כנראה שתגיעו לשם בהליכה. סינסנטי לא יקבלו שום רספקט אצלי עד שלא ינצחו משחק פלייאוף, אפילו אם יהיו 16:0 בעונה הסדירה.

פאקו 9 בנובמבר 2015

בגדול צודק, אבל גם ב-NFC המצב לא נראה הרבה יותר טוב. לגרין ביי מתחיל לצאת האוויר. הבלוף של אטלנטה די נחשף. אריזונה תלויה באיש זכוכית (עם הרבה פילים מסביב). קרוליינה נראית מרשימה על הנייר לפי התוצאות, אבל הרבעים האחרונים במשחקים האחרונים שלהם מראה את פוטנציאל הקריסה שלהם. על NFC מזרח אני לא רוצה אפילו לדבר. נראה שהעונה הזאת תלך לקבוצה שתצליח לחבר איזושהי התעלות בפלייאוף. לא יודע מי זאת תהיה.

BlindTree 9 בנובמבר 2015

קוראים להם ג'איינטס.

פאקו 9 בנובמבר 2015

קודם שיגיעו לשם. כרגע, ה-NFC מזרח מזכיר לי את הפרק בסיינפלד עם תחרות הקלנועים של הזקנים.

BlindTree 9 בנובמבר 2015

LOL. יש עוד כמה בתים על קלנועית.

7even 9 בנובמבר 2015

זה היה כדי לתפוס את ג'ורג'.
השאלה מי כאן הג'ורג':)

Comments closed