נו האדל – סיכום מחזור עשירי. מה עובר על אהרון?

פרידה מפייטון, הצרות של רוג'רס ומה יהיה עם סיאטל?

זה היה נראה על פניו כמו מחזור חלש למדי. במשחקים המוקדמים לא היה משחק אחד בין קבוצות עם מאזן חיובי – אבל איכשהו קיבלנו לא מעט משחקים צמודים עם סיומים דרמטיים שפיצו בהרבה על הרמה הבעייתית ובעיקר על כמות טעויות מביכה כמעט. המשחקים המאוחרים הבטיחו יותר אבל רק שניים מתוכם קיימו. אבל קיימו בענק. נתחיל.

– אין ברירה אלא לדבר על הפיל שבחדר. בתחילת העונה קיווינו שהוא ייצא מזה. הוא נראה על הפנים אבל אתם יודעים – הוא אחד הכי גדולים, בטח יש לו עוד קצת בטריה ברזרבה. ובכל זאת, הוא לא עלה לקבוצה שלו במשחקים, אז האפסייד שלהם בטח גדול. אבל עכשיו אין ברירה אלא להודות שכנראה שזהו, זה נגמר. האמת היא שזה נגמר כבר בהפסד לקולטס בפלייאוף של שנה שעברה. אני זוכר שכתבתי על סופו של עידן. אבל, אתם יודעים, חשבנו אולי זאת רק פציעה והוא החליט לחזור לשנה נוספת אז הוא בטח יודע מה הוא עושה. אז טעינו. אתמול היתה הפלומבה הסופית. עוד שבועיים, תתכוננו, זה כנראה הפעם האחרונה שנראה את פייטון נגד בריידי.

– גארי קוביאק אמר אחרי המשחק שזאת היתה טעות שהוא נתן לפייטון לשחק, אחרי שזה סבל מפציעה (למעשה, כמה) במשך השבוע. אבל פייטון התאמן והיה בסדר, אז הוא נתן לו לשחק. אבל זה העניין בלהיות בן 40 (תאמינו לי, אני יודע) – פציעות משפיעות עליך אחרת. אתה כבר לא כזה מתאושש מהר. והפציעה משפיעה לא רק על המכניקה שלך אלא גם על החשש שלך מפגיעה. זה לא כמו כשהיית בן 25 או בן 30, שספגת מכה וקמת כמו כלום. אתה יודע שעכשיו אם תחטוף מכה זה יכאב להרבה יותר זמן. אז אתה נפטר מהכדור עשירית שניה מוקדם מדי, נותן עליו טיפה פחות עוצמה – אבל בספורט שהכל בו זה עניין של אינצ'ים ועשיריות שניה – זה כל מה שצריך כדי שתהפוך ל-Has been.

אני כמובן לא מאלו שאומרים לשחקן לפרוש ברגע שהוא לא מספיק טוב, זכותו של פייטון להמשיך לשחק עד מתי שהוא רוצה, אפילו אם זה רק בשביל לשים את השם שלו בספר השיאים (ותכ'לס, זה רק סמלי שבסוף פארב שהמשיך לשחק בשביל המטרה הזאת נשאר עם שיא אחד בספר – שיא האינטרספשנס), אבל זה פשוט עצוב לראות את זה קורה בזמן אמת.

– עוד שחקן שדי עצוב לראות כרגע זה אהרון רוג'רס. אם בשני המשחקים הקודמים יכולת לומר – בסדר, הוא הפסיד לקבוצות טובות עם הגנה מעולה (דנבר וקרולינה), הרי שמול דטרויט אין לו את הלוקסוס הזה. וגם הקאמבק המאוחר, שלא הספיק בדיוק כמו שבוע שעבר, לא יכול למסך את העובדה שמשהו לא טוב עובר על רוג'רס. המספרים הפעם לא נוראיים על הנייר. 330 יארד, שני ט"ד בלי חטיפה. אבל מי שראה את המשחק יודע שזה לא זה. רוג'רס מפספס רסיברים פתוחים, הוא נראה מאוד לא מרוצה באופן כללי ולעזאזל – 61 ניסיונות מסירה, כשבמחצית התוצאה היא 3-3 ואתה לא בפיגור עד הרבע האחרון? משהו בהתקפה הזאת ממש בעייתי. או שרוג'רס פצוע ולא מספרים לנו את זה (למרות שלא נראה שיש משהו פגום בתנועה שלו), או שיריבות למדו את ההתקפה של גרין ביי ברמה כזאת שההתקפה שלהם צפויה לגמרי או שפשוט נמאס לרוג'רס והוא מנסה לשלוח את המאמן שלו הביתה.

635583396491961824-C01-ALMOST-14-69943048

האופציה האחרונה שאני יכול לחשוב עליה, וזה ממש תיאוריה באוויר, היא זאת: אם יש דבר שמבדיל את רוג'רס מכל ק"ב אחר בהיסטוריה כנראה, זה העובדה שהוא פשוט נמנע לחלוטין מטעויות. יחס הט"ד-אינטרספשנס שלו הוא הטוב בהיסטוריה בצורה כזאת שאף שחקן כנראה לא יתקרב אליו אולי אף פעם (כדי לסבר את האוזן, יחס הט"ד-אינטרספשנס של רוג'רס עומד על 4.12, הבא אחריו הוא בריידי עם 2.85. כדי להגיע אליו בריידי צריך לזרוק 185 ט"ד בלי אף אינטרספשן. כן, מטורף, אני יודע).

יכול להיות, רק אולי יכול להיות, שרוג'רס הוא הבן אדם הראשון שאם יאמר בראיון עבודה שהמגרעה שלו זה פרקציוניזם, אכן יאמר אמת? בהחלט יכול להיות שהשלמות הזאת של רוג'רס נובעת מהעובדה שהוא לא ימסור כדור שלא בטוח שרק הרסיבר שלו יכול לתפוס. שזה אחלה כשיש לך רסיברים מעולים, אבל כשהרסיבר הטוב ביותר שלך איננו (נלסון) והשאר לא מצליחים להרים את הרמה, אז הפרקציוניזם הזה הופך לסוג של מגרעה. אולי הגיע הזמן שרוג'רס פשוט יעיז יותר.

– טוב, ויש את דטרויט. שהגיע לה לנצח אתמול כי היא היתה טובה יותר אבל בוי – איך הגיע לה להפסיד. איזה קבוצה מדהימה, באמת. שני אקסטרה פוינטס להחטיא וכשהם סוף סוף מצליחים לעצור את ההמרה לשתי נקודות – אז הם לא מצליחים לתפוס את האונסייד קיק. יש להם מזל שהקיקר בצד השני גם לא הגיע מאופס, אחרת הייתי לוקח לבועט שלהם את שרוכי הנעליים והחגורה הלילה.

– ואם מדברים על שטויות, המהלכים האחרונים של טמפה ביי מול דאלאס היו פשוט קומדיה של טעויות. בפיגור של 6-3 (איכסה!) ווינסטון רץ לאנדזון ממרחק של עשרה יארד, מפמבל תוך שהוא קופץ באוויר לאנדזון, מאבד את הכדור לדאלאס – רק כדי לגלות ששחקן של דאלאס תפס שחקן של טמפה ולתת להם את הכדור חזרה על סף האנדזון – מצב שאפילו הם לא הצליחו לפספס. וכמובן שמי שחשב שמאט קאסל יוכל להנהיג דרייב מנצח בדקה וחצי שנשארה לו – טוב, לא נראה לי שהיה מישהו כזה. אפשר לתת את פרס ה-MVP רטרואקטיבית לרומו על עונה שעברה?

– הנה שיחה שהתנהלה לפני כמה ימים:

מראיין: רוב, מה שלומך?

רוב ראיין: מצוין

מראיין: מה אתה חושב על ההתחממות הגלובלית, יש לך רעיון מה לעשות עם זה?

רוב ראיין: בליץ!

מראיין: והטרור האיסלאמי, איך עוצרים אותו?

רוב ראיין: בליץ, כמובן

מראיין: תודה רבה

רוב ראיין: בליץ! בליץ! בליץ!

– לא באמת, איך האיש הזה עדיין מתאם הגנה בליגה הזאת? קירק קאזינס מוסר עליך ארבעה ט"ד! וושינגטון שמה עליך 47 נקודות!

– פוצעים את הק"ב הפותח כדי לקבל את המחליף שיזרוק עליהם 379 יארד ו-3 ט"ד. גבירותיי ורבותיי, הקליבלנד בראונס!

– וזה המהלך הראשון של ג'וני מנזיל (לבקשת הקורא רד סוקס, בלי "א") במשחק. אכבר קומדיה:

– זאת כנראה פשוט לא העונה של בולטימור. קבוצה שתמיד ידעה לעשות את הדבר הקטן שיביא לה את הניצחון הדחוק, מצליחה השנה כל פעם מחדש לבעוט בדלי בדרך מוזרה אחרת. הפייס מאסק של אלביס דומרביל שהכניס את ג'קסונוויל לטווח בעיטה, כשהמשחק בעצם גמור יכול להתחרות בקבוצות כמו דטרויט והשטויות שלהן.

– מארק סאנצ'ז, המתנה שלא מפסיקה לתת. תרתי משמע. חבר, היית חסר.

– ברדפורד נפצע רק בשבוע 10, מי היה מאמין שהוא יחזיק עד עכשיו?

– שבוע שעבר אמרתי שאוטוטו מינסוטה חוזרת למציאות, שהיריבות שלה היו קלות ושאין סיכוי שהם יהיו בפלייאוף. בזה די ברור שדאגתי שהיא תיכנס לפלייאוף, אני מניח. במשחק שלהם צפיתי תוך כדי המשחק של הפטס ואין ספק שהם נראו מרשים. גם אם נשאיר בצד את ההגנה הבעייתית והנאיבית מאוד של אוקלנד (שניה אחרי ששמו ט"ד שהעלה אותם ל-14-13, הם נתנו החזרה לט"ד. שנה הבאה בלי מאנינג בבית ועם קצת יותר ניסיון אני מצפה לריצה לפלייאוף) הרי שמינסוטה היא קבוצה חכמה שיודעת לנצל בדיוק את הכלים שיש לה ולא קופצת מעל לפופיק. כן, טדי ברידג'ווטר רחוק מלהיות ק"ב על, אבל מינסוטה מבינים את זה מצוין ונותנים לו מספר מאוד מוגבל של זריקות במשחק, מריצים את הכדור עם מי שהוא עדיין כנראה הרץ הטוב במשחק ולוחצים על הק"ב בלי הפסקה. אם אני אגיד עכשיו שזה אולי מספיק טוב בשביל להגיע לפלייאוף, אבל שם אתה חייב גם ק"ב שינצח לך משחקים, זה מספיק כדי להבטיח להם הופעת סופרבול?

– דיברתי כבר על המשחק של ניו אינגלנד ביומן האליפות, אבל אתם ראיתם את הבלוקים בהחזרה של אמנדולה?

– ואתם ראיתם את הפרצוף הזורח של בליצ'ק בסוף המשחק הזה? האיש *ממש* רצה לנצח.

– ואחרון על המשחק הזה – יש מצב שמריוותר היה סוס טרויאני שהפטס השתילו בהגנה של הג'איינטס, שיתפוצץ בדיוק ברגע הנכון?

– טוב, הגענו למשחק האחרון, הניצחון של אריזונה בסיאטל. זה היה ניצחון מרשים בכל כך הרבה רמות.

קודם כל, אריזונה היו טובים בהרבה מסיאטל. ההתקפה של סיאטל לא הצליחה בשום שלב להכנס לקצב, בעוד קארסון פאלמר, למרות כמה טעויות (שעוד נדבר עליהן) הצליח לחתוך את ההגנה שאמורה להיות מפחידה שוב ושוב – אפילו שמשחק הריצה לא היה דומיננטי בכלל. והם עשו את זה בבית של סיאטל, מקום שבו היא נחשבה בלתי מנוצחת עד לא מזמן (אם כי, לאור התוצאות האחרונות, הגיע הזמן שנחשוב מחדש על הקונספט הזה).

דבר שני, אריזונה עשתה טעויות, פאלמר איבד את הכדור פעמיים לט"ד (בפעם הראשונה כמעט ט"ד, אבל זה אותו דבר כי סיאטל נכנסו פנימה), וסיאטל פתאום הובילו את המשחק, למרות שלא נראה שהם קרובים בכלל – ועדיין הקארדינלס הצליחו לחזור לזה, ואחר כך גם to ice the game.

ומה שהכי מרשים זה שראית שסיאטל מבינים שהעונה בורחת להם. במצב של 22-7, אני חושב, ראית שההגנה שלהם מבינה את חשיבות היום וגם ההתקפה פתאום התחילה להתחבר. אבל אריזונה לא התקפלה בפני הרצון של סיאטל וזה לגמרי לזכותה. שבוע הבא מול סינסינטי, וואו איזה משחק.

– מה שכן, האיבודים של פאלמר צריכים להוות נורת אזהרה מסוימת. דיברנו על זה לא מעט השנה – שיטת ההתקפה של אריזונה היא כמעט אנרכוניסטית בליגה של היום. ה-seven step drop של פאלמר הוא משהו שלא רואים כבר הרבה בליגה שמשחקת בעיקר עם חיתוכים מהירים ועם ק"ב שעומד בשאט גאן, והיא מצריכה בעיקר קו התקפה שמסוגל לשמור על הק"ב לאורך זמן. כשזה מצליח, גם כי פאלמר בנוי לזה וגם כי יש לו סט רסיברים מעולה, אז זה מצוין אבל כשקבוצה עם פאס ראש טוב עובדת מולם, הם יגיעו בסוף לק"ב ואת התוצאות ראינו אתמול. לא תמיד תצליח לצאת עם ניצחון למרות שני פאמבלים אבודים ליד האנדזון שלך.

– לגבי סיאטל, משהו שם לא עובד. לא בהתקפה ולא בהגנה. חסר בעיקר סנס אוף ארג'נסי. כמו שאמרתי, היו נקודות במשחק שראינו את סיאטל נלחמת על החיים שלה. אבל הדרך שבה המשחק נפתח (19-0) מראה שסיאטל משחקת נרפה מדי חלקים רבים מהמשחק. זה נכון במיוחד להגנה, שעל מנת להיות טובה חייבת להיות כזאת במשך 60 דקות ולא רק לדקות מסוימות, ואצל סיאטל, בניגוד לשנים קודמות, רואים התפרצויות של גדולה, רואים את הפוטנציאל של ההגנה – אבל רק בחלקים מהמשחק. אולי זה שובע, אולי עייפות, אבל האינטנסיביות הזאת פשוט לא מספיקה.

– ויש את ג'ימי גרהאם, שנראה כרגע כמו אחת הרכישות הכי גרועות שנעשו. האיש היה אמור להיות נשק מרכזי בהתקפה של סיאטל, להפוך אותה ליותר עוצמתית, במיוחד ברד זון, ובמקום הוא נראה משחק בחוסר אכפתיות די מדהים. מפיל כדורים קלים, לא משקיע. אם אני אוהד סיאטל אני באמת מתעצבן.

– מתי דונגה מזמן את סנטוס, הבועט האדיר של קנזס סיטי, לנבחרת ברזיל? במצבם, הוא בטוח יוכל לעזור להם.

– אם למישהו יש הסבר לתופעה שנקראת סט לואיס ראמס – אני אשמח לשמוע.

– עכשיו תגידו לי, יש שיר שיותר מתאים ל-NFL מזה?

כבודה עסוקה - ולדימיר בליאק
סטוק סיטי: האלופה

73 Comments

מתי 16 בנובמבר 2015

סנט לואיס זה פשוט. קבוצה בינונית משני צדי הכדור. קרוב לוודאי באים בטירוף למשחקים נגד ה-NFCW ושוכחים לעשות את זה נגד שאר הליגה. זאק מילר לעומת זאת הוא תופעת טבע שקשה לי להסביר.

urlacher 16 בנובמבר 2015

תמשיכו לזלזל בברס.
זה לא שפוקס והמתאמים שלו באו עם תוכנית משחק מותאמת בדיוק לחסרונות של הראמס אלא זה הראמס שהם לא מספיק טובים. סבבה.
אם יורידו בחצי את כמות הפציעות, ביחד עם חזרה של קווין וייט, העתיד בעיר הרוחות נראה ורוד כרגע. בטח ובטח עם איך שגרין ביי נראית בשבועות האחרונים.

אריאל גרייזס 16 בנובמבר 2015

אני רק רוצה לציין שהימרתי על הברס לפלייאוף. הם לא יגיעו לשם, אבל אני חושב שאם יש משהו שג'ון פוקס טוב בו (ואין הרבה כאלו) זה לתת לקבוצה בסיס איתן. הוא לא יקח קבוצה לאליפות, אבל הוא כן יקנה לה יסודות בסיסיים

urlacher 17 בנובמבר 2015

הימרת על הברס לפלייאוף? השנה? למה??
אבל אני לגמרי מסכים עם הקביעה שלך בקשר לפוקס. הוא יודע לקחת קבוצה ולבנות אותה מאפס.
אני גם לא מאמין שהוא יקח קבוצה לאליפות. אם וכן זה יהיה רק אם הוא יצליח לשמור את גייס ופנג'יו ביחד איתו אבל אני לא מאמין שזה יקרה.

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

לא יודע, חשבתי שזה יהיה יותר מעניין מעוד פעם ללכת על אותן קבוצות..

ניינר / ווריור 16 בנובמבר 2015

זו ליגה של ארבע קבוצות השנה. הסיפור די סגור. כמו שסיאטל נראים הם לא שייכים לעלית השנה, אטלנטה ודנבר זה בלוף, מינסוטה נחמדים אבל אין להם מה למכור, פיטסבורג פצועים וגרין ביי זה סיפור עצוב. אני דווקא מהמר על הסקינס בnfc east שיגנבו את הבית

גיל שלי 16 בנובמבר 2015

תמשיך להמר על המתחרות שלנו, זה מה שיבטיח את מקומנו בפלייאוף

YG 17 בנובמבר 2015

איזה ארבע? פאטס, קרולינה ו-?

פאקו 17 בנובמבר 2015

מניח שהוא התכוון לסינסי ואריזונה.

גיל 16 בנובמבר 2015

את פייטון לדעתי צריך לשחק שבוע כן שבוע לא כי ראינו כמה הוא טוב אחרי שבוע הביי. במצב שהם מובילים בבטחה לפלייאוף זה לא ממש נורא וככה גם ברוסווילר יוכל להשתפשף. אם באוהיו סטייט זה עובד אז למה לא עד סוף השנה? הוא לא צריך לשחק אם הוא פצוע עד שיבריא לגמרי וזה כולל גם לא לשחק נגד הפטס אם צריך.

לגבי רוג'רס אני חושב שזה רק מראה עד כמה המערכת חשובה גם לק"ב הכי טובים. כמו שמאנינג פצוע או זקן אצל רוג'רס ההפרעות הן יותר מנטליות אבל הן משפיעות גם כן. זה בעיניי מצביע על הגדולה של הפטס שתמיד תחרותיים גם כשבריידי פצוע או אחרים נפצעים.

וכמה הספורט הזה הוא מנטלי אפשר לראות בכמות ההחטאות של אקסטרה פוינט שכבר בספטמבר הייתה יותר מבשנה שעברה וגם של שערי שדה. אין לי סטטיסטיקות על זה אבל נראה שמחטיאים יותר מטווחים קצרים מבעבר. כולם חשבו שהעלאת המרחק היא לא משמעותית אבל היא נהפכה לסיפור גדול.

אריאל גרייזס 16 בנובמבר 2015

ממה שאני מבין, כמות ההחטאות של אקסטרה פוינטס זה בדיוק כמו שהיה צפוי מההרחקה.
ופייטון היה פעם אחת טוב אחרי ביי, לא נראה לי שזה משהו לבסס עליו סטטיסטיקה. כרגע הוא פשוט לא טוב וזהו.
וזה אוסווילר. כבוד לאריזונה סטייט!

Eyal 16 בנובמבר 2015

אני חייב לציין שאתה קצת לא בסדר. אני קורא את הטורים שלך קבוע כבר שנים (ומאוד מאוד אוהב אותם). גיל כתב בהערות מחמאה לפטריוטס ואתה בתגובה יורד על פייטון? וואלה לא בסדר.

אריאל גרייזס 16 בנובמבר 2015

חביבי, יש לי שעות גיל כמו שלך בחיים לא יהיו. המטרה פה היא לא מחמאה לפטס אלא גימוד של בריידי (ק"ב של מערכת וכו'). ולהגיד על פייטון שהוא לא טוב כרגע זה לא לרדת עליו. זה להגיד את האמת. כאילו, אני חושב שאפילו גיל לא יוכל לסתור את העובדה הזאת

גיל 17 בנובמבר 2015

למה לומר שפייטון גרוע זו האמת אבל לומר שבריידי מנצח למרות שהוא גרוע או בינוני כמו אתמול זה לא? הפטס היו צריכים להפסיד לג'יאנטס וגם משחקים אחרים והם לא הרבה בגלל המערכת. לא כל דבר בפטס סובב סביב בריידי והוא נמצא במערכת מושלמת מבחינתו. הרי בסופרבול אם סיאטל רצים במהלך האחרון ומנצחים האם בריידי היה הופך ללוזר? הקביעה של גדולה של שחקן לא נקבעת לפי מהלכים שלא קשורים אליו ויש הרבה כאלו אצל הפטס.

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

תגיד, איך היית מגדיר את ההופעה של איליי ביום ראשון?
כי אלו המספרים של שניהם:
24 מ-44 ל-361 יארד, 2 ט"ד
26 מ-42 ל-330 יארד, 2 ט"ד ואינטרספשן
שניהם גם חטפו שלושה סאקים ואיבדו פאמבל אחד.
אבל איכשהו, ההופעה של איליי מוגדרת על ידי רוב האנשים כהופעה אדירה, אבל זאת של בריידי – שמסר ליותר מ-200 יארד ברבע האחרון לבד, שעשה קאמבק שניצח את המשחק, מוגדר על ידך כגרוע. וזה כמובן בלי המטרה מספר אחת שלו.
ברור, זאת המערכת ניצחה. לא בריידי.
הא, כן, רק כדי לשים דברים בפרופורציה:
5 מ-20 ל-35 יארד, 4 אינטרספשנס ופאמבל – זה גרוע. למסור אינטרספשנס בתשעה משחקים רצוף – זה גרוע. ק"ב רייטינג של אפס – זה גרוע. להוביל את הליגה עם 17 אינטרספשנס זה גרוע. ק"ב רייטינג בעונה של 67 זה גרוע.
להשוות את זה למה שבריידי עשה ביום ראשון? זה רק אתה מסוגל. בריידי לא היה גרוע ביום ראשון, גם לא בינוני. הוא היה טוב. לא פנומנלי כמו שהוא היה בכל העונה, סתם טוב.

גיל 17 בנובמבר 2015

אתה כל כך פנאט שאתה אפילו לא קורא מה שאני כותב. לא כתבתי שבריידי היה גרוע אלא בינוני, ולא כתבתי שבריידי לא תרם כלום אז אולי תפסיק להציב אנשי קש? איליי היה גרוע מבריידי ביום ראשון זה ברור. ממתי ללכת לפי מה שהרוב חושבים אומר משהו?

ולא, בריידי לא היה טוב. הוא היה אולי היה יעיל לפרקים אבל היה בינוני ועשה שטויות שהקבוצה השנייה לא ניצלה. קשה לך להודות שהמערכת של הפטס עם רמאויות או בלי פשוט עולה על זו של שאר הליגה כי הרי בריידי משחק גם הגנה והתקפה והכל קשור אליו אצל הפטס.

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

הא, רמאויות. נכון, מזמן לא הזכרנו אותן.

גיל 17 בנובמבר 2015

כי כמובן הפטס זכים משלג וכל ההישגים שלהם הושגו על המגרש בלבד.

אלון 17 בנובמבר 2015

אריאל, בסוף אתה הפנאט. לא יאמן

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

אמנם הייתי שוער אבל דווקא הנושא של בעיטות שוער היו חלק חלש אצלי, אז לא נראה לי שהייתי טוב בתור פאנטר

גיל 17 בנובמבר 2015

שוב אני שואל, מה בדברים שכתבתי לא נכון? כתבתי דיעה מנומקת שהתגובה אליה התייחסה לדברים שלא אמרתי. אתה יכול אולי לא להסכים למה שכתבתי אבל הא' ב' של תגובות הוא להגיב לדברים ולא למה שחושבים שאומרים. זו בדיוק תגובה של פנאטים שאצלם הכל שחור או לבן ולא מסוגלים לעכל מורכבות של סיטואציות.

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

זה לא עניין של לא נכון, אלא הדגשים שרוצים לתת. בדיוק כמו הדגש שאתה נותן על הרמאות של הפטס גם כשזה לא קשור לכלום.
וזה שאתה מדגיש פעם אחר פעם את המערכת של הפטס זה לא נובע מההערצה לבילצ'ק אלא יותר מהצורך להמעיט את הגדולה של בריידי. כי כל פעם שמדברים עליו אתה ישר מצמצם אותו לק"ב שעובד בתוך שיטה, שבלי א' או ב' או ג' הוא בחיים לא היה מנצח (אפשר לחשוב שזה לא נכון לגבי אף אחד). וכמובן, תמיד תדחוף את הרמאות פנימה, גם כשאין שום קשר, כמו השבוע.

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

ורק שיהיה ברור – בהתחלה לא אמרתי כלום על הטענות שלך, לא הגבתי אליהן כי באופן כללי לא ראיתי בהן שום בעיה עקרונית. כששאלו אותי למה לא פרגנתי, אמרתי את מה שאמרתי. בטח שלא ירדתי על פייטון. באמת חבל לי עליו, הייתי שמח לראות אותו נותן עונת פרישה גדולה ואמרתי כבר בעבר – שאם לא הפטס, הייתי שמח אם זה היה פייטון שהיה לוקח אליפות. מגיע לו עוד אחת ולדעתי מגיע לו יותר מאשר המוניטין שיצא לו בפלייאוף

גיל 17 בנובמבר 2015

אה, ולדחוף את פייטון לכל דיון כמו שאתה ואחרים עושים כשמדברים על בריידי זה קשור? לא דיברתי בכלל על הרמאויות אלא רק הזכרתי את זה בתור מילה אחת ואתה ישר קופץ, כנראה שזה עדיין מפריע לך.

ואני לא בא לגמד את בריידי אלא להראות שהמערכת לא פחות חשובה ושיש הרבה דברים שלא קשורים אליו במשחק שמסבירים למה הם מנצחים או מפסידים. בדיוק כמו שטרי ברדשו זכה ב4 סופרבולים במערכת מושלמת מבחינתו ואף אחד לא מנסה לטעון שהוא אחד מהק"ב הכי טובים אי פעם, אז למה במקרה שלו זה ברור אבל כשמדברים על בריידי זה נחשב חילול קודש? (ולא, אני לא טוען שהוא טוב כמו בריידי). אני בהחלט סבור שהם היו מצליחים גם עם ק"ב אחרים, אולי לא כמו עם בריידי אבל הם היו קבוצה מנצחת, ועובדה שזה קרה עם קאסל.

ותדע לך שאני דווקא כן מעריך מאוד את ביליצ'ק. עם כל התיעוב מהקבוצה ומהרמאות שלו, אין לי ספק שמדובר בגאון פוטבול ומנהל מצוין. מעבר לפאסון שלו יצא לי לראות כמה ראיונות איתו וכתבות עליו והוא מאוד אינטליגנט ואולי אנשים לא יודעים אבל יש לו כנראה את ספריית הפוטבול הגדולה בעולם. הוא אולי עובר על החוקים לפעמים אבל הרצון שלו למצוא פרצות בחוקים כמו שהיה שנה שעברה והטריקים שהוא עושה לאורך השנים, כמו לתת ליריב את הכדור בהארכה, לעשות אונסייד קיק בלי שום סיבה זה משהו שמעטים מנסים.

עידו ג. 16 בנובמבר 2015

קיקרים כקבוצה הם דבר יציב באופן מפתיע והם גם במגמת שיפור ב-5 השנים האחרונות. בעונה שעברה בטווחים של בין 30 ל-35 היה 94.6% דיוק. העונה בעיטות XP נכנסות ב-94.8%. אם מסתכלים רק על קו ה-15 אז בחמש השנים האחרונות הדיוק היה 94.1%.
אם מסתכלים על הדיוק הכללי אז העונה הקיקרים עומדים בינתיים על 85.3% שאם ישמרו יהיו הדיוק השני בטיבו בהיסטוריה. מדובר בכל הטווחים ולאו דווקא רק בארוכים.

גיל 17 בנובמבר 2015

משום מה התגובות שלי לא הופיעו כאן. אני חושב שיש יותר החטאות אבל נבדוק בסוף העונה.

לגבי פייטון, כמו שכתבת שבוע שעבר, יש לו עליות וירידות במהלך המשחק. שלשום היה ממש גרוע אבל זה לא אומר שהוא לא היה טוב קודם, רק לא יציב. בהנחה שמדובר בפציעה, אם הוא מחלים אז הוא ישחק.

אח שלו 16 בנובמבר 2015

מסכים לגבי הטקטיקה עם פייטון. זה הדבר היחידי שנשאר לברונקוס לעשות. אבל זה מעלה את השאלה של מה הם יעשו בפלייאוף. גם אם הם משיגים את הביי (ספק רב), יש להם לפחות שני משחקים אחד אחרי השני, באיצטדיונים פתוחים, במזרח ארה"ב, בינואר. בהצלחה.

Yavor 17 בנובמבר 2015

דווקא אם משיגים ביי אז הראשון אצלם בבית

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

הבית שלהם זה איצטדיון פתוח. הוא אמנם לא במזרח ארה"ב, אבל גם דנבר היא לא בדיוק מקום חמים ונעים בחורף

עידו ג. 17 בנובמבר 2015

דווקא באויר הדליל של דנבר יש סיכוי שהברווזים של פייטון יוכלו לעוף רחוק.

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

כמו שעפו ביום ראשון?

עידו ג. 17 בנובמבר 2015

הוא דווקא היה מאד מדויק במסירות לסקנדרי של KC.

עורב סגול 16 בנובמבר 2015

אהבתי את הסיכום. תודה.

אח שלו 16 בנובמבר 2015

לגבי ארון רוג'רס –

שכחתי עם מי התדיינתי על זה פה בתגובות לפני שנה, אבל הנקודה נשארת. אני חסיד שלו – הוא תותח על. אבל לכל מי שאמר בזמנו שאין בכלל דיון ורוג'רס טוב מבריידי – אני חוזר על מה שאמרתי אז, והוא שרוג'רס אולי טוב טכנית מבריידי, אבל את ברייידי אני לוקח לקבוצה שלי לפני רוג'רס. בגלל הנתונים הבאים: רוג'רס מעולם לא עשה קאמבק נגד קבוצה עם רקורד חיובי. אני לא אומר את זה כביטוי סתמי, אלא כנתון סטטיסטי. מעולם. הוא גם מעולם לא עשה קאמבק "קשה" (הרקורד שלו כשמובילים נגדו ב-9 נקודות ומעלה במחצית השנייה הוא 0-22. אני חוזר – 0 קאמבקים. כמובן שקשה מאוד לעשות קאמבק כזה, אבל עדיין – 0 מ-22? לבריידי, לשם השוואה, יש 19-37 רקורד במצבים קשים כאלה, או משהו כזה). אם אני זוכר נכון כמות הדרייבים המנצחים שלו בפלייאוף היא 1, או 0. אז כן, צריך לחשוב למה זה קורה בצורה כזו קיצונית – אני לא חושב שהוא לוזר, אני לא חושב שהוא לא קר רוח, וכאמור – אני לא חושב שהוא לא תותח-על. הוא לא לוזר, הוא קר רוח, והוא תותח על. אולי באמת זה סיפור הרצון להימנע מטעויות. אולי זה היכולת שלו להנהיג את ההתקפה שלו במצבים קשים (גם מנטאלית).

urlacher 16 בנובמבר 2015

אולי אין לו מאמן מספיק טוב…

גיל שלי 16 בנובמבר 2015

אני מבין שהיית מעדיף את איליי על פני רודג'רס

אח שלו 17 בנובמבר 2015

גיל – אני אבלע את הפיתיון ואגיב: לא. המטרה "שלי" היא למקסם את סיכויי הקבוצה שלי לזכות בסופרבול. בשביל לזכות בסופרבול אני צריך להגיע לפלייאוף. רוג'רס נותן לי סיכויים טובים פי כמה מאיליי להגיע לפלייאוף, בהינתן תנאים דומים. האם ברגע שאנחנו בפלייאוף, במשחק אחד, מאחור, איליי המשוגע נותן לי יותר סיכוי לנצח מאשר רוג'רס? יכול להיות שכן (אני באמת ובתמים מעריך את הביצים של איליי). אבל לא יהיו לי הרבה הזדמנויות לסובב את הרולטה איתו…

אח שלו 17 בנובמבר 2015

ואגב, לפני כמה דקות טוויטר האמריקאי הגיב ישירות לדיון פה בשרשור והעלה את הסטטיסטיקה המדהימה עליה דיברתי, של קאמבקים "קשים". מסתבר שהנתונים עוד יותר מדהימים ממה שכתבתי פה: https://twitter.com/PatriotsSB49/status/666455395158892545

Maldini 17 בנובמבר 2015

זה אומר הרבה יותר על צוות אימון שלא יודע לעשות התאמות כשתכנית המשחק קורסת והקבוצה נקלעת לבור מאשר על ״ווינריות״ של QB

אנשים לא קולטים את גודל העוול שמייק מקארתי הרמאי וצוות האימון המחריד שהוא קיבץ סביבו עושים לרודג׳רס, התקפית והגנתית

Eyal 16 בנובמבר 2015

תודה רבה על אחלה של טור כרגיל.
– זה באמת עצוב לראות את פייטון, כזה שחקן ענק ולדעת שייקח עוד המון זמן עד שיהיה אחד כמוהו.
– מיניסוטה היא קבוצה מצויינת והכי חשוב זה שהיא מאומנת וממומעת, טדי לא עושה יותר ממה שהוא צריך ונורב טרנר נותן לו את הזמן ללמוד.
– סנט לואיס היא פשוט קבוצה מוזרה, נכנסים לפיגור ואז מחליטים שבגלל שהם בפיגור הם יפסיקו לשחק עם השחקן הכי טוב שלהם (בפער עצום) וככה יבטלו את האיום של השחקן השני הכי טוב שלהם (כי אוסטין הוא לא איום עמוק אמיתי).
– את ג'וני אני דווקא ממש מעריך, הוא בתכלס ילד שאומרים לו מגיל 16 שהשמש זורחת לו מהתחת. הוא מגיע לקליבלנד שזה מועדון שבור בכל כך הרבה רמות (חלקם אפילו מיסטיות לדעתי) ומתפלים שהוא מתנהג כמו ילד במועדון בלי משמעת. היום לפחות רואים שהוא מנסה, רואים שהוא רוצה (הוא לא שיחק רע באופן כללי למרות ההתחלה) ותהרוג אותי מה יש למייק פטין להפסיד בזה שהוא משחק איתו. בחירה גבוהה גם ככה יש לך, לפחות תבדוק אם היא על עוד ק"ב.
– הקבוצה שאותי אישית הכי מרשימה עד עכשיו היא קרוליינה. בלי שמות מפוצצים ועם התקפה שסובבת סביב שחקן אחד שמצליח להזיז את כל ההתקפה שלה, ניוטון פשוט משחק מדהים.
– לגרין ביי לעומת זאת יש מאמן על הפנים. הוא גם פחדן כמו שהוא הוכיח בפלייאוף של שנה שעברה והוא מקובע בזה שהוא לא עושה שינויים במהלך המשחק, תן לרוג'רס את הכדור ושיזרוק אותו, בסוף, אם משתמשים באותו תרגיל כל הזמן בלי טיפת גיוון זה לא עובד (במיוחד אם זה הישענות על מסירה)

עידו ג. 16 בנובמבר 2015

אם כבר מזכירים מהלכים שטותיים אז אין כמו מיאמי בתחום. אתמול אחרי שעשו דרייב פותח יפה אז ישר חטפו מסירה ל-60 יארד ו-TD שנתן לפידלפיה יתרון. זה לכשעצמו לא נורא אבל אז המחזיר שלהם לקח את הקיקאוף בעומק האנדזון השתהה קצת ופתאום החליט לרוץ החוצה. השחקן שלידו ישר סימן לו לעצור מה שגרם לו להחליק וליפול על קו היארד. משם הדרך לסייפטי השבועי של טנהיל הייתה קצרה. את הדרייב לאחר בעיטת הסייפטי האיגלס גם לקחו לאנדזון וליתרון מהיר של 3-16. כמו שאמרת טוב שיש סאנשז.

אורן השני 16 בנובמבר 2015

הסייפטי השבועי LOL
זה פשוט מצחיק ולא ייאמן בו זמנית

7even 17 בנובמבר 2015

לדעתי הדולפינס הגיעו לתחילת העונה וגילו שאין להם סנטר, אז פשוט לקחו את האפסנאי .
הם גם משום מה סברו שלחת 118 מיליון דולר לשחקן כמו ראיין טאנהיל זה הגיוני

רן 16 בנובמבר 2015

כל השפת גוף של רוג'רס היא שלילית. לדעתי נמאס לו לגמרי והוא רוצה להחליף מאמן. הרבה סטטיסטיקות יכולות להיזרק לאוויר אבל 3-3 במחצית???
מול קבוצת הגנה בינונית? אין לי ספק שמדובר במאבק שלו מול ההנהלה

רן 16 בנובמבר 2015

כל השפת גוף של רוג'רס היא שלילית. לדעתי נמאס לו לגמרי והוא רוצה להחליף מאמן. הרבה סטטיסטיקות יכולות להיזרק לאוויר אבל 3-3 במחצית???
מול קבוצת הגנה בינונית? אין לי ספק שמדובר במאבק שלו מול ההנהלה
והמשחק של גרין ביי על הקרקע זה כבר באמת לא מצחיק

אריאל גרייזס 16 בנובמבר 2015

יש לנו איזה שהיא בעיה עם מערכת התגובות – משום מה כולן הולכות לתגובות זבל וצריך לאשר אותן בנפרד. אז תגיבו ואין צורך לשלוח את התגובה עוד פעם, אנחנו נאשר את זה

the man 16 בנובמבר 2015

רק שפייטון לא יגמור כמו מרינו בהפסד 62:7. אני אוהד ג'טס אבל מת על בריידי כי הוא באמת הווינר הכי גדול של הפוטבול בזמן שכל הצ'וקרים האחרים מתגמדים. עכשיו רק חסר שברד סטיבנס יביא אליפות לסלטיקס. אני חושב שאריזונה קוננטנדרית ומינסוטה אולי לא סופרבול אבל גמר nfc בהחלט אפשרי. אולד סקול פוטבול: ריצה והגנה. ביג בן עשוי מפלדה אמיתית?

Freddy Wr.Up 17 בנובמבר 2015

המהלך האחרון של פילדלפיה שבו בפיגור נקודה 4:30 דקות לסיום , 8 יארד מאנדזון, הלכו על זריקה במקום בעיטה הרס לי את היום.
פוצימוי מסירה?!? יש לכם ק"ב כזה טוב? ליריבה יש התקפה כזו אימתנית? קחו את הבעיטה, יתרון ותשמרו כמו משוגעים.
דפקו לעצמם את סיכויי הפלייאוף .

סיאטל-אריזונה היה דרמטי אבל מסוג המשחקים שמבהירים לי למה אני לא מתחבר למשחק הזה: כמה עצירות (כולל טיפול רפואי אחד ארוך במיוחד), ערעורים, מגבות מתעופפות, הילוכים חוזרים כל רגע.

red sox 17 בנובמבר 2015

*זו אכן ליגה של 4 קבוצות, רק שלפליאוף מגיעות 12 ושם הכל פתוח.
*ההגנה של הסיינטס היא שמועה. זה לא רק הבליצים הצפויים עד כדי גיחוך של ראיין, אלא כל הקונספט של לעצור מהלכי התקפה של היריב שלא כל כך נהיר להם. קאזינס משלים 80% ועל הקרקע הסקינס משיגים 7 יארד לריצה. רבאק, הסיינטס חטפו טאצ'דאון בדקה האחרונה של 3 רבעים ברציפות!
*המהלך הקומי של מאאאאאאאנזיל הוא כמעט העתק של הקומפלישן הראשון בקריירה של ברט פארב. כאילו, חוץ מהעובדה שאצלו זה נגמר בפאמבל ברד זון.

NoOne 17 בנובמבר 2015

אני רק רוצה לציין שהמלצתי לפייטון מאנינג לפרוש לפני תחילת העונה , ואמרתי שאין לו מה לחפש בליגה יותר והוא יהיה גמור כבר בשבוע הרביעי
חבל שקורה מה שקורה והוא לא הקשיב לי

7even 17 בנובמבר 2015

רק לפני שבועיים אמרת שהברונקוס נתנו את המשחק הכי טוב שלהם מאז שפייטון הגיע לקולורדו

צ'מפיון 17 בנובמבר 2015

מילא זה, רק לפני שנתיים הוא טען שרקס ראיין הוא המאמן הכי גדול בעולם, אם היה ניתן להחיות את פורום וואלה ולהראות כמה הוא השתפך על רקס ראיין ויכולת האימון שלו זה היה מספיק לאתנחתא קומית עבור כולנו לעולמי-עד.

NoOne 18 בנובמבר 2015

לא אמרתי שום דבר על הברונקוס השנה חוץ מלדבר על פיייטון , הם לא כאלה מענינים , אתה מתבלבל עם גיל שאמר אחרי המשחק ההוא שפייטון חזר
כבר לפני שלוש שנים אמרתי שרקס צריך להיות מפוטר ובמקרה בעל הבלוג כאן יודע את זה , הייתי מרוצה מרקס אחרי שנתיים אבל לקראת סוף השנה השלישית שלו כשהקבוצה התמוטטה לפני סוף השנה אמרתי שהגיע זמנו ללכת כי הוא לא יודע מה הוא עושה
אמרתי מספיק שטויות לגבי פוטבול , לא בשני המקרים האלה

דבר שני לפעמים אנשים טועים , 90 אחוז מאוהדי הפאטס בעולם קראו לפטר את הרמאי אחרי שתי עונות
אני לא עושה דאבל דאון על הטעויות שלי(כמו רקס ראיין) אני מודה בטעות, משנה את דעת וממשיך הלאה
אם ג'ון איציק האידיוט היה עושה דבר אחרי שנה של ג'ינו סמית היום הק"ב של הג'טס היה ברדיג'ווטר או קאר

אריאל גרייזס 18 בנובמבר 2015

אחרי שתי עונות של הרמאי הוא לקח אליפות,אבל בקטנה

Maldini 18 בנובמבר 2015

תסלח לו, כנראה שמערכת התגובות הכושלת פה חתכה מההודעה שלו את ההמשך בו הוא למעשה כתב "אחרי שתי עונות רצופות בהן הפאטס העזו לא הגיעו לסופרבול"………………………………………………………………………………………….

אבל בקטנה :)

יובל 17 בנובמבר 2015

עוד חמש שנים מעכשיו אף אחד לא יזכור כמה הוא הסריח בשנה האחרונה שלו (טוב, מלבדך וכנראה עוד כמה אוהדי קבוצה מסויימת ).
יזכרו שהוא שיאן היארדים בכל הזמנים, שיאן הנצחונות בכל הזמנים (כנראה, שום דבר כבר לא בטוח בתת-רמה שבה הוא משחק והוא גם פצוע ולא ישחק נגד הברס ) ושיאן הטאצ'דאונס בכל הזמנים.
לדעתי לגיטימי לגמריי לשחק עוד עונה בשביל לשבור את השיאים, זה מגיע לו וביושר. שלא לדבר על כך שעד כמה שאתה שונא להודות בזה, הקבוצה שלו היא תחרותית וכפי הנראה תגיע לפלייאוף. זה לא שדנבר מסריחה קבוצתית כמו הג'טס שלך כשפארב שיחק בה.
אני מסכים שאם הוא ישחק גם בעונה הבאה זה יהיה טו מאץ' . הגוף שלו כבר לא מסוגל לעמוד בעונה שלמה. עדיף שיפרוש ויבוא לקולטס בתור מאמן קוורטרבקים.

NoOne 18 בנובמבר 2015

זה נכון שאף אחד לא יזכור כלום , גם לברט פארב לא זוכרים את השטויות שלו , אבל עכשיו אנחנו כאן , לא בעוד 5 שנים
דנבר כקבוצה לא רלוונטית בכלל לעניין פייטון מאנינג
ורק בשביל הסדר הטוב הג'טס עם מנג'יני וברט פארב היו במאזן 8-3 כשפארב נפצע בכתף(ונאלץ לעבור ניתוח בסוף העונה)

יובל 18 בנובמבר 2015

דנבר כקבוצה מאוד רלוונטית לעניין. קח לצורך העניין את הלייקרס כדוגמא אקטואלית. הם קבוצה מסריחה ולא תחרותית בעליל שיודעת שצריך לזרוק את קובי בראיינט בשביל לבנות הכל מחדש אבל לא עושה את זה מכל מיני סיבות לא מקצועיות.
לפי התרשמותי, הם מקריבים את ההישגיות של הקבוצה בהווה על מנת שבראיינט יוכל לשבור שיאים ואת זה אני בתור אוהד הלייקרס מאוד לא אוהב.
אני לא אוהד של הברונקוס אבל בטוח שאם זה היה המצב אצל דנבר ההתרשמות שלי על זה שמאנינג עדיין משחק במצבו היתה אחרת לגמרי.
אבל זה לא המצב. דנבר בניגוד ללייקרס יהיה כנראה בפלייאוף השנה ושם נראה מה יקרה. אם רקסי ודירטי סאנצ'ז הגיעו לגמר אייאפסי שנתיים רצוף ושחקנים כמו פלאקו וקאפרניק שיחקו אחד נגד השני בסופרבול אז גם פייטון יכול פתאום לקום מהמתים, עד כמה שזה לא נראה סביר וכנראה גם לא יקרה.

אלון 17 בנובמבר 2015

מבחינתי אתה אשם בפיטורים של רוב ראיין.

Yavor 17 בנובמבר 2015

תודה על הטור.
לפי המעט שראיתי, הבעיה היא לא רוג'רס כי אם קו ההתקפה. בעין לא מיומנת נראה שיש לו מ-מ-ש מעט זמן להוציא מסירה, כשסביבו גוג ומגוג של דטרויטים קופצים ומאיימים. מישהו יודע אם הם איבדו שחקנים לפציעות בקו ההתקפה? זה נראה אם כבר סבוטז' שלהם ולא של אהרון

עידו ג. 17 בנובמבר 2015

הבעיה של רוג'רס היא לא כל כך הזמן מכיוון שגם כשהקו קורס הוא יודע טוב מאד למצוא עוד. הבעיה היא שהרסיברים שלו לא מצליחים להתפנות (וכמו שאריאל כתב הוא לא מכריח מסירות רעות לתוך כיסוי).

Yavor 17 בנובמבר 2015

מדהים גם איך אירוע פתטי שבקלות יכול להיות מיוחס לבילס/ג'אגז/קליבלנד (אל תמחקו את המיותר, אין מיותר) קורה לפאטס – ואיש לא מתייחס. אני מתכוון ל"הכשלה ברחבה" של המחזיר על ידי שחקני קבוצתו לפני הט"ד, שבמשחק כזה צמוד היה יכול לעלות ב-W.

אריאל גרייזס 17 בנובמבר 2015

אם הפטס לא היו מצליחים להכניס את הכדור לאנדזון, אני מניח שזה היה זוכה להתייחסות דומה. באותה מידה, לדטרויט היתה החזרה עצומה עם תיקול אדיר על סף האנדזון של שחקן של גרין ביי, שאף אחד לא מדבר עליו כי בסוף הם שמו מזה ט"ד. אם גרין ביי היו מצליחים לעצור את זה, זה היה זוכה להרבה התייחסות.
וכן, הפטס הם במידה רבה סוג של טפלון. כשכזה דבר קורה למועדון כמו קליבלנד או מיאמי אז הם נראים פתטיים, כשזה קורה לפאטס אז זה "קורה". אני מניח שזה הולך עם הטריטוריה של להיות המועדון הכי מצליח בפוטבול ב-15 שנה האחרונות.

ק. 17 בנובמבר 2015

סיכום מעולה.
לגבי רוג'רס, אני גם חושב שבנוסף לרסיברים (זרק לדבונטה אדאמס 21 פעמים (!), 10 נתפסו), יש שם בעיה עם קו ההתקפה.
גם בקאמבק הגדול שלא הספיק מול קרוליינה ראו שהקו קורס והוא איכשהו עושה קסמים עם הרגליים ומחייה מהלכים – הכי טוב במשחק ותנועה מטר על מטר אחרי מסי ואינייסטה.

ירח אדום 17 בנובמבר 2015

יופי של ניתוח למרות שאני שונא של הפאטס הם שוב יקחו לצערי
מישהו שמע אותך במארדי גרא-רוב ראיין פוטר…

מוטי 17 בנובמבר 2015

לא קראתי את כל התגובות כאן – מתנצל, אולם במעט הזכירו כאן את פיטסבורג.
יש כאן העונה פספוס אדיר עם הפציעות וההרחקות.
ההגנה שלהם אמנם לא ברמה שאנחנו רגילים לראות מהם, אבל הם ככל הנראה בתהליך מעבר..
אבל ההתקפה – אילו כלים התקפיים יש להם – זה פשוט מפחיד. זה כמו לקחת קבוצת פנטזי מהשורה הראשונה.
ועדיין הם לא מצליחים להוציא כלום בגלל הפציעות וההשעיות למיניהן.
לחשוב איזו תחרות היתה לאריזונה, ניו אינגלנד וקצת לקרוליינה (לא נראה לי שהם יחזיקו מעמד עד הסוף) עם פיטסבורג שממצה 80% מהפוטנציאל ההתקפי שם…

שלמה 17 בנובמבר 2015

ראינו אותם נגד הפאטס בתחילת העונה כשהם עוד היו נטולי פציעות, תחרות לא הייתה שם…

ק. 18 בנובמבר 2015

נכון אבל לביון בל היה עדיין מושעה

AdamB 17 בנובמבר 2015

הספסול של פייטון יכול לטרוף את הקלפים בAFC, אם אוסווילר מתפקד באופן סביר פלוס דנבר קבוצה סופר מסוכנת. יכול להיות שגורל העונה יהיה
תלוי בשאלה האם לקוביאק יהיו אומץ וסמכות להשאיר את מאנינג "בריא" על הקווים.

אריאל גרייזס 18 בנובמבר 2015

אני מכיר את אוסווילר עוד מהימים באריזונה סטייט – קב טוב הוא לא. המקסימום שאפשר לצפות ממנו זה לסביר. מה שכן, יש לו אוסף יפה של רסיברים ועם הבית החלש שלהם, אין סיבה שהם לא יהיו בפלייאוף. מה שכן, אנחנו מגלים בשבועיים האחרונים שההגנה של דנבר טובה אבל בהחלט לא שאט-דאון דיפנס. כך שקשה לי לראות אותם הולכים רחוק במצב כזה.

אודי 18 בנובמבר 2015

יש בכלל שאט דאון דיפנס בליגה הזו השנה? קרולינה? סינסינטי? אריזונה ביום טוב? ניו אינגלנד?

גיל 18 בנובמבר 2015

ההגנה שלהם פצועה. בלי דמרקוס וייר וטאליב שהיה מושעה וגם במיטבה היא לא יכולה לעשות ניסים. כשאתה הרבה זמן על המגרש ובמגרש קצר יש גבול לכמה שאפשר לעצור את היריב.

יובל 18 בנובמבר 2015

לדעתי זה נו בריינר. אם אוסווילר משחק טוב והקבוצה תנצח, ברור שמגיע לו להמשיך.

Comments closed