יומן האליפות של הפטס (10) – בשיניים

במשחק שבו כלום לא הלך התקפית, טוב לדעת שההגנה מסוגלת לנצח לבד משחקים

12249616_1019361724771644_4383345008890044448_n

טוב, מסתבר שגם משחק בין שתי קבוצות עם מאזן חיובי, אחת מהן בלתי מנוצחת, זה לא ערובה למשחק איכותי. אם אתם אוהבים הגנות אז בהחלט יתכן שנהניתם מחלקים מהמשחק אבל אפילו לכם זה בטח היה קשה לצפיה. סוג של קרב חפירות מגעיל, אליו נוספו שריקות הזויות, פציעות רבות ושתי קבוצות שכנראה רק רצו לצאת מהמשחק בשלום.

אני חושב שדי ברור אחרי המשחק היום, שלמרות המאזן המושלם, הפטס רחוקים מלהיות מושלמים. הפציעות שנערמות (עכשיו גם אמנדולה, שזה באמת לא ברור איך החזיק מעמד עד השבוע בריא ושלם) הופכות את הפטס לקבוצה פגיעה מאוד, במיוחד בצד ההתקפי, וההפסד הזה בסוף יגיע. אולי כבר שבוע הבא נגד דנבר.

חששתי מאוד מהמשחק הזה והייתי די משוכנע שכבר בו יגיע ההפסד הראשון, וזה לא היה רחוק מכך. מכירים את החוק מרפי שמדבר על זה שכל אחד מקודם עד למקום שבו הוא הכי חסר תועלת, כי כל עוד אתה טוב בתפקיד שלך אז ימשיכו לקדם אותך? אז רקס ראיין. מוח הגנתי מבריק שיודע להוציא ק"בים מעולים משיווי משקל (האיש ניצח גם את בריידי וגם את מאנינג בפלייאוף) אבל פשוט לא מתאים להיות מאמן ראשי. הוא מדבר יותר מדי, הקבוצות שלו מסוגלות להיות מפוקסות לזמן קצר מדי, הן עושות יותר מדי עבירות ובכלל – מבחינה התקפית אין לו כמעט מה למכור.

אבל בשני משחקים בשנה, ראיין מוציא את הטוב ביותר שבו, וזה בדרך כלל כשהוא פוגש את בריידי. מערך הבליצים שלו (ששונה לחלוטין מזה של אח שלו, שפשוט שולח את כולם פנימה. אצל רקס, תמיד תהיה הטעיה, לפעמים בליץ של חמישה, לפעמים רק שלושה לוחצים את הק"ב והשאר יורדים לקאברג') הוציא לחלוטין את בריידי משיווי משקל והוא נתן את המשחק הרע ביותר שלו העונה, כנראה הרע ביותר מאז המשחק ההוא בקנזס לפני יותר משנה. כמובן, העובדה שאדלמן ולואיס אינם, שקו ההתקפה נמצא בכאוס לא קטן, שמשחק הריצה לא קיים ושגרונק לקח לעצמו שבוע חופש (וגם עליו ראיין עשה עבודה מצוינת, אם כי זה מאוד קל כשאין לך כמעט רסיברים לסגור) לא ממש עזרו.

אבל, יש נקודת אור בכל הסיפור הזה, כי בפעם הראשונה העונה באמת ראינו שההגנה שלנו מסוגלת לנצח משחק גם ביום נורא של בריידי. באטלר שהולך ומתפתח לקורנר מצוין ניטרל לגמרי את ווטקינס (כמו שגרודן, הפרשן המעצבן ביקום, לא הפסיק לציין), החלק הקדמי אולי לא הצליח להוריד את טיילור יותר מדי, אבל כן שמר אותו בפוקט מרבית הערב והפעיל עליו מספיק לחץ כדי שלא יצליח להוציא כדורים טובים, וגם משחק הריצה של הבילס לא הצליח להיות באמת דומיננטי.

נכון, אלו רק הבילס. קבוצה עם מנגנון השמדה עצמית בילט-אין. בטח ובטח בפוקסבורו, מקום שהם פשוט לא מצליחים לנצח בו (ותסלחו לי אם אני לא סופר את הניצחון בשבוע האחרון של שנה שעברה שבו הפותחים יצאו אחרי רבע וחצי). בסופו של דבר, הפטס היא קבוצה שכמעט ולא מפסידה בבית וצריך ביצוע כמעט מושלם של הקבוצה היריבה בשביל זה. הבילס הביאו את ה-A גיים שלהם בהגנה, וזה עדיין לא הספיק. אני יכול לחיות עם זה.

שבוע הבא, פייטון מאנינג! ברוק אוסווילר!

נו האדל - סיכום מחזור 11
חידון מספר 477. אמריקנה

43 Comments

אחד 24 בנובמבר 2015

שוב בריידי? למה להתעלם מההגנה? אחרי המשחק היא מדורגת ראשונה בליגה מבחינת נק למשחק. הייטאוור הופך להיות ליינבקר על, מלקולם באטלר לשאט דאון קורנר. מרשימים מאוד.

אחד 24 בנובמבר 2015

מתנצל, משום מה קפצה לי הפסקה הלפ י אחרונה. כתבת יפה

אח שלו 24 בנובמבר 2015

זה לא "חוק מרפי" זה "העיקרון הפיטרי".

ההגנה על באמת. המאץ' אפ נגד קבוצות עם הרבה נשקים התקפיים (כמו הבנגאלס, הקרדינאלס או במידה מסוימת הברונקוס) הוא בעייתי כי יש לנו רק 2 קורנרים. אבל חוץ זה יש עומק וכישרון ושחקני סיבוב ראשון לאיפה שתסתכל.

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

צ'אנג שיחק את הקורנר השלישי טוב מאוד היום, אם כי לבילס באמת אין יותר מדי נשקים. אין ספק, המון כשרון מקדימה, כמו שבליצ'ק אוהב. וקשה לי לראות עוד הרבה קבוצות שמסוגלות לשחק הגנה טוב כמו שהבילס שיחקו היום (ההגנה של דנבר, נניח, היא הגנה מצוינת, אבל היא הגנה "סטנדרטית". אני רואה את בריידי מצליח הרבה יותר מולה) ואם וכאשר הפצועים יחזרו אז יהיה בסדר בהתקפה. בקיצור, צריך לסחוב עד הפלייאוף

יובל 24 בנובמבר 2015

היו פחות מ-3 איבודים לכל קבוצה. זה היה משחק איכותי.

ועכשיו ברצינות, הרבע הרביעי היה ברמה מאוד נמוכה. אם לפאטס עוד ניתן לתת את הגרייס על זה שהם שיחקו "לרוחב" כי הם היו ביתרון ובגלל שבריידי הותש לגמריי מכל המכות שקיבל, מה שבאפלו עשו ברבע הזה היה פשוט זוועה. זו קבוצה לא מאומנת ברמות קשות. המהלך הכי מייצג היה המהלך ברבע הרביעי שבו הרסיבר שלהם קיבל כדור בדאון שני ממש סנטימטר מהדאון הראשון כשאף מגן לא מפריע לו. במקום להתקדם עוד צעד ולקבל דאון ראשון הוא הלך אחורה וההגנה עצרה אותו, ולאחר מכן עצרה את בפאלו בדאון שלישי ו-1 בשביל לכפות פאנט.
על ה-2 מינט דריל של בפאלו אין באמת מה להגיד אלא רק לצחוק. לדעתי עד עכשיו הם עדיין לא הגיעו לאנדזון של הפאטס.

זה נראה כאילו הפאטס מתאימים את עצמם תוך כדי משחק לרמה של היריבות. הם יודעים שהמשחק מול דנבר בשבוע הבא הוא המשחק האחרון שבו הם צריכים באמת להתאמץ (אם הם מנצחים ), כך שאין לי ספק שהם יבואו וינצחו אותו.

NoOne 24 בנובמבר 2015

לפעמים נראה לי שבפוקסבורו יש יקום חלופי שבו חוקי המשחק ב NFL שונים
כמה פעמים יתנו לפטריק צ'אנג לעשות פייס גארדינג על הרסיבר בלי לסובב את הראש(לא חוקי והסיבה מספר אחת למה שורקים PI) ועוד לתקל את הרסיבר לפני שהכדור מגיע
בשביל מה משחקים? למה צריך את זה? לי אין בעיה שיתנו מראש לפאטס את 5 הסופרבולס הבאים , במילא אין טעם לשחק את המשחק עם הבזיון הזה

יובל 24 בנובמבר 2015

דווקא לשם שינוי שרקו להם לפחות פעם אחת על הולדינג באופנסיב ליין, של סטארק…. כנראה שבליגה שמעו אותך.

NoOne 24 בנובמבר 2015

ודבר נוסף , רקס נראה לי חולה או שיכור , הוא לא נראה טוב

Maldini 24 בנובמבר 2015

גם אני שמתי לב לזה, היה נראה במסיבת עיתונאים אחרי המשחק שהוא רוצה לבכות, העיניים שלו נצצו

NoOne 24 בנובמבר 2015

אם הייתי גר ב-באפלו גם אני הייתי שיכור

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

כשהוא זרק את האוזניות שלו על הרצפה בכעס אחרי הט"ד של בריידי לפני ההפסקה הוא לא נראה חולה בכלל. גם כשהוא הסתיר לשופט בכוונה (אם מאשימים את הפטס ברמאות..). דמעות בעיניים? האיש רגשן בלתי נלאה

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

תלמד את החוקים, אתה מביך את עצמך. אין שום חוק נגד פייס גארדינג. כבר שנים לא. כל עוד לא נוצר מגע לפני שהכדור הגיע, מותר לעשות פייס גארדינג כמה שאתה רוצה. על באטלר זרקו דגל על פייס גארדינג כי הוא יצר מגע. במקרה של צ'אנג זה היה מאוד גבולי ונו-קול טוב.
אבל כמובן, נוח לך להתמקד בזה. את העובדה שהשופטים לקחו לפטס ט"ד עם שריקה מוקדמת אני מניח שפיספסת. בכיין

NoOne 24 בנובמבר 2015

החוק הוא לא נגד פייס גארדינג , אני קורא לזה ככה כי אני רגיל , החוק הוא שאם רצת את הגב לפוטבול(שזה פייס גארדינג) ויצרת מגע , כל מגע שהוא עם הרסיבר בלי לסובב את הראש זה אוטומטית PI וזה הסיבה מספר אחת למה זוריקם דגל על PI

אתה קורא לזה גבולי , אני קורא לזה PI כמו שכתוב בספר , רצת עם הרסיבר עם הגב לכדור,לא סובבת את הראש ושמת חצי ציפורן על הרסיבר זה אוטומטית PI וזה לא משנה עם הכדור נזרק חלש מדי , אם הרסיבר עצר פתאום,אם הרסיבר ניסה להגיע לכדור דרך המגן , זה תמיד PI על ההגנה

לא ראיתי את כל המשחק אז אין לי מושג מה קרה עם הט"ד , ראיתי רק חלקים מהחצי הראשון והחצי השני ומה שראיתי זה מה שהפריע לי
בכל מקרה היה יותר מעניין לראות את ג'ליל אוקפור וטוב שזה מה שעשיתי

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

זה היה גבולי מהבחינה של מתי היה המגע – לפני או אחרי שהכדור הגיע. זה היה נו-קול טוב. אם הרסיבר היה חכם הוא היה יוזם את המגע, הוא לא עשה את זה וזהו.

austaldo 24 בנובמבר 2015

לך תישן על האף, טוב?!
אם אחרי מישחק שהשופטים עוצרים טאצ׳דאון עם שריקה הזויה ואחרי שהם מרשים להרביץ חופשי לבריידי ואחרי שג׳רי יוז ניכנס בבריידי עם הקסדה במשהו שניראה כמו סרטון ההדרכה שהליגה הפיצה על איך אסור לתקל ולא מקבל על זה 15 יארד – אם אחרי כל זה אתה עדיין מתלונן על שיפוט לטובת הפאטס אז סטיבי וונדר רואה יותר טוב ממך

עידן. 24 בנובמבר 2015

גם הקסמים של בליציק לא יכולים לחפות על הבעיות שיש כרגע לפאטס. הפצעיות גמרו את קו ההתקפה בשלב די מוקדם של העונה. עד עכשיו הפאטס התמודדו עם זה בזכות שחרור כדור סופר מהיר של בריידי, אבל ברגע שבשבועיים הקודמים נפצעו לו שתי המטרות האהובות עליו לראוטים הקצרים, לוקח לבריידי עוד חצי שנייה לשחרר כדור והתוצאות בהתאם.

מה שכן, בגלל שדנבר וסינסנטי עוד נפגשות העונה, אז לפאטס מותר להפסיד שני משחקים ועדיין להבטיח שבוע חופש. עם כמה שהקבוצה נראית לא משהו כרגע, קשה לי לראות אותה מפסידה שלושה משחקים מהשישה שנשארו.

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

דווקא חזרו די הרבה חבר'ה מקו ההתקפה השבוע, אבל ראו את חוסר התיאום שלהם. זה ישתפר בשבועות הקרובים. אבל מסכים עם המסקנה הסופית שלך

ק. 24 בנובמבר 2015

הקורה של בילי קאנדיף לפני סיום המחצית לדעתי הייתה המהלך הקריטי (כמו "מהלך של 4 נק' בכדורסל").
בריידי עם 51 שניות על השעון, מתפקד טוב יותר מאשר עם 15 דק'… אחרי הדרייב הזה היה ברור שיהיה קשה לבפאלו לרדוף אחרי הפטריוטס.
ההגנות באמת היו מעולות, אבל לא מסכים לגבי המשחק ריצה של הבילס – מקוי היה מצוין, וגם רואים שטיילור יוצא הרבה פעמים עם הרגליים ממהלכים אבודים שהנדס לו הגאון ההתקפי על הקווים.
משהו יודע מה חומרת הפציעה של אמנדולה? הוא נכנס יחסית טוב לנעליים של אדלמן (מעל 100 יארד בשניים וחצי רבעים). בלעדיו יהיה קשה יותר לפטס לנצח את המשחקים הלא קריטיים שנשארו בעונה הסדירה.

אדם בן דוד 24 בנובמבר 2015

ביזבוז של סגל.
ווטקינס הוא כישרון נדיר. אם במקום לבילס היה מגיע לג'יאנטס אז הוא היה מקבל את אותו היחס של אודל.
יש ק"ב סביר. יש ריצה טובה. יש הגנה טובה ++
יש מאמן אידיוט. ליצן.
מי מהפצועים של הפאטס אמור לחזור ומתי?
אוטוטו בריידי יצטרך לזרוק גבוה באויר ולרוץ לתפוס בעצמו (וגם אז הוא היה מנצח את הבילס)

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

לואיס גמר את העונה, אדלמן אמור לחזור לפלייאוף. דובסון ואמנדולה נפצעו הלילה, נראה מה מצבם. הטראק רקורד שלהם לא מזהיר, בלשון המעטה.
כרגע לפטס יש בדיוק שני רסיברים – לה פל ועוד אחד הארפר שהשבוע עלה מקבוצת האימונים (דווקא עשה תפיסה יפה הלילה, שהלכה חזרה בגלל עבירת הולדינג).
וכן, בזבוז של קבוצה בפאלו. אני עדיין לא מבין למה המאמן שלהם נטש בסוף עונה קודמת

כח הגברה 24 בנובמבר 2015

לא מבין גדול בענייני הפאטס (או בפוטבול בכלל), אבל אם נשאר לך רסיבר לגיטימי אחד לא פצוע, האם זה הכרחי לשלוח אותו להחזיר פאנט?
זו חוכמה בדיעבד, אני יודע – ובכל זאת.

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

מישהו צריך להחזיר. אתה חייב מישהו עם ידיים אמינות בשביל זה. אני חושב שהיה גם פאנט אחד שמקורתי בכלל החזיר, דרך אגב

7even 24 בנובמבר 2015

ראיתי כמעט את כל המשחק עד השלב שהבנתי שגם אם הוא היה משוחק עד מחרתיים הבילס לא היו מנצחים את זה.
אם להקביל לכדורגל, אז רקס ראיין לא בא היום כדי להבקיע גולים. הוא בא לבונקר. וואחד בונקר.
איזה מביך הוא…

גיל 24 בנובמבר 2015

על הפנים הליגה השנה. אני דווקא בעד משחקים הגנתיים אבל זה לא מה שהיה כאן ברובו. משחק הגנתי מבוסס על הגנות גדולות ולא על טעויות של שחקנים שמוציאות את ההגנה גדולה, או פציעות בהתקפה שאז קל יותר לתקוף אותה. אין כמו לראות התקפות בשיאם מול הגנות טובות שמוצאות פתרונות. לא זה מה שראינו אתמול ויש ממנו מעט מאוד במשחקים אחרים.

עמי ג 24 בנובמבר 2015

אני דווקא חושב שההגנות כן נתנו משחק טוב וחכם. זה ממש לא היה רק טעויות של ההתקפות.
ההגנה של הבילס הגיעה לבריידי פעם אחר פעם בגלל גיוון בפאס ראש.
בריידי זרק המון כדורים לרצפה כי לא מצא למי למסור. זה נראה מכוער אבל אלו מהלכים נכונים כדי לא לחטוף סאק והפסיד יארדים.
ההגנה של הפטס סגרה מצוין את הרסיברים, ועצרה כמה פעמים את הבילס בדאון שלישי קצר.
אחת הבעיות עם "ליהנות מההגנה" נובעת מזה שהפרשנים לא מייחסים לה את אותה חשיבות כמו להתקפה. חלק גדול ממהלכי ההגנה נעשים מחוץ לפריים הראשי ורואים אותו רק בהילוכים חוזרים. לוקח זמן להבין מה קורה שם.

גיל 24 בנובמבר 2015

כן, אבל למה הם הגיעו אליו? כי לפטס יש לא מעט פצועים והם מוגבלים התקפית. אין כאן איזו הגנה אדירה אלא ניצול מצב שזה באמת יפה וכל הכבוד ולא הרבה קבוצות יכולות לבצע, אבל לא משהו לא צפוי. ועם כל הכבוד לרסיברים של הבילס, כשיש לך ק"ב כזה אז חצי מהבעייה פתרת.

אני מסכים איתך שנותנים פחות חשיבות להגנה, בעיקר כי רוב האנשים לא מבינים מה קורה מולם, אבל זה עדיין לא איזה מאבק הירואי. זה בסך הכל אופורטוניזם בנסיבות מסוימות וכנראה שזה המקסימום שאפשר לבקש במצב של הליגה היום.

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

ראית את המשחק? כי היה ברור שיש כאן תוכנית הגנתית טובה מאוד של רקס ראיין. העובדה היא שגרונקוסבקי נסגר לחלוטין, זה מקרי? שמשחק הריצה של הפטס לא עשה כלום, זה מקרי?
ברור שהיו פה טעויות וחוסרים, אבל היתה פה עבודה הגנתית משובחת בשני הצדדים.
ודרך אגב, הזלזול בק"ב של הבילס לא במקום. זה לא ג'ינו סמית פה, טיילור עושה עבודה מצוינת השנה

גיל 24 בנובמבר 2015

שוב, לא אמרתי שזה מקרי או שהתוכנית לא הייתה טובה. בנסיבות הקיימות זו הייתה הגנה מעולה, אבל שוב, זה לא נגד הפטס בשיאה. כמו שאתה כתבת, לסגור את גרונקובסקי כשאין אופציה אחרת זה יפה אבל לא דומה ללסגור אותו וגם רסיברים טובים.

ותראה לאיפה הגענו. ק"ב שלא עושה הרבה טעויות אבל גם לא עושה הרבה בהתקפה נחשב לסביר בליגה של היום. גם עוד מאה שנה הוא לא היה שם ט"ד אתמול.

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

האמת שטיילור מאוד מזכיר לי את קאם ניוטון, רק שכרגע הוא מקבל פחות קרדיט מהמאמן שלו וגם יש לו מאמן אידיוט למדי. אני חושב שהוא יכול להתפתח לק"ב טוב מאוד בליגה. יש לו אחוזי השלמה מעולים והוא יודע לנהל את ההתקפה. הלילה הוא לא היה בשיאו, גם בגלל התוכנית ההגנתית של הפטס וגם כי המאמן שלו התאמן כנראה רק עם ההגנה השבוע (ובסוף היתה גם פציעה).

גיל 24 בנובמבר 2015

יש לו באמת פוטנציאל אבל בהתחשב בזה שגרג נורמן המאמן שלו והוא רץ די הרבה, לא יודע כמה הוא יתפתח. הם צריכים לתת לו לזרוק יותר זה בטוח.

עמי ג 24 בנובמבר 2015

משחק שמעלה חששות גדולים.
בניגוד ל-4 השנים האחרונות שבהן הפטס התחילו חלודים ופצועים ואז התחזקו בהמשך כשהפצועים חזרו, השנה התהליך קצת הפוך. התחילו חזק מאוד והפציעות הקשות מתחילות עכשיו. אבדן של 4 מטרות לקבלת הכדור ב-3 שבועות זו מכה רצינית. גם לה-פל שהיה פצוע בתחילת העונה עוד לא נותן תפוקה מלאה.
אריאל צודק. אכן, יש על מי לסמוך בהגנה. אני טוען כך כבר מהחודש הראשון בעונה. כשהניצחון מובטח מוקדם מקבלים נקודות בגרבג' טיים ברבע הרביעי (מהבילס, ג'גוראס, וושינגטון).

אם הפלייאוף היה מתחיל מחר בכלל לא בטוח שההרכב הנוכחי של הפטס יותר חזק מזה של הבנגלס ואפילו הסטילרס. שמירה על הביתיות בפלייאוף הופכת להיות משימה קריטית. לפחות 3 ממשחקי החוץ שנותרו (דנבר, יוסטון, ניו יורק) הולכים להיות קשים מאוד. וגם המשחקים האחרים לא יהיו טיול בפארק.

Maldini 24 בנובמבר 2015

יוסטון בחוץ יהיו משחק קשה מאוד עם TJ ייטס מאחורי הסנטר או עם בראיין QB חכם ומדוייק שרק זקוק להזדמנות הוייר?

אני חייב לתת מילה טובה לאוהדי הפאטס, אתם מתעלים על עצמכם מדי שנה כשאני חושב שיותר גבוה כבר לא תוכלו להגיע, אם בעונה כל כך מחרידה ב-AFC אתם עדיין "חוששים" שלא תבטיחו את ה-#1 seed אחרי פתיחה של 10-0 מה עוד נותר לומר

מנטליות של אוהדי בני יהודה, אין לכם גבולות לפעמים

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

האמת היא שלא מעניין אותי הסיד מספר 1, מספיק לי שנקבל ביי. סינסי לא כזה מקום בלתי אפשרי לנצח בו. מה שחשוב זה שיחזרו לנו הפצועים עד אז. ואני באמת לא רואה מצב שאנחנו מפסידים שלושה מתוך ששת המשחקים שנותרו (וגם שדנבר וסינסי לא יפסידו עוד אף אחד). סך הכל אני דווקא אופטימי ולכן אני לא מתרגש מהביצועים הלילה. מה שחשוב זה שההגנה מתפקדת טוב

עמי ג 24 בנובמבר 2015

זה שלקחו פור מוקדם לא אומר שהסופרבול בכיס של מישהו.
אנחנו זוכרים איך דנבר נראתה בשנה שעברה בדצמבר וינואר.
הבעיה היא שבמצב הנוכחי כל פציעה נוספת בהתקפה תהיה קריטית. את הגרונק סגרו אתמול עם שני שחקנים כי לא היו מטרות אחרות.
אי אפשר לרוץ רק עם בלאונט כל הזמן.
אם ההתקפה תאבד מימדים ועומק ותהיה פחות זמן על המגרש גם ההגנה תתקשה להחזיק מעמד. כמו שקרה השנה לדאלאס.

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

לכן הדבר היחיד שחשוב זה שהפצועים יחזרו (ולא יתוופסו חדשים, מה שנראה שקורה כל שבוע)

נתי 24 בנובמבר 2015

האמת שאני קצת ממאן להתרגש מההגנה, או אם להיות מדוייקים יותר ספציפית מהסקונדרי. האם היא טובה משציפיתי? כן.
האם המספרים שהעמידה הלילה טובים? כן.
האם היא נהנית מקו קדמי שהיה מצויין (ועוד בלי קולינס)? ללא ספק.
אבל כשמסתכלים במשחק, אפשר לראות לא מעט פעמים שעברו את באטלר או צ'אנג והמסירה פוספסה מסיבות כאלה ואחרות.
עם זאת, זה כשלעצמו סביר כי אי אפשר שכל החלקים יהיו מעולים, ויחידה טובה ויעילה שמתפקדת סביר רוב הזמן זה לא משהו שניתן לזלזל בו. בסוף, השאלה אכן תהיה בריאות ההתקפה, ואשמח לשמוע אם מישהו יודע על אמנדולה

נתי 24 בנובמבר 2015

ציפיתי=ציפינו, אני עוד לא מספיק מבין במשחק בשביל ל"צפות" למשהו…

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

בוא נגיד ככה – יש מעט מאוד יחידות הגנתיות בליגה שעולות עליה, כולל על הסקנדרי. היא לא מושלמת, זה ברור, אבל בהתחשב בפרסונל מדובר בהגנה בטופ-10 של הליגה. בהנחה שההתקפה תוכל לחזור לרמה של תחילת העונה, זה אמור להספיק לריצת סופרבול נוספת. לא הייתי בונה על ההגנה הזאת שתסחוב אותנו על הגב שלה עד לשם

נתי 24 בנובמבר 2015

מקבל, והאמת שדווקא מעז יכול לצאת מתוק: דווקא ההיעדרות של כל כך הרבה רסיברים תכריח לנסות את וויט, מה שלא עשו עד אתמול. ואתמול הוא הראה ניצוצות מצויינים, כולל תפיסה ממסירה לא קצרה. גם אם לא יבשיל להיות לואיס, ככל שהוא יהיה יותר ויותר מתואם עם בריידי הוא יכול להיות תחליף מצויין, ואז הפטס יקבלו לקראת הפלייאוף בהנחה שאדלמן ואמנדולה יבריאו שוב הגנה מגוונת יותר שאולי תזכיר את תחילת העונה

דמוסתנס 24 בנובמבר 2015

אני עוקב כבר לא מעט זמן אחרי פוטבול, כילד שיחקתי בליגה בארצות הברית וכאחד שגדל בבוסטון אני עוקב אחרי הפטס זה שנים.

בבורותי דבר אחד לא הבנתי, איך טייט אנד שונה מוייד רסיבר בתפקוד על המגרש?

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

ךטייט אנד יש תפקיד חשוב מאוד לעזור בחסימות, אם זה בשמירה על הקב ואם לעזור לפתוח דרך לראנינג בק. טייט אנדס טובים באמת טובים בשתי המשימות – גם חסימות וגם תפיסת כדור. וויד רסיבר לא נדרש לתפקוד הראשון (אם כי כמובן שיש רסיברים חוסמים מצוינים).

עמי ג 24 בנובמבר 2015

בגלל התפקוד השונה הם גם שונים במימדים. הטייט אנד לרוב יותר חסונים וגבוהים – ושוקלים יותר – מוייד רסיברס. אדלמן ואמנדולה לא היו יכולים להיות טייט אנד.

ובאותו הקשר הנה עוד שאלה: האם לטייט אנד תמיד מותר לתפוס כדור או שיש מערכים שבהם אסור להם?

אריאל גרייזס 24 בנובמבר 2015

אם הוא לא מכריז על עצמו אינאלג'בל, כלומר – אחד מחמשת שחקני הליין (הטריק שהפטס עשו מול בולטימור בפלייאוף האחרון), הוא תמיד רשאי לתפוס כדור

Comments closed