פנטזי שבוע 6

סוף שבוע עמוס מדי על כוחותינו, אז הטור הזה עולה באיחור, אבל עם מספיק זמן לבצע שינויים הכרחיים בהרכב. קדימה לעסק:

– אני לא חושב שלמישהו יש ספק שברט פארב יעלה לשחק השבוע, מרפק פצוע או לא. אבל מי שראה אותו משחק נגד הג'טס ראה איך הוא תופס את המרפק אחרי כל זריקה של יותר מחמישה יארד. אם אתם לא נואשים, הייתי משאיר אותו על הספסל, מה עוד שדמרקוס וויר הולך להכאיב לו כל הערב.

– עוד מהמשחק הזה – הסקנדרי של הוויקינגס פצוע ברובו, מה שאומר – יום טוב לטוני רומו, גם אם הוא יחטוף כמה סאקים כואבים. גם הרסיברים של רומו – וויליאמס ובראיינט (אני לא מדבר על אוסטין שהוא מאסט-סטארט קבוע) מומלצים.

– הגנת המסירה של הפטריוטס זה לא בדיוק הגליק הכי גדול השנה, אז למרות שג'ו פלאקו מאכזב עד עכשיו, זה בהחלט יכול להיות משחק הפריצה שלו, בהנחה שהמאמן המרובע שלו לא יעצור אותו. פתיחה טובה מאוד.

– ביג בן חוזר סוף סוף לפיטסבורג והולך להנות מיום ראשון קליל למדי מול קבוצה נוחה כמו קליבלנד. זה אומר שרסיברים של פיטסבורג אמורים סוף סוף לראות יותר כדורים, אם זה היינס וורד, מייק וואלס או הטייט אנד הית' מילר

– כרגע, ג'וזף אדאיי אמור לשחק בשביל אינדי מול וושינגטון, אבל לא הייתי סומך עליו יותר מדי, כי הוא פציעה שמחכה לקרות. מצד שני, להעלות את מייק הארט הוא סיכון גדול למדי (דונלד בראון בחוץ) – אלא אם מודיעים לפני המשחק שאדאיי לא יישחק, ואז הייתי עולה איתו.

– קווין קולב מקבל עוד שבוע של חסד כפותח של האיגלס. אתם יודעים מה זה אומר, נכון? כן, לשון מקוי בפנים, דשון ג'קסון בחוץ.

– עכשיו שרנדי מוס לא בפטריוטס יותר, טום בריידי הולך לחזור לשיטה שעבדה לו יופי בשנים הראשונות – מסירות קצרות וריצה. את בנג'ארוויס גרין הייתי דווקא משאיר על הספסל, כי קשה לי לראות אותו רץ הרבה מול ההגנה הקשוחה של בולטימור, אבל הרסיברים והטייט אנדס (שנייהם, גם גרדבוסקי וגם הרננדז) שווים פתיחה – אם זה ווס וולקר, כמובן ואולי אפילו ברנדון טייט. דיון בראנץ'? הייתי מחכה עוד שבוע לראות שהוא בריא. מצד שני, תוך שבוע הוא נפצע..

– קייל אורטון, שווה או לא לפתוח מול הג'טס? אני אומר שכן. זה בבית, אורטון אוהב למסור קצר, שזה איזור שבו הג'טס פחות טובים (הכל יחסי כמובן) ודרל ריוואס פצוע. שימו אותי עוד שבוע על העגלה של אורטון.

– זה נכון שמייק בל עבר לקליבלנד, שם פייטון היליס פצוע, אבל מול ההגנה של פיטסבורג לא היינו נוגעים בו עם מקל 20 מטר. ולא בקולט מקוי, כמובן.

– הגנות מומלצות אין המון השבוע. אטלנטה אמורה להיות מסוגלת לעצור את ההתקפה המוגבלת של האיגלס, הג'איינטס כמובן אמורים לחגוג על דטרויט (אבל אתם לא צריכים אותי כדי לדעת את זה) וכמובן הברס שמשחקים מול סיאטל שהיא קבוצה רעה מאוד בחוץ. כמו כן, שתי הקבוצות במפגש הענקים בין הריידרס לניינרס מסוגלות לתת יום של 20 נקודות – וגם של מינוס. אם אתם חובבי הימורים, על אחריותכם בלבד.

אדום מתוק ויקר
תראו את הכושי רץ! (טל שניידר)

No Comments

mayhem 17 באוקטובר 2010

אני מתלבט בין שני QB's, בריידי נגד בולטימור וביג בן במשחק החזרה שלו נגד קליבלנד.

לביג בן יש משחק חזרה נוח אז יכול להיות שהוא ירצה להראות שהוא בעל הבית ואז הוא יתפוצץ במגרש, יותר הגיוני שינסו להחזיר אותו לאט לאט לכושר משחק ולכן הסטילרס ימשיכו לכתוש דרך הריצה (וביעילות..).

לבריידי יהיה קשה לייצר נק' מול הגנה כמו של בולטימור וכמו שרשמת הוא יסתמך על מסירות קצרות, מצד שני הפטס יכולים להכנס לפיגור מוקדם ואז הם יצטרכו לרדוף אחרי בולטימור ובריידי יצטרך לזרוק 50+ פעמים במשחק.

אני בהתלבטות קשה כבר כמה ימים, הראש אומר ביג בן, הלב אומר בריידי.. אשמח לעצות.

austaldo 17 באוקטובר 2010

אני הייתי עולה עם בריידי. הגנת המסירה של בולטימור היא אובררייטד – הם אמנם מדורגים 2 נגד המסירה, אבל נגד מי בדיוק הם שיחקו? סנצ'ז, קארסון פאלמר, האפס התורן של קליוולנד ונגד פיטסבורג בלי ביג בן. את דנוור הם ניצחו בשבוע שעבר אבל קייל אורטון עדיין מסר עליהם יותר מ 300 יארד. הערכה שלי: בריידי יתן מישחק של 250-300 יארד ו 3 טאצ'ים מחולקים יפה בין כל המטרות שלו.

אריאל גרייזס 17 באוקטובר 2010

מסכים עם אוסטלדו. במקרים כאלו, עדיף ללכת עם השחקן הטוב יותר, ובריידי הוא (עדיין) היותר טוב מבין השניים

austaldo 17 באוקטובר 2010

לדעתי – ברט פארב לא מסיים את העונה.
ביום שלישי הוא אמור לפגוש את הנציגים של גודל בקשר ל"פרשת הבולבול" ואני מעריך שהוא יחטוף השעייה בגלל בגלל התקדים של ביג בני סלע. תוסיף לזה את הפציעה ואת העובדה שהוא לא כל כך רצה לשחק עוד בתחילת השנה ואת זה שהוא עבר את ה 70000 יארד ו 500 טאצ'דאונים בקריירה – בקיצור, ניראה לי שהוא פורש ומשאיר את מינסוטה עם הכפית ביד.
מצד שני זה ברט פארב…

אריאל גרייזס 17 באוקטובר 2010

אם הם מפסידים היום לדאלאס, הם יהיו עם מאזן 1-4 שבעצם גומר להם את העונה ולפארב יהיה תירוץ טוב לפרוש. בטח אם הוא ירגיש שיש השעייה בדרך, אז הוא יעדיף לעזוב לפני שהיא תבוא. מצד שני, כמו שאמרת, פארב אף פעם לא עשה את הדבר "הנכון"

אמיר 17 באוקטובר 2010

מאט שאוב המאכזב עד עכשיו מול KC בבית או ג'יי קאטלר מול סיאטל בבית.
אני נוטה לפתוח עם קאטלר אלא אם כן תשכנע אותי אחרת…

אריאל גרייזס 17 באוקטובר 2010

קשה לי לשכנע אותך. אני לא מחזיק גדול מקאטלר, אבל סיאטל היא יריבה קלה ולצ'יפס יש הגנה לא רעה.

אמיר 17 באוקטובר 2010

אוסטין קולי בוושינגטון או רוי וויליאמס במיניסוטה?

אמיר 17 באוקטובר 2010

האמת שאני צריך לבחור 4 WR מתוך החמישה הבאים
ברנדון לויד
היינס וורד
אוסטין קלי
מרקס קולסטון
רוי ווילאימס

YG 17 באוקטובר 2010

לויד וורד קולסטון ו-ויליאמס

אריאל גרייזס 17 באוקטובר 2010

כן, גם אני משאיר את קלי על הספסל

בני תבורי 17 באוקטובר 2010

אריאל,
אני אסיר תודה על כך שהעדפת לא להמר על הניינרס…אולי זה יעזור למרות שאברהמי החליט שהם מנצחים היום.

אריאל גרייזס 17 באוקטובר 2010

בני, מה יהיה, מה יהיה? עד מתי נסבול עם הליברפול האלו?

בני תבורי 17 באוקטובר 2010

אריאל,
גם אני יוצא מדעתי כשאני מזפזפ בין הערוצים ורואה את אזלת הרגל שלנו, ואת אקווילאני מפציץ גול משלושים מטר עבור יובה…שלא לדבר על העבודה המצויינת שמומו סיסוקו עושה שם במרכז הקישור.
יחד עם זאת, יש בעל בית חדש ונראה לי שהוא מבין שמשהו אצלנו דפוק מהיסוד. לשיטתי, זה בר תיקון ואני מאמין ש NESV הם המכונאי הנכון לכך.
נראה לי שהודג'סון יקבל דד ליין שיישא תאריך לעוד שבועיים שלושה, לא יותר, ויאלץ לעשות אחת מן השתיים: להתחיל להבין איפה הוא חי או ללכת הביתה. להתחיל להבין היכן הוא חי פרושו להתחיל להשתמש בכלים נוספים שיש לו (שלבי, קלי, פאצ'קו, וילסון) על חשבון אלה שלא מספקים את הסחורה ובראשם קראגר, ג'ונסון, לוקאס וסקרטל, וללכת הביתה פירושו מחליף ראוי אולי בדמות אוניל. זה או זה יקבלו לדעתי תקציב לרכש בינואר.
בינתיים, YNWA.

גיל 17 באוקטובר 2010

אני חושב שביג בן יהיה טוב מהיום הראשון. לי יש התלבטות בין אוסטין קולי שסוחב פציעה לבין גרג ג'ינינגס המאכזב. אינדי משחקים נגד וושינגטון אבל גארסון חוזר וגרין ביי נגד מיאמי אחרי הזעזוע מוח של רוג'רס. נראה לי שאלך על קולי בהנחה שהוא משחק ויודיעו בוודאות לפני המחזור.

בני תבורי 18 באוקטובר 2010

הניינר'ס ניצחו. מה השתבש שם?

אריאל גרייזס 18 באוקטובר 2010

במילה אחת – אוקלנד. האמת היא שהניינרס הם לא קבוצה גרועה כמו המאזן שלה, אם סינגלטרי לא יפריע יותר מדי הם מסוגלים לנצח שבעה-שמונה משחקים. גם היריבות שלהם בהתחלה היו קשות למדי והלו"ז שלהם עכשיו נהיה יותר נוח

Comments closed