הניצחון בסוטון (גביע הליגה) ותמונת מצב

אחרי ניצחון גדול זה זמן להסתכל על התמונה הכוללת

אני הולך להתחיל במשהו לא פופולרי במידה מסוימת.

כל פעם שקלופ מנצח ואני מתעורר בבוקר שאחרי מאושר מתווספת לאותה תחושת אושר גם צביטה קטנה בלב של צער על ברנדן רוג'רס. במשחק מול הסיטי, למשל, התחלתי לזמזם לעצמי את "We are on our way to glory", רק כדי להזכר שזה בכלל שיר לברנדן רוג'רס ולחוש צער מסוים.

אני יודע, זה אידיוטי. רוג'רס נכשל וקלופ עושה פלאים, אבל אני לא יכול שלא לחשוב עליו יושב בסלון בבית שלו, רואה את ליברפול מנצחת, את קלופ מחייך, את הקהל שר לו שירים, את הפרשנים מצדיעים לו, והוא חושב לעצמו – זה היה יכול להיות אני. איפה בדיוק טעיתי בדרך? ואין יותר נכון לזה מאשר המשחק אמש. 7 פעמים בעטה ליברפול למסגרת, 6 פעמים מתוכן הכדור פגש את הרשת. בטח רוג'רס מסתכל על הטלוויזיה ולא מאמין. אוריגי מבקיע שני שערים? (כן, אני יודע, רשום לו שלושער. מצטער, הראשון כולו של מורנו) ג'אן מוסר פאלשים? סטארידג' מצליח להיות בריא מספיק כדי להבקיע שניים? נדמה שכרגע כל מטאטא יורה בליברפול וקלופ הופך מהר מהצפוי ליקיר הקופ, בעוד תקופת רוג'רס נשכחה לה מזמן מאחור. אז מה אני אגיד לכם? עצוב לי קצת בשבילו. אוהדים הם אנשים עם זכרון קצר במיוחד ומגיע לו יותר.

אבל, אנחנו בתקופה של קלופ. וכרגע הכל נראה האנקי דורי, כמו שהאמריקאים אומרים. אם שבוע שעבר העזתי להביע את הרעיון המגונה של ריצה לאליפות, הרי שאחרי אתמול אני רואה יותר ויותר אוהדי ליברפול שמתחילים לחלום. בעקרון, אין סיבה לא לחשוב על זה. שבעה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים, לו"ז עדיף שמביא את כל הגדולות אלינו הביתה בחצי השני, החולשה של בערך כל קבוצה אחרת בצמרת ומרחק שש נקודות בלבד (רק תחשבו מה היה קורה אם היינו מנצחים את קריסטל פאלאס, קבוצה שהיינו עדיפים עליה בהרבה) מהמקום הראשון. אפשר לחלום, לא?

לכן, זה זמן טוב לעצור שניה ולהעריך את המצב בצורה קצת (רק קצת) אובייקטיבית.

_86179888_mm_ftb_pl_tot_liv_klopp

אז מה יש לנו?

מהצד החיובי, אין שום מקום על המגרש שלא ניכר בו שיפור ניכר.

הרביעיה האחורית, למרות הפציעה של סאקו, התייצבה בצורה ניכרת ולמרות שהיא עושה מדי פעם טעויות (מורנו, למשל, מתעקש לא לכסות טוב שחקנים מהאגף שלו, גם מול צ'לסי וגם אתמול) היא סולידית ומספקת את התוצאות. דרך אגב, לכל אלו שחושבים שמיניולה לא מספיק טוב לרמות האלו (ואני עדיין שומע את הקולות האלו) אז מסתבר שב-2015 הוא השוער ששמר הכי הרבה על רשת נקיה בליגה האנגלית. רק אומר.

אבל השיפור של הרביעיה הזאת נובע לדעתי בעיקר ממקום אחר – השיפור העצום ממה שקורה לפניהם. אם יש מקום שבו קלופ שיפר את העסק בצורה דרמטית, הרי שזה בקישור האחורי. לוקאס פורח לגמרי (לא היה יכול לוותר אתמול עבירה על סף הרחבה, שמשום מה צ'אן קיבל עליה את הצהוב, אבל חוץ מזה הוא פשוט מעולה), צ'אן מילא את מקומו באופן מצוין ביום ראשון ובאופן כללי הוא הופך למה שציפינו ממנו, כמו העקבים מול הסיטי או המסירה אתמול לסטארידג' אחרי סיבוב יפה. גם אלן (ומילנר, כשצריך כמו ביום ראשון) נותנים הופעות מצוינות ומשרים המון ביטחון על החלק האחורי. וזה לפני שהנדרסון באמת חזר! פשוט תענוג לראות את הקישור האחורי שלנו עובד בתקופה של קלופ.

גם בחלק הקדמי אנחנו משתפרים, אבל שם ידענו בדיוק מה יש לנו. החזרה של סטארידג' היא מצוינת כי הוא פשוט מתאים כמו כפפה לשיטה של קלופ, השאלה היא כמובן כמה הוא יוכל להחזיק. בלעדיו, התלות בקוטיניו גדולה מדי אבל אם אייב ימשיך להתפתח ואוריגי יתחיל באמת להבקיע שערים, אז מצבנו יהיה טוב.

באופן כללי, אני חושב שבאמת ההישג הכי גדול של קלופ זה החזרת הביטחון לקבוצה. ההצלחה אתמול לא נבעה מסתם מזל אלא מהרבה מאוד ביטחון. ראית שהשחקנים מרגישים בטוחים לבעוט מזוויות קשות (סטארידג' בראשון, אוריגי ב"שני" שלו) ואין את החשש הזה מלספוג גול שהיה אצל רוג'רס. יותר מזה, אפילו ספיגה מוקדמת – צ'לסי, אתמול – לא ממש מפריעה לקבוצה ולא גורמת לה להכנס ללחץ מיותר. הקלילות של קלופ, הראיונות הנינוחים שלו, החוש הומור שלו, החיבוקים שהוא מעטיר על השחקנים שלו – הכל הפוך מקודמו וגורמים לשחקנים לתפקד בצורה הטובה ביותר.

בקיצור, הכל טוב, לא?

*

ובכן, כמעט. כשאני מנסה להסתכל מהצד טיפה, אני רואה את הדברים שעדיין מטרידים אותי ועשויים לפגוע לנו בעונה. תזכרו, לכל קבוצה יש משבר מתישהו במשך השנה. גם של קלופ וליברפול יגיע. וכשזה יקרה, אני מאמין שזה יהיה בגלל אחת מהבעיות הללו:

קודם כל, יש עומס בלתי נסבל על החלק האחורי. למעשה, לאף אחד מהארבעה אין לנו כרגע מחליף נורמלי (עם כל הכבוד לקולו טורה או לחבר'ה הצעירים ששיחקו אתמול מגינים), לפחות עד שסאקו יחזור, ושני משחקים בשבוע לתקופה ארוכה (מה עוד שאוטוטו מגיעה תקופת חג המולד) זה מסוכן מדי. אם יש משהו שצריך להביא בינואר, אם מתאפשר, זה בלם נוסף. לגבי מגן – או שפלאנגן יבריא או שצריך לעשות חושבים גם שם. אולי פשוט לתת יותר לצעירים לשחק בגביעים הפחות חשובים, כמו אתמול.

בעיה נוספת שעשויה להתעורר היא בחוד. אמנם כרגע נראה שהמצב שפיר, אבל כולנו יודעים עד כמה סטארידג' פגיע ופציעה שלו תשאיר לנו את בנטקה בלבד שם, וגם הוא פצוע לא מעט העונה. נכון, יש פירמינו שיכול להיות חלוץ כמו בסיטי ויש את אוריגי מדי פעם – אבל לקבוצה שרוצה לרוץ בצמרת ובעוד שלושה מפעלים, זה עשוי פשוט לא להספיק. וכמובן, כבר דיברנו על זה – התלות בקוטיניו עדיין גבוהה מדי. בכלל, אני עוד לא בטוח איך לאכול את פירמינו. הוא נתן משחק מצוין נגד הסיטי אבל חוץ מזה יש לו יותר מדי משחקים של חוסר דיוק ומחשבה לא מהירה מספיק. תוסיפו לזה את לאלאנה שלצד רגעים יפים סובל מיותר מדי שבלוליות, כמאמר המגיב רובי פאולר, ואת מילנר שלא ממש מאיים על השער, ותקבלו מה שעשוי לתת חוסר מחץ התקפי. במיוחד הדברים אמורים לגבי משחקי הבית, שם נדרשת היכולת לפרוץ בונקר, במיוחד עם בעיטות מרחוק, וכרגע (שוב, חוץ מקוטיניו הקוסם) אין לנו מספיק שחקנים שעושים את זה.

*

אז אם לסכם, הנה מה שהולך לקרות:

בלם יגיע בינואר. פלאנגן יבריא ויחזור לימיו מקדם. סטארידג' יישאר בריא כל העונה ויסיים עם 15 גולים. קוטיניו יהיה שחקן העונה. קלופ מאמן העונה. ג'אן יהיה שחקן פותח בקישור של נבחרת גרמניה. לוקאס יקבל זימון לנבחרת ברזיל ויוכתר על ידי דונגה כגרסה המודרנית שלו.

We are on our way to glory!

קדימה ג'ורדי
כך תהפוך לנבל ב-10 צעדים

36 Comments

סימנטוב 3 בדצמבר 2015

אתם בדרך ועוד נהנים, אין יותר כיף מזה.
לא יודע כמה זמן נביט אחורה במראה ונראה אותכם

סימנטוב 3 בדצמבר 2015

ואיכסה עליכום עם כל הנחמדות הזאת…

matipool 3 בדצמבר 2015

חגיגה !
! the only way is up , baby

אלי 3 בדצמבר 2015

אני דווקא חושב שהגול "של מורנו" הוא של אוריגי.
באחת הזוויות נראה שהשוער היה מגיע לכדור של מורנו אבל בגלל הנגיעה של אוריגי הכדור עבר מתחת לגוף שלו.

אריאל גרייזס 3 בדצמבר 2015

אני בהחלט חושב שאוריגי עזר, אבל בזה שהוא הסתיר לשוער יותר מאשר נגע בכדור.
בכל מקרה – אם זה היה שחקן של סוטון שנוגע בכדור, היו קוראים לזה גול עצמי? אני די משוכנע שלא. אז זה גול של מורנו..

אלי 3 בדצמבר 2015

תסתכל מהזווית הזאת.
https://youtu.be/ZEu5m40F_c8
זה נראה שהשוער היה עוצר את זה.
הייתי אומר שזה היה גול עצמי במידה וזה היה שחקן של סוטון, כנראה…

אופיר 3 בדצמבר 2015

חולה, חולה, חולה על קלופ, ומקנא, מקנא, אבל מה? מבסוט בשבילכם ובשבילו.

הבן אדם – ואין כאן שמץ של הגזמה – לקח על עצמו את הג'וב הכי קשה בכדורגל (ואל תספרו לי על ריאל מדריד, מועדון עם משאבים בלתי נגמרים): המועדון עם הדיסוננס הכי גדול בין הדימוי העצמי שלו והמציאות, ג'וב שאפשר רק להכשל בו. בינתיים הכל נראה ורוד, והלוואי שימשיך להוכיח לכל מי שחשב שההצלחה שלו בדורטמונד היתה fluke את ההיפך.

דונטה פישטה קונטרה ונטה 3 בדצמבר 2015

אני מבין מהדברים שלך שהיית מחליף אותו בשמחה בונגר?

אופיר 3 בדצמבר 2015

פחחח… הייתי מחליף את ונגר באייל לחמן.

cookie-monster 3 בדצמבר 2015

קלופ לקח את ליברפול בדיוק בגלל הדימוי העצמי הזה. רק שהוא יודע לאיפה ליברפול כמועדון יכול להגיע. שום דיסוננס. אמונה.
ולבנאדם יש שאיפות! והוא שונא שונא שונא להפסיד. זה כבר ברור.
מישהו כתב כאן איפשהוא שהוא ראה בליברפול כצעד הבא בקריירה שלו.
לגמרי נכון.
ולדעתי לאיפה שהוא חושב להגיע איתנו בין השאר- לא היינו כבר כמעט עשור . והוא יודע שאנחנו יכולים ושיש מי שידחוף ושהמועדון לא בדיוק יתעלף מרק להגיע לשם. כי זאת ליברפול.

הוא לא בועט בדרקון .יותר מדגדג אותו. שבוע אחרי שבוע. לאט לאט. העיניים של הדרקון לא פתוחות. אבל הוא מרגיש שמשהו מסביבו קורה. ולא בכאילו. באמת.

אם תרצו אין זו אגדה.

Gil - Zimbabwe 3 בדצמבר 2015

כתבת יפה ונכון. אני חושב שהשינוי הכי חשוב שקלופ הביא (אם רק היה לברנדון רוג'רס עוד ניצחון לא היינו מודאגים) זה בראש של השחקנים. כיום זה ניראה שגם ההרכב השלישי ינצח משחקים שהוא על הקווים.

אבי גלברט 3 בדצמבר 2015

סיכום מדויק ,אין מה להוסיף אלא לחיות את הרגע בתקוה שימשך כמה שיותר .כייף גדול .לא בא לי היום לחפש מגרעות… .

matipool 3 בדצמבר 2015

+1

ריצ'י מקאו 3 בדצמבר 2015

מעניין, גם לי עברו מחשבות דומות על מה רודג'רס חושב במהלך המשחק ואם הוא מסוגל בכלל לצפות ואם הוא אומר לעצמו שיש לו חלק בזה וגאה או מקלל את כולם שלא נתנו לו להוכיח ושמישהו אחר קוצר את פירות העבודה שלו.

רובי פאולר 3 בדצמבר 2015

כל מילה, אריאל! בפרט הסיפור המצוין הזה על שבלולאנה :-)
הבעיה הגדולה של רודג'רס שהוא זנח את משחק הלחץ המדהים של לפני שנתיים ועשה כל מיני נסיונות לא מוצלחים והתקבע על פרדיגמות לא טובות…
מילא…שאלו יהיו צרותינו…
ומי שלא ראה את הראיון עם קלופ אחרי המשחק הפסיד… הבנאדם על גראס או קוקאין או השד יודע מה…הוא פשוט איש חמוד!
אין ציונים כי הייתי תורן וחזרתי עכשיו ולא ראיתי את המשחק, מצידי 10 לכולם (חוץ מלוקאס. לו 11!)

רובי פאולר 3 בדצמבר 2015

וכל הכבוד למגיבים בפוסט הקודם שהשרו על צ'אן את הרוח להמשיך ולבשל היטב :-)

אלי 3 בדצמבר 2015

לה-טיסיה (שהיה שהפרשן באולפן של סקיי) אמר במחצית שהוא בטח היה מסובב את הברך שלו אם הוא היה מנסה למסור ככה…

אבי גלברט 3 בדצמבר 2015

אכן קלופ חשוד כמשתמש כבד ….כמו שנאמר במערכון של הגשש "בלתי עציב" ….

ran 3 בדצמבר 2015

בטחון, אבל גם הרבה מזל…
המשחק התחיל כל כך ברנדן רוג'רסי – צ'אן בכבדות מאפשר לשחקן להרים ומורנו שוב לא סוגר טוב את מאנה (למיטב זכרוני מאנה הבקיע גם במשחק הקודם על מורנו?),
אבל אז הגיע סטארידג', למרות החלודה (ראו את זה בעצירת הכדור הבעייתית בגול הראשון) הבחור פשוט גולר ענק
ושני השערים שלו שברו את סוטון ואפשרו לחגיגה להתחיל.
אין לי טיפה צער על BR, הוא הלך בדיוק בזמן – ניתנו לו שתי התחלות עונה לבנות קבוצה מחדש אחרי עזיבת סוארס והוא כשל בשתיהן והקבוצה היתה חייבת רענון. אני באמת חושב שהוא מאמן טוב, אבל המיצוי היה דו צדדי והפרידה הכרחית.

לא רק העומס מפחיד (והוא אכן מפחיד),
אני פשוט לא מצליח לראות איך מהחבורה הקדמית שכוללת את קוטינו שחייב להיות ראשון על הלוח, פירמינו, אייב, בנטקה וסטארדיג', בוחרים שלישית חוד מבלי להנזק. קשה לראות שינוי בגישת 3 שחקני הקישור, מה שמותיר שני מקומות בהתקפה כי כאמור קוטיניו חייב להיות על המגרש. השחקן השני שלדעתי חייב לשחק הוא בנטקה, כשהוא בכושר רוב ההגנות יתקשו להסתדר איתו ונותרו עם מקום אחד. סטארידג' לא לוחץ מספיק לכן הבחירה תהא לכל הנראה באייב. בלאגן…סטארידג' בריא הוא פריבילגיה גדולה מדי נכון לאיכות הסגל של היום להוות שחקן מחליף.
תחושת הבטן אומרת שלאור ההצלחה, קלופה יקבל יד חופשית להביא שחקנים בינואר וזה אומר עוד שחקן לכל הפחות לפול השחקנים בחוד.

ע.נ. צפון 3 בדצמבר 2015

מסתבר ש "Rodgers is a good scout"

זה משנה 3 בדצמבר 2015

התחושה שלי היא שאם סטארידג' מסיים את העונה עם עשרים שערים לערך ובריא, ריאל ישימו עליו הרבה כסף.
מקווה שאני צודק בנוגע לחלק הראשון, ושאתבדה בקשר לחלק השני.

משה 3 בדצמבר 2015

אני חושב שבלם זה רכש הכרחי, סאקו נוטה להיפצע ואני לא סומך על לוברן. שיחקנו אתמול נגד ההרכב הראשון של סוטון במשחק חוץ, אם רנדל וסמית (איזו הגבהה ) היו טובים בשביל המשחק הזה אפשר לתת להם גם משחק ליגה מדי פעם ובטח לשחק בסיון.
גם אני הצטערתי על רוג׳רס אבל בניגוד לאחרים מעולם לא תליתי את הכשלון שלו בסגל השחקנים אלא ביכולת שלו להוציא מהם יותר. התקופה האחרונה לא מצביעה על כך שזה היה קורה גם אצל רוג׳רס אלא על העובדה שההחלפה שלו היתה מהלך נכון.

אסף the kop 3 בדצמבר 2015

*** אופ טופיק ***

ההצטרפות של ג'רארד לאימוני הקבוצה. טוב או רע ? בעד או נגד ?

אני נגד.

*** אופ טופיק ***

ריצ'י מקאו 3 בדצמבר 2015

נגד

אוהד 3 בדצמבר 2015

מהראיונות של קלופ עולה כי הייתה התכתבות ושיחות לפני הצטרפות של סטיבי לאימונים.
לפי דעתי קלופ הבהיר לו שאין סיכוי שבעולם שהוא יצטרף לסגל ולכן נתן אישור למהלך
כולם ( השחקנים, ההנהלה, המאמן וסטיבי במיוחד) מבינים שהוא בא על תקן אורח מיוחד לכן אני בעד.

cookie-monster 3 בדצמבר 2015

לי אין בעיה עם זה שBR עזב.
הבנאדם איבד את הדרך בליברפול די בבירור. ניסיונות מוזרים בהרכבים. כבר איבד את הדחף. גם השחקנים איבדו בעקבות זה. הרגיש שהוא רק העביר את הזמן הנסיון להיות מספיק בסדר ובפחד שיפוטר. ואם אתה חי בפחד הוא בסופו של דבר סוגר עליך.
אז יש המון סימפטיה לבנאדם. הוא עשה עבודה טובה. הבעלים השיגו לו כלים בלא מעט כסף. אבל זה ניכר שזה כבר לא היה האדם שהגיע אלינו . כל סיפור סוארז זיעזע את המערכת והוא פשוט לא הצליח להתאושש. כולי תקוה שימצא את מקומו. וימשיך הלאה.
אנחנו בברור המשכנו.

אריאל גרייזס 3 בדצמבר 2015

גם לי אין שום בעיה עם זה שהוא עזב. זה היה צעד שצריך לקרות אין שום ספק בזה. אבל בלי קשר – אני חש צער עליו. הוא שומע את כל השחקנים מהללים את רוג'רס ואת האוהדים עפים עליו – זה בטח לא קל. ברור שהוא הביא את זה על עצמו אבל זה לא אומר שאין לי אמפטיה אליו

D! פה ועכשיו 3 בדצמבר 2015

תמיד מצער שמישהו מאבד את עבודתו, גם אם הרוויח בה יפה יפה.

ניק 3 בדצמבר 2015

כמו שמוכיחה הקבוצה שבמקום ה-3 : התקפה זה מותרות :)

TD 3 בדצמבר 2015

BR מאמן מצוין אבל עוד לא מגובש עד הסוף וגם השחקנים אצלו לא היו בטוחים מה התוכנית (במיוחד לאור השינויים התכופים) – זה כנראה יבוא עם עוד ניסיון. אצל קלופ הכל מרגיש אפוי – הוא יודע מה כל שחקן צריך לעשות, התוכנית ברורה (וכנראה גם פשוטה), ונראה שגם ברורה לשחקנים (גם לאלה שלא משחקים באופן קבוע). אני מקווה שBR צופה ולומד.

*בנוגע לשבלולאנה – לפני שהגיע לליברפול הוא נתן עונה של 9 גולים ו-5 בישולים. הוא חייב להכניס כבר את הכדור לרשת. מה שכן, מגיעה לו מילה טובה על המאמץ, הוא לא מפסיק לרוץ וללחוץ.
*בנוגע למורנו – לסוכן שלו יש עוד חוצפה לדבר על ריאל מדריד?

D! פה ועכשיו 3 בדצמבר 2015

לא שמעתי על מורנו וריאל – אבל לעולם כנראה לא נצליח להשאיר שחקנים ספרדים כשריאל או בארסה ירצו אותם. רק צריך לקבל את הסכום הנכון. ממילא רוב השחקנים שמגיעים לריאל נכשלים חרוצות.
לבריאות.

dorigil 3 בדצמבר 2015

אם ההבדל ברמת האימון בין רודג'רס לקלופ מזכיר במעט את ההבדל ברמת הראיונות, אפשר להיות אופטימי.

ערן (המקורי) 3 בדצמבר 2015

לגמרי. כיף. רק שיימשך.

מאיר (חדש בשכונה) 3 בדצמבר 2015

לא יאומן אבל הקבוצה הזו היא ההצגה הכי טובה בעיר. פשוט מחכה לראות משחקים שלה כאשר כולם רצים כמו משוגעים ומניעים כדור. והיום זה היה בלי היהלום קוטיניו. סטארידג'- אומן על מגרש כדורגל, נורא שיש לו חצי קריירה, כי כל שאר הזמן הוא פצוע.
בעונה כזו שאין ממש קבוצות גדולות, ליברפול חייבת להיכנס לרביעייה ואם סילבה לא היה חוזר לסיטי, הייתי מפנטז עבור הקבוצה הזו על אליפות.

D! פה ועכשיו 3 בדצמבר 2015

יש לנו כרגע (ממש כרגע כי דניאל תיכף שובר ציפורן זכוכית) שלושה חלוצים, לקבוצה שכבשה בסיטי ארבע בלי חלוץ. הנדו חוזר בתור איום מרחוק (רק איום) ומסירה מעולה בנוסף לצ'אן ואייב יכול להוכיח השנה שכשרון יכול לפרוץ בקבוצה שמתנהגת כמו קבוצה והולך לה ולהסביר לסיטי שלשלם על סטרלינג 50 זה די מיותר.

ועדיין, אני מקווה להיות בין ארבע הגדולות בסוף השנה, הליגה ארוכה, חוסרים בהגנה, רגלי זכוכית בהתקפה, אימפוטנטיות ארוכת שנים לא נעלמת ברגע.

השמחה. זה החלק הכיף בקבוצה הזו. העונה של לואיס הייתה הקבוצה של לואיס, תשוקה בלתי נגמרת. כרגע זו העונה של קלופ, חבורה שעובדת לפי שרביט המאמן חבורה שמחה בחלקה. כל מה שהוא דיבר עליו במסיבת הפתיחה אלו הדברים שקורים. חוסר הפחד (המשתק) לאבד ולטעות, השימחה, השימחה, הלחץ מקדימה, המהירות. האמונה. איזה כיף.

טל 12 4 בדצמבר 2015

מהנה מאד היה.מזמן לא נהנתי ככה מהקבוצה. השחקנים נראו לי משוחררים יותר במשחק ההתקפה וכולם מחוייבים למשחק ההגנה,פשוט כיף.אני לא חושב שצריך להתלהב יותר מידי מהתוצאה,בליגה זה סיפור אחר,אבל לראות את ההתקדמות של השחקנים והבטחון של כולם כקבוצה זה מעודד לקראת ההמשך בליגה, מעבר להנאה ממשחק בגביע הליגה.

אני חושב שצ'אן מרגיש יותר חופשי לעשות את הטריקים שלו בהתקפה בתקופה האחרונה, וגם אתמול הוא בישל שער נהדר. הוא יכל לעשות יותר כדי למנוע את כדור הרוחב שהוביל לשער הראשון,לדעתי,אבל מעבר לזה הוא נתן את מה שהוא יכול לתת לקבוצה.

אני מקווה שלא יהיו בעיות עומס – פציעות,לי בכל אופן עולה הדופק רק מלחשוב על הרכב בו משחקים יחד צ'אן,הנדרסון,קוטיניו,פרמינו,סטארידג' ומי עוד? בנטקה? אייב? אולי אוריגי? פתאום אפשרויות רבות בהתקפה.

Comments closed