יומן האליפות של הפטס (13)

התאוששות יפה אחרי שני הפסדים

12347651_1030551853652631_6682382660352862442_n

למרות שהיריבה לא ממש היוותה אתגר, למרות שההתקפה עדיין רחוקה מלתקתק ולמרות הרבה מאוד פציעות (כרגיל, שוב), יש לא מעט סיבות לצאת אופטימיים מהמשחק הזה.

קודם כל, כנראה שההיבריס שעלה לבליצ'ק שבוע שעבר לראש גרם לו לחזור ליסודות ולהפסיק להתחכם. שזה אומר בלי יותר מדי מסירות עמוקות של בריידי, חזרה למשחק הריצה והתעקשות עליו אפילו אחרי הפציעה של בלאונט ובלי כמעט טעויות (למעט הפאמבל באחת ההחזרות).

כמובן, תמיד טוב לראות את גרונק על המגרש, רץ ותופס כדורים. ההבדל במשחק ההתקפה איתו ובלעדיו הוא שמיים וארץ. זה עולה לכולנו בבריאות, כל פעם שהוא תופס כדור אתה רק רוצה שהוא ייצא מזה בשלום, אבל בינתיים טפו טפו הכל בסדר.

גם ההגנה נראית מצוין וממשיכה לנצח לנו משחקים. יפה לראות את ההתפתחות של השחקנים. פטריק צ'אנג עושה עבודה אדירה בסייפטי, הארמון החליף את מקורתי כמעט בלי שנרגיש (רק שיחזור מהר) ולוגאן ראיין הופך לאט לאט לקורנר משובח. כמו בשנה שעברה, אז ריווס היה על הרסיבר מס' 2 של הקבוצה היריבה, גם השנה באטלר יושב על הרסיבר השני (ועשה עבודה מצוינת, למעט טעות אחת), בעוד ראיין נשאר עם הרסיבר מס' 1, עם חיפוי של הסייפטי. לדעת לסגור ככה את הופקינס, אחד מחמשת הרסיברים הטובים בליגה, זה בהחלט לא הולך ברגל.

גם מקדימה, הכל נראה טוב. סוף סוף חזרנו לראות פאס ראש כמו שצריך וטוב לראות את קולינס חוזר למוטב ואפילו את מאיו מספק עבודה נאה בליינבקר בהעדרו של הייטוואר והפציעה של פריני. נדמה שלפטס יש אוסף בלתי נדלה של גופות לזרוק מקדימה וללחוץ על הק"ב וזה נראה לא רע בכלל.

אני לא יודע כמה אפשר להסיק מהמשחק הזה (ולצורך העניין, גם במשחקים הבאים) כי באמת לא עמד מול הפטס איזה טופ קוורטרבק – מצד שני, גם שבוע שעבר לא היה אחד כזה, ועדיין לא הצלחנו להגיע אליו אפילו פעם אחת.

בקיצור, עם ההפסדים של סינסי ודנבר והפציעה של דלתון, שאולי יחזור לפלייאוף, שבוע הביי נראה קרוב מתמיד ואולי גם יתרון הביתיות בפלייאוף. נחזיק אצבעות לפיטסבורג שבוע הבא מול דנבר, שיסגרו לנו את הסיפור.

איזה הבדל עושה שבוע.

חוץ מזה – זה רק אני, או שביג וינס העלה עוד כמה קילו טובים, עד כמה שזה נשמע לא הגיוני?

חידון תע״ט (479). כדורסל יהודי
נו האדל - סיכום מחזור 14. תמונת מצב

68 Comments

ירון 14 בדצמבר 2015

זה רק אתה. וינס העלה הרבה יותר מכמה קילוגרמים טובים. הוא מעביר עונת פרישה ממסעדה למסעדה. רק שיהיה בריא

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

עם המשקל הזה, בריא הוא לא יהיה..

NoOne 14 בדצמבר 2015

אתה יודע כמה פרות יש בטקסס?

Amir A 14 בדצמבר 2015

על מה אתם מדברים? הוא 325 פאונד כבר 10 שנים בערך.
כולם מדברים על הסיפור של פגיעות הראש בפוטבול ואף אחד לא מדבר על מה קורה לשחקנים האלו ברגע שהם פורשים וכל המסה הזו הופכת משרירים לשומן.

Maldini 14 בדצמבר 2015

זו הדרך הקשה שמצפה לניו אינגלנד עד הסופרבול: ברוק אווזיילר, AJ מקארון, אלכס סמית' וההגנות של הקולטס והסטילרז

בחדשות אחרות אבל לא לגמרי אחרות – גרייזס, כבר סגרת מלון בסנטה קלרה?

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

למה ככה? אולי גקסונוויל?

NoOne 14 בדצמבר 2015

קנזס סיטי ופיטסבורג יפסידו משחק אחד או שניים , אני מעריך שקנזס יהיו אלה שיפסידו , הם לא קבוצה מספיק טובה לנצח 10 משחקים רצוף , היה להם הרבה מזל היום
הג'טס יהיו בפלייאוף והם הקבוצה היחידה בכל הליגה שמסוגלת לנצח בפוקסבורו בפלייאוף
הג'טס מסוגלים לנצח כל קבוצה ב AFC חוץ מהסטילרס , אין להם סיכוי לנצח את הסטילרס

YG 14 בדצמבר 2015

חחח, אתה גדול אתה!
אלו הג'טס, הם ימצאו דרך להפסיד לאיזה הפועל יהוד או משהו כזה. אעלק לנצח בפוקסבורו, קודם שיגיעו לשם

NoOne 14 בדצמבר 2015

יכול להיות , עדיין הם הקבוצה היחידה שיכולה לנצח בפוקסובורו בפלייאוף
הג'טס מזכירים לי את הג'יאנטס של שנות הסופרבול , קבוצה בינונית במשך כל השנה שאיכשהוא מתחברת בדצמבר

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

מה שנצחון על טנסי עושה לבן אדם.

NoOne 14 בדצמבר 2015

עושה קצת פחות ממה בנצחון על יוסטון עם חצי וואט עשה לך
הג'טס יכולים להפסיד אפילו למאט קאסל ביום שבת אבל אם הם יגיעו לפלייאוף הם הקבוצה היחידה ב AFC שמסוגלים לנצח בפוקסבורו , לא כזה מסובך
זכור לי גם איך זלזלת בג'יאנטס , פעמיים

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

לא מזלזל באף אחד, משועשע מהמאניה דיפרסיה שלך. הרי עוד שבוע תפסידו למאט קאסל ונשמע איזה אפסים כולם.
בתכלס, אף אחד לא יודע מי יתחבר ומי לא. אם הפטס ישארו בריאים, הם הטים טו ביט בafc. זה מה שאני יודע. כל השאר זה ספקולציות

NoOne 14 בדצמבר 2015

כבר לא תשמע ממני איזה אפסים , העונה הזאת היא הצלחה גדולה לדעתי גם אם לא יהיו בפלייאוף
אמרתי לפני תחילת העונה שרק העובדה שפיטרו את רקס תגרום לג'טס לקפוץ 3-4 משחקים במאזן ולבפאלו לרדת 3-4 משחקים במאזן

Maldini 14 בדצמבר 2015

כן הקבוצה היחידה שיכולה לנצח בפוקסבורו, במיוחד עם כל הליינבקרים והסייפטים שמסוגלים לשמור על גרונק וצ'נדלר ואמנדולה או עם ה-DL שלא מצליח לייצר שום לחץ על ה-QB אם בולס לא שולח בליצים של 6-7 אנשים שבריידי טוחן ויורק לארוחת בוקר

התקפית אתם מסוגלים לעמוד מולם אבל זה יצריך משחק מושלם מפיצפאטריק שקשה לסמוך שייתן

ובכל מקרה כל זה לא משנה כי הסיכוי שהג'טס יהיו בפלייאוף שואף למינוס, קנזס לא הולכת להפסיד שום שני משחקים, לא לג'ימי סנטה קלאוס ולא ללג'וני ווקר, בטח לא בבית, ופיטסבורג בכושר שלהם אם לא תנצח את 3 המשחקים הבאים שלה בדאבל דיג'יטס זה ייחשב לאפסט

NoOne 14 בדצמבר 2015

אתה תמיד פסימי , אני לא מחפש סיבות למה זה לא יקרה , הג'טס והפאטס זה בדרך כלל משחק צמוד , בדיוק כמו שהיה מוקדם יותר השנה , במשחק צמוד הכל יכול לקרות
רקס ראיין ,מארק סאנצ'ז וג'ינו סמית כבר לא פה , אני לא צריך לעצום עניים בכל סנאפ של ההתקפה

מיקיג' 14 בדצמבר 2015

לגבי הפלייאוף אתה כנראה צודק, לגבי ה-DL לא ראית כנראה יותר מהיילייט של הג'טס העונה.

וצפריר צודק בדבר אחד, גם בלי הפלייאוף, 9-10 נצחונות הוא שיפור יותר ממספק לבריאות הנפשית שלי אחרי שלוש השנים האחרונות. לא צריך להיות גרידי.

Maldini 14 בדצמבר 2015

ראיתי את כל המשחקים של הג'טס העונה, אולי אתה לא הבנת מה ראית או את מה שכתבתי, כמה פעמים ראית באמת לחץ שמגיע ל-QB מ-3-4 man rush? הדברים היחידים שעובדים אלה בליצים על שלל וריאציות (סייפטי בליץ, קורנר בליץ, דיליי בליץ, אול אאוט בליץ), זה הטריידמארק של בולס כ-DC וזה מה שהוא עשה כל השנים בהצלחה באריזונה, וזה לא דבר גרוע כי זה עובד מול רוב מוחלט של הקבוצות וה-QB's אבל לא מול העילויים כמו בריידי ופייטון מאנינג שיודעים לזהות את זה לפני הסנאפ ולדעת בדיוק מי ההוט ריד וללכת אליו

גיל 14 בדצמבר 2015

עד הפלייאוף מאנינג ישחק.

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

הדרך היחידה שמאנינג רואה מגרש השנה זה אם אוסווילר נפצע

יובל 14 בדצמבר 2015

נדבר אחרי התבוסה לפיטסבורג, כשאפילו הדיוויזן יהיה בסכנה. הימור שלי – הוא יעלה כבר נגד סינסנטי כדי לנסות להבטיח ביי ויק.
לא בטוח שביכולת שלו השנה הוא מסוגל אבל אני בכנות לא חושב שאוסוויילר יכול להוביל את דנבר לשום מקום.

גיל 14 בדצמבר 2015

אוסווילר היה גרוע מאוד, חלק מזה לא באשמתו כמו השמטות נוראיות של ורנון דיוויס ותומאס, אבל לחוסר היכולת לשים ט"ד כבר 7 רבעים אין כפרה. הוא מחזיק בכדור יותר מזמן, למרות שהוא 3 מטר הכדורים שלו מוסטים וברד זון הוא פשוט נוראי. הוא נכנס לסיטואציה לא פשוטה ויכול להיות שעוד יתפתח להיות ק"ב טוב אבל לדעתי השנה זה גדול עליו, רואים את הלחץ שיש עליו כל סנאפ.

ק. 14 בדצמבר 2015

גם האלטרנטיבה לאוסוויילר נוראי השנה ברד זון, רק הוא מאבד יותר כדורים.
לאותו אחד, אגב, יש 3 ט"ד ב-16 הרבעים האחרונים ששיחק

גיל 14 בדצמבר 2015

שאותם הוא שיחק פצוע. בהנחה שהוא חוזר פחות או יותר בריא, הוא יהיה טוב ממה שיש עכשיו.

ק. 14 בדצמבר 2015

אתה יודע אתזה בוודאות (מלבד המשחק מול הצ'יפס)?
לגבי הרדזון זה נכון לכל השנה, הוא מתקשה מאד כשהוא כבר מצליח להגיע לשם. זה די מדהים כי בשנתיים ההראשונות שלו בדנבר היו להם את האחוזים הכי טובים בליגה (אם אני לא טועה) של ט"ד בדרייבים שהגיעו לרדזון.

גיל 14 בדצמבר 2015

כן, בוודאות, דיברו על זה. והוא אכן לא טוב ברד זון אבל גם לא כזה גרוע. 9 ט"ד ו3 אינטרספשנס. רק אחד בתוך העשרה יארד. שוב, אם הוא בריא בלפחות 80% זה נו בריינר בעיניי לתת לו לשחק.

גיל 14 בדצמבר 2015

אחרי התצוגה אתמול אני מאמין כשהוא יהיה בריא הוא ישחק. לדעתי זה יקרה בעוד שבועיים כי המשחק הבא לא ממש חשוב. גם אם יפסידו שם אז ניצחון על סינסי יבטיח ביי.

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

איזה תצוגה? אוסווילר היה בסדר גמור אתמול ועשה את מה שצריך כדי לנצח. זה לא אשמתו שהקבוצה איבדה שני כדורים ליד האנדזון ואחר כך הקיקר שלו פספס, שלא לדבר על קו ההתקפה שלו שלא היה קיים. זה עדיין היה משחק טוב יותר מכמעט כל מה שפייטון עשה השנה. אוסווילר לפחות לא הורג את הקבוצה עם אינטרספשנס

גיל 14 בדצמבר 2015

אם בבסדר גמור אתה מתכוון שהוא לא איבד כדור, אז כן, הוא היה בסדר גמור, אבל זה רף נמוך מאוד. הוא לא שם ט"ד באנדזון למרות ביקורים נשנים שם, ולא משחרר כדור מספיק מהר. נכון, קן ההתקפה לא היה טוב אבל הוא היה צריך להפטר מהכדור כמה פעמים לפני שקיבל סאקים מיותרים. אני מעדיף את פייטון עם אינטרספשנס פה ושם אבל גם כזה שמייצר נקודות כשצריך. לפייטון אין אולי זרוע אבל באנדזון הוא היה עושה הרבה יותר, ובטח כשהוא יהיה בריא הוא ישחק הרבה יותר טוב לדעתי.

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

שי נו. 35 מ-51 ל-300 יארד זה אחלה מספרים. המאנינג שלך גמר את הסוס, הלאה

גיל 14 בדצמבר 2015

אחלה מספרים? רק מראה שלא ראית את המשחק. ואני מבין שמאוד היית רוצה שהוא יגמור את הסוס, אבל לצערך זה לא יקרה.

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

ראיתי את כל המשחק. אוסווילר לא הסיבה שהפסידו. מה שאי אפשר לומר על ההפסדים בתקופת פייטון. שלא לדבר על כמה ניצחונות שההגנה שלו הצילה לו את התחת.

גיל 14 בדצמבר 2015

אוסווילר לא הסיבה היחידה שהפסידו אבל יש לו חלק גדול בזה. אם ההתקפה לא שמה ט"ד אחד זה לא גם אשמת הק"ב? תסתכל על המסירה שלו ברד זון כשהם מובילים 9-0. עומד שחקן חופשי לגמרי והוא מוסר לו מעל הראש. פייטון עם כל מה שהוא נכה היה מוסר את זה בלי בעיות. לאוסווילר יש את מסירות ברייאן גריס הללו כשיש לך 10 ו-3 הוא מוסר ל4 יארדים לתוך צפיפות במרכז. ככה משיגים הרבה השלמות מיותרות. עדיף להעז גם אם תזרוק אינטרספשן. ונכון, פייטון אשם בהפסדים אבל הוא היווה חלק חשוב לפחות בחלק מהניצחונות וכשהוא בריא הוא יהיה מספיק טוב כדי להוביל אותם.

יובל 14 בדצמבר 2015

וזה בניגוד לאוסוויילר שניצח את הברס רק בגלל שההגנה עצרה המרה ל-2 נקודות, את הפאטס בזכות השופטים ואת ס"ד בזכות ההגנה ששמה טד הגנתי (ההתקפה ייצרה רק 10 נק' שלמות, 7 מהן בדרייב הראשון).

אוסוויילר הוא בהחלט אחת הסיבות לזה שהם הפסידו, אם היו קוראים לו פייטון מאנינג הוא בוודאי היה הסיבה היחידה. כולם היו רוקדים לו הורה על הראש כמו אחרי המשחק נגד הצ'יפס (אגב זה המשחק היחיד שהוא הפסיד לדנבר, את המשחק נגד הקולטס אנדרו לאק ניצח ).

גיל 14 בדצמבר 2015

המשחק היחיד שדנבר שמו 20 נקודות מועלה עם אוסווילר כפותח הוא נגד הפטריוטס שם היה בינוני במקרה הטוב. זה לא מה שיביא להם אליפות. אכן הסיכויים עם מאנינג לא גדולים גם הם אבל לפחות הוא נותן להם סיכוי.

עורב סגול 14 בדצמבר 2015

בן השמן יקלקל את החגיגה לצערי בדרך להפסד בסופרבול.

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

קולטס, בראונס, ריידרס ועכשיו סינסי מינוס חצי קבוצה – אלו הניצחונות האחרונים של פיטסבורג. הם נראים טוב כרגע אבל צריך לשים את זה בפרופורציה. ההגנה שלהם מאוד בעייתית. בנוסף, לפטס תמיד היה את המספר שלהם.
אולי השנה זה יקרה, לך תדע

עורב סגול 14 בדצמבר 2015

יד על הלב, מבין הקבוצות בפליי אוף, את מי הכי פחות היית רוצה לפגוש?
פיצבורג היחידים שיש להם את האופי והניסיון במשחקים בינואר..

בגמר AFC בין הסטילרס לפאטס אני מאחל הצלחה לדעא"ש

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

את הרייבנס..

בליקי 14 בדצמבר 2015

ברור שאת הרייבנס, זה אפילו לא קרוב

עורב סגול 14 בדצמבר 2015

אין קבוצה כזאת העונה.
חכו ל2016

עמי ג 14 בדצמבר 2015

הסטילרס הרבה יותר טובים מהמאזן שלהם.
רוב ההפסדים שלהם הגיעו כשבן היה פצוע בחוץ.
זו קבוצה התקפית מאוד שממש כיף לראות השנה. חבורת רסיברים אימתנית שקשה מאוד לעצור.
למרבה המזל אם הפטס יפגשו אותם זה יהיה בפוקסבורו.

אני נוטה להסכים עם גיל. דנבר עם מאנינג יותר מאיימת מאשר בלעדיו.
הרסיברים שלהם אכן השמיטו אתמול הרבה כדורים פשוטים אבל כשלא משיגים ט"דים זה גם (והרבה) באשמת הקווטרבק.
לא יודע אם פייטון עוד יחזור העונה אבל במידה וכן – זה יהיה סיפור מאוד מעניין.

גיל 14 בדצמבר 2015

אני מהמר על עוד שבועיים. שבוע הבא זה יהיה המשחק הראשון שבו דנבר יפגרו מההתחלה ואז נראה אם אוסווילר מסוגל לעשות משהו.

ניינר / ווריור 14 בדצמבר 2015

ג'יי ג'יי לא היה פקטור במשחק הודות לתכנית של בי.בי. ומלקולם באטלר הפך לואחאד שאט דאון קורנר שאני לא זוכר מי זה דריל ריוויס.
הפאטס בטוח יקבלו שבוע חופש אחרי אתמול ואני לא רואה אף קבוצה בafc שיכולה לעצור אותם

Maldini 14 בדצמבר 2015

הוא לא היה פאקטור בעיקר כי היד שלו נשברה באימון השבוע ואם אתה רומז שיש לבי בי לוציפר קשר לזה אז אני מסכים איתך

מה שאני עוד מסכים איתך לגביו הוא באטלר, במיוחד בפעמיים שנייט וושינגטון בגיל 80 טחן אותו בדאבל מוב למה שהיו אמורים להיות TD's של 70 יארד אבל הוייר מסר קצר מדי כמו האפס שהוא היה ויישאר כל הקריירה

באטלר אחלה קורנר, מעל הממוצע ועם פוטנציאל להשתפר, אבל הרמות שעושים ממנו יוצאות מפרופורציה, ריבאס איילנד עאלק, כל שבוע טוחנים אותו לפחות פעמיים-שלוש במשחק לביג פלייז

ק. 14 בדצמבר 2015

גם עם יד שבורה הם עשו עליו הרבה פעמים דאבל-אפ

Maldini 14 בדצמבר 2015

נכון אבל זה לא שונה ממה שכל קבוצה עושה מולו והוא עדיין מוצא דרכים להיות אפקטיבי מולן, אתמול הוא לא הצליח להיות אפקטיבי בגלל היד השבורה ויוסטון ניסו להזיז אותו הרבה כדי לנסות להקל עליו ולמצוא את העמדה הכי פחות בעייתית לתפקד ממנה

לא הכל זו גאוניות של בליצ'ק, לפעמים הפאטס גם נהנים מסתם נסיבות מיוחדות ו/או מזל, אני יודע שמדובר בברייקינג ניוז עבור חלק אבל זו האמת

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

הוא לא היה אפקטיבי רוב השנה. במשחקים האחרונים היה יותר טוב, בעיקר כי נתקל בקבוצות חלשות וקלאוני הפך בריא אז קשה יותר לעצור את שניהם. לא היה שום דבר גאוני בתוכנית של בליצ'ק, הביצוע היה מצוין ובסופו של גם השחקן הכי טוב בדי ליין ניתן לעצירה בדאבל טים.

Maldini 14 בדצמבר 2015

לא אפקטיבי? אתה בטוח בזה? עד התצוגה המטורפת של מאק הלילה בדנבר הוא הוביל את הליגה בסאק'ס, tackles for loss, נוקדאונס, pressures ו-QB היטס בקצב מהיר יותר שהיה לו אפילו מעונת ה-DPOY. זה לא בא לידי ביטוי בתוצאות כי הוא לא יכול לכסות על סירחון של 10 אחרים ואכן רק בחודש וחצי האחרון כל היחידה העלתה את היכולת ויוסטון התחילו להיראות הרבה יותר טוב.

הקטע איתו הוא שגם שהוא כביכול "ניתן לעצירה" על ידי דאבל וטריפל טים זה שהוא מקבץ אליו משאבים ויוצר מצ'אפים של 1 על 1 לשחקנים אחרים וכבר על ידי כך הוא עושה את שלו, זה לא באמת משנה אם הוא עושה את הסאק או וויטני מרסילוס (למרות שזה הוא שעושה אותו ברוב המקרים)

קולינסוורת' הציג גרפיקה מדהימה במהלך השידור שב-50% מהמהלכים שלו העונה הוא נאלץ להתמודד מול דאבל או טריפל טים, זה פשוט חולני לגמרי

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

נו, זה מה שאני אומר, שעוצרים אותו יחסית בקלות. סאקס? ההגנה שלו בתחילת העונה חטפה נקודות על ימין ועל שמאל – זה אומר שהוא לא אפקטיבי

עידו ג. 14 בדצמבר 2015

להגיד שוואט העונה לא אפקטיבי זה כמו להגיד שבריידי העונה לא מדויק.

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

אם ההתקפה של הפטס היתה שמה 15 נקודות למשחק אז היית צודק. כשההגנה שלך חוטפת 30 למשחק, גם אם אתה מצוין, אתה לא אפקטיבי

עידו ג. 14 בדצמבר 2015

אני עם מאלדיני. האפקטיביות של שחקן לא נמדדת באפקטיביות של הקבוצה שלו אלא בתפקוד שלו בעצמו. בסופו של דבר זה משחק קבוצתי. שחקן הגנה או התקפה יכול לתת עונה מצויינת גם בקבוצה גרועה.

Maldini 14 בדצמבר 2015

לא, זה אומר שההגנה של יוסטון לא אפקטיבית ומסריחה, שחקן אחד טוב ככל שיהיה הוא לא המייק אור ברייק בין אם היא חוטפת נקודות או לא, זה פוטבול, לא בייסבול

ומה בקלות אם צריך לשלוח עליו דאבל וטריפל טים? אתה צוחק? יש הבדל בין JJ וואט השחקן לבין יוסטון ההגנה, משהו כמו 10 בני אדם, אחד הוא עילוי ותותח ומשחק מצויין כל העונה ו-10 אחרים הם בינוניים, לא יציבים שמסריחים רוב העונה

אריאל גרייזס 14 בדצמבר 2015

שוב, זה בדיוק מה שאני אומר. ששחקן אחד, טוב ככל שיהיה, אפשר לעצור אותו. וכשאני אומר בקלות, זה בדיוק זה – שמים עליו דאבל טים ועוצרים אותו. המתכון הוא די ברור.

Maldini 14 בדצמבר 2015

הבנתי אז עוצרים אותו ולמרות זאת הוא מוביל את הליגה בכל הקטגוריות שציינתי

מעניין איזה מספרים היו לו אם לא היו עוצרים אותו

עידו ג. 14 בדצמבר 2015

העניין הוא שוואט מצליח פעמים רבות להתגבר גם על הדאבל טים.

ק. 14 בדצמבר 2015

עם גרונק בריא במשך משחק שלם,יש לכם עדיין עונה מושלמת

גיל 14 בדצמבר 2015

ואגב, אני בטוח שתתייחס לזה בסיכום המחזור, אבל מה שהג'אגאורס עשו לקולטס לא חוקי בכמה מדינות. מי היה מאמין שהג'אגס יריצו תוצאה על הקולטס? אם פגאנו לא עף עוד השבוע או מקסימום בסוף העונה אני לא יודע מה כבר יעיף אותו. כזה כישלון והם עוד יגיעו לפלייאוף.

יובל 14 בדצמבר 2015

מי היה מאמין? אולי מי שהיה מאמין שצ'ארלי ווית'הורסט יהיה הקיובי שלנו ושהאסלבק הפצוע יצטרך לסחוב חצי עונה, ולמרות כל זאת אנחנו עדיין בתמונת הפלייאוף. הג'אגס היו השטיח שלנו במשך שנים רבות אז השמחה שלהם מובנת.
במקרה של הפסד ליוסטון לדעתי פגאנו וגריגסון עפים כבר בשבוע הבא.

גיל 14 בדצמבר 2015

שמע האסלבק היה טוב עד לשבועיים האחרונים ובכל מקרה, ההתקפה גרועה ככל שתהיה לפחות יש לה תירוץ. אבל שום דבר לא מצדיק את ההגנה המחפירה. פגאנו היה אמור להיות מומחה הגנתי.

יובל 14 בדצמבר 2015

גם דאנג'י היה אמור להיות, לאור כל מהפכת הקאבר 2 בטמפה ביי. זה לא קרה. יש מאמנים שבונים קריירה על שחקנים כמו פייטון מאנינג, יש כאלה שבונים קריירה על שחקנים כמו וורן סאפ, סימאון רייס ורונדה בארבר, ויש חלאות כמו דאנג'י שעושים את שניהם.
האסלבק נפצע כבר באמצע המשחק נגד פיטסבורג ( לא תירוץ כי היינו מפסידים אותו בכל מקרה ) וגם למשחק נגד הג'אגס הוא עלה לא כשיר. זה כבר לא משנה. השחקנים חייבים להבין שמהמשחק בשבוע הבא אין חזרה ולעלות כאילו זה הסופרבול. אם זה לא יקרה המסקנות הן בלתי נמנעות.

אלון 14 בדצמבר 2015

המסקנות הם כבר בלתי נמנעות גם אם איכשהו נגיע לפלייאוף. הצוות אימון קטסטרופה ואין אף שחקן אחד שעשה התקדמות השנה(אולי חוץ מדקוול ג'קסון), הילטון דורך במקום, פלינר בינוני להחריד, לאק סובל מקבלת החלטות רעה קו התקפה נורא ומאמני זוועה וכרגיל אין ריצה, השנה גם פאס ראש אין, איפה הימים של מאתיס ופריני…

ההפסד אתמול היה הכי מביך שראיתי של הקולטס אי פעם ב11 שנים.

גיל 14 בדצמבר 2015

פריני נהדר באריזונה.

יובל 14 בדצמבר 2015

לא הייתי אומר שאף אחד לא עשה התקדמות, מונקריף למשל היה נהדר השנה ודחק לגמרי את אנדרה ג'ונסון, הנרי אנדרסון היה אחד המועמדים לרוקי השנה ההגנתי עד שגמר את העונה ודייויד פרי היה סולידי גם כן. מסכים לגבי כל מה שנאמר על צוות האימון. בשנה הבאה אני חוזה שיהיה לנו פייטון את פייטון. לא חושב שהם יכולים לעשות עבודה יותר גרועה מפגאנו את המילטון. השאלה הגדולה היא מי יחליף את גריגסון.

אלון 14 בדצמבר 2015

הדבר הכי צפוי שנה הבאה עם גריסון זה רסיבר בסיבוב הראשון בדרפאט

ניינר / ווריור 14 בדצמבר 2015

תגידו, לא חסר לכם קצת פוטבול בבוץ ובשלג? כבר פאקינג דצמבר ואפילו בשיקגו ודנבר משחקים בשמש

גיל 14 בדצמבר 2015

תאשים את ההתחממות הגלובלית. טוב שחתמו השבוע על הסכם שיעזור אולי בעוד 50 שנה.

עמי ג 14 בדצמבר 2015

לא כל כך… ההפסד הראשון של הפטס הגיע בשלג. בלעדיו אולי היינו עדיין במאזן מושלם.
הוא בטח מחכה לינואר בפוקסבורו.

Comments closed