בוקר טוב, היום סופרבול!

רק שנקבל משחק טוב

Newton-Manning-SuperBowl-50

קשה להגיד שסוף השבוע הזה היה משהו שחיכיתי לו יותר מדי. אולי אוהדי פוטבול נייטרלים מצליחים להתרגש מהמשחק הזה אבל אצלי הוא לא מצליח לעורר יותר מדי אמוציות. אני מניח שככה זה כשהקבוצה שלך קרובה קרובה ובסוף לא משחקת שם. אני לא יכול להתלונן יותר מדי, כמובן – הקבוצה שלי שיחקה בשני סופרבולים בחמש שנים האחרונות, והיתה קרובה קרובה בשלוש השנים האחרות – שזה הרבה יותר ממה שמרבית האוהדים יכולים להגיד, אבל זה לא משנה את העובדה שהשבועיים האחרונים היו סוג של אנטי קליימקס מבחינתי. קראתי ראיון עם דווין מקורתי שבו הוא אמר שבפטריוטס היו מוכנים להתחיל את עונת 2016 כבר מחר, ואני מאוד מזדהה.

אבל ככה זה, אי אפשר להגיע לסופרבול כל שנה – וטוב שכך, זה היה מוציא את הכיף מכל העסק, אז נסתפק במשחק שיש היום בלילה.

והדבר העיקרי שיש לצפות לו זה שנקבל משחק טוב.

האם אני אופטימי? לא ממש. לכל משחק יש דינמיקה משלו, כמובן, ועוד שניה ניגע בזה, אבל על פניו זה נראה כמו עימות שעשוי להתפתח כמו המשחק לפני שנתיים. תחשבו ככה – אם בצד אחד היתה קבוצה שעשתה 15-1, פירקה את היריבות שלה בפלייאוף כבר בחצי הראשון והיו קוראים לה דנבר ברונקוס והק"ב שלה היה פייטון מאנינג ובצד השני היתה קבוצה עם מאזן 12-4, שקוראים לה קרולינה, הק"ב שלה זה קאם ניוטון והוא מסיים עונה עם 9 ט"ד ו-17 אינטרספשנס, כמה אתם חושבים שהליין היה על המשחק? אני מניח שהוא לא היה שונה ממה שראינו ב-2007 או 2001 כשהפייבוריטית הגיעה עם ליין של שני ט"ד יתרון.

אבל, פייטון מאנינג נמצא בצד של האנדרדוג, ולא משנה שהוא נתן את העונה הכי גרועה של ק"ב שמשחק בסופרבול אי פעם, בעוד קאם ניוטון הלא מנוסה כביכול נמצא בצד הפייבוריט אז הליין עומד (עדיין, גם אחרי שזז) על פחות מט"ד.

לי לפחות נראה שעל פניו, זה לא כוחות בכלל. קרולינה מציגה הגנה מעולה שמשחקת בדיוק על הפגמים של התקפת הברונקוז – יש לה ליינבקרים מעולים שמסוגלים לחטוף את המסירות הקצרות, שכרגע זה כל מה שיש לפייטון, והיא יודעת להפעיל לחץ טוב מאוד, שכמו שראינו בגמר ה-AFC, קו ההתקפה של הברונקוז מתקשה להתמודד איתו. מהצד השני, הברונקוז עם הגנה באמת טובה, אבל לא בטוח כמה היא תהיה אפקטיבית מול התקפה מהסוג שקאם ניוטון מריץ. זה נכון שהגנת הריצה של דנבר מעולה, אבל היא לא היתה צריכה להתמודד בכלל השנה מול התקפת אופשן, כמו שקרולינה מריצים, והיכולת שלה ללחוץ את הק"ב, כמו שעשתה לפני שבועיים לבריידי, תפחת בהרבה מול סוג התקפה כזאת שבה אתה צריך לדאוג להשאיר את ניוטון בפוקט ולא רק למנוע ממנו את המסירה.

למרות זאת, כמו שכתבתי, לכל משחק יש דינמיקה משלו. כשאני מסתכל על המשחק של דנבר לפני שנתיים מול סיאטל, זה מסוג המשחקים שעד עכשיו לא ברור איך התוצאה שלו היתה כל כך חד צדדית. ההתקפה של דנבר היתה מצוינת ואמורה לתפקד גם מול הגנה היסטורית כמו זו של סיאטל (עובדה, הפטריוטס, עם התקפה פחות טובה, הצליחו שנה אחר כך). אבל לפעמים מהלך אחד בתחילת המשחק, כמו הסייפטי ההוא, מסוגל לקבע לך את כל הדינמיקה שלו.

אם דנבר יצליחו בתחילת המשחק להמנע מאיבודי כדור ולעצור את הריצה של קרולינה כך שלא ייפתח פער גדול על ההתחלה, הרי שאנחנו עשויים לקבל קרב חפירות מעניין (טוב, אולי לא מעניין, ראה ערך דנבר נגד פיטסבורג בחצי גמר ה-AFC, אבל לפחות לא חד צדדי) שבו ההגנה של דנבר תהיה יותר דומיננטית ופייטון יצליח באמצעות דרייבים ארוכים ואיטיים להשאיר את ההתקפה של קרולינה על הספסל.

אני לא אופטימי, כמו שאמרתי, אבל אני רוצה שתזכרו את הפעם הקודמת שקרולינה הגיעו לסופרבול – מי האמין שג'ייק דלהום יצליח להתחרות בהגנה האדירה שהיתה אז לפטס וללכת ט"ד בט"ד אם טום בריידי? טוב, גם היום אני לא מאמין שג'ייק דלהום שיחק בסופרבול, אבל אתם מבינים את הנקודה. לסופרבול יש חוקים משלו.

ובכל מקרה, סופרבול הוא חגיגה. בין אם קרולינה יסיימו בתור אחת הקבוצות החזקות אי פעם או אם פייטון יצליח ללכת אל השקיעה עם טבעת סופרבול נוספת על החגורה שלו, הרי שנקבל סיפור מצוין בסופו של דבר.

רק שיהיה משחק טוב.

 

חידון מספר 487. סופרבול
נו האדל - סיכום הסופרבול

103 Comments

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

מה בוקר טוב איזה בוקר טוב, אתה ככה מתעלם מחבורת האימפוטנטים פותחי הרגליים המבוהלים באדום בעוד מופע הזוי של בעיטה בדלי???

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

אין לי מושג על מה אתה מדבר..
וברצינות – באמת שנגמרו לי כבר המילים השבוע. זה לא שאני מבואס (הייתי לעשר דקות בערך), זה שפשוט אין לי מה להגיד כבר. איך אמר לי חבר – אין שחקן אחד שאפשר לבנות עליו לשנים הבאות. אולי זה מוקצן – יש פירמינו, קוטיניו, אולי צ'אן והנדרסון – אבל זהו בערך. שממה

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

הייתי חייב לפרוק… אשתי הלכה להתקלח בדקה 75 ואמרה לי שהיא רואה שהכל בשליטה אז אמרתי לה ניפגש עוד רבע שעה אחרי שסנדרלנד ישוו מכלום…
טוב
תהנו בפוטבול שלכם

אלי 7 בפברואר 2016

השתתפה במחאת הכרטיסים?

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

לגמרי :-)

matipool 7 בפברואר 2016

אריאל – לגמרי .
בדיוק מה שחשבתי אתמול – על אילו שחקנים קלופ יכול לסמוך כדי לבנות קבוצה תחרותית ורלוונטית לטופ ?
מי שכתבת וכנראה שגם קליין . צריך להביא חצי קבוצה בקיץ אם לא רוצים להמתין שוב ולבנות קבוצה במשך שנים .

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

הראיה האופטימית שלי אומרת שלא צריך יותר מדי כאלו. צריך שני דיפרנס מייקרס אמיתיים ויהיה אפשר להתקרב לצמרת. תראה את לסטר עם ורדי ומחרז (שדרך אגב, ההבדל בינינו לבינם הוא פשוט מדהים. אצלם כל פעם שהם מקבלים את הכדור בהגנה הם מעיפים אותו ישר למעלה. אין מסירה הצידה, בטח לא אחורה. אצלנו, כל התקפה מתפתחת דרך עשרות מסירות לצדדים ואחורה. לראות אותנו אחרי לסטר זה חתיכת תסכול).
מה שקצת מרגיז בשבועות האחרונים זה שדי ברור שהעסק לא עובד התקפית. למה אנחנו לא מקבלים קצת יותר ניסויים. למה לא לזרוק כמה צעירים למגרש כדי לראות מה הם שווים ושיקבלו ניסיון? טשיירה, אוג'ו, אפילו סינקלייר בתור חלוץ – מה כבר יש לך להפסיד?

בני תבורי 7 בפברואר 2016

קבוצה שמחזיקה שחקן כמו לוקאס כאופציה ומשתמשת בו, היא קבוצה פחדנית ותבוסתנית. בקבוצה כמו לסטר אין לוקאסים.
עכשיו סופרבול.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

החילוף של לוקאס הוא בדיוק הסיבה שהגיע לנו להפסיד את המשחק. היה לנו גם בנטקה וגם סטארידג' על הספסל ובתור חילוף אחרון אתה מכניס את לוקאס כשאתה ביתרון שער? מגיע לך להפסיד.
מזל שקלופ לא היה על הספסל, הוא היה חוטף על זה

בני תבורי 7 בפברואר 2016

בדיוק. קבוצה שמובילה עשר דקות לסיום נגד מעצמת הכדורגל של סנדרלנד לא צריכה עוד מישהו בהגנה שיתרוצץ ברחבה ויגביר את ההיסטריה אלא עוד מישהו בהתקפה שיתרוצץ ברחבה ויגביר את ההיסטריה של סנדרלנד.

בני תבורי 7 בפברואר 2016

וזה שלא הפסדנו זה רק כי אף אחד לא רצה לערער את מעמדה של סיטי כבדיחת המחזור.

יוסי מהאבטיחים 7 בפברואר 2016

אם להפסיד לאלופה שבדרך והקבוצה הטובה באנגליה זו בדיחה, אז היא על חשבון כל הליגה.

אבי גלברט 7 בפברואר 2016

טוב עשית אריאל שלא הוצאת פוסט לבושה . לתפיסתי שלוברן יצא והיה ברור כבר מהדקה השלישית שסנדרלנד באו לבונקר היה צריך להכניס את בנטאקה ולהעביר את צאן להיות בלם . לשחק עם שני חלוצים מהדקה ה15 ולא בעשר דקות אחרונות ." מזל "שאלן נפצע אז נכנס אייב לפחות ….ההכנסה של לוקאס זה איבוד עשתונות מוחלט . חלוץ כמו סטארידג גומר אתמול בחצי שעה האחרונה עם שני שערים ….
אני מתחיל לחשוש שקלופ עושה בכוונה כדי להכין את הבעלים לפתיחת הארנקים בקיץ .
לא יכול להיות שכול מה שאנחנו רואים פה בפורום מכובד בישראל אחד המאמנים הטובים בעולם לא רואה ….
את דעתי על הצעירים כבא אמרתי פה כמה פעמים .
אתמול נשברו כל השיאים אין ספק . מי שמתעקש להיות אופטימי (בני) שיבושם לו …..
הקבוצה בהיסטריה . עשר דקות בלבד סנדרלנד ניסתה לשחק כדורגל וכבשה 2 שערים .
מביך אבל ממש ….

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

זה בדיוק מה שחשבתי – המממ… הרי מורנו כבר עשה את העבירת-סף-הרחבה-בוא-ניתן-מצב-חופשי-בחינם שלו, עכשיו נכניס עוד מישהו שייתן עוד מצבים טובים לסנדרלנד.
אני גם מאוווווד מודאג ממיניולה – ככל שהעונה מתקדמת הוא הולך ומאבד את זה. הגולים המרגיזים שהוא חוטף כבר לא קשורים להגנה שמתחלפת כל הזמן או לדברים אחרים, זה פשוט הוא.
סאקו גם על הפנים, דפו עשה ממנו בדיחה.
למה הבאנו את קולקר אם החילוף הראשון של בלם זה עדיין קולו טורה?
מורנו לא רציני בשני צידי המגרש.
ג'ו אלן לא מתאים לרמות האלו.
פירמינו לא יכול להרים לעצמו ולנגוח.
יועפו לאלתר כל הנ"ל וכל עדרי הלאלאנות למיניהם.
נמאס לי.

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

אגב, אריאל – שמת לב שפתחתי לך פה שרשור ליברפול חתרני? :-)

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

דווקא פירמינו הבקיע גול בנגיחה..

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

נכון, אבל עד כמה שאני זוכר הוא לא הרים לעצמו, העצלן, אלא מילנר.
פירמינו דווקא בסדר, אתמול הוא קם על צד ימין. כשהוא על צד שמאל בא לך להרוג אותו על האפאטיות הקלילה שלו.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

הא, קראתי "להרים את עצמו לנגוח", לא להרים לעצמו. אבל הוא כן שחקן שאפשר לבנות עליו, הוא פשוט לא צריך להיות החלוץ רחבה שלנו. אתמול זה פשוט היה מתסכל לאללה לראות את מילנר ולאלנה נכנסים לרחבה ולא יודעים מה לעשות עם הכדור שם.

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

זה פחות מתסכל מלראות את צ'אן רץ לרחבה, מאבד את הכדור בגלל שמסתבך עם עצמו, ועדיין ממשיך לרוץ לרחבה כמו פורסט גאמפ… ומשחק המסירות האימפוטנטי הזה לשומקום, והאיטיות הבלתי נסבלת, וההגבהות לאף אחד…
כן, פירמינו יכול לשחק 9-בכאילו כשיש לידו עוד שחקני התקפה, לא ליצנים.

בני תבורי 7 בפברואר 2016

אלן עד שנפצע היה מצוין

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

במה הוא היה מצוין? נכון, הוא חרוץ, אבל הוא מאוד לא תכליתי. הוא לא מתאים להיות קשר התקפי, הוא לא בדיוק קשר הורס… בסיכומו של דבר הוא בחור נחמד ומחויב אבל מאוד בינוני וחד גוני. אם כבר עושים מהפכה בסגל אתה לא מעדיף להיפטר מכל הבינוניים האלו?

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

לוקאס 2.0

אבי גלברט 7 בפברואר 2016

ברגאנן רוסיטר טשיארה וסטיוארט טובים משניהם כבר היום בהכול .
בואו גם לא נתבלבל מהגול של השבלול .זה תופעת טבע איך הוא שורד כל משחק שלושה חילופים ומשמש כבאנקר בהרכב ….

רובי פאולר 7 בפברואר 2016

כי יודעים שעד שהוא יירד לחילוף עצמו, אז מתוך הרגל הוא יסתבך עם עצמו והרגליים שלו ליד דגל הקרן ויבזבז מלא זמן

יוסי מהאבטיחים 7 בפברואר 2016

תודה רבה על הטור ועל הסיקור המעולה כל השנה! באמת שחיכיתי לנו האדל שלך אחרי כל מחזור, גם (טוב נו, בעיקר) אם הפאטס הפסידו.

נאחל לעצמנו את לפני שנה ולא את לפני שנתיים.

עידו ג. 7 בפברואר 2016

גם אני לא זוכר סופרבול כזה נטול ציפיה בשבילי. מצד שני זו פעם ראשונה שאני צריך להתמודד עם האכזבה הזו. מה שכן מאתמול אני כבר בדריכות בתקווה שלא נקבל בלואאוט (זה היתרון בלקבל את ניו-אינגלנד בגמר).
אם רקס גרוסמן וקרי קולינס יכולים אז למה לג'ייק דלהום לא מגיע גם?

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

לרקס ולקולינס היתה הגנה היסטורית. ודלהום נתן פלייאוף אדיר ואחר כך חזר להיות גויאבה. אחד הסופרבולים היותר מוזרים

דורון (אחר) 7 בפברואר 2016

בתור מי שהקבוצה שלו לא מגיעה בד"כ לסופרבול (הפאלקונס), הסופרבול הוא לרוב אנטי קליימקס לעונה. בד"כ אני מוצא בעד מי להיות (וכמובן שגם השנה – בעד פייטון ונגד הפנתרס), אבל אין התרגשות מבחינתי, ולפעמים מספיק לי רק לראות תקציר, בעיקר שהמשחק בשעה קשה ואין לי איך להקליט…

עידו ג. 7 בפברואר 2016

אני לא יודע על מה אתה מדבר. מאז תחילת המילניום 10 סופרבולים הסתיימו בהפרש של סקור בודד ועוד שניים היו צמודים עד לסיום כמעט.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

תשים לב שכל הסופרבולים שבריידי הגיע אליהם הסתיימו בהפרש של סקור בודד בעוד כל אלו שפייטון הגיע אליהם הסתיימו בהפרש של 10 נקודות ומעלה. מה שכן, היה סופרבול אחד טוב מהם, נקווה לאחד כזה גם הפעם

עידו ג. 7 בפברואר 2016

כן, כבר ציינתי את זה בתגובה למעלה.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

עכשיו הבנתי את זה

גיל 7 בפברואר 2016

יותר מזה, בכל סופרבול של מאנינג קוראים דברים לא צפויים. שתי החזרות בעיטה לט"ד בשני סופרבולים. סייפטי, אונסייד קיק מוצלח. אפילו אדם ויניטארי מחטיא שער שדה. אולי הפעם מאנינג יתחפש למאנינג הישן והטוב.

דורון (אחר) 7 בפברואר 2016

אני לא אומר שהמשחקים עצמם לא מעניינים אלא שאני לא מגיע אליהם עם ריגוש מיוחד. לא כ"כ אכפת לי אם אחת הקבוצות תזכה או השניה (למרות שכאמור, תמיד אפשר למצוא סיבות לרצות בניצחון של קבוצה אחת על השניה)

רוג'רס אהרון 7 בפברואר 2016

daylight come and i wanna delhome

היה לו את סטיב סמית הצעיר.
בתור אוהד פארב וגרין ביי מאוד חיבבתי את הפנתרים של תחילת העשור הקודם,

ואני צופה שפייטון יוחלף בחצי.

7even 7 בפברואר 2016

לדעתי יוכרגע על הבועטים משני הצדדים. כמעט כמו תמיד

אלון 7 בפברואר 2016

יוכרע בהאם דנבר יצליחו לעשות בעיקר במחצית הראשונה קצת דרייבים ולגרד נקודות בלי לאבד כדורים ולתת אוויר להגנה שמציגה חייבת להבריק כדי להשאיר סיכוי.
לדעתי קרוליינה יהיו לחוצים בהתחלה ויהיה צמוד עד החצי.. אחר כך אלוהים גדול.

7even 7 בפברואר 2016

אני חושב שלא תהיה בתפוצצות התקפית של הפאנתרס.
קראתי השבוע שהפאנתרס מעולם לא שיחקו שמגרש בסנטה קלרה. מעניין עד כמה זה משפיע

austaldo 7 בפברואר 2016

זהו, שדלהום לא ״הצליח״ באותו משחק – זו ההגנה ה״אדירה״ של הפאטס שהתפרקה אז בצורה מביכה. לך ליוטיוב ותיראה איך דשון פוסטר רץ ל 50 יארד כשההגנה ה״אדירה״ מיסתכלת עליו ואיך מוחסין מוחמד מקבל מסירה ורץ ללא הפרעה לט״ד של 85 יארד (המסירה הכי ארוכה בהסטוריה של הסופרבול) כשני שחקני הסקנדרי האחרונים בהגנה של הפאטס מתנגשים אחד בשני.
מי שניצח את המשחק הזה למרות ההתפרקות של ההגנה זה אחד, טום בריידי.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

אבל זאת בדיוק הנקודה – גם ההגנה האדירה ביותר מסוגלת לקבל יום רע (למרות הקלישאה). ולפטס היתה הגנה אדירה אז. זאת הגנה שנתנה לפייטון 3 נקודות שבועיים קודם וחטפה אותו 4 פעמים. וצריך לתת קרדיט לדלהום, הוא נתן פלייאוף אדיר לכל האורך.

austaldo 7 בפברואר 2016

ולגבי היום, אני מסכים עם הניתוח שלך. מישחק צמוד דנוור בהחלט יכולה לקחת. לעומת זאת אם קרוליינה תברח ליתרון של שני פוזשנים ופייטון יתחיל לשים באוויר את הפלואטרים שלו זה יגמר כמו לפני שנתיים

דור 7 בפברואר 2016

כמעט בלתי אפשרי שיהיה משחק טוב.
אם זה יהיה בלואו אאוט זה יהיה בהגדרה משחק לא טוב
אם זה יהיה צמוד, אנחנו צפויים לקרב מוחות בין שניים מהמאמנים הכי שמרנים שאי פעם אימנו בליגה. ושלדעתם משחק ריצה מורכב הוא פיסגת היצירתיות.
מבחינת קרולינה, זה נכון שריברה בשנתיים שלוש האחרונות נותן לקבוצה שלו קצת להתפרע אבל אני חושש שאם יהיה צמוד הוא יחזור לשמרנות ומבחינת דנבר זה פשוט בלתי אפשרי לייצר משחק מעניין ואטרקטיבי כשמאנינג על המגרש וקשה לי לראות את אוסויילר נכנס ומריץ דרייבים אה לה "הדרייב" של הבוס שלו.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

כן, לא אופטימי כבר אמרתי?

דור 7 בפברואר 2016

אני אופטימי מבחינת שעות השינה שלי, קצת מקווה שיגמר במחצית או אם אפשר אז ברבע הראשון

ניינר / ווריור 7 בפברואר 2016

מאז הסופרבול העלוב בין סיאטל לפיטסבורג לא הייתי כל כך אדיש לפני המשחק הגדול. גם לא אכפת לי מי ייקח, רק שיהיה משחק טוב אבל אני בספק.
התחזית שלי – 31-10 פנתרס וגרבג' טיים ארוך ברבע הרביעי. פייטון יורד מובס ואוסויילר מסיים את המשחק.
העברת השרביט מהדור של פייטון ושות' לדור של קאם ושות' מושלמת.

גיל 7 בפברואר 2016

אני מהמר שיהיה צמוד ושדנבר ינצחו. כל הזחיחות של ניוטון עולה לי על העצבים. פייטון צריך לשים להערכתי 30 נקודות והמפתחות צריכות להיות באנדזון שם השאירו יותר מדי נקודות במשחק נגד הפטס. ההגנה של דנבר צריכה לעשות מה שעשתה עם הפטס. לחסום את אפשרויות המסירה הראשונות של ניוטון ולהשאיר מספיק זמן לפאס ראש להגיע אליו. גם אם הוא יותר נייד מבריידי וירוץ לכמה פירס דאונס הוא עדיין נוטה לטעויות עם לחץ עליו.

רוני 7 בפברואר 2016

גם לדעתי דנבר לגמרי יכולים לקחת את זה. לא מבין למה כולם חושבים שזה כזה הפרש ענק בין הקבוצות. מעניין לראות את מה ניוטון יעשה תחת לחץ כשהרסיברים שלו בשמירה הדוקה. פייטון צריך לשחק כמו בריידי ולקחת מה שההגנה נותנת, ולנצח…

גיל 7 בפברואר 2016

כי כולם מתרכזים בניוטון וחושבים שהוא באמת סופרמן. יש להם זיכרון קצר ממה שהיה לפני שבועיים כשכולם היו בטוחים שההגנה של דנבר לא מספיק טובה. הם גם טעו כשאמרו שהדרך היחידה לנצח את הפטס היא להגיע לבריידי מהר וככה להוציא אותו משיווי המשקל ופיליפס דווקא שיחק הפוך, נתן לו ים זמן במונחים שלו אבל הכיסוי היה מושלם. הם יכולים לנסות אותו הדבר או לעשות דברים אחרים לא צפויים. גם האריס הקורנר בריא כמעט לגמרי שזה נותן להם עוד קצת עזרה.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

ים זמן??? אתה ראית את המשחק בכלל???
בריידי חטף 25 מכות שזה היה הכי הרבה שקב חטף השנה.

גיל 7 בפברואר 2016

הוא חטף את המכות לא בגלל שלא היה לו מספיק זמן לזרוק אלא בגלל שלא היה לו למי לזרוק והוא חיפש וחיפש עד שהגיעו אליו. המגינים נשארו על הרסיברים וגרונק ולא נתנו להם להשתחרר. דנבר בכלל לא עשו בליצים כל המשחק וזה לא שהקו התקפה היה כזה גרוע.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

לפעמים באמת שאני תוהה למה להתדיין איתך.

גיל 7 בפברואר 2016

למה? כי אני לא מסכים איתך ומבסס את הדברים שלי על עובדות? הסטטיסטיקות די ברורות בנושא הזה. הם עשו בליצים רק 17% מהזמן שזה הכי נמוך שלהם כל העונה. הם עשו מן קוברג' כולל דאבל טים על גרונק בחלק גדול מהזמן ופשוט שיחקו מצוין בסקנדרי. אחרי שהגיעו לבריידי כמה פעמים אפשר היה לראות שהוא כבר מתחיל לפחד למרות שלא תמיד היה מישהו לידו.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

אין ויכוח שהם לא עשו בליצים אבל להגיד שלבריידי היה ים זמן זה משהו שאם אתה חושב אותו אז באמת אין שום קרקע משותפת לדיון

גיל 7 בפברואר 2016

במושגים שלו היה לו ים זמן. זה לא שהיה לו שעה לזרוק אבל עם השחרור המהיר שלו היה לו זמן לבדוק אופציה שנייה ושלישית ופשוט לא היה לו למי. זו לא אשמתו אבל יכול להסביר למה הוא חטף הרבה מכות. הוא ניסה להאריך את המהלכים כמה שיכל.

stern 7 בפברואר 2016

מילה לגבי הHOF?
טרל אוונס לא נכנס, בזיון אדיר. איך אפשר להכניס את מרווין האריסון ולא אותו? זה בדיחה.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

כן, אכן ביזיון. מענישים שחקנים על דברים שמחוץ למגרש.

ניינר / ווריור 7 בפברואר 2016

מגעיל כל ההתחשבנות והפנקסנות הזו. כאילו שיש ספק שאואנס הוא HOF

עידו ג. 7 בפברואר 2016

זו לא שנה ראשונה שלו בטופס?
האריסון פרש כמה שנים לפניו וכבר היה פיינליסט לפחות פעמיים.
ברור שהוא ייכנס בשנה הבאה.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

כן, זאת ההנחה היחידה שאני אתן להם.

תומר 7 בפברואר 2016

ברור שאוונס יהיה HOF, כמו רנדי מוס אגב

stern 7 בפברואר 2016

אם מחשיבים דברים שמחוץ למגרש שיחשיבו שהאריסון מקושר למשפט רצח ופארב שלח תמונות של הזין שלו

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

אתה מוכן לפסטיבל פארב עוד חצי שנה? זה הולך להיות חולני

גיל 7 בפברואר 2016

זה לא הדברים שמחוץ למגרש שמפריעים אלא מה שנחשב אצלם ביזוי של הספורט שאוואנס היה מעורב בו בכמה מקרים.

גיל 7 בפברואר 2016

ככה זה, עושים חשבונאות. בדיוק כמו שאף שחקן בהאל אוף פיים של הבייסבול לא נכנס עם 100% מהקולות (השנה גריפי היה הכי קרוב עם 99.32%). הצבעות כאלו חייבות להיות גלויות ומנומקות לדעתי.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

זה שטויות קטנות. האנשים שלא הצביעו לגריפין עשו את זה בדיוק כי הם יודעים שיש מספיק מצביעים שיכניסו אותו. זאת התחשבנות על זה שהוא היה עושה הצגות על המגרש או מדבר על הק"בים שלו. חבורת זקנים עבשים

גיל 7 בפברואר 2016

אלו לא שטויות קטנות. חשבונאות כמו שתארת היא חוסר מקצועיות משווע. אתה לא אמור לבסס את הבחירה על דברים מחוץ למגרש או מה אחרים מצביעים. לכן כל מצביע שלא נותן להם את הקול צריך לנמק את זה ולמה לדעתם השחקן לא מתאים, אחרת זו סתם בדיחה.

Ljos 7 בפברואר 2016

אני לא מבין מה קורה פה, מה זה גריפי ואם אוונס זה Owens או Evans, אבל לא יותר הגיוני שבוחרים יצטרכו לנמק למה הם *כן* נותנים למישהו את הקול שלהם?

גיל 7 בפברואר 2016

גם אני חושב ככה.

גיל 7 בפברואר 2016

כי נכנסים שיקולים שלא קשורים לפוטבול למרות שכל המצביעים אומרים שזה לא בשיקולים. יכניסו אותו כמובן אבל רצו להעניש אותו קצת.

ניינר / ווריור 7 בפברואר 2016

רק על הטחת הכדור בכוכב במגרש של דאלאס אחרי הט'ד עם הניינרס מגיע לו להכנס לHOF בפעם הראשונה

צ'יזהד 7 בפברואר 2016

שחיטה של הפנתרים.

Bruschi #54 7 בפברואר 2016

דנבר יצטרכו לעלות ליתרון מוקדם, כמו שעשו נגד ניו אינגלנד, כי לרדוף אחרי קרוליינה הם יתקשו
בגלל זה קריטי שקרוליינה לא יעשו שטויות כמו פיק סיקס או איזה איבוד כדור בשטח שלהם (כמו שעשו ניו אינגלנד).
נשאר עם הימור תחילת השנה שלי. 21:26 דנבר.

Bruschi #54 8 בפברואר 2016

אחד לאחד

מתי 7 בפברואר 2016

ניצחון קשה לקרולינה.

פאקו 7 בפברואר 2016

כמוך אני לא אופטימי לגבי המתח במשחק. מריח לי כמו בלו אאוט של הפנתרים. הלוואי ואתבדה. מצד שני חלק מהמתח לפני הסופרבול היה כי חששתי שהקבוצה שלך תגיע לשם ועכשיו אני הרבה יותר רגוע…

ירון 7 בפברואר 2016

מה יהיה המיצוב של מנינג במושגי GOAT במקרה של ניצחון?

גיל 7 בפברואר 2016

אם הוא זורק 5 ט"ד והם מנצחים הוא עובר את מונטנה. 3 אינטרספשנס וניצחון בגלל סייפטי בשנייה האחרונה והוא משתווה לביג בן. 2 ט"ד ו2 אינטרספשנס זה אומר שתור איליי להעביר לו את המלח בארוחות משפחתיות ולא להפך.

austaldo 7 בפברואר 2016

״עובר את מונטנה״
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מעולם פחחחחחחחחחחחחח לא היה כל כך פחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

נראה לי שפספסת את האירוניה אצל גיל. אני יודע, זה נדיר

גיל 7 בפברואר 2016

צריך לשים בתגובות על מאנינג ובריידי אזהרות טריגר כמו שעושים בקמפוסים בארה"ב לפני שמעלים נושא רגיש שאנשים עלולים להפגע מהם.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

האמת שלטעמי את המשחק הזה היום, אלא אם יקרה משהו קיצוני (לטובה), בכלל לא צריך לזקוף לזכותו או רעתו של פייטון. הפייטון הזה זה לא הפייטון של פעם. הקבוצה שלו הגיעה לשם עם עזרה מינימלית ממנו והציפייה ממנו היום צריכה שהוא לא יהרוג אותם. גם אם זה יקרה, אי אפשר להפיל את זה עליו, הקבוצה הזאת לא בנויה מסביבו יותר

רוני 7 בפברואר 2016

כמו שלא צריך לזקוף לזכות בריידי שתיים וחצי אליפויות?

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

יאללה יאללה

גיל שלי 7 בפברואר 2016

מבחינתי מאחר והג'איינטס שוב נעדרים מהאירוע "שלהם", הערב יש דרבי, זהו

אוהד 7 בפברואר 2016

+1000

קלבדוס 7 בפברואר 2016

ברצלונה כדורגל, גרמניה על ברזיל וארגנטינה, הווריורז על הקאבס – רוח התקופה היא שההתקפי מנצח. פנתרים.

Amir A 7 בפברואר 2016

בשביל המורשת של המשחק – שמאנינג יקח
בשביל לראות פרצוף מאנינג עוד פעם אחת – שהפנת'רס ייקחו
בשביל להוריד את האף לכל השחקנים הצעירים עם ריקודי האני ואני ואני שלהם – שהברונקוס ייקחו
בשביל שהמתופף של הלהקה שלי, אוהד ברונקוס עוד מהרחם, יסבול – שהפנת'רס ייקחו
בשביל לא להרגיש שההפסד לפני שבועיים היה פארש – שהברונקוס ייקחו
בשביל להרגיש נקמה על ההפסד לפני שבועיים – שהפנת'רס ייקחו
בשביל שחקן כמו וון מילר שבאמת הופך את הצפיה במשחק להנאה – שהברונקוס ייקחו
בשביל לעצבן את גיל – שהפנת'רס ייקחו
בשביל לתת כבוד למי שהופך מריחואנה לחוקית – שהברונקוס ייקחו
בשביל הדיון של בריידי מול מאנינג – שהפנת'רס ייקחו
בשביל אלווי שהיה לו השכל לזרוק את טיבו כשכולם רק היללו אותו – שהברונקוס ייקחו

אשכרה הסופרבול הזה לא מצליח ליצור שום עניין

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

המנצח הגדול של הסופרבול הזה הוא אלווי. האיש נתן כאלו כלים למאנינג שאפילו בעונה הגרועה ביותר שלו הוא מצליח להגיע לסופרבול. אם רק היד של מאנינג היתה מצליחה להחזיק עוד שנה, התוכנית שלו היתה עובדת לגמרי.

גיל 7 בפברואר 2016

היו גם כלים לפני שנתיים רק שהיו לו הרבה פצועים בהגנה מה ששוב מחזיר אותי לתאוריה שלהשאר בריאים לקראת הפוסט סיזן זה הדבר הכי חשוב. זו השנה הראשונה שההגנה שלהם הגיעה בריאה אם כי הוא באמת שיפר אותה בשנה האחרונה. ההימור על ווייר השתלם ויש גם לומר מילה טובה לפיטורים של פוקס שהרבה הופתעו, ואולי עוד יותר למינויים של קוביאק ופיליפס שאף אחד לא התלהב מהם והוכיחו את עצמם.

ריצ'י מקאו 7 בפברואר 2016

לא מבין למה וויר זה הימור. כל כך הצטערתי שהוא עזב את דאלאס. שמח בשבילו שהוא מצליח.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

לא הימור בכלל, שחקן אדיר

Amir A 7 בפברואר 2016

יש סיכוי שתרים בלוג חי?

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2016

לא,רואה מחוץ לבית

גיל 7 בפברואר 2016

כי בגילו הרבה חווים ירידה משמעותית ביכולת ועובדה, גם אם הוא מספק את הסחורה הוא לא הוויר ששיחק בדאלאס.

עמי ג 7 בפברואר 2016

יפה אמרת. שום עניין.
אין לי מושג בעד מי אני.

הימור: פנתרס 31, ברונקוס 17

shohat 7 בפברואר 2016

יפה.

NoOne 7 בפברואר 2016

אני בעד הקבוצה שהימרתי עליה , כמו בערך חצי מהאנשים שצופים במשחק הזה

AdamB 7 בפברואר 2016

רק מקווה שלא נקבל ערב מלא בקלוז-אפים על הפנים המיוסרות של מאנינג
אחרי עוד חטיפה/פאמבל/סאק.

באבא ימים 7 בפברואר 2016

יש שידור אינטרנטי?

גיל 7 בפברואר 2016

אני יודע שCBS משדרים אבל אני חושב שזה בחינם רק בתוך ארה"ב ומחוצה לה צריך לשלם.

ירוק 7 בפברואר 2016

אח של טאליב אכל לידי ארוחת בוקר הרגע (לא שהייתי יודע מי זה לולא בת 60 משוגעת שהצטלמה איתו תוך שהיא בוכה מהתרגשות ועדיין לא נרגעה). מוכן להשבע שהוא קרא את הפוסט שלך גרייזס.

שיהיה משחק טוב

shohat 7 בפברואר 2016

אריאל, תודה על הסקירות המעניינות מדי שבוע. נהניתי לקרוא ולעקוב. סופרבול שמח.

NoOne 8 בפברואר 2016

שכחתי לציין שטוני דאנג'י ב HOF זה בדיחה , כבר תקופה ארוכה שה HOF לא מה שהיה אבל הם ממש מורידים אותו לזנות

Comments closed