אחרי אאוסברג, לפני הסיטי

סוף עונה משעמם הפך במחי הגרלה אחת להרבה יותר מעניין

פתאום, סוף עונה שנראה משעמם ומסטיקי בלי ממש ציפיה לכלום הפך להיות דרמטי למדי, לפחות למספר שבועות קצר. יכול להיות שבעוד שלושה שבועות נמצא את עצמנו בפני חודשיים חסרי משמעות, אבל כרגע לפחות העונה המאכזבת הזאת עשויה להפוך למשהו אחר למדי.

כמובן, אין דרך כמעט שבה העונה הזאת לא תיחשב לאכזבה. כלומר, יש דרך אחת – זכיה בליגה האירופית – אבל אני פשוט לא רואה את זה קורה. ומכיוון שמקום בליגת האלופות לא נשיג ובגביע כבר לא נזכה, הרי שמדובר בעוד עונת מעבר מאכזבת. ועדיין, השבועות הקרובים מסוגלים להפוך עונה מאכזבת ל-טוב, טיפה פחות מאכזבת.

ניצחון על הסיטי ביום ראשון בגמר גביע הליגה (יחד עם הבטחה של עוד עונה בליגה האירופית, שעד עכשיו לא החלטתי אם זה טוב או רע) ומעבר של היונייטד בליגה האירופית – גם אם נודח ברבע או בחצי הגמר בסוף – יצליחו להפוך את הטעם של העונה הזאת לקצת פחות חמוץ. ובעיקר, יאפשרו להגיע במומנטום מסוים לעונה הבאה. מצד שני, כשלון ביום ראשון ואז הדחה מול יונייטד – אחרי שכבר הפסדנו להם פעמיים השנה – והעונה הזאת תהיה מרה להחריד.

עכשיו נשאלת השאלה – איך עושים את זה. פעמיים סיטי בארבעה ימים (אני תוהה אם מוטי איווניר יחשוב שמדובר במשחק בית-חוץ) ואז מפגש כפול עם יונייטד. חתיכת אתגר.

P151121-095-Man_City_Liverpool-600x321 (1)

יש תחושה נורא מוזרה לגבי הקבוצה הזאת. עכשיו שקוטיניו וסטארידג' חזרו ההרגשה היא שפתאום הדברים נעשים נכון. שני דברים טובים מאוד אפשר היה לראות גם במשחק האחרון נגד אאוסבורג וגם מול הוילה (לא ראיתי את המשחק הראשון מול אאוסבורג, רק תקציר):

– לחץ על הכדור בחלק של הקבוצה השניה, במיוחד אחרי שמאבדים אותו. לחץ ששלושת השחקנים האלו, יחד עם מילנר, הנדרסון וצ'אן, הם הטובים ביותר לעשות אותו.

– מעבר מאוד מהיר להתקפה בחסות שחרורי הכדור ויכולת המסירה של קוטיניו במיוחד אבל גם פירמינו.

זה עוד לא לגמרי מתחבר, כמו שראינו מול אאוסבורג בשני המשחקים שבהם הצלחנו להבקיע רק גול אחד ופה מגיעה התחושה המוזרה שדיברתי עליה, שלמרות שהכל עובד יפה בחלק ההתקפי איכשהו לא תמיד רואים מזה גולים. כאילו הקבוצה הזאת בשלה להתפוצץ, ולפעמים זה באמת קורה (מול הוילה למשל) אבל עדיין חסר לה משהו כדי להפוך למכונה התקפית באמת משומנת. אני לא בטוח מה זה המשהו הזה – אולי עוד שחקן התקפי מהיר שיתחתוך לרחבה (מה שמילנר לא כל כך עושה), אולי חלוץ אמיתי שישחק ליד סטארידג' שכזכור פרח במיוחד כשהיה לידו חלוץ כמו סווארז (מצד שני, גם אני כנראה הייתי פורח עם חלוץ כמו סווארז לידי). אבל אנחנו מתקרבים. אני מרגיש את זה. אנחנו קרובים.

*

הבעיה, וזה נכון גם לשבועיים-שלושה הלחוצים הקרובים ובמיוחד לקראת העונה הבאה, זה הדרופ-אוף בהתקפה אחרי ההרכב הראשון הזה. או יותר נכון – וראינו את זה מעולה בתקופת הפציעות של הצמד ההתקפי הכי טוב שלנו – העובדה שיש לנו מעט מדי שחקנים שמתאימים לפילוסופיה ההתקפית של קלופ.

לאלנה לא מסוגל לשחרר כדור מהר גם אם החיים שלו תלויים בזה. אייב לא מסוגל לשחרר כדור נקודה. בנטקה, אפילו אם ישפר את יכולת הסיום מול השער, פשוט לא מסוגל ללחוץ באפקטיביות בחלק הקדמי, מה שהופך את שיטת הלחץ לעקרה. היחיד שיושב על הספסל כרגע ונראה שיכול להשתלב יפה בהמשך הוא אוריגי והייתי דווקא שמח לראות אותו משחק לצד סטארידג' בפורמט כלשהו של 4-4-2, אם כי נראה לי שקלופ פשוט לא מאמין בשני חלוצים וזה לא הולך להשתנות. הוא גם מקפיד על זמני מנוחה לסטארידג' (וקוטיניו) וזה בסדר גמור מבחינתי.

בכל מקרה, כרגע אנחנו תלויים לחלוטין במשולש הזה של קוטיניו-פירמינו-סטארידג'. עליו הקבוצה תקום ותיפול התקפית. וקלופ יהיה חייב למצוא לזה פתרונות בהמשך.

*

בינתיים, יש לנו את הסיטי ביום ראשון (ורביעי). אני נורא רוצה לזכות בגביע הזה. קודם כל, כי יהיה נחמד אם ג'ורדן הנדרסון יתחיל לצבור "הארדוור" כדי שיוכל לצאת טיפה מהצל של ג'רארד. יהיה נחמד אם קלופ יזכה בתואר כבר בעונה הראשונה שלו במועדון. זה יתן לו אוויר לנשימה, קרדיט אצל האוהדים והבעלים, וגם ידגיש שהקבוצה לא מוותרת על תארים.

רק מה, יש את הסיטי לעבור בדרך. תהרגו אותי אם אני מבין איך שמנו לקבוצה הזאת רביעיה במפגש היחיד שלנו איתם העונה. יותר מזה, תהרגו אותי איך ספגנו מהם רק גול אחד. אני מסתכל על התקפה של סילונים שכוללת את אגווארו, סילבה וסטרלינג ולא רואה איך מישהו כמו קולו טורה, שכרגע הוא הבלם הפותח שלנו, מסוגל להתמודד איתם. וזה לא שסאקו (ובטח לא לוברן שאמור להחלים בקרוב) הוא איזה שיא המהירות.

אז איך מנצחים? באותו המתכון של המשחק הראשון. נותנים לסיטי את השליטה במגרש ומתגוננים חזק מאוד. אם אנחנו לא בחצי מגרש שלהם אז הם לא יכולים להריץ התקפות מהירות על שטח פנוי. יתרון נוסף – אם הם מאבדים כדור, אנחנו יכולים לצאת להתקפה מהירה משלנו עם הסילונים שלנו. רק שהפעם, בניגוד לשני המשחקים האחרונים, אין אפשרות להחטיא בלי הפסקה. צריך לנצל את המצבים עד הסוף.

כמובן, גם הסיטי יהיו מוכנים לתסריט הזה. יאללה, שיגיע כבר יום ראשון.

הניצחון על הדנים
הנצחון בסאות׳המפטון

38 Comments

ניינר / ווריור 26 בפברואר 2016

קרעת אותי עם איווניר :)

מוטי בננה 26 בפברואר 2016

דורטמונד?!

אמיתי 26 בפברואר 2016

אתה כותב בשתי הפיסקאות האחרונות על האין הגנה שלכם ומתעלם מזה לגמרי בשאר הזמן…
קבוצה שאין לה קישור הגנתי טוב ולפחות שני שחקני הגנה טובים (וגם שוער יציב…) לא תגיע
להישגים בפריימר ליג..חלק ניכבד מחובר העיקביות של השיטי קשור בפציעה של קומפני.
לליברפול אין מנהיג בהגנה אפילו בתיאוריה

אריאל גרייזס 26 בפברואר 2016

אבל יהיה לה שנה הבאה, מאטיפ משאלקה סגר אצלנו ואני מאמין שיחד עם סאקו וחזרה של גומז מהפציעה (אני מניח שלוברן יהיה הבלם השלישי וסקרטל יימכר למרות שאני מעדיף אותו) אז יהיה שיפור ניכר שם. כרגע המצב שלנו לא טוב בתחום, זה ברור

אמיתי 26 בפברואר 2016

הנקודה שלי בפשטות היא יציבות = הגנה. אלא אם כן אתה בארסה

בני תבורי 26 בפברואר 2016

הטקסט מדבר על ציפיות ומשאלות לב שזה הדבר הנכון לעשות בהיעדר אופציות אחרות. ההערה היחידה שלי לגבי הנדרסון, הוא עדיין רחוק מאוד מלהיות אפילו טוב מספיק כדי לחסות בצילו של ג'רארד. לא מנהיגות, לא תושייה, לא איומים על השער, שום דבר משמעותי. ריאות פלדה אינן פיצוי על חוסרים כל כך משמעותיים.

אריאל גרייזס 26 בפברואר 2016

אני חושב שיש בהנדרסון יותר מריאות ברזל. גם צריך להיות הוגן כלפיו – בעונה הראשונה שהוא נדרש לקחת את המנהיגות מסטיבי הוא היה פצוע חצי עונה. עדיין, אני מסכים שהוא צריך לפתח אלמנטים במשחק שלו שחסרים כרגע. לא יודע אם הוא יכול בכלל.

בני תבורי 26 בפברואר 2016

מסכים לגמרי, אני טוען שאילולא היה מורחק נגד הסיטי בעונת הפלא עם סוארז לא היינו מפסידים לצ'לסי אצלנו בבית. הוא מאוד מוכשר ומאוד מאכזב.

D! פה ועכשיו 26 בפברואר 2016

בהחלט, חייב להתחיל להבקיע. עוד לא מצא את עצמו אצל קלופ

אריאל גרייזס 26 בפברואר 2016

קלופ מתפקד אותו יותר מאחור ממה שהיה אצל רוג'רס. הייתי מאוד שמח לראות אותו כחלק מהשלישיה הקדמית במקום מילנר. לדעתי הוא יכול לאיים על השער יותר מרחוק, המסירות שלו מדויקות והוא יודע לחתוך לכיוון הרחבה. כמובן, הוא חייב לשפר את הסיומת שלו. אבל איפה שהוא עכשיו הוא בעיקר עושה משימות הגנתיות ולא מנוצל מספיק בהתקפה. הוא טוב בזה אבל אפשר להוציא ממנו יותר

D! פה ועכשיו 27 בפברואר 2016

מסכים. הוא עדיין מנסה להגיע קדימה ויש לו תנועה טובה לתוך הרחבה. הוא חייב להשתדרג בזה. לא יעזור מאיזו עמדה. היו גם מגינים של עשרה שערים בעונה.

על כל מקרה אני מקווה שקלופ רואה את העתיד סביבו ולא סביב מילנר

Matipool 26 בפברואר 2016

כן , הנדרסון בהחלט מאכזב אותי בקצב ההתקדמות וההתפתחות שלו .
היו לי ציפיות גדולות מאד ממנו אחרי ״עונת סוארז״ הנהדרת שלו .

באבא ימים 26 בפברואר 2016

אני חושב שהתכוונת סילברוור

אמיתי 26 בפברואר 2016

הגביע הזה זה גביע השוקו לא?

אריאל גרייזס 26 בפברואר 2016

האמריקאים אוהבים לומר הארדוור גם על זה

אבי גלברט 26 בפברואר 2016

מסכים עם הרוב ועוד …
פרמיניו לוחץ יפה על הכדור וחוטף גם . כמה מהלכים אתמול של קוטיניו היו של וורלד קלאס ,לא פחות ! חטיפות ,לחץ , שחרור מהיר ומדויק פשוט תענוג .
הסיומת תבוא בסוף כי היו שם החמצות (הנדרסון) והצלות של השוער (פרמיניו) שלא יקרו כל הזמן .
אני מאד אהבתי את המשחק אתמול למעט ההחמצות ולוקאס .
זה לא בלם נקודה . יכול להצליח לפעמים מול קבוצות חלשות אבל אני מקווה מאד שזה לא התכנית לראשון …
צודק ,פתאום יש לנו חודש מעניין מאד בעונה שחשבנו שהיא כבר לפרוטוקול .תהיה בעיה לעשות רוטציה כי הרבה מאד מונח על השולחן .
גביע מול השיטי וכרטיס לאירופה והרבה ,הרבה כבוד בקרב על בריטניה מול הוורודים .
לא יודע מי התרכז ברשימת המשחקים של שמינית הגמר בליגה האירופית אבל יש שם כמה משחקי צ'מפיון לכול דבר . כל משחק בצבע .
בואו נקווה לטוב בראשון ואותי מטריד מאד הבלם שישחק ליד סאקו (טוב אתמול ) בראשון .זה המפתח . בשאר הדברים כפי שאמרת אנחנו לא רחוקים מהדבר האמיתי ,אבל בינתיים רק כמעט .
דווקא מול הוורודים אם עד אז שקרטל יחזור (לא יימכר ,אין סיכוי ) אני יותר רגוע אבל זה מתכון לאסון ….

משה 26 בפברואר 2016

מקווה מאוד שסקרטל יימכר, יחד עם לוקאס הוא הסמל המובהק ביותר לבינוניות שלנו.

טל 12 26 בפברואר 2016

וואי וואי יונייטד בשמינת גמר. וגם סיטי גביע הליגה זה לא רע בכלל.

גם אני רוצה לראות אוריגי וסטארידג' בהרכב יחד. לדעתי, סטארידג' יכול לשחק על הקו באגף ואוריגי כחלוץ מטרה. אוריגי יודע גם להגיע עם הפנים לכיון השער כמו שצריך,הוא נייד. יכול להיות שילוב טוב מאד.

יריב ס. 26 בפברואר 2016

ואזכיר גם כאן שביום ראשון יש מפגש של חוג האוהדים במייקס פלייס הרצליה

D! פה ועכשיו 26 בפברואר 2016

ואני אעביר את התגובה שקיבלתי מתמי לגבי ירידת אתר חוג האוהדים והפורום המשובח (בעל מיעוט המשתתפים), לטובת אלו שעדין מתגעגעים אליו (מתי!)

באתר יש בעיית ספאם שנמשכת לאורך תקופה ארוכה ומשביתה את האתר. כדי לנקות אותה יש צורך בשדרוג מערכות האתר (ומדובר במערכות מאוד מאוד מאוד ישנות) מלמעלה עד למטה, והעלויות הגבוהות בצידן. חברת האחסון הנוכחית מסרבת להחזיר את האתר ללא שדרוג טוטאלי שלו, הואיל ובעיית הספאם משביתה להם את השרת. פנינו לכמה בוני אתרים כדי שיתנו לנו הצעות מחיר, וכל העניין נמצא עדיין בהליכי בירור (אני אישית לא מבינה כלום בבניית אתרי אינטרנט). אין לי ממש צפי להחזרתו של האתר כי חשבנו שהבעיה תיפתר באופן זמני בתוך כמה ימים (כפי שקרה בעבר, אגב, הרי האתר הושבת כבר כמה פעמים), אבל הפעם חברת האחסון מסרבת בכל תוקף. בכל מקרה, אנחנו כמדיניות החלטנו להשאיר את האתר על כנו כך שאין פה איזו שיטת סלמי כדי להוריד אותו. להיפך. על אף תעבורה מינימלית ממש באתר (אנחנו מדברים על ממוצע גולשים של.. 8 לחודש).

אריאל גרייזס 27 בפברואר 2016

פורומים אינטרנטיים בעידן הרשתות החברתיות זה חיה נכחדת

D! פה ועכשיו 28 בפברואר 2016

יכול להיות – הייתה שם קהילה מצומצת אבל יפה.
יש משהו בפורום האינטרנטי שממאפשר דיון ברמה קצת שונה מהמהירות הפייסבוקית. יש גם משהו שונה בחמישה עד עשרים וחמישה אנשים בפורום לעומת 2500.

Matipool 27 בפברואר 2016

D – תודה על העדכון .
עדיין לא מתפתה לפייסבוק .

D! פה ועכשיו 28 בפברואר 2016

אל תתפתה. בכלל.

נכנסתי לפני מספר חודשים בגלל לחץ עסקי ואני מנצל אותו לדברים נוספים חלקם מעולים עבורי. אבל לא הייתי ממליץ לאף אחד על העניין.

אני עדיין תקווה שפיתרון כלשהו יימצא. ובינתיים בבלוג של אריאל (ובני) ננוחם.

אסף the kop 26 בפברואר 2016

נגיע לגמר בבאזל

יוסי מזרחי 29 בפברואר 2016

אם תקנה כרטיס בקופות תוכל להגיע לבאזל.

משה 26 בפברואר 2016

מי שטוען ש"עונת סוארס" כמו שאתה קורא לה היתה רק סוארס שוכח שהוא חזר לשחק רק במחזור השישי או השביעי (למיטב זכרוני ) כשסטאר מחזיק אותנו התקפית עם שערי ניצחון חשובים. אני לא רואה אותך עושה את זה במקומו.

אריאל גרייזס 26 בפברואר 2016

לא אמרתי שהוא חסר ערך בלי סווארז, אמרתי שהוא פרח ליד סווארז. הוא חלוץ אדיר, יש לו סיומת מעולה ורגליים זריזות והתמצאות ברחבה שיש למעט. אבל הוא הרבה יותר אפקטיבי כשיש לידו עוד חלוץ לדעתי

ran 27 בפברואר 2016

בהחלט תקופה מעניינת קרבה,
התחושה ששני המשחקים עם הפוטנציאל לצאת מנצחים הוא דווקא מול הסיטי ולא היונייטד.
אגווארו הוא חיית רחבה, מהסוג שמייצרים רק בגטאות של דרום אמריקה והוא שווה גול למשחק, אבל הסיפור יהיה הסיומת שלנו. אני מאמין שיהיו הרבה הזדמנויות להבקיע ואם החברים בחוד יספקו את הסחורה באחוז סביר, נזכה לחיוך רחב מקלופ (ובהחלט מסכים שגביע בעונה כזו הוא פלטפורמה חשובה לשנה הבאה).
לדאבוננו, לעבור את יונייטד בשני משחקים הוא על גבול הבלתי אפשרי…

משה 27 בפברואר 2016

בלתי אפשרי לעבור את יונייטד ? זו אחת ההגרלות הקלות שיכלנו לקבל עם הקבוצות שנשארו במפעל הזה.

ran 27 בפברואר 2016

זו כמובן דעתי האישית,
קשה לי לראות שיונייטד יתפתו לתקוף עם כל מה שיש להם.
הלוואי ואתבדה….

יוסי מזרחי 27 בפברואר 2016

גם אנחנו קיבלנו אחת מחמש עשרה ההגרלות הקלות שיכולנו לקבל.

D! פה ועכשיו 27 בפברואר 2016

"לא אדבר כאן על טקטיקות. אפילו במנצ'סטר יש להם טלביזיות"
י. קלופ

ואם הוא רק יתחיל בראשון עם תואר (שולי ככל שיהיה) ואז עוד משהו בעונה הבאה הוא יהיה קופ לג'נד

אריאל גרייזס 27 בפברואר 2016

שאלו אותו על זה שג'רארד אמר שהוא מאמן מצוין, התגובה שלו – "שילמתי לו 100 פאונד להגיד את זה" :-)

Matipool 27 בפברואר 2016

+2 לקלופ .

cookie-monster 27 בפברואר 2016

כמה שיותר משחקים יותר טוב. חבל שנפלנו מהFA CUP. אבל אם זה נותן לנו מרווח נשימה לפני ההכרעה של המגה מפגש מול הורודים בארופה (מתישהו זה היה חייב להגיע! ) אז לפחות יצא מזה משהו חיובי.

לגבי התחושה המוזרה – לגמרי. אבל בגלל זה מוצא חן בעיני שהיינו כל כך עמוסים ורק שימשך (מוטב לנו באמת שימשך אי שאני יאבד את שפיות דעתי).
כי ככה קלופ לומד על השחקנים והקבוצה והליגה והגביעים באנגליה הכי הרבה תוך עונה אחת בלבד. על כל הסגל. בכל המסגרות. בכל התסריטים. בגלל זה זה קצת פחות מאכזב. כי עושה רושם שהוא מאלה שעושים חושבים ושינויים רק בקיץ ואז נראה מה הוא חושב באמת.

היסטוריון של ספורט 28 בפברואר 2016

אני אדבר א על הליגה האירופאית …עם כל הצחוק מה שכונה גביע הטוטו המשודרג הפך להיות למפעל מעניין מאד בייחוד כשהוא נותן פרס של כרטיס לצ'מפיון .
מבין הקבוצות שנשארו אז למעט טוטנהאם וויריאל לכל יתר הקבוצות יש ממש על מה לשחק ….ולרובם זכייה במפעל תציל את העונה …גם טוטנהאם וויריאל ישמחו מאד לזכות בתואר אירופאי לראשונה זה כ 35 שנה ( טוטנהאם ) או לראשונה בכלל ( ויריאל ).
כל יתר הקבוצות חמות על הגביע.
אמנם דורטמנד תגיע בשנה הבאה לצ'מפיון בכל מקרה אבל זה הגביע היחידי שלא זכו בו ויש קמפיין גדול של הקהל להשלמת הסרייה ( לקחו מחזיקות וכמובן אלופות ).
לברקוזן הגרמנית יכולה לשוב ולזכות בתואר אחרי 28 שנה ועל הדרך להבטיח מקום בצ'מפיון .
את המצב של היונייטד ושל ליברפול רתם מכירים …לראשונה סיכוי קלוש אן לפחות נמוך להגיע לאירופה דרך הליגה ולשנייה הסיכוי לא קיים .
גם שלושת הנציגות הנוספות בספרד חושקות מאד בגביע. סביליה ( פיגור 7 נקודות מויריאל והכרטיס למוקדמות הצ'מפיון ) ,בילבאו וולנסיה ( עונת קטסטרופה )
באיטליה יש את לאציו שגרמה את העונה ורק הגביע האירופאי יכול להציל לה את העונה .
כל היתר הם קבוצות מליגות קטנות / בינוניות שהגביע הזה נועד להם מלכתחילה.
המדובר .
בס. פראג ,באזל ( שאף תארח את הגמר).
פנרבחצה ,שחטאר ,אנדרלכט ובראגה.
אשר לדירוג הסיכויים …לא הייתי מגזים בירידות על האנגלית הנה הדירוג
1. דורטמונד ( הכי טובה ואליפות מקומית כנראה לא תיקח והאוהדים רוצים מאד תתואר).
2. סביליה ( יש שמות נוצצים יותר …אבל סביליה עם 4 זכיות במקצת יותר מעשור כולל 2 ברצף …היא אוהבת את המפעל ).
3. טוטנהאם ( החיסרון הגדול …מעבר להגרלה מול דורטמונד זו רמת המחויבות לאור המצב הטוב בליגה ).
4. יונייטד ( בגלל שזה הצ'אנס הגדול לצ'מפיון ).
5. ליברפול .
6. ויריאל ( בגלל האיכות ).
7. ולנסיה ( בלי זכייה בתואר אפילו ליגה אירופאית אין בשנה הבאה ).
8. לברקוזן .
9. באזל ( את האליפות בשוויץ לקחה מעשית …הגמר אצלה בבית וזה גורם מדרבן ….אבל סביליה מחכה בשמינית ).
10. שחטאר ( לקחה כבר גביע כזה לפני מספר שנים …נראית בירידה ושחררו כמה כוכבים כמו קוסטה למינכן….אבל ה3-0 בשלאקה נותן לה נקודות ).
11. בילבאו ( קבוצה לא רעה….אבל לא הקבוצה שפירקה את בארסה בסופר קאפ הספרדי ).
12. לאציו ( קבוצה קטנה מציגה גדולה…יש שיגידו קבוצה בינונית מליגה בינינית).
13. פנרבחצה'
14. בראגה ( דווקא הנציגה הפחות חזקה של פורטוגל כאן אחרי שליסבון ספורטינג ופורטו הודחו ….היא הייתה לפני מספר שנים לא גדול בגמר המפעל …ונוצחה על ידי פורטו ).
15. אנדרלכט
16. ספרטה פראג.
זה הזמן להזכיר את ההדחות כבר של מספר קבוצות שיכלו לקרוא תיגר על זכייה במפעל
נאפולי ( הפסידה 2-1 בסיכום מול ויריאל ).
פורטו ( 3-0 מול דורטמונד ).
ס. ליסבון ( 4-1 מול לברקוזן ).
כאן שווה להזכיר את ניצחונה של בילבאו על מארסייי ( 2-1 ) ובעיקר את הדרמה בבאזל …באזל הגיעה להתמודדות מול סנט אנטיין לאחר הפסד 3-2 במפגש הראשון .
באזל הוליכה 0-1 עד הדקה ה 90 ו הייתה בדרכה לשלב הבא ( שערי חוץ ).
הצרפתים השוו בדקה ה 90 והיו בדרך להדיח את השוויצרים ….אבל באזל הספיקה לכבוש בתוספת הזמן וניצחה 1-2 ועלתה בזכות שערי החוץ.
הנה. משחקי שמינית הגמר מהקל לכבד.
לאציו-פראג ( 70 אחוז ללציו ).
באזל -סביליה ( 70 אחוז סביליה ).
שחטאר -אנדרלכט ( 65 אחוז שחטאר ).
פנרבחצה -בראגה ( 60 אחוז פנרבחצה ).
לברקוזן -ויריאל ( 55 אחוז ויריאל ).
בילבאו -ולנסיה ( משחק אש 50 אחוז ולנסיה …תרצו 50.01 ולנסיה ).
טוטנהאם -דורטמונד ( 60 אחוז דורטמונד ).
יונייטד – ליברפול ( 55 אחוז יונייטד ).

אבי גלברט 28 בפברואר 2016

אותו הרכב מחמישי ,לוקאס בלם ….

Comments closed