התיקו עם ניוקאסל

משחק מרושל שכדאי להשאיר מאחור מהר

אמרתי לפני המשחק לחבר שאנחנו מפסידים היום לניוקאסל ולא ממש הייתי רחוק. למעשה, התיקו הזה שווה בדיוק כמו הפסד. אם היו לנו איזה שהן מחשבות על לאתגר את יונייטד בקרב על הטופ 4 אז אפשר להיות רגועים ולעודד את סיטי וארסנל בלב שקט. ראיתי את ניוקאסל נגד הסיטי לפני שבוע וברור שבניטז הפך אותם שוב לקבוצה. עדיין יש להם חוסר ניכר באיכות אבל אם יש משהו שבניטז טוב בו זו עמידה טקטית. אני מעריך שאם הוא היה מגיע חודש מוקדם יותר הם גם היו נשארים בליגה.

Steven-Gerrard-and-Rafa-Benitez

אבל העניין הוא אנחנו. תכ'לס, המטרה מספר אחת היום הושגה – סיימנו בלי אף פצוע. אם לא סופרים את הבלאגן עם סאקו שמכניס את ההגנה שלנו שוב לחוסר ודאות. המחשבה שנפתח מול הספרדים עם טורה בהרכב בהחלט לא עושה לי טוב (נראה שסקרטל גמר את הסיפור אצלנו לגמרי, לא שהוא היה מרגיע יותר). נראה שגם השחקנים הגיעו עם המחשבה הזאת למשחק והחצי השני היה פשוט תרגיל בחוסר אכפתיות. כל כך הרבה רישול לא ראיתי הרבה זמן. אני לא מתרגש מזה יותר מדי – זה די ברור שכשהקבוצה משחקת על משהו רציני היא לא תהיה כל כך חסרת זהירות – אבל גם לא מרוצה מזה במיוחד. לא טוב להגיע למשחק הכי חשוב של העונה ככה.

עוד מקור לדאגה הוא פירמינו, שמאז החזרה מפציעה לא ממש מוצא את עצמו. הוא עדיין רץ ומשקיע אבל כמעט ולא בועט לשער, לא מדויק ולא יוזם מספיק. מישהו אמר לפני כמה שבועות שכשסטארידג' בהרכב אז הוא לא כובש – יכול להיות שזה חלק מהעניין. אני לא אופתע, האמת, אם קלופ יחליט ללכת על בטוח ביום חמישי וישאיר את סטארידג' בחוץ כך שפירמינו יתפקד על תקן של תשע מזויף. מה שמביא אותי לשחקן שלדעתי חייב לפתוח בהרכב, וזה ג'ו אלן. הוא בתקופה אולי הטובה בקריירה שלו אצלנו, נמצא בכל מקום במגרש, דוחף קדימה ויוזם הרבה יותר מלוקאס.

בקיצור, שיגיע כבר יום חמישי.

עוד כמה הערות קטנות:

– התסרוקת של מורנו תמיד נראית כמו תחת, אבל וואלה – עכשיו הגזמת.

– מחר מתחילה העונה השישית של "משחקי הכס", מה שהזכיר לי את הקטע בעונה הראשונה שאריה מקבלת חרב ואבא שלה שואל אותה אם היא יודעת מה עושים איתה והיא עונה "דוקרים עם החלק החד". אז לוקאס.

– מחשבה אופטימית – מיניולה לא עשה שטות גדולה כבר מלא זמן, אז טוב שהוא הוציא את זה מהסיסטם שלו

– מחשבה פסימית – בדרך כלל אצלו זה בא בצרורות. ברגע שהוא מאבד בטחון, קשה לו מאוד לקבל אותו בחזרה

– מחשבה ממש פסימית – איבדנו 5 נקודות העונה לניוקאסל.

 

הניצחון על אברטון
מהארת׳סטון ועד ג׳ון סטונס

13 Comments

cookie-monster 23 באפריל 2016

מיניולה עושה מלא שטוות כל הזמן וצריך להחליף אותו בהוא שהגיע מהאולד פירם..
ככה אומרים לפני חמישי!

בני תבורי 23 באפריל 2016

בשום שלב של המשחק ניו קאסל לא הייתה אחראית לגורלה. אלה אנחנו שוויתרנו באופן תמוה על המשחק מתחילת המחצית השנייה. ללא כל הודעה מוקדמת מורנו ששרף את הקווים ובישל שני שערים מצוינים בחצי ראשון לא מסר אפילו מסירה אחת קדימה לאורך כל המחצית השנייה. פתאום טורה הכבד והגמלוני הופך להיות מטרה מספר אחת לקבלת כדורים ממש קרוב למיניולה ולבניית התקפות, פתאום אף אחד מליברפול לא מסוגל לייצר משהו עם משמעות מלבד עוד כדרור חסר תכלית או מסירה אחורה, פתאום סטארידג' משחק קצת מתחת לעיגול האמצע לכיוון השער שלנו ולוקאס, הו לוקאס שפתאום הופך להיות השחקן האדום שמקבל הכי הרבה כדורים על השש עשרה של ניו קאסל ופתאום ליברפול בבונקר מפואר עם מתפרצות עלובות.
מה שיפה שההיעלמות הייתה מערכתית, גם קלופ ועוזריו נעלמו.

רובי פאולר 23 באפריל 2016

לא ראיתי את המשחק אבל מה עבר לקלופ בראש שהוא עלה עם סטארידג'?! הוא לא רואה מה קורה מסביב? הוא לא יודע שסטארידג' עלול להתפרק כל רגע, ואז אולי באמת אואן יחזור למועדון כי אין אף חלוץ?!

משה 23 באפריל 2016

אנחנו הפסדנו את הנקודות, ניוקאסל לא ידעו למה זה מגיע להם. לא רואה את ההתקדמות אצלם אבל זו לא הבעיה שלי.
טורה וסקרטל גרועים באותה מידה, ההבדל שסקרטל שחקן של ביטחון, טורה גרוע בכל מקרה. עדיף כרגע טורה.
לגבי מורנו, לצערי האסוציאציה המיידית שלי מהתסרוקת שלו זה היטלר…

אסף the kop 23 באפריל 2016

זה המחיר שצריך לשלם בכדי לשלב צעירים מהאקדמיה בהרכב.
קורה, המטרה עכשיו היא הליגה האירופאית.

אבי גלברט 23 באפריל 2016

לא יכול לנתח את המשחק כי לא יכולתי להתרכז רק בו תוך כדי תפעול מנגל ו7000 אורחים אז הפעם לא אנתח אלא רק אבכה כמה רע גורלנו עם הפצועים והמסוממים …דומה שמשהו מלמעלה מאתגר את קלופ כל שבוע בעוד שחקן חסר ….
אינגס וצ'אן יהיו כנראה כשרים לגמר עם נעלה .
מעלה פה בקשה ,עם נעלה לגמר להתארגן לנסיעה משותפת למעוניינים .מי מרים את הכפפה אם וכאשר ? אני ולפחות אחד הבנים שלי בפנים …
אגב ,קלופ עלה בהרכב סביר ביותר שהיה צריך וחייב לנצח את המשחק כבר בחצי .
לגבי חמישי ,שיטת בניטס.מוריניו ….כלומר משחק מבוקר על תוצאה עם עדיפות לשער חוץ וגול ניצחון של המסיר שומנים בגומלין באנפילד ….

אסף the kop 23 באפריל 2016

דיברתי כבר עם חברת נסיעות.
אתה יכול לכתוב לי בפרטי.

assi360@hotmail.com

cookie-monster 23 באפריל 2016

ראפא
הג'ורדיז בטח לא מאמינים איזה מאמן נחת עליהם
הןא בסוף עוד יצליח להציל אותם

Matipool 23 באפריל 2016

הופתעתי מההרכב הדי בכיר ששיחק היום . הייתי בטוח שנראה עוד כמה צעירים בהרכב .
חבל על המחצית השנייה . איבוד נקודות טפשי . לא חושב שהייתה הוראה לוותר על המשחק , אולי להיזהר לא להיפצע .
אריאל – אין לי ספק שאלן יהיה בהרכב נגד ויאריאל ואני חושב שגם לוקאס ( הרכב זהיר עם לוקאס , אלן , מילנר , לאלנה , קוטיניו ופירמינו או סטארידג׳ ) .
איזה סיפור דפוק עם סאקו . עוד סקורר שחסר עכשיו ..

kirma der faux 23 באפריל 2016

מחצית ראשונה דוקא היתה טובה מאוד, והיינו צריכים לגמור את זה כבר אז.
שני השערים על מיניולה. ממש מבאס, למרות שגם היה לי עצוב על רפא במחצית.

לא אתפלא לראות את לוקאס בלם ביום חמישי. קליין היה חסר מאוד היום, מקווה שלא קרה לו כלום, בקצב שהשחקנים שלנו נופלים אין לדעת.

הסיפור עם סאקו ממש מבאס כי הוא נוגע בעצב חשוף מבחינתי. אני מאוד אוהב אותו, אבל אם הוא לקח חומר אסור לטעמי הוא לא צריך להשאר בקבוצה. אני יודע שיש עונש קבוע בחוק, ואם הוא מרצה אותו אין מניעה שיישאר, אבל אישית אני מעדיף שתהיה פה סוג של הצהרה של המועדון. אני ממש מקווה שזאת איזו טעות, אבל מנסיון העבר בסמים בספורט יותר מסביר שיש דברים בגו. אני בטוח שבכל רחבי הליגה וגם אצלנו יש שחקנים שמשתמשים בתכשירים כאלו או אחרים בצורה מתוחכמת מספיק כדי לא להתגלות, מקווה שסוג של וטו פומבי שמטילה הקבוצה על שחקן שנתפס יפחיד קצת אחרים, אם כי גם בזה אני מטיל ספק.

נכתבו כבר המון פוסטים ודיעות על הסימום בספורט. הדיעה ששיכנעה אותי יותר מכל היא שעבודת משטרה מסורתית של חקירה ואיסוף ראיות והוכחות, ועונש לכל הצדדים המעורבים היא הדרך הטובה ביותר להילחם בתופעה.

איאן ראש 23 באפריל 2016

מה הקטע עם סאקו? אולי זאת הסיבה שהוא החל להבקיע לאחרונה :)

סימנטוב 23 באפריל 2016

בגדול איך מיניולה השתפר? בונים עליו לעונה הבאה?

סימנטוב 23 באפריל 2016

חשבתי לחכות קצת עם משחקי הכס ולהריץ איזה צפיית בינג' משובחת אבל החשש מספויילרים הוריד את המוטיבציה.

Comments closed