פנטזי שבוע 9 (בקצרה)

עומס פעילות בסוף השבוע הזה (ננסה עוד להעלות פוסט על המשחק בו שפטתי אתמול בהמשך היום) גורם לכך שטור הפנטזי עולה רק היום וגם הוא יהיה בקיצור נמרץ. נתנחם בהצלחה של שבוע שעבר עם הניבוי על מוס ופרסי הארווין, וגם בזה של אהרון רוג'רס. ולא נשכח את הניצחון הרביעי ברציפות שמעמיד את עבדכם עם מאזן יפה של 6-2 ומקום ראשון בליגה. ועכשיו – להשבוע:

– מייקל ויק חוזר לפתוח והוא הולך להביא הרבה נקודות לבעלים שהיו מספיק סבלניים לחכות לשובו. לאו דווקא במסירה, אבל בטח בריצה, על הגנה לא מספיק טובה

– ההגנה של קליבלנד נגד הפטריוטס. כל רסיבר או טייט אנד שלהם ראוי לפתיחה כי בריידי הולך לשפר את הסטטיסטיקות שלו במשחק הזה

– וגם דרו בריס מול קרולינה

– מאט שאוב הופך אט אט מmust start לmust sit. השבוע, מול ההגנה של סן דייגו, שלפחות סטטיסטית היא הטובה בליגה, הוא בהחלט לא פתיחה טובה.

– כמו שראינו שבוע שעבר, ג'ו קיטנה הוא בהחלט לא המחליף שיציל את העונה של הקאבויוז. מה שאומר שכל הרסיברים של דאלאס, בטח מול הגנה טובה של גרין ביי, הופכים לאופציה פחות מומלצת, בטח הנחותים שבהם כמו רוי וויליאמס ודז בראיינט.

– על פטריק קרייטון שמעתם? כי הוא הרסיבר המוביל של סן דייגו, עם כל הפציעות שלהם (בטח אם אנטוניו גייטס בחוץ). מול יוסטון הוא בהחלט שווה פתיחה.

– אם השם של הק"ב של סיאטל אומר לכם משהו, אתם מוזמנים לפתוח עם איזה שהוא רסיבר שלהם מול ההגנה של הג'איינטס. אם לא – אז ממש לא.

– הגנות – ניו אינגלנד (מול קליבלנד), ניו אורלינס (מול קרולינה), שיקגו (מול בפאלו). ראו הוזהרתם – המשחק של הג'טס מול דטרויט הוא מוקש רציני, לא הייתי נוגע באף אחת מההגנות שם, יש לי הרגשה של שוט-אאוט

צער בעלי חיים - על חיות ועל חיות אדם
משחק ראשון לעונה

No Comments

mayhem 7 בנובמבר 2010

בגלל מה שרשמת על המשחק של הפטס אני מתלבט בין הרננדז לגייטס (הפצוע).. מה דעתך?

כרגע השארתי את גייטס בהרכב.

YG 8 בנובמבר 2010

לך על הרננדז

Comments closed