נו האדל – סיכום מחזור ראשון

רשמים ממחזור ראשון מוצלח במיוחד

נו, אז איך היה המחזור הראשון בשבילכם? נהניתם ממנו כמו שאני נהניתי?

במבט ראשון זה היה מחזור לא מרתק במיוחד. למעט משחק הפתיחה והמשחק בין הפטס לאריזונה (שלמעשה הפגישו בין ארבעת הקבוצות שהגיעו לגמרים האזוריים שנה שעברה) לא היה אף משחק בין שתי קבוצות שלפחות כרגע מועמדות לסופרבול. אבל, ב-NFL כמו ב-NFL, אין כזה דבר משחק בטוח. גם העובדה שמדובר במחזור הראשון וקבוצות עדיין לא לגמרי מסונכרנות הוסיפה לעניין וכתוצאה מכך קיבלנו לא פחות מארבעה משחקים שהסתיימו בהפרש נקודה בלבד ורק משחק אחד שנגמר בהפרש דו ספרתי (טוב, זה לא באמת שמישהו ציפה ליותר מזה מקליבלנד, נכון?).

כמו שנה שעברה, גם השנה אני אנסה לתת פרשנות מהירה על המחזור. כלומר – לאסוף נקודות לאורך המשחקים ואז להציג אותם ברצף. בלי לנסות להתעמק יותר מדי או לנתח לעומק משחקים. בדרך כלל אני בוחר לראות משחק אחד או שניים רצוף בטלוויזיה (אתמול זה היה רק ג'טס-סינסי כי הייתי צריך להשלים שעות שינה לקראת המשחק של הפטס) ואת שאר המחזור באמצעות הרד זון במקביל על המחשב ואחר כך להשלים עוד משחק או שניים למחרת בבוקר, אם הזמן מותיר. אני מאוד מקווה שבהתחשב בכל ההתחיבויות האחרות שיש לי אני אצליח להתמיד בזה, אבל אם יש אנשים בקהל שמעוניינים לסכם את המחזור מהצד שלהם, בצורה חד פעמית או קבועה – הם יותר ממוזמנים ליצור איתי קשר.

ועכשיו, למחזור.

– כמו שאמרתי, המשחק שעקבתי אחריו היה זה בין הג'טס לסינסי שהתפתח להיות משחק מצוין. זה היה משחק די מוזר, אני חייב לומר. מצד אחד, ההגנה של הג'טס הצליחה להגיע לדלתון פעם אחר פעם – אני חושב שהיו שישה או שבעה סאקים במשחק – אבל כשהיא לא הצליחה להגיע אליו אז הוא ממש לא התקשה להשלים מסירות לרסיברים שלו וסיים עם 360 יארדים באחוזים מעולים. נראה שהג'טס הצליחו לבנות קו קדמי שיעשה טרור בקו ההתקפה של היריב אבל הקו האחורי שלהם ברמה הרבה פחות טובה וזה עשוי לפגוע בהם מאוד.

– הנפילה הכי גדולה שם נראית כמו דארל ריבאס, עד לפני שנתיים-שלוש הקורנר הכי טוב בליגה והיום קורנר בינוני שפשוט לא מצליח להתמודד עם המהירות של הרסיברים הטובים בליגה. למעשה, כבר כשהוא היה בפטס בליצ'ק הבין את זה והציב אותו כמעט תמיד על הרסיבר השני הכי טוב בקבוצה היריבה (בעוד את הרסיבר הטוב ביותר שומרים שניים – קורנר מתחת וסייפטי מעל), ומאז חלפו עוד שנתיים וריבאס הפך מאי ליבשת.

נדמה שאין עמדה שקשה להישאר בה בטופ לאורך זמן כמו העמדה הזאת – תראו איך פיצג'רלד למשל המציא את עצמו מחדש בעמדת הסלוט רסיבר, איך ק"בים היום משחקים עמוק לתוך שנות השלושים שלהם, בעוד קורנרים מזדקנים בשנות כלב וברגע שהם מאבדים טיפה מהמהירות שלהם הם הופכים לעול לא קטן. ריבאס הוא עדיין קורנר טוב, אבל בטח לא עילית והמאמן שלו צריך להבין את זה ולא לשים אותו אחד על אחד עם הרסיבר הכי טוב של היריבה אלא לתת לו עזרה קבועה.

– בחדשות הטובות של הג'טס, נראה שמאט פורטה שתה ממעיין הנעורים וההגעה שלו לניו יורק נותנים לירוקים כוח התקפי שלא היה להם בשנים קודמות. אם קודם היית צריך לסגור את הראנינג בק של הג'טס רק על הקרקע, נראה שהיכולת של פורטה לתפוס את הכדור מהבקפילד פותחת לפיצפטריק לא מעט אופציות ומשחררת את משחק ההתקפה עוד יותר. עם מאמן טיפה פחות שמרן זאת היתה יכולה להיות התקפה ממש מסוכנת.

mattforterb-nyj

– לא יצא לי לראות יותר מדי מהמשחק של בולטימור לבפאלו (ולפי התוצאה – טוב שכך) אבל נראה שההגעה של מייק וואלאס לבולטימור הופכת את ההתקפה של הקבוצה הזאת להרבה יותר מסוכנת. אם יש משהו שפלאקו אוהב זה לשגר טיל תלול-מסלול במורד המגרש לאחד הרסיברים שלו ו-וואלאס הוא אופטימלי לכך. הוא לא צריך לתפוס יותר מדי במשחק, רק העובדה שהוא שם וסוחב איתו סייפטי לעומק עוזרת לפתוח את ההגנה של היריבה.

– כמה ק"בים עשו את הבכורה שלהם בקבוצה חדשה, או בכלל, ואף אחד כנראה לא הרשים יותר מאשר וונץ של פילדלפיה 278 יארד באחוז טוב, 2 ט"ד ואף אינטרספשן. אבל לפני שאתם מתלהבים יותר מדי אני רוצה להזכיר שני דברים. אחד – זאת קליבלנד בצד השני. שתיים – זוכרים את הפתיחה של מאריוטה שנה שעברה? ארבעה ט"ד והתלהבות כללית? לפעמים זה קורה, בדרך כלל כשהיריבה חלשה (אז זאת היתה טמפה), צריך לחכות ולראות עוד קצת לפני שעפים עליו – לא שזה יפריע לחבר'ה בפילי כמובן.

– מהצד השני, רוברט גריפין השלישי עשה את הבכורה שלו בקליבלנד. 12 מ-26 ל-190 יארד, אינטרספשן ועוד כדור שעף לו מעל הראש לסייפטי, וזה כל מה שאני זוכר דוקטור.

– דיברנו על מאריוטה – גם הוא עבר פתיחת עונה לא ממש מעודדת. היו הרבה שאלות לגבי מינסוטה האם ההגנה שלהם תספיק על מנת לעשות ריצה לפלייאוף בהעדרו של טדי ברידג'ווטר. אז אתמול זה בהחלט הספיק, בעיקר כי טנסי פשוט ניסתה להפסיד את המשחק. אינטרספשן שהוחזר לט"ד ממסירה איומה של מאריוטה ואחר כך פאמבל אווילי להחריד שגם הוא הוחזר לט"ד וזה כל מה שהיה צריך – בלי שמינסוטה אפילו תשים ט"ד התקפי אחד בלבד. מול קבוצות חזקות יותר כנראה שזה לא יחזיק.

– ואם הזכרנו את משחק פתיחת השנה של מאריוטה שנה שעברה, הק"ב שהיה מולו הרי זה ג'אמיס ווינסטון של טמפה, שנראה די אבוד באותו משחק. איזה הבדל שנה עושה. אתמול מול ההגנה הלא ממש משופרת של אטלנטה (קבוצה שתקועה בnowhere land כבר כמה שנים ותמשיך ככה עוד כמה) הוא היה חד ומדויק. היו לו כמה מסירות פשוט תאווה לעיניים. יחד עם ג'קסונוויל שנתנה פייט נאה לגרין ביי אתמול, נראה שבפלורידה אנשים עוד עלולים להתחיל להתעניין בפוטבול.

0436239778_15717826_8col

– עוד ק"ב שעושה צעדים ראשונים בליגה הוא דאק פרסקוט שנתן משחק לא רע בכלל אתמול. כמובן, קשה עדיין לדעת עד כמה חזקה ההגנה של הג'איינטס, אבל ממה שראיתי, הוא היה קול למדי ואם לא חוסר מזל וחוסר שכל של שחקן עוד היה עשוי לנצח את המשחק. מה שצריך להטריד את אוהדי הקאובויז זה חוסר היכולת של דז בראיינט, שתפס רק כדור אחד בתחילת המשחק והתקשה בהמשך. אולי זאת חלודה אחרי שנה כמעט של פציעה, אולי חיבור עם ק"ב חדש (שנראה שמתחבר יפה מאוד עם קול ביזלי, סוג של ג'וליאן אדלמן לעניים) אבל בהחלט משהו לנטר בהמשך.

– גרין ביי בהחלט התקשתה מול ג'קסונוויל אתמול, אמור בעיקר בצד ההגנתי שלה. שזה כמובן לא חדש, כל שנה אנחנו מדברים על זה שההגנה שלהם דופקת את רוג'רס. גם בצד ההתקפי זה עוד לא זה. אדי לייסי אמנם רזה ולפרקים נראה חד מאוד אבל לא קיבל את הכדור יותר מדי (14 פעמים בלבד) ונראה שהכל הולך ליפול שוב על אהרון רוג'רס.

למזלם של גרין ביי, רוג'רס הוא עדיין הק"ב הטוב במשחק כרגע. ואתמול ראיתי ממנו משהו שלא ראיתי מספיק בשנים קודמות – היכולת לקחת סיכון במסירה. תראו את הט"ד שלו לאדאמס כשמגן תופס ומושך אותו למטה, למשל, או את הט"ד שלו לג'ורדי נלסון (ברוכים השבים!) שנראה כאילו עבר דרך המגן כדי להגיע לשם. רוג'רס שלוקח סיכונים לא רק בסוף משחקים הוא טוב לגרין ביי.

– ראיתי חלקים נכבדים מהמשחק בין הסיינטס לאוקלנד וזה אכן היה משחק מהנה לצפיה, גם אם חסר הגנות. במקרה של הסיינטס זה לא ממש מפתיע. מסתבר שהבעיה שלהם היא קצת יותר מאשר רוב ראיין. אני באמת לא מבין את ההחתמה של בריס על חוזה חדש כשדי ברור שהקבוצה הזאת לא הולכת לשום מקום. זה חתיכת פשע לבזבז את דמדומי הקריירה של בריס על ההגנה המביכה הזאת. במקרה של אוקלנד זה קצת יותר מאכזב כי ראינו מהם שנה שעברה ניצנים של הגנה מצוינת. אפשר לחטוף נקודות מבריס אבל לתת ט"ד של 98 יארד ככה לשחקן שנשמר על ידי אחד בלבד זה מביך.

– אתם יודעים שאני לא הולך לעבור בשתיקה על ההחלטה של דל ריו ללכת על שתיים בסוף, נכון? לא, זה לא שאני חושב שזאת היתה לא נכונה, להיפך. אני לא מבין מה כולם מתפלאים עליה או קוראים לה "החלטה עם ביצים". כי אם זאת החלטה כביכול אמיצה, הרי שגם אם היא לא היתה מצליחה כולם היו אומרים איזה אמיצה היא – ואז, איפה הסיכון פה בדיוק?

אבל יותר מזה, אני לא רואה את האומץ פה. מבחינת סיכויים על הנייר אז להמיר 2 נקודות זה סיכוי של בערך 50% ולנצח בהארכה זה סיכוי של 50% (ב-ESPN עשו חישוב שלנצח בהארכה הסיכוי של אוקלנד היה 51% ולנצח עם המרה עומד על 44%. תסלחו לי אם אני לא רואה את ההבדל הגדול בין השניים או מאמין לסיכויים האלו יותר מדי). אבל אם הסתכלתם על המשחק ראיתם שההגנה של אוקלנד פשוט לא מצליחה לעצור את דרו בריס (כולל מה שקרה בדרייב האחרון בסופו של דבר) כך שלתת להם את הכדור בהארכה זה מסוכן מדי. מצד שני, יש לך הזדמנות לגמור עכשיו את המשחק מול הגנה שלא הצליחה לעצור אותך כל המשחק ונמצאת עכשיו על הקרשים. זאת לא החלטה אמיצה, לטעמי – זה כמעט נו בריינר.

– אנדרו לאק מוסר ל-385 יארד ו-4 ט"ד ועדיין מפסיד את המשחק. סיפורה של האינדיאנפוליס קולטס בקליפה.

– סן דייגו, אם היא לא היתה קיימת, היו צריכים להמציא אותה.

– ויש לנו עוד שני משחקים הלילה! הללויה!

מסיבת העיתונאים של אתמול
פארא-פוסט (4). יואב ויכסלפיש

70 Comments

עורב סגול 12 בספטמבר 2016

תודה על הסקירה אריאל. כייף לקרוא

מיקיג' 12 בספטמבר 2016

סתם תהייה, לא ממש חשובה, שמלווה אותי שנים. אם אני אוהד רייבנס, כל זריקה של פלאקו מעבר ל-10 יארד היה לי התקף לב. הכדור עף לו קילומטר באוויר, ואתה מתפלל שהוא ייפול בידים הנכונות.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

ואיכשהו הדבר הזה מצליח, זה הדבר הלא יאומן. כמו לחכות לפצצת מרגמה שתיפול

עורב סגול 12 בספטמבר 2016

חלק מהריגוש. :)
ולמרות זאת הוא לא חריג בכמות האינטרספשנס.
אתמול הוא חילק מסירות ל 10 תופסים שונים, כולל לברשארד פרימן, בחירת סיבוב ראשון ב 2015 שנפצע באימון הראשון בשנה שעברה ונעלם מאז. השילוב שלו ושל וואלס וסטיב סמית הבלתי נגמר. יחד עם חטיבת הטייט אנדס החזקה יהיה איום התקפי שהיה חסר בשהים האחרונות.
וחייבי להגיד גם מילה טובה על הגנת הריצה. בעונה שעברה בפאלו הובילה את הליגה עם מעל 150 יארד בממוצע למשחק, אתמול הרשו להם שליש מזה בערך

עורב סגול 12 בספטמבר 2016

ומילה על באפלו. מזמן לא ראיתי קבוצה כל כך לא מאומנת ולא ממושמעת. לא חסר שם כישרון אבל הראש בעייתי

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

למה מזמן? שבעה חודשים, מאז הפעם האחרונה שבאפלו שיחקה

עורב סגול 12 בספטמבר 2016

חסכתי מעצמי. ה AFC East די משעמם כבר כמה שנים

יובל (אחר) 13 בספטמבר 2016

אולי כדאי שרקס ריאן ישקיע יותר באימון ופחות בלקדם את דונאלד טראמפ.

מיקיג' 12 בספטמבר 2016

1. אטלנטה זה אשכרה ההגדרה של לימבו.
2. חולייה לגמרי סבירה פלוס לג'טס דווקא מאחוררה. היה לה רע אתמול, והיא שיחקה נגד קבוצה עם ק"ב בפריחה ורסיבר ענק. נראה בהמשך.
3. אם אני אוהד קליבלנד, ואני לא, כל המשחקים של השנה ממש לא מעניינים אותי. המטרה היא לבחור ראשון בדראפט את ווטסון (או ק"ב אחר, אם משהו ישתנה השנה בפסגה) ואז להתחיל באמת מחדש.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

החוליה מאחורה סבירה, נראה לי המאמן לא משתמש בהם נכון

NoONE 12 בספטמבר 2016

we have a winner

Amir A 12 בספטמבר 2016

קליבלנד זו קליבלנד. הם יודיעו ביוני שהיות ומנזיאל הראה רצינות וסיים את התואר בהנדסה של קופסאות שימורים בטקסס A&M, הם החליטו לתת לו צ'אנס שני להוביל את הפרנצ'ייז ויחתימו אותו על חוזה ל-20 שנה בשכר של 15 מיליון לעונה.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

בן אדם, ההורים שלו לא מתעניינים בקריירה של מאנזיל כמוך

Amir A 12 בספטמבר 2016

אני יודע. /-:
דרך אגב, תפסו אותו בבר ביוסטון לפני כמה ימים מוריד משקאות. די, זה כבר לא מהנה כל כך כמו שזה היה בזמנים של הברבור.

נתי 12 בספטמבר 2016

באמת מחזור כיפי…
נקודה שאני חושב שראוי להתייחס אליה היא סיאטל. מי שלא ראה לא יודע כמה מיאמי היו קרובים: מלבד החטאת שער שדה די קרוב (27 יארד), בדרייב האחרון סיאטל היו כבר על דאון 4 עם 4 או חמש, לא זוכר. הם הצליחו לצלוח את זה ומשם מיאמי, כמו מיאמי, נעלמו. אין סיכוי שזה יספיק מול קבוצות טובות יותר. שלא דבר שבלט מאד עד כמה זלזלו שם בקו ההתקפה (אפילו יותר מהפטס, שם בכל זאת היו פציעות): ראסל ספג אתמול לא מעט, ואם לא ידאגו לו שם זה יכול להיגמר לא טוב מבחינתם.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

לא ראיתי את המשחק (זה בטו-דו ליסט שלי) אבל צריך לזכור שסיאטל מסורתית פותחים חלש את העונה ומגיעים לשיא בסוף, אז לא הייתי מתרגש. מה עוד שלמיאמי באמת יש קו הגנה חזק

עובר אורח 12 בספטמבר 2016

אני ממש מקווה שתמשיך לכתוב את הטור. אני תמיד מחכה לו. תודה!

SP 12 בספטמבר 2016

אריאל, לאן ומתי גיל נעלם? בטוח פעם אחרונה שלו הייתה וויכוח איתך.
אחלה טור. אין כמו פוטבול.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

אין לי מושג, רק עכשיו כשציינתם את זה שמתי לב (בעיקר כי כמעט לא כתבתי בזמן האחרון)

ק. 12 בספטמבר 2016

כיף לקרוא, כרגיל. היה מחזור פתיחה אדיר, הרבה מעבר לציפיות, שלי לפחות.
*מאט פורטה, כשהוא לא פצוע, כולל בשנתיים האחרונות הוא תמיד משחק נהדר ונותן מספרים מעולים (היו משחקים שהיה התופס הבכיר בשיקגו). לכן, ההגעה שלו לג'טס, קבוצה שנותנת מקום של כבוד למשחק ריצה (למשל העונה המצויינת של כריס אייבורי הסביר בשנה שעברה), נראיתה כמו שידוך מצוין.
*עוד דבר לגבי ההמרה של דל ריו – דרק קאר השלים המרה לקופר כמה דקות לפני ובערך כל מה שזרק בדקות האחרונות נתפס – אז בנוסף לטענה הנכונה שציינת (בוא לא ניתן לבריס עוד הזדמנות), נכנס גם שיקול מומנטום ובטחון שהופך את זה לכדאי מאד (לצערי).
*גם אני קראתי שלייסי הרזה – העדות המצולמת מאתמול לא נתנה רמז אפילו לגרם אחד שירד

איזה כיף שחזר הפוטבול!

לן דוסון 12 בספטמבר 2016

לייסי לובש מגן צלעות ולכן יש את האשליה שהוא נושא עוד כמה פאונדים עליו.

שמול 14 בספטמבר 2016

אז זו לא אשליה, הוא באמת סוחב עוד כמה פאונדים.

אריק 12 בספטמבר 2016

גרייזס יא מתנשא ;) תן תוצאה בתחילת כל סקירת משחק, יקל על הפחות מכורים…

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

2-1 לסיטי

D! in Leipzig 12 בספטמבר 2016

D:

יואב 12 בספטמבר 2016

טוב שהפוטבול חזר וטוב שהבלוג שלך חזר. כיף לקרוא.

ניינר/ווריור 12 בספטמבר 2016

אחלה מחזור! רק שימשיך ככה

אלון3131 12 בספטמבר 2016

התגעגענו!

מדהים איך יש דברים שלא משתנים כמו ההגנה של הסיינטס ואיך שתיארת את הקולטס… ההגנה של הקולטס פשוט הייתה ביזיון, מילא הסקנדרי פצוע אבל דטרויט פשוט עשו מיליון יארד בדאמפים קלים לרצים. כאב הלב כל כך.

HagoMan 12 בספטמבר 2016

לגבי ההמרה ל2 של דל ריו – האחוזים כביכול זהים, אבל איך שזה נתפס אחר כך זה ההבדל הגדול. הסיכוי שלו ללכת על 2 ולהפסיד הוא די זהה לסיכוי להפסיד בהארכה. אבל כדי להפסיד בהארכה הקבוצה השניה צריכה לשים נקודות, לא הקבוצה שלך מפספסת אותם. הרבה יותר קל לאוהדים, פרשנים, פרימואים למיניהם, להאשים את המאמן בהפסד כי הלך על 2 מאשר אם הפסיד בהארכה.
ובגלל זה מעט מאוד מאמנים הולכים על זה ועל זה מגיע לדל ריו כל הכבוד על האומץ.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

זהו, שתמיד אומרים את זה ואף פעם לא ראיתי מישהו שבאמת מאשים את המאמן בהפסד בגלל זה.

אורן השני 12 בספטמבר 2016

איפה הימים שדל ריו היה הבדיחה של הליגה במצבים כאלה. או אנדי ריד

HagoMan 12 בספטמבר 2016

הפעם האחרונה שזה הצליח למישהו זה ב2008, אם אני זוכר נכון את מה שאמרו אתמול בשידור.
קשה להבין למה ללכת על 2 במצב הזה זה כל כך נדיר אם מסתכלים על זה רק מהפריזמה של הסיכויים לנצחון.

עידו ג. 12 בספטמבר 2016

שנהאן ניסה לפני שנתיים או שלוש וחטף על זה אש.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

אני רק זוכר שאמרו כמה הוא אמיץ, לא שהוא חטף על זה

יריב 12 בספטמבר 2016

הסיבה היא בדיוק מה שציינת. ההתייחסות של האוהדים והתקשורת מעודדת שמרנות. יש עוד כמה צורות שבהן זה בולט, למשל ההחלטה אם ללכת על דאון רביעי או לא.

ב2009 הפאטס הפסידו לקולטס במשחק שבו ניו אינגלנד הלכו על דאון רביעי של 2 יארד 2:08 לסיום ביתרון 6, בקו ה28 שלהם. הם נכשלו, הקולטס הגיעו לקו השער בשני מהלכים וניצחו, אבל בליצ'יק אמר, בצדק, שהוא חשב שהסיכוי להשיג את 2 היארד האלו טוב מהשיפור בסיכוי מכך שתדחף את ההתקפה של פייטון מאנינג עוד 30-40 יארד אחורה. הוא כנראה צדק, אבל תקפו אותו די הרבה, ואין לדעת מה היה קורה אם זה היה סתם מאמן. נראה לי סביר לגמרי שזה מרתיע מאמנים אחרים, שאין להם את הבטחון במעמד שיש לו.

עידו ג. 12 בספטמבר 2016

הנההרשימה של המאמנים שהצליחו לעשות את זה עד אתמול והק"ב שאיתם הם הלכו על זה:
1. מייק טייס במינסוטה – לא בדיוק הראשון ברשימת הביטחון במעמד אבל….עם דאנטה קולפפר לראנדי מוס. מצד שני הק"ב הנגדי היה ארון ברוקס.
2. ג'ון גרודן בטמפה ביי- באמת אחד שדי בטוח בעצמו, לא תמיד בצדק. עם כריס סימס כק"ב אבל …. זה יה אחרי שהבעיטה נחסמה והיה אופסייד אז הכדור הוזז לקו היארד ולבאקס היה את מיקק אולסטט.
3. מייק שנהאן בדנבר- כן היה לו די הרבה ביטחון במשרה שם חוץ מזה שפיטרו אותו אחרי העונה ההיא. הק"ב היה ג'יי קאטלר ומצד השני היה פיליפ ריברס שתפר אותם באותו יום אז אפשר להבין את ההחלטה.

יריב 12 בספטמבר 2016

זה קורה מדי פעם, פשוט הרבה הרבה פחות ממה שכנראה נכון לעשות. אגב, המצב שבו הכי ברור שצריך ללכת על 2 ולא עושים זאת הוא ברבע רביעי כשאתה בפיגור 8 (כלומר 14 לפני הטאצ'דאון). אני לא זוכר שראיתי קבוצה שהולכת על טאצ'דאון במצב כזה, אם כי לשם ההגינות אציין שזה לא מצב עד כדי כך נפוץ, ובמקרה הסביר שהקבוצה לא משיגה עוד טאצ'דאון זה גם לא משנה.

Zak 12 בספטמבר 2016

לא ציינת את כמות הפספוסים המדהימה של הג'טס – שער שדה שנחסם, אח"כ נקודת המרה שפוספסה. בסיום היו שמה שני הזדמנויות ברדזון (כולל אחת על סף האנדזון) שנבלמו במרחק יארד והכריחו את הגטט,ס להסתפק בשער שדה. ולקינוח בדרייב האחרון מרשל משמיט כדור פשוט.

לגבי דל ריו אוקלנד, אני חושב שמייק טומלין ניסה מהלך דומה בעונה שעברה? רק שם זה היה הפרש שלוש נקודות, ובמקום ללכת על שער שדה פיטסבורג ניסו (והצליחו!) ללכת על ט"ד.

yair 12 בספטמבר 2016

-הסיבה שדל ריו הלך על 2 נקודות היא כי הוא לקח את אוקלנד באנדר 1.5 (כמוני) רציי לנשק אותו כשהוא הלך על זה…
-מיאמי חוץ משהם לוזרים. הם גם קבוצה טובה עם מאמן מצויין. חוץ מDL (קמרון וויק, סו, מיטשל, ומריו וילאמס ) שהיה ידוע שיהיה טוב. גם שאר ההגנה שלהם נראת טוב. ולמרות כמות הנקודות הנמוכה ההגנה נראתה טוב לפרקים אתמול (הפלה נוראית של סטילס עלתה להם בTD בטוח ברבע הראשון ועוד טעויות ST שגרמו להם איבוד נקודות) ושמתחשבים שהם שיחקו אתמול במקום הכי קשה להתקפה לשחק זה סימן מצויין. טנהיל יהיה השנה בין 5 הQB הטובים בפנטזי (ואני לא כותב את זה רק כי הוא אצלי…).
-אינדי זאת הקבוצה עם FO הכי גרוע בליגה (למרות מה שבעלי האתר חושב גם יותר גרוע משל הניינרס) לא יאמן שאחרי 4 שנים של אנדרו לאק בחוזה רוקי בכלום כסף הם אספו סביבו כל כך מעט כשרון וכל כך הרבה חוזי זבל. עכשיו שהוא כבר מרויח 20 + לעונה זה הרבה יותר בעייתי. מבאס ששחקן כזה טוב יהיה תקוע לפחות ל3-4 שנים הקרובות , וזה במקרה הטוב שהם זורקים את כולם מחר, יהיה תקוע בקבוצה בלי שום עתיד. מצד שני כשיש לך בעלים רדנק שיכור וגזען זה מה שאתה מקבל.

אורן השני 12 בספטמבר 2016

לגבי טנהיל, לא נראה לי שהוא יהיה בין ה15 הכי טובים

AdamB 12 בספטמבר 2016

בסדרה הראשונה ראיתי בעיקר גטס סינסינטי. משחק כיפי. הקו הגנה של הגטס עוד יימרר את החיים
להרבה ק״ב. אנדי דלתון מצד שני נראה לא רע בכלל.
בסדרה השנייה היה מפתיע לטובה לצפות בפרסקוט. בכל מקרה המבחן של רוקיס קב הוא לעלות לשחק
שבוע אחרי שזרקת 4 אינטרספטיונס עם פיק סיקס.
בקבוצה אולי הכי מסוקרת בליגה יכול להווצר סביבו מחול שדים תקשורתי שלא ייתן לו שקט למוד את
התפקיד.
אבל יכול להיות שהסיפור המדהים של אתמול הוא קאמבק ברבע הרביעי של אנדי ריד ואלכס סמית.

אורן השני 12 בספטמבר 2016

היה קלאסי אם הקאמבק היה נגמר בהפסד בהארכה :)

shohat 12 בספטמבר 2016

כיף שחזרת לכתוב וכיף שחזר הפוטבול.

בוב השקט 12 בספטמבר 2016

תענוג שהפוטבול חזר (בעיקר עם מחזור ראשון משוגע ואיכותי כמו שקיבלנו) ותענוג שהסיכום שלך חזר.
נראה לי שהAFC WEST הולך להיות בית משוגע השנה (בתקווה שגם איכותי ולא רק מותח)

אלעד כץ 12 בספטמבר 2016

נהדר שהפוטבול חזר, יופי של מחזור עם משחקים צמודים, רק חבל שכל התוצאות מבאסות.
ההגנה של הסיינטס עם פאול הכי טיפשי בעולם (אם היה בכלל. לא ראיתי זוית טובה) בדאון רביעי. חראם על בריס. מגיע לו יותר.
הג'איינטס והפטריוטס שנואי נפשי מנצחים בדוחק במקום להפסיד בתרועה רמה.
והג'טס, אוי הג'טס. שיחקו טוב נגד קבוצה טובה מאוד רק הגרוש הזה ללירה שהיה חסר שנה שעברה עדיין לא נמצא. ועכשיו הרקס הזה ואח שלו בחמישי.

לן דוסון 12 בספטמבר 2016

דבר שאני רואה שחוזר על עצמו ונהיה יותר ויותר גרוע זה כמות פספוסי התאקלים שנובעים מטכניקה לקויה. שחקני הגנה מנסים ללכת על ההיילייט ולא על התאקל הבטוח.
אולי זה החלודה של פתיחת העונה (כיום במחנות האימונים הקודמים לעונה כבר כמעט ואין מגע ותאקלים מלאים אלא רק במשחקים עצמם) או כמובן החוקים הנוטים לטובת ההתקפה אבל כבר כמה שנים אני רואה שיש התדרדרות ביכולת הטכנית של שחקנים לתקל נכון וההגנות מאוד סובלות מזה, רצים ורסיברים שוברים הרבה יותר בקלות את התאקלים ומייצרים יארדים נוספים (ודאונים ראשונים) שלא צריכים להיות.

בני פ 12 בספטמבר 2016

בזמן שאתה שיחקת זה היה הרבה יותר גרוע (ראיתי בקיץ כמה משחקים מפורסמים)

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2016

אני חושב שהחוקים שמגנים על השחקנים מכריחים תיקולים במקומות מסויימים שמונעים תיקול נכון. חוץ מזה, חוקי השכר שנכנסו אחרי השביתה האחרונה גורמים להצערה של הליגה (לא ניכנס למה בדיוק) וזה מוביל לחוסר ניסיון

NoOne 13 בספטמבר 2016

הדבר שהכי משפיע זה צמצום האימונים עם פדס בצורה משמעותית

אבו צ'יצ'ריטה 12 בספטמבר 2016

אמחייע, יש פוטבול, ויש סקירה שבועית שכיף לקרוא. וגם הג'יאנטס ניצחו בג'רילנד (עם יותר מזל משכל)
לגבי ריבס- שחקן ענק, שרק ממחיש את פגעי הזמן. ראשית נעשה לו הנחה שהוא התמודד מול איג'יי גרין הפנומן (שאף פעם לא זוכה לכותרות ענק כמו רסיברים הרבה פחות טובים ממנו). שנית, הוא מדבר די בגלוי ובפתיחות ראויה להערכה על המגבלות שלו ועל כך שהוא חושב לעשות הסבת תפקיד לסייפטי (לא יודע עד כמה זה הגיוני אבל שיהיה)
ומלה אחרונה – אני יודע שזה הכי קיטש אמריקאי וכל זה אבל אני תמיד מתרגש במיוחד במחזור של 9/11 (שהפעם ממש נפל על יום המשחקים)

עומרי (ירוק) 12 בספטמבר 2016

כיף שחזרת אריאל. עכשיו רק נשאר למצוא זמן אשכרה לראות משחקים, והכל יהיה בסדר.

NoOne 13 בספטמבר 2016

למי שרוצה לראות את מי שיהיה שחקן ההגנה הכי טוב ב NFL תוך שנתיים מוזמן לצפות בליאו וויליאמס מהג'טס
הבחור בן 21 , כבר מפלצת ועוד יהיה הרבה יותר טוב , אם יש מישהו שיגרום לבריידי לפרוש זה הוא

Maldini 13 בספטמבר 2016

אני מבין שאארון דונלד צריך להכין צוואה בהקדם כי נשארו לו שנתיים לחיות

NoOne 13 בספטמבר 2016

ליאו יהיה יותר טוב מדונלד , שחקן מצוין בפני עצמו
דונלד משחק רק באמצע , ליאו משחק מצוין בכל התפקידים ב DL כולל NT אם צריך
תחזור ל 2007 כשאמרתי לכם על כשרון יוצא דופן שנבחר באמצע הסיבוב הראשון והולך להיות הקורנר בק הכי טוב ב NFL
משום מה כשפיטסבורג קולג' מוציא שחקנים ל NFL או שהם באסטס או שהם HOF

Maldini 13 בספטמבר 2016

מה זה משנה איפה הוא משחק אם התפוקה שלו טובה יותר בכל פרמטר שקיים? גם JJ וואט מתופקד בכל ה-DL בהגנת 3-4 והמספרים שלהם כמעט זהים

וויליאמס שחקן מצויין וברור לי למה האובריאקשן אחרי התצוגה המפלצתית שלו ושל כל ה-DL אתמול אבל עדיין צריך לראות אותו מתפקד ככה לאורך עונה שלמה או כשהוא לא נהנה מתשומת הלב שמוקדשת למוחמד ושלדון (כשהוא לא מורחק אחרי שעשה מרדפים במכונית עם רובים וילדים בני 6) לפני שבונים לו באסט בקנטון .

NoOne 13 בספטמבר 2016

אני מבקש , תאמר את האמת
זה היה ילד בן 12

Maldini 13 בספטמבר 2016

BARLEY LEGAL כמו שאומרים בטיחואנה

Amir A 13 בספטמבר 2016

רוברט גריפין השלישי, AKA אני אקבע למייק שנהאן את המהלכים, סיים פחות או יותר את העונה במשחקו הראשון במדי הבראונס. אני כלב אם הם לא מחזירים את מנזיאל לפתוח להם השנה. אין, אין על הארגון הזה.

NoOne 13 בספטמבר 2016

אתה יודע , יש אנשים שעוד מעט יתקשרו לאשתך וישאלו אותה אם הכל בסדר
מה יש לך מהאידיוט הזה

Amir A 13 בספטמבר 2016

לא יודע למה נתפסתי דווקא אליו. אני מנסה להיגמל אבל זה לא כל כך מצליח.

Maldini 13 בספטמבר 2016

השאיפה הכי גדולה שלי בחיים היא להפוך יום אחד לרבע מג'ף פישר. מדובר בבן אדם החכם והמבריק ביותר בעולם, אולי אפילו בהיסטוריה

מה שהאיש הזה עושה ב-5 שנים האחרונות צריך לזכות אותו בפרס נובל

אריאל גרייזס 13 בספטמבר 2016

מאז 2008 לא היה לו מאזן חיובי, זה לא חמש שנים, זה עוד מעט עשור. גאון

yair 13 בספטמבר 2016

אברם גרנט. בNFL לא יורדים ליגה (רק עוברים לשחק קבוע משחק ביתי בלונדון או עוברים לLA או שניהם) אז בכלל הוא ניכול לדבר על תהליך. כבר הרבה שנים שהוא בעיקר משקיע בלהכניס מסרים לתקשורת (בעיקר דרך פיטר קינג) במקום לעבוד. כנראה ראה את ההרצאה של אברם ועכשיו מיישם.
דרך אגב: טבון אוסטין קיבל חוזה חדש בפגרה הנוכחית והוא כרגע הרסיבר עם החוזה ה12 הכי גבוה בליגה. הם יודעים מה הם עושים שם.

השעה של MNF השני היא אחלה אבל אבל המשחק הזה היה כל כך רע שזה פשוט כאב לעיניים. 2 הקבוצות לא ינצחו 10 משחקים ביחד. למרות שOL של הניינרס נראה טוב מול DL טוב של הראמס. הקריאת מהלכים של קלי מבאסת. אני לא מבין למה קלי לא נותן לגאברט לרוץ באופשיין לפחות 10 פעמים במשחק- מי ישמע איזה הפסד זה אם הוא יפצע. הסטים ההתקפיים של הניינרס הם בול כמו שהיו של האיגלס ואם אני מהטלבזיה יודע מתי תהיה ריצה ומתי מסירה ואין באמת אפשרות של אופשיין אני לא רואה את הניינרס שמים נקודות מול קבוצות מאומנות השנה.

אריאל גרייזס 13 בספטמבר 2016

הניינרס יתנו עונה סבירה השנה, משהו כמו 6-7 ניצחונות לדעתי. אנשים יחשבו שיש על מה לבנות, רק שהם שוכחים שכשצ'יפ קלי הוא זה שמביא שחקנים זה בדרך כלל הורס את המועדון. יש לו הגנה טובה וגם קו טוב בהתקפה ובדרך כלל זה מספיק מול קבוצות גרועות.
זה באמת היה משחק נורא. חשבתי שהוא יעביר לי את הזמן ברכבת בבוקר אבל באיזה שלב פשוט נרדמתי. פאנט כל שניה

Maldini 13 בספטמבר 2016

איזה מביא שחקנים? אין לו שום סיי בכל ענייני הפרסונל, הוא אפילו לא קבע מי יהיו המתאמים של הקבוצה, בהכל שולט באלקי. אף קבוצה לא הסכימה לגעת בו במקל אחרי הפארסה בפילי והניינרס עשו לו טובה אז זה היה הדיל.

אני חושב שלניינרס יש את הסגל עם הכי מעט כישרון בליגה וככל שהעונה תתקדם ויתחילו פציעות המצב רק יילך ויחמיר. לא רואה אותם מנצחים יותר מ-4 משחקים גג.

אריאל גרייזס 13 בספטמבר 2016

אולי, נראה. אני חושב שיש לו יכולות מסוימות, פשוט אסור לו לגעת בפרסונל. שנה הבאה עם גראפולו הם יהיו הרבה יותר טובים :-)

yair 13 בספטמבר 2016

אם מתסלכים על הלוח שלהם קשה לראות אותם מנצחים 7 משחקים השנה . אני חושב ש4-6 יותר הגיוני. אני פשוט חושב שהרמאס ינצחו עוד פחות…

בקשר לקלי . דווקא הוא ויתר על מילה אחרונה בנוגע לפרסונל לבאלקי, ובקטע הזה אני מאמין לו. העניין היותר מדאיג הוא הפליי קולינג- תקרא את הכתבה הזאת -https://theringer.com/chip-kelly-san-francisco-49ers-offense-f332f053870e שד"א כתב אותה גרופי של קלי שכתב עליו דברים משתפכים כבר לפני המון שנים (אגב למי שקצת רוצה להתעניין מומלץ לקרוא דברים שלו – הוא מסביר בצורה די ברורה קונספטים של המשחק) שפשוט מסביר את הבעיויות בקריאת המהלכים של קלי. אם אתה באמת אמיץ תחזור אח"כ ותסתכל על המערכים של הניינרס במשחק היום (כמו שאמרתי רק לאמיצים!) ותראה שרוב הבעית שהוא דיבר שם עדיין קיימות גם אתמול. קבוצה מאומנת או כזאת עם התקפה חצי נורמלית שתשים נקודות על הניינרס תפרק אותם.

ניינר / ווריור 13 בספטמבר 2016

טוב נרגעתי. לא נסיים אחרונים בבית. הראמס זה זוועה שאין לתאר

עורב סגול 13 בספטמבר 2016

עוד משחק כזה והם יוצאים מהטוטו

NoOne 16 בספטמבר 2016

איפה אתה רקסי? אני מחכה לך, 37 פאקינג נקודות על התחת שלך

Comments closed