צ'לסי-ליברפול, לפני. דיאלוג פורה עם גור אילני

משחק פריימרליג ביום שישי! ועוד צ'לסי נגד ליברפול! סיבה טובה לארח את גור אילני לדיון מקדים על המשחק

באמת שאני מנסה לשנוא את צ'לסי, אבל קשה לי. הם אמנם לקחו לנו אליפות לפני שלוש שנים והם כנראה הסמן הימני להתנהגות כוחנית בשוק ההחתמות (אם הם לא היו מתחילים את זה, מישהו אחר היה מתחיל, שלא יהיה לכם ספק) אבל איך אפשר לשנוא קבוצה שהאוהד היחיד שלה שאתה מכיר – ובאמת, אני לא מכיר אף אוהד של צ'לסי – הוא בחור סימפטי כמו גור אילני?

אז לכבוד המשחק הערב, בשמחה ובששון הזמנתי את גור לבלוג שלי לנתח את מה שאנחנו הולכים לראות. הפורמט אתם מכירים – שרשרת אימיילים שבסופה ההימורים. תהנו.

thumb_10401_default_news_size_5

אריאל:

הי גור,

משחק חשוב מאוד ביום שישי. מה דעתך על הקונספט הזה של משחקי יום שישי? אני עדיין מתקשה להתרגל אליו. זה נחמד שיש לך עוד יום בשבוע שיש בו כדורגל אבל המחשבה על זה שיהיה לי גם שבת וגם ראשון בלי הקבוצה שלי ועוד יותר גרוע – אם נפסיד ואז יש עוד יום להיות בו בדכאון, אני לא בטוח שאני מוכן לזה.

הייתי אומר שכל ההתחלות הן קשות אבל כנראה שקונטה לא שמע על זה. 10 נקודות מ-12 אפשריות אני מניח שזה בהחלט עומד בציפיות שלכם לפתיחת העונה. ממה שיצא לי לראות מצ'לסי עד עכשיו, וזה לא המון, נראה שהיתרון הגדול ביותר של קונטה הוא העובדה שהוא לא עשה הרבה שינויים. למעשה, זאת קבוצה מאוד דומה לקבוצה של לפני שנה ושנתיים ולכן השחקנים מכירים אחד את השני מצוין.

אחת הבעיות של מאמנים חדשים זה הרצון להפוך את הכל מהיסוד (לפעמים כמובן שיש צורך בזה) וקונטה נראה שמעדיף לא לעשות מהפכות, ובינתיים לפחות זה נראה שהקבוצה מזכירה את צ'לסי של לפני שנתיים. אדן הזאר נראה מצוין, דייגו קוסטה – לפחות כל עוד הוא לא מקבל כרטיס אדום או פצוע (שאחד מהם בטח יגיע בקרוב) – הוא חיית רחבה אמיתית, המגנים משתלבים מצוין בהתקפה. הבעיה העיקרית, ופה אני מגיע קצת אופטימי ליום שישי, זה שמרכז ההגנה בינתיים די חלש ובעיקר הקישור האחורי (פאברגס וכו') איבד מהקשיחות שאפיינה אותו בכל תקופת מוריניו. היתרון הגדול של ההתקפה של ליברפול היא המהירות שלה, ונראה לי שיהיה לה עם מה לעבוד שם. מה אתה חושב?

אני רוצה להוסיף עוד מילה על דייגו קוסטה, ברשותך. אין לי שום ספק שהוא שחקן מלוכלך מאוד. אבל הוא מסוג השחקנים שקשה לי מאוד לשנוא. כי הוא מביא לקבוצה שלו המון אנרגיה. הוא חיה פצועה שלא מסוגלת להפסיד. מהבחינה הזאת הוא מאוד מזכיר לי את לואיס סווארס (שאיכשהו מותן קצת בברצלונה בלי שזה יפגע ביכולת הכיבוש שלו)  ולדעתי למרות שהוא עולה לקבוצה שלו בלא מעט הרחקות ויחס לא מועדף מהשופטים, הוא עדיין שווה את זה – אפילו בלי קשר לגולים. אם יש משהו שהיה חסר לי בקבוצה שלי מאז שסווארז וג'רארד עזבו זה שחקן כזה שמסוגל למשוך את הקבוצה אחריו. לאו דווקא מנהיג אלא כזה שמכניס אנרגיות לתוכה. בתור אוהד של צ'לסי, איך אתה רואה אותו?

גור:

הי אריאל,

יום שישי או לא, ההרגשה היא שקיבלנו את המשחק הזה מוקדם מדי! היה יכול להיות נחמד להמשיך לשחק נגד קבוצות ברמה של ברנלי לפחות עוד כמה מחזורים, ואז לקבל את ארסנל, סיטי ואותכם כבר אחרי הפציעות של ראמזי ואוקס, אגוארו וסטארידג׳ בהתאמה. עכשיו קונטה מגיע עם הרבה נקודות בסל אבל עם רצף משחקים קשה שיכול להשאיר אותו מחוץ למירוץ במיוחד ברמה המנטלית. אין הרבה מה לעשות, אלא לעלות למשחקים האלה ולראות לאיזה רמה אנחנו יכולים להגיע העונה.

תימיד קינאתי באנשים שמסוגלים לצפות במיינץ נגד אוגסבורג ביום שישי, כי הם הרוויחו עוד ערב של כדורגל במקום ליל שבת מיותר. עכשיו כשקיבלנו ערב כזה אני פתאום מתגעגע לתחושה הזאת של להדליק נרות כדי שהעגלה הריקה תהיה לפחות קצת מוארת, לזלול כמו חזיר, לשתות יין אדום ולהירדם מוקדם ללא דאגות.

אני חושב שקצת עברנו בכדורגל את עידן המהפכות בהרכב. אם תשים לב אז ברוב המינויים בקבוצות בכירות לא נעשה שינוי פרסונלי מקיף תוך זמן קצר. אני משער שהסיבה העיקרית היא פרגמטית לחלוטין וקשורה בעלויות השחקנים והמשכורות. עד שרוכשים כוכב, מחתימים אותו על חוזה של 4-5 עונות, 120,000 פאונד לשבוע, ואז קצת נתקעים עם שחקנים שקשה להשאיל אותם ובטח שלא למכור. לדוגמה פפ: אני לא באמת בטוח שהיה רוכש את פרננדו, פרננדיניו, אוטומנדי, סמיר נאסרי, סאנייה וקלישי. אבל רוב אלה בהרכב והוא מסתדר בסדר גמור. מה שכן עושים זה שינויים משמעותיים בעלי ערך הצהרתי. לדוגמה ההגליה של ג׳ו הארט, הספסול של פאברגס, ההתעלמות מממפיס דפאיי.

לפני שאני מגיע לקוסטה, אני רוצה להתייחס למאצ׳ אפ איתכם – מה שבאמת מפחיד הפעם זה הבכורה של דויד לואיז בהרכב. לא בגלל שהוא בלם לא מספיק טוב, אלא שדווקא נגד הגגנפרס שלכם שנהיה אפקטיבי למדי, אני חושש שיעשה שטויות ויאבד כדורים במקומות קריטיים. קאנטה אמור לעזור לו, אבל יש גבול גם ליכולות שלו. המפתח יהיה לא להסתבך קרוב לשער, מה שעלול לעלות בפחות פוזשן כי יהיו כדורים ארוכים, אבל זה הכרחי בנקודת הזמן שבה אנחנו נמצאים. אני הייתי אפילו שוקל לוותר על מאטיץ׳ ולהרכיב את בטשואיי ואז היה יכול להיות לנו 4-4-2 קטלני שהכדורים הארוכים מקבלים בו כתובת ולא סתם עוד הסתבכות עם הגב לשער של דייגו.

אז לגבי דייגו – שחקן אדיר. אבל אני אגיד פה את האמת, אני לא מת עליו. דווקא פחות בגלל שהוא נחשב שחקן מלוכלך, זה בעיה אחרת, חלקה תדמיתית, חלקה קשורה לבעיות שהיו לו כנראה בילדות כשאבא שלו הרביץ לו או לא יודע מה. סך הכל הוא לא פוצע שחקנים, ונשאר לרוב בתוך הגבול של מה שסביר. בעיניי.

מה שאני פחות אוהב זה שהוא לא לגמרי מתמסר לקבוצה. לא מודה לשחקנים אחרי מסירות, נראה אדיש להרבה מהלכים, לא חוזר מהר מנבדל, מראה שהוא בקצב שלו ואף אחד לא יגיד לו. מין אגוז כזה קשה לפיצוח. יש לזה את הצדדים היפים, אבל לפעמים פשוט אין לי כוח לזה. בא לי מישהו שקל לאהוב ולא רק בזכות הגולים. וראינו את זה גם בקיץ כשרצה לחזור לאתלטיקו. זכותו המלאה, אבל חשוב לי לראות בעיניים של השחקן שהוא איתך עד הסוף.

אז מה לגבי המצ׳ אפ? איך אנחנו צריכים לשחק מולכם? מי אצלכם בכושר פחות טוב?

אריאל:

מעניין מה שאתה אומר הדילמה הזאת בין שחקן שמסור לקבוצה במאה אחוז לבין כזה שרק חושב על עצמו. אני לא בטוח שהראשון עדיף על השני – הרבה פעמים שחקן שחושב על עצמו יהיה גם זה שרוצה יותר להבקיע ויתן לקבוצה יותר. כשאני מסתכל על סטארידג', למשל, אם נוריד את התקופה הקשה האחרונה, הרי שמה שמייחד אותו זה שכל מה שהוא רוצה זה להבקיע. הוא בעצמו אמר שהוא לא אוהב שמתפקדים אותו במקום אחר מאשר האמצע (וראינו בנבחרת אנגליה בקיץ שהוא לאו דווקא רע שם). אין לי שום אשליה לגביו שהוא יהיה נאמן למועדון. תבוא הצעה טובה יותר והוא יעזוב. בניגוד לשחקנים אחרים (אפילו סווארז בזמנו) אתה לא שומע ממנו הצהרות נאמנות. אבל הוא מביא גולים, לא זה מה שאנחנו רוצים משחקן? אני חושב שהתקופה המודרנית שבה שחקנים עוברים כל יומיים למרבה במחיר קצת גרמה לזה שאנחנו שמים דגש על נאמנות למועדון. שחקנים שנשארים יחסית הרבה זמן או אפילו מצהירים על נאמנות מקבלים קרדיט – אולי אפילו מוגזם. האם אני יותר אוהב את דרק קאוט שהיה עושה כל מה שהמועדון מבקש ממנו או את טורס שהיה "אגואיסט"? לא יודע, נקודה לחשוב עליה.

לגבי המצ'אפ – אני חושב שהמצב פה הוא די ברור. החוליה החזקה של ליברפול היא הקדמית, עם דגש על המהירות שלה, במיוחד באגפים. ההימור שלי זה שלא נראה חלוץ חוד טבעי (סטארידג' או אוריגי) אלא רביעיה קדמית של קוטיניו, מאנה, לאלנה ופירמינו בתור תשע מדומה. היתרון של ההרכב הזה היא היכולת שלו ללחוץ מאוד ולייצר יתרון מספרי במתפרצות. הדרך הפשוטה להתמודד מולו הוא לשחק מאוד הגנתי. לתת לליברפול לשלוט בכדור ולצאת למתפרצות בעצמך ואז לנצל את החולשה הגדולה יחסית של ליברפול בהגנה, במקום באגף שמאל שם מילנר רץ הרבה אבל הוא לא מגן טבעי וגם לא ממש מהיר. יתרון גדול מאוד של צ'לסי זה היכולת שלה בכדורי גובה – נדמה לי שאין משחק בין הקבוצות האלו שצ'לסי לא מבקיעה נגדנו שער ממצב נייח (כולל שער הניצחון במפגש בין שתי הקבוצות בפרי-סיזן) ואני מאוד מקווה שקלופ יתן על זה את הדגש השבוע באימונים.

ההרגשה שלי היא שהמשחק הזה יכול להתפתח לשתי אופציות הפוכות לגמרי. הראשונה, ששתי הקבוצות משחקות פתוח יחסית ואז נקבל משחק עם הרבה מאוד שערים – ההגנה של ליברפול לא מספיק טובה למנוע מקבוצה טובה להבקיע נגדה לפחות שער-שניים אבל גם ההתקפה שלה שווה שניים-שלושה שערים מול קבוצות שמשחקות פתוח (ודש לארסנל). מצד שני, אם שתי הקבוצות ינסו ליישם את האסטרטגיה שאני מדבר עליה פה, אנחנו עשויים לקבל את סוג המשחקים שמוריניו היה אוהב, מין 0-0 או 1-1 דל באירועים שבו שתי הקבוצות יוצאות מרוצות.

איך אתה חושב צ'לסי תיגש למשחק? התוצאות האחרונות יתנו להם מספיק בטחון כדי לנסות להכריע אותו מהר או שהם ייקחו את מה שקונטה יישם בהצלחה כל כך גדולה בנבחרת איטליה וינסו לעקוץ עם 1-0 קטן?

גור:

מה שהקבוצה הראתה עד עכשיו זה דפוס כזה: מתחילים ממש לאט, נותנים ליריבה לתקוף ולהכתיב את הקצב גם אם היא בריסטול רוברס (אני רציני), ואז בהדרגה נכנסים למשחק ויוצרים התקפות. בפרה-סיזן זה עבד לא טוב, אבל מאז שהתחילה העונה האסטרטגייה השתפרה מעט והצלחנו להגיע במשחקים האחרונים להרבה הזדמנויות, ממש הרבה יותר ממה שהתרגלנו אליו בתקופת מוריניו 2. בינתיים זה לא הביא להרבה שערים, ומצד שני ספגנו שערים לא מחוייבי המציאות, ובדקות קריטיות. למזלנו, האופי של הקבוצה חזק ובינתיים כבשנו שערים מכריעים בדקות עוד יותר קריטיות.

אני חושב שקונטה מפנטז על 0:1 קטן, אבל הוא יודע שזה לא צפוי. קורטואה סופג שערים שנדמה שבאתלטיקו היה מציל איכשהו, טרי נפצע, קאהיל משתפר אבל לא חדל מטעויות, שני המגינים ככה ככה. דויד לואיז עלול לעשות שטויות מול הלחץ. אולי יפתיע עם אלונסו בהרכב? לא מאמין.

בצד ההתקפי קלופ אמר שישמור כפול על הזאר, אולי קונטה יכול להפתיע שם, לתפקד את בטשואיי לצד קוסטה (בתחילת המשחק או בפיגור), או אפילו להכניס את פדרו או מוזס במקום וויליאן כדי לתת מהירות במעברים כשהכדור נחטף. מבחינתנו תיקו אמנם ייתן אשליית בטחון אבל אני מוכרח לומר שאני חושב שאנחנו הולכים על נצחון בסטמפורד ברידג׳.

אז מי לוקח? סטיבי ג׳י או למפארד?

אריאל:

נסכים ששניהם עדיפים על סקולס?

יאללה, בוא נסגור עם הימור על המשחק. אני הולך עם 2-2 מעניין ואדום אחד לפחות (אתה יכול לנחש של מי). מה אתה חושב?

גור:

דחפת אותי לפינה עם ההימור שלך! אם אני אומר נצחון, אני יוצא רברבן, אם תיקו – מעתיקן, ואם הפסד — אתה יודע מה? אני הולך על הפסד. 3:1 לכם. מילנר, קוטיניו, לאלנה. אצלנו דייגו קוסטה. והשמועות על חוסר שביעות רצון של רומן מתחילות באופן חגיגי לפני החג.

אריאל:

3-1 היתה התוצאה בפעם שעברה שביקרנו אצלכם, ולחשוב שאוהדי ליברפול שרים לכם שאין לכם היסטוריה!

ה-x בסוואנזי (וניק קייב החדש)
הניצחון בגשר

36 Comments

אביאל 16 בספטמבר 2016

יפה !

אריאל – האמת שנהיה לצ׳לסי קישור אחורי קשיח וגמיש מאז הגעתו של קנטה ודווקא הספסול של פאברגס (שאני לא אוהב) מעיד על יותר רצון לפיזיות וכוח.

יש לי הרגשה שנראה היום מערך של שלושה בלמים, לואיז-קהייל-איבנוביץ רק מעניין מה יורכב בכנפיים, מצד אחד אלונסו אמור להיות התקפי בשמאל, מצד שני משחק בכורה מול ליברפול, יהיה מעניין !

אריאל גרייזס 16 בספטמבר 2016

אמרתי שלא יצא לי הרבה לראות את צ'לסי השנה, כשראיתי אותם שבוע שעבר מול סוונסי הם נראו לי די רכים – אבל יש מצב שזה אירוע נקודתי.
היתרון הגדול לדעתי היום של ליברפול זה שהיא כבר התמודדה השנה מול קבוצות מהטופ. יהיה מעניין

גור אילני 16 בספטמבר 2016

אביאל, אתה חושב שקונטה ישחק 2-5-3 פעם ראשונה במשחק כזה? לא מאמין… הרבה מפנטזים של מערך כזה אבל אני משער שאם יקרה זה בעונה הבאה עם כריסטיאנסן – זומה – לואיז (בתור המבוגר ה״אחראי״)

צביקה 16 בספטמבר 2016

אם לא עכשיו, אימתי?
לצ'לסי יש כרגע ארבעה בלמים (זומה אמור לחזור בעוד חודש-חודשיים), לא כולל איבאנוביץ' שכבר שיחק בלם אצל קונטה (בגביע הליגה), אם זה לא בשביל חמישייה אחורית אז בשביל מה היה צריך את לואיז?
ומה מצאת מיוחד בכריסטיאנסן אשמח לדעת? יש לצ'לסי הרבה צעירים שמושאלים בכל העולם ובנתיים אף אחד מהם לא נהיה שחקן הרכב.
לגביי המשחק הימור שלי 2-1 לנו, קוסטה (שאני מאוד לא אוהב) עם שער ניצחון דקה 85.
לגביי יום המשחק, היתרון היחיד (מבחינתי) הוא שאפשר יהיה להשיג שידור חוזר באיכות HD במוצאי שבת.

גור אילני 16 בספטמבר 2016

כריסטיאנסן היה חוזר העונה אם לא היה מושאל מראש ל-2. הוא כבר בעקרון מוכן להכנס לרוטציה אם לא להרכב, וישתפר עוד. כרגע הערך שלו בשוק האירופי המטורף כבר ברמה של בלמים צעירים מבוקשים אחרים. מנשנגלדבאך היתה מוכנה לרכוש אותו ב-18 מיליון שזה די הרבה עבורה, וצ׳לסי סירבה בנימוס.
אישית לא ראיתי אותו המון, מול סיטי והפפנפרס שלשום הוא עשה טעויות כמו כל הקבוצה, ככה שאני מסתמך בעיקר על שמועות/דיווחים/פורומי אוהדים.

אביאל 16 בספטמבר 2016

גור – אני חושב שעם הגנה מעט בעייתית + בלם חדש באופן יחסי + ההתקפה הנוכחית של ליברפול זו הזדמנות טובה לנסות עם שלושה בלמים.

Matipool 16 בספטמבר 2016

גור – לא רוצה להישמע שחצן וחשבתי לשמור את זה לעצמי אבל אם כבר כבודו הימר על אותה תוצאה – גם אני ננעלתי אתמול בערב על 3:1 לליברפול . תחושה / הרגשה שנחתה עלי .
מסכים עם אריאל לגבי החלק הקדמי שלנו . אתה יכול למסור לקונטה שההרכב שלנו היום יהיה :
מיניולה , קליין , לוברן , מאטיפ , מילנר , הנדרסון , וינאלדום , לאלאנה , קוטיניו , מאנה , פירמינו . אולי אולי קלופ ימשיך עם סטארידג׳ במקום קוטיניו לאור ההצלחה מול לסטר אבל קשה לי להאמין .
דווקא נחמד שיש משחק היום . שיגיע כבר .

Matipool 16 בספטמבר 2016

עם פירמינו זה היה נגמר 3:1 (-:)
אפשר לחזור לנשום אחרי המחצית השנייה הקשה . הרגשתי כמו במשחקים נגדם מהתקופה של ליגת האלופות ( בניטז / מוריניו ) .
הנדרסון היה מדהים במחצית הראשונה . ציון 9 על הראשונה , 7 על השנייה ו-8 על כל המשחק .

ran 16 בספטמבר 2016

סחתיין על ההתכתבות הפרה- גיים שלכם!
1+ לגור על היציאה ״ואז לקבל את ארסנל, סיטי ואותכם כבר אחרי הפציעות של ראמזי ואוקס, אגוארו וסטארידג׳ בהתאמה״.

ואני בדומה לגור מסכים על התוצאה, 3-1 לנו בהמשך ישיר להצלחות מהשנה שעברה נגד הגדולות.

D! in Leipzig 16 בספטמבר 2016

אווווףףףף, מלא התרגשות

Matipool 16 בספטמבר 2016

לגמרי .
מזל שהבן הקטן שעלה לכיתה א׳ החליט לארגן לחברים שלו מהגן של שנה שעברה מסיבת פיג׳מות הערב . עוזר להעביר את הזמן .

D! בלייפציג 16 בספטמבר 2016

זמן טוב לגייס שורה גדולה של אוהדים חדשים

Matipool 16 בספטמבר 2016

הילדים האלו כולם ברצלונה ומסי . מסכן הבן שלי ..

D! בלייפציג 16 בספטמבר 2016

אז שישארו שם.
הבן שלך זכה. לנצח נשאר גדולים

Matipool 16 בספטמבר 2016

אריאל וגור – יהיה בלוג חי במהלך המשחק ?

יואב 16 בספטמבר 2016

עד סקולסי(((:

פלה קוטי 16 בספטמבר 2016

עזוב אותך בן אדם, ראית את הנלי רמירז אתמול?

אריק 16 בספטמבר 2016

שוב יש השוואה של המחליקן לאלופים גדולים?
העיקר שכולכפ חוגגים בפייס הפסד של קבוצה שמדורגת מעליכם גם השנה כבכל שנה במפעל שגם אליו לא הצליח הגאון שלכם להגיע.

משה 16 בספטמבר 2016

עם תוצאות כמו שהשגתם אתמול כולנו נהנים לראות אתכם משחקים שם.

אריאל גרייזס 16 בספטמבר 2016

האמת שלא מרגש אותי בכלל הפסד בליגה האירופית שלכם אבל שמח בשביל קאוט שיצא לו לנצח אתכם עוד פעם. וגם לראות את הקהל שם שר ynwa בסוף המשחק היה נחמד מאוד

D! בלייפציג 16 בספטמבר 2016

תכלס הכי משמח זה שמוריניו נאלץ לסבול

Matipool 16 בספטמבר 2016

אריק -זה שלא הגענו לליגה האירופית זה חלק מתוכנית על להגיע לליגת האלופות . באג שידוע בשם ״מורנו״ שהתקיף אותנו בגמר של הליגה האירופית בשנה שעברה , עצר קצת את התכנית אבל עוד נגיע לשם ואף יותר מכך ( מתישהו .. (-: ) .

רן 16 בספטמבר 2016

שום דבר לא מובטח היום מבחינת שתי הקבוצות. הדבר היחיד שבטוח הוא שהצופה הנייטרלי יהנה כי יהיו שערים, שתי הגנות חלשות, בעיקר במרכז ההגנה.
הרבה גיוון בקבוצה השנה, אנחנו באמת רואים קבוצה מאומנת עם שיטה ברורה שלא מפחדת מאף קבוצה.
הימור שלי : 2-2 או ניצחון 3-2 לנו.

D! בלייפציג 16 בספטמבר 2016

גם אני לא מצליח לשנוא אותם, וגם לא מנסה. את מוריניו אני מאד מחבב, לצערי, גם אחרי החגיגות שלו.

המשחק היום הוא לא המדד שלנו, ברנלי זה המדד שלנו, לא חשובה התוצאה של היום אנחנו יודעים שיש לנו את האיכות לבוא מפוקסים ולנצח משחקים כאלו.

אמיתי 16 בספטמבר 2016

בהצלחה לשני הצדדים מה שניקרא..
אבל אם כבר לבחור צד אז מאחל לאריאל נסיעה
מהעבודה אחרי המשחק

אריאל גרייזס 16 בספטמבר 2016

המספרים של ליברפול נגד צ'לסי מעט מוזרים בזמן האחרון. לכל אלו שבונים על ניצחון אז ליברפול ניצחה את צ'לסי רק פעם אחת (שנה שעברה) בתשעת המפגשים האחרונים בינהן. מצד שני, בתשעת המפגשים האחרונים בינהן בסטמפורד ברידג' צ'לסי ניצחה רק פעמיים (עוד 4 תיקו ושלושה הפסדים).
נראה לי תיקו התוצאה הברורה פה

שאול 16 בספטמבר 2016

נהדר, מאוד אהבתי.

בא לי לראות את אלונסו בשמאל היום ואת אזפי בימין סופסוף. לדעתי לואיז יתן משחק גדול כדי להשתיק את הביקורת והאמת שהוא עדיף הופך את ההגנה לפחות איטי במשחק נגד הסילונים שיש לכם מקדימה (עוד סיבה למה איבנוביץ' צריך או לשחק בלם או לחמם את הספסל היום – בלי לפגוע בו כמובן).

הזארד נותן היום משחק גדול.

שאול 16 בספטמבר 2016

*האמת שהוא עדיף כי הוא הופך את ההגנה לפחות איטית במשחק נגד הסילונים שיש לכם מקדימה

Kirma der faux 16 בספטמבר 2016

פירמינו לא בסגל, סטארידג' ממשיך בהרכב, קוטיניו חוזר.

Matipool 16 בספטמבר 2016

ההיעדרות של פירמינו מערערת את הביטחון וההרגשה הטובה שלי .
הוא עושה עבודת קודש בלחץ וכיסוי והשתפר מבחינת הבקעה ותכליתיות . חבל חבל חבל .

Kirma der faux 16 בספטמבר 2016

גם על הגולים שהוא שם אני לא מתלונן. מתיחה במפשעה ממה שקראתי.
מעניין שהאופציות ההתקפיות על הספסל זה אוריגי ואז'ריה, ילד ששיחק יפה בפרי סיזן.

D! בלייפציג 16 בספטמבר 2016

מאחר שפירימינו גם לא על הספסל הוא בטוח פצוע.
מצד שני, אנחנו לוהטים.

אריק 16 בספטמבר 2016

אילני. תתביישו לכם! עכשיו יהיה רעש אצלם ויתככנו סיבוב אליפות. געגועיי לדייץ` אחחח איזהנתקטפה של שקט ארגן לנו.

אריק 16 בספטמבר 2016

צ“ל איזה תקופה

Comments closed