הניצחון בסוונסי – מבחן אופי

מסוג המשחקים שקבוצות שרוצות לרוץ רחוק חייבות לקחת

ctsc0x-waaam3ed

שבוע שעבר אמרתי – עזבו אותי מלחשוב מה הלאה, תנו לי להנות. אז כאילו כדי לעצבן, גם כל השבוע אני קורא כתבות פתאום על ליברפול מועמדת בכירה לאליפות (ידעתם שליברפול שניה בסוכנות ההימורים אחרי  הסיטי? קבוצה שסיימה מקום שמיני שנה שעברה. הזוי) ואז גם המשחק הזה מגיע. להנות? סבל טוטאלי. אפילו אחרי שעולים ליתרון אז צריכים לעשות לנו דפיקות לב. ואם אין לוקאס על המגרש, אז יש את קריוס שעושה חיקוי מצוין לדובי גל.

זאת היתה מחצית ראשונה באמת איומה. נראה שהקבוצה הגיעה בלי מוטיבציה. אולי ללכת לשחק בווילס בצהרי שבת לא היה בדיוק בחשק שלהם. הגנה רשלנית, איבודי כדור, מגיעים אחרונים תמיד לכל כדור. וסוונסי לעומת זאת, וכואב לי הלב עליהם, באו מאוד מוכנים למשחק הזה. לא שהם לא שיחקו הגנתי אבל הם עשו את זה חכם עם לחץ גבוה, מנעו מליברפול לפתח את הנעת המשחק שלה, סגרו מצוין באגפים ופשוט התאבדו על כל כדור. זה בדיוק מה שהופך משחקי חוץ מהסוג הזה למשחקים קשים לאללה. קבוצה ביתית שהפסידה כמה רצוף, עם הרבה כבוד ושלא מוכנה להפסיד שוב.

אין לי מושג מה קלופ אמר לשחקנים במחצית אבל אני מקווה שהוא שטף אותם כהוגן. כי לחצי השני הם יצאו כמו ליברפול שאנחנו מכירים. כמובן, ככל שעבר הזה, גם לחבר'ה של סוונסי הלך ונגמר הכח ובסוף הם נשברו.

ההבדל בין קבוצה מלהיבה אבל חסרת תארים לבין זאת שמצליחה ללכת עד הסוף זה בדיוק זה – היכולת לשלוף את הניצחון גם במשחקים כאלו. שבהם היריבה רוצה אולי יותר ממך, שכלום לא נכנס, שהכוח נגמר לך. עוד מוקדם להגיד האם יש פה קבוצה שגידלה אופי (בכל זאת, זאת אותה קבוצה שהפסידה לברנלי בחוץ ואיבדה יתרון לטוטנהאם) אבל עם ארבעה ניצחונות רצופים אפשר לנסות לדבר קצת על יציבות.

כמובן, אתם יודעים איך זה. כרגע כולם בריאים. אבל מספיקה פציעה אחת קטנה (אלוהים ישמור, פגרת הנבחרות מגיעה) – להנדרסון שהוא עוגן אדיר במרכז המגרש (שחקן המשחק שלי), למילנר שסוגר לנו את הפינה בשמאל, לפירמינו שאיכשהו במשחק גרוע מאוד שלו עדיין הבקיע ויצר פנדל, לקוטיניו או מאנה שאין להם תחליף – והכל נפתח מחדש.

אז אוהדי שאר הקבוצות – תסלחו לאוהד ליברפול בכיין. ניצחנו את המשחק, כן? בדיוק מסוג המשחקים שבשנים קודמות לא היינו מנצחים. אז הוריי שלוש פעמים לחברים באדום!

ויאללה, תביאו את יונייטד

הניצחון על זוריה
סטוק בית. תיקו שהוא נזק

54 Comments

אריק 1 באוקטובר 2016

מילנר היה איש המשחק לדעתי. ההשפעה לו על הקבוצה היא הרבה יותר מלסגור פינה באגף.
שיחק בשלושת בקבוצות הכי שנואות עלי ועדיין מחבב אותו. תופעה מוזרה.

אריאל גרייזס 1 באוקטובר 2016

כן, התלבטתי בינו לבין הנדרסון. היכולת שלו לקחת תפקיד שהוא לא מכיר ולהשתלט עליו פשוט מרשימה. תוסיף לזה את בעיטות הפנדלים השקטות שלו – הוא פשוט מוסיף כל כך הרבה שקט לקבוצה כרגע.

אודי 1 באוקטובר 2016

מה סווינדון עשו לך?

רומן 2 באוקטובר 2016

מילנר מזכיר לי ממש צריח בשחמט.

D! in Leipzig 1 באוקטובר 2016

ידענו שזה יהיה קשה
קיווינו שנתבדה אבל לא באמת האמנו בזה
ואז שיחקנו ממש רע

המחצית הראשונה הייתה פשוט עניין מזעזע לצפייה
מזלו של מיניולה שהוא לא שיחק כי כל מיני אוהדים היו מאחלים למותו הקרוב,

שמח שהצלחנו לעלות לחצי השני ולהראות אופי ובעיקר לשחק קצת מהכדורגל שלנו כי זה הקושי במשחקים הללו, מול הקבוצות שנועלות אותך וצריך למצוא את הדרך אל השער. החלק הקדמי כולו היה עצוב ותקוע וכלום לא הלך, לאף אחד
ומזל שפירימינו באמת מוציא מים מן הסלע, גם בימים שנראה שהוא לא קשור לכלום

סיכום: שאלוהים תיקח את האיש שהמציא את פגרת הנבחרות

טל 12 1 באוקטובר 2016

המזל הולך עם הטובים

לדעתי במשחקים כאלו כדאי לפתוח עם חלוץ מטרה (מעדיף לראות את אורגי מקבל הזדמנות על פני סטארידג' נכון לעכשיו) ולהשאיר את לאלאנה או קוטיניו על הספסל.

פירמינו שחקן מבריק וגם אם הוא לא במשחק מעולה,הוא תמיד נותן עובדה.איזה נגיחה איכותית בשויון (קרדיט להנדרסון על המסירה) גם הלחימה על הכדור שהובילה לפנדל..

ran 1 באוקטובר 2016

הדיבורים על אליפות הם הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לכל קבוצה,
זה בדיוק הכשל לפני משחקים מול הקבוצות הפחות בחירות בליגה.
קלופ טעה לדעתי והיה צריך לחפש יותר עוצמה במרכז כאשר משחקים עם שוער חדש והיה חייב לשחק עם צ׳אן ואוריגי (הסיפור עם סטארידג׳ מדאיג כי הוא נראה לא מחובר לקבוצה).
איש המשחק שלי דווקא הוא קוטיניו, במחצית השנייה הוא החזיק את האמצע בלחימה וניהול משחק שהזכירו את פירלו ושחרר את ווינלדום והוריד לחץ מהנדרסון.
צריך לומר משהו על המזל,
בשנים האחרונות ההזדמנות של סוונזי בסיום היתה נכנסת, לא היום…

אריאל גרייזס 1 באוקטובר 2016

בקיצור, רצים לאליפות?

ran 1 באוקטובר 2016

כבר לנאחס?
חכה קצת שתבנה תקווה אמיתית ואז שבור לנו את הלב…

כחול אדום 1 באוקטובר 2016

אריאל סחתיין על הסטריק, שלא ייגמר לעולם (ממניעים אגואיסטיים).
קצת לא נעים להודות, אבל סטאדג' תוקע את המשחק בכל פעם שהוא עולה, עניין של צורת משחק אבל גם של גישה. לדעתי כל עוד הקבוצה רצה צריך להשתמש בו מעט או במשחקים גמורים. היום צ'אן היה צריך להחליף את ללאנה, ולתת לג'יני להיות מקדימה.

פלה קוטי 1 באוקטובר 2016

השוער זה מיניולה עם הרבה ג׳ל בשיער?

Matipool 1 באוקטובר 2016

עברנו מכשול לא קטן אבל אנחנו עדיין מזעזעים בכדורי גובה למרכז הרחבה וזלאטנים למינהם יכולים לעשות לנו המון צרות עם זה . עם טיפת מזל לסוונסי , הם היו כובשים היום 3 פעמים מכדורי גובה .
קריוס כרגע הוא בשום אופן לא שדרוג למיניולה וסטארידג׳ נראה כאילו בחצי שביתה איטלקית ועושה טובה . כולם לוחצים ורצים כמו משוגעים והוא בחצי קלאץ׳ . אוריגי צריך לשחק לפניו . לאלאנה הפך לשחקן חשוב מאד בסגנון המשחק של הלחץ הגבוה ונקווה שהפציעה שלו קלה ותעבור עד סוף הפגרה .
פעמיים היה אובר פרגון ( מילנר וצ׳אן ) שהיו צריכים לבעוט לשער ולגמור את המשחק .
הנדרסון נהדר . שלא ייגמר לנו . גם מילנר .
פאק על פגרת הנבחרות .

Matipool 1 באוקטובר 2016

נ.ב – גם קוטיניו היה נהדר במחצית השנייה ובמיוחד המזל עם ההחמצה בדקה האחרונה של סוונסי .
מזל של טופ 4 ? ..

אריאל גרייזס 1 באוקטובר 2016

זה לא רק שאנחנו גרועים בכדורי גובה נגדנו, זה גם שאנחנו מקבלים עשר קרנות במשחק ולא עושים מהן כלום. שוער חדש בטח לא מוסיף לבטחון של ההגנה.
אני דווקא חושב שסטארידג רוצה מאוד, הוא פשוט בתקופה לא טובה. הוא מיקם את עצמו יפה מאוד היום ברחבה פעם אחר פעם, הכדור פשוט לא הגיע. גול אחד והבצורת תישבר לדעתי. תוריד אותו עכשיו מאחורי אוריגי ואיבדת אותו לתמיד

cookie-monster 1 באוקטובר 2016

לגמרי

אבי גלברט 1 באוקטובר 2016

קריוס כרגע נראה כמו בקטוס ….

Matipool 1 באוקטובר 2016

טוב ! מבאס אבל טוב .

איאן ראש 2 באוקטובר 2016

הדבר שתולה בו תקווה זה שקלופ הביא אותו וכבר נותן לו לשחק כלומר הוא חושב שיהיה שדרוג למיניולה.

בני תבורי 1 באוקטובר 2016

רשמו לפניכם: קריוס עוד יעלה לנו ביוקר.

שי 1 באוקטובר 2016

שני דברים עיקריים; 1. מיניולה אולי לא שיא היציבות, אבל לקריוס יש עוד הרבה מה ללמוד ולהשתפשף, ולגיטימי לתת לו ריצה ארוכה בהרכב, אבל זה יעלה בנקודות. משחק הרגל, משחק הגובה וכמובן הטעות המזעזעת בתוספת הזמן – כל אלו היו שווים אובדן נקודות כבר היום.
2. מרגיש לי שכל הקבוצה משדרת על גל מסוים, ורק סטארידג' עובד על תדר משלו. ההתעקשות שלא לשחק פשוט, שפת גוף של 'כל זה קטן עליי', תסכול, חוסר שביעות רצון ממעמדו המעורער – מסכים עם הגולש שכתב מעליי כי עדיף כרגע לתת לאוריגי את הקרדיט.

vered s 1 באוקטובר 2016

ליברפול מועמדת לאליפות. רצינית. מוקדם בעונה זה נכון רק למיתחרות שלה מועדונים גדולים שעוד לא ניכנסו למירוץ. ליברפול לא תלויה בשחקן כזה או אחר. יש לה קדימה כמה שחקנים שהם גיימ צ׳יינג׳ר ויש לה מחליפים מספיק טובים לתת הצגות בתור קבוצה. הם משחקים מהר מהיום הראשון בליגה, הם לוחצים הם רוצים והם ניראים טוב. אתם מבינים בטח שאם בינואר ליברפול תהיה בטופ אז גם יגיע חיזוק בסיגנון של קלופ כלומר מה שהוא יחשוב שחסר לקבוצה.

אבי גלברט 1 באוקטובר 2016

בני ,לגמרי …כבר במשחקי ההכנה לא נפלתי ממנו וזה לא בגלל שיש לי רגלים חזקות .לדעתי נגד הוורודים מינולה חייב לחזור .אי אפשר לשלם דמי לימוד לליגה האנגלית נגד קבוצות חזקות .אין הבדל מהותי ביניהם וכרגע הניסיון של מינולה נותן לו עדיפות .
סיכום מנכון ובאמת זה מסוג המשחקים שיפה שניצחנו .
מכאן עד אליפות המרחק רב ..
סטאר אכן לא מחובר וההחלטה להכניס אותו ולא את אוריגי היא החלטה "אסטרטגית-פסיכולוגית " ולא מקצועית פרופר .
אין ספק שבמעט ששיחק היה טוב יותר ,יעיל יותר וקבוצתי יותר .גם מאנה חייב להיות לדעתי פחות אנוכי .
מחצית ראשונה הקבוצה נראתה כמו אחת שקראה יותר מידי עיתונים ואינטרנט ומחצית שניה כמו קבוצה שקיבלה על הראש מהמאמן במחצית .
ג'יני בינתיים נלחם וזה יפה אבל פרווה לגמרי בהתקפה ולדעתי אחרי הוורודים צ'אן יקבל את ההזדמנות שמגיעה לו .
אני בדרך כלל לא מדבר לפני משחקים נגד הוורודים אבל נראה לי שהתלהבות וטרוף אנפילד יעשה את העבודה …מקווה מאד ….

cookie-monster 1 באוקטובר 2016

ברבורים על אליפות באוקטובר.. נו באמת

Matipool 1 באוקטובר 2016

מציע שכרגע נדבר על טופ 4 ולא נזכיר את המילה ההיא .
מזכיר שרק לפני חודש וחצי , ערב פתיחת העונה , 90% מהפרשנים לא ספרו אותנו בטופ 4 .

אריק י. 1 באוקטובר 2016

אליפות? תגידו תודה אם תהיו בליגת אלופות בכלל

Matipool 1 באוקטובר 2016

1. תודה .
2. לא אנחנו קבענו לסוכנויות ההימורים שליברפול תהיה המועמדת השנייה לאליפות .
3. רובנו בכלל לא מדברים על זה או חושבים על זה ברצינות . יש כמה אופטימיים מטבעם . אני יכול רק להגיד שמסתמן שיש לנו קצת מזל העונה , שופטים שורקים פנדלים לטובתנו וזה סימן טוב .

אריאל גרייזס 1 באוקטובר 2016

הבחירה של סוכנויות ההימורים היא מוזרה באנדרסטייטמנט. טוטנהאם סיימה שלישית שנה שעברה, לא נחלשה ונראית טוב מאוד השנה. ארסנל סיימה שניה ותמיד בצמרת. יונייטד קנתה מלא כלים, יש לה את מוריניו. בסדר, אז ארסנל לא לוקחת אליפות כבר שנים ולטוטנהאם אין מסורת של אליפויות (על יונייטד בכלל אני לא מדבר. נכון, היה להם רצף קצת רע. זה פאקינג יונייטד), לשים אותנו לפני כל הקבוצות האלו כשסיימנו מקום שמיני שנה שעברה זה מגוחך כרגע.
בכלל, אני חושב שהריצה ההיא לאליפות לפני שלוש שנים די דפקה את הקבוצה. העלתה את רמת הציפיות למקום לא אפשרי. לא אומר שלא הייתי רוצה שנרוץ לאליפות השנה אבל סיום שני קרוב כמו אז יכול להיות מסוכן. צריך להראות התקדמות משנה לשנה

Matipool 1 באוקטובר 2016

אריאל – זה עדכון מלפני שבועיים בערך , אולי פחות .
ההערכה שמבוססת על היכולת שהקבוצות מציגות מתחילת העונה .
בכל זאת , שיחקנו מול ארסנל , טוטנהאם וצ׳לסי בחוץ ומול לסטר בבית ואנחנו נמצאים במקום טוב . שיחקנו גם רק שני משחקי בית מתוך שבעה מחזורים .

עומרי (ירוק) 1 באוקטובר 2016

אתה תמיד אומר שהיחס זה לפי הציפיה מהמהמרים, לא סיכוי "אמיתי". ליברפול נראית טוב *כרגע* אז כנראה הסוכנויות מצפות שיותר אנשים יהמרו עליה. ככה נראה לי לפחות

אריאל גרייזס 2 באוקטובר 2016

ברור, אני לא מדבר על הסוכנויות כמו על המהמרים. הם לא שמעו שהקבוצה הזאת לא לקחה אליפות כבר 25 שנה?

עמי ג 2 באוקטובר 2016

זה לא עובד ככה. מקום שמיני. 26 שנים בלי אליפות.
יש קבוצות שתמיד יהיו מסומנות ומועמדות.
למכבי רגל היו 15 שנים שחונות ואז מגיע קרויף ולוקח 3 ברצף.
הרד סוקס לא לקחו 86 שנים ואז 3 בעשר שנים.
ליברפול גם ב-26 שנים האלה רצה חזק לפחות 5-6 עונות וסיימה סגנית נדמה לי 4 פעמים.
וגם לקחה צ׳מפיונס פעם אחת ועוד פעם הגיעה לגמר ולחצי גמר. וליגה אירופית וגביע או שניים. הרבה יותר ממה שעשתה טוטנהאם.
לפי תחילת העונה וסוף העונה שעברה לא מופרך בכלל שיראו בה מועמדת בכירה לאליפות. ואנפילד החדש נראה כמו מבצר עוד יותר חזק משהיה.
כן המילה ההיא. הבעיה שסיטי חזקה מאוד. כל השאר פגיעות מאוד.

Kirma der faux 1 באוקטובר 2016

לא מסכים לגמרי עם הביקורת על קריוס וסטארידג'. הופעה מיניולית לחלוטין של קריוס, כלומר לא רעה בכלל מתובלת בתפיסות אוויר מזעזעות. לא אסון. דוקא משחק הרגל היה טוב, כולל מסירת צ'יפ יפה אחת לקליין.

להגיד שמשחק ההתקפה עם סטארידג' תקוע זה ממש לא נכון. עד שהוא נכנס לא עשינו אף פעולה מסוכנת לכיוון השער שלהם, ומהרגע שהוא נכנס התחילו פעולות חיוביות. ברור שהוא בתקופה לא טובה, ועדיין התנועה שהוא עושה והשטחים שהוא מייצר נותנים המון לזרימה של המשחק. אני גם לא קונה את האקסיומה שהוא לא שחקן מתאים לשיטה של קלופ. לבנדובסקי שחקן שמאוד מזכיר אותו והצליח עם קלופ לא רע.

שחקן המשחק שלי הוא קוטיניו. מעבר לצעקות, נראה לי שהיתה במחצית שיחת הסבר לקוטיניו איך לשחק בתפקיד שלאלנה משחק בו השנה, והתוצאה היתה מרהיבה. כמות ומיקום החטיפות, היציאות המהירות להתקפה ומסירות האמן היו פשוט תענוג.

עוד דבר שמשמח בניצחון הסה במשחק לא מבריק הוא שניצחנו קבוצה ששיחרה ממש טוב רוב המשחק. אנחנו נוטים להסתכל על הגדולות ולהגיד אלה נפלו בווטפורד ואלה בברנלי בלי להתייחס לעובדה שהקבוצות האלה, בעיקר בביתן, משחקות כדורגל טוב מאוד. הקצב של המשחק היום שוב היה נהדר, והוולשים החביבים הראו הרבה כדורגל.

dmc 2 באוקטובר 2016

סטארידג' נופל מלבנדובסקי בכל פרמטר להוציא בעיטה ממרחק

פאןפאן 2 באוקטובר 2016

טוב נסחפת קצת עם ההשוואה של סטארידג' לפולני – הלוואי
יחד עם זאת אני מסכים איתך שהוא כן שינה לטובה את משחק ההתקפה שלנו גם אם לא הלך לו בפעולות האישיות. לדעתי גם זיהיתי מספר מצבים ששחקנים בחרו למסור לאחרים למרות שהוא היה במצב טוב יותר – ואני מקווה שזה לא מעיד על משהו יותר עמוק מבחינה חברתית

אני אוהב ניצחונות מכוערים :)

kirma der faux 2 באוקטובר 2016

ההשוואה היתה מבחינת הסגנון, לא מבחינת האיכות.
נקווה שהעבודה עם קלופ תקפיץ את סטארידג' לרמה הבאה גם איכותית.

אריאל גרייזס 2 באוקטובר 2016

טוב, השנה לא יכולה להתחיל בלי ציונים, האדון רובי פאולר מתבקש להתייצב

רובי פאולר 2 באוקטובר 2016

מתייצב המפקד!
ראיתי את התקציר המורחב (שוב תורן) אז אימנע הפעם ממתן ציונים. לא הבנתי מה השוער עשה, אתם מדברים על היציאה שקאריוס תפס אוויר בקרן? מישהו כיסח אותו שם…

אריאל גרייזס 2 באוקטובר 2016

לא רק. ההזדמנות בדקה האחרונה של סוונסי זה לגמרי כדור שלו. הוא גם הרחיק כדור למקום שפתח התקפה של סוונסי. גם בגול בוא נגיד שהוא לא פטור לגמרי מאחריות. הבעיה שלי עם קריוס שנראה שקיבלנו שכפול של מיניולה. גם מיניולה היה חוטף את הגול הזה. אם כבר להביא מישהו אחר, אז לפחות שיהיה עם סט יכולות שונה. נניח, לקחת כדורי גובה

D! in Leipzig 2 באוקטובר 2016

שיכפול של מיניולה רק בלי נוכחות בכלל, בינתיים לפחות

ופחות טוב במיקום מול בעיטה שההגנה שלנו מאפשרת כל משחק

זה משנה 2 באוקטובר 2016

התגובות כאן להופעה של סטארידג' אתמול נראות לי כאילו נכתבו על אוטומט. קרי, אם הוא לא מבקיע אז הוא הורס.
בעיניי סטארידג' נראה העונה הכי מחוייב מאז עונת 2013-14 . דוקא העדר הגולים מראים את העבודה קשה שלו, את הניסיון לגוון את המשחק שלו ואת רצונו להענות להוראות המאמן. ההוכחה לכך יכולה להימצא במרכז דבוקת השחקנים שחגגה את השערים אתמול. הוא היה שם, לא עשה פרצוף או חגג לבדו במרכז המגרש. הוא חלק מהקבוצה העונה יותר ממה שהוא היה כבר הרבה הרבה זמן.

עמי ג 2 באוקטובר 2016

מסכים.
אני מאוד אוהב לראות את סטארידג׳ משחק. אחד השחקנים הכי טכניים בקבוצה.

אבי גלברט 2 באוקטובר 2016

בגול של מילנר כן ,בגול של בובי דווקא חיפשתי ולא מצאתי אותו …הוא מתוסכל מהמצב החדש ,לא יעזור כלום .את הכישורים שלו כולנו מכירים .
גם שהוא עוד יבקיע זה ברור .מה שעוד ברור שבשיטה היום ,פחות תלויים בו .מבקיעים בלי סוף גם בלעדיו .

זה משנה 2 באוקטובר 2016

גם לא רואים שם את מילנר, אז מה זה אומר עליו? בכלל חגיגה יחסית מצומצמת במספר השחקנים. ברגע שעלו ליתרון, החגיגה הייתה מלאה.

kirma der faux 2 באוקטובר 2016

פחדו לחטוף כדור טועה מהפיו פיו של הברזילאים

kirma der faux 2 באוקטובר 2016

תועה

אריאל גרייזס 2 באוקטובר 2016

מסכים. אהבתי את ההופעה של סטארידג', מאוד מעורב בכל התקפה. כן, הוא רוצה נורא להבקיע, זאת תכונה חיובית לחלוץ לטעמי. עוד לא ויתרתי עליו

רובי פאולר 2 באוקטובר 2016

שנה טובה ומשובחה לכולם!
שנהיה לראש ולא לזנב
שנהיה לקוטיניו ולא ללוקאס
שנהיה לקראגר ולא לפיל באב
שנהיה למילנר ולא לסליף דיאו
שנהיה לפירמינו ולא לרובי קין
שנהיה לסטארידג׳ שמח וכובש ולא לבאלוטלי מחפוף ועבש
ושניתן ליונייטד בראש אמן ואמן

איאן ראש 2 באוקטובר 2016

+1

D! in Leipzig 2 באוקטובר 2016

D:

שנה טובה רוביל'ה

טל 12 2 באוקטובר 2016

שנה טובה
כל הכבוד לג'ו אלן

Kirma der faux 2 באוקטובר 2016

גם בנטקה עשה את שלו בשישי

Matipool 2 באוקטובר 2016

הריעו למוצ'ילר !
שנה טובה רובי ושנה טובה לכולם .

אבי גלברט 2 באוקטובר 2016

ענק רובי ! ההייתי מוסיף מחווה מיוחדת לג'ו אלן !!!

באבא ימים 2 באוקטובר 2016

בתפקיד פאביו בוריני

Comments closed