נו האדל – סיכום מחזור 4

איך דברים משתנים בשבועיים

בטור פתיחת העונה שלי כתבתי שכבר במחזור השני נכתיר אלופות ונוריד קבוצות ליגה (מתודית, כמובן) ושבועיים אחר כך נתחרט על זה. אז הנה אנחנו אחרי המחזור הרביעי וכבר הספקנו להפוך חצי ממה שחשבנו אחרי שבועיים.

זוכרים את הבילס, אלו שנראו כל כך גרוע בהפסד לג'טס שכבר שלחנו את רקס ראיין הביתה? אז הנה, הם ניצחו את אריזונה (שפתאום נראית לא כזאת חזקה, עוד מעט עליהם) ואת הפטס – נכון, בלי בריידי והכל אבל להזכיר שקבוצות אחרות לא הצליחו לעשות זאת – ורקס ראיין לא הולך הביתה any time soon.

זוכרים את הראמס, אלו שנתנו את המאנדיי נייט המזוויע בשבוע הראשון של העונה וכולנו ירדנו עליהם שהם נותנים לג'ף פישר הארכה? אז הנה הם על מאזן 3-1 כבר עם ניצחונות על שני הפאוור האוס של הבית שלהם.

זוכרים שחשבנו שיש בעיה עם ראסל ווילסון וההתקפה של סיאטל? הנה הם מנצחים בחוף המזרחי ומתייצבים על שלושה ניצחונות וראסל ווילסון נראה טוב מאוד.

זוכרים שאמרתי שסקירת מחזור תעלה באיחור? אז הנה, הילדים משחקים רגועים, אני הצלחתי לראות שני משחקים על הבוקר ועוד נשאר לי זמן לכתוב סקירה.

זוכרים שחשבנו שה-AFC דרום הוא חרא של בית? הא, טוב, זה עדיין נכון.

בקיצור, פוטבול הכל יכול בו לקרות והכל יכול להתהפך תוך שבועיים. כולל כל מה שאני כותב פה למטה.

אז מה היה לנו השבוע?

– כמו שציינתי, אריזונה נראית הרבה פחות טוב מהמצופה. הבעיה נראית בבירור בחלק ההתקפי שלה כשקרסון פאלמר שנתן עונת שיא שנה שעברה עומד כרגע על 57 אחוזי השלמה בלבד, עם חמישה ט"ד וארבעה אינטרספשנס אחרי ארבעה משחקים. זה כמובן לא לגמרי מפתיע – פאלמר כבר לא ילד ובהחלט יתכן שאנחנו מתחילים לראות את הדעיכה שלו. מה שיותר יתכן, לדעתי, זה שפאלמר לא מקבל את ההגנה שהוא רגיל אליה. בדומה לק"ב קודם באריזונה, קורט וורנר, גם פאלמר הוא שחקן שחי על פוקט שיודע לשמור עליו ולתת לו זמן. אף פעם לא היתה לו את היכולת לייצר לעצמו זמן עם הרגליים, בטח לא כמו ביג בן או ראסל ווילסון אבל אפילו לא כמו בריידי למשל ולכן נראה שהגנה שרוצה לעצור את ההתקפה של אריזונה צריכה לחסל את הראוטים הארוכים של הרסיברים ולבצע לחץ על הק"ב ולמעט כמה מסירות טובות לפיצג'ארלד הלא מתכלה, אריזונה נשארת בלי פתרון. אם הם לא יצליחו למצוא דרך להגן על פאלמר, הם עשויים להיות בבעיה.

– ק"ב שכן נראה שיודע לייצר לעצמו זמן עם הרגליים הוא מאט ראיין. צפיתי הבוקר בעניין במשחק של אטלנטה נגד קרולינה בניסיון להבין מה בדיוק אטלנטה עשו שהצליח לפרק ככה את ההגנה שהיתה אחת הטובות שנה שעברה. אז כמובן, יש להם את חוליו ג'ונס המדהים שפשוט פירק את ההגנה של קרולינה. אבל יותר מזה, נדמה שמאט ראיין נלחץ לא מעט על ידי ההגנה אבל כל פעם הצליח להזיז את הרגליים ולמצוא לעצמו ספייס כדי לייצר מסירה טובה. הבעיה עם ראיין, שהוא ק"ב חביב מאוד עליי, זה שהוא לא מסוגל לשום יציבות. הוא פורח בדום הביתי שלו, אז התנאים הם אידאליים, אבל ברגע שמוציאים אותו החוצה הוא קורס. בינתיים, אטלנטה עם יתרון שני משחקים (שהוא בעצם שלושה כי הם ניצחו את המפגש ראש בראש בינהם) על קרולינה ואם הם יצליחו לייצר טיפה יציבות יש להם סיבות טובות לאופטימיות.

– ההודעה למעלה תימחק בעוד 3, 2, 1..

julio-jones-tri1-e1443522160663

– לגבי קרולינה, כבר דיברתי לפני שבועיים על כך שמשהו לא מרגיש לי טוב בהגנה שלהם. אמרתי שיש שם יותר מדי נונשאלנט. אבל לא נראה לי שבמשחק הזה זה מה שקרה. הם כן ניסו לעצור את אטלנטה – הם פשוט לא הצליחו. קשה לי לשים את האצבע על נקודה אחת שלא עבדה בהגנה, לפעמים פשוט יש ימים כאלו (ודש להגנת הצ'יפס). ברור שג'וש נורמן יותר חסר להם מהמצופה. אולי נורמן הוא לא קורנר על כמו שהוא עושה מעצמו אבל היכולת שלו להשתלב בקאבר-2 של קרולינה ולעצור רסיברים טובים על הקו היתה חיונית. בנוסף, נראה לי שהבעיות פה דווקא זורמות מההתקפה. בעונה הקודמת ההתקפה של קרולינה היתה אחת הטובות בליגה ובעזרת משחק ריצה מעולה הצליחה להשתלט על רוב דקות המשחק, משאירה מעט מאוד זמן להתקפה היריבה. העונה ההתקפה לא ממש עובדת. פאזי וויטיקר הוא בחור עם שם מגניב והוא גם רץ לא רע, אבל זה לא מספיק, בטח כשקאם ניוטון מאבד יותר מדי כדורים (אני לא מדבר בכלל על דרק אנדרסון שהחליף אותו).

– וחוץ מזה, נראה שקבוצות נכנסו לקאם ניוטון לראש. הן מרביצות לו חזק, חלקן בצורה די מלוכלכת אפילו (דנבר במחזור הראשון) והולכות לו על הראש כשהוא מתחיל לרוץ. זאת בעיה קשה לקרולינה, שם הריצה של ניוטון הוא כלי חשוב מאוד בשבירה של ההגנה, והם יצטרכו לקבל החלטה האם הן מוותרות על הכלי הזה כדי להמנע מזעזועי מוח כמו אתמול או שהן ממשיכות ללכת באותה הדרך ועלולות לקצר משמעותית את הקריירה של הק"ב שלהם.

– 23 מ-32, 300 יארד, שלושה ט"ד, כל זה מול הגנה מצוינת במשחק חוץ באיזור זמן מזרחי כשהוא חצי פצוע. מה צריך לקרות כדי שראסל ווילסון יקבל את הכבוד המגיע לו?

– ג'ימי גרהאם מת וסיים את הקריירה, הא? רק ללמד אתכם מה הסקת מסקנות אחרי שבועיים שווה.

– דרך אגב, בשני משחקים עד עכשיו גרונק עם תפיסה אחת בלבד. רק אומר.

– עוד משחק שראיתי הבוקר זה את פיטסבורג מחסלים את קנזס. מה אני אגיד לכם, כשמשהו עובד לקבוצה הזאת אז הוא עובד עד הסוף. החזרה של ל'באון בל, כמצופה, היתה חשובה ביותר כי היא נותנת להם עוד אופציות מצוינות, אבל יותר מכך נראה שהדבר הכי חשוב לפיטסבורג זה לדאוג שביג בן ישאר בפוקט. בן הוא אחד הסקארמבלרים הטובים בליגה ואולי השחקן הכי קשוח בה. באמת קשה להוריד אותו. אבל אם אתם רואים אותו משחרר מסירה תוך ניסיון בריחה מההגנה – אתם יכולים לדעת שמצבו לא טוב. במקרה של המשחק הזה, ביג בן הרגיש נוח לגמרי בפוקט ופעם אחר פעם מצא את הרסיברים שלו בנחת. כשפיטסבורג נראית ככה, באמת שקשה לעצור אותה.

leveon-bell-101215-getty-ftrjpg-101215-getty-ftrjpg_1opuo2dutwzk81ca2vv0qm6pty

– וכמובן, קנזס היא אולי הקבוצה שהכי מתקשה לשחק מאחור, כי לאלכס סמית פשוט אין יכולת לייצר ביג פלייז. זאת קבוצה שתקרת הזכוכית שלה ידועה וברורה.

– תהרגו אותי אם אני מבין את הקבוצות הטיפשות האלו שממשיכות להוציא את הכדור מהאנדזון בקיק אוף. הליגה הלכה ונתנה לכם את הכדור במתנה על קו ה-25. זאת עמדת שדה מצוינת. קחו אותה! במשחק בין קנזס לפיטסבורג, שחקן של קנזס הוציא את הכדור מהאנדזון שלו למרות שהוא היה עמוק מאוד בו וסיים את המהלך כשהוא מופל בתוך ה-5 שלו. לקח לקבוצה שלו ארבעה-חמישה מהלכים כדי להגיע לקו ה-25, מקום שהיא היתה מגיעה אליו אם הוא פשוט היה לוקח את הטאץ' בק. טיפשים, תכרעו!

– כל שנה הליגה מחליטה להתמקד בסוג מסויים של עבירה ולתת עליו את הדגש אצל השופטים. אז אחרי שהם חיסלו כל אפשרות לגעת בק"ב ואחרי זה לגעת ברסיבר, כנראה החליטו בליגה שהגיע הזמן לחסל את הכיף ולמנוע משחקנים לחגוג לגמרי. כבר כמה שבועות ששחקנים מקבלים פנלטי של 15 יארד על טאונטינג מטופש לגמרי כמו החגיגה של אנטוניו בראון באנדזון שאלוהים יודע במה היא שונה מחגיגות אחרות או סתם שחקן שנהנה לחגוג סאק. תודה לך גודל שהרסת לנו את הכיף.

– ראיין פיצפטריק – תשעה אינטרספשנס בשני המשחקים האחרונים. כבוד. כמו שאמרתי שנה שעברה, יש תקרה למה שאתה יכול להגיע אליו עם בחור כמו פיצפטריק. בהתחשב במה שהיה זמין במהלך הפרה-סיזן כנראה לא היתה ברירה לג'טס אלא להחתים אותו אבל בדיעבד קשה שלא לתהות האם לא היה עדיף להם לקחת ק"ב צעיר בדראפט כמו שדנבר עשו ולנסות לפתח אותו. זאת בעיה כי את השחקנים שיש להם עכשיו לא יהיה להם עוד שנתיים-שלוש כשאותו ק"ב יהיה טוב (נניח, בכל זאת הג'טס) ולכן הם תקועים בלימבו רציני ובסוף העונה בכל זאת יצטרכו להתחיל לבנות שוב.

– חוץ מזה, מה הסיכויים שנראה את ג'ינו סמית בקרוב?

– אין לי כמעט כלום להגיד על דנבר כי אין שם שום דבר חדש לדבר עליו. ההגנה תותחית, ההתקפה מתקתקת לא משנה מי מריץ אותה וכרגע אין שום סיבה לא לראות בהם מועמדים מובילים לסופרבול שוב. עולה רוקי מהספסל באמצע המשחק וזה נראה כאילו כלום לא השתנה. מדהים. כשזה המצב, ברור לך שמדובר בהנהלה אדירה ואין מספיק מילים לתאר את היכולת של אלווי לבנות קבוצה תחרותית שנה אחרי שנה. האם אלווי מסוגל להתעלות על קריירת ההול אוף פיים שלו כק"ב? לא הייתי מוציא את זה מכלל חשבון.

– קחו את כל זה, תהפכו על פניו ותקבלו את הקולטס. אין הרבה מה להוסיף על מה שכבר נכתב מיליון פעם עליהם, חוץ מזה שזה פשוט עצוב לראות את הקריירה של מישהו כמו לאק מתבזבזת ככה. ואולי הגיע הזמן שגם לאק יגיד את דעתו ויכפה על ההנהלה שינויים. כי המצב כרגע שבו אירסיי – שמצליח לתת תחרות לא רעה לג'רי ג'ונס בקטגוריית הבעלים הטיפש – מעביר ביקורת על הק"ב שלו במקום לדאוג לו למאמן ושחקנים נורמליים לידו הוא ממש לא בריא. חבל רק שלאק איבד את הלברג' שלו ברגע שחתם על הארכת החוזה באוף סיזן הנוכחי. יש לי הרגשה שלא ממש נראה שם שיפור בקרוב.

– ומישהו מסוגל להסביר לי מה הנהלת ה-NFL מנסה לעשות כשהיא משבצת משחקים כאלו ללונדון ועוד בדיוק בשעה שטוטנהאם המקומית משחקת נגד הסיטי? זה ממש נראה שהם לא רוצים באמת לשווק את ה-NFL לאירופה, כאילו כופים את זה עליהם אז הם משבצים את המשחק שברור שאף אחד בארה"ב לא יתעניין בו וגם מחביאים אותו בשעה שאף אחד לא יראה.

– ועדיין, האנגלים מפוצצים את האיצטדיון. לך תבין.

– כמה ההצלחה של הראמס מפוקפקת? עם על מאזן 3-1 ועדיין שמו עליהם יותר נקודות ממה שהם שמו

– כמה סן דייגו לוזרים? יש להם מאזן 1-3 ועדיין הם שמו יותר נקודות ממה שהקבוצות שמולם שמו.

– ראיתי את טוני רומו על הסיידליינס של דאלאס אתמול, הוא ממש לא נראה מרוצה מההצלחה של הקבוצה שלו. אפשר להבין אותו, בקצב הזה אני ממש לא בטוח שהוא מקבל את הג'וב שלו בחזרה כשהוא חוזר מהפציעה.

יומן האליפות של הפטס (4) - ההפסד לבפאלו
יומן אליפות של הקאבס (עדיף לא לדבר על זה)

70 Comments

גיל שלי 3 באוקטובר 2016

אירסיי גם אחראי על הגאונות של לתת בחירת סיבוב ראשון בשביל טרנט ריצ'רדסון, זוכר שהיה מישהו שכתב על זה ביקורת ומישהו שביקר את הביקורת

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

הביקורת שלי היתה על קליבלנד שויתרו על העונה אחרי שניים או שלושה מחזורים. אני עדיין חושב שאירסיי עשה דבר נכון – אתה מנסה לנצח כשאתה יכול. זה שריצ'רדסון יצא אפס זה משהו אחר.
ובינתיים, אני לא רואה שקליבלנד בדיוק רצים לשתי אליפויות רצופות מאז הטרייד

גיל שלי 3 באוקטובר 2016

אבל מסתבר שקליבלנד ידעו בדיוק על מה הם מדברים

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

טוב, זה קל לאללה. מכיוון שכל בחירת דראפט שלהם מסריחה בהגדרה, אז ברור שהוא יהיה אפס.

Ssg370 3 באוקטובר 2016

בפסקה על פלאמר הכוונה היא לפיצג'רלד? לא לפיצפטריק, אני מניח.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

כן, כמובן. יתוקן

אלון3131 3 באוקטובר 2016

הייתי בלונדון! אוהד קולטס נרגש מגיל 14 כבר(2004).
אז א. הייתה חוויה, משחק פוטבול בחי זה אדיר ואתה רואה דברים שלא ראית במסך, וההפסקןת זורמות יותר, וומבלי איצטדיון כביר ואתה מרגיש את הכוח שלו.
ב. היה משחק צמוד(לא רמה גבוהה אומנם…) עם הרבה אירועים אז נהנתי.
ג. אין לי מה להגיד על הקולטס חוץ מלהעריך את פייטון על כל ההצלחות בהתחשב בארגון…
אנדרו לאק באמת אדיר, הוא שיפר את קבלת החלטות שלו וראית שכל פעם שהיה לו קצת זמן לחשוב והקו התקפה לא התפרק הוא שרף את הגאגס בקלות.
רחמים עליו, הקו התקפה שלו מזעזע שוב, ההגנה חלשה להחריד שהקבוצה פשוט לא מאומנת.

אריאל, אתה שמת לב שכל משחק הקולטס מתחילים מזעזע ורק אז עושים קאמבק שלפעמים עובד ולפעמים לא? יש לך דרך אחרת להסביר את זה חוץ מצוות אימון גרוע?

הפרסונל לא רע על המגרש, חייבים לשנות משהו בצוות אימון(משהו=פאגנו)

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

מה שמצחיק במשחק הזה שנפגשו בו שתי קבוצות שלא יודעות לפתוח טוב. לבורטלס עד המשחק הזה היו בכל הקריירה שלוש מסירות לטד ברבע הראשון (אנחנו מדברים כבר על עונה רביעית, כן?). אם אתה חוטף בראש בהתחלה מול קבוצה כזו מצבך באמת רע.

עמי ג 3 באוקטובר 2016

לאק לא הבריק אתמול. בסנאפ האחרון היה יכול לרוץ לפירסט דאון ובחר למסור למסירה שלא נתפסה.

AdamB 4 באוקטובר 2016

בורטלס בעונתו השלישית. נלקח ב2014. היחידי שהיה טוב מספיק להבחר לפני ג'וני מנזיאל

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2016

צודק. זה עדיין די מעט לק"ב

ניינר / ווריור 3 באוקטובר 2016

ג'רי ג'ונס רחוק מלהיות טיפש. נהפוך הוא.
כבר אמרתי פעם שבגלגול הבא אני רוצה להיות ג'רי ג'ונס

austaldo 3 באוקטובר 2016

ג'רי ג'ונס הוא דושבג. זה מה שאתה רוצה להיות?

ניינר / ווריור 3 באוקטובר 2016

ממש לא דושבג. הבנאדם גאון וגם טרף את החיים. כן, אני רוצה להיות ג'רי ג'ונס!

עורב סגול 3 באוקטובר 2016

אתה טועה, מעט דברים מפחידים יותר מבן השמן בורח מה פוקט ימינה כששני מגינים תלויים לו על כל רגל ומוסר. אם זה נגמר רק ב40 יארד ולא בטאצדאון אני מודה לאל

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

זה נכון שבתחום הזה של מסירה תוך כדי בריחה ממגנים אין על ביג בן (למעט אולי רוג'רס) אבל זה לא אומר שזה משהו שפיטסבורג רוצה על בסיס קבוע. כי איכשהו זה מלווה לא מעט באיזה חמישה סאקים וגם אינטרספשן או שניים.

רוג`רס אהרון 3 באוקטובר 2016

אחרי רבע עונה אפשר להגיד שהכל פתוח השנה
אף קבוצה לא נראית חזקה בהרבה מכל השאר
ויש הרגשה של עונה אקזוטי משהו.
ולמרות שבוע חופש ההגנה של הפקרס עדין מסריחה.

ניינר / ווריור 3 באוקטובר 2016

אכן אין שום קבוצה פייבוריטית והכל פתוח.
אה בעצם בריידי חוזר.

Maldini 3 באוקטובר 2016

כשהפאטריוטס יעלו בעוד חודשיים את המערך הבא:

———————בריידי——לואיס——
גרונק–אמנדולה—OL—בנט——אדלמן

אתה תרגיש שיש קבוצה פייבוריטית וכלום לא פתוח ולמה בכלל לטרוח.

החרא הזה הולך להיות בלתי עציר.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

גמרתי קצת

מיכאל 4 באוקטובר 2016

+1

דור 5 באוקטובר 2016

כל היופי במערך עם גרונק ובנט זה כששניהם באותו הצד

עומרי 3 באוקטובר 2016

סיכום מעולה.
ואף מילה על אוקלנד? החבר'ה על אמת!!!

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

אני לא יודע אם הם על אמת, ראיתי רק חלקים מהמשחק אתמול ובולטימור ממש לא הרשימו אותי העונה – והם ניצחו אותם בקושי. אני מחכה לראות אותם מול קבוצות חזקות באמת

עמי ג 3 באוקטובר 2016

זה באמת נראה שהכל מתהפך אבל עדיין לא באמת.
הקבוצות המובילות הן עדיין הפטס, דנבר סיאטל ופיטסבורג. פילדלפיה ודאלאס עשויות להצטרף.
אטלנטה הולכת להיות הסוס השחור העונה.
ההתקפה שלה אימתנית. 300 יארדס לחוליו ג׳ונס. בשבוע שעבר טרפו את הסיינטס כשחוליו היה בינוני יחסית.

יוסי מהאבטיחים 3 באוקטובר 2016

ה afc מדפרס עוד יותר מכרגיל.
פאטס, סטילרס ודנבר ראשונות בבית שלהן בלי למצמץ בכלל.
הרייבנז יתנו פייט ויעלו מהוויילד קארד.
מצב שאת ההפתעה יספקו הריידרז שישתחלו לוויילד קארד, רק כדי להיות השטיח של בן השמן.
ובדרום…ובכן….who gives a fuck?

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

סינסי עדיפים על בולטימור שעד עכשיו נראים חלשים מאוד למרות המאזן. חוץ מזה, אולי קנזס יתנו פייט, אולי הריידרס – זהו בערך. ה-NFC נראה הרבה יותר פתוח כרגע, אני מסכים

יוסי מהאבטיחים 3 באוקטובר 2016

קנזס נתנו לאלכס סמית לזרוק 50 פעם השבוע.
באותה מידה יכלו לעשות קעקוע חינה "פאניקה"…

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

הם נכנסו לפיגור מהר מאוד ולא היתה להם ברירה. זאת בדיוק הסיבה שהם קבוצה שלא מסוגלת לשחק מפיגור

AdamB 3 באוקטובר 2016

לדעתי הafc יוכרע על ידי ביתיות. זה אומר שאוקלנד וגם קנזס סיטי שיכולות
לקחת משחק מדנבר יכולות להכריע את כל העונה.

NoONE 3 באוקטובר 2016

ראסל וילסון שהוא שחקן מצוין לא שיחק נגד הגנה מצוינת , למעשה הוא שיחק נגד הסקנדרי הכי גרוע בליגה והגנה באופן כללי שאין להם מושג מה הם עושים , איפה לעמוד ואיך לתקל.
לג'טס יש סגל רחב טוב מאד, הבעיה שאין להם כלום בשתי העמדות הכי חשובות בפוטבול.
המאמן הוא איום ונורא , אין לו מושג מה הוא עושה,מה קורה על המגרש ואיך לשנות את זה.
אין להם ק"ב כמובן.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

אח, דה סייקל אוף לייף. מחזור ראשון – אנחנו רצים לאליפות. מחזור רביעי – לפטר את כולם!

NoONE 3 באוקטובר 2016

אני עדיין אומר מה שאמרתי מחזור ראשון , לג'טס יש את אחד הסגלים הכי טובים ב NFL
הק"ב נראה כמו תחת(לאחר ששיחק מצוין שנה שעברה)
והמאמן הוא איום , אמרתי במשך כל שנה שעברה עם 10 נצחונות שהוא מאמן לא טוב וגם השנה אחרי כל משחק אני אומר שאין לו מושג.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

הקטע הוא שזה כל שנה עם הג'טס האלו. כל פעם אותו סיפור. כל פעם נראים בדרך הנכונה וכל פעם צוות אימון מסריח. הרמן אדוארדס, בראין שוטונהיימר, מאנג'יני, ראיין, עכשיו בואלס – על כולם שמענו את אותו דבר. אין להם מושג מהחיים שלהם. זה נראה כמו משהו בילט אין במועדון כמעט. דרך אגב, כמעט כולם היו טובים בשנה-שנתיים הראשונות שלהם עד שזה התפוצץ

NoONE 3 באוקטובר 2016

אז כנראה שיש בעיה עם בעלי הקבוצה שבוחר את המאמנים , שנים עוד לפני רקס שאני אומר שצריך להחתים מאמן ראשי וותיק עם נסיון בצד ההתקפי של הקבוצה שיעזור למצוא ולבנות ק"ב (הבעיה העיקרית של הקבוצה) ומאז שוודי ג'ונסון קנה את הקבוצה הוא מחתים מאמנים רוקיס מהצד ההגנתי זאת הבעיה מספר אחת של הקבוצה.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

אני חושב שזה ברור אז איזה מאמן אתם צריכים להחתים, נכון?

NoONE 3 באוקטובר 2016

בוודאי , את טוד היילי מפיטסבורג , מאמן עם עבר של נסיון כמאמן ראשי שיודע לעבוד עם ק"ב ולבנות התקפה

אתה יודע שאין סיכוי שאני ארצה את מקדניאלס

Amir A 3 באוקטובר 2016

צ'רלי וויס פנוי…

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

ממתי לרצונות שלך יש קשר למה שקורה באמת?

NoONE 3 באוקטובר 2016

אין , אבל גם לא לרצונות שלך

יוסי מהאבטיחים 3 באוקטובר 2016

לדעתי אתם צריכים חזרה את ראיין.
זה יכול להיות אחלה סיפור…

ולא, אין לי שום אינטרס…

red sox 3 באוקטובר 2016

מאמנים בפיטסבורג לא יודעים לעשות כלום חוץ מלזרוק דגלים אדומים.

NoOne 3 באוקטובר 2016

שכחת משהו הם גם עומדים במקום אסור ומפריעים למחזיר הבעיטות של הקבוצה השניה לרוץ

Maldini 3 באוקטובר 2016

טוד היילי זה לא הגאון ההוא שייבש את ג׳מאל צ׳ארלס על הספסל לטובת תומאס סוס מת יותר חי ממני שמישהו יירה בי ג׳ונס? מדובר בעוד אפס שמשקם את הרזומה הכושל שלו על הגב של טופ 3 QB וחוליית ההתקפה המוכשרת ביותר בליגה.

כדי לתפור ואת קליבלנד ודטרויט ביג בן ו-AB ובל לא צריכים מתאם. במשחקים מול הגנות איכותיות כשהוא צריך להביא את הערך המוסף שלו זה תמיד נגמר בהתרסקות.

הג׳טס לדעתי צריכים לעשות באוף סיזן מהלך או על דרו בריז ושון פייטון (למרות שאני חושב שהוא אוברייטד אבל עם בריז זו יכולה להיות עיסקת חבילה) או על פיליפ ריברס.

NoOne 3 באוקטובר 2016

גארי קוביאק זה לא הגאון ההוא שנכשל קשות ביוסטון וקיבל התקף לב על המגרש כי אפילו הוא לא היה יכול יותר לסבול את הקבוצה הזבלית שלו? מדובר בעוד אפס שמשקם את הקריירה שלו על הגב של ההגנה הכי טובה בליגה

כמו שאתה רואה מה שאמרת עובד בהרבה מקומות.
בשלב זה אני אסתפק במאמן עם נסיון כמאמן ראשי(קריטי מאד) שיודע איך לפתח קב ולהריץ התקפה לשלב שחקנים צעירים ואני חושב שהיילי יכול לעשות את זה אין לי מושג אם הוא יצליח או לא זה הכל היפותטי אבל הוא עונה על שני הקריטריונים הכי חשובים לדעתי.

דרו בריס בגיל שלו זורק מסירות ברוחות של המדולנדס בחורף לא יגיע לשום מקום אין שום סיבה לעשות טרייד על שחקן בן 40 עם חוזה אסטרונומי.

פיליפ ריברס לא רוצה לשחק בעיר גדולה , הוא אמר את זה כבר כמה פעמים.(סאן דייגו זה עיר די קטנה במושגי ארה"ב למי שלא יודע)
וחוץ מזה פיליפ ריברס הוא לא אידיוט , למה לעבור לעיר אחרת כשאתה גר 20 דקות מטיחואנה , מה אתה משוגע?

Maldini 4 באוקטובר 2016

איפה ראית אותי טוען שגארי קוביאק הוא איזה תותח? האנשים המרכזיים בהצלחה של דנבר בשנתיים האחרונות זה קודם כל ג'ון אלוויי שבנה את הסגל הכי מוכשר בליגה ואחת ההגנות הטובות בהיסטוריה ו-ווייד פיליפס (שגם הוא לא חומר למאמן ראשי, כי מה לעשות שלא כל מתאם מצויין יכול להיות גם מאמן טוב?)

הדרישות מקוביאק הן לעמוד על הקווים ולנסות לא לדפוק את העסק, ולמרות שזה מאוד קשה לו הוא בינתיים מצליח לעמוד בפיתוי.

איזה QB טוד היילי פיתח בדיוק? קורט וורנר? בן רות'לסברגר? מאט קאסל? ואיזה מין קריטריון מביך ונמוך זה "ניסיון כמאמן ראשי"? באותה מידה אתה יכול לציין את זה גם על צ'אק פגאנו אחרי שיפטרו אותו או על ג'וש מקדניאלס, זה לא הופך אף אחד מהם לפחות אפס ממה שהוא

דרו בריז לא צריך לזרוק יותר מדי מסירות בחורף במדולאנדס אם יש משחק ריצה טובה או הגנה חזקה (ואין סיבה שלא יהיו). אני חושב שהשנים האחרונות של פייטון מאנינג בדנבר עם הזרוע הכי חלשה בליגה (ועוד עם PED) הוכיחו כמה נתונים פיזיים בעמדה הזו הם אוברייטד. אם אתה יכול להביא QB עם מוח כמו של בריז ושהגנות יכבדו זה כבר 80% מהעבודה.

מבחינת חוזה אין שום בעיה, זה לא ה-NBA ולאף אחד אין "חוזה אסטרונומי", כמעט מכל חוזה אפשר להשתחרר תוך שנה עם מינימום נזק כלכלי במידה והניסוי מתפוצץ. לדרו בריז יש רק עוד שנה אחת בחוזה שלו בסיינטס עם 19M$ CAP NUMBER, רק לשם השוואה לברוק אוזוויילר יהיה אותו מספר בדיוק ולדארל ריבאס השאטדאון קורנר 15M. ככה שלא מדובר במספר הזוי שהג'טס לא יכולים לעמוד בו, בטח לא אחרי שפיצפאטריק יעוף מהספרים וריבאס יקצץ/ייחתך.

בקשר לריברס אתה צודק ובאמת שכחתי מזה שהוא לא רוצה לעבור לעיר גדולה והתבכיין קשות על מעבר פוטנציאלי ללוס אנג'לס (!!!) אבל כשאני רואה את הקבוצה שלו מתפרקת כל שבוע ברבע הרביעי אני חושב שהוא בדרך הבטוחה להרים ידיים וכדי לא להמשיך לבזבז את הקריירה סתם, קבוצה כמו הג'טס היא הסיכוי הכי טוב וריאלי שלו להתחרות על משהו.

עמי ג 3 באוקטובר 2016

אוהבים כאן לרדת על רקס על ימין ועל שמאל.
קטונתי. לא מכיר אותו מספיק שנים.
אבל אתמול הבילס שלו שיחקו מצויין ולא טעו כמעט בשום אספקט. שונה לגמרי מאיך שנראו נגד הגטס.
מהלכים קצרים ויעילים. אכילת שעון. המון זמן עם ההתקפה על המגרש. המרות של דאון שלישי. כל מה שהיריבה מפוקסבורו תמיד יודעת לעשות. אולי טיירוד טיילור מתבגר.
השאלה כמובן כמה יהיו עקביים.
לא חושב שהבית המזרחי ב- afc כבר סגור. הגומלין בבפאלו בסוף החודש יהיה משחק מפתח.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2016

תן לי לתת לך רמז – הם לא יהיו עקביים. קבוצות של רקס ראיין חיות על אנרגיות אבל קשה לחיות על אנרגיות במשך 16 שבועות. יש לו את הפוטבול אבל הוא פשוט לא יודע לנהל קבוצה לאורך זמן

יוסי מהאבטיחים 3 באוקטובר 2016

+16.
אחת על כל שנה שלא היה פלייאוף

אדם בן דוד 4 באוקטובר 2016

רקס הוא ההוכחה שלפעמים גם כשאתה כבר כולך מדמם, רגליים ןידיים שבורות, חצי צלע שבורה יצאה מבית החזה ותלויה לה מחוץ לגוף, לשונך השסועה מושטת בכוחות אחרונים קדימה לעבר השלולית שראשך שוקע בה בנסיון להקל מעט את הצמא-

גם אז יכול לבוא כלב מוכה צרעת ולהשתין לך בשלולית.

NoOne 4 באוקטובר 2016

מלדייני אתה לוקח יותר מדי קשה את העובדה שהזכרתי את טוד היילי , הוא רק דוגמא, אני רוצה מאמן ראשי עם נסיום בתור מאמן ראשי מהצד ההתקפי של המגרש.
יש סיכןי הרבה יותר גדול שמאמן בעל אוריינטציה התקפית יפתח ק"ב ולא משנה אם זה היילי או מישהו אחר.

נמאס לי כבר ממאמן רוקי מהצד ההגנתי , זה לא עובד , כבר 16 שנה שזה לא עובד , הגיע הזמן לשנות.

Maldini 4 באוקטובר 2016

אני חושב שזו יותר קלישאה שקל לך למכור את עצמך עליה מאשר מציאות

יש לך דוגמה לתת לי מהשנים האחרונות של מאמן שפיתח QB? רון ריברה מאמן הליינבקרס פיתח את קאם ניוטון? פיט קארול מאמן הסקנדרי פיתח את ראסל ווילסון? ג'ייק דל ריו מאמן ה-DL פיתח את דרק קאר? אולי זה ג'ייסון גארט הגאון ההתקפי הנודע שמפתח ברגעים אלה את דאק פרסקוט?

לדעתי בליגה של 2016 אין דבר כזה "לפתח" QB, לפחות לא במובן שאתה מדבר עליו וכל המתאמים ההתקפיים שמתמנים למאמנים בגלל ה"פוטנציאל" הזה תמיד מתרסקים. QB's מתפתחים היום כשהם מגיעים לאירגון שמקיף אותם בכישרון על המגרש וצוות מסייע ופחות באימון ו"פיתוח", כי האמת העצובה היא שאין בליגה מספיק מאמנים טובים. משהו כמו 4-5 בלחץ. זו הסיבה העיקרית שבליצ'ק אונס אותם 20 שנה אנד קאונטינג בלי ששום דבר משתנה. אף פעם אין חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה ותמיד כל שנה אתה תראה את הדרך הכי עצלנית שיש למינוי מאמנים חדשים – מתאמי התקפה/הגנה של קבוצות פלייאוף למרות שלרובם המכריע אין כמעט משקל אמיתי בהצלחה של הקבוצות וברגע שהם הופכים למאמנים ראשיים הם נחשפים כ-FARUDS שהם.

התקווה האמיתית של אוהדי הג'טס צריכהלהיות שמקאגנן פשוט יפגע סוף סוף בבחירה ב-QB נורמלי ולא באפסים כמו האקנברג שהיה מפספס רסיברים ב-4 מטר בוורקאאוטס עם שורטס ללא הגנות לפני הדראפט וברייס פטי שהריץ התקפת הייסקול פרימטיבית בביילור או פשוט ללכת ALL IN ולהנחית ווטראן איכותי (פחות סביר כמובן אבל לאור מה שקורה בקבוצות שלהם בריז/ריברס/רומו הן אופציות לגיטימיות עבור הג'טס בעיניי, תלוי עד כמה המחיר שלהם יהיה גבוה כמובן. לא מוכן לתת על אף אחד מהם יותר מבחירת סיבוב שני)

NoOne 4 באוקטובר 2016

אתה מתקשה להבין את המשמעות של מה שאני רוצה.
הג'טס בחרו מאמן רוקי הגנתי במשך 16 שנה , זה לא פאקינג עובד.
צריך לבוא לשם מאמן ראשי עם נסיון מהצד ההתקפי , צריך לשנות את הקבוצה מפילוסופיה הגנתית לפילוסופיה התקפית(איפה שהליגה נמצאת) , זה מתחיל במאמן שיתערב במה שקורה בצד ההתקפי, לא כמו רקס ראיין או טוד בולס שאמר שבוע שעבר שהוא לא משתתף בישיבות של ההתקפה והוא בכלל לא מדבר עם שחקני ההתקפה או או יושב עם ה OC על תכנית משחק.
וזה ממשיך ב GM , הג'טס בחרו תחת 3 GM שנים 6 שנים רצוף שחקן הגנה בסיבוב הראשון ,הזנחה של עמדת הק"ב ושל ה OL , הדבר הזה צריך להיפסק.
צריך מאמן שמבין בק"ב ויודע לזהות כשרון בעמדה הזאת כי הפרונט אופיס שיש בג'טס לא יודע לעשות את זה.
אני רואה שחקנים כמו סימיאן,פרסקוט,בריסט,קייס קינום,גאברט,לינץ' ששיחק אתמול חצי,אפילו קודי פאקינג קסלר רואים מגרש.
ולג'טס יש את האקנברג שלא מתלבש או את ג'ינו סמית שיושב עם מגבת על הפנים והם כאלה גרועים שהם לא מסוגלים להחליף ק"ב שמסר 14 חטיפות ברבע הרביעי שמוסר 9 חטיפות בשני משחקים?
קודי קסלר מסוגל לשחק (טוב או רע זה לא משנה) והאקנברג לא? , האקנברג כזה מטומטם שהוא לא יכול לשחק גרוע כמו קודי קסלר?
יש לג'טס מאמן מקובע,סופר קונסרבטיבי , לא מבין כלום בהתקפה או בעמדת הק"ב והוא צריך לעוף הביתה בשביל מישהו שכן מבין.

Maldini 4 באוקטובר 2016

אני מבין מצויין אבל מנסה להסביר שזה לא עובד כי הג'טס לא בוחרים את האנשים הנכונים והשחקנים הנכונים ולא בגלל שהפילוסופיה כביכול לא נכונה

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא מוכן לוותר כרגע על אשך שמאל כדי שהמאמן של הג'טס יהיה מייק זימר?

נתתי לך פה רשימה ארוכה של מאמנים הגנתיים שה-QB's שלהם מצויינים ולא התפתחו בזכותם אלא בזכות האירגון והצוות המסייע. אם לטוד בולס היה GM שבוחר לו בדראפט את קאם ניוטון או ראסל ווילסון אז כל מה שהיית כותב כנראה לא היה רלוונטי, וזה אמנם לא היה הופך אותו למאמן מצויין (בדיוק כמו שריברה לא מאמן מצויין, רחוק מזה) אבל היה לך פחות קל לעשות אותו סקייפגוט ולהפיל עליו הכל

אותו דבר עם רקס ומארק סאנצ'ז, תחשוב שנייה לאיזה מקומות הגעתם עם מארק סאנצ'ז כ-QB פותח, האפסון שמתחנן לקבוצות שייקחו אותו כבקאפ ואולי תבין שעידן רקס לא היה כזה כישלון עצום כמו שאתה מציג אותו כל הזמן.

קודי קסלר משחק כי אין ברירה וכי 2 QB לפניו נפצעו, לא כי הוא מוכן להיזרק למים עמוקים. אותו דבר לגבי רוב השמות שציינת. אז כן, ברור, אני מניח שאפשר לזרוק גם את האקנברג או את ג'ינו למים העמוקים האלה אבל צעד כזה ישרוף סופית את פיצפאטריק ולא יהיה ממנו חזרה (יכול להיות שזה מה שצריך לקרות אבל אחרי העונה השקרית שהוא נתן לפני שנה אני מבין למה צוות האימון עדיין לא רוצה להרים את הידיים וחושב שאולי זה יקרה שוב + הלוקר רום תומך בו מאוד ממה שאני מבין) ולאור רמת הכישרון שלהם זה גם לא בדיוק הפיתרון ארוך הטווח שאתה מחפש כי אם הם לא מספיק טובים באימונים ובפרי סיזן כדי לנצח את היצור הזה (במקרה של ג'ינו גם ראינו אותו אשכרה מתפקד) אז מהם לא תבוא לך הישועה

אתה כל הזמן כותב שאתה מאמין וסומך על מקאגנן ושהוא GM מצויין אז בוא תמשיך לסמוך ולהאמין בו ותבין שהוא (וה-GMS הקודמים) הכתובת היחידה לבעיה שלך עם עמדת ה-QB והצד ההתקפי של הכדור. אין בליגה הזאת אף גאון התקפי וקוסם שיבוא ויציל אותך עם אפסים כמו שהוא הביא עד עכשיו

עומרי (ירוק) 4 באוקטובר 2016

אריאל, שאלת הדיוט: למה לאק חידש חוזה??

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2016

כמעט ואין מקרים כאלו שפרנצ'ייז ק"ב לא יחדש חוזה בקבוצה שבחרה אותו. המקרים הבודדים הם דרו בריס בסן דייגו וזה כי הוא נפצע קשה בכתף שלו והיה להם את ריברס על הספסל או פייטון שנפצע והיה להם את אנדרו לאק בדראפט. הלברג' של שחקנים טובים מול הקבוצות הוא מאוד קטן כי הם תמיד יכולים לשים עליהם את טג הפרנצ'ייז והם ייאלצו לשחק על חוזה קצר טווח (אמנם בכסף גבוה, אבל עדיין – שחקנים מעדיפים חוזים לטווח ארוך עם כסף מובטח).

עומרי (ירוק) 4 באוקטובר 2016

אפילו מישהו כמו לאק, שאני מניח שיכול לקבל חוזה גדול בכל קבוצה בליגה (אולי חוץ משלוש ארבע שיש להן כבר ק"ב איכותי)? הפחד מלקחת סיכון על חוזה קצר-טווח עד כדי כך גדול?

האמת היא שגם באנ.בי.איי זה קורה לפעמים. מבאס – שחקנים נהדרים פשוט נתקעים במועדון זוועתי.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2016

תשמע, אתה יכול לנסות לכופף את הקבוצה שתיתן אותך בטרייד, זה קורה לפעמים, אבל אני לא זוכר שראינו את זה אצל קוורטרבק צעיר. צריך להיות משהו ממש רקוב במועדון כדי שהוא יגרום לפרנצ'ייז ק"ב שלו לדרוש טרייד

עומרי (ירוק) 5 באוקטובר 2016

תודה על התשובה… החכמתי.
מסכן לאק.

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2016

הוא הק"ב עם השכר הכי גבוה בליגה, מסכן הוא לא..

עומרי (ירוק) 5 באוקטובר 2016

כמובן שבאופן מאד יחסי, אני יותר מסכן :)

ריצ'י מקאו 4 באוקטובר 2016

מכיוון שפה כולם הייטרז של הקאובוייז, אני אתייחס למשחק הזה דווקא:
1. אל אל אל יחזקאל – איזה כיף של רוקי
2. רומו לא הולך לראות מגרש לדעתי – איזה כיף של רוקי 2
3. איפה כל אוהדי הניינרז המדושנים שתמיד כותבים פה? נאלמו דום לפתע. מעניין שביום ראשון ב- 23:40 כשעוד חיפשתי את השלט, כבר נשלחה לי הודעה על איזה חג נפלא ו 7:0. אחר כך פתאום נהיה שקט שלא נגמר עד עכשיו…

ניינר / ווריור 4 באוקטובר 2016

דווקא הקאובוייז הודיעו שכאשר רומו יהיה כשיר הוא יפתח. אם פרסקוט ימשיך ככה יהיה מאד מעניין

ריצ'י מקאו 4 באוקטובר 2016

לטעמי זו תהיה טעות. אני מת על רומו ועל המהלכים המבריקים שלו. העניין הוא שהיו לו מספיק עונות כדי להוכיח שהוא לא רק טוב אלא גם יכול להוביל למשהו מעבר והוא לא הצליח. תמיד בסוף הוא נחנק או בעונות האחרונות, סתם נפצע. אולי הכל יושב לו בראש עוד ממשחק הפליי אןף הארור ההוא בסיאטל בעונתו הראשונה, שם הוא הביא את הקבוצה לשוקת ואז בעט בדלי. כמו שפרסקוט משחק עד עכשיו, אני לא חושב שיהיה נכון להחזיר את רומו.

תומרג 5 באוקטובר 2016

הניינרס הולכים להתמודד על תואר הקבוצה הגרועה ביותר בליגה.
אם בתחילת השנה (ובטח אחרי האנומליה הבלתי מוסברת מול הראמס במחזור הראשון) היה אפשר לשער שההגנה סבירה אבל ההתקפה על הפנים, עכשיו כבר ברור לגמרי: ההגנה גרועה, ההתקפה נראית כמו… כמו… טוב, לא יודע כמו מה אבל פשוט מחרידה, המקבילה ההתקפית של הגנת הסיינטס.

(נכתב על ידי אוהד ניינרז מדושן)

אריאל גרייזס 5 באוקטובר 2016

קודם כל, צריך להיות ממש גרוע כדי להתחרות בקליבלנד. חוץ מזה, הם לא נראים לי כל כך גרועים, נותנים פייט יפה לקבוצות אחרות. חבל שנבארו עכשיו גמר את העונה

תומרג 5 באוקטובר 2016

לא יודע, ראיתי את כל המשחקים שלהם עד עכשיו ויותר מהכל זאת נראית לי כמו קבוצה שאם היא שמה נקודות (כולל הארבעה TD מול הראמס) זה בא לה במקרה. לא בגלל ניצול מיסמאצ'ים או עמידה נכונה, סתם ככה. כמו ש "shit happens" ככה גם הנקודות של הניינרס.
בהגנה זה אפילו יותר מתסכל כי יש שם שחקני הגנה סבירים (ועכשיו כבר קצת פחות) אבל על כל מהלך הגנתי סביר בא אחד אחר שבו הם נראים פשוט זוועה.
את הבראונס פחות יצא לי לראות אבל בסטטיסטיקות של קדפמ הם ממוקמים לפני הניינרס גם בהתקפה וגם בהגנה (ביארדים, לא נקודות)

יוני 5 באוקטובר 2016

1. ק"בים שיוצא להם לרוץ כתוצאה מפליי שלא עבד זוכים לאיזו עדנה מההגנה, כולם רוצים לסיים את המהלך בשלום, אז נותנים להם לצאת החוצה או לעשות את הסלייד שלהם. אבל אם ק"ב רץ כתוצאה ממהלך מתוכנן, מהלך שהרבה פעמים שובר הגנות, אין שום סיבה שלא יתוקל כאילו היה ר"ב. גם קאם ניוטון צריך לדעת שאם הוא רץ הוא יחטוף, לא ממש מבין את הדיון.

2. אף אחד לא הזכיר עדיין את מינסוטה, קבוצה שלגמרי נראית בדרך הנכונה עם מאמן מעולה, הגנה אדירה וההתקפה שעדיין לא איבדה כדור מתחילת העונה, וזה עם ק"ב חדש ובלי אדריאן פיטרסון. הם כבר ניצחו את קרוליינה בחוץ ואת גרין ביי בבית והם ב 4-0. בהחלט יהיה מעניין לעקוב.

אבי 6 באוקטובר 2016

אריאל, סימיאן בדנבר הוא גם ק"ב שלא יודע למצוא לו זמן עם הרגליים, או שזה בגלל שהוא רוקי?

אריאל גרייזס 6 באוקטובר 2016

לא יכול להגיד שראיתי אותו מספיק כדי להגיד

Comments closed