יומן האליפות של הפטס (14) – הניצחון בדנבר

קשיחות

cz_5v8wuoaqdcvu

זה היה משחק פלייאוף לכל דבר, מזכיר מאוד את המשחק שראינו לפני שנה בגמר ה-AFC אבל הו כל כך שונה. כמובן, אפשר אולי לטעון שזה היה משחק מאוד מאוד דומה – רק בדיוק הפוך בתפקידים.

הרבה פעמים אני טוען שניצחון בפוטבול הוא בכלל לא עניין של למי יש את השחקנים המוכשרים יותר או הטובים יותר אלא של איזה קבוצה מוכנה להפגין יותר אגרסיביות. פוטבול הוא משחק של קשיחות. והלילה הפטס באו קשוחים יותר. וכשמדובר בקבוצה כמו דנבר שמציגה כבר שנתיים הגנה היסטורית – זה אומר הרבה מאוד.

הקשיחות הזאת התבטאה בכל מקום במגרש. אחרי התצוגה שבוע שעבר מול בולטימור אמרתי שאני מחכה למשחק היום כדי לראות האם האופנסיב ליין, ששנה שעברה אולי היה האחראי העיקרי להדחה מהפלייאוף, באמת השתפר והתשובה היא חיובית. זה לא רק ההגנה המשופרת על בריידי, שאמנם חטף פה ושם אבל עדיין היה לו מספיק זמן, זה בעיקר היכולת לפתוח דרך לראנינג בקס של הפטס את הדרך ולהשיג את היארדים על הקרקע כאשר משחק המסירה לא מדהים.

למעשה, הפטס באו למשחק הזה עם תוכנית מאוד ברורה לדחוף את הכדור בגרון של הברונקוז, כשהם יודעים שבריידי יתקשה מול ההגנה המצוינת של דנבר, והם הצליחו לעשות זאת פעם אחר פעם למרות שהצד השני ידע בדיוק מה מגיע. בדיעבד, אפשר אולי לטעון (וכן, זה קצת סטרץ' כנראה) שהפציעה של דיון לואיס שנה שעברה אולי היתה משמעותית יותר לפטריוטס מאשר הפציעה של גרונקובסקי השנה. כי השנה יש לפטס תחליפים מסוימים בעוד ששנה שעברה לפטס כמעט ולא היה כלום על הקרקע. השנה יש להם שני כלים עם סט יכולות מאוד שונה שמאפשרים להם לייצר תוכנית משחק מגוונת מאוד וגם לשלוט בשעון ברגע שהם עולים ליתרון, כמו שקרה במשחק הזה.

הקשיחות הזאת, בשעה טובה, גם מתבטאת בצד ההגנתי של הכדור. אולי זה הטרייד על קולינס שהעיר את כולם, אולי בליצ'ק סוף סוף מצא את הפורמיישן שמתאים לו – למרות שאני לא ראיתי הרבה שינויים, זה פשוט (כמו שבליצ'ק אוהב להגיד) אקסקיושן איכותי – אבל ההגנה עשתה לדנבר היום בדיוק את מה שההגנה של דנבר עשתה לפטס לפני שנה. כמובן, היא לא באותה רמה כמו ההגנה של דנבר, השנה או שנה שעברה, אבל היא בהחלט נראה שמגיעה לשיא שלה בדיוק בזמן הנכון. סוף סוף מצליחה ללחוץ את הק"ב ולנצל את הבעיות באופנסיב ליין של דנבר, כופה איבודי כדור (מאוד מאוד חשוב אחרי משהו כמו ארבעה או חמישה שבועות רצופים בלי איבוד כדור) ומונעת מהיריב ט"ד ברד זון שלה. כמו שראינו בסופרבול לפני שנתיים, כדי לקחת אליפות הפטריוטס לא צריכים את ההגנה הכי טובה בליגה, הם פשוט צריכים הגנה טובה. נראה שכרגע יש להם אותה.

וכל הקשיחות הזאת במשחק חוץ באחד האיצטדיונים הכי ביתיים בליגה מול הקבוצה שבריידי הכי שונא לשחק מולה. למעשה, אם אתם רוצים מדד אחד לקשיחות של הפטס השנה הרי זה מאזן 7-0 בחוץ דווקא (שעשוי להתקלקל במחזור האחרון בעוד איצטדיון שתמיד עשה צרות לבריידי)

כמובן, לא צריך להגזים בחשיבות הניצחון הזה, דנבר כרגע קבוצה עם לא מעט בעיות התקפיות, הם לא מסוגלים להריץ את הכדור וההגנה שלהם על הק"ב מפוקפקת מאוד, אבל בסך הכל ניתן להיות מאוד מרוצים. כרגע הפטס הם בלא ספק הטים-טו-ביט ב-AFC ובעוד שאר המתחרות שלה מג'עג'עות לקראת קו הסיום, הפטס מתחזקים והולכים. אם הכל יילך כמו שצריך בשבועיים הקרובים הפלייאוף ב-AFC יעבור בפוקסבורו. בהצלחה עם זה לשאר הקבוצות.

cz_8dw0w8aa-etw

 

מסקנות מהליכה בחוף תל ברוך
יומן האליפות של הג'איינטס (14) אין ספק, אנחנו קבוצה חזקה

54 Comments

יואב דובינסקי 19 בדצמבר 2016

אני בארץ ולא ראיתי את הפטס השבוע. דנבר מאוד לא יציבה העונה, אני אפילו בספק אם היא תעשה פלייאוף אבל אתם בדרך ליוסטון.

מה שכן, ראיתי את הג'איינטס בשבועות האחרונים (די בגלל גיל שלי שעוקב) וההגנה שלהם תענוג. התקפה יום אסל יום בסל, אבל הגנה יש להם.

Maldini 19 בדצמבר 2016

מתגעגע לימים שהסבירו לי פה שבולטימור וקנזס ופיטסבורג ודנבר מהוות איום על הפאטריוטס

NoOne 19 בדצמבר 2016

הבעיה שלך זה וייד פיליפס , אני ממליץ לאלווי להחתים את טוד בולס שיריץ לו את ההגנה.

באלטימור לא מאיימים של הפאטס אבל ג'ון הארבו הוא טופ נוצ' , זאת הייתה קבוצה מפורקת עם טונה פציעות ובעיות אחרי ההפסד לג'טס(כן לג'טס) והוא הרים אותם חזרה , יש להם כשרון אבל הוא עדיין צעיר מדי ולא מוכן.

Maldini 19 בדצמבר 2016

ווייד פיליפס זה המאמן דה פאקטו בדנבר כבר שנתיים, הוא ההבדל הגדול ביותר מכל החרטות שהיו עם פוקס ודל דריו הרמאים והוא הפך הגנה שבריידי היה שוחט בלי בעיות עם 28+ נק' בכל מפגש לאחת שהוא בקושי סוגר מולה 20 נק', כל מה שנדרש מקוביאק העתיק מת הזה זה לא להפריע והוא מתקשה בזה מאוד עם כל המערכים והקונספטים שהוא למד משאנהאן בסוף שנות ה-90 כאילו לא התפתחנו והתקדמנו מאז, אפילו בליצ'יט ירד עליו השבוע בתקשורת על זה

ברגע שהוא לא לקח טיימאאוט עם 1:14 על השעון לפני המחצית למרות שהיו לדנבר את כל השלושה הוא החזיר אותי 4 שנים אחורה לפוקס בול המתועב שחשבתי שנפטרתי ממנו לצמיתות, מאמנים כמוהו וכמו מייק מקארתי וטומלין הם הבעיות הכי גדולות בליגה הזאת, לא הג'ף פישרים והטד בואלסים וזה מה שקשה לאנשים להבין בגלל שעם הראשונים תמיד אפשר לזיין את השכל על "מאזן ניצחונות" ו/או "סופרבול'ס" למרות שאין להם שום קשר לעניין אלא לכל העילויים ההיסטוריים שסחבו אותם על הגב לשם

ג'ון הארבו מאמן טופ 5 בליגה כבר שמונה שנים אנד קאוטנינג, זה לא חדש לאף אחד שהוא תותח אבל יש גבול למה שהוא יכול להוציא מהגהינום שנקרא פלאקו וההתקפה של הרייבנס, מה גם שרמת הכישרון בהגנה ירדה בשנים האחרונות (סאגס לא מה שהיה פעם בלי ה-PED's והסקנדרי חוץ מג'ימי סמית מזעזע את השועלים), הפאטס שחטו אותם בקלילות במאנדי נייט ואם לא ההשמטות ההזויות בריטרנס זה היה נגמר 20+ הפרש, אלה הפערים בין הקבוצות

ה"יריבה" היחידה שאני יכול לקחת ברצינות היא רק פיטסבורג וזה יצריך 170% חדות מביג בן והרסיברים ואיזה שוט אאוט מהגהינום שבסיומו הם ינצחו 34-31, כי ההגנה שלהם CANT STOP A NOSE BLEED ולמייק טומלין אין מושג מה הוא עושה חוץ מלדקלם קלישאות בטון אגרסיבי וסמכותי

יובל 19 בדצמבר 2016

הג'איינטס הולכים להיות התקווה האחרונה של המין האנושי. לנ"א נשארו עוד 4 משחקים לטייל עד הסופרבול.
במשחק הזה חזרנו ל-2003. גם נ"א עם הגנה ממש טובה וגם בריידי חזר לתפקידו כמלצר האנד-אופים. עם כזה משחק ריצה דו מימדי באמת שאין לו סיבה להפריע.

Maldini 19 בדצמבר 2016

הם עשו את זה כדי לנצל את היתרון במצ'אפ הספציפי הזה, הגנת הריצה של דנבר חלשה מאוד כל העונה (בעיקר בגלל הפרידה ממאליק ג'קסון ומכת הפציעות של הליינבקרים) וקבוצות שיכולות לרוץ ממערכי POWER עם פולבק וטייטאנדס (לא צ'יפ קלי, אני לא מתכוון אליך) כמו אוקלנד, טנסי, קנזס טחנו/טוחנות אותה בלי בעיה. לא סגור על אם זה גיים פלאן שיכול לעבוד לפאטס גם מול הגנה כמו של סיאטל לצורך העניין. אבל כן אין ספק שהחזרה של סקארנצ'ה הקונסיליירי מהפרישה הייתה המהלך החשוב ביותר שהם עשו באוף סיזן וה-OL שוקם בצורה מבהילה. מארקוס קאנון מ-JOURNEMAN שחי עם המזוודות ומחכה לשיחה שמבשרת לו על הטרייד השנתי התורן לג'קסוונויל הפך להיות טופ 3 RT בליגה וסולדר מרגל בקבר חזר לרמת הפרו בול של השנים הראשונות שלו

אין לי ספק שמה-NFC יש כמה מצ'אפס מעניינים שיכולים לאתגר את הפאטס כמו סיאטל, דאלאס (עם רומו) ואולי אולי אולי גרין ביי אם רודג'רס ב-GOD MODE (שזה כרגע לא על השולחן בגלל הפציעה שלו, אבל בתיאוריה) אבל ה-AFC השנה הוא בדיחה מהלכת, אפילו יותר מהשנים האחרונות שבהן עוד הייתה מראית עין של תחרותיות מצד קבוצה וחצי. השנה אפילו את זה אין.

דור 19 בדצמבר 2016

אני חושב גרין ביי…
רודג'רס על חצי רגל כבר ניצח הלכה למעשה את סיאטל בסיאטל בתנאים מאוד קשים ורק כמה תופעות על טבעיות (ששמם הכולל הוא מייק מקארתי) גרמו שהמשחק הזה נגמר אחרת
עכשיו שיש לו סאטלייט בק שיודע לתפוס ולרוץ, אחלה רסיברים וליין (7 בליגה בפאס פרוטקשן) ובעיקר ההגנה ש3 משחקים רצוף החזיקה קבוצות על פחות מ15, אני מניח שאתמול הם קצת זילזלו או שוב היה מייק מקארתי בשילוב עם לקיחת סיכונים של שיקגו שלא היה לה מה להפסיד אבל ברור שיש הגנה בגרין ביי
עכשיו אני לא אומר שההגנה תביא אותם לסופרבול (או לפלייאוף) אבל אני לא חושב שההגנה תהיה מה שיפסיד להם משחקים
בקיצור, דיברנו אתמול על סוס שחור… נראה יותר ירוק לדעתי

יובל 19 בדצמבר 2016

אל תצחיק אותי עם גרין ביי ומקארתי הליצן שהצליח להפסיד לפגאנו בבית במשחק חלש של אנדרו לאק.
דאלאס נראים לי כמו ONE AND DONE בפלייאוף מה שמשאיר אותנו בדיוק עם הג'איינטס וסיאטל, שתי קבוצות שמכירות את נ"א היטב. מי שתנצח במשחק ביניהן ( לדעתי כבר בדיוויזיונאל ראונד של הפלייאוף) יהיה הנציג של העולם החופשי בסופרבול.

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

אין מצב שאתה בעד רמאים שהשתמשו בווקי טוקי נגד חוקי הליגה כדי לנצח את דאלאס, נכון? לא, זאת בטוח טעות

יובל 19 בדצמבר 2016

מה לעשות שבתחרות מי רימה יותר אין בעצם שום תחרות…

אמרתי כבר מזמן שהליגה צריכה לתת הפסדים טכניים לקבוצות שעושות דברים כמו שהג'איינטס (וכמובן הצ'יטס יקירתך ) עשו. אותו דבר גם בבייסבול לקבוצות שהפיצ'רים שלהן משתמשים בכל מיני עזרים.

האמריקאים צריכים ללמוד מאופ"א שנותנת הפסדים טכניים אפילו על הדברים הכי איזוטריים כמו שיתוף שחקן מורחק (אהלן ואליד באדיר ) בדקה ה-90 של משחק חסר כל חשיבות. רק ככה תופעות של רמאות שיטתית ייעלמו.

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

אה, יש דרגות ברמאות? אז מתי זה בסדר לעודד קבוצה שרימתה ומתי לא? נגיד 11.8 PSI של הסטילרס שבוע שעבר זה סבבה אבל 11.2 זה כבר רמאות שמחייבת כוכביות?

יובל 19 בדצמבר 2016

מתי שזו רמאות שיטתית שהוכח שנמשכה על פני לפחות 4 עונות זה "קצת" יותר מרמאות שנמשכה על פני משחק אחד שלם.

מצידי אם יתבר שהג'איינטס השתמשו בווקי-טוקי גם ב-2007 בסופרבול נגדכם אז שיפסלו אותם ויתנו לכם את הסופרבול ההוא. אולי אז תפסיק כבר ליילל כמה אתם מושלמים וכמה שונאים אתכם לחינם וכמה "כולם עושים את זה" כשאף אחד לא עושה את זה באופן שיטתי כמו הקבוצה שלך.

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

אנחנו לא מייללים, אנחנו לוקחים אליפויות. אתה זה שלא מפסיק להתבכיין ומתעסק במה יעשו קבוצות אחרות מולנו כי אלוהים יודע מה יקרה אם ניקח עוד אליפות, איזה שטות תמצא הפעם כדי לבכות עליה. בקיצור, ברור לנו עכשיו כמה טוהר המשחק חשוב לך

יובל 19 בדצמבר 2016

אתם מרמים את דרככם לאליפויות (ומשלים את עצמכם בדרך) אבל אם זה עושה לך טוב לחשוב את זה אז לבריאות.

הדמגוגיה בגרוש שלך לא תשנה את העובדה שכתבתי שהייתי נותן לג'איינטס הפסד טכני. מה יכול להיות יותר מזה בשביל להדגיש שרמאות היא רמאות? מה לעשות שהם לא רימו במשך עונות שלמות ובנו לגאסי שכולו מושתת על רמאות ומעשי נוכלות כמוכם?

שי אורן 20 בדצמבר 2016

סאגס משחק פצוע, ועד הפציעה נראה מדהים לשחקן בן 34. הסקונדרי עם סמית, וודל (סייפטי מס 1 העונה) והרוקי טאבון יאנג השתפר פלאים

גיל שלי 20 בדצמבר 2016

הסייפטי הטוב העונה הוא לנדון קולינס

שי אורן 20 בדצמבר 2016

לפי דירוג PFF וודל ראשון, אבל סבבה

בליקי 19 בדצמבר 2016

למה המשחק מול מיאמי חשוב אם ינצחו את הבילס?

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

אם ינצחו את הג'טס, אתה מתכוון. כי כרגע אוקלנד משחק אחד מאחוריהם. הפסד של הפטס ושני ניצחונות של אוקלנד והם בשיוויון במאזן. אין לי מושג מה השובר שיוויון בינהם, האמת

עידו ג. 19 בדצמבר 2016

השובר שיוויון של אוקלנד במקרה כזה בגלל ההפסד של הפאטס לבילס (יריבה משותפת).

יריב 19 בדצמבר 2016

אפרט מעט. סדר שוברי השיוויון:
1) משחק ישיר (אין).
2) מאזן חטיבה (במצב של שיוויון – שווה).
3) מאזן מול קבוצות משותפות (בילס, ברונקוס, טקסנס, רייבנס. אוקלנד ניצחו את כל 5 המשחקים, פטס רק 4).

אוסיף שבמקרה הבלתי סביר שהצ'יפס והפטס יסיימו בראש הבתים עם מאזן 12-4 זהה, לפטס שובר השיוויון מאותה סיבה (הצ'יפס הפסידו לטקסנס ולסטילרס).

NoOne 19 בדצמבר 2016

אם? אם?אםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם????????????????????????????

7even 19 בדצמבר 2016

לך תדע.
בואלס מתכנן לבליצ'ק מהלכי FAKE כל דרייב.
הפאס ראש של הפטס לא יבין מאיפה זה בא לו ואיך הואלא מצליח להגיע לפטי.
בסו, אבל ממש ממש בסוף, פיצפטריק ימסור INT וזה יסגור את התוצאה על 3-51

Maldini 19 בדצמבר 2016

היסטורית פיצפאטריק שווה 0.4 ניצחונות בממוצע מול הפאטס בעונה

היסטורית שלדון ריצ'רדסון שווה 0.5 משחקים בממוצע לחודש שבהם הוא נותן מאמץ ולא עסוק בלהגיד פאק דיס גיים בסנאפצ'אט

היסטורית ביל בליצ'ק שווה 1.0 משחקים בממוצע לעונה שאותם הוא זורק כדי שהיריבה לא תפטר את המאמן הכושל שלה ותאריך לו את החוזה

אני מאמין

AdamB 19 בדצמבר 2016

איזה סיום עונה מאכזב לדנבר. ודווקא סימיאון נראה בסדר גמור למרות המספרים הלא משהו, והחטיבה אתמול שהיא כולה עליו.
במבחן העין יש שם משהו. חבל שרמת הexecution בהתקפה כולה מתחת לכל ביקורת.
נראה שניו-אינגלנד בדרך לסופרבול.

AdamB 19 בדצמבר 2016

חטיבה =חטיפה

Maldini 19 בדצמבר 2016

הוא לא QB נוראי אבל הוא גם לא QB שיכול לשים את ההתקפה על הגב וזו הפורמולה ב-NFL של היום, בתקווה שכולם התפכחו מהסרטים שאפשר לשחזר את המודל של ההגנות ההיסטוריות של דנבר 2015 וסיאטל 2013 (שאצלם זה היה הרבה פחות קיצוני כי עדיין היה להם את לינץ' שטחן על הקרקע כמו מטורף ו-ווילסון סיפק מהלכים גדולים כשנדרש) עם הולוגרמה של QB שנישאת על גב מיליון Pick 6's ומיליארד וחצי עצירות של ההגנה שמספקת להם פוזשן אחרי פוזשן אחרי פוזשן

הוא QB שחייב תנאים אופטימליים ושלא יכול אף פעם TO FALL BEHIND THE DOWN-AND-DISTANCE במקרה של פנאלטי (ששוברים שיאים השנה). ההתקפה נקלעה ל-2nd and 15 בגלל פולס סטארט/הולדינג/וואטאבר? אפשר כבר לקרוא לפאנטר ולחסוך זמן

אני מסכים שבשני ההפסדים האחרונים התיק לא נופל עליו אלא בעיקר על הצוות שמקיף אותו ועל השיטה העתיקה של קוביאק שחייבת שמשחק הריצה יעבוד אחרת בלתי אפשרי להוציא לפועל את כל ה-PLAYACTIONS וה-BOOTLEGS שאמורים לספק את הביג פלייז, אבל בסופו של דבר זה לא משנה כי כמעט תמיד יקרה משהו והתנאים לא יהיו אידיאלים. אם בתור QB אתה לא מסוגל להביא לשולחן רמה מסויימת של FIRE POWER אז לעולם לא תהיה הפיתרון ארוך הטווח והפרנצ'ייז QB שכולם מחפשים

ניינר / ווריור 19 בדצמבר 2016

קצת מיהרת לחרוץ את דינו של שחקן בעונתו הראשונה. תן לסימיאן עוד עונה שתיים ואז תחליט.
מה שכן, הבעיטה בתחת של אוסויילר היתה גאונית

Maldini 19 בדצמבר 2016

אלוויי לא יבזבז עוד עונה מהפריים של ההגנה ההיסטורית שהוא בנה כדי לגלות אם סימיאן יעשה קפיצת מדרגה או יישאר מי שהוא, גם ככה העונה הזו היא עונה אחת יותר מדי שנכפתה עליו מכורח הנסיבות

אם דנבר לא תשתחל בדרך נס כלשהי לפלייאוף אלוויי יעשה מהלך על QB באוף סיזן מהאופציה הסבירה לפחות: רומו, טיירוד טיילור (ניסה להשיג אותו פעמיים בשנתיים האחרונות) ואאוטסייד שוט מטורף אבל….. דרו בריז

ניינר / ווריור 19 בדצמבר 2016

יאללה זורם איתך. במידה וטיילור ורומו פנויים את מי דנבר צריכה לקחת לדעתך?

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

הייתי אומר רומו, הוא ק"ב הרבה יותר טוב, אבל קו ההתקפה של דנבר בעייתי מאוד ומזמין פציעות כמו שהיה לפייטון שנה שעברה.
השאלה היא למה שבפאלו תיתן את טיילור, הוא נראה מספיק טוב כדי להיות ק"ב העתיד שלהם לפחות עוד שנתיים

ניינר / ווריור 19 בדצמבר 2016

יש דיבור חזק שהם הולכים להיפטר מראיין וטיילור. טיילור אמור לקבל משהו באזור ה27 מיליון בעונה הבאה, לא נראה לי שמישהו חושב שהוא שווה את זה

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

ראיין זה ברור. 27 זה באמת הרבה אבל אם הם חכמים אז שיסדרו את החוזה שלו לתקופה ארוכה יותר ויפרסו את הכסף. לא קל למצוא בליגה הזאת ק"בים ראויים

AdamB 19 בדצמבר 2016

חבל שדנבר לא יכולה להשאיל את סימיאון לשתי עונות לאיזה ג'טס או סאן פרנסיסקו,
שיכול להתפתח בלי לחץ להתמודד על אליפות מיד.

נתי 19 בדצמבר 2016

זאת בדיוק הבעיה עם השיטה של קוביאק: היא טובה כשאתה מוליך…
3 שאלות, אם אפשר:
1. איך אתם מסבירים את ההבדל בתוך המשחק. בתחילה היה נראה כי סימיאן חורך את הגנת הפטס ועושה מה שהוא רוצה. ואז באבחת אינטרספשן אחד הכל התהפך, והלך לשלישי והחוצה? איזו התאמה עשו בפטס? היה כאן משהו טקטי, או סתם דינאמיקה של משחק?
2. לואיס חרך את הגנת הריצה בעוד שבלאונט התקשה מולם. בכל זאת הם התחלקו כמעט בשווה בנשיאות? למה? בגלל הקושי ואי אפשר שאחד ירוץ כל הזמן, או סיבה אחרת?
3. מה דעתכם לגבי סימיאן? יש רגעים שהוא עושה רושם טוב, ומצד שני, בסוף המספרים מדברים אחרת…

7even 19 בדצמבר 2016

פשוט לא ייאמן שה AFC SOUTH קיים והעולם שותק. איזה פח.

לוידע אם חבל שטאנהיל נפצע או לא, אבל מאט מור. וואוו.
לא ברור איך הרייבנס, טקסאנס, והטייטאנס יצאו עם נצחנוות הלילה, אבל נו שוין. נתמודד.

עידו ג. 19 בדצמבר 2016

הדרום מקבל פאס העונה בזכות ה-NFC WEST.

Maldini 19 בדצמבר 2016

היום שבו הליגה תיפטר ממתן כרטיס פלייאוף אוטומטי (ומשחק בית) לכל ראש דיוויז'ן ותעלה את הטופ 6 בכל קונפרנס לא יכול להגיע מוקדם יותר

תומרג 19 בדצמבר 2016

שניה אחת אחרי שיוחלט סוף סוף לבטל את ההפרדה האנכרוניסטית בין ה AFC ל NFC.
אם רוצים להפריד, תפרידו בין מערב למזרח כמו ב NBA אבל ככה?

ב"פ 19 בדצמבר 2016

במה הפרדה בין מזרח ומערב יותר טובה? במה היא פחות שרירותית? לקבוצות AFC וNFC פעמים רבות יש היסטוריה משותפת ויריבויות שהם חלוקה הגיונית הרבה יותר מזה שאצם נמצאים באותו אזור זמן

תומרג 20 בדצמבר 2016

כל הפרדה היא שרירותית, ה AFC וה NFC היא פשוט גם חסרת בסיס (עם כל הכבוד להיסטוריה)
אם ב NBA השכילו לאחד את ה NBA עם ה ABA למרות ששם היה באמת מדובר בהבדלי סגנון אמיתיים, אני מניח שגם ב NFL יצליחו להתגבר על זה.

קואלה בר 19 בדצמבר 2016

אולי יבטלו את הבתיות, אבל בליגה של 32 קבוצות ו-16 משחקים זו שיטה סבירה. הווילד קארד בדיוק נותן צ'אנס לקבוצה שנקלעה לבית קשה. העובדה ששיקגו וסינסי יכולות למתוח את פיטסבורג וגרין ביי, היא בזכות היריבויות.
זה גם למה אוהדי הפאטס מפחדים התעלות רגעית של הג'טס סטייל עונה שעברה.

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

אוהדי הפטס לא מפחדים מהתעלות של הג'טס מולנו שבוע הבא. יש דברים שיכולים לקרות, שדווקא הם ינצחו את הפטס בבית, מקום שבו היא פשוט לא מפסידה בעונה הסדירה לקבוצות מה-AFC, לא, לא מפחיד אותי.
אבל חוץ מזה, אני מסכים עם הנקודה על יריבות. זה נותן אקסטרה לפוטבול במיוחד שדואגים בשנים האחרונות לשבץ את שני המחזורים האחרונים שיהיו רק משחקים בתוך החטיבה ואז אנחנו מקבלים משחקים כמו פיטסבורג-רייבנס שבוע הבא או גרין ביי-דטרויט עוד שבועיים שהם משחקי פלייאוף לכל דבר

יובל 20 בדצמבר 2016

לא היתה שום התעלות בשנה שעברה. נ"א פתחו רגליים גם לג'טס וגם למיאמי, מסיבות השמורות רק להם. השחצנות שלהם עלתה להם ביוקר בסופו של דבר.

יובל 19 בדצמבר 2016

לא שאני חושב שה-AFC SOUTH זה איזה ג'אגרנאוט אבל ה- NFC WEST וה – AFC NORTH יותר חלשים השנה, כפי שמראה המאזן של הקבוצות.
ה- AFC SOUTH גם הצטלב השנה עם ה- AFC NORTH וממה שראיתי בהחלט ניתן לומר שה- NFC NORTH יותר חלש, ויעידו על כך 3 הנצחונות של קבוצה בינונית כמו הקולטס על הקבוצות מהדיוויזן הזה.
לקולטס מאזן 3:1 נגד הדיוויזן הזה, גם לטנסי מאזן 3:1 . יוסטון 2:2.

יובל 19 בדצמבר 2016

התכוונתי כמובן ל- NFC NORTH , בעצם ה-AFC SOUTH שיחק נגד הנורת' בשתי הדיוויזיות.

YG 19 בדצמבר 2016

הריידרס לוקחים אליפות בפוטבול, הווריורס בכדורסל, והאייס בבייסבול.

תזכרו איפה קראתם את זה לראשונה

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

אז מאט בארקלי, הא?

YG 19 בדצמבר 2016

מה קרה לו? הוא "נאסף" 3 פעמים?

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2016

נחטף שלוש פעמים, כן, עדיין נראה יחסית לא רע ושם את שיקגו בעמדת ניצחון (או לפחות תיקו) לפני שרוג'רס עשה את הקסמים שלו ככה.
הקטע המצחיק הוא שמכל הק"בים של המכללה שלך שנמצאים כרגע בליגה, הוא כנראה הטוב שבהם.

עידו ג. 19 בדצמבר 2016

כן… תפזר קצת מלח.

Amir A 19 בדצמבר 2016

והקינגס בהוקי, לא מגיע להם?

YG 19 בדצמבר 2016

זה כבר ארץ אחרת..

Amir A 19 בדצמבר 2016

בילי בין ייקח אליפות ביום שבו בראד ואנג'לינה יחזרו זה לזו.

Comments closed