ההפסד לסוונסי

הפסד של קבוצה במשבר

טוב, התחושה האישית היא די מסריחה כרגע. מרגיז מרגיז הדבר הזה. יש הפסדים שראיתי באים אבל את זה לא. אפילו עם כל התקופה הרעה של הקבוצה (עוד שניה על זה), חשבתי שאת סוונסי בבית אנחנו צריכים לעבור, ואפילו די בקלות.

מה שמביא אותי לסיבה הראשונה לעצבים שלי: מול סוונסי בבית אתה חייב לנסות לדרוס. קבוצה עם בטחון עצמי עולה לא עם 4-3-3 אלא עם ארבעה שחקנים התקפיים באמת ומנסה להכריע את המשחק עד המחצית. ראינו קבוצות של קלופ עושות את זה. הקבוצה הזאת לא רק עלתה עם הרכב למלמי אלא גם שיחקה במין אדישות מוזרה. כאילו היא יודעת שהיא תגיע למצבים שלה. רק כשהיא נקלעה לפיגור היא התחילה ללחוץ ולנסות להכריע את המשחק. אבל אז זה היה מאוחר מדי.

הסיבה השניה לעצבים זה שקבוצה שמשחקת עם למעשה שלושה קשרים אחוריים לא אמורה לספוג בכזאת קלות. או שאתה מנסה לנצח במרכז המגרש ואז אתה הורג התקפות בקלות או שאתה מנסה עם כולם ללחוץ למעלה – ואז מה הטעם גם בהנדרסון, גם בצ'אן וגם בווינאלדום – אף אחד מהם לא ממש סקורר. אני באמת לא מבין מה קלופ ניסה לעשות פה.

ואם דיברנו על קלופ, די מרגיזה העובדה שהקבוצה הגיעה לינואר כשקוטיניו פצוע (ואת סימני החלודה ראינו עליו גם היום. בכלל, נראה שקבוצות למדו אותו והן לא נותנות לו מטר לשחרר את הטילים שלו מחוץ לרחבה. בדיוק בגלל זה צריך עוד שחקנים התקפיים, הר קלופ!) וכשמאנה הולך לאליפות אירופה ובלי אף חיזוק. זה נכון שמעט מאוד קבוצות מתחזקות בינואר כי פשוט המחירים גבוהים מדי, אבל אם אתה יודע שיש לך בעיה – למה לעזאזל לא היתה לנו החתמה בראשון לינואר שתתן לנו עוד אופציה התקפית?

ונחזור לקלופ, הסיבה המרכזית לעצבים שלי זה חוסר ההבנה שלו. אני שומע אותו מדבר אחרי המשחק מול יונייטד שהוא מרוצה, שהיינו צריכים לנצח את זה, ולא מבין איזה משחק הוא בדיוק ראה. רואה את המשחק מול קבוצה מליגה רביעית שבה אנחנו בקושי מבקיעים גול של פאקינג לוקאס, בזמן שהוא פותח עם משולש של קוטיניו-אוריגי-סטארידג' – ולא מבין איך המאמן של הקבוצה לא רואה שמשהו לא עובד פה. ההפסד הזה היה בספרים כבר די הרבה זמן. אם יונייטד היתה טיפה פחות מפחדת, אם הסיטי היתה טיפה יותר מחוברת הוא היה מגיע הרבה קודם. הקבוצה כרגע לא טובה. לכל קבוצה יש עליות וירידות במהלך העונה וזה החודש הגרוע שלנו – אבל החודש הזה נמשך כבר די הרבה זמן ולא נראה שיש מוצא ממנו. קבוצות שמות מולנו את הבונקר הזה ואנחנו לא מצליחים לעשות כלום מולו. אין יצירת מצבים, אין הנעת כדור, אין שחקן אחד שמסיים מול השער (טוב, פירמינו עשה עבודה יפה היום אבל זה קצת מעט מדי ומאוחר מדי).

הגיע הזמן שקלופ יתעורר לפני שיבין שהעונה בורחת לו מהידיים.

kloppo2

אחרי העצבים מגיעה גם ההבנה.

תיראו, הייתי רוצה שהקבוצה תרוץ לאליפות. היא לא. גם ניצחון על צ'לסי בשבוע הבא (שאלוהים יודע איך יגיע עם איך שהקבוצה נראית כרגע) לא יקרב אותנו מספיק לפסגה. כמו שאמרתי, הצמרת מתחילה לברוח לנו וכרגע צריך לחשוב איך שומרים על מקום בטופ-4.

אבל חייבים גם להבין שיש פה תהליך. כן, כן, המילה המקוללת הזאת (במקביל, מכבי חיפה, מלכת התהליך, חוטפת עוד תבוסה). אבל אתה לא הופך מהקבוצה במקום השמיני לאלופה תוך עונה. ניסינו לעשות את זה עם רוג'רס לפני שלוש עונות והתוצאה היתה, בסופו של דבר, קטסטרופלית. יכולנו לקחת אליפות, ברור, אבל משלא לקחנו הכל התפרק אחר כך.

הקבוצה הזאת צריכה לבנות את עצמה לאט לאט. כרגע היא בבירור לא מספיק טובה כדי להתחרות על אליפות. אני חושב שיש לה את האופי, ראינו את זה במספיק משחקים העונה, אבל חסר לה עומק ובעיקר חסר לה סקורר לסמוך עליו. אולי גם שוער יעזור, למרות שבאמת מיניולה לא אשם בהפסד היום. אז השנה יש התקדמות יפה ושנה אחר כך עוד התקדמות ובסוף זה יגיע. קלופ ימצא את המקומות שדורשים חיזוק ויעשה את העבודה שלו.

עדיין, היה נחמד לא להפסיד לפאקינג סוונסי בבית.

וייק אן זה: מחצית ראשונה
איפה אתן?

58 Comments

רובי פאולר 21 בינואר 2017

לא ראיתי את המשחק כי אני תורן, אבל מזדהה עם כל מילה. הרכב מוזר ולא דורסני-מספיק, נמאס כבר מצ'אן+ג'יני בקישור, זה סופר מיותר בטח במשחקים כאלו. לאלאנה חייב להיות במקום אחד מהם ובהתקפה אוריגי / סטארידג' ברוטציה.
ינואר המקולל ממשיך.
איזה רצף הזוי ברנלי-ברונמות'-סוואנסי (ולא נדבר על סנדרלנד, ווסטהאם ועוד מרעין בישין)
ארסנל, טוטנהאם/סיטי וכמובן צ'לסי יחגגו לנו על התחת.
לפחות נראה שפירמינו חידש קשר עם כדור הארץ וכדור הרגל. נו, גם כן נחמה.

Matipool 21 בינואר 2017

כל כך נכון לגבי ג׳יני / צ׳אן / לאלאנה .

ran 21 בינואר 2017

איזו התרסקות… אני מותש נפשית מהמשחקים האחרונים.
עד כניסת סטארידג׳ (לא שהיתה בכניסה שלו תועלת כלשהי) היתה תחושה שמלבד פירמינו אין מישהו שמסוגל בקבוצה להכניס את הכדור לרשת.
צ׳אן נאבד ליד וונילדום והם דורכים אחד לשני על הבהונות.
הקלות שספגנו היא הזויה ו….נגמרו לי המילים והמחשבות,
רק שהסבל הזה ישתלם וכפיצוי שבוע הבא נצחון על צ׳לסי.

בני תבורי 21 בינואר 2017

הייתה אחלה תועלת אילו לאלאנה שם בפנים את האסיסט הנהדר שנתן לו

ran 22 בינואר 2017

הבעיה שלאלנה בתקופה האחרונה עשה דאג וטוני
וחזר ליכולתו ויעילותו בימי ברנדון רוג׳רס…

יריב ס. 22 בינואר 2017

לאלנה עזב את התפקיד החופשי בקישור ונשלח אחר כבוד לאגף שם הוא הולך לאיבוד.

אבי גלברט 21 בינואר 2017

כל מילה בסלע אריאל וברשותך אחדד טיפ טיפה .
אני אוהב להסתכל על התחלת המשחק (נניח 10 דקות ראשונות ) ולזהות מגמות .
זה מתחיל בכדור הראשון שהולך אחורה במקום קדימה להנעת כדור אין סופית בין מילנר -לוברן -קאלבן .
לפעמים נדמה אצל קלופ שהמטרה זה שליטה בכדור ולא פאקינג התוצאה .
מה נותן לי 90 אחוז אחזקת כדור ו4000 פסים אם זה בין הבלמים שלנו !!??
עשר דקות ראשונות במקום לדחוף קדימה בטרוף ,ללחוץ את הקבוצה האחרונה בטבלה לשערה ,אנחנו מניעים כדור מאחור בסבבה ….
כן חשבנו שזה בא באוטומט וזה לא כבר חודש ….
כתבתי בפוסט של תמי עוד לפני המשחק ששני צ'אנים בהרכב זה יותר מידי וזה היה ברור לכולם חוץ מקלופ .
מאז שלאלאנה משחק בתפקיד של מאנה אנחנו פחות שחקן התקפי בהרכב ויותר שחקן אימפוטנט .צ'אן וג'יני רק הפריעו היום ! למרות הבישול המקרי של ג'יני .
לא מבין את זה ,פשוט הזוי . זחיחות ,שאננות ,טיפשות הכול ביחד .
מילה על מילנר ,נכון לא חוכמה אחרי הפסד אבל בתחושה שלי ,התקפית זה לא פתרון מספיק טוב .
זה שהפעולות לא מתבצעות ברגל הטבעית באוטומט עוצרת את השטף , המהירות והדיוק .מורנו ברביעי אראה חד משמעית שהוא לא התחליף אז יאלה קלופ רכש …
ההיתי שבוע שעבר בשבוע אופניים וחיים טובים בטנריף ולא ראיתי את המשחק הראשון בסוטון ונגד פלימות אבל ברור לי שלחלוטין שנעצרנו קשות בדיוק בזמן הקריטי של העונה .
אכן מקום רביעי זה מטרה ראלית יחידה כרגע …

איאן ראש 21 בינואר 2017

שואו מגן שמאלי לא? יש ליחשושים שרוצים לשחרר אותו, אולי יתאים לנו?

עידו א. 21 בינואר 2017

זה באמת הפסד של קלופ.
ואיך עם 3 קשרים אחוריים סוואנסי ביתרון מספרי אצלנו ברחבה בגול השני?

איאן ראש 21 בינואר 2017

לדעתי השלישי כבר היה ללא צאן ובשניים הראשונים זה היה כשלון של מרכז ההגנה (לא יודע מי היה אמון על יורנטה, קלאבן או לוברן)

ran 22 בינואר 2017

היו רגעים שנדמה היה ששחקני סוונזי הם גרסה משופרת של מסי בספרד,
שחקן לבן רץ עם הכדור ושלושה אדומים מלווים ומביטים בו בהערצה עד הרחבה.

ערן (המקורי) 21 בינואר 2017

1) סאדיו מאנה
2) חוליית ההגנה + ג׳יני
3) עומק

אריאל גרייזס 21 בינואר 2017

שנה הבאה אין אליפות אפריקה.. :-(

ערן (המקורי) 21 בינואר 2017

הלואי ושנה הבאה מאנה, קוטיניו ופירמינו יהיו כולם עדיין אצלנו

Matipool 21 בינואר 2017

כשכולם בריאים וכשירים , יש לנו הרכב ראשון מעולה שהיה יכול לרוץ עד הסוף .
הבעיה שלנו היא בסגל הרחב .
הפורמט של מאנה , קוטיניו ופירמינו בחלק הקדמי כשלאלאנה בשלישיית הקישור הוא מדהים . לקח לקלופ קצת זמן לבנות אותו וחבל שלא זכינו ליותר מהפורמט הזה .
כל הזין עם הפציעות ואליפות אפריקה .

טל 12 21 בינואר 2017

לא ראיתי את המשחק.כשראיתי תוצאה נזכרתי מה שכתבת בפוסט הקודם-שהקבוצה לא נראת טוב כמה וכמה משחקים.לא ייחסתי לזה יותר מידי חשיבות אז-אחרי יונייטד- קיוותי שמול סוונסי כבר יהיה סיפור אחר,אבל עכשיו אני רואה שכנראה אי אפשר לרמות, פשוט לא משחקים מספיק טוב.

גורביץ' 21 בינואר 2017

אני חושב שקלופ לא הפנים עדיין את התחרות בליגה האנגלית. להפסיד בבית לסוונזי משתי טעויות ענקיות בהגנה ששוברות שיויון? לחזור ל 2-2 ועם המומנטום לחטוף גול מטומטם תוך ארבע דקות? זה מתווסף לנקודות שהלכו בגלל ההתעקשות על קריוס. זה הליגה האנגלית, אין בשר תותחים כמו גרמניה וספרד, שבועיים לא ניצחת ותקבל את צ'לסי בבית במשחק של להיות או לחדול על העונה הזאת.

אבי גלברט 21 בינואר 2017

צלסי ,ארסנל,לסטר וטוטנהאם יחד עם האל זה הרצף הקרוב …..הכול או כלום בחודש ….

צביקה 21 בינואר 2017

לא נורא, תמיד יש עונה הבאה.

Matipool 21 בינואר 2017

לא יפה .
מלח , פצעים וכל זה .

אמוץ כהן-פז 21 בינואר 2017

בעיקר כשהשנה הבאה היא השניה של מוריניו…

Matipool 21 בינואר 2017

אריאל – לפעמים אני חושב שחבל שאתה לא בצוות של קלופ .
הניתוחים שלך כל כך מדויקים ובהירים וחבל שאין מי שיתרגם להר קלופ .
כמובן שמסכים עם כל מילה בפוסט .

רובי פאולר 21 בינואר 2017

הוא בצוות של בניטס :-)

Matipool 21 בינואר 2017

בגלל זה ניוקאסל מצליחה .

איאן ראש 21 בינואר 2017

אמרת קבוצה במשבר ואני מסכים איתך. נראה שמאז פציעת קוטי יצאנו משיווי משקל גם על רקע אליפות אפריקה כמובן. אבל עדיין, הבעיה מתחילת העונה היא משחק מול יריבה שמסתגרת. יוצא שקלופ ששונא שליטה אופטית בכדור עושה את זה בדיוק ואז שולט 70% מהזמן בכדור אך לא יכול לנצל הגנה גבוהה לחטוף ממנה כדור ולעבוד על מהירות. זה קרה לנו בהרבה משחקים ואז אנו מתלוננים על אנמיות של הקשרים האחורים או לחילופין חוסר בסקורר נוסף.

בני תבורי 21 בינואר 2017

מנג'ר נדון מעצם תפקידו למעמד של צל"ש או טר"ש ולכן תרשו לי לא לכעוס על ההתעקשות על קריוס, מה גם שהרווחנו מניולה משופר מהרגע שקלופ הבין שקריוס עדיין לא מוכן. מעבר לזה אני באמת חושב שההפסד היום על קלופ. את עניין הקישור המעובה כאילו שיחקנו בחוץ נגד בארסה כבר טחנו, אבל כשמאטיפ כשיר וסופסוף מקבל מפיפ"א המנוולים את האישור לשחק, מה הבעיה להכניס אותו במחצית כשקלאבן עם צהוב ופוחד לקבל את השני? וכמה זמן לוקח למנג'ר מנוסה לראות שמשהו לא עובד ולהתמהמה עם החילופים?
עם זאת, ברוכים הבאים למאבק על המקום השני/שלישי/רביעי שלא יהיה קל. אף אחד בליברפול לא הכתיר אותה לאלופה בשום שלב ולכן תרשו לי להתרגש קצת פחות מהבכי והנהי. אנחנו מקום שלישי עם ממש ממש קצת סיכויים להשיג את צ'לסי, אבל מקום ברביעייה ראשונה בהחלט אפשרי מה גם שיש עוד שני מפעלי גביע בהם אנחנו עדיין בחיים. ואגב, עם אוסי ואתי ביציע באנפילד אנחנו מנצחים את צ'לסי.

יואב בורוביץ' 21 בינואר 2017

אם ננצח את צ'לסי, ויש אפשרות טובה למדי, רק נאכל את הלב עוד יותר על אובדן האליפות (לא כל שכן, אם צ'לסי תזכה בה).

Matipool 21 בינואר 2017

באמת לא ברור למה מאטיפ לא נכנס הרבה יותר מוקדם ואני לא אומר את זה בדיעבד אלא בזמן אמת .
הוא התחמם הרבה זמן והיה נראה שהוא יהיה החילוף השני לפני אוריגי כי היה סיכוי די גבוה שקלאבן בדרך לצהוב שני ומרכז ההגנה לא טוב .

יואב בורוביץ' 21 בינואר 2017

גרייזס, אתה קובע שנשתפר בעונה הבאה ובזו שאחריה- ואין לזה ביסוס. ראינו כדורגל מספיק שנים כדי לדעת שאי אפשר כמעט אף פעם להסיק מסקנות כאלה (ולראייה, מקרה רוג'רס). אז נכון שליברפול העונה הרבה יותר טובה מבעונה שעברה, אבל זה לא אומר שבעונה הבאה נהיה יותר טובים, והאמת- גם העונה אנחנו לא כאלה טובים. לכן ההפסד לסוואנסי הוא לא כזה מפתיע (אפילו כתבתי אתמול לחבר שאנחנו לא מנצחים את סוואנסי. הייתה לי הרגשה די חזקה בכיוון הזה, וההרגשה הזו נובעת מאיך שאנחנו נראים כבר הרבה מאוד זמן ומזה שאנחנו ממשיכים לספוג המון. ואם אנחנו סופגים כל כך הרבה, אז אתה צודק- מדוע לשחק עם שלושה קשרים שלא תורמים מספרים? ואגב, מדוע אתה נותן להנדרסון כל כך הרבה מחמאות לכל אורך העונה מבלי להתייחס לכך שבנסוף לכך שהוא לא נותן מספרים הקבוצה גם סופגת המון כאשר הוא הקשר הכי הגנתי?)
כפי שכבר כתבתי בעבר, גם ההיעדרות של מאנה פוגעת מאוד בקבוצה. וקוטיניו? קודם כל, חובה לציין כי הפציעה הארוכה ממנה סבל נגרמה באשמתו. הוא עשה פעולה לא נכונה (גם בהיבט הטכני) ולכן נפצע בזמנו. לפני הפציעה, הוא אמנם היה נהדר. אבל תמיד הייתה קיימת התחושה, לפחות אצלי, שהוא אובראצ'יבינג לתקופה מסויימת ושזה יסתיים מתישהו. לצערי, מאז שחזר מהפציעה הוא מוכיח שהדאגה שלי בעניינו הייתה נכונה. אז ברור שיש לקוטיניו לא מעט כשרון ויכולת- ויכול מאוד להיות שהוא ישתפר מאוד בקרוב. הלוואי שזה יקרה. אבל גם אם כן, כבר איבדנו המון נקודות בגלל הפציעה הממשוכת שלו (באשמתו) ובגלל היכולת הלא טובה בחזרתו (והנקודות הללו יכולות לגרום לאובדן אליפות או אפילו טופ 4. אז הן חייבות להיות משוקללות. בגדול, אסור לעשות הנחות לשום דבר ואף אחד, כאשר רוצים להיות כנים ובוודאי כאשר רוצים להיות בטופ).
אז גם לקלופ אסור לעשות הנחות, ובקטע הזה אני מסכים עם מרבית הדברים שכתבת. אני חושב שיותר מדי אוהדים רואים בקלופ מעין קדוש וגאון, והם עושים לו לא מעט הנחות בגלל זה.

משה 21 בינואר 2017

מה זה פציעה באשמתו ? אם הוא רץ ונפצע זה באשמתו ? אם הוא יורד לגליץ׳ גם ? הוא ניסה לעבור שחקן, עשה תנועה לא נכונה ונפצע, הוא שחקן כדורגל, לא דמות בפלייסטיישן.

יואב בורוביץ' 21 בינואר 2017

ניסה לעבור שחקן בתנועה עילגת שניתן היה לראות מראש שהיא לא חכמה (וגם כנראה לא תסתיים בהצלחה). לכן זו אחת הפציעות הכי מתסכלות שיצא לי לראות.

אבי גלברט 21 בינואר 2017

תגיד בורוביץ ,אתה אמיתי ? פציעה באשמתו ? על תיתן לעובדות לבלבל אותך (ואשמח אם משהו יעלה יו טיוב של זה ) ..
"תנועה עילגת " …נו באמת …ניסה לבעוט לשער בכל הכוח ובעט בכף הרגל של השחקן היריב ועיקם את הרגל .זה כל הסיפור .
מאד מתסכל וממש לא עילג .כל זה מבלי להתייחס לכול הניתוח הלא נכון שלך על קוטיניו .
חלוד כן ,אבל רק זה .נגד הוורודים נכנס ל25 דקות ועשה יותר מכול הקבוצה ביחד עד אז מבחינת יצירתיות .

אסף the kop 21 בינואר 2017

ברכות לצ'לסי על הזכייה באליפות.
המטרה עכשיו היא לסיים במקומות 2-4.

אריק 21 בינואר 2017

זה גם יהיה קשה. ארסנל וספרס עם סגלים רחבים יותר וסיטי יכולה בקלות להתחבר ולחבר 6-7 נצחונות. והאמת ה“קרב“ על מקום 2-4 מעניין לי את התחת. יש רק פרס אחד בליגה הזאת.

אסף the kop 22 בינואר 2017

אז מבחינתך שיונייטד יסיימו חמישי ?

אמוץ כהן-פז 22 בינואר 2017

יונייטד חמישית וזוכה בליגה האירופית וליברפול שישית… נראה לי שהוא חותם על זה ללא היסוס.

אריק 22 בינואר 2017

לא מעניין אותי. ליגת אלופות גם ככה לא מעניינת אותי במיוחד. לחגוג מקום 4 זה נראה לי מגוחך. מה אנחנו מנהלי הכספים של המועדון. יש אליפות ויש לא לזכות. במובן הזה אמוץ צודק. מעדיף לעלות דרך הליגה האירופית. לא שזה תואר מי יודע מה מעניין, הוא לא, אבל לפחות זה תואר. נצחון בתחרות.

אריאל גרייזס 22 בינואר 2017

בעיניי, אין דבר משביז יותר מאשר ערבי שלישי ורביעי שאין לי בהם שום עניין כי הקבוצה שלי לא משחקת בהם. זה בכלל לא קשור לכסף שנכנס למועדון (שעם כל הכספים של הפריימרליג, היום הוא די זניח), אני רוצה לראות את הקבוצה שלי משחקת נגד ריאל ובארסה על הבמה הכי גבוהה.

אריק 22 בינואר 2017

ליגת האלופות זה מפעל משעמם. עד הרבע/חצי גמר. יש יותר משחקים משעממים מבגביע
גם כשיונייטד שלטה שם והגיע ל3 גמרים בחמש שנים ויתרתי על יותר משחקי ליגת אלופות מכל מפעל אחר. אני גם אחרי שלוש זכיות רצופות בליגה תשאל אותח מה אתה רוצה לשנה הבאה ואומר לך קודם כל לזכות שוב. זה המפעל החשוב.

אריאל גרייזס 22 בינואר 2017

ברור שגם אני רוצה לקחת אליפות יותר מהכל. הרבה יותר. אבל מה שאתה אומר זה די פריבלגיה של מי שנהנה מתקופה מאוד מוצלחת זה 20 שנה. אנחנו שראינו ליגת אלופות אחת בשש השנים האחרונות, אחרי שהיינו שם כל שנה, רוצים לפחות להנות מזה.
עדיין, כמובן, הייתי נותן עשר שנים של ליגת האלופות בשביל אליפות אחת

אריק 22 בינואר 2017

אז אנחנו לא חלוקים. אני אשמח לליגת אלופות כמובן, כשנהיה מסוגלים להתמודד אחרת גם זה סתם. מה אנחנו הפועל תל אביב?
נהנת בזנה של רוגרס שם?

אריק 22 בינואר 2017

בשנה

יוסי מזרחי 22 בינואר 2017

ובנוסף אריאל, ימי חמישי שהורסים את המחזוריות הטבעית של משחקים בשבת.

רובי פאולר 22 בינואר 2017

נו זה דווקא נהדר :-)

אריאל גרייזס 22 בינואר 2017

ליגת אירופה זה חרא, אין ספק. עדיף בלי אירופה בכלל מאשר הליגה הזאת וזה למרות ששנה שעברה הגענו לגמר והיו לנו כמה משחקים בלתי נשכחים שם.

אריק י. 21 בינואר 2017

נו, אז אין אליפות בסוף?

Matipool 21 בינואר 2017

מה , יש כאן שני אריק אוהדי יונייטד ?

יוסי מזרחי 21 בינואר 2017

זה מילא, שני אריקים,
מה שעצוב עבורכם שיש ליברפול אחת. אותה אחת כל שנה.

בני תבורי 22 בינואר 2017

ובשלב הבא יוסי, פיפי קקה? חשבתי שאנחנו כבר מאחורי זה.

יוסי מזרחי 22 בינואר 2017

בני,
אני קצת מתבייש בתגובה שלך. ממך ציפיתי למשהו אחר.

בני תבורי 22 בינואר 2017

למען האמת גם אני ציפיתי ממך למשהו אחר, התבדיתי לצערי.

יוסי מזרחי 22 בינואר 2017

אכן אכזבה הדדית, תיקו שלישי השנה.

באבא ימים 22 בינואר 2017

נכון. יש ליברפול אחת. תמיד זה היה ככה.

אריק י. 22 בינואר 2017

אכן. אוהד יונייטד.

רק הפועל 22 בינואר 2017

רק בשביל הקוריוז: לסטר, ממקום 20 לאלופה בתוך עונה :) (או שנה)

אריאל גרייזס 22 בינואר 2017

ומה הסיכויים שהם לא יורדים ליגה תוך שנתיים-שלוש?

אריאל גרייזס 22 בינואר 2017

דרך אגב, צ'לסי נהיית אלופה ממקום שמיני השנה. אבל צריך להודות שלה היה את כל הכלים כמעט במקום, המקום השמיני לא שיקף את החומר שלה. לצערה של ליברפול, המקום השביעי שנה שעברה זה מה שהיא היתה שווה והאמת היא שגם השנה מבחינת כשרון היא פחות טובה לדעתי משאר חמש היריבות שלה. קלופ מוציא מזה יותר אבל לדבר על אליפות עם כמות הכשרון המוגבלת שיש לנו כרגע זה יומרנות. אם היה לנו לואיס סווארז אחד..

איאן ראש 23 בינואר 2017

מחשבות על אליפות התגנבו בעקבות הריצה הטובה שהיתה לנו ועל רקע חולשת המנצ'סטריות והזמן שלקח לצלסי להתחבר. אבל גם אז ידענו מה הבעיות שלנו.

Comments closed