מרץ המשוגע / ינון ריאטי

ינון ריאטי מכין אתכם לטורניר

בדרך כלל אני מספר כל מיני סיפורי מכללות לפני הטורניר, אבל בוואלה כבר גנבו לי את הסיפור הכי מעניין על מכללת נורת'ווסטרן שסוף סוף מגיעה לטורניר המכללות, אז במקום – נשתמש בשירותיו של חבר יקר, ינון ריאטי, שהוא מומחה כדורסל מהדרגה הראשונה, כזה שיוכל לספר לך על הפציעה האחרונה של הגארד מג'קסונוויל סטייט וגם איפה הוא שיחק בתיכון. כמובן, אם אתם בוחרים למלא את הבראקטס שלכם על סמך ההמלצות שלו – על אחריותכם בלבד. (והנה הבלוג של ינון)

רגע, עוד לא מילאתם בראקטס?? קדימה! יש לכם עד שש בערב היום.

והנה ינון.

04NCAAslide-hp-master768
ככה זה נגמר שנה שעברה. וילנובה אלופה עם זריקה בשניה האחרונה

כמה מילים על טורניר המכללות שהתחיל באופן רשמי ביום שלישי אבל באופן מעשי היום, יום חמישי.

במכללות הרמה הגבוהה המכונה דיוזין 1 או בקיצור ד1 יש 351 קבוצות.  הקבוצות מחולקות ל-32 בתים או קונפרנסים. אלופת קונפרנס מקבלת הזמנה אוטומטית ושאר 36 הקבוצות מקבלות הזמנה מטעם הNCAA. איך בוחרים ולמה – זה סוד של ה-NCAA.

הקבוצות מחולקות ל-4 אזורים, כל אזור מחולק ל-16 קבוצות שמדורגות מ-1 ועד 16. בגזרת הישראלים יש בטורניר 3 ישראלים. מוחמד אבו ערישה משחק בג'קסונוויל סטייט אבל הוא פצוע כל העונה ולא ישחק. רומן סורקין משחק באורגון ומשיג 3.3 נק' למשחק. הוא שחקן רוטציה שיכול להיות שיקבל זמן משחק בגלל הפציעה של הסנטר של הקבוצה. הישראלי הבא במכללות הוא טי. ג'י. ליף, הבן של בראד ליף. הוא שחקן UCLA;  טי. ג'י נפצע בקרסול לפני שבועיים ושיחק בטורניר הליגה אבל לא בטוח שהוא כשיר ב-100%. ליף נולד בארץ לכן יש לו אזרחות ישראלית.

ועכשיו, לקבוצות:

מעולם מדורגת מספר 16 לא גברה על מספר 1. אני לא חושב שזה יקרה העונה. 15 על 2 קרה מספר פעמים ואני חושב שיש סיכוי שזה יקרה גם העונה. 12 על 5 נחשב בחירה פופולארית שכמעט כל שנה מתרחשת.

אזור מזרח:

 1. ווילונבה– אלופת המכללות משנה שעברה, אלופת הביג איסט, קונפרנס מאוד מפתיע ואיכותי. נובה היא המדרוגת 1 הכללית ופרשנים רבים חושבים שהם יכולים לחזור לגמר. שימו לב לג'וש הארט, הוא נחשב לשחקן הכי יעיל במכללות ומשיג 18.9 נק' למשחק. הם יעברו את הסיבוב הראשון בלי בעיות מיוחדות. הם לא יגיעו לדעתי לפיינל פור השנה.
 2. דיוק– אלופת ה ACC. נחשבת בעיני רבים כאחת הקבוצות החזקות בטורניר. אני חושב שהם ינצחו בגלל שזו העונה האחרונה של מייק ששבסקי, כך לפחות אומרים שחקנים מסביב לדיוק. זו קבוצה שעברה עליות וירידות בעונה אבל לדעתי זו הקבוצה הכי טובה ושמוסיפים את הפרישה של ששבסקי זה נראה כמו קבוצה שנועדה לזכות. זו קבוצה שקולעת טוב משלוש וכל החמישייה נראית כמו שחקני NBA לגיטימיים. לפי וואגס הם הפייבוריטים לזכות.
 3. ביילור– אלופת הביג 12. קבוצה שמגיעה לטורניר עם קוף מאוד גדול על הגב בצורת שערוריות הפוטבול ו-ביילור זה בית ספר של פוטבול. יש להם מאמן מעולה (דרו) ושחקנים טובים אבל לא מעט אנשים מאוד ישמחו לראות אותם עפים בגלל הפוטבול. ג'ונתון מוטלי הוא הלב של הקבוצה הזו והוא שחקן ממש טוב.
 4. פלורידה– הזמנה מה SEC. קבוצה מאוד מאוזנת ומעניינת שמשחקת כדורסל הגנתי מאוד חכם אבל הם לא מספיק עמוקים או מוכשרים בעיני ואני לא בטוח שהם יצאו מסוף השבוע הראשון.
 5. וורג'יניה– הזמנה, ACC. קבוצת ההגנה הכי טובה במכללות, בפער גדול. נותנים רק 55.6 נק' למשחק אבל קולעים רק 66.1 שזה 312 במכללות. הם יכולים לנצח רק באמצעות הגנה. הבעיה שלהם זו השנה. ב-2017 לא לוקחים אליפות שאתה קולע 44 נק' במשחק. הם יעופו די מהר, לדעתי הם לא עוברים את המשחק הראשון אפילו.
 6. SMU– אלופת AAC. הקבוצה של טים יאנקוביץ משחקת הגנה מאוד טובה גם היא עם 59.8 נק' למשחק וגם הם סובלים מאותה בעיה של לוח שנה. תוסיפו לזה שהם 6 שחקנים וזהו ותבינו לבד למה הם לא יוצאים מהסוף שבוע הראשון.
 7. סאות' קרוליינה– הזמנה מה ACC. קבוצת הגנה טובה מאוד, מגוונת, עם כוכב בדמות סנדריוס ת'ורנוול הגארד שתראו מן הסתם ביורוליג בעונה הבאה. הם קיבלו את מרקט בסיבוב הראשון ולא בטוח שהם יעברו את המשחק הזה.
 8. ווסיקונסין– הזמנה מה BIG10 . קבוצה מאוד מוגבלת התקפית שלא יכולה לקלוע מהר ולא מנסה לשחק מהר.  שנה שעברה ולפני שנתיים הם הגיעו רחוק מאוד בטורניר, העונה הם לא מנצחים את המשחק הראשון שלהם מול…
 9. וורג'יניה טק – הזמנה מה ACC. קבוצת התקפה טובה מאוד עם מאמן מנוסה וסגל שחקנים מאוד מעניין שכולל את זאק להדיי וסת' אלן. הם מנצחים את ווילנובה במשחק השני לדעתי.
 10. מרקט– הזמנה מהביג איסט.  קבוצת התקפה טובה מאוד שבאה מהביג איסט המאוד קשה כולל ניצחון על ווילנובה. מספיק טובים לנצח ויש להם את סטיב ווג'הובסקי המאמן שככל הנראה עוזב לדיוק להחליף את ששבסקי.
 11. מי שתנצח בין USC לפרובינדס. לא ממש חשוב מי זו תהיה, הן יפסידו ל SMU (בינתיים, USC ניצחו הלילה).
 12. UNC ווילמנגטון-אלופת ה CAA. יש להם כוכב בדמות סי ג'יי ברייס, שיככב באירופה וזו קבוצה שקולעת 85 נק' למשחק, 10 בכל ד1 והם משחקים מול ההגנה של וורג'יניה. הם ינצחו. אולי.
 13. איסט טנסי, אלופת הSoCon. קבוצה חביבה עם גארד טוב (קרומר) וצוות מסייע לא מרשים. הם לא נתקלו בכשרון כמו של פלורידה העונה.
 14. ניו מקסיקו סטייט– אלופת WAC. קבוצת מיד מייג'ור קלאסית מלאה בגארדים ושחקנים מכל העולם- קנדים וצרפתים. הבעיה שלהם: כמות כישרון ואתלטיות כמו של ביילור זה משהו שהם לא מכירים.
 15. טרוי– אלופת הסאן בלט.  מאזן של 22 ניצחונות ו-14 הפסדים והם מעולם, אבל מעולם לא ראו שום דבר כל כך נוצץ כמו השחקנים של דיוק…
 16. מי שינצח במשחק בין ניו אורלניס לבין מאונט סנט מארי יובס על ידי ווילנובה (בינתיים מאונט סנט מארי ניצחו).
TinZ0s
מייק ששבסקי וגרייסון אלן מדיוק, כנראה השחקן השנוא במדינה כרגע

אזור הדרום

אולי האזור הכי איכותי עם 3 קבוצות שיכולות ללכת כל הדרך ועוד כמה סוסים שחורים.

 1. UNC, הזמנה ACC. קבוצה מוכשרת אבל לא מספיק מאומנת כמו שכבר ראינו מרוי וויליאמס. עדיין קבוצה מאוד מאוד מוכשרת. הם לא מגיעים לדעתי לפיינל פור.
 2. קנטקי  אלופת SEC. קבוצת שחקני NBA שלא בטוח שמסוגלים או רוצים לשחק כל כך מאוחר בעונה כי רובם חושבים על הדראפט שלהם. קבוצת התקפה מעולה, 5 בכל המכללות עם 86 נק' למשחק. פוקס, מונק, אדביו… כולם שחקני NBA. גם המאמן שלהם כנראה הולך ל-NBA והוא מנמיך ציפיות. הם לא מגיעים לפיינל פור.
 3. UCLA, הזמנה, PAC12. קבוצת ההתקפה הכי טובה במכללות עם 90.1 נק' למשחק. כוכב על- לונזו בול, שחקן מכללות מעולה, ברייס אלפרוד, טי ג'י ליף שהפתיע והפך בשיטה של אלפרוד (כן, הוא האבא של ברייס) לשחקן NBA ואייזק המילטון שלא מספיק מוערך. זו קבוצה שיכולה ללכת כל הדרך.
 4. באטלר, הזמנה, ביג איסט. קבוצה מאוד מעורכת שמשחקת כדורסל מחושב עם הגנה טובה אבל אין להם כוכב ובאזור הזה אתה חייב כוכב על.
 5. מינסוטה, הזמנה BIG10. הם הגיעו לפה בזכות עונה טובה בליגה לא מספיק טובה והם לא יעברו את מידל טנסי שהיו פה בעונה הקודמת.
 6. סינסנטי, הזמנה ACC. קבוצה מעניינת שבנויה, כמה מאכזב, על הגנה טובה מאוד. אבל הגנה טובה מאוד לא תעצור את UCLA במשחק השני תוך 48 שעות.
 7. דייטון, הזמנה A10. קבוצה עם מאמן כוכב (מילר) שמאוד מבוקש בNC state. מעבר לזה זו קבוצה טובה, פיזית ואחת שלא תעבור משחק אחד השנה.
 8. ארקנסו, הזמנה SEC. קבוצה שעברה מתחת לראדאר כי הם לא הרשימו בליגה שלהם יותר מידי עם הפסדים לפלורידה, קנטקי, וואנדרבילט ואפילו מיסיסיפי סטייט. למה הם מדורגים 8? לא יודע. הם נתנו עונה סבירה בליגה לא יותר. הם לא מספיק טובים לנצח את סיטון הול.
 9. סיטון הול, הזמנה, ביג איסט. עוד קבוצה מהביג איסט שנכנסת לטורוניר אחרי ששנים הם היו לא רלוונטיים. ניצחון חוץ על באטלר ועונה טובה בליגה סידרו לפירטים את הכניסה לטורוניר והם ינצחו את ארקנסו כי הביג איסט זו ליגה של 7 קבוצות טורניר לעומת הSEC ששלחו 4 מתוך 10.
 10. וויצ'טה סטייט, אלופת מיסורי וואלי. הקבוצה הכי לוהטת בטורניר, רוכבת על 15 ניצחונות רצופים ומאזן כללי  של 4-30 והם מנוסים, עמוקים ויכולים להיות מאוד מסוכנים. דארל ווילס ג'ר הוא שחקן מעניין עם יכולת מגוונת מתחת לסל ואתלטיות שיכולה להיגמר אפילו ב-NBA אם הוא נותן טורניר טוב. מעבר לזה זו קבוצה מאוזנת וטובה. סוס שחור.
 11. קנזס סטייט, הזמנה, BIG12, ניצחה את וויק פורסט להיות פה. הם יהיו עייפים וגם אם יצלחו לנצח את סינסי הם פשוט יהיו גמורים מול UCLA.
 12. מידל טנסי, אלופת קונפרנס USA. שנה שנייה ברצף לקבוצת מיד מייג'ור זה משהו שיכול להיות מאוד מעניין. הקבוצה הזו היא סוס שחור כי הם היו פה לפני שנה והם יודעים מה הולך להיות. הם ינצחו את מיניסוטה בהפתעה ואולי, רק אולי באטלר. אולי.
 13. ווינת'ורפ, אלופת ביג סאות'. קיאון ג'ונסון קולע 3.3 שלשות למשחק והוא הגארד הטיפוסי של הקבוצות הקטנות. שנה רביעית, מנוסה ומאוד נמוך. הם לא יכולים לעבור את באטלר.
 14. קנט סטייט, אלופת MAC. קבוצה שלא הייתה טובה במיוחד בליגה שלה ובזכות ריצה טובה בפלייאוף של הליגה הגיעה להיות בשר תותחים של UCLA. ג'ימי הול הוא פורוורד מעניין שיתן עונות יפות באירופה.
 15. נורת'ן קנטקי, אלופת הורייזן. עצם ההגעה שלהם לפה זה הישג כי בליגה שלהם הם לא היו הכי טובים (וואלפריזו היו). קנטקי יטחנו אותם די בקלות בדרבי הפנים מדינתי בסיבוב הראשון.
 16. טקסס סאות'רן, אלופה SWAC. UNC יכו בהם, אלופת ה SWAC מייצגת קולג' שבאופן היסטורי הוא שחור וזה בערך הדבר היחיד שיש לי לכתוב עליהם.
lonzoball
לונזו בול מ-UCLA והזריקה המוזרה שלו. בשנה הבאה ב-NBA

אזור המערב

 1. גונזגה, אלופת ווסט קואסט. הקבוצה של מרק פיו היא מזמן עילית אבל הם מעולם לא עברו את העילית 8. יש להם 4 שחקני NBA, הם הפסידו משחק אחד כל העונה ואולי, רק אולי הם יצליחו להגיע לפיינל פור, הרי ווילנובה ששנים נחשבה לוזרית עשתה את זה.
 2. אריזונה, אלופת PAC12. לטעמי אחת מהמועמדות לאליפות. בלי ספק קבוצה עמוקה, כישרונית עם כוכב על לאורי מאקנרנן הפיני שכבר משווים אותו לפרוזינגס מהניקס. לדעתי הם יגיעו לפיינל פור.
 3. פלורידה סטייט, הזמנה ACC. קבוצה מאוד גבוהה ומאוד אתלטית עם משחק פנים יעיל. חוסר ניסיון יכול לפגוע בהם אבל הם יכולים להגיע לגמר האזורי מול אריזונה.
 4. ווסט וורג'יניה, הזמנה BIG12 . הקבוצה של בוב האגיס כרגיל תרוץ, כרגיל תראה ניצוצות ואז, בדיוק ברגע המכריע תתפרק לחלוטין. יכולה להתפוצץ מחוץ לקשת אבל מי שבנוי על שלשות יכול בערב קליעה גרוע להיות בבית.
 5. נוטרדאם, הזמנה ACC. קבוצה מאומנת, טובה, עם כוכב- בונזי קולסון שיכול לקלוע 20 נק' בעשר דקות. לדעתי הם מעיפים את גונזגה.
 6. מרילנד, הזמנה, BIG10. מלו טרימבל חזר לקולג' להוביל את הצבים לטורוניר והוא עומד במילה שלו אבל חסר להם עומק והם תלויים לגמרי בטרימבל.
 7. סנט מארי, הזמנה, ווסט קואסט. קבוצה עם טעם אוסטרלי חזק וסנטר אוסטרלי (לנדיל) שמוביל את הקבוצה עם 60% מהשדה.  מסוכנים אבל מוגבלים כי הם לא ממש ראו קבוצות אתלטיות או קבוצות עם משחק פנים שיאתגר אותם.
 8. נורת'ווסטרן, הזמנה BIG10. הופעה ראשונה לקבוצה משיקגו וזו הקבוצה האחרונה בין 5 הקונפרנסים הגדולים ACC,SEC, PAC12, BIG10, BIG12, שלא הייתה בטורניר, עד היום. לא בטוח שההתרגשות לא תפיל אותם.
 9. וונדרבילט, הזמנה SEC. הקומודורס ניצחו 10 משחקים בקונפרנס והפסידו 8. לא יודע למה הם בפנים, אבל הם פה ויש להם את נורת'ווסטרן ואני לא בטוח מי יותר טוב במשחק הזה.
 10. VCU, הזמנה A10. הראמס משחקים הגנה טובה מאוד ויש להם ניסיון בטורוניר אבל לא בטוח שיש להם מספיק כישרון לעצור את משחק הפנים של סנט מארי. אחמד חאמדה המצרי משחק בקבוצה, ומשחק לא רע.
 11. קווסיר, הזמנה ביג איסט. הקבוצה היחידה במכללות שמתחילה עם X מציגה את הכוכב הבא בליגת העל הישראלית, טראוון בלוייט שהוא כל מה שאוהבים בארץ, גארד מגוון וגבוהה. הם יכולים לנצח את מרילנד לדעתי.
 12. פרינסטון, אלופת Ivy League. המכללה של דיוויד בלאט חוזרת לטורוניר אחרי שניצחו את פלייאוף הליגה הראשון שלהם. כיאה לקבוצה מליגת הקיסוס הם משחקים כדורסל נבון, עם המון תנועה ומעט מידי גובה.
 13. באקנל, אלופת פטריוט ליג. עוד קבוצה שלא מחלקת מלגות לספורט, גם הם כמו פרינסטון משחקים משחק נאה, גארדים טובים וכמו פרינסטון חסרים עומק מתחת לסל. למרות מסורת של הפתעות, הם לא יצליחו להפתיע את ווסט וורג'יניה
 14. פלורידה גולף קוסט, אלופת A-Sun. מי שכונתה דאנק יוניברסיטי על שם הריצה המדהימה לפני שלוש שנים תרצה לשחזר את ההישג אבל הם מקבלים את השכנה העשירה והחזקה מהמדינה.
 15. צפון דקוטה, אלופה ביג סקי. הם משחקים מהר, סופגים הרבה וקולעים הרבה. בדיוק מה שהם לא יעשו מול אריזונה שתקלע הרבה ותשמור טוב.
 16. דרום דקוטה סטייט, אלופת סאמיט. מייק דאום קולע 25.3 נקודות למשחק והוא הוביל את הג'קראביט לאליפות הליגה שלהם. הם לא ינצחו את גונזגה.
NCAA Basketball: Washington at Gonzaga
גונזגה תמיד היתה קוטלת ענקים, עכשיו היא ענקית (תרתי משמע) בפני עצמה. תגיע סוף סוף לפיינל פור?

אזור המידווסט

 1. קנזס, הזמנה BIG12. אולי הקבוצה הכי מוכשרת העונה עם מייסון, ג'קסון, וגרהם שילכו גבוה בדראפט. יש להם משחק פנים, משחק חוץ, מאמן שהיה שם. בקיצור, מועמדת חזקה לאליפות.
 2. לואיוול, הזמנה ACC. ריק פטינו חוזר לטורניר אחרי שהם ישבו בחוץ בגלל שערורית נערות ליווי. פטינו ממשיך עם הגנה טובה מאוד, משחק גארדים יעיל ושלושה כוכבים שיהיו באירופה (אדל, מיטשל וסניידר).
 3. אורגון, הזמנה PAC12. הקבוצה של דנה אולטמן מציגה סגל בינלאומי עם קנדים, בריטים ואפילו ישראלי. הבעיה שלהם זו הפציעה של בושאר שהוביל את הליגה בחסימות והוא כוח משמעותי מתחת לסל. בלי קשר אליו, זו קבוצה טובה אבל משהו חסר שם.
 4. פרדו, הזמנה BIG10. קבוצה פיזית מליגה פיזית עם כוכב על- קיילב סווינגאן, שיהיה ב NBA בעונה הבאה. הם יכולים להגיע רחוק בטורוניר, אבל לא פיינל פור.
 5. איווה סטייט, אלופה BIG12. גם הציקלונים מתגאים בסגל בינלאומי כולל מספר שחקנים מעניינים אבל יש להם מסורת ארוכת שנים של הפסדים מדהימים במשחקים חשובים. אני חושב שהם לא עוברים את סוף השבוע הראשון.
 6. קרייטון, הזמנה ביג איסט. עוד אחת מהקבוצות של הביג איסט המפתיע והדירוג שלהם מעט משונה. הם די נענשו בכך שקיבלו את רוד איילנד שאני חושב שינצחו במשחק ויגמרו את הסיפור של המכללה מאומהה.
 7. מישיגן, אלופת BIG10. הריצה של הביג בלו התחילה ב-5 למרץ ובשבוע הם ניצחו 5 משחקים. הם יפלו מהרגליים מול אוקלוהומה סטייט (הערת בעל הבלוג – יוקון לקחה את האליפות לפני כמה שנים אחרי ריצה מאוד דומה לאליפות הביג איסט, אז לך תדע).
 8. מיאמי, הזמנה ACC. קבוצה שניצחה את דיוק ואת UNC אם כי שתיהן היו פצועות. ההוריקן מסוכנים, יכולים לשחק בפנים ובחוץ ויש להם רק 11 הפסדים בעונה אז למה הם כל כך נמוך ? כי הם לא מספיק עקביים והם יכולים להתפרק באמצע המשחק.
 9. מישיגן סטייט, הזמנה BIG10. הקבוצה של טום איזו התחילה את העונה רע והמשיכה גרוע. למה הם קיבלו הזמנה, לא ברור. האם בגלל שאיזו הוא בחור טוב? קנפום, אתר הסייברמטריקס הבכיר במכללות נותן לסטייט 46% לעבור את המשחק הראשון מול מיאמי.
 10. אוקלוהומה סטייט, הזמנה BIG12. הקבוצה שנחשבת להכי יעילה התקפית במכללות יכולה לקלוע עם כל אחד וכנראה תעבור את מישיגן כדי להפסיד ל-לאויוויל.
 11. רוד איילנד, אלופה A10. קבוצה שהייתה מדורגת לפני העונה בטופ 25 אבל משהו לא התחבר ופציעות לא עזרו אבל כולם בריאים, הכימיה משופרת והם הולכים להיות סוס שחור.
 12. נאוודה, אלופה מאונטן ווסט. לנאוודה יש כוכב בצבע בדמות קאמרון אוליבר, הם לא מאבדים את הכדור יותר מידי והם משחקים כדורסל פשוט אבל יעיל. הם יעברו את איווה סטייט כי אין להם מסורת של הפסדים.
 13. וורמונט, אלופה אמריקה איסט. לוורמנוט יש 20 ניצחונות ברצף אבל כולם על קבוצות חלשות. זו קבוצה משופעת בקנדים שמשחקת הגנה מעניינת ומניעה את הכדור באופן מאוד חכם בהתקפה. הם פשוט לא ראו קבוצה כל כך פיזית וגבוהה כמו פרדו.
 14. איונה, אלופה MAAC. איונה היא סוג של סוד מיד מייג'ור קלאסי. קבוצה שלא סופרים אותה עד שנתקלים בשחקנים הקשוחים שלהם. יש להם משחק פנים טוב בדמות ג'ורדון וושינגטון, יש להם משחק גארדים טוב עם ג'ון סיברי, יש להם מאמן מנוסה ואני חושב שהם עוברים את אורגון .
 15. ג'קסונוויל סטייט, אלופת OVC. הופעה ראשונה לג'קסונוייל שבכלל באים מאלאבמה. הקבוצה של ריי הארפר היא מאוד ממושמעות ויש להם מאמן שזה באליפות ד2 פעמיים ו-NAIA. יש להם סגל בינלאומי עם כוכב ליטאי- גיגה הענק בצבע, מלקולם דרומרייט המהיר בגארד והמון אופי. הם יעשו צרות ל-לואיוויל, אבל לא יעברו.
 16. מי שתנצח בין NC סנטרל לבין UC Davis. בהצלחה עם קנזס.
mason_0
פרנק מייסון מקנזס. קטן קטן אבל ממזר. האיזייה תומאס הבא?
שיעורי השמינית
לקראת הפלייאוף העליון - תמונת מצב וסיכויים

35 Comments

AdamB 16 במרץ 2017

כל הכבוד על הסקירה המושקעת.
מאז 2010, כל פעם שיש לקנטאקי מחזור גיוס חזק הם מגיעים לפיינלפור, אולי באמת השנה זה ייפסק.
והערה קטנה- כתוב שפלורידה סטייט מהSEC שגיאה.

אהוד 16 במרץ 2017

הולך עם צפ' קרולינה עד הסוף בבראקט שלי, למרות שההפסד לדיוק בטורניר האיי.סי.סי מאוד עירער לי את הביטחון. אריזונה עושים רושם חזקים מאוד, מאמין שהם יגיעו מהאיזור שלהם לפיינל פור

red sox 16 במרץ 2017

סקירה נהדרת ינון, גם בגלל שהפעם לא אני הייתי צריך לכתוב אותה. קצת מוטה לטובת קבוצות הנורת'איסט אבל זה בסדר.

פלורידה מוכשרת והכל אבל לפני חודש הם איבדו את ג'ון אגבונו הסנטר הניגרי ומאז הם מאוד מתקשים ובעיקר מפסידים. מגיעים לטורניר במומנטום נוראי.

לזאגה יש אמנם דרך קשה מאוד לגמר האזורי, אבל אם הם יגיעו לשם צריך לזכור שאת אריזונה הם כבר ניצחו השנה בקלות.

הדירוג של MSU מופרך לגמרי.

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

איך וויצ'יטה סטייט מדורגים כל כך נמוך עם מאזן כזה טוב ורצף מצוין? מיד מייג'ורס והכל – עדיין

עידו ג. 16 במרץ 2017

נראה לי שבעיקר בגלל שהקונפרנס שלהם היה מאד חלש העונה וכל פעם שפגשו בקבוצה ראויה הם הפסידו.
אבל זה באמת מרגיש קצת נמוך, אולי מנסים לייצר הפתעות בכח.

Amir A 16 במרץ 2017

ינון? ינון??? איך זה טור שלם בלי אינדיאנים מתים בקנדה ובלי בוסיפוס?

red sox 16 במרץ 2017

לי הספיק האזכור של סוכנויות ההימורים ב"וואגס".
חוץ מזה שתסתכל טוב, הסקציה לא בטופס.

אורן השני 16 במרץ 2017

איזה ינון? מהארכיון של תפוז פורומים?

גיא זהר 16 במרץ 2017

מושקע מאוד, יפה. הערה לגבי ליף, לא קשור לזה שנולד בארץ (הבן של אנתוני פארקר נולד בארץ ואין לו אזרחות ישראלית), אלא לזה שאביו יהודי ולכן זכאי לאזרחות ישראלית בגלל חוק השבות.

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

אביו לא סתם יהודי, אביו ישראלי עם אזרחות ישראלית – ולכן הבן שלו אזרח ישראלי, לא סתם "זכאי לאזרחות".

גיא זהר 16 במרץ 2017

לגמרי, אבל במקרה של יהודי זכאי לאזרחות ואזרח זה כמעט היינו אך (היהודי היחידי שסורב למיטב זכרוני היה מאיר לנסקי

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

זה הבדל של איזה תור אתה עומד בביקורת דרכונים בכניסה לנתב"ג, קצת פחות לגבי מה המעמד שלך במכבי..

גיא זהר 16 במרץ 2017

רגע, אתה טוען שאמציה רוצ'סטי פחות ישראלי מטי.ג'י ליף? תתבייש

Duncan 16 במרץ 2017

ממש לא יהודי.

גיא זהר 17 במרץ 2017

בראד ליף יהודי. עבר גיור.

דורפן 16 במרץ 2017

זה נסיון שקוף ומרושע לחבל בברקט על ידי מידע אמין ומקצועי. אני נצמד לשיטה שלי – 12 תמיד מנצח את 5.

אלון 16 במרץ 2017

הדירוגים ממש דפוקים השנה. איך וויסקונסין 8, פלורידה סטייט 3, פלורידה 4?
הרבה דברים הונדסו כדי שיהיה מאצאפס טובים ושצפון קרוליינה יעלו לפיינל פור.

ששבסקי לא פורש כל עוד בייהם מאמן. הוא לא רוצה להפסיד את שיא הניצחונות. מה שכן הפרישה לא רחוקה אבל היורש הוא קייפל. המקורות שלי אומרים שהוא קיבל הבטחה להיות היורש. הוא גם הכי מתאים.

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

בייהם כנראה יפרוש השנה

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

ואתה כמובן לא משוחד בכלל לגבי צפון קרולינה

אלון 16 במרץ 2017

אני לא היחיד שאומר את זה. אין להם כלום עד העילית 8. הם אפילו לא יגיעו וכל ניצחון יהיה ב 20. כל הקבוצות הטובות באיזור שלהם מרוכזות בצד השני של הבראקט. באטלר לא שווה מספר 4.
ראיינו את בייהם אחרי שסירקיוז לא נכנסו, הוא נראה כמו מי שנמאס לו.

אלון 16 במרץ 2017

לא יזיעו

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

ועוד שלחו את בייהם לשחק בגרינוויל. הוא גמר את הסיפור

עידו ג. 16 במרץ 2017

גרינסבורו. הוא היה מת לשחק בגרינוויל יחד עם UNC.

אלון 16 במרץ 2017

גרינסבורו זה אחלה מקום. אולם מאוד גדול, הייתי שם בכמה טורנירים. הטורניר אמור להיות מחוץ לגרינסבורו עד 2020 ככה שזה לא אמור להטריד אותו. בנוסף, אין שום אירועים של ה acc במדינת צפון קרוליינה בגלל החוק המפגר. הבנות שיחקו השנה את הטורניר באיזה מתנ"ס בדרום קרוליינה מאותה סיבה.

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

כן, אבל בסיבוב הראשון של ה-NIT הוא הולך לשחק (או שזה כבר היה?) שם

אלון 16 במרץ 2017

סיבובים ראשונים זה משחקי בית.
אין שום אירוע של ncaa בצפון קרוליינה. יהיה מעניין יותר שטקסס יעבירו את אותו חוק.

אלעד כ 16 במרץ 2017

איך אני מתגעגע לימים שהייתי ספץ בכדורסל מכללות (וגם היו שם שחקנים טובים שנשארו 3 ו-4 שנים במכללה).

בגמר של מישיגן-נורת קרוליינה, אני וחבר שלי פרצנו לבית ילדים ב-3 לפנות בוקר כדי לראות את המשחק. 8 שניות לסיום וובר לקח ריבאונד וזפזפנו בינתיים בין הערוצים עד שיסתיים הפסק זמן. כשחזרנו כל מה שראינו זה את דונלד ויליאמס זורק 100 פעם מהקו ולא קלטנו מה קורה…
עד אז היה לו את אחד המשחקים הגדולים שראיתי משחקן מכללות

7even 16 במרץ 2017

ענק!

עומרי (ירוק) 18 במרץ 2017

גדול. רגע הזוי

YG 16 במרץ 2017

USC ינצחו את SMU

NoOne 16 במרץ 2017

כל מה שאני רוצה זה ללכת למסעדה איטלקית עם ריק פיטינו

אלון 17 במרץ 2017

לבן שלו יש עכשיו זמן פנוי

יואב דובינסקי 16 במרץ 2017

אני לא מבסוט מהקטנות שאתה מכניס לSEC…

היסטוריון של ספורט 17 במרץ 2017

ינון תודה רבה חיפשתי פוסט שכזה

Yavor 17 במרץ 2017

נהדר. תודה רבה. תיקון קטן לגבי פלורידה סטייט. יוכלו לפגוש את אריזונה רק בחצי הגמר האזורי, לא בגמר.
ונחמד לשמוע על עוד ינון שמתעניין בכדורסל. לא שם נפוץ כל כך

Comments closed