פנטזי שבוע 12

מרבית הליגות לא משחקות בשבוע האחרון של העונה, מה שאומר שהשבוע הזה והשבוע הבא הם אלו שייקבעו האם תגיעו לפלייאוף, ואם כן – באיזה מיקום. אין זמן לתיקונים יותר, אין זמן לחכות לשחקנים שיחזרו מפציעה – עכשיו צריך ללכת all-out ופשוט להרים את מי שיש. בוא נראה מה מומלץ לנו השבוע:

– ברנדון ג'ייקובס הוכרז כפותח של הג'איינטס במקומו של אחמד בראדשו בגלל בעיית הפאמבלים של האחרון. לדעתי, לאור הצרות של איליי מאנינג בשבועות האחרונים, הכחולים ינסו להתמקד בהרצת הכדור ולכן שני השחקנים שווים פתיחה. אם יש לכם את שנייהם, נו – תזרקו מטבע

– שימו לב מי פותח השבוע בקליבלנד – כן, כן, זהו ג'ייק דלהום, האיש והאגדה. רק יש טוויסט בעלילה – הוא הולך לפתוח מול הקבוצה הגרועה ביי פאר בליגה – קרולינה. האם זה אומר שאני ממליץ לפתוח עם דלהום? בחיים לא. אם היה לכם רעיון כזה בראש, אז תוציאו אותו משם, ועכשיו.

– ראיין פיצפטריק נגד ההגנה של פיטסבורג – זה השבוע להשאיר אותו על הספסל

– ברנדון ג'קסון נגד ההגנה של האטלנטה, הגנה שלא נתנה ט"ד בריצה מאז שבוע 2, לא פחות. – גם אותו תשאירו על הספסל

– על קילנד וויליאמס שמעתם? אם לא, רוצו לבדוק אם הוא זמין אצלכם בליגה, כי הוא הולך לפתוח בשביל הרד סקינס השבוע, עכשיו שפורטיס ב-IR וראיין טוריין פצוע. הגנת הריצה של הוייקינגס היא לא משהו והוא פתיחה לא רעה

– וינסנט ג'קסון חוזר סוף סוף להרכב הצ'ארג'רס. בכל שבוע אחר הייתי אומר לחכות איתו שבוע, אבל זה מול הגנת המסירה העלובה של הקולטס וכשאין כבר יותר מדי ברירה, אז לכו עליו

– קייל אורטון, כרגיל כמעט, מומלץ, אבל גם הצד השני של המשחק – סם ברדפורד – אמור לחגוג מול האין-הגנה של הברונקוז. שווה פתיחה.

– הגנות ששוות פתיחה השבוע – אוקלנד משחקת מול מיאמי נטולת ברנדון מרשל וק"ב ולכן שווה הימור. קליבלנד מול קרולינה אמורה לעשות את העבודה, קנזס מול סיאטל אותו דבר. לא לגעת – ההגנה של הניינרס או הקארדינלס. אתם באמת רוצים להיות תלויים במאנדי נייט הזה?

בין לונדון לירושלים
דדש האשכנזי / דור בלך

No Comments

אמיר 28 בנובמבר 2010

להמר עם פתיחה של וורנון דיוויס (באריזונה) שישחק אבל סובל מפציעה בעקב ויכול לצאת בכל שלב במשחק או לפתוח עם קווין בוס (נגד ג'אקסונוויל)?

אריאל גרייזס 28 בנובמבר 2010

אני שונא את כל ההרמות הקטנות האלו שבסוף מביאים שתי נקודות. במקרה של טייט אנד עדיף פשוט להמר (כלומר על דיוויס)

גיל 28 בנובמבר 2010

אני משאיר את ברדשאו על הספסל כי הוא מעצבן אותי ברמות. במקומו יעלה סידני רייס שלדעתי הולך לתת משחק גדול.

אורי 29 בנובמבר 2010

יש לי בקבוצה את סטיבן ג'קסון, אחמד ברדשאו, מוריס ג'ונס דרו ואת דארן מקפאדן. אבל חוץ מג'ונס דרו יש חוסר יציבות גדול ביניהם. והנה מגיחים להם גודסון של קרולינה, וויליאמס (שכבר נפל) של וושינגטון ובלאונט של טמפה ומראים ניצוצות. מה אתה אומר, שווה להתחזק לקראת הפליאוף?

Comments closed