יומן האליפות של הפטס (0) / צחי סלייטר

למה בליצ'ק לא שוכח. קצת נינקוביץ' וכמעט אף מילה על אדלמן. פטריוטס 2017.

הקונפטי כבר התפזר לכל עבר. עשרות שחקנים חגגו על המגרש. רק שניים עדיין התקשו להאמין. טום בריידי הסתכל על המסך הגדול בחשש, אדלמן ניסה להוריד אנשים מהמגרש. כמו מיליוני צופים ברחבי העולם, גם הם לא היו בטוחים שזה באמת נגמר. אבל זה נגמר. הפטריוטס עשו את הבלתי אפשרי. הסיכויים היו נגדם, האחוזים היו נגדם, אבל הם הצליחו למצוא את האחוז האחד שנשאר, לגרור את המשחק להארכה ולנצח.

מאז הם נחשבים לכל יכולים. 'הם' כלומר בריידי ובליצ'ק. בליצ'ק ובריידי. הצמד שהוא הפטריוטס. מאותו רגע לא משנה מה הם יעשו, אם הם יעמידו קבוצה בלי פאס ראש, בלי רסיבר מוביל, יביאו רץ שולי מבאפלו ועוד אחד מסינסנטי, הם יהיו הפייבוריטים. כל צעד שבליצ'ק יעשה ייחשב גאוני, גם אם הטרייד יתפרק ויגמר בלא כלום. אוהדים פשוטים כמונו כבר לא יחששו משום דבר. הם ראו איך בריידי ובליצ'ק לקחו אליפות בלי גרונק, בלי צ'נדלר ג'ונס ובלי קולינס. עם הגנה שהכוכב שלה לא נבחר בדרפט והתקפה שכל שחקני הכישרון שלה, כל הסקיל פוזישנס, נבחרו בסיבוב רביעי ומטה.

אבל אנחנו זה לא הם, הם חושבים אחרת לגמרי. 'הם' כלומר בריידי ובליצ'ק. הצמד שהוא הפטריוטס. בריידי אמר פעם שהטעויות שהוא עשה במשחקים מכריעים חוזרות אליו בלילות. בליצ'ק לעולם לא יספר לנו דברים כאלה. אבל אתם יכולים להיות בטוחים שאם יש משהו שבליצ'ק לא שכח מהמשחק ההוא ביוסטון, זה את שלושת הרבעים הראשונים. את כל מה שהוביל לפיגור של 25 נקודות בסופרבול. 28-3.

בליצ'ק לא שוכח. ואם מסתכלים טוב על מה שקרה מאז אותו יום ראשון בתחילת פברואר, אפשר לראות טוב מאוד שהוא זוכר. הוא זוכר לא רק את המשחק בכלליות, הוא זוכר מהלכים ספציפיים. המשחק מתפרק אצלו לסיטואציות. להרכבים. למצ'אפים.

קחו לדוגמה את חוליו ג'ונס. בליצ'ק זוכר שחוליו ניצח אותו. זה היה כיסוי בליצ'קי קלאסי. שבועיים קודם הוא שיתק את אנטוניו בראון. באטלר נמוך מדי בשביל להתמודד עם חוליו, אז הוא שמר אחד על אחד על סנו או גבריאל, וחוליו היה בדאבל טים. קורנר עם עזרה של סייפטי. לפעמים לוגן ראיין, בדרך כלל אריק רואו. שניהם גבוהים וחזקים מבאטלר. וברגעי המפתח חוליו ניצח את הכיסוי. בתפיסות מטורפות, אבל לא חד פעמיות. לפחות שלוש תפיסות מדהימות שהיו אמורות להכריע את המשחק. אז בליצ'ק החליט שככה אי אפשר. שהפרנצ'ייז קורנר שלו לא יהיה בחור נמוך עם הרבה  כוח רצון. אז הוא הביא את גילמור, קורנר שהוא לא רק מוכשר אלא גדול ופיזי. דני איינג' שם לב ויישם.

ולא רק בהגנה. ההתקפה של הפטריוטס נעצרה כי דן קווין הבין שהוא לא יכול לשחק כמו פיטסבורג. הוא לא יכול לשחק את ההגנה המסורתית שלו ולקוות לטוב. אז הוא לקח דף מהמחברת של ווייד פיליפס והציף את מרכז המגרש. הוא הימר על בידודים על הקווים, הימר על העומק ועל הפאס ראש שלו, והציף את האמצע בליינבקרס וסייפטיז. בלי גרונק שייקח אותם עמוק, עם משחק ריצה פיזי אבל איטי, ההגנה התמקדה באדלמן ובסלאנטים. אז בליצ'ק החליט שככה אי אפשר. שכריס הוגן זה אחלה אבל לא מספיק. אז הוא הביא את ברנדין קוקס. איום עומק אמיתי. שחקן שיגרום לסייפטיז לקחת צעד אחורה ולא קדימה. הוא הביא שני רצים מהירים ואתלטיים, שימתחו את המשחק לצדדים וירווחו את האמצע.

יש לזה עוד הרבה דוגמאות. איך בליצ'ק ויתר על פאס ראשרס ותיקים כי הם לא הצליחו לכסות את הרצים המהירים של אטלנטה. בזה שמשחק הריצה של בלאנט לא היה פקטור בשני הסופרבולים האחרונים. איך בליצ'ק חיפש מידל ליינבקר קלאסי שישחרר את הייטאוור למשימות מיוחדות, ולא שכח שמשימה אחת כזו שינתה את הסופרבול. אבל גם ככה חפרתי קצת יותר מדי.

רוח המפקד של בליצ'ק עוברת גם לשחקנים שלו. בטח לרוב נינקוביץ'. כשצופים שוב במשחק נינקוביץ' בולט לרעה לפחות פעמיים: בטאצ'דאון הראשון של אטלנטה ובטאצ'דאון האחרון שלהם. בראשון הוא עשה הכל נכון. סתם את החור ונעמד סקוור מול דוונטה פרימן על הקו. אבל כשפרימן חתך חזרה החוצה נינקוביץ' לא היה מסוגל להתמודד עם המהירות שלו. טאצ'דאון. בפינה של האנדזון. באחרון הוא היה בכיסוי אחד על אחד על רץ אחר – טווין קולמן. אטלנטה פינתה לקולמן חצי מגרש וניצלה את יתרון המהירות הברור שלו על שחקן בן 31. עוד טאצ'דאון. בפינה של האנדזון. זה פשוט לא אותו נינקוביץ' שחטף קווטרבקים באתלטיות מפתיעה, אותה אתלטיות שבליצ'ק מצפה מהפאס ראשרס שלו. הפעם זה היה נינקוביץ' שהפיק לקחים ופרש. המשחק כבר לא נמצא בו יותר.

אני יודע, זה כנראה אחד הטורים הכי בכייניים שנכתבו על אלופה מכהנת, ועוד על כזו שנחשבת פייבוריטית ברורה לזכות שוב. אבל ככה הם. פרפקציוניסטים. זוכרים הכל. ולעיתים נדירות נחים על זרי הדפנה. 'הם' זה בריידי ובליצ'ק. בליצ'ק ובריידי. הצמד שהוא הפטריוטס. בשבילנו 28-3 זו הוכחה היסטורית לגדולה ספורטיבית. בשבילם זאת טראומה. וכשהקונפטי התפזר הם לא שכחו.

(אז הם מתחו את המגרש לעומק ולרוחב. ריווחו את האמצע. ואדלמן גמר את העונה. אני שונא את הפריסיזן)

***

העונה נפתחת מחר בערב, זמן טוב להמר על העונה הזאת. הזוכה היקר יוכל לטפוח לעצמו על השכם במשך שבעה חודשים. הנה ההימורים שלי:

AFC:

פטריוטס, פיטסבורג, טנסי, אוקלנד ראשי בית, קנזס סיטי ומיאמי ווילד קארד

NFC:

ג'איינטס, גרין ביי, ניו אורלינס וסיאטל ראשי בתים, אריזונה ופילי ווילד קארד (חוזה טראומת סופרבול לאטלנטה וירידה מהאולימפוס לדאלאס. חוץ מזה שכיף להמר)

סופרבול: גרין ביי מנצחת את ניו אינגלנד.

MVP: מתבקש בריידי, נלך על ארון רוג'רס.

יאללה, מתחילים עונה.

האש שמחממת שורפת
יומן פירוק - עוד ועוד מידע נחשף

45 Comments

קואלה בר 6 בספטמבר 2017

הימורים:
AFC
פטס, צ'יפס, בנגלס, יוסטון
ווילד קארד: פיטסבורג, אוקלנד

NFC
פילי, קרולינה, גרין ביי, סיאטל
ווילד קארד: באקס, אריזונה

סופרבול: פיטסבורג מנצחת את פילי
בל MVP

גיל שלי 6 בספטמבר 2017

פוסט מעולה.
הימורים שלי – הג'איינטס אלופים
עוד משהו שהוא לא הימור, ננצח אתכם בסופרבול, יותר משאלת לב

שחמוביץ' 6 בספטמבר 2017

פעם אחרונה שהפאטס פגשו את הצ'יפס במשחק הראשון של העונה, זה נגמר רע….

ג'נובי 6 בספטמבר 2017

Afc-
פאטס, סטילרס, ריידרס, טקסנס. (בנגלס, ברונקוס)
Nfc-
קאובויס, פאקרס, סיהוקס, באקס (ג'איינטס, סיינטס)

סופרבול – סטילרס על הג'איינטס
בראון MVP

נתי 6 בספטמבר 2017

no days of!

נתי 6 בספטמבר 2017

Afc-
פאטס, סטילרס, ריידרס, טקסנס. (צ'יפס, טייטנס)
Nfc-
ג'איינטס, פאקרס, סיהוקס, פאלקונס (טמפה, קרדינלס)

סופרבול – סיהוקס על ריידרס
ווילסון MVP

פלה קוטי 6 בספטמבר 2017

אחלה טור!

דודו פ. 6 בספטמבר 2017

AFC:
פאטס, סטילרס, טקסנס, ריידרס (ברונקוס, בנגלס)
NFC:
ג'איינטס, פאקרס, פאלקונס, קרדינאלס (קאובויס, סיהוקס)

סופרבול: סטילרס מנצחים את הג'איינטס
ביג בן MVP

Amir A 6 בספטמבר 2017

הנחמה היחידה עם הסיפור של אדלמן זה שעכשיו כל הקבוצות האחרות לא יודעות מה לעשות עם הפטס.

הגריזלי 6 בספטמבר 2017

פוסט מעולה.
AFC
פאטס, סטילרס, טקסנס, צ׳יפס ; {מיאמי, ריידרס}
NFC
ג׳איינטס, גרין-ביי, טמפה, סיהוקס ; {אטלנטה, פורטי-ניינרס (משאלת לב…)}
סופרבול: צ׳יפס מפסידים לגרין ביי
MVP- אהרון

אח שלו 6 בספטמבר 2017

אני רואה הצפת הימורים על הסטילרס. אני חושב שאתם עושים פה את אותה טעות של NO ONE בשנה שעברה, כשאמר בפוסט פתיחת שנה שהג'טס מוכשרים מהפאטס. אתם מסתכלים על איך שחקנים תפקדו בעבר ולא על איך שחקנים יתפקדו בעתיד. בעבר ביג בן תותח על. בעתיד, אני לא בטוח. הגוף שלו שבור, וחשוב מזה – אני לא בטוח שיש לו זין (כן, בדיחות אונס וכולי) לתת את כולו בשביל עוד ריצה. בקיצור: אני לא בטוח שביג בן עדיין ק"ב בטופ 5. החלון הזה נגמר, לדעתי. אם הוא כן – אז סטילרס נגד הפאטס בגמר החטיבה.

לגבי הפאטס: כמו בשורה האחרונה של צחי, יש פה אירוניה גדולה בפציעה של אדלמן. כל המהלכים שהפאטס עשו בהקתפה היו אמורים לנקות לגמרי את אמצע המגרש, ולגרום לאדלמן לחגוג. שימו לב: הפאטס שיחקו 4 סנאפים בהתקפה עם אדלמן, לפני שהוא נפצע. מתוך 4 הסנאפים האלה 3 כדורים הלכו לאדלמן, והוא הביא 53 יארדים. באסה. אז עכשיו, למי שמשחק פנטזי, זה הזמן ללכת על כריס הוגאן.
ולגבי ברנדון קוקס: לא משווה בין השחקנים, אלא משווה בין איך שהקבוצה מתייחסת לזה – הפאטס החביאו את קוקס בפרי-סיזן. לא מסרו לו. הם לא עושים דברים כאלה סתם. הם עשו את אותו דבר בפרי-סיזן של 2007 כשמוס הצטרף. הם הולכים להפציץ לכיוון קוקס כבר במשחק הראשון.

שי אורן 6 בספטמבר 2017

מסכים איתך שהם פחות חזקים ממה שנראים

שי אורן 6 בספטמבר 2017

AFC
צפון – סטילרס. הם קבוצה פחות טובה ממה שנראים, אבל הרץ הכי טוב בליגה, השילוב של הניסיון של בן השמן עם הכישרון של בראון וה OL המעולה יספיקו
מזרח – פאטס. האלופה התחזקה והיריבות שלה נחלשות
דרום – טייטאנס. מריוטה הולך להיות הפתעת הליגה
מערב – ריידרס. זה הזמן של קאר ומאק
ווילד קארד
רייבנס – (מוכרחים). אוזי בונה הגנה אימתנית.
ציפס – עוד קבוצה שמגיעה לבשלות בכישרון

NFC
צפון – גרין ביי. אהרון ימשיך לחולל ניסים
מזרח – דלאס. במיוחד אם ההשהיה של זיק מבוטלת. ה OL החזק בליגה
דרום – פאנטרס. אולי הבית הכי קשה בליגה (3 QB שהיו MVP). הרושם שלי שהפאלקונס יתקשו להתאושש מהסופרבול והעזיבה של שהאנן, הסיינטס כרגיל יתרסקו עם ההגנה וטמפה לא בשלה עדיין. מקאפרי מוריד עומס מניוטון והם הופכים לצמד לא ניתו לעצירה.
מערב – סיאטל היא הקבוצה הטובה היחידה פה

ווילד קארד
ג'יאנטס – איליי מנוסה, OBJ כשרוני, הגנה מפלצת
פאלקונס – בכל זאת חוליו ג'ונס ומאט ראיין

סופרבול
גרין ביי מנצחת את הריידרס באצטדיון החדש במינסוטה
MVP – רודג'רס

גיל שלי 6 בספטמבר 2017

ההשעייה של זיק אושרה אתמול בבית המשפט, אבל הוא ישחק מולנו ביום ראשון

עידן. 6 בספטמבר 2017

אדלמן הוא מאוד יכול להיות השחקן השני הכי חשוב בפאטס ולכן הפציעה שלו היא מכה קשה מאוד.

האופן הבלתי אופייני בו הפאטס התנהלו בפוסט סיזן, עם החתמות גדולות יחסית (גם בכסף וגם בוויתור על בחירות דראפט גבוהות), גורם לי לחשוב שזו העונה האחרונה של בריידי ואולי גם של בליציק, שמאוד מתאים להם להחליט על זה מראש אבל לא לספר על זה ולא לעשות פסטיבל פרישה.

שחמוביץ' 6 בספטמבר 2017

איפה רואים השנה את המשחקים אחרי הסרת FOX?

שי אורן 6 בספטמבר 2017

בגיים פאס

Amir A 6 בספטמבר 2017

כאן הגיים פאס נותן לך את המשחקים בעונה הרגילה בהילוך חוזר. אין שידורים ישירים ולמי שאין כבלים/לווין יש בעיה. :-(

שי אורן 6 בספטמבר 2017

הגיים פאס בארץ נותן לך את כל המשחקים בשידור ישיר

Amir A 6 בספטמבר 2017

כן, הם מפרידים בין גיים פאס בארה"ב ובחו"ל. יש לי אמאזון פריים, מה שנותן לי 11 משחקים השנה. באמת תודה רבה על המשחק בין הפטס לבאקניירס. אני לא יכול לחכות.

7even 6 בספטמבר 2017

אמרסון פריים בכל מדיה מאפשר את זה ?

Amir A 6 בספטמבר 2017

אין לי מושג האמת. כל מה שאני יודע זה שהם שילמו 50 מיליון על הזכות לשדר 11 משחקים במהלך העונה.

עידן. 6 בספטמבר 2017

מה שמדהים שהורדה של ערוץ פוקס ספורט בהוט היא העובדה שהערוץ שהחליף אותו- יורוספורט 2, כבר קיים בהוט בערוץ אחר ועכשיו פשוט נמצא פעמיים בשני ערוצים שונים (אולי הם חשבו של ישימו לב).

מה שנקרא להשתין מהמקפצה.

אריאל גרייזס 6 בספטמבר 2017

וואו, איזה פיגור

ניינר/ווריור 6 בספטמבר 2017

טור נהדר! היות והניינרס הולכים לעוד עונת הסרחה אשמח לסופרבול בין בריידי לארל'ה.
NFC – ניו יורק, גרין ביי, טמפה ביי, סיאטל, WC – אטלנטה, דאלאס
AFC – ניו אינגלנד, פיטסבורג, יוסטון, אוקלנד WC – קנזס סיטי, טנסי
ניו אינגלנד מנצחת את פיטסבורג בגמר החטיבה, גרין ביי את סיאטל.
הסופרבול עם מפגש הקבי"ם הגדול ביותר יסתיים בעוד ניצחון של בריידי

אח שלו 6 בספטמבר 2017

עוד 2 הערות, אחת על הטור (המצוין) של צחי ואחת על מגמות ההימורים פה:

הסיבה שהפאטס שינו כל-כך את הקבוצה היא לא תגובה למה שקרה בעבר. בליצ'ק, וזה משהו שלא מדברים עליו מספיק, בונה קבוצות לעונות ספציפיות בהתאם ללוח המשחקים. בעונה של 2014 היה לו לוח עם קבוצות עם ק"ב טובים, אז הוא הביא את ריביס ובראונר. בעונת 2016 היה לו לוח עם קבוצות עם ק"ב מזעזעים ומשחק ריצה טוב, אז הוא שיחק עם הגנה בהתאם. השנה יש לו לוח עם קבוצות עם רסיברים מדהימים (טמפה, אטלנטה, סטילרס, דולפינס וכולי), אז הוא משקיע חזק בסקנדרי.

לגבי ההימורים: עוד קבוצה שמוערכת פה ביתר על-ידי המהמרים היא הריידרס. הגנה של דל ריו זה הגנה של דל ריו – כלום ושום דבר. קו ההתקפה מצוין, נכון. אבל דרק קאר עדיין לא הכוכב שעושים ממנו. לא טופ 10. הם ניצחו הרבה משחקים צמודים בשנה שעברה והשנה הסטטיסטיקה תתיישר.

צחי 6 בספטמבר 2017

תודה יא אח

אני לגמרי מסכים שבליצ'ק כל כך מוכוון משחקים ספיציפים ולו"ז, שזה שיקול באופן שבו הוא בונה את הקבוצה. כמו תמיד, אני לא יודע אם זה כל הסיפור. זה עשוי להיות שיקול בהבאת שחקנים וטרנים לשנה שנתיים, כמו כריס לונג וטרנס נייטון (ולא שאני חושב שזיכרון הסופרבול הוא כל הסיפור, כן? אני כן חושב שבליצ'ק עסוק יותר באיך להגיע לשם, כלומר ביריבות ל-AFC, מאשר בסופרבול עצמו)

את הסיפור של ריווס ובראונר אפשר באמת לראות כסיפור של עונה אחת וזהו. בעיני זה פחות לו"ז ויותר עניין שנשבר לבליצ'ק מחמש שנים של סקנדרי נורא ואיום, אבל מילא. אלא שאת גילמור הוא לא החתים לעונה אחת, כמו ריווס והוא יודע כמונו שבעתיד הוא יהיה עם גילמור על חשבון באטלר. בינתיים באטלר נשאר, אולי בגלל מה שאתה אומר – הוא יכול לשמור מצוין את בראון, לנדרי ודשון ג'קסון. לעתיד הוא החליט שהוא יכול ללמד את גילמור להיות יותר ממושמע, הוא לא יכול ללמד את באטלר להיות יותר גבוה.

צחי 6 בספטמבר 2017

אבל לא ממש אמרתי מה כן. מה כן לדעתי משתנה מהגנה להתקפה. בהתקפה יש לו ולבריידי אימג' מסוים של איך הם רוצים שההתקפה תיראה. האימג' הזה משתנה ומשתכלל עם הזמן, בין השאר מתוך התגובות שהם פוגשים. אבל הם רוצים להיות אלה שמכתיבים את הקצב ואת האופי. הכדור אצלם. במובן הזה, למרות שהגנה אישית עם התוספות של ווייד פיליפס מקשה עליהם מאוד, הם לא ישנו את ההתקפה מהיסוד. הם ישמרו על הבסיס וינסו למצוא דרכים להעשיר אותו כדי להיענות לאתגר.

גם להגנה יש איזה מבנה בסיסי שמשתכלל ומשתנה. אבל לדעתי בהגנה הגמישות הרבה יותר חשובה לבליצ'ק. בסופו של דבר הגנה זה לנסות לעצור את מה שהיריב עושה. הכדור אצלו. ולכן בליצ'ק מנסה ליצור קבוצה שתוכל להגיב לכמה שיותר צרכים וסגנונות. עדיין אפשר לראות את טביעת האצבע שלו, אבל טביעת האצבע המרכזית היא הריבוי, ריבוי הדברים שהגנה אחת עושה. (שזה בדיוק מה שאלכס סמית' אמר לאחרונה על ההגנות של בליצ'ק). באופן פרדוקסלי, ריבוי המבטים הוא דווקא כדי ליצור דבר הרבה יותר בסיסי: כדי להגיב לשלושת הדברים הבסיסיים שהיריבה עושה טוב לאורך זמן. אלא שהדברים האלה משתנים מאוד מיריבה ליריבה.

במובן הזה ההגנה עשויה להשתנות ממשחק למשחק ומעונה לעונה לפי הצורך ולפי הלו"ז, הרבה יותר מההתקפה.

עמי ג 6 בספטמבר 2017

ממש לא עקבתי אחרי מה שקרה הפגרה אז אלך רק על משאלות הלב שלי.

AFC
פטריוטס, סטילרס, אוקלנד, קולטס.
וויילד קארד: רייבנס, ברונקוס.
NFC
סיאטל, גרין ביי, פילי, פלקונס.
וויילד קארד: סיינטס, דטרויט

סופרבול: פטריוטס – סיאטל

מעיין אוהד מכבי 6 בספטמבר 2017

אחלה טור.
אגב, אנצל את ההזדמנות כדי להפנות לטור נפלא ב-דהרינגר על בליצ'ק ומה קורה כששואלים אותו שאלות פוטבול רציניות.

https://www.theringer.com/nfl/2017/8/7/16099322/2017-nfl-preview-bill-belichick-football-breakdowns

הטור הזה גרם לי לחשוב על זה.

אני מסכים שהפאטס הם The team to beat ב-AFC אבל זה בין היתר גם כי ה-AFC הוא קונפרנס לא תחרותי בעליל וכי הבית שלהם נוראי באפסיותו ורק נחלש.

הימורים:
NFC (מההימור הכי בטוח להכי פחות בטוח) – סיהוקס, פאקרס, פלקונס (בזכות ההגנה שלהם) והגאיינטס.
וויילד קארד – באקנירס, קרדינלס (התפתיתי מאוד לכתוב את האיגלס או הקאובויז אבל הלו"ז קשה)

AFC (מההימור הכי בטוח להכי פחות בטוח) – פאטס, סטילרס, טקסאנס, ריידרס
וויילד קארד – צ'יפס, טייטאנס

פאטס מול סטילרס בגמר ה-AFC, בנוהל הקבוע
סיהוקס מול פאקרס בגמר ה-NFC

סיהוקס נוקמים

טל 6 בספטמבר 2017

אני דווקא חושב שהפאלקונס יצאו חזקים יותר מהטראומה. יגיעו לפחות לסופרבול.

צחי 6 בספטמבר 2017

מה זה הטור הזה?
מלא טעויות!
מרטלוס בנט נבחר בסיבוב השני, ותפס מסירות מבריידי בסופרבול

סתם :)
תודה על המחמאות חברים

Maldini 7 בספטמבר 2017

LOL, סטילרז, ריידרס, ג'איינטס, מה עם בולטימור? למה אני לא רואה פה הימורים על בולטימור? זה בגלל שהם לא החתימו את קאפרניק?

רמת האימון בליגה נמצאת בשפל חסר תקדים ורק הולכת ומידרדרת מעונה לעונה; הבודדים שיש להם מושג (ריד, הארבו, גייס) תקועים עם סגלים ו-QB's בינוניים ומטה בזמן שה-QB's הטובים בליגה תקועים עם מאמנים בינוניים במקרה הטוב, חלשים במקרה הרע או חסרי קשר לענף ברוב המקרים (כן, כולל שון פייטון הטפלון).

ניו אינגלנד עשר רמות מעל ה-AFC והולכים לתת עונה של 19-0 או קרוב מאוד לזה. בכל הקונפרנס (והאמת היא שבליגה. רק לסיאטל ואולי לקרוליינה ומינסוטה אם הסקנדרי'ז הצעירים שלהם יתפתחו במהלך העונה כמו שצריך יש את הפרסונל שיכול להאט אותם) אין קבוצה עם משהו שמתקרב בכלל למצ'אפ הגנתי נורמלי מולם.

סיאטל רמה מעל ה-NFC, במיוחד אחרי הטרייד על ריצ'רדסון שהולך לשחק לראשונה מזה שנתיים בתפקיד האמיתי שלו ולא לצאת להרפתקאות קאברג' מטומטמות כ-OLB. אנשים שכחו אבל מדובר בשחקן הגנה טופ 5 בליגה, ברמות דונאלדיות ו-JJ וואטיות. ה-OL אמנם חשוד מאוד אבל 1) כשווילסון בריא הוא מסתיר את זה ומקל עליהם את העבודה עם היציאות מהפוקט (שקורות כמעט כל מהלך) ו-2) יש קבוצה בליגה שהיא לא דאלאס עם OL לא חשוד?.

אני מקווה שאנשים שמהמרים על שטויות אחרות לא מסכנים כסף אמיתי ו/או יצרו קשר עם כוחות האופל כדי לארגן מכת פציעות בשתי הקבוצות האלה אחרת חבל על הזמן ועל הכסף. הולכת להיות אחת העונות הפחות מעניינות בשנים האחרונות.

NoOne 7 בספטמבר 2017

עונה מצוינת לעשות טנקינג ולהתמקד בכדורסל
מלדיני תגיד שאתה אוהב דאריו סאריץ', אתה יודע שאתה מת עליו

אח שלו 7 בספטמבר 2017

מאלדיני – הערות קטנטנות על ההתייחסות שלך לקו ההתקפה של סיאטל:
זה שווילסון בורח מהפוקט כברירת מחדל זה לא משהו שמקל על קו התקפה. להיפך. זה גורם לקו התקפה להיראות הרבה יותר גרוע. לשחקני קו התקפה, במיוחד תאקלים, חשוב לדעת שהם יכולים לנתב את השחקן שמולם למקום מסוים על המגרש. ברגע שוילסון שובר את הפוקט אוטומטית ואי אפשר לדעת לאיפה הוא יילך, האופציה היחידה שלך כתאקל היא להחזיק את הפאס-ראשר קבוע במקום, וזה משהו שמאוד קשה לעשות.

וכן, יש קבוצות בליגה שהן לא דאלאס עם קו התקפה טוב. ריידרס. סטילרס. טייטאנס. וגם הפאקרס (למרות שהשנה לא בטוח).

Maldini 7 בספטמבר 2017

אתה שוכח שזה עובד לשני הכיוונים. ברגע שה-QB יוצא מהפוקט הוא מקשה מאוד על הפאס ראשרים את העבודה כי המטרה כל הזמן זזה להם. הם נאלצים להישאר עם העיניים למעלה ולשנות כל הזמן את הכיוון שאליו הם מנסים להגיע במקום להתרכז 100% מהמהלך באחד על אחד עם הליינמן מולם. ווילסון (ורודג'רס) לא רק "יוצא מהפוקט" כמו איזה RG3 קטוע ראש אלא יוצא, חוזר אליו חזרה, יוצא שוב וחוזר שוב באותו מהלך והכל מתבצע בצורה אינטיליגנטית וערמומית שמקשה על הפאס ראשר'ס למצוא אותו. זה לא מקרי שבעונה שעברה שבה הוא נפצע בתחילת העונה והיה מוגבל לפוקט בלבד ההתקפה לא הצליחה בכלל להתניע וכולם נזכרו שה-OL כל כך גרוע למרות שהפרסונל לא היה שונה באיכותו מהשנתיים הקודמות.

צודק לגבי הריידרס. זורם גם עם הסטילרז וטנסי. עם גרין ביי זה יותר רודג'רס (כמו עם ווילסון) מאשר הקו. מצדי היית יכול לציין אפילו את הפאטס למרות שאצלם זה פחות כישרון ויותר העבודה של סקארנצ'ה הקונסיליירי. עדיין מדובר במספר שאפשר לאמוד על כף יד אחת בליגה של 32 קבוצות. לא זה מה שיגרום לי לחסל סיכויים של קבוצה לסופרבול, במיוחד כששאר החוליות כל כך איכותיות.

Maldini 7 בספטמבר 2017

דוגמה טובה למה שאני מדבר עליו מה-GOAT:

https://media.giphy.com/media/xT9Igyoz7Vu6w5CqsM/giphy.gif

על פניו אחלה פרוטקשן של ה-OL. אבל מה שבאמת רוצח את הפאס ראש זו התנועה הבלתי פוסקת של רודג'רס עם ההטעייה קדימה שגורמת להם לשנות את כל הכיוון ומחזירה אותם לנקודת ההתחלה.

ככה נראה בערך כל מהלך מסירה שני של גרין ביי וסיאטל.

אח שלו 7 בספטמבר 2017

אני מסכים איתך שזה גם מקשה על הפאס ראשרס. הדיון פה היה על איך זה גורם לקו ההתקפה להיראות. כשוילסון לא מופל זה נראה כאילו הוא גאון, וכשוילסון כן מופל זה נראה כאילו קו ההתקפה זבל. הנקודה שלי היא שלפעמים וילסון מופל כי הוא יוצא מהפוקט כמו RG3 קטוע ראש.
קו ההתקפה של גרין ביי, בכל הנוגע להגנה על המסירה, היה טוב מאוד. קו ההתקפה של סיאטל גרוע, אבל התזוזה של וילסון גורמת להם להיראות אפילו עוד יותר גרוע.

השאלה היא לא האם הק"ב עושה את היציאות מהפוקט בצורה טובה. השאלה היא האם הק"ב היה צריך לצאת מהפוקט, או שהוא היה יכול למצוא מסירה מהירה במידה והיה עושה קריאות מהירות ונכונות. יש הבדל גדול בין וילסון ורוג'רס בשני ההיבטים: רוג'רס גם הרבה יותר טוב בלמצות את אפשרות המסירה מהפוקט, וגם עושה את היציאה וחזרה לפוקט עליהם דיברת בצורה הרבה יותר טובה מוילסון.

מסכים איתך לגבי קווי ההתקפה בליגה.

יוסי מהאבטיחים 7 בספטמבר 2017

יומן פאטס משעמם. שוב גמר חטיבה לפחות.
יש פה מספיק אוהדי בילס/ג'טס /ניינרס.
אפשר איזה יומן טאנק פור דארנולד?

jhkj 7 בספטמבר 2017

NFC-ג'איינטס, פקרס, סיאטל, פנתרס ווילד קארד-באקס וקאובויז אם זיק מבוטלת ההשהייה/פלקונס אם לא
AFC-פטס,ריידרס, טקסנס,סטילרס ויילד קארד: צ'יפס וטייטנס
סופרבול: פטס על הג'ייאנטס
MVP: דרק קאר

רענן 7 בספטמבר 2017

afc- פטס , ציפס , טקסנס,סטילרס וויל קארד – רייבנס, טנסי
nfc- קאובויז,פקרס , סיטאל,פלקונס ווילד קארד -גאיינטס,פאנתרס
סופרבול : פטס – פלקונס – פלקונס רייאן

AdamB 7 בספטמבר 2017

AFC
מזרח ניו אינגלנד
צפון בולטימור
דרום טנסי
מערב אוקלנד
ניו אינגלנד לוקחת את החטיבה

NFC
מזרח פילי
צפון מינסוטה
דרום טמפה ביי
מערב סיאטל
סיאטל זוכה בדיוויזה.

סופר בול
סיאטל מנצחת את ניו-אינגלנד.

NoOne 8 בספטמבר 2017

אנדי ריד בתגובה לפוסט הזה:
השמועות שהפסקתי לאכול דאבל שוקולד דונאטס היו מוגזמות

הפרונט 7 של הפאטס שביר מאד , פציעה אחת להייטאוור ואלכס סמית שם עליך 400 יארד ו 752 ט"ד

היסטוריה לעניים 8 בספטמבר 2017

התחיל יפה. 3 טד. כמו מארשל פולק כמו בילי סימס בבכורות שלהם. אבל לא נראה לי שב2017 זה מתכון לרץ היסטורי

היסטוריה לעניים 8 בספטמבר 2017

יא וואראדי. תפרוש קארים תפרוש בשיא

Comments closed