נו האדל מחזור ראשון

על הצרות של סיאטל והג'איינטס, מי הוא אנדי דלתון האמיתי ומה קורה לרייטינג של הליגה?

יש שתי אופציות מבחינתי לכתיבת סיכום מחזור. הראשונה זה לחכות לסיום של המאנדיי נייט ולהוסיף את הדברים שלמדתי שם – אבל אז יעבור יום וחצי מהמחזור עצמו וזה ירגיש אולי קצת מאוחר. אופציה שניה היא לוותר על משחק אחד (או במקרה של השבוע – שניים) ולנסות להעלות סיכום מיידי. השבוע אני בוחר לעשות את זה מיד אבל אתם יודעים – דברים עשויים להשתנות. בכל מקרה, בגלל שאני מעלה את הסיכום ממש בסוף המחזור, לא מדובר באיזה ניתוח מעמיק, אין פה צפיה חוזרת במשחקים – אני כותב בעיקר על הדברים שראיתי. אתם יודעים – נו האדל.

איזה כיף שהפוטבול חזר, הא? עם כל הכבוד למשחק פתיחת העונה ביום חמישי, יום ראשון זה היום שבאמת זה קורה. הרד זון, כל המשחקים במקביל, דרמות והרבה כיף.

כמו תמיד, אין כמו המחזור הראשון לתגובה מוגזמת. לא שאנחנו לא נוטים להגזים בתגובה על כל תוצאה גם במחזורים הבאים אבל המחזור הראשון, בו אנשים עדיין צופים בהכל ומתרגשים באמת מהפוטבול, הוא זה שבו אנחנו נוטים כבר לשלוח קבוצות לסופרבול או לדראפט של שנה הבאה.

אז אני פה כדי להזכיר – זה רק שבוע ראשון. ק"בים עדיין לא לגמרי מאופסים על עצמם. ההגנות עוד לא לגמרי מתואמות. קבוצות חסרות סיכוי אמיתי עדיין בריאות ונותנות פייט (הלו קליבלנד בראונס!). אין שום סיבה להתרגש מהופעה טובה או גרועה אחת. אלא אם אתם האינדינפוליס קולטס ואז, טוב, יש לכם מאמן שחושב שהוא הפסיד לניינרס אז לך תדע לאן אתם הולכים (לא באמת, תזכירו לי מה צ'אק פאגאנו עוד עושה בליגה?).

אז מה היה לנו?

 • המשחק המרכזי של המחזור מבחינתי היה גרין ביי נגד סיאטל והוא לא איכזב, אבל לאו דווקא בדרך שבה ציפינו. המחצית הראשונה נגמרה ב-3-0 לסיהוקס כשההגנות דומיננטיות מאוד (כולל פיק-סיקס על רוג'רס שהשופטים לקחו, כנראה שלא בצדק) וגם בהמשך ראינו את ההגנות נותנות את הטון, בעיקר זו של גרין ביי שהגבילה את ההתקפה של סיאטל לשיא שלילי של יארדים מאז 2014. השאלה המעניינת מהמשחק הזה היא האם ההגנה הזאת היא על אמת. בשנים האחרונות ההגנה של גרין ביי היתה החוליה החלשה שלהם ואם יש פה אכן שיפור, זאת בשורה מפחידה לשאר ה-NFC, כי אתם יודעים – ארון רוג'רס בסוף יעשה את שלו.
 • הסיבה שאני עוד לא סגור על כך שבאמת ההגנה הזאת על אמת היא שקו ההתקפה של סיאטל הוא פשוט מזעזע. דלת מסתובבת. זה כמובן לא חדש, שנתיים לפחות זה ככה, שנה שעברה כתבתי על זה לפחות פעמיים, אבל איכשהו כמו הג'איינטס (עוד שניה עליהם) הם לא הצליחו לשפר את העסק. אם כבר, זה נראה עוד יותר גרוע משנה שעברה. כמובן, לסיאטל יש יתרון על הג'איינטס בכך שיש להם ק"ב מובילי שיודע לייצר המון תוך כדי תנועה (יש יגידו שהוא אפילו יותר טוב כשהוא מחוץ לפוקט) אבל זאת לא סיבה להפקיר אותו שם. סיאטל דואגת כל שנה להעמיד את אחת ההגנות הכי טובות בליגה על המגרש אבל זה בא על חשבון משהו. בלי שיפור אמיתי באיזור הזה – סיאטל לא תגיע רחוק.

 • מה שכן, צריך לזכור – סיאטל כמעט תמיד פותחת את העונה חלש וגם היא הפסידה משחק שמיני ברציפות בגרין ביי. כך שעדיין אין צורך להכנס לפאניקה בנורת'ווסט
 • הזכרתי את הג'איינטס, אז אין ספק שגם שם יש בעיות של אופנסיב ליין, במיוחד בלפט טאקל. לאיליי היה מעט מאוד זמן לזרוק ולכן ראינו כמות גדולה מאוד מסירות קצרות ומעט מאוד מסירות עומק. סיבה נוספת וברורה לכך היא החסרון של אודל בקהאם. החסרון שלו זאת אבידה כפולה לג'איינטס – לא רק שהוא מטרה אדירה, גם בעומק וגם במסירות קצרות שאותן הוא יכול להפוך לרווח גדול – הוא גם מהווה מטרה להגנה שצריכה כמעט תמיד לשים עליו שמירה כפולה, מה שמרווח את המשחק גם למשחק הריצה (הסייפטי יכול להיות הרבה יותר קרוב לקו) וגם לשאר הרסיברים. בלעדיו, ועם קו התקפה רעוע, איליי באמת חסר אונים.
 • צריך גם לומר שנראה שאיליי פשוט לא סומך על אף אחד בהתקפה שלו. התיאום בינו לבין ברנדון מארשל, שהיה אמור להיות שיפור ניכר על ויקטור קרוז אבל היה נון-פקטור לחלוטין במשחק, פשוט לא קיים ואיליי נראה כמפחד למסור כדור ליותר מחמישה יארד קדימה, אפילו כשהקבוצה שלו בפיגור ניכר ברבע הרביעי וחייבת נקודות. דיברתי על זה כבר בשנה שעברה, שההתקפה של מקאדו סירסה במידה רבה את איליי – ק"ב שאף פעם לא התבייש להמר ולזרוק את הכדור עמוק גם כשלא היו לו סיכויים גבוהים – אני חושב שכרגע איליי הוא ק"ב חסר בטחון לחלוטין.
 • ואם החסרון של בקהאם בצד אחד היה קריטי מאוד, הרי הנוכחות של זיק אליוט בצד שני (כזכור, הוא הורחק לשישה משחקים ורק ביום שישי האחרון השופט דחה את ההשעייה כנראה לכל העונה) היתה קריטית לדאלאס. זה נכון שלדאלאס יש קו התקפה אדיר וק"ב מצוין ורסיברים נהדרים וטייט אנד כמו וויטן שתמיד אפשר לסמוך עליו אבל היכולת של אליוט להשיג את השלושה-ארבעה יארדים הנוספים בריצות שלו פשוט נהדרת ועוזרת מאוד לדאלאס להזיז את השרשראות מול הגנה מצוינת בסך הכל. גם היכולת הזאת מכריחה את ההגנה של הג'איינטס להתמקד בו, מה שמונע מהם לנצל את כל סט היכולות שלה.
 • ואת התפיסה של ביזלי מהמשחק הזה כבר ראיתם?

 • הנה נתון שיאהבו לשמוע בקליבלנד – בן רוטליסברגר הוא עכשיו הק"ב שניצח הכי הרבה משחקים באיצטדיון של הבראונס (11 כאלו) –  יותר מכל ק"ב אחר של הבראונס. אאוץ'!
 • שנה שעברה דטרויט היתה בפיגור ברבע הרביעי ב-15 מתוך 16 המשחקים שלה כשהיא מנצחת שמונה מתוכם (שיא ליגה). כמובן, גם היום היא היתה בפיגור ברבע הרביעי – וניצחה את המשחק כשברבע האחרון מאתיו סטאפורד מפרק את ההגנה של אריזונה, שדווקא די הצליחה לשמור עליו (כולל פיק-סיקס ברבע הראשון). מתכון להצלחה זה בטוח לא.
 • אם יש משהו שהליגה החליטה לתת עליו דגש השנה הרי זה קיצור המשחקים שהפכו ארוכים מדי בשנים האחרונות. כרגע, הם רשמו הצלחה נאה כאשר שמונה מהמשחקים המוקדמים נגמרו בפחות משלוש שעות. אני לא בטוח ממה הקיצור נובע – אולי פשוט יוצאים לפחות הפסקות פרסומות, אבל סך הכל המגמה מבורכת.
 • עוד אין לי את מספרי הדגלים מהשבוע אבל יש מצב שגם השופטים תרמו לקיצור של המשחקים. תופעה ששמתי לב אליה גם ביום חמישי במשחק של הפטס וגם בעוד משחקים ביום ראשון זה שהשופטים נתנו להגנה, במיוחד לקורנרים, לשחק הרבה יותר. משיכות ונגיעות שפעם היו דגל אוטומטי עברו השבוע בלי תגובה מהשופטים. עוד מוקדם לחגוג את תזוזת המטוטלת לצד ההגנה אבל אם המגמה תימשך במחזורים הבאים אולי סוף נקבל ליגה קצת יותר מאוזנת.
 • מה שכן, נתוני הצפיה ממשחק הפתיחה של הפטס-צ'יפס מיום חמישי מראים שמדובר במשחק הפתיחה עם הרייטינג הכי גרוע מאז 2009. שנה שעברה היה את ההסבר של הבחירות שהורידו את הרייטינג, אולי השנה ידברו על זה שסטרימינג לוקח רייטינג מהטלויזיה (מה שכנראה נכון) – אבל בהחלט יכול להיות שאנחנו מתחילים לראות פה מגמה.
 • אחת התחזיות שלי מתחילת העונה היתה שההנגאובר מהסופרבול הולך לשבת חזק על אטלנטה, כמו ששנה קודם הוא ישב על קרולינה. הן אמנם הפסידו בצורה שונה לחלוטין אבל ההשפעה הפסיכולוגית של זה (וגם – חזרה מסוימת לממוצע אחרי עונת שיא, שדי צפויה) עשויה להשפיע על תחילת העונה בצורה שלילית. למזלה של אטלנטה, שיקגו היא קבוצה עם יותר מדי פגמים והמון חוסר מזל ולכן היא לא ידעה לנצל את מה שהפלקונס נתנו, וכך נמנעה מהם פתיחת העונה הבעייתית של קרולינה, פתיחה ממנה היא לא הצליחה להתאושש.
 • לא ממש קשור לפוטבול, אבל ברצינות – המשך לויל אנד גרייס זה באמת מה שהעולם צריך?
 • קל מאוד לרדת על טומי סאבג' ביוסטון אבל כשקו ההתקפה שלך נראה כמו כלום, שום ק"ב לא יעזור.
 • וכן, אין שום סיבה שטומי סאבג' יהיה פותח בליגה. גם לא סקוט טולזיאן. אתם יכולים לחשוב מה שאתם רוצים על המחאה של קפרניק והאם זה לגיטימי שבעלים ירצו או לא ירצו את העול הזה מול הקהל שלהם, אבל בחייאת – אל תספרו לי שאין לו מקום בליגה כי הוא "לא מספיק טוב".
 • לפני שאתם רצים להתלהב מג'קסונוויל, אני רוצה להזכיר לכם – בלייק בורטלס עדיין פותח אצלם. מה שכן, אני אוהב מאוד את ההגנה שהם בנו ובכלל – דאג מארון מאמן טוב. עדיין, בלייק בורטלס וזה.
 • ק"ב שמאוד כיף לצפות בו זה קרסון וונץ, שחקן שיגרום לך לצעוק וואו לפחות פעם-פעמיים במשחק, כמו שתראו בט"ד פה למטה. הבעיה עם וונץ שהיילייט זה נחמד אבל זה לא דרך לבנות קריירה מנצחת. כלומר, אם אתה לא ארון רוג'רס או ברט פארב. ו-וונץ עדיין לא יציב מספיק (ראה ערך הפיק סיקס שלו) כדי להיות משהו שקרוב לזה. קבלת החלטות טובה זה הבסיס לק"ב טוב וזה המקום שבו חייבים לעבוד איתו שם בפילי.

 • הנה הרייטינג של אנדי דלתון בשנים שלו בליגה: 80, 87, 88, 83, 106, 91. התחושה לגבי דלטון ב-2015 – זאת העונה של ה-106 – היתה שהוא סוף סוף עושה את קפיצת המדרגה שכולם ציפו לה. לצערו, העונה המצוינת הזאת נגמרה בפציעה ממש על סף הפלייאוף ושלחה את סינסי הביתה אחרי משחק אחד בלבד. אבל היתה ציפיה שהוא ימשיך לתפקד ברמה הזאת, מה שלא ממש קרה. שנה שעברה היו חסרים לו מרבית העונה גם גרין וגם אייפרט אז אפשר לתת לו הנחה אבל אחרי הביצועים שלו ביום ראשון אפשר אולי להתחיל לחשוב ש-2015 היתה סוג של חריגה סטטיסטית? מתי יבינו בסינסי שדלתון (וכנראה גם לא מרווין לואיס) לא יוביל אותם לארץ המובטחת?
 • שתי הקבוצות של ניו יורק היום ביחד – 15 נקודות (היאנקיז, דרך אגב, שמו 16 ראנס. אז אולי לא הכל רע שם)
 • נכון סינסי נגד יוסטון ביום חמישי הקרוב ממש מרגש אתכם?
 • אני צופה בספורט סנטר של ESPN כבר שנים וזאת הפעם הראשונה שיש ספורט סנטר של ESPN בלי הסיכום של כריס ברמן. במשך שנים הרגשתי שהוא נהיה מאוס עם משחקי המילים שלו והשטויות שהיה עושה, אבל מודה – הוא היה קצת חסר לי הפעם.
גדולי הדור - דן ברקאי
נורא לתפארת

101 Comments

NoOne 11 בספטמבר 2017

הסיבה למשחקים יותר קצרים היא שה NFL יחד עם רשתות השידור וויתרו על הפסקת פרסומות אחת אבל משמעותית.
עד שנה שעברה אחרי כל סקור היה פרסומות , היו עושים את הקיקאופ ואז עוד פרסומות והשנה לא עושים הפסקה אחרי הקיקאופ וישר עוברים להתקפה.

אם אנדרו לאק לא חוזר הג'טס והקולטס הן הקבוצות המובילות לקבל את הבחירה הראשונה בדראפט.
הג'טס אולי ינצחו משחק אחד השנה והקולטס לא ינצחו אף משחק אם לאק פצוע.
אחרי שראיתי שבועיים של סאם דארנולד וג'וש רוזן כל הפסד הוא משובח , חששתי במחצית שהג'טס איכשהוא ינצחו את באפלו (קבוצה איומה) אבל אז נזכרתי שיש את טוד בולס וג'וש מק קלאון ונרגעתי

מה צריך את קיפרניק ? עוד ק"ב אפס שיפסיד משחקים, אז עכשיו מפסידים משחקים בלי קרקס קיפרניק בתקשורת.

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

באמת התלהבת מרוזן? אני ממש לא נפלתי

NoOne 11 בספטמבר 2017

לא רק שהתלהבתי יש מצב שאני מעדיף אותו על דארנולד בגלל שאני חושב שהיד שלו יותר מתאימה לרוחות של האיסט קוסט וניו ג'רזי בעיקר.
דארנולד אם יגיע לקבוצה עם דום או בווסט קוסט יהיה מאט ראיין משופר אבל במגרש פתוח בחורף באיסט קוסט אני לא יודע.
רוזן הוא אש , יש לו יד של ממותה וביצים של שור אבל לא סתם שור , שור שהולך ומזיין גם את הפרות של השכנים.

USC כבר לא משחקים פרו סטייל אופנס , מה שעושה את החיים של דארנולד הרבה יותר קלים.
לעומת זאת רוזן לוקח את הפוטבול אנדר סנטר , משחק פלייאקשן כמו שצריך, סורק את כל המגרש ומחפש את השחקן הפתוח .
הדבר המשעשע שאין סיכוי שרוזן יהיה בג'טס , אחרי כל הדברים שהוא הוציא לתקשורת כאן בלוס אנג'לס נגד טראמפ אז לא נראה לי שהמינוי של דונלד טראמפ לשגריר ב-בריטניה יקח את ג'וש רוזן לקבוצה שלו.

Maldini 11 בספטמבר 2017

אני עדיין על העגלה של דארנולד. הוא ממש מזכיר לי את ג'יימיס, אם כי השיחרור שלו הרבה פחות טוב ויצטרכו לעבוד איתו על זה כי כרגע זה נראה כמו שיכפול של בורטלס וכולנו יודעים איך זה נראה מבחינת דיוק ב-NFL. מבחינת השיטה תלוי מאוד לאן הוא יגיע, מאמנים צעירים עם ראש פתוח כמו בייבי שאנהאן/גייס/מקוויי יתאימו את עצמם עם כל ה-RPO והמערכים שהוא מריץ ב-USC, שלושתם גם ככה עושים את זה עבור ה-QB's שלהם כבר כמה שנים כי זה מפשט מאוד את ה-reads והזריקות. אנשים צריכים להתחיל להשלים עם זה שהימים של הפייטון מאנינג'ס ואנדרו לאק'ס בדרך המהירה לעבור מהעולם, QB's צעירים כבר לא מאומנים בצורה הזו

ואגב אני לא אתפלא אם גם למאר ג'קסון ייכנס למיקס בקרוב מאוד, אף אחד לא מדבר עליו כי הוא שחור ומזכיר את מייק ויק אבל השיחרור שלו לא רע ויש לו אחלה זיפ במסירות. הבעיה הגדולה איתו היא המבנה הדקיק של הרגליים. אם הוא יחזק אותם ויעלה קצת מסת שריר אני חושב שיש לו צ'אנס לסיבוב ראשון ומעלה

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

איך אנשים עדיין עפים על ק"בים מהפאק 12 – נשגב מבינתי. חטיבה בלי הגנות שכולם שם שמים מספרים. אוסווילר היה שם קב מצוין. מאז קארסון פאלמר קבים מ-usc היו כשלון אחר כשלון במקצוענים.

שי אורן 11 בספטמבר 2017

ואת מרקוס מריוטה

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

מאריוטה עוד לא לקח קבוצה לפלייאוף, בוא לא נתחיל למצוץ לו עדיין, כן?

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

אם רוצים דוגמא, אז דווקא אנדרו לאק דוגמא טובה. עדיין, קבים מ-usc הם אוברייטד באופן כללי

שי אורן 11 בספטמבר 2017

איזה QB שנבחר בדראפט איתו או אחריו כן לקח?

Maldini 11 בספטמבר 2017

באיזו חטיבה כן משחקים הגנה חוץ מה-SEC (וגם היא רחוקה מלהיות מה שהייתה פעם)? בסופו של דבר כל מקרה לגופו וזה שאחוז ה-QB המוצלחים מהפאק 12 וUSC נמוך לא אומר כלום. המאמנים מתחלפים, השיטה משתנה, איכות הצוות המסייע משתנה.

כשחושבים בצורה המקובעת הזו מפספסים כישרון כמו דאק פרסקוט שנחשב לטים טיבו שחור בגלל ששיחק בהתקפת אולטרה SPREAD בלי לקרוא הגנות ולהתבסס רק על היכולת האתלטית שלו או קארסון וונץ כי ב-FCS התחרות חלשה מדי, זה לא דומה בכלל ל-JT בארט שמסריח כל שבוע מול 100 אלף איש

עידו 11 בספטמבר 2017

כריס ברמן נפטר או משהו? אני מחבב אותו

נתי 11 בספטמבר 2017

חס ושלום… פרש בסופרבול

עידו 12 בספטמבר 2017

לא ידעתי… מבאס אבל שמח שהוא חי

אלון3131 11 בספטמבר 2017

כמובן שמאוד נהנתי, ופוטבול איס בקקקק.

אבל… המשחקים המוקדמים לפחות היו ברמה יחסית נמוכה, הרגיש שכל הקבוצות כמעט(אולי חוץ מאוקלנד ודטרויט) נראו חלודות מאוד, גם המנצחות.

ומעל כל זה בלט שיש כרגע המון ק"ב פותחים חלשים בליגה הזאת. ואלו שמות : טום סאבג', סקוט טולזין, ג'וש מקוהן, הק"ב של שיקאגו שדווקא היה סביר, קאזינס היה זוועה, דלתון עוד יותר מזוועה, פאלקו נראה כבר כמו צל של מה שהוא היה פעם וגם קרסון פאלמר משמעותית פחות טוב. נקווה שיהיו חבר'ה צעירים שיפרצו וחבר'ה צעירים כמו מריוטה ווינסטון וונץ גוף פרסקוט ואחרים שבאמת יתקדמו ויהפכו לק"ב טובים. כי אי אפשר להתבסס על בריידי בריז רוג'רס וביג בן לעד.

אלון3131 11 בספטמבר 2017

אה ואיזה כיף שהנו האדל חזר!

Maldini 11 בספטמבר 2017

לא הבנתי למה כתבת שאין סיבה שטומי סאבאג' יהיה פותח בליגה. בילי QB GURU אובראיין הסביר לי שהוא QB מצויין ושהוא מאמין בו, בדיוק כמו בפעמים הקודמות שהוא הסביר לי שבראיין הוייר וראיין מאלט QB's טובים ומדוייקים והעולם פשוט לא יודע את זה עדיין (ציטוט מדוייק מהארד נוקס)

מי אתה שתטיל ספק ביכולות האימון וזיהוי הכישרון של בילי אובראיין? מי אתה שתדרוך על שאול מופז?

יוסטון היא ביי פאר הקבוצה האהובה עליי בליגה, כל שבוע שני מגיעה התבזות מטורפת וכולם שותקים כי זה ה-QB שאשם ולא הגאון ההתקפי שבחר אותו בפינצטה, לפני שנתיים אני זוכר תבוסה של 50 הפרש במיאמי, שנה שעברה הם חטפו 30 הפרש ופאקינג שאטאאוט מול המחליף של המחליף של בריידי, השנה הום אופנר מול הקרקס המעופף של בלייק בורטלס ושות' והם בקושי עוברים את המידפילד

איזה מזל שתמיד אפשר להחליף QB במחצית ולאמן בדיוויז'ן עם צ'אק פגאנו וגאס בראדלי, כל מה שצריך בליגה המטומטמת הזאת זה להשתחל בדרך נס שלא קשורה אליך בכלל לפלייאוף ואתה חסין ל3-4 שנים לפחות

NoOne 11 בספטמבר 2017

לא מבין מה אתה מבזבז את הזמן שלך על אידיוט שיפוטר בסוף השנה.
אתה צריך להתרכז בגאון שבחר בדראפטים האחרונים את ברוק אוסווילר, ויין סימיאן ופקסטון לינץ', זה שלישיה לפנתאון.
ואז הלך ומינה נהג אוטובוס להיות מאמן ראשי.

Maldini 11 בספטמבר 2017

סימיאן זאת הבחירת דראפט הכי מוצלחת בהיסטוריה של הליגה אחרי בריידי, אם הוא היה נבחר בסיבוב 1 ומראה את אותה יכולת אז כל הדיבור עליו היה שונה, ולא כי הוא כזה תותח ומבטיח, אלא פשוט כי הוא SERVICEABLE בהנחה שההגנה טובה ומשחק הריצה מספיק חזק (בדנבר היה לו רק 50% מזה בעונה שעברה). הוא אלכס סמית לעניים שזה רחוק מלהיות שוס אבל משהו שאפשר לעבוד איתו יחסית בליגה שבה פותחים לך טולזינים ומקאונים וגלנונים

לינץ' ואוזוויילר באסטים מהדהדים, אין ספק, וואטאבר, swing and a miss כמו שאומרים, לא משהו שלא קרה או יקרה בליגה הזו לעולם, מי כמו אוהדי ג'טס יודעים זאת

שי אורן 11 בספטמבר 2017

קצת מוקדם לקבוע לגבי לינץ'. כבר כשנבחר אמרו שהוא לא בשל.

Maldini 11 בספטמבר 2017

לא מוקדם בכלל, אין לו את זה, הוא לא מסוגל לעמוד שנייה בפוקט ולייצב את הרגליים וזה לא משהו שלומדים, או שיש לך את ה-POISE או שאין לך, ולו אין

מה שכן יש לו זה גובה וזרוע חזקה ואפילו מוביליות והוא גם לבן אז שילוב של כל אלה אוטומטית עושים אותך 1st round פרוספקט בליגה הפרימיטיבית הזאת.

שי אורן 11 בספטמבר 2017

יד מספיק חזקה וגובה יכולים לחפות על עבודת רגליים, כמו שיודע כל מי שראה את פלאקו הרבה

NoOne 11 בספטמבר 2017

אם סימיאן הק"ב שלך לא תגיע לשום מקום.
הבעיה לא עם טעויות או באסטס, זה קורה לכולם.
הבעיה היא שלא מזהים את הטעויות ומבזבזים שנה אחר שנה בדרך לשום מקום.
אני לא צריך עוד שנה לדעת שהאקנברג זה באסט.
אם אתה לא מצליח במחנה אימונים להיות יותר טוב מסימיאן או ג'וש מק קלאון אז אתה באסט.
לזרוק לפח ולהתקדם הלאה

Maldini 11 בספטמבר 2017

לא מתווכח איתך, אבל ספציפית סימיאן הוא לא בחירה גרועה אלא מצויינת, הוא הולך להיות הבקאפ הכי טוב בליגה ל-10+ שנים הבאות (בניגוד לכל היצורים שמשתמשים בהגדרה הזו עבורם כמו מאט בארקלי ומארק סאנצ'ז במקרה שלו זה באמת נכון)

אני חושב שאלוויי היה צריך לעשות מהלך אגרסיבי על טוני רומו אבל כמו הסוחר מכוניות משומשות שהוא הוא ניסה לסחוט ולסחוט ולסחוט את הלימון (לא הסכים לשלוח עבורו בחירת דראפט כמו שג'רי רצה) עד שלרומו נשבר והוא לקח את ההצעה של CBS

מאותו רגע הוא ודנבר עשו הכל כדי לתת ללינץ' את הכלים הטובים ביותר להצליח, הוציאו כסף על מייק מק'וי וביל מוסגרייב (אני אתפלא מאוד אם הם לא צוות האימון ההתקפי היקר בליגה), נתנו לו את כל ה-REPS הראשונים בפרי סיזן ולא הפסיקו לתדרך את כל כתבי החצר נגד סימיאן ובעד לינץ', אבל בפרי סיזן האמת התגלתה ולא נשארה ברירה יותר.

אני אתפלא מאוד אם הסיפור של לינץ' בדנבר לא גמור אחרי הקיץ הזה, מה שיותר מטריד זה שלאלוויי אין מושג לזהות כישרון בעמדה והוא כמו כל שאר הפרימיטיבים המגעילים שמסתכלים רק על נתונים פיזיים ושטויות כמו מאזן ניצחונות ל-QB.

ההעדפה של ג'וזף על פני בייבי שאנהאן זה המחדל האמיתי ומה שגמר לדנבר סופית את הסיפור כקונטנדרית וקבוצת טופ 5 ב-AFC

אלון3131 11 בספטמבר 2017

מסכים. אנחנו לא בשנות ה90 שק"ב היו מחכים בצד.

תראה את ראסל ווילסון, ק"ב שהגיע בדראפט והיה אמור להיות מחליף של מאט פלין, אבל מה כבר במחנה אימונים ראו סיאטל מה יש להם ביד והעיפו את מאט פלין כמה שיותר מהר.

jhkj 15 בספטמבר 2017

אתה שוכח שאותה קבוצה לקחה אליפות עם קוורטרבק פחות טוב מסימיאן, פייטון מאנינג של אותה שנה. סימיאן נכנס לאותו תפקיד ועד כה הוא עושה אותו יופי, ועם סי ג'יי אנדרסון לא היה נפצע הם גם היו בפלייאוף שנה שעברה

jhkj 15 בספטמבר 2017

ברוק אוסוויילר בסדר בברונקוס, סימיאן בסדר גמור וממלא את תפקידו שלא להפריע להגנה יופי, והבחור הזה גם הביא פייטון, סנדרס, דקר, ווקר, וורד, טליב, דמרקוס וור והרבה אחרים. לא כל קבוצה הייתה שורדת פרישה של הקוורטרבק שלה כמו הברונקוס וזה נטו בזכותו. היכולת שלו בטריידים ובשחקנים החופשיים מפצה על בחירות דרא]ט פחות טובות אם כי היו להם גם כמה לא רעות בכלל כמו שיין ריי

יובל 11 בספטמבר 2017

הטעות של פגאנו היא כי מבחינתו העונה תתחיל רק במחזור החמישי נגד הניינרס כשלאק ( כנראה) יחזור.
עד אז יש עוד 3 משחקים להפסיד, כולל טוילט בול נגד קליבלנד ושבירת שיא ההפרש נגד סיאטל בחוץ.
יש למה לחכות.

סמיר זמפיר 11 בספטמבר 2017

סיאטל היא גרסאת הפוטבול של מאחורה נראת מיליון דולר מקדימה היא חייבת לי שקל. לטום קייבל יש רעיונות מוזרים לגבי הפרסונל של קו ההתקפה. מבחירות בדראפט ועד פרי אייג'נטס. בסוף יביא איזה גבוה לטבי מהיורובאסקט לשמור על ווילסון. כשאומרים עליו שהוא חושב מחוץ לקופסא מתכוונים מחוץ לקופסאת הפוטבול?

גם באימונים לא נראה שהם עושים משו שם חוץ מללמוד איך ללכת אחורה. שנתיים שהם כושלים קשות שם. לרוב זה נגמר בהולדינג ודגל, השנה בלי דגלים זה נראה ככה, ההגנה של גרין ביי נראתה עילית. ההתקפה של סיאטל נראתה כמו נצרת עילית. כמעט כל דאון הסתיים בחדירה של הקו לעבר ווילסון.

גם מעמדו של המתאם ההתקפי צריך להתחיל להדרדר. ספר המשחק שלו נראה כמו ספר ילדים. קצר וכלום לא קורה בו ממש.

כל כך מבאס שההגנה הזו, שעושה כבר שנים כל שבוע ניסים נפלאות קסמים וחזיונות לא מקבלת שום תמיכה התקפית על מאמציהם הכבירים. התקפה בינונית מינוס ואנחנו מנצחים אתמול. נראו כמו קבוצה מהתיכון. תיכון של חנונים.

כמובן ששופטים, למבו רודג'רס. תורידו לפחות בין 7-14 נק' עוד בעליות לוויסקונסן. אפילו אייקמן אמר.

NoOne 11 בספטמבר 2017

כל הכסף הלך על ההגנה .
תומאס, שרמן, צ'אנסלור, בנט ועוד לכולם יש חוזים גדולים שסותמים את התקרה אז אין כסף ל OL

Maldini 11 בספטמבר 2017

איזה אופנסיב ליינמנים תותחים הסתובבו בשוק בשנים האחרונות שכסף היה מביא ופותר את הבעיה הזו? כל ליינמן ששווה משהו בכלל לא מגיע לפרי אייג'נסי בשנים האחרונות וקבוצות נשארות עם דחלילם כמו מאט קליל, ראסל אוקונג ובובי מאסי

הבעיה של סיאטל ב-OL לא ייחודית לה אלא מכה בכל הליגה ונובעת מכל הסיבות החרושות. לזכותם ייאמר שבניגוד לרוב הקבוצות (ג'איינטס נניח שהרגישו דחיפות לקחת צעצוע נוצץ כמו אוון אינגרם בסיבוב ראשון במקום ליינמן, אינדיאנפוליס בעידן גריגסון) הם כן השקיעו בחירות גבוהות בדראפט (איפדי, פוסיק, אודיהמבו). ממה שקראתי מאוהדים שלהם שאני מחזיק מהם הבעיה היא טום קייבל שבוחר אותם ספציפית למרות שאין לו מושג וממשיך לקבל את האשראי בגלל שהוא BFF של קארול

בסופו של דבר הכל מתנקז לקואוצ'ינג' בליגה הזאת. סקארנקייה הקונסיליירי הוא דוגמה חיה לכך. תוך שנה הוא הפך JOURNEYMAN כמו מרקוס קאנון לטופ 10 טאקל, החזיר את סולדר מהקבר ובחר בפינצטה את ג'ו טוני.

לסיאטל ולשאר קבוצות הליגה אין סקארנקיה. זאת הבעיה שלהן.

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

אני תמיד תוהה על זה – כמה כבר זה מסובך לאמן אופנסיב ליין? אין איזה טכניקות חדשות, זאת לא עמדה עם יותר מדי אופציות. למה יש כל כך מעט מאמני אופנסיב ליין טובים?

Maldini 12 בספטמבר 2017

אם ניו אינגלנד הרגישו צורך להחזיר בן אדם בן 70 מפרישה אני מניח שזה מסובך

ה-SPREAD לאט לאט הולכת ומזיינת כל חלקה טובה בפוטבול, אנשים חושבים שרק איכות ה-QB's הולכת ויורדת אבל זה קורה גם עם ליינמנים כי כל מה שהשיטה הזו דורשת מהם זה תנועה ואתלטיות, לא מלמדים אותם כמעט להשתמש בידיים או לבסס את עצמם.

ואז הם מגיעים ל-NFL ופוגשים את וון מילר וקאליל מאק בזמן שמותר להם להתאמן עם FULL PADS רק פעם בשבוע…

סמיר זמפיר 11 בספטמבר 2017

נכון, ובשנתיים של הסופרבול רובם היו על חוזי רוקי מסיבובים מאוחרים יחסית. אז השקיעו וקייבל נראה כמו בוס.

הוא הבטיח לקארול שאפשר לעשות טרייד על מקס אונגר ושהוא יכול לבנות לו קו זול בלעדיו. מאז, השמירה על ווילסון התדרדרה. שמירה על הרץ הייתה ככה ככה. אתמול היא הייתה ככה.

לאורך השנים הם ויתרו על חיזוק גם כשהיו אפשרויות זולות וטובות. בדראפט, כשנתנו לו לבחור לקו בסיבוב גבוה, הוא בחר אקזוטי, התאהב במילה גריט יותר מדי, וניסה להדביק כשרון איפה שיש רק גוף.

הכשלים שם הם בטכניקה ובהבנת המשחק. השארנו כוכבים מוכחים על הלוח שנה אחר שנה, כשזה העמדה היחידה בה היו צריכים להשתפר.

השנה ניסו קצת אחרת והביאו את ג'וקל בקצת כסף, עם אפסייד גדול וסיכוי לכך קטן. מדהים שזה השקעה נורמלית עבורם.

בינתיים הכשלון הזה, לצד ההגנה הבלתי נגמרת, מתחיל להראות על הגב שלו ושל באבל.

NoOne 11 בספטמבר 2017

ג'יימס קארפנטר הוא גארד מצוין שנתנו לו ללכת לכסף של הג'טס כי קייבל אמר להם שהוא יביא מישהו באותה רמה בזול.

7even 11 בספטמבר 2017

זמפיר….ענק כהרגלך…
וככ נכון.
פשעממה שהולך הם ההגנה על ווילסון. פשוט פשע

שי אורן 11 בספטמבר 2017

דולטון QB טוב, אבל אתמול נתקל בהגנה רוצחת

דור 11 בספטמבר 2017

87.7
80.9
91
92.2
99.1
89.6
93.9
89
117.1
זה הרייטינג של ריאן בקריירה. חריגות סטטיסטיות קורות, בדיוק כמו עם דלתון. הוא יותר טוב מדלתון אז הוא יחזור לאזור של 90 פלוס אבל אין מצב לעונה כמו שנה שעברה

שי אורן 11 בספטמבר 2017

וזה כשיש לו את ה TE התופס הטוב בכל הזמנים ואת ה WR הטוב בליגה

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

אני מסכים

אלון3131 11 בספטמבר 2017

סליחה על הבוטות אבל ק"ב רייטינג זה סטטיסטיקה שהיא חרטא.

הינה דוגמית של פייטון מאנינג.

99
121
104
101
98
95
100
92

2003-2010

הייתה לו חריגה סטטיסטית באותה עונה אגדית ב2004, שההתקפה של הקולטס הייתה על גבול השלמות מכל הבחינות(קו התקפה, תופסים ומשחק ריצה). מישהו יכול להגיד שמאנינג היה פחות טוב ב2006-2009 מאשר 2004? הוא הוסיף 2 MVP ו2 סופרבולס(הגעה למשחק לא זכיות) והיה בשיאו.

אני לא אומר שמאט ראיין לא בהכרח יחלש השנה לעומת שנה שעברה, אבל גם אם הוא יתן העונה רייטינג של 96 נגיד ואטלנטה יסיימו עם איזה מאזן 10-6 ופלייאוף(משחקים בבית קשה) זה לא אומר שהוא נתן עונה פחות טובה.

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

סופרבול הוא חסר משמעות – מה שקורה בפלייאוף לא קשור למה שקורה במהלך העונה. בריידי הביא mvp פעמיים – בשתי העונות האלו הוא דווקא לא לקח סופרבול.
הרייטינג זה ממש לא חרטא, הוא נותן אינדיקציה לא רעה לאיכות של קב. הוא לא מספר את כל הסיפור אבל אפשר לראות שפייטון מסתובב בקריירה מסביב ל-100, ראיין מסביב ל-90 ודלתון למטה מזה, בערך 85.
אם הקב רייטינג שלך הוא בממוצע 100 – אתה מועמד מצוין להול אוף פיים

ב"פ 11 בספטמבר 2017

אין שום שחקן שק"ב רייטינג שלו בכל הקריירה היא 100. לארון רודג'רז יש סיכוי לפרוש אם המספר הזה אם הקריירה שלו תהיה יציבה. אם תום בריידי ימשיך לעוד 3 עונות אם 105-110 רייטינג הוא גם יצליח להגיע לשם, אבל אני לא רואה את זה קורה

אלון3131 11 בספטמבר 2017

כן 100 זה פסיכי, מאנינג אם אתה מוריד את העונה האחרונה ואת עונת הרוקי שהן חרגיות סטטיסטיות גדולות(רייטינג של 70 בשתיהן) הוא ב99.4 ומדובר על פאקינג פייטון מאנינג.

דור 11 בספטמבר 2017

נתת דוגמה שמחזקת את מה שכתבתי על ריאן.
הרצפה של פייטון הרבה יותר גבוהה משל ריאן והוא ק"ב הרבה יותר טוב אבל עדיין 2004 הייתה חריגה.
כמו שמאנינג היה מעולה כל הקריירה עם עונה אחת או שתיים סופר מעולות ככה גם ריאן, ק"ב טוב עם עונה אחת מעולה. אותו דבר בדיוק רק עם שיפט של בערך 10 נקודות רייטניג. אם כבר אז הראת שהרייטנג עובד

אלון3131 11 בספטמבר 2017

פספסת מה שכתבתי.

דווקא 2004 לא הייתה הסופר מעולה שלו, כלומר הוא היה מעולה אבל הוא נהנה ממערכת התקפית מושלמת סביבו עם רסיברים אגדיים בשיאם.

אם כבר 2008-2009 עם רסיברים קצת פחות טובים וקו התקפה הרבה פחות טוב ומאמן הרבה פחות טוב הוא הוביל את הקולטס לעונות מעולות לא פחות ואפילו יותר בלי קשר לחריגה סטטיסטית ואז נתן את העונות הסופר מעולות שלו. יכול להיות שראיין עונה שעברה נתן עונה חריגה גם סטטיסטית וגם מבחינת יכולת, אבל לא בהכרח.

Berkut 14 בספטמבר 2017

תקשיבו.
אלכס סמית האגדה היה עם הרייטינג של 104 בעונת 2012 – עונה שלהזכירכם באמצע שלה איבד את מקומו בהרכב, לקפרניק.
זה כל מה שצריך להבין על הרייטינג.

נתי 11 בספטמבר 2017

יש מצב לתמצית הסיפור של מה שהולך עם אליוט? לא הצלחתי להבין…

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

הוא הואשם בתקיפה של חברה שלו. אם אני זוכר נכון, לא הוגש כתב אישום נגדו. הליגה החליטה להשעות אותו לשישה משחקים. הוא הגיש ערעור והערעור נדחה. הוא פנה לבית משפט בטענה שההליך לא היה תקין ושופט החליט לשמוע את הטיעון שלו ובינתיים הקפיא את ההשעיה.
זה לא פעם ראשונה שזה קורה, גם עם בריידי קרה דבר דומה, ההשעיה נדחתה ובסוף בית המשפט פסק לטובת הליגה (אחרי ערעור של הליגה על פסיקה בערכאה נמוכה יותר לטובת בריידי). באופן כללי הניהול של הליגה את כל הנושא של טיפול משמעתי הוא איום ונורא. הם לא מצליחים לעשות דבר אחד כמו שצריך. ובכלל- כל הקרבות האלו זה קרבות על כח בין השחקנים לבעלים.

נתי 11 בספטמבר 2017

תודה!

ניר לוי 11 בספטמבר 2017

אני הימרתי על הסיפור הזה ולקחתי אותו בסוף סיבוב שני בפנטזי. אם באמת ההשעייה תידחה או תקוצר עשיתי יופי של עסקה ויש לי את אודל ואותו בהרכב.

רענן 11 בספטמבר 2017

כיף שהליגה והסיכומים חזרו .
וונץ הוא שחקן מבדר , כזה ששווה לקנות כרטיס כדי לראות אותו – אבל לא בקבוצה שלך
הארבו אמר בסיכום שפלאקו שיחק על פי התכנית שהוכנה מראש בחצי כוח , ולא לשכוח שלא שיחק אף דקה בקדם עונה. בכל מקרה תודה שלא התייחסת לעורבים בסיכום, סתם ניצחו בחוץ בתוך הבית על האפס משחק שכל התחזיות בארץ ובארה"ב נתנו אותו לסינסי

שי אורן 11 בספטמבר 2017

ששששש…
אנחנו הכי אוהבים כשלא סופרים אותנו.

החטיפה של ג'ימי סמית על גרין – פרייסלס

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

התייחסתי בעיקר למשחקים שראיתי, בלי פולניות בבקשה

שי אורן 11 בספטמבר 2017

דיברת על דולטון

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

שום דבר על מה שהוא עשה במשחק הזה. יו, אתם פולנים. נעשה לכם כמו שאני עושה לילדים שלי – כל מי שמתלונן על זה שלא כתבתי על הקבוצה שלו לא מקבל התייחסות לקבוצה שלו בשבועיים הבאים

שי אורן 11 בספטמבר 2017

כל עוד נותנים shut outs? שלא תכתוב עלינו עד לסופרבול מצידי

כח הגברה 11 בספטמבר 2017

בסוף בסוף, עם כל האינטילגנציה, עם כל מה שקראנו ושמענו ולמדנו, עם כל הנסיון שצברנו – יש לנו רק שתי שיטות להתמודדות עם הילדים – שוחד ואיומים.
כשיש לי כח, אני נותן לילדים הזדמנות לבחור בשוחד לפני שאני עובר לאיומים. לרוב אין לי כח…

רענן 11 בספטמבר 2017

1. אנחנו פולנים
2. רציני ואחראי לכתוב רק על משחקים שראית
3. מוקדם מידי למסקנות ( למרות שגם בקדם עונה ההגנה של הרייבנס שיחקה טוב )
4. לעניין -דיברו פה על מאמנים , הרייבנס באו עם תוכנית משחק שנועדה להסתיר את פלאקו , משחק איטי , שליטה בשעון , ריצה , בחירת זריקות קפדנית , הוא זרק רק 17 פעם (דלתון 31 )לעומת וניסיונות ריצה 42 (סינסי 22) 157 יארד על הקרקע לעומת 111 באוויר , 34 דקות שליטה בשעון , זוהי תוכנית משחק ! וסליחתכם שהיה גם ביצוע

49ers 11 בספטמבר 2017

מעולה! לא כתבת על הניינרס… :)

עידו ג. 11 בספטמבר 2017

אין לכם בעיה להשוויץ בשאטאאוט אבל לדבר על הביזיון של הפאנט ממיד-פילד, זה אסור?
תנו לו לבעוט!

נתי 11 בספטמבר 2017

יכול להיות שהם עוד ישתפרו, אבל הדיווחים שיצאו מסיאטל בתקופה האחרונה היו שהם מאוד מרוצים מהשינוי בקו ההתקפה ומצפים לשיפור רב שם.
רק אומר

ניינר/ווריור 11 בספטמבר 2017

טוב, לא לפוטבול הזה פיללנו אבל מחזור ראשון אז נבלע את הזוועה הזו. הולכת להיות תחרות קשה על הקבוצה הכי מסריחה בליגה

כח הגברה 11 בספטמבר 2017

אתה מריח תחרות על התואר, אני מבין.

Maldini 11 בספטמבר 2017

זה רק יילך ויידרדר כי זו רמת האימון בליגה. שלושה חודשים להתכונן ועדיין קיבלת קבוצות שנראו כמו יוסטון והג'איינטס (AKA "קבוצות פלייאוף"). עכשיו הפציעות יתחילו להיערם, מזג אוויר יתחיל להוות פאקטור, טיסות קוסט טו קוסט/טרנס אטלנטיות ויהיו מספיק סיבות למיידופים בליגה למה הקבוצה שלהם הפסידה והסריחה את הדשא.

ב"פ 11 בספטמבר 2017

אני מבין שלא ראית את הג'טס

צחי 11 בספטמבר 2017

זה רק ילך וידרדר כי הרבה מנהלי קבוצות ובעלים רוצים להיות גבוה מאוד בדראפט הקרוב. כל מה שצריך זה להביא פופקורן, להבין שעברנו מדרמה לקומדיה וליהנות מהדרך.

Yavor 11 בספטמבר 2017

עוד לא קראתי הכל.
מהתרשמותי, נראה שאהרון איבד קצת בזריזות. בעבר, הריקודים שלו היו מספיקים כדי להתחמק מהשומרים, ונראה שהפעם תפסו אותו ברגליים יותר מפעם אחת. אלה לא מקרים בהם הוא הופתע והופל, אלא כאלה שהוא ראה (או הרגיש) את המגן וסמך על הזריזות שלו – רק שהפעם היא לא היתה שם מספיק.

פרקש 11 בספטמבר 2017

אחלה סיכום! לא התייחסת לטיריק כהן משיקגו ראיתי את כל המשחק של הברס מול הפלקונס ואולי זה משחק ראשון ואי אפשר לקבוע אבל הוא נראה כמו הדבר האמיתי זריז ברמות מטורפות ובקושי אפשר להוריד אותו לגשר למרות שהוא קטן בקיצור נראה שלטווח ארוך סוף סוף יש לשיקגו משהו.
וגם הביסט מוד חזר לליגה- כמה כיף.

פרקש 11 בספטמבר 2017

ומה עם קצת שמחה לאיד על איך שהג'איינטס נראים?

אריאל גרייזס 11 בספטמבר 2017

שמחה לאיד? אני??

מיקיג' 12 בספטמבר 2017

הייתי נזהר עם ההתלהבות מטייריק. כבר ראינו כמה קטנטנים שבאו והלהיבו שנה או שנתיים ונעלמו להם. יש איזה אחד שניים שהותירו חותם משמעותי. אני אתן לך לנחש איפה הם שיחקו/משחקים/עוברים שיקום.

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2017

יותר מזה, ראינו כמה רצים שהלהיבו משחק ונעלמו. רץ זאת העמדה הכי לא יציבה כנראה, בטח בין הסקיל פוזישן.

מיקיג' 12 בספטמבר 2017

ואללה. צודק. זה קצת ביחס הפוך לרסיברים אולי, שלחלק מהם לוקח זמן ומרגע שהם מתאפסים קריירה ארוכה ויפה.

עידו ג. 11 בספטמבר 2017

אנדי דאלטון = קארסון פאלמר 2.0

7even 11 בספטמבר 2017

איזה כיף שהסיכום חוזר!
הרגיש המון חוסר תיאום במשחקים.
מעל כולם קארסון פאלמר…3 אינטספשנס….ושלושתם אפילו לא לאיזור שהיו בו שחקנים של הקארדס. הזיה.
אתם פשוט חיבים לראות את זה.

איזה כיף שזה חזר!
ואיזה כיף שיש רדזון חינמי באפליקציה:)

ליבי ליבי עם נפגעי ההוריקן ברחבי הסטייטס. הזיה.

נבות 11 בספטמבר 2017

לא ראיתי את שני האינטרספשנס הראשונים אבל השלישי היה לאזור שחקן של אריזונה (אלינגטון?). לראיה הכדור ניתז מאותו שחקן לידיים של שחקן דטרויט.

עידו ג. 11 בספטמבר 2017

אתה מתכוון ממש מאחורי אלינגטון ובניגוד לכיוון התנועה שלו?

נבות 11 בספטמבר 2017

אין ספק שזו הייתה מסירה גרועה ואין לי שום כוונה להגן על פאלמר, אבל "אפילו לא לאיזור שהיו בו שחקנים של הקארדס" זה מוגזם.

7even 11 בספטמבר 2017

טוב נו. 2 לאיזור לא ידוע.
1 לכיוון לא ידוע :)

Kirma der faux 11 בספטמבר 2017

באינטרספשן של קייזר לא היה אף בראון בפריים. ככה עושים את זה נכון.
רותליסברגר גם זרק גרוע, פשוט אנטוניו בראון תופס גם זריקות מחוץ לאיזור החיוג.

7even 12 בספטמבר 2017

פאלמר זרק מחוץ לסטייט, לא מחוץ לאיזור החיוג.

עומר 11 בספטמבר 2017

איזה אפליקציה יש חינם לרדזון?

7even 12 בספטמבר 2017

האפליקציה הרשמית

Amir A 11 בספטמבר 2017

NoOne, איך זה שה NFL יחד עם רשתות השידור וויתרו על הפסקת פרסומות? זה טונה של כסף, לא הולך ברגל.

צחי 11 בספטמבר 2017

השופטים לקחו את הפיקס סיקס של הסיהוקס בצדק, כי חוץ מהפרסונל פאול הם שרקו גם לבלוק אין דה באק. הבלוק הזה היה גם היה, על ארון רודג'רס, בהאסל מצוין שלו שהציל ט"ד.

ב"פ 11 בספטמבר 2017

הבלוק אין דה באק זה הדרך היחידה של רודג'רז לעצור את הט"ד הזה, בגלל שאין מצב שהוא מתקל את הממוטה הזאת גם הוא היה משיג אותו

צחי 11 בספטמבר 2017

זה נכון. והשחקן שעשה את זה מטומטם, כי לרודג'רס לא היה סיכוי. אבל עבירה זו עבירה. ורודג'רס יצא גדול. אפילו כשהוא מסר פיק סיקס

יניב 12 בספטמבר 2017

איך אמר אייבריל שתיקל אותו באותו מהלך " יש שחקנים שחל עליהם הMichael Jordan rule … אמר וצדק, זו הייתה דחיפה קטנה שאפילו לא גרמה לו ליפול.

יניב 12 בספטמבר 2017

ההגנה של הסיהוקס החזיקה את רוג'רס על 0 נקודות במחצית בבית, משהו שלא ראינו כבר 7 שנים, אבל פשוע התעייפה כי הייתה צריכה לבלות על המגרש יותר מדי זמן.
לא יאמן שסיאטל לא משקיעה אפילו קצת בOL, זו הגנה ששווה סופרבול נוסף אחד לפחות.

רוגל 12 בספטמבר 2017

ובצידי הדברים, תצוגת פרשנות של טוני רומו שלא רואים כל יום: https://t.co/YLAko8Or2R

עידו 12 בספטמבר 2017

וואו גורם לי להתפעל מקאובוי…. אכן מרשים

ידיד נפש 12 בספטמבר 2017

מרשים.
מעניין מה יהיה כשפייטון יתחיל לפרשן..
אם רומוצלחת שלא נחשב לקורא הגנות כלכך משובח עושה את זה מה יהיה כשהמלך הבלתי מעורער של האודיובולס יגיע…

יובל 13 בספטמבר 2017

הוא לא הולך לפרשן, אני מעריך שהוא יהיה בפוליטיקה.
עוד כמה שנים תראה אותו רץ לנשיאות על הטיקט הרפובליקני, עם עצירה בקונגרס או בסנאט בדרך.

NoOne 14 בספטמבר 2017

שמעון פרס הבא

קורדל סטיוארט 12 בספטמבר 2017

מה החלופות של מנויי הוט שאיבדו את שידורי פוקס ואין להם ליג פס?

אריאל גרייזס 12 בספטמבר 2017

תחפש nfl streams ברדיט, מצבך יהיה מצוין

7even 12 בספטמבר 2017

1. להתנתק מהוט (היה צריך לקרות הרבה לפני)
2. האינטרנט או האפליקציה הרשמית

קורדל סטיוארט 12 בספטמבר 2017

בתהליך התנתקות,בוחן את האופציות ותוד

קורדל סטיוארט 12 בספטמבר 2017

ה

NoOne 14 בספטמבר 2017

בראין קושינג מושעה בגלל שלקח PED ??
אני בשוק , בראין קושינג? לא מאמין

Comments closed