טריפ רע

קלופ עשה את הדבר הנכון כשהלך על הרכב משני, אבל עכשיו הוא צריך להוציא את הקבוצה מבור עמוק לפני שיהיה מאוחר מדי

היחיד שמעורר תקוות מהיום. רוברטסון

בני עשה לעצמו טובה היום וחסך לו את כאב הלב במשחק היום כשהוא הולך לחתונה במקום. עדיף חור בכיס מאשר חור בלב, כנראה. אז אני אמלא את מקומו לזמן קצר.

תראו – לא מפריע לי להפסיד בגביע הליגה. אני שונא להפסיד אבל יש חלק קטן ממני שאפילו שמח שזה קורה. מפעל אחד פחות לבזבז עליו כוחות בעונה ארוכה מאוד. הייתי שמח שזה יקרה אחרי קרב איתנים לקבוצה באמת טובה, אבל עדיף להפסיד עכשיו מאשר משחק חוזר אחרי הארכה בעוד שבועיים.

וקלופ עשה נכון. לקח פה ושם מהפותחים שלו ונתן הזדמנות לחלק נכבד מהמחליפים. אחרי שסאלח ומאנה שיחקו בכל משחק השנה וסטארידג' שיחק תשעים דקות בשבת, הם היו חייבים לקבל מנוחה. זה טוב כי זה נותן מנוחה לאלו שעבדו קשה, זה טוב כי זה נותן למחליפים זמן משחק וזה טוב כדי שקלופ יידע עם מי הוא יכול ללכת למלחמה בהמשך כשיהיו לו יותר פצועים.

בין אלו שקלופ יכול לסמוך עליהם יש בהחלט את רוברטסון, שלא בפעם הראשונה העונה הראה שיש לו עתיד מזהיר באגף שמאל שלנו, את סולנקי שאמנם לא הצליח להבקיע אבל היה פעיל מאוד והגיע להזדמנויות ואת גומז שהייתי שמח לקבל ממנו עוד דקות בתור בלם על חשבונו של לוברן. בלי קשר לחבר'ה הצעירים, קוטיניו הראה בחצי הראשון שהוא חוזר לכושר ועוד משחק או שניים הוא כבר יהיה קוטיניו שאנחנו מכירים. זאת בהנחה שהוא לא יצא בגלל פציעה, מה שיהיה אסון לא קטן כרגע.

חוץ מכל אלו, האכזבה הכי גדולה הגיעה מגרויץ' שלא הראה כלום במשחק. לא רק יכולת אלא גם מאמץ. מאוקסייד-צ'מברליין הציפיות שלי לא היו גבוהות במיוחד והוא עמד בהן יפה מאוד. אפס אינטיליגנציית משחק. עד היום היה נראה שהרכש של קלופ – כשהוא כן מחליט להוציא את הכסף – הוא ספוט און. מאנה, סאלח, מאטיפ (גם קייטה כשיגיע) – כולם שחקנים מצוינים. אלוהים עדי שאין לי מושג מה הוא מצא בצ'מברליין. גם מפלאנגן אין לי יותר מדי ציפיות אבל זה כן מאכזב לראות אותו לא מסוגל לייצר כלום באגף ימין ולהזכר בגול האדיר שלו נגד טוטנהאם באותו 5-0 ובכלל בתרומה שלו באותה עונה. הוא לא השחקן הראשון ולא האחרון שפציעות הרגו לו את הקריירה, לצערי.

מעבר לכל זה, יש היום מצב ברור לליברפול: היא מתקשה מאוד לשים את הכדור ברשת. במחצית הראשונה, בדיוק כמו בשבת ובדומה לא מעט למשחק מול סיביליה, מגיעים למלא מצבים אבל לא מצליחים להכניס גול. חשוב לומר, זה לא המצב שראינו בשנה שעברה שמגיעים מול קבוצת בונקר ולא מגיעים למצבים בכלל (זה מה שקרה בחצי השני אחרי שקוטיניו יצא. אפס ניסיון מקדימה גורם לתוצאה הזו). אנחנו מגיעים למצבים. גם בשבת, גם היום. הכדור לא נכנס לרשת. האופטימיים יגידו – עניין של מזל. פסימיים יגידו – אין לנו סקורר שמסוגל לשים את הכדור בשער. אין קילר אינסטינקט. האמת מן הסתם איפה שהוא באמצע.

הבעיה היא הרצף שבו ליברפול נמצאת כרגע. ארבעה משחקים ללא ניצחון, מהם שני הפסדים. זה מזכיר במידה רבה את הרצף שהיה לנו באמצע העונה הקודמת. למזלנו, העונה עוד צעירה ויש זמן למצוא פתרונות. אבל אם זה לא יקרה – כדור השלג יתחיל להתגלגל, ואתם יודעים איך ליברפול נראית כשזה קורה, וגם הליגה ואירופה ייברחו לנו. במידה רבה, המשחק בשבת באותו איצטדיון הופך להיות למאסט-ווין. לא בדיוק מצב בריא כשספטמבר עוד לא נגמר אפילו.

יומן אליפות צהובה (13)
מצטייני התשע"ז

34 Comments

פלה קוטי 19 בספטמבר 2017

אפשר להזמין משאית של דעאש שתדרוס אותי?

אריאל גרייזס 19 בספטמבר 2017

אם הייתי אסף הייתי אומר שתדבר עם סאלח

פלה קוטי 19 בספטמבר 2017

בטח גם את זה הוא היה מחמיץ, היה מתנגש בקיר במקום…..

בני תבורי 19 בספטמבר 2017

אתה עם הניק שלך לא הולך לשום מקום, ברור?

ארז 20 בספטמבר 2017

בגלל החג אין לנו משאית עד ראשון, אבל עריפה בכיף. שלח כתובת ונייד והקפד להיות זמין.
שנה טובה :)

Matipool 19 בספטמבר 2017

איך לא הובלנו במחצית 3:0? עשינו מהם צחוק ונראה כאילו אנחנו משחקים נגד ילדים.
מקווה מאד שקוטיניו לא יצא בגלל פציעה כי הכל עבר דרכו.
אני חושב שמאנה לא שיחק בגלל האדום שתקף גם למפעלי הגביע.
אנחנו תלויים כרגע במאנה וסאלח שהם ביי פאר השחקנים הכי טובים שלנו. צ׳מברליין נראה רע ואני חושש שהוא כבר קצת מתבאס על המעבר. אין מצב שהוא יהיה שחקן הרכב.
עצוב על פלאנגן. עצוב על אי היכולת לסדר את ההגנה,. עצוב על אי היכולת להיות קליניים ואפקטיביים ליד השער.
הפכנו להיות ברצלונה לעניים במשחקים האחרונים – שולטים בכדור, מתמסרים בלי הפסקה אבל בלי הקטע הזה של לנצח.
אני בדילמה לגבי זה שעפנו – אף פעם לא עניין אותי גביע הליגה אבל מצד שני צריך כבר איזה תואר ושמחה כלשהי ונראה שהעונה זה יכול היה להגיע רק מגביע הליגה או הגביע האנגלי.
נ.ב. – ננצח אותם בשבת. יאללה יא מוחמד!

מני מסמטת פני 19 בספטמבר 2017

מסכים אם רוב מה שכתבת, אבל לא מצליח להבין מה אתה מוצא ברוברטס, לפחות עפ"י המשחק הזה… ניכר שהוא שחקן די מוגבל, עם רגל שמאל בינונית (לא זוכר ממנו הרמה אחת מוצלחת במשחק הזה) ורגל ימין לא קיימת. כשהכדור מגיע אליו הוא מוסר מסירה קצרה לקוטי שנמצא לידו וזהו.
חוץ מזה בנוגע לפלנאגן זה פשוט עצוב – אני חושב שזו לא רק הפציעה – הבחור פשוט חסר בטחון לחלוטין ולגמרי מיובש. פשוט חבל.
נראה שמי שהפציעה הרגה לו את הקריירה זה הנדרסון. אני מת על השחקן הזה אבל פעם היו לא איומים רציניים על השער מ 17-25 מטר. היום זה נראה שהוא לא מגיע לשער גם מאזור הפנדל.
יכול להיות שהאוקס הוא אנדי קארול מודל 2017? – על מה הוציאו את הכסף לעזאזל?
מלבד קוטיניו, היחידי לדעתי שהראה ניצוצות של כדורגל זה סולאנקה. מדובר ביהלום אמיתי שאם ישמור על הרגליים עוד יחורר הרבה רשתות.

אסף the kop 20 בספטמבר 2017

מרגש לראות שגם ההרכב של המחליפים של המחליפים מיישם באופן הרואי את רוח המועדון והמסורת העכשווית שלו.
אם חששנו לרגע שיש בסגל מי שאשכרה יודע לשים כדור ברשת או להגן באופן שאינו שלומאלי, אפשר להרגע ולהיות גאים על כך שכל אחד ואחד בסגל מבין איפה הוא נמצא ואיזו חולצה הוא לובש.

לגבי לסטר… הם פשוט חצופים !
מה זה השאהיד שלהם שיודע להשתחרר משחקן בהטעיה ולשחרר פגז יפהפה לחיבור ? השאהיד שלנו צריך 10 מצבים במשחק בכדי לדרדל פנימה בחימום של המשחק הבא. איפה הליגה הערבית שתגנה את סולימאני ?

אומרים שקשה לשחק מול קבוצה פעמיים תוך כמה ימים ובטח לנצח פעמיים.
אז אומרים.

בקצב הזה, העונה הולכת להגמר עד סוף ספטמבר.
אבל רודג'רס ביזיון וקלופ גאון, אבל אסור לדבר ולהלחיץ את בחורינו המצוינים. שליברפול לא תהיה רלוונטית לכלום, אז תראו איזה הצגות הם יתנו. הם עוד יוכיחו לכולם !

אריק 20 בספטמבר 2017

יש מצב שאתה היית הילד שצעק המלך ערום אחרי 4 חודשי קלופ. לא הסכמתי איתך אז, אני פחות לא מסכים איתך היום. אבל 2-3 משחקים כיום משנים את התפיסה.
אגב לדעתי הבעיה שלו ושל ליברפול היא בחלון ההעברות. איך הם לא רוצים מה שכל העולם רואה?
הרי כסף לא חסר.
שנה טובה חביבי.

אסף the kop 20 בספטמבר 2017

שנה טוב וחג שמח אריק.

גל 20 בספטמבר 2017

שיחקנו טוב מחצית ראשונה ולא הבקענו ואז כמו שקורה יותר מדי חטפנו.
אני מבואס גם אבל אני באמת חושב שברגע שנבקיע ראשונים המשחקים יהיו הרבה יותר קלים. אני עדיין מאמין שיש קבוצה טובה ושנראה את זה בקרוב.
יש לחץ במועדון וזה הגיוני אבל קלופ עדיין לא שנתיים במועדון ולדעתי יש שיפור אדיר ותקווה אמיתית לעתיד טוב יותר. לפעמים לא הולך, אבל לא צריך ישר לשבור את הכלים.
הרי עמדנו ביעדים שנה שעברה, והעונה הנוכחית בתחילתה וראינו שיש יכולת, אז עפנו מגביע הליגה ועשינו תיקו עם ברנלי בבית, כן מתסכל אבל מאוד לא משקף וגם לא נורא.
בשבת מנצחים ויוצאים לדרך חדשה.

אסף the kop 20 בספטמבר 2017

https://youtu.be/qeMFqkcPYcg

שיהיה חג שמח

גל 21 בספטמבר 2017

:) חג שמח

דני נוימן 20 בספטמבר 2017

אני רק 2 שאלות.
1. בעולם מושלם בלי פציעות ובלי בעיות כושר קוטיניו עולה בהרכב 11 שלכם?
2. בעולם הנוכחי עם פציעות ובעיות כושר צ'מברליין ראוי בכלל להיות בסגל המורחב שלכם?

Matipool 20 בספטמבר 2017

מיניולה
רוברטסון, לוברן, מאטיפ, קליין / גומז
צ׳אן, הנדרסון
קוטיניו
מאנה, פירמינו, סאלח.

לגבי שאלה 2 – מוקדם לקבוע.

שוטף פלוס (ק)שישים 20 בספטמבר 2017

בעולם מושלם יש כוכבות פורנו שמשחקות כדורגל בלי בגדים וברמה של מסי…עזוב אותך שטויות אם אתה רוצה לשחק בפנטזיה לך שחק מנג'ר

אופיר 20 בספטמבר 2017

תודה על הכסף בשביל האוקס. תחזרו בינואר בשביל וולקוט במטותא מכם.

יוני (המקורי, מפעם) 20 בספטמבר 2017

מצטרף. תקבלו איגרת ברכה לשנה טובה מאגודת תותחני ישראל.

משה 20 בספטמבר 2017

בגיל 19 הוא היה כשרון אדיר, איך ונגר הצליח להרוס גם את זה ?

דני נוימן 20 בספטמבר 2017

לפי transfermarket לוולקוט יש מעורבות בשער כל 131 דק בקריירה (109 שערים ו74 בישולים ב24036 דק) ולהאזרד יש מעורבות בשער כל 139 דק (122 שערים ו116 בישולים ב33235 דק)
לא יודע אם אפשר להגיד שוולקוט גרוע כמו צ'מברליין…

אופיר 20 בספטמבר 2017

זה ונגר של העשור האחרון, כל מה שהוא נוגע בו הופך לדרעק.

כנראה שגישת ה-hands off של ונגר זה לא מה שהאוקס היה צריך, אלא יותר מישהו כמו גווארדיולה שילמד אותו לחשוב כדורגל.

רן ד 20 בספטמבר 2017

מהרגע שהבוגד יצא הפסקנו לשחק כדורגל. עד אז שלטנו ללא עוררין. לא מובן ככ מה קרה שם.. גולים שהפועל חיפה לא מקבלת, לא לרמה הזאת בכלל. אני לפחות שמח כי קלופ היה עצבני. אולי הוא סוף סוף מבין שיד בעיה בהגנה.
גומז הרשים, סולאנקי החמיץ, כך גם צ'מברליין שלדעתי היה לו מחצית ראשונה לא רעה, רוברטסון היה לא רע (מעדיף אותו על פני מורנו). אה כן, חבל שקלופ לא הימר בזמנו על טל בן חיים ונתקענו עם קלאבן. אם הוא פותח בזמן הקרוב זה פשע

משה 20 בספטמבר 2017

בדיוק כתבתי לחבר במשחק שקלאבן בלם פחות טוב מטל בן חיים.

שוטף פלוס (ק)שישים 20 בספטמבר 2017

לדעתי באובראול התרומה של מורנו להתקפה היא יותר מכריעה מאשר התרומה הכוללת של רוברטסון…כמו גם שהגנה אפשר ללמד ובא עם נסיון…תחילת הקריירה של מרסלו וגם של קייל ווקר היו קטסטרופות מבחינה הגנתית

Matipool 20 בספטמבר 2017

גם של בייל שהתחיל כמגן שמאלי.

ran 20 בספטמבר 2017

you're a better man than I
לא הייתי מסוגל להביא את עצמי לצפות במשחק אחרי ברנלי, הייתי חייב קצת חופש
ולמלא מצברים לקראת שבת.

אבי גלברט 20 בספטמבר 2017

סיכום מדויק ואין לי חשק להוסיף יותר מידי ,אני מיואש .
לא מההפסד אלא מהמומנטום .לא יודע אם משהו כולל קלופ ממש הצטער על ההפסד , אבל בהחלט כש כמה דברים שלמדנו .
מי שציפה לאיזה הפתעות משחקני משנה " מבוזבזים" אז אין ממש .גרויץ' חלש מאד ,אינגס חלוד, וודבורן עדין בוסר , רוברטסון בסדר אבל לא יותר , וורד טוב מקריוס (ידענו) , גומז טוב יותר כבלם (ידענו) ,התלות בקוטיניו גדולה מאד (ידענו) ,פלאנגו בינוני מאד (ידענו) , מאנה הוא כרגע כוח בלתי ניתן להחלפה , מרקוביץ' עדין מתאמן עם הקבוצה ….
זהו בערך התובנות מהמשחק הזה .בשבת אני מאמין שיהיה משחק אחר .סהכ אנחנו חוזרים על זה כל הזמן , ההתקפה מגיע להמון מצבים ולא מנצלת אותם , לעומת זאת ההגנה מנצלת לרעה את מעט המצבים של היריבה …

אסף the kop 20 בספטמבר 2017

ליברפול היא פלא סטטיסטי במובן שנסטטסטיקה לעולם לא מתיישרת עבורה. רוצה לומר, היא תמשיך להחמיץ עד קץ כל הדורות ולחטוף מכלום עד שהגהנום יקפא.

אבי גלברט 20 בספטמבר 2017

ושכחתי את אוקס …מראש לא היו לי ציפיות יותר מידי .לא העמדה הכי קריטית לרכש , לא השחקן הכי מבריק .יכול להיות שקלופ יוציא ממנו משהו שלא הוציאו ממנו עד היום .אני כרגיל סקפטי , עוד מאירופה ..

אביאל 20 בספטמבר 2017

אני חושב שקבוצות שרצות בארבעה מפעלים צריכות לעלות רק עם מחליפים לגביע הליגה (לפחות עד לחצי הגמר), זאת היתה השיטה של פרגסון והיא הוכיחה את עצמה, לאף אחד לא באמת אכפת מהתואר הזה אבל זה בונוס נחמד ואפשר להריץ שם שחקנים צעירים מול קבוצות אנגליות.

ניינר / ווריור 20 בספטמבר 2017

אתם צריכים לשמוח שעפתם מהמפעל המיותר הזה

עידו אלון 20 בספטמבר 2017

בקצרה: משחק ליברפול קלאסי של השנתיים האחרונות.
פחות בקצרה: אחרי החצי הראשון הבנתי את הפרינציפ ונרדמתי. השמות השתנו אבל זה נראה דומה.
להגיע למצבים זה סטטיסטיקה של חלוצים, במקרה של ליברפול לא רלוונטי בכלל: יש 3-4 שחקנים בחלק הקדמי, כולם קשרים מצוינים שכל אחד מהם ייתן 10-15 גולים לעונה. זהו, אין מה לצפות מהם לקליניות של סוארז.
הפתרון יבוא א. מגולים במקומות אחרים – טרנט, מישהו מהדפנסיביים שהוא לא הנדרסון, מישהו מהבלמים.
ב. מלקבל פחות גולים מפגרים (סתם, זה כבר לא יקרה השנה)

יוסי מזרחי 22 בספטמבר 2017

באמת שלא הייתי מודע לתוצאות .
מצד אחד, עם סגל קצר ,עדיף בלי המפעל המיותר הזה, בלי שמץ של ציניות, מצד שני, לא ממשחק אחד וכזה ניתן ללמוד הכל, אבל המגמה ,זה כבר משמעותי.

אבל הכל שטויות, אלה הדברים החשובים באמת- שנה טובה לכולם כולל כולם, שנה של הצלחות, בריאות, שמחות וכל הדברים הטובים שבעולם.

Rondi 22 בספטמבר 2017

יש סקורר על. עד סוף השנה ברצלונה ינסו לגנוב גם את מאנה. הבעיה העיקרית נמצאת מאחורה

Comments closed