נו האדל

הצרות בהגנה של הפטס, אלו של ההגנה של דאלאס וגם מה נשאר מהיריבות בין בולטימור לפיטסבורג

עוד שבוע ב-NFL, עוד שבוע שבו אי אפשר לקחת שום דבר כמובן מאליו.

בפאלו מקום ראשון בבית. הג'טס והפטס באותו מאזן. הג'טס עוד עשויים לסיים עם מאזן יותר טוב מהג'איינטס. בפאלו ראשון בבית. כן, אמרתי פעם, עדיין. הראמס מנצחים את הקאבויוז. בחוץ. הטקסנס שמים 57 נקודות. 57! הטקסנס!

מזל שאפשר לסמוך על הבראונס שיהיה אלמנט אחד קבוע תמיד בחיים שלי.

שלא כהרגלנו נפתח עם הפטריוטס. למה? כי אני עצבני, אז עדיף לגמור עם זה.

הנה סטטיסטיקה טובה להתחיל איתה את הסיכום: טום בריידי בארבעת השבועות הראשונים – ק"ב רייטינג של 116.6. ק"בים ששיחקו נגד הפטס בארבעת השבועות הראשונים – ק"ב רייטינג של 116.5. או בקיצור, הסקנדרי של הפטס הופך כל ק"ב יריב לטום בריידי. ולא הטום בריידי הבינוני, זה הטוב.

אני אחזור על מה שאמרתי שבוע שעבר – אני עוד לא משתגע ממה שקורה בשבועות הראשונים. הפטס גם ב-2014 וגם ב-2004 התחילו את העונה 2-2 ואחר כך התאפסו על עצמם. אבל עדיין – מוטרד. מאוד. כשבאנו לעונה ידענו שיש בעיות. החסרון של אדלמן ובעיקר הקו הקדמי בהגנה. אם יש מקום שבו הרגשנו בטוחים בהגנה זה בסקנדרי. ומה שקרה היום, כמו כל העונה, זה פשוט לא הגיוני בעליל. כאילו באטלר איבד את היכולות שלו לכסות רסיברים, גילספי נראה קצת כמו ברנדון בראונר – אגרסיבי מאוד ומשלם עליהם בדגלים (אני באמת, אבל באמת לא רוצה לדבר על השיפוט היום. בבקשה רק אל תספרו לי אחרי זה על שופטים ביתיים שעוזרים לפטס) וכל השאר פשוט לא קיימים. חוסר תיאום מוחלט. מילא ניוטון מצליח לרוץ עלינו מדי פעם לדאון ראשון – מסוג הדברים שאתה יודע שיקרו. אבל פשוט רסיברים חופשיים לגמרי כל המשחק ופספוסי תיקולים נוראיים. פשוט מביך.

מה שמטריד כאוהד פטס זה שנראה שבליצ'ק לא ממש יודע לעצור את המפולת. אין לו מושג מה בדיוק לעשות ומה יעבוד. אני מצפה לראות לא מעט טריידים בקרוב. עכשיו, שבוע קצר וטמפה ביי שמגיעה מניצחון יפה והפטס עומדים בפני סכנה של להכנס לבור גדול מאוד. בדרך כלל זה הזמן שבו הם יודעים להוציא מעצמם יותר, אבל עד מתי?

– ועוד נקודה לגבי הפטס – אחרי שלושה סאקים במשחק הזה, בריידי עומד העונה כבר על 13 כאלו. בכל העונה שעברה, ב-12 משחקים, בריידי חטף רק 15 סאקים. בכלל, כשמסתכלים על הסטטיסטיקות של בריידי, ההבדלים בין העונות שהפטס הלכו עד הסוף לאלו שהם לא – הסאקים על בריידי. 2014 – רק 21 וסופרבול. 2016 – 15 וסופרבול. 2015? 38. 2013? 40. בקיצור – הקצב הנוכחי לא מבשר טוב לפאטס בכלל, אפילו שההתקפה נראית סך הכל מתפקדת. כמו שזה נראה כרגע, עם ההגנה הזאת, הפטס יצטרכו לשים 40 נקודות במשחק כדי לנצח. לא טוב.

 

ולעניינים אחרים:

– נתנחם בזה שהג'איינטס הפסידו והם בצרות צרורות. זה היה נראה מסוג המשחקים שהג'איינטס היו מנצחים בשנה שעברה. ההתקפה לא היתה מדהימה אבל גם לא נוראית – לא איבדו כדור ולא חטפו סאק אחד – אבל נראה שדווקא ההגנה מתקשה לשחזר את הביצועים של שנה שעברה. כרגע לפחות שנה שעברה נראית כמו שנה חד פעמית – זה לא שההגנה של הג'איינטס לא טובה אבל היא פשוט מבלה המון על המגרש והיא רחוקה מלהיות לייטס-אאוט. בקיצור, כרגע הבית בורח להם והכסא של מקאדו נראה מאוד לא יציב כרגע.

– המשחק שצפיתי בו הכי הרבה, במקביל למשחק של הפטס, היה זה בין דאלאס לראמס שהיה משחק מצוין. הוא התחיל בצורה מאוד חד-צדדית לזכות הקאבויוז אבל לאט לאט הראמס כירסמו ביתרון ובחצי השני גם לקחו אותו – ולא איפשרו לקאבויוז להשוות. זאת היתה הופעה מאוד מרשימה של הראמס. טד גורלי חזר בגדול אחרי עונה בסיביר (או תחת ג'ף פישר) ונראה פשוט בלתי ניתן לעצירה, גם בריצה וגם בתפיסה. הדבר הבאמת טוב אצל גורלי זה שהוא מאפשר לגוף לא לעשות יותר מדי. הוא לא צריך להציל את העולם והוא יכול לסמוך על גורלי שיהיה שם לצ'ק דאון כשצריך. מדהים גם כמה גוף נראה בשל ולא עושה שטויות כרגע, וזה באחת האווירות הכי מאיימות בליגה. אולי יש יתרון לתת לשחקן להיות שנה על הספסל. או סתם לא להעסיק את ג'ף פישר בתור מאמן.

– לגבי דאלאס – סך הכל הם שיחקו מצוין התקפית בחצי הראשון וזה הרגיש לי כמו סוג המשחקים שהקבוצה הביתית מרגישה בטוחה בעצמה טיפה יותר מדי, הכל הולך לה בקלות והיא חושבת שמתי שהיא תצטרך היא תוכל לשים נקודות על הלוח. אבל הקבוצה השניה עושה התאמות ולפני שאתה שם לב – אתה בפיגור ומתחיל להיות מאוחר מדי. למרות שאני נותן פה קצת הנחה לדאלאס – מאוד אוהב את פרסקוט והמשחק שלו – אי אפשר לתת הנחה להגנה שלהם. דיברתי על זה כבר לפני שני משחקים ואחזור על זה הפעם – ההגנה שלהם פשוט לא מספיק טובה כרגע כדי ללכת עד הסוף. אולי זה ישתנה כשפצועים ומושעים יחזרו אבל כרגע הם בדיוק כמו גרין ביי או סיאטל – מוגבלים בצד אחד של הכדור.

– פעם המשחק בין בולטימור לפיטסבורג היה כזה שבו לא יכולת להסיר את העיניים מהמסך ולו בזכות המכות הקשות אבל האמת צריכה להיאמר – כרגע מדובר במפגש בין שתי קבוצות קצת נכות. בולטימור באמת, קשה להפריז כמה ההתקפה שלהם נראית רע. היה לי הימור בתחילת השנה שפלאקו לא יעמוד מאחורי הסנטר בשנה הבאה בבולטימור וכרגע זה נראה הימור לא רע. הוא פשוט רע מאוד. כשההגנה של בולטימור עילית אז הוא יכול להסתדר, אבל זה רחוק מלהיות המצב כרגע.

– מהצד השני, מוכרח לומר שגם לא התרשמתי מההתקפה של פיטסבורג. במיוחד מביג בן שאני לא בטוח שבאמת רוצה להיות פה. בקיץ שמענו על מחשבות פרישה שלו ויש מצב שזה יושב לו בראש. כי הוא לא משחק טוב בכלל. אפשר היה לראות את זה בעצבים של אנטוניו בראון על זה שהיה חופשי לגמרי ולא קיבל מסירה (וגם סיים עם 34 יארדים מסכנים). למזלו של ביג בן ולמזלם של פיטסבורג, יש להם את לבאון בל הנהדר שהיה בלתי עציר (איפה הימים שהגנת בולטימור היתה רוצחת רץ מהסוג הזה?) אבל כרגע נראה שעצירה שלו היא מה שצריך כדי לעצור את ההתקפה של פיטסבורג. לפחות ההגנה שלהם נראית לא רע בכלל,  אם כי שוב – בולטימור באמת לא קנה מידה.

– המשחק בין דנבר לאוקלנד לא התעלה לרמה גבוהה, למעט ההגנה של דנבר שכרגיל הגיעה למשחק במיטבה. "המזל" של אוקלנד זה שדרק קאר נפצע אז יש להם תירוצים להפסד במשחק הזה. האמת היא שאוקלנד, עוד לפני הפציעה של קאר, נראו רע מאוד. במיוחד התקפית. נכון, קארטברי חסר מאוד לקאר ונכון – מייל היי זה לא מקום קל לשחק בו. עדיין, קאר נראה, בדיוק כמו שבוע שעבר מול הרד סקינס, חש מאוד לא נוח בפוקט. אין ספק שוון מילר והחברים טובים מאוד בלגרום לק"ב להרגיש לא בנוח אבל מרגיש לי שקו ההתקפה של אוקלנד, ששנה שעברה היה אחד הטובים בליגה, פשוט לא טוב השנה. כמובן, אם קאר נפצע ברצינות אז העונה שלהם הלכה בכל מקרה, אבל אפילו אם הוא בריא – דברים כרגע לא מתקתקים בצד ההתקפי של הכדור בכלל.

– גם קו ההתקפה של דנבר, דרך אגב, לא מספיק טוב. אולי זה נובע מההססנות של סימיאן אבל יותר מדי דרייבים נגמרים בסאקים או מסירות לשום מקום בגלל לחץ. מה שראינו בחצי מהמשחקים של דנבר השנה זה קבוצה שמצליחה להיות דומיננטית יותר מהיריבה – ואיכשהו לא לסגור את המשחק. זה קרה בשבוע הראשון מול הצ'ארג'רס וקרה גם השבוע, ועוד מול ק"ב מחליף כמו איי ג'י מנואל (נשבע לכם שלא היה לי מושג שהוא עדיין בליגה. העיקר לקפרניק אין עבודה, כן?). באמצע היה ניצחון משכנע מאוד על דאלאס והפסד שנראה טיפה פחות מביך עכשיו לבפאלו. אז, האם להתרשם מהיכולת של דנבר להכתיב את הקצב של המשחק או לחשוש על היכולת שלהם לא לסגור משחקים? כרגע, אני יותר מתרשם מהחלק הראשון. יחד עם קנזס סיטי, היא נראית כמו הקבוצה הטובה ב-AFC – אם כי שלושת הניצחונות באו בבית. כמו שכתבתי שבוע שעבר, הם צריכים להראות יציבות גם במשחקי חוץ.

– יש עשרים מסכים בגיהנום וכולם מראים את ההתקפה של השיקגו ברס. אלוהים, זה היה נורא.

– מזל שטוני רומו שידר את המשחק הזה, כדי להכניס קצת חיים למשחק הזה. דרך אגב, במשחק של אוקלנד, אפשר היה ממש לשמוע את ההזדהות בקול של רומו כשקאר נפצע בגב. בכלל, ההתלהבות של רומו – אפילו יותר מהפרשנות הנהדרת שלו – היא מה שהופך כל שידור שלו לחגיגה.

– מעניין כמה ג'יי קאטלר מקנא עכשיו ברומו שנשאר בעמדת השידור ולא חזר לשחק כמוהו.

– ומעניין מה עשו תושבי לונדון ל-NFL שכל שבוע הם מקבלים משחק יותר גרוע מהקודם.

– רגע, אז ביל אובריאן אולי כן יודע ללחוש לק"בים? ברצינות, יש הסבר למה שראינו מיוסטון השבוע?

– בהמשך לזה – אנדי דלטון: 25 מ-30 ל-286 יארד, 4 ט"ד ואפס אינטרספשנס. וזאת סינסי שלא הצליחה לשים ט"ד בשני המשחקים הראשונים, כן? לפעמים סטטיסטיקה מתיישרת ולפעמים אתה פשוט משחק מול קליבלנד. וברצינות – זאת בדיוק הבעיה עם דלטון. חוסר היציבות הזו שלו.

– אני לא משוכנע שהשחקנים של הג'טס הבינו בדיוק מה עושים בטאנקינג. טוב, אולי הם ראו את הביצועים של סם דארנולד מול וושינגטון סטייט בשבת והחליטו לחכות לשנה הבאה.

– מילה על הסאנדיי נייט – התוצאה שלו טיפה משקרת, המשחק הזה היה צמוד עד כמעט סוף הרבע השלישי, אז סיאטל עלו ליתרון ט"ד ומהלך אחר כך לקחו את הכדור מבריסט ורצו לעוד ט"ד. מאותו רגע אינדי נשברה. אם אני סיאטל אני בכלל לא נרגע מהתוצאה של המשחק הזה, בשלושת הרבעים הראשונים היא די התקשתה מול קבוצה לא באמת טובה.

– אצל הקולטס עסקים כרגיל. בחצי הראשון אפילו אמרתי – יש מצב שבריסט הצליח להביא איתו קצת מנטליות מנצחת מהפטס לארגון הכושל הזה, אבל כנראה שצריך קצת יותר ממנטליות בשביל זה. אופנסיב ליין, למשל, יעזור. או מאמן.

– הידעתם ששתי תוצאות במחזור הזה – ה-57-14 של יוסטון על טנסי (עונה חדשה, פציעה חדשה למאריוטה) וה-46-18 של סיאטל על הקולטס מעולם לא נראו בתולדות הליגה?

– אין כמו לארי פיצג'רלד בעולם

https://twitter.com/NFL_Memes/status/914638696141516801

– שימו לב להשקעה של ג'יי קאטלר במהלך הזה (בתחתית התמונה)

https://twitter.com/AustinCTweets/status/914543627053015041

– ופיליפ ריברס עושה ערן זהבי:

– אודה ולא אבוש, אני מתגעגע ללגרט בלאונט

https://twitter.com/NFL/status/914619947707330560

– שבוע הבא – מפגש הפסגה בין הקולטס לניינרס ובין הצ'ארג'רס לג'איינטס. יש אפילו מצב שאחת הקבוצות תנצח.

 

גולמי
בלוגרנה (7) 

68 Comments

תומרג 2 באוקטובר 2017

אתה אופטימי
בשבוע הבא נראה לראשונה בתולדות הליגה שני משחקים עם ארבע מפסידות

הניינרס נראים בשלושה אנגסטרום יותר טובים מהשנה שעברה, מה שללא ספק יספיק להם למשהו בין עונה נטולת נצחונות לנצחון בודד שיושג בגארבג' טיים של הליגה.
אלוהים, איזו עליבות.

NoOne 2 באוקטובר 2017

ג'יי קאטלר לא מקנא באף אחד.
יש הרבה שמקנאים בקאטלר שהולך בקרוב מאד לשבת על הספסל ולקבל 10 מליון דולר.
קאטלר עשה עקיצה על הגב של אדם גייס

Maldini 2 באוקטובר 2017

השאלה היא לא במי ג׳יי קאטלר מקנא אלא במי מקנאים אוהדי הג׳טס

והתשובה היא אוהדי ג׳איינטס

אלעד כ 2 באוקטובר 2017

לא מבין על מה אתה מלין. ראיתי את המשחק מהרגע שקרולינה עלו ל 30-16, ומהיכרותי רבת השנים עם הפטס המשוקצים, היה לי ברור שהם הולכים לנצח את המשחק עם פילד גול בשניה האחרונה. תוך שנייה וחצי היה 30-30, וזה היה קלללל. ואז עם הסאק על ניוטון בדאון ה-3 היה לי ברור שהנבואה שלי התגשמה. מזל שהשופטים עצרו את זה.
אבל באמת – כשההתקפה של הפטס מתגלגלת, היא בלתי ניתנת לעצירה. איך זה קורה רק ברבע האחרון ובפיגור? מה עוצר אותם מלעשות את זה כל המשחק?

אח שלו 2 באוקטובר 2017

לפאטס אין תחמושת לעשות טריידים. כי בליצ'יק נלחץ מהפציעות של הספיישל טים לפני קנזס סיטי, ועשה טריידים על כל הבחירות סיבוב מאוחרות שלו עד 2025 כדי להביא גאנרים לספיישל טים.
אם כבר אני חושב שהוא יעשה טריק אחר קבוע שלו – הוצאה להורג של בן ערובה. כמו איזה שיגור של קולינס לקליבלנד או משהו כזה, שהוא עושה בכל שנה כדי להבעיר אש מתחת לתחת של יתר השחקנים.
רק שהפעם, ואני מצטער שאני חוזר על עצמי, הבעיה אחרת: אין לפאטס מספיק כישרון בהגנה. הם בהחלט צריכים, מבחינת הכישרון הקיים, להיראות טוב יותר בסקנדרי. והם ישתפרו – לא יכול להיות אחרת (כרגע הם נותנים את כמות היארדים פר סנאפ הגדולה בהיסטוריה של הליגה – רציני). אבל העונה, לצערנו, תקום ותיפול על היכולת של בריידי לעשות ניסים עוד יותר גדולים מאלו שהוא עשה בשנים הקדומות. שזה די הזוי.

miranda veracruz de la hoya cardenal 2 באוקטובר 2017

איזה יום לגיל שלי. מקווה עבורו שהוא לא אוהד ליברפול בנוסף להכל.

שי אורן 2 באוקטובר 2017

הרייבנס נראים איום ונורא. הכי גרוע שאני זוכר מאז 2011. ההתקפה לא מתפקדת וההגנה נופלת מהרגליים. המון תירוצים פציעות והכל, אבל עם התקפה שלא מופיעה עד לגארבג' טיים אי אפשר לעשות כלום.
הסטילרס לא קבוצה גדולה. מסתמכים על קו התקפה יעיל מאד והיכולות של בל. קבוצה עם הגנת ריצה טובה (כמו שהרייבנס היו עד הפציעה של ברנדון וויליאמס, תעצור אותם)

נתי 2 באוקטובר 2017

האם גילמור זה הפלופ הכי גדול של בליצק? זה לא רק הכסף העצום שהוא לוקח, זה הוציא לבאטלר את כל הרוח מהמפרשים. במו ידיו הוא מחרב משחקים

אח שלו 2 באוקטובר 2017

גילמור טוב מאוד במה שהוא עושה: באמפ אנד ראן. לשחק פיזית אחד על אחד עם רסיברים טובים. הוא הולך לאיבוד כל פעם שצריכים לשחק איזורית או להחליף משימות ולתקשר לפני הסנאפ. הוא טוב על אי, לא טוב כחלק מהגנה.
זה פתיר.

נתי 2 באוקטובר 2017

העבירה שלו אתמול גמרה את המשחק. זו לא שאלה של כמה הוא טוב, אלא כמה הוא ממושמע ומדוייק. נראה לי בעייתי

אח שלו 2 באוקטובר 2017

העבירה זה שטויות. לא קשור למשחק בכלל – ורק שופט דביל כמו ג'רום בוגר מסוגל לגמור משחק על דבר כזה.
מה שגמר את המשחק זה בלבולים חוזרים ונשנים של מי מכסה את מי ברגע שקרוליינה קצת זזו לפני הסנאפ. ופה גילמור אכן יצא שמוק.

אריאל 2 באוקטובר 2017

בוגר זה האפס ששרק נגדנו לפנלטי נגד הג'טס ב-2013

NoOne 2 באוקטובר 2017

בוגר זה גם אותו אחד שלא שרק ל 654 פנלטיס נגד הפאטס באותו משחק ב 2013 או אולי 2014 או 2007 או 2003 או עוד שבועיים.
פאקינג אוהדי פאטס סוגים כל שופטים.
שקט פרונט ראנרס תוקפים את היד שמקפידה להאכיל אתכם משחק אחרי משחק.
הבעיה זה לא הפנלטי. הבעיה שלכם זה שהוא העז לזרוק דגל על הפאטס כמו שהוא זורק נגד כל קבוצה אחרת

אלעד כ 2 באוקטובר 2017

אני שונא את הפטס יותר מכל קבוצה בספורט המקצועני. אבל השריקה הזאת אתמול גמרה אותם. לא משנה מה היה במשחקים עברו. כל המומנטום היה איתם, והם בטוח היו משיגים פילד גול אחרי הבעיטה של קרוליינה. הוא ממש נתן לפנת'רס מתנה.

יובל 2 באוקטובר 2017

36:3 לסיאטל בחצי השני (אחרי 15:10 לקולטס בראשון ).
14:3 לקליבלנד בחצי השני.
13:3 לאריזונה בחצי השני ( ובהארכה ).
19:6 לראמס בחצי השני (הטד לקולטס בא כשהמשחק כבר היה גמור).

הים אותו הים והפגע-רע-נו הוא אותו הליצן שלא יודע לעשות התאמות בחצי השני גם אם חייו יהיו תלויים בכך.
אני בספק אם היה מאמן יותר גרוע ממנו בליגה בכל הקשור לנושא הזה.

יובל 2 באוקטובר 2017

לגבי בריסט, הוא עשה את מה שהוא יכול.
זה משחק החוץ הראשון שלו בקריירה, במגרש שהכי קשה לשחק בו בליגה, מול אחת ההגנות הכי טובות בליגה אי-פעם מבחינה היסטורית.

לא ממש ציפיתי לתוצאות אחרות ואני גם לא ממש מאשים אותו.
הוא שחקן סבבה לגמרי שמצליח להשאיר אותנו במשחקים, למרות שיש לו את המאמן הכי גרוע בתולדות הליגה.

עד כמה שזה מצחיק את אוהדי ההצלחות, המשחק נגד הניינרס חשוב מאוד לקולטס. אני מאמין שאנדרו לאק יחזור למשחק לאחר מכן, נגד טנסי, וזה הבדל גדול אם הוא חוזר במאזן 1:4 או 2:3.
עם הפציעה של מריוטה הבית הזה יכול ללכת לכל כיוון, בהנחה שדשון ווטסון מתישהוא ייצא מהטריפ שלו כאילו הוא אארון רודג'רס.

אלון 2 באוקטובר 2017

אם הקולטס מצליחים לקחת את הבית הזה צריך לסגור אותו לתמיד. איזה אכזבה טנסי.

נתי 2 באוקטובר 2017

ק"ב צעיר בעונה ראשונה, ייקח זמן עד שילמדו אותו. אז לא יודע אם הוא לטווח ארוך לא, אבל השנה הוא בטח יכול לדבר חזק. אם הוא ייתן עונה טובה ליוסטון יש את כל שאר הרכיבים האחרים

ב"פ 2 באוקטובר 2017

שון פייטון איבד את זה לגמרי. ב3 ו17 במרחק יריקה מהרדזון כשמיאמי מריצים רק 3, וכשיש לו ק"ב אגדי הוא עושה צ'ק דאון ומסתפק בפילדגול (שאותו הם מפספסים, קארמה איז א ביץ'). בכלל ההתקפה של הסיינטס נהפכה מאחת מהמהנות לצפייה לפני כמה שנים, לשעמומון של 6 יארד לתפיסה. הוא גמר את הסוס בניו אורלינס.

התפיסה בט"ד האחרון של הצ'ארג'רז היא אחת התפיסות המרשימות ביותר שראיתי בחיים. לא יודע למה לא מדברים על זה יותר במקום הדאווינים של אודל בקהאם המעיק. גם לתפיסה בט"ד הראשון של דנבר מדיע קצת אהבה.

הסימן להתבגרות של ג'יימיס ווינסטון היה בפליי כשהוא מתחמק מתאקל, יש לו מקום לרוץ לדאון ראשון קל ואלי יותר אבל הוא מחליט להשאיר את העינים במעלה המגרש ומקבל 30 יאד נחמדים במקום. חוץ מזה אני חושב שסוף העולם הגיע אחרי הריצה של של איליי לט"ד.

טוני רומו באמת פרשן מצויין. חוץ מזה שהקול שלו מזכיר לי את החברותא שלי.

ניינר / ווריור 2 באוקטובר 2017

איזו עונה פסיכית. הכל פתוח ופרט לציפס אין אף קבוצה ממש טובה. הולך להיות מאד מעניין רק חבל שהגיים פאס השנה זה מוצר חרא שלא ייאמן

שי אורן 2 באוקטובר 2017

הגיים פאס נוראי. אתה מצליח לראות משחקים יום אחרי?

ניינר / ווריור 2 באוקטובר 2017

בקושי, עם תקיעות בלי סוף
חייבים לכתוב להם

שי אורן 2 באוקטובר 2017

אני כותב להם המון. די מנפנפים אותי

ניינר / ווריור 2 באוקטובר 2017

גם אותי יימח שמם

אלון 2 באוקטובר 2017

4 שנים בתור סטודנט מרושש חיכיתי לקנות את החרא הזה ועכשיו זה ממש אכזבה. אפילו לא על כל המסך שרוצים לראות משחק.

שי אורן 2 באוקטובר 2017

טיפ – תלחץ space אחרי שאתה מגדיל למסך מלא. זה מרחיב את התצוגה לכל המסך

אלון3131 2 באוקטובר 2017

לא עבד לי, אתה עובד עם כרום?

שי אורן 3 באוקטובר 2017

אקספלורר (חחחחחח אפילו לא בצחוק)

בפיירפוקס האמת

אנונימוס 2 באוקטובר 2017

גם שבוע שעבר הייתה תוצאה שלא נראתה 41-39. זה נובע מסקור גבוה וכנראה ימלאו עוד כמה חוסרים בשנים הקרובות.

חוץ מזה, אחרי מחזור יחסית טוב שבוע שעבר המחזור הזה נורא ואיום. אין כמעט משחקים ראויים לצפיה.

אריאל גרייזס 2 באוקטובר 2017

למה? קאבויוז-ראמז היה מצוין, פטס-קרולינה היה אחלה, אוקלנד-דנבר היו אחלה הגנות, ג'איינטס-טמפה היה משחק טוב. ובלילה קנזס סיטי-רד סקינס אני מצפה למשחק טוב

משה 2 באוקטובר 2017

תחליף את בליצ׳ק בקלופ, בריידי בקוטיניו וגילספי בלוברן וסגרת שני סיכומים בטור אחד.
עשיתי את הניסוי הזה, זה עובד.

matipool 2 באוקטובר 2017

מחכה כבר מאתמול בלילה לפוסט של בני או של גרייזס בשביל לכתוב שמתחיל להישבר לי מהעונה הזו ומהבינוניות הזו ושאני מבואס לאללה.
כולם 5, קוטיניו 6.5.

אמיתי 2 באוקטובר 2017

+5

אריאל גרייזס 2 באוקטובר 2017

הספלר שלי בטלפון משלים כבר לבד כשאני כותב "איזה" ל"איזה חרא הגנה"

7even 2 באוקטובר 2017

4 נקודות מהמחזור בלילה:

1. לא בדקתי את זה, אבל יש מצב שהיארדים אחרי תפיסה שמאפשרת ההגנה של דאלאס הוא הכי גבוה בליגה?
פשוט הזיה מה שקורה שם. תאקל זה לא תאקל והרצים של היריבות חוגגים גם אחרי מגע…שלא לדבר על החופשיות שמממנה הם נהנים.

2. 56 נקודות. זהו סך הנקודות שלו אחראי, לבדו, הקיקר של הראמס – גרג זורליין – מתוך 142 נקודות של הקבוצה כולה. מטורף.
לחשוב שאני אוהד הדולפינס.

3. אם כבר הדולפינס. 19, 6, 0. זה סך הנקודות, לא של הקיקר, אלא של הקבוצה כולה.
אני משתגע מה לא עובד בהתקפה של קבוצה עם שמות כ"כ מבטיחים. זה ממש לא רק קאטלר.

4. 4 שעות ו-50 דקות. זה משך הזמן שלקח המשחק של דנבר מול אוקלנד. משהו חייב להשתנות. לפחות עבור הצופים בבית. זה לא הגיוני.

Maldini 2 באוקטובר 2017

מאיפה הבאת 4 שעות ו-50 דקות?

שלוש שעות על הדקה. התחיל ב23:25 והסתיים ב02:25. המשחק הכי ארוך במחזור היה באריזונה וגם הוא הסתיים בפחות מ-4 שעות.

עידו ג. 2 באוקטובר 2017

לא יודע לאיזה משחק התכוונת אבל המשחק של אוקלנד מול דנבר היה לגמרי נורמלי מבחינת זמנים (ואיפשר לראות בנחת עד כמה שניתן לקרוא לזה ככה את הסיום של הקארדס מול הניינרס).

7even 2 באוקטובר 2017

התכוונתי האמת ל 3 שעות ו-50 דקות.
התחיל 11 הסתיים לקראת 3.

עידו ג. 2 באוקטובר 2017

זה המשחק של אריזונה מול הניינרס והייתה בו הארכה שנמשכה עד סופה.

עידו ג. 2 באוקטובר 2017

דרך אגב ה-56 של זורליין הם לא הקטע ההזוי כאן אלא העובדה שהראמס עשו 142 נקודות ב-4 משחקים.
יש מספיק קיקרים שאחראי לאחוז גבוה יותר של הנקודות של הקבוצה שלהם. קח למשל את רובי גולד בניינרס עם 36 מתוך 66 או אפילו בדולפינס שלך (לא ממש חוכנה) שם פארקי עם 13 מ-25.

7even 2 באוקטובר 2017

מסכים. ועדיין – 56 נקודות ב-4 משחקים זה מטורף.
הבחור אשכרה שווה 14 נקודות למשחק!
וכל זה ב 28 מ 28…

עידו ג. 2 באוקטובר 2017

זה באמת קצב מטורף.

כח הגברה 2 באוקטובר 2017

למי שלא צפה (ועושה רושם שטוב שכך) – למה המשחק לקח כל כך הרבה זמן? ריוויוז של מהלכים? (אם אני אכתוב את זה באנגלית, אני אחסם כספאם).
תודה.

7even 2 באוקטובר 2017

כן גמני המרתי את ה'יאק'
ב"ארדים אחרי תפיסה' בגלל הבאג:/

לשאלתך – היו ים פנלטיז
לא מעט פציעות
המון המון טיימאאוטס (הריידרס גמרו את המכסה 7 דקות לסיום המשחק!)
ואינספור אינקומפליט שיותר שעון כמובן.

מטורף.

חגי 2 באוקטובר 2017

הפאטס העונה מזכירים לי קצת את הקולטס של סוף העשור הקודם.. הגנה מביכה, אין משחק ריצה, אופנסיב ליין מחורר,מצפים מבריידי להוציא נצחונות מהתחת שלו על בסיס קבוע. דווקא הפטריוטס שתמיד יודעים להתעלות ולנצח גם כשלא הולך בהתקפה או שבריידי תופס יום רע. נראה שהם מאוד תלויים בו השנה, והשאלה שלי – בגיל 40 לא יותר הגיוני שהמגמה תהיה הפוכה? אני יודע שכולם אוהבים לדבר על הדוראביליטי אבל בקצב המכות שהוא חוטף העונה אני מקווה שיגיע לשבוע ביי ביחידה אחת.
מעניין איזה שפנים בליצק ישלוף בהגנה, זה לא שיש שם פציעות או משהו כזה – נראה כמו שילוב של חוסר בכישרון, במיוחד הפרונט 7, ואימון לקוי (במיוחד בסקונדרי). לגבי האימון, אני רוצה להאמין שכמה משחקים מול הקוורטרבקס של האייפסי מזרח יעשו פלאים להגנה ולתיאום.. לגבי כישרון, מישהו יודע למה הם ויתרו על קוני אילי שנראה אתמול מצוין בגטס?

Maldini 2 באוקטובר 2017

אין משחק ריצה ואופנסיב ליין מחורר? וואו

אורן השני 2 באוקטובר 2017

בינתיים בג'איינטס (של הבייסבול) קונג-פו פנדה נתן ווקאוף הומר במשחק סיום העונה כדי להעביר אותם מהבחירה הראשונה בדראפט לשנייה. ישר נזכרתי בג'טס

פרקש 2 באוקטובר 2017

קרעת אותי על הברס.. זה היה מביך/ מצחיק/ הזיה
הלאומי במשחק מפלצתי ובכללי האיגלס נראים די טוב..
לא הזכרת אותם…

שואל 2 באוקטובר 2017

למה בליצ'ק לא לקח פסקי זמן בסוף???? היו לו שלושה הרי

אח שלו 2 באוקטובר 2017

הוא הסביר את זה: הוא לא רצה לתת לקרוליינה זמן להתקדם עוד יותר. הוא בנה על זה שייגמר להם הזמן ותהיה להם בעיטה מטווח רחוק שהם יחטיאו.
בת'כלס, זה אומר שהוא לא סמך בשיט על ההגנה שלו. אז הוא קיווה שקרוליינה יהרגו לעצמם את הזמן. היה סיפור דומה בשנה שעברה עם ההפסד לסיאטל – בליצ'יק לקח החלטה מוזרה בסוף משחק פשוט כי הוא לא סמך שההגנה שלו תשיג עצירה. בצדק…

טל טלילו 2 באוקטובר 2017

האם מט ריאן בלי חוליו ג'ונס זה כמו מוטי בלי מיקי?

miranda veracruz de la hoya cardenal 3 באוקטובר 2017

האם יש מצב שבארה"ב תתפתח מחאה אמיתית נגד מכירת נשק לאזרחים? נראה שירי ע"י אזרחים , פושעים ומתאבדים מסוכן יותר מנשק בידי שוטרים.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2017

מה יעשו במחאה הזאת, ייצאו לרחובות עם רובים? :-)
בעיניי הסיכוי שמשהו אמיתי יקרה הוא נמוך מאוד. האמונה בזכות האנשים לשאת פה נשק היא כמעט דתית. דיברתי בטור הקודם שלי על התיקון הראשון לחוקה, אז גם התיקון השני הוא משהו שכל אחד גדל איתו. כמובן שמדובר בתיקון ארכאי לחלוטין שקשור לתקופה אחרת לגמרי אבל זה בכלל לא משנה. כמו לשכנע מישהו מאמין שאין אלוהים. אם אובמה, אחרי מקרים חוזרים ונשנים, לא הצליח (וכמעט לא ניסה האמת) – אני לא רואה איך נשיא רפובליקני עם בית נבחרים רפובליקני בכלל יחשוב על לעשות משהו. לצערי.

נתי 3 באוקטובר 2017

האמת, שהתעניינתי לא מעט בנושא, קראתי וחזיתי בכל מיני מגינים על הזכות הנובעת (נניח) מהתיקון השני, כולל כל מיני אנשי ימין, שמרנים יותר ופחות, ליבראלים יותר ופחות, ולא הצלחתי למצוא טיעונים סבירים, לא לביטול הזכות אלא להגבלתה בהיבטים של כמויות, סוג הנשק וכד'.
למה באמת למשל אובמה, שאאל"ט בשנתיים הראשונות לכהונתו היה לו גם את הבתים, לא העביר אז כלום?
הוא היה גיבור לדבר על זה כשכבר לא יכול היה להעביר אבל בזמן שכן למה לא עשה כלום בנדון?

יריב 3 באוקטובר 2017

זה חוקתי לחלוטין להגביל, והיא כבר מוגבלת. מאז 1986 נשק אוטומטי (פרט לאלו שהיו קיימים אז) אסור להחזקה באופן מוחלט. זה לא עוזר, כי זה חוקי לחלוטין למכור כלים והדרכה להפיכת נשק חצי אוטומטי לאוטומטי, העבירה היא רק אצל מי שמבצע את השינוי, אבל ההגבלה עצמה היא חוקתית.

אובמה לא העביר אז כלום מכיוון שהמערכת האמריקנית לא עובדת כך. הנשיא לא שולט אפילו בחברי הקונגרס במפלגה שלו, והתמיכה בהגבלות על נשק בקרב הדמוקרטים איננה מלאה, ובכל מקרה צריך 60 סנאטורים לחקיקה. אובמה התמקד בצעדים שהיתה עליהם יותר הדכמה בקרב הדמוקרטים ויותר סיכוי לגייס תמיכה מכמה רפובליקנים – בראשם רפורמת הבריאות.

Odel.R 3 באוקטובר 2017

מי ראה אתמול את קנזס סיטי ?
אלכס סמית לוהט! נראה לי שהוא פשוט מעיז יותר.
לא ראיתי אותו זורק למסירות ארוכות כמו השנה . האם למישהו יש איזה סטטיסטיקה לגבות את זה?

עידו ג. 3 באוקטובר 2017

לא ממש.
בינתיים הוא זורק טיפה יותר לעומק (16% מהמסירות לעומת 13% בשנתיים שעברו) אבל בסה"כ מדובר ב-4 ניסיונות כך שזה עוד יתאזן. בשאר המקרים הוא עדיין עושה צ'קדאון אחרי צ'קדאון. ההבדל העיקרי הוא שהעונה בינתיים המסירות האלה לעומק מתחברות לו באחוזים גבוהים (כמעט 60%). בוא נגיד שלא הייתי בונה על כך שזה יישמר.

נתי 3 באוקטובר 2017

סליחה על הבורות.
מה הכוונה במונח "צ'ק דאון", שהוא מוסר את המסירה הבטוחה והמתבקשת, אבל לא היעילה והכדאית ביותר?

עידו ג. 3 באוקטובר 2017

בערך. אותם מסירות קלות ל2-3 יארד לראנינג או לטייט אנד שנשארו קרובים אליו. בקיצור המסירות הבטוחות שההגנה נותנת ולא משיגות הרבה אם התופס לא מצליח להתל במגינים.

kirma der faux 3 באוקטובר 2017

התעוררתי לעשר דקות אחרונות בערך. מסירה ראשונה שראיתי בשלישי ומשהו כמו שבע הוא מסר כמיטב המסורת לרסיבר בערך יארד מאחורי הפירסט דאון, אבל הרסיבר הביא את היארד החסר אחרי התפיסה. מאותו רגע באמת שהוא זרם נהדר, כולל סקראמבל ואחריו מסירה יפה מאוד.

גם קאזינס נתן דרייב אחרון יפה, מלא בריצות שלו (בקצב הזה הוא לא ישאר שלם לאורך זמן) ומסר לטאץ' דאון שהתופס שמט בנחיתה.

מה שלא הבנתי זה למה ג'יי גרודן אחרי שהוא טחן את השעון עד חמישים שניות לסוף לקח טיים אאוט עם כל הזמן של המהלך בדאון שלישי קצר כשהוא כבר בטווח בעיטה להשוות את המשחק, ואז יצא עם זריקה לאנד זון. אם אתה רוצה לזרוק לאנד זון בדאון שלישי קצר על העשרים יארד, קח את הטיים אאוט שלושים שניות לסוף, למה לתת לצ'יפס הזדמנות לנצח?

נתי 3 באוקטובר 2017

תודה יריב. אז לב התשובה בהקשר של אובמה זה שגם אתל הדמוקרטים לא כולם רוצים.
זה נשגב מבינתי הדפיקות שלהם עם הנשק

ב"פ 3 באוקטובר 2017

האנשים שתומכים בנשק בארצות הברית מאוד מעורבים פוליטית. מאוד. יש הרבה מחוזות שהצבעה בעד פיקוח היא אוטומטית הפסד בבחירות.

דני 3 באוקטובר 2017

כל התרבות האמריקאית דפוקה. גם אם יחמירו קצת בבדיקות זה לא ישנה כלום. יש כל כך הרבה נשקים שאף אחד לא יכול להחרים.

miranda veracruz de la hoya cardenal 4 באוקטובר 2017

וויקיפדיה Gun violence in the United States :

בין השנים 1968 ו 2011 כ 1.4 מיליון (!!!!!!) אנשים נהרגו מנשק חם בארה"ב. 1.4 מיליון !!!

אלפים נוספים נהרגים כל שנה, עשרות אלפים נפצעים. איך אין שם מחאה ציבורית לשים סוף לטבח ההמוני הזה, האומה הזו צריכה להיות חולנית כדי להמשיך לחיות עם זה ולא להתקומם נגד המנהיגות שלה.

ספטמבר 11 זה פינטס ליד מה שנשק מעולל בארה"ב.

דני 4 באוקטובר 2017

זו מדינה מפגרת. אם אחרי הטבח בסנדי הוק לא עשו כלום, להפך, מכירות הנשק רק עולות ועוד מפיצים כל מיני תאוריות קונספירציה שהטבח לא היה ולא נברא אז אין להם תקנה.

מישה 4 באוקטובר 2017

סטיב קאר כפרה עליו אומר את האמת

מישה 4 באוקטובר 2017

שיאסרו מכירת כדורים וירשו רק כדורי גומי בתור התחלה

יוסי מהאבטיחים 4 באוקטובר 2017

רק להחזיק מעמד נגד סינסי והג'ינג'י הכושל, ואנחנו יוצאים לביי מקום ראשון בבית.
רק אומר.

Comments closed