נו האדל

מה מעיק על מאט ראיין והאם קבוצות יכולות לחלום על זכיה בסופרבול בלי ק"ב?

אם יש שגיאה שאף פעם לא נמאס לעשות ב-NFL זה להתרגש יותר מדי מהשבועות הראשונים של העונה, להכתיר קבוצות ולהספיד קבוצות. נראה לי שככל שהשנים עוברות לא רק שהמדיה החברתית גורמת לתגובת יתר אלא גם כמות האימונים הקטנה יחסית בעקבות ההסכם הקיבוצי גורמת לכך שקבוצות הופכות להיות עצמן באמת רק אחרי חודש פלוס של עונה. ואפילו מה שאנחנו רואים עכשיו לא בטוח בכלל שזה מה שנראה עוד חודש או חודשיים. בטח לא בפלייאוף. קחו את ניו אורלינס, קבוצה שכולנו (כותב שורות אלו בינהם) הספדנו אחרי שראינו את ההגנה שלהם בשבועיים הראשונים ופתאום הם נראים כמו הפייבוריטים לקחת את הבית שלהם. פתאום פיטסבורג נראים כמו פיטסבורג ואפילו הפטריוטס מתחילים להזכיר את הפטריוטס.

ורק קליבלנד נראים כמו קליבלנד.

טוב, היה שבוע די מחורבן, אין מה להגיד. מראש כשהסתכלתי על לוח המשחקים אמרתי לאשתי – אם את רוצה לתכנן משהו ליום ראשון הזה, לכי על זה (רק חבל שלא אמרתי לה לעשות תוכניות לשמונה בבוקר במקום לראות את ליברפול) ואכן – המחזור לא איכזב. יותר מדי מפגשים בין קבוצות גרועות.

אז נתחיל הפעם דווקא ביומן האליפות.

תראו, לא התרגשתי יותר מדי מהביצועים בשבועות הראשונים. לוקח לפטס זמן להיכנס לקצב. ובאותה מידה, אני מסרב להתלהב יותר מדי מהניצחון המרשים למדי על אטלנטה. גם בגלל שאטלנטה הם כנראה לא קנה מידה לקבוצה טובה כרגע (נרחיב עליהם טיפה בהמשך) וגם בגלל ששבוע אחד עוד לא מבשר את האביב. יש לקבוצה הזאת עוד דרך ארוכה ללכת לפני שהיא תוכל לשחזר את הסופרבול של שנה שעברה.

אבל הסימנים המעודדים מתרבים. דווקא בשבועיים שבהם שניים משלושת הקורנרים המובילים פצועים ולא משחקים, הגנת המסירה השתפרה משמעותית. זה כמובן סממן קלאסי של קבוצת בליצ'ק, לקחת שחקן שבכלל משחק בספיישל טימס ולהפוך אותו לקורנר שעוצר את חוליו ג'ונס. ובאטלר, למרות שנתן תפיסות פה ושם (כולל ט"ד שבאמת קשה למנוע בדקות האחרונות, משחקן שגבוה ממנו בראש) השתפר משמעותית. אולי השיפור הגדול ביותר בהגנה זה העובדה שאין יארדים קלים. אין מהלכים גדולים של 40 יארד כמו שראינו בשבועות הראשונים. גם כשיש השלמה, מורידים את התופס מיד. או בקיצור ה-bend but not break עושה קאמבק. שימשיכו ככה.

בהתקפה, בהחלט יש שיפור בהגנה על בריידי – אמנם שני סאקים אבל שניהם בתחילת המשחק ואחר כך בקושי התקרבו אליו (וכשזה קרה הוא עשה את המוב הקטן שלו הצידה). יותר חשוב מזה – משחק הריצה הארבע-ראשי התחיל לטחון על הקרקע ונראה לי שזה יהיה המפתח להצלחה של ההתקפה השנה. עם הרכישות של גילסלי ובורקהאד נראה שבליצ'ק תיכנן לעשות מעבר להתקפה שהרבה יותר תלויה במשחק הריצה (יחד עם תפיסות מהבקפילד), התקפה שתטחן את השעון ותשאיר מעט מאוד זמן להתקפה היריבה. אחרי השבועות הראשונים של הסתגלות להעדרות של אדלמן, נראה שההתקפה סוף סוף מבינה איך היא הולכת לשחק. לא בשורות טובות לשאר הליגה.

– לגבי אטלנטה, מדהים איזה הבדל בין השנה לשנה שעברה. איפה ההתקפה שוברת השיאים של שנה שעברה? הרי כמעט ולא היה שינוי בפרסונל על המגרש, איך ראיין נראה פתאום כל כך מפוחד ולא מדויק? איפה משחק הריצה והתפיסות מהבקפילד שהדירו שינה בלילות ממתאמים הגנתיים?

מרגיש לי שיש שני גורמים חשובים שתורמים לירידה ברמה של אטלנטה. הראשון זה טראומת הסופרבול. בטח ובטח כשהם באים לשחק שוב מול הקבוצה שייצרה את הטראומה הזאת. אבל כמובן, הם הפסידו שבוע שעבר גם מול הדולפינס, לא בדיוק מאריות הליגה. כנראה שההפסד הזה יושב להם יותר מדי חזק בראש.

יותר מזה, העזיבה של קייל שנהאן, המתאם ההתקפי, נראית כאילו הרגה את ההתקפה. אני לא מומחה כזה גדול להצביע על ההבדלים בהתקפה של הקבוצה משנה שעברה שגורמים לכזה הבדל בביצועים אבל כנראה שבכל זאת, כמו שחבר אוהד אטלנטה אמר לי, יש משמעות למתאם התקפה. וכמו שאמרתי על ראיין כבר לא פעם השנה – יש גם את נושא הרגרסיה לממוצע, שגורם כנראה בתורו לירידה בביטחון וחוזר חלילה. אם ההתקפה הזאת לא תתעורר, טראומת הסופרבול עשויה להפוך למשהו הרבה יותר גדול – ראו ערך אוקלנד של 2002 או הראמס של 2001.

– מודה שאני ממש שמח בשביל דרו בריס. ניו אורלינס במקום הראשון בבית ועם הירידה של אטלנטה והביצועים הנוראיים של טמפה וקרולינה, הסיינטס נראים בעמדה מצוינת לחזור סוף סוף לפלייאוף. אבל עם כל הכבוד לבריס, שאת שלו תמיד יעשה, השינוי הגדול הוא במקומות אחרים. אינגרם בבק-פילד לוקח עליו חלק ניכר מההתקפה וזה עוזר להוריד את הלחץ מבריס. אבל השינוי הכי מורגש הוא כנראה בהגנה. שבוע שעבר מול דטרויט זה נראה על הנייר רע כשהיא כביכול סופגת 38 נקודות אבל בוא נזכור שהיא חטפה שני כדורים והחזירה אותם לט"ד ושגם חלק מאותן נקודות הגיעו מחטיפות של בריס ובגארבג' טיים. חוץ מזה, ההגנה הזאת שמרה את קרולינה על 13 נקודות, את הדולפינס על אפס והשבוע את הפאקרס (כן, חסרי ארון רוג'רס) על 17 נקודות. קשה עדיין להגיד האם ההגנה של הסיינטס באמת השתפרה (ועם מפגשים מול טמפה, שיקגו ובפאלו בשבועות הקרובים כנראה שגם אז לא לגמרי נדע) אבל האמת היא שדרו בריס צריך בסך הכל הגנה סבירה, אמצע הליגה לא יותר, בשביל ללכת רחוק. בינתיים נראה שהם בדרך הנכונה.

– שתי קבוצות שעושות את זה בכלל בלי ק"ב הן ג'קסונוויל ושיקגו. האמת שבורטלס היה טוב מול ההגנה האומללה של הקולטס, שהפעם לא חיכתה לרבע האחרון כדי להתפרק, אבל כשההגנה שלך משיגה 10 סאקס במשחק – אתה באמת לא צריך להיות מבריק כדי לנצח. אז נכון שקו ההתקפה של הקולטס היה מביך (כל כך מביך שטיי הילטון ממש יצא עליו אחרי המשחק) אבל זאת פעם שניה העונה שההגנה של ג'קסונוויל משיגה עשרה סאקס. מרשים בכל קנה מידה.

מקרה קיצוני עוד יותר הוא של שיקגו. אתה מסתכל על המספרים של טרוביסקי ותוהה האם הוא נפצע במהלך המשחק. 4 מ-7 ל-107 יארד, זה כל מה שהוא עשה. חוץ מלרוץ עוד 5 פעמים וגם לחטוף ארבעה סאקס. ברור שהקבוצה שלו הפסידה עם מספרים כאלו, לא? ובכן, ממש לא. היא ניצחה 17-3. איך? בזכות ההגנה ששיתקה את קאם ניוטון לגמרי וגם השיגה שני ט"ד הגנתיים.

– תוסיפו את מינסוטה שמובילה את הבית שלה למרות שקייס קינום פותח אצלה ואפשר להתחיל לתהות – האם קבוצות עם ק"ב מוגבל (איך היו קוראים לזה בזמנו – מנהל משחק) יכולות להתחיל לפנטז על פלייאוף? היתה כתבה כזאת ב-538 כמדומני בשבוע שעבר וגם עמיתי עידן ויניצקי כתב על זה בסיכום השבוע שלו שבוע שעבר. אישית, הייתי מחכה טיפה לפני ההתלהבות. כן, כבר דיברתי על זה שנראה שההגנות עושות קאמבק השנה אבל להרגשתי יש פה משהו יותר רגעי, מין מצב שבו ק"בים טובים נמצאים בירידה (ראיין, פאלמר) או פצועים (רוג'רס) ואלו החדשים כמו מריוטה, ווינסטון, טרוביסקי, גוף וכו' עוד לא מספיק טובים. החוקים בליגה לטובת ההתקפה, למרות שלהרגשתי יש פחות הקפדה על עבירות הגנתיות (אבל לא בדקתי את המספרים כדי לאמת את זה), עדיין מספיק מודגשים כדי שקבוצות עם ק"בים טובים יזכו לעדיפות גדולה. בסופו של דבר, אנחנו רק מרחק של שנה מסופרבול שבו שיחקו שתי הקבוצות עם הק"בים הכי טובים (ובכלל הפלייאוף היה כולו כמעט קבוצות עם ק"בים טובים). נחכה עוד כמה שבועות כדי לראות לאן זה הולך.

– דרך אגב, השחקן שהשיג את שני הט"ד ההגנתיים של שיקגו – אחד מפאמבל, השני מאינטרספשן – זה אותו אחד, אדי ג'קסון, שלפני שנה בדיוק סיים את קריירת המכללות שלו כששבר את היד, והיום היה לראשון שהשיג שני ט"ד הגנתיים של 75 יארד ומעלה.

– יש עשרות מסכים בפאב בגיהנום וכולם מראים בריפיט את המשחק בין קליבלנד לטנסי.

– איזה מזל לג'יי קאטלר שהוא חזר לשחק. לא רק שהקבוצה שלו נראית כמו זבל, עכשיו הוא גם סדק את הצלעות (כל מי שזה קרה לו פעם יודע באיזה כאבי תופת מדובר) ולא ישחק חודש. בינתיים, מאט מור עלה לשחק במקומו ותנו לי להרגיע אתכם – זה לא יהיה יותר גרוע מאשר קאטלר, רוב הסיכויים שיותר טוב. בשביל זה עזבת את פינת השידור, קאטלר?

– חשבתם ששכחתי את המשחק של יום חמישי? האמת שכמעט. ואז נזכרתי שבעצם המשחק הטוב של המחזור כבר היה. אולי אפילו המשחק הטוב של העונה עד עכשיו. אמרתי לא פעם שבעיניי, הדבר שהופך ספורט לכיפי זה לאו דווקא איכות אלא הדרמה. ובמשחק הזה לא היתה חסרה איכות, אבל אלוהים – איזה דרמה. אני לא חושב שאי פעם ראיתי משחק שנגמר כל כך הרבה פעמים. שחקן באנדזון ואז הוא לא. תפיסה לטד ואז בעצם עבירה. ואז עבירה הגנתית. ועוד עבירה הגנתית. באמת לא ברור לי איך הקיקר שם לא החטיא את האקסטרה פוינט, זה היה כל כך הגיוני שהמשחק יילך להארכה.

אז מה למדנו מהמשחק הזה? הרבה סימני שאלה. אוקלנד עשו את מה שצריך כדי להציל את העונה שלהם אבל צריך להודות שעד הדקות האחרונות של המשחק הם לא היו כאלו מרשימים. הם הצליחו להניע מעט מאוד את הכדור על הקרקע וההגנה שלהם היתה גרועה מאוד ואיפשרה לאלכס סמית לעשות פחות או יותר מה שהוא רוצה. החדשות הטובות מבחינתם זה שדרק קאר נראה טיפה יותר טוב (מסר המון באחוזים בינונים אבל לא עשה כמעט טעויות ויותר חשוב – לא חטף סאק) אבל בלי שיפור בהגנה יהיה להם קשה מאוד להתמודד עם ההמשך המאוד לא קל מבחינתם (שני משחקי חוץ ואז פטריוטס).

השאלה המעניינת היא קנזס סיטי. הדרייב האחרון של אוקלנד הלך לדאון רביעי לפחות פעמיים וההרגשה היתה שאין מצב שהצ'יפס מאבדים את זה. הם נראו כמו הקבוצה הטובה במשחק בהרבה. ואז הדרייב הזה של אוקלנד, אחרי שקנזס ישבה על הכדור בדרך מאוד אנדי רידית (קשה להאשים אותו, ועדיין) ופתאום הם נראים הרבה פחות מפחידים מאשר לפני שבועיים. קבוצות צמרת אמיתיות אמורות להוציא ניצחון ממשחק מהסוג הזה – ראו את הפטריוטס מול טמפה לפני שבוע וחצי, למשל. הספקות מסביב לצ'יפס, שעד עכשיו נראו כמו ה-team to beat ב-AFC, ימשיכו לרחף בשבועות הקרובים עד שהם יראו אופי של אלופים.

– רצף המשחקים הארוך ביותר בליגה בלי לחטוף שאטאאוט, זה של דנבר שנמשך מאז 1992(!) נשבר השבוע. איך חבר אוהד ברונקוז אמר – עד כדי כך הם גרועים, שהם הצליחו איפה שטים טיבו לא הצליח. הרצף השני הכי ארוך, זה של הקולטס מאז 93, גם הוא נשבר השבוע. במקרה שלהם, אין שום דבר מפתיע בזה. מעניין מה עוד צריך לקרות כדי שפאגנו יפוטר.

– אז מה נראה לכם, שג'רי ג'ונס יוותר בקלות לליגה עם ההשעייה של אליוט? שחקן שמביא יותר מ-200 יארד ושלושה ט"ד? היכונו למאבק משפטי שיגרום לדיפלייטגייט להחוויר.

– באסה על קארסון פאלמר. נכון שהקבוצה שלו לא ממש רצה לפלייאוף ונכון שהוא בצד הלא נכון של הקריירה אבל לא כיף ככה לסיים עונה ואולי גם את הקריירה.

– השנה סוף סוף הליגה החזירה את החגיגות לט"ד, ואיזה כיף זה. הנה חגיגה של הג'טס:

https://twitter.com/NFL_Memes/status/922158898898964480

– אבל זה כלום לעומת ה"מחבואים" ששיחקו שחקני פיטסבורג

– מה אתם חושבים על התפיסה הזאת של קני סטילס? רק לי היא מזכירה תפיסה מאיזה סופרבול?

https://twitter.com/DefPenSports/status/922169505773649920

– ביום חמישי – מיאמי נגד בולטימור. אני יכול להרגיש את ההתרגשות שלכם מפה. אה, ולונדון מקבלים את קליבלנד נגד מינסוטה. Haven't the British people suffered enough?

בלוגרנה (9) - קו 9 עבר
ליגת שוקי ההון - נדל"ן מקוון

72 Comments

אמיר ב 23 באוקטובר 2017

אנחנו לא נבכה יותר מדי על הפציעה של קאטלר, במיוחד אחרי שמור השלים קאמבק של 14 נק' ברבע הרביעי. אני כבר 3 משחקים צועק על גייס שיכניס את מור במקום ה-Bum הזה. שמח שהוא סוף סוף מקשיב לי (לא שהיו לו ברירות)

* דרך אגב – אריאטה משחק בשיקגו קאבס, כנראה שהתכוונת מריוטה

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

מריוטה, כמובן. יותר מדי בייסבול בשבועות האחרונים

יובל 23 באוקטובר 2017

סיכום שבועי שלי:
העיקר שעפת על המחזור בשבוע שעבר ואמרת שהליגה נעשית מעניינת יותר.
המון בלואו-אאוטים ותוצאות צפויות לגמרי ובעיקר רמה מביכה אפילו מקבוצות שאמורות להיות קונטנדריות ואין להן שום תירוץ של פציעות, כמו דנבר ואטלנטה.

הליגה צריכה לשלוח זר פרחים לדונלד טראמפ, בלי השטויות שלו עם ההמנון אפילו כלב מת לא היה רואה את השעמום הזה.
ליגה חלשה ומשעממת עם אלופה צפויה מראש וכל נושא הפציעות ( קרסון פאלמר הקורבן הפעם ) פשוט מוציא את מעט החשק שעוד נותר.

יומן עליבות של הקולטס – והם בהחלט שברו שיאי עליבות במחזור הנוכחי.
1. אני לא מאמין שנראה את אנדרו לאק השנה על המגרש, אבל יפתיע אותי מאוד אם ננצח יותר מ-2-3 משחקים עד סוף העונה אפילו אם הוא חוזר. זו קבוצה עם כל כך הרבה חוסרים שפשוט מדהים שבשנה שעברה, עם סגל הרבה יותר חלש ( פאקינג קרומארטי אשכרה היה פותח אצלנו , לתקופה קצרה) עוד הצלחנו להגיע למאזן חצוי. הקרדיט כמובן לאנדרו לאק ששיחק ברמת אמויפי בשנה שעברה. עכשיו בטוח ניתן יהיה להעריך את זה יותר.
2.האופנסיב ליין שלנו, אחד הגרועים בליגה מלכתחילה, איבד בשבוע אחד שלושה פותחים ומול הגנה טובה כמו של הג'אגס זה נראה רע, רע מאוד. ג'ו פילבין מוכיח שוב את היותו אחד הקייס-סטאדיס הטובים ביותר של מאלדיני לגבי מאמנים שבנו לעצמם קריירה על חשבון הגאונות של אארון רודג'רס.
בהגנה גם מאליק הוקר בחירת הסיבוב הראשון שלנו סיים את העונה. כשאתה גרוע אז גם המזל לא לצידך.
3. הדבר הכי ברור שמשתמע ממה שטי.ויי הילטון אמר הוא שפגע-רע איבד את הדבר האחרון שהחזיק אותו בקבוצה – חדר ההלבשה וההערכה של השחקנים אליו, והסוף הבלתי נמנע של הקדנציה שלו כבר קרב ובא. מעניין אם בלארד יעשה את זה כבר באמצע העונה כדי לשלוח מסר.
4. רק אציין את המובן מאליו – ההתדרדרות הסופית שלהם החלה אחרי שאמרת שכדאי לקחת אותם בחשבון. ג'סט סאיינג.

בעצם – שכחתי שהיתה הפתעה גדולה השבוע. המערך המסיע העצום של גרין ביי פאקרס בראשות הגנרל מקארת'י הפסיד לנמושה כמו הסיינטס. את "זה" באמת לא ראיתי בא.

נתי 23 באוקטובר 2017

אני לא מבין את העניין עם לאק: מה הייתה הערכה בקייץ לחזרה משוערת שלו? כי ברור שאין קו התקפה, אין מאמן ואין כלום. אבל הרי היללו את השינוי בעמדת ה-GM (יותר גרוע ממה שהיה , לא זוכר מי זה, גריסום? לא יכול להיות). ה-GM החדש לא דאג לשום מחליף ראוי (בריסט וגם זה ברגע האחרון). פרוספקטים צעירים זה טוב שילמדו על הספסל. למה לא הביאו איזה וטרן שאינו מבריק ועושה שטויות ולכן הוא מחליף אבל יביא קצת ניסיון ושיפור?

יובל 23 באוקטובר 2017

מבחינת הגורמים המקצועיים, לא היתה שום הערכה. לזכותם של פגאנו ושל בלארד ייאמר שהם חזרו ואמרו ש"אין לוח זמנים" לחזרה של לאק.
אותו דבר לא ניתן להגיד על הבעלים השיכור שלנו שאמר בתחילת האימונים שלאק יחזור עד לפתיחת העונה, ובמהלך הפרה-סיזן אמר שלאק יחמיץ רק משחק או שניים. בוא נגיד שאם הייתי אוהד של הקולטס שקונה כרטיסים הייתי "קצת" כועס. מצד שני, אני לא חושב שלאף אוהד קולטס יש איזושהיא אשלייה שאירסיי מבין על מה הוא מדבר בשום נושא שלא קשור לאוסף אלבומי המוזיקה שלו.

לגבי בלארד, ג'קובי בריסט הוא מחליף ראוי לגמרי והוא נתן עליו שחקן שנבחר בסיבוב הראשון ( אומנם גרוע עד כדי כך שאפילו בגן עדן כמו נ"א הוא נעלם לגמרי אבל עדיין סיבוב ראשון).
בריסט הביא שני נצחונות לקבוצה הזו. זאת לא ממש אשמתו שיש לו את קו ההתקפה הכי גרוע בליגה ואת המאמן הכי גרוע בליגה. אני לא חושב שהיה קוורטרבק אחר זמין שהיה משפר את המצב של הקולטס באופן ניכר, בטח לא מישהו כמו קאפרניק וכו'.

Maldini 23 באוקטובר 2017

לא מבין למה אתה כל הזמן מתלונן ומלכלך, ממה ששמעתי מפגאנו אחרי המשחק כל מה שצריך לעשות עכשיו זה פשוט לקום מהקרשים ולהילחם במקום לקפל את הזנב ולברוח כמו שפנים, זה כמו שמקארתי אמר השבוע במסיבת עיתונאים ביום רביעי, אף אחד לא בפאניקה, בדיוק סיימנו את האימון הכי טוב שלנו השנה, כל מה שצריך לעשות זה להתחיל להוציא לפועל ולשחק פאקר פוטבול

צריך לנקות את הפנאלטיז, לחזור ליסודות, להבין ששום דבר לא מובטח לנו, אני גיבן סאנדיי, הבית עוד לא אבוד, יש עוד הרבה פוטבול לשחק, העונה לא מתחילה עד ההאלווין

יובל 23 באוקטובר 2017

בצד החיובי – לפחות עכשיו יש לת'רד סטרינגר של נ"א לשעבר ולפותח שלהם בהווה משהו משותף – ה-20 קוורטרבק היטס שבריסט קיבל אתמול הם הכי הרבה מאז אותו גמר איי.אפ.סי בין דנבר לנ"א, וה-10 סאקס שהוא קיבל הם הכי הרבה מאז צ'אד הני האגדי של ג'קסונוויל ב-2014.
מי אמר שאנחנו לא שוברים שיאים העונה.

נתי 23 באוקטובר 2017

אין ספק שמלקולם באטלר נראה הרבה יותר טוב בשניים-שלושת המשחקים האחרונים. מה שמעורר שאלה על השילוב שלו עם גילמור. ברור לי שאריק רואו יוסיף הרבה, אבל חייבים לתהות אם החוזה של גילמור לא יתקע את הפטס לכמה שנים. עם כל נמיכותו, באטלר עדיף בעיניי פי כמה על גילמור, לפחות כפי שזה היה עד עתה.
הרגע עם הבן של נייט סולדר היה מרגש מאוד.
מה שקורה עם דרק קאר ומאט ראיין, בעיניי, ממחיש את גדולתו של בריידי. כל שנה מפציע ק"ב או שניים שמציגים משחק נדיר ומספרים נהדרים. ברגע הנוכחי זה אלכס סמית'. שנה שעברה השניים שהזכרת, לפני קאם ניוטון וכן הלאה. יש אחד ש-year in year out, תמיד בדיון.
לא שכחתי כמובן את רודג'רס, אבל הוא למשל נתן מחציות שונות ולא אחידות שנה שעברה (בלי לקחת כלום ממנו. החצי השני הוא להיסטוריה). כמובן אפשר לשנות את המשפט הקודם ל "ממחיש את גדולתם של בריידי ורודג'רס" אני אחיה איתו בשקט. מצפייה בכמה משחקים של בריס מרגיש שהוא נותן טיפה פחות השנה, לא בדקתי סטטיסטיקות, אבל אולי בגלל שנדרש ממנו פחות, וכמו שכתבת זה לטובה מבחינתם.
והערה אחרונה: השבועות הראשונים תמיד מלהיבים אותי, לפני שמתחילים עם שבוע ה-BYE, יש כל מחזור משחקים טובים, ובכל השעות, רק תבחר.
על רקע הירידה במשחקים, ההעדרות של רודג'רס מורגשת שבעתיים. חבל..

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

ככה זה, יש שבועות טובים ופחות טובים. גם מה שקורה זה שכשיש משחק יום חמישי טוב ויום שני טוב (כמו השבוע) אז המחזור עצמו נראה דליל יותר. קורה, לא מתרגש.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

וכן, כמו רוב אוהדי הפטס, גם אני הייתי מעדיף החתמה של באטלר לעוד כמה שנים על פני גילמור. זה שחקן מחויב עם צ'יפ על הכתף שיעשה הכל להצליח.

Maldini 23 באוקטובר 2017

במסגרת פינתנו אני רק שאלה (ותשובה), להלן מס' שאלות (ותשובות):

שאלה מס' 1 – מה קורה כשמאבדים את המוח ההתקפי מס' 1 בליגה ומחליפים אותו באלכוהליסט ארמני ללא שום ניסיון אימון במקצוענים רק בגלל שאנחנו חברים שלו?

תשובה מס' 1 – JETSWEEP מהחצי יארד ליין ב-4th down ו-0 נקודות (או בעצם 7 אם לוקחים בחשבון חטיפה שהרסיבר הפריק שלנו הצליח לחטוף בעצמו) מול הגנה בוטום 5 בליגה למרות שיש לנו פרסונל התקפי טופ 5 בליגה.

שאלה מס' 2 – מה קורה כשמאבדים את ה-GOAT לפציעה ונדרשים להעלות את הבקאפ שנמצא במערכת 3 שנים עם תמיכה של צוות מסייע אדיר ורסיברים אלוהיים כמו דאבנטה אדאמס, רנדל קוב וג'רונימו אליסון שבכלל לא צריכים קומבינציית ראוטים יצירתית שתעזור להם להתפנות כי הם מספיק אדירים לעשות את זה בעצמם?

תשובה מס' 2 – 87 יארד אוויריים (תחשבו שעם מאמן אחר זה היה עלול להיות 76 או אפילו 58 למען השם), איבוד (עם מאמן אחר עלול היה להיות 3 או 4 איבודים) , 3 first downs במחצית שנייה, בבית, מול הגנה שהתיאור בית בושת עושה עימה חסד. אבל איזה מזל שלפחות זיהינו את הכישרון של אארון ג'ונס שלא היה קבור במעמקי הדפט צ'ארט והזדקק לצירוף מקרים בכלל לא נדיר עם פציעות של מונטגומרי ו-וויליאמס תוך 5 דקות כדי לקבל צ'אנס.

הדבר האחרון שחסר שיגידו עלינו זה שיש לנו מזל או שאנחנו חסרי מושג או משהו כזה.

שאלה מס' 3 – מה קורה שמרוב INCOMPETENCE של שנים כמעט גמרנו את הקריירה (מי יודע, אולי הצלחנו) לאנדרו לאק ועכשיו אנחנו נאלצים להסתדר בלי מישהו שיטאטא את הכלום שעשינו ועודנו עושים שבוע אחר שבוע? כל עוד מדובר במשחקי בית כמובן, כי מאזן משחקי החוץ של האוברייטד שרחוק מלהיות עילית לא מרשים לפי מה שמייק לומבארדי הסביר לי, והוא גם תמיד מסריח מול בליצ'ק והפאטריוטס עם כל הבעיות האינסופיות שלהם אז בכלל.

תשובה מס' 3 – שאטאאוט ביתי מול הקרקס המעופף של בלייק רודג'רס ומרסדס גרונקווסקי. אבל לפחות שמרנו על מס' הנגיעות של מארלון מאק על 5, שלא יתחיל לעוף על עצמו חלילה הרוקי המושתן הזה, בשביל שטויות כמו מהירות ואתלטיות או אפקטיביות יש ערוצים אחרים.

בסך הכל עוד שבוע ב-NFL. היו עמנו גם בשבועות הבאים.

אלון 23 באוקטובר 2017

גרייזס אתה חייב לתת לו פינה שבועית.

דור 23 באוקטובר 2017

מעולה.

ניינר / ווריור 23 באוקטובר 2017

שבוע של פוטבול מחריד ותצוגות איומות. נוסיף לזה את הגיים פאס הארור שנתקע ללא הרף (הגאונים בNFL רצחו את המוצר הנפלא שהיה להם ביד) ואפילו נרקומן פוטבול כמוני מתחיל להרגיש מיאוס מכל העסק.

ארם אבירם 23 באוקטובר 2017

למה ככה? דווקא חשבתי שהיה בסדר המשחק הלילה… :)

ק. 23 באוקטובר 2017

חשבתי שרק אצלי הגיים פאס נתקע. מזל שהמשחקים המעניינים יותר היו בפוקס

אלירן 23 באוקטובר 2017

מה הבעיה עם הגיים פאס? אני בדרך כלל עושה בתחילת נובמבר ומתכוון גם השנה

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

הם שינו לגמרי את הממשק השנה, הבנתי שהוא מזעזע (לא עשיתי כי אני בארה"ב)

מוטי 23 באוקטובר 2017

ואף מילה על מצב המגרש המזעזע במייאמי. פשוט נורא. שני באיכותו רק למשחק בין קליבלנד לטנסי

ק. 23 באוקטובר 2017

מתחבר למה שכתבת על בריס, הוא כל שנה מציג רמה גבוהה מאוד, וכשההגנה סבירה הוא צריך קצת פחות לקחת סיכונים. הרץ הרוקי אלווין רמארה גם מוסיף הרבה לגיוון ההתקפי ומשלים את אינגראם. בנוסף הקו התקפה של הסיינטס הוא אנדרייטד (עד אתמול, בריס היה הק"ב היחיד שלא קיבל סאק בליגה).
ההגנה של הסיינטס, אחרי שנתנה לארון ג'ונס מעבר חופשי ברבע וחצי הראשונים, בהחלט נעלה את המשחק, למרות שלפאקרס היתה תכנית משחק מתוחכמת של לתת את הכדור לארון ג'ונס או להטיח בבהלה ברצפה, העיקר לא לאבד. רק בדרייב האחרון שכבר לא הייתה ברירה אלא לנסות להשיג דאונים ראשונים באוויר, הגיע האיבוד. בכל אופן סוף סוף ההגנה מצליחה להרים את הראש מהמים ממצולות שרוב ראיין הוריד אותם.

Maldini 23 באוקטובר 2017

ההגנה של הסיינטס לא הרימה את הראש משום מצולות לצערי הרב, מספיק רק לראות את ניסיונות התיקול המביכים שלהם על האנדלי ברדזון ב-TD הראשון או בשבוע שעבר על גולדן טייט כדי להבין את זה.

הם פגשו בשבועות האחרונים התקפות חלשות (קרוליינה ומיאמי אמנם השתפרו מאז אבל בנקודת הזמן שהן נפגשו הם שיחקו מזעזע, דטרויט לא רק שחלשים התקפית אלא גם הגיעו עם סטאפורד לא 100% ואתמול הם פגשו את המחליף של רודג'רס עם מייק מקארתי כמאמן, באמת שאין יותר גרוע וקל מזה ועדיין גם פה הם איכשהו לא שלטו מהרגע הראשון.

החולשה של הליגה מובילה ליותר KNEE JERK REACTIONS מהרגיל, וזה עוד אחד המקרים.

למזלם אין הרבה התקפות מרשימות בליגה העונה בכלל ובלוח שלהם בפרט אז זה יוביל ל"מספרים יפים" ותחושה כאילו הם השתפרו למרות שבפועל זה לא המצב וכשהמבחן הראשון יגיע הם יקרסו כמו מגדל קלפים. מזכיר מאוד את מה שקורה ויקרה עם הסטילרז (כמה ההגנה שלהם מדורגת אחרי אתמול? ראשונה או שנייה בליגה? אני רשמית מורשם וחושב שהם יכולים לעצור הפעם את בריידי וגרונק עם ההגנה האיזורית שלהם על מתחת ל-40 נק').

ק. 23 באוקטובר 2017

מסכים איתך וגם ציינתי שפתחו נורא ושמקארת'י והאנדלי היו לטובתם, אבל עדיין הם נראים יותר טוב במשחקים האחרונים משנים קודמות (הסקנדרי יותר טוב). אל תשכח שהסטנדרט הוא לא להיות ההגנה של הסיהוקס, אלא הגנה, שכמו שגרייזס ציין, שתהיה סבירה, כדי לתת לבריס להשלים את העבודה (לפחות מול התקפות בינוניות), ונתחיל בלנצח את הבית, שברב הפרשנויות בתחילת העונה הם היו מועמדים למקום אחרון בו.
הסטילרס גם השתפרו בהגנה, לא סתם אייג'יי גרין תפס 3 ל-43 יארד (אה, בעצם אנדי דאלטון), אני די משוכנע שהם אפילו יעצרו את הפטריוטס על מתחת ל-35…

אלון3131 23 באוקטובר 2017

מה שפיטסבורג עושים שעובד להם זה להבין שביג בן כבר לא מה שהיה פעם ושיפסיק לזרוק 40 פעם במשחק. מספיק שיזרוק 20-25 פעם ועם אנטוניו בראון ובעיקר ליביון בל ועם ההגנה שהיא סהכ בסדר שלהם זה כבר מספיק לפלייאוף בAFC החלש, וגם בפלייאוף יש להם כלים לתת פייט לכל קבוצה שהיא לא הפטריוטס.

יוסי מהאבטיחים 23 באוקטובר 2017

טיפוסי שבשבוע מסריח רק אוהד בפאלו יצא מרוצה.
הפכנו יתרון 7 לחיסרון 7, הצלחנו להשוות עם 3 דקות על השעון וכל אוהד התרווח כדי לראות איך אנחנו מפסידים במאני טיים שוב.
בסוף יצא טוב כי זו טמפה, וגם האושקה עוד לא הספיק להתקלקל (יש לו עונה מצוינת עד עכשיו).

למרות שהנצחונות על הברונקוס והפלקונס מקבלים פרספקטיבה אחרת לאור עליבות היריבות, עדיין יש מקום לאופטימיות בעידן פוסט ראיין.
במיוחד כשיש לנו אילבנטי ביליון בחירות דראפט השנה.

עובר אורח 23 באוקטובר 2017

האושקה ממש ניסה, אבל בסוף לא הצליח לפספס את הפילד גול המכריע

austaldo 23 באוקטובר 2017

עשיתי אתמול בדיקה על הגיים פאס. אז ככה:
– בטאבלט מבוסס אנדרואיד עבד בסדר, מכשיר ישן בסך הכל.
– בפי סי עם ווינדוס 8.1, עבד עם כמה דיליים – שוב, מחשב ישן
– באפל טיוי עבד מצויין
– בפי סי עם ווינדוס 10 ניתקע כל הזמן, עד כדי כך שכל כמה דקות צריך להתחבר מחדש. בדיקה קצרה העלתה ש – תחזיקו חזק – הם לא תומכים בווינדוס 10 !!!

אלון 23 באוקטובר 2017

נכון חלקית. זה העלה את השגיאה כל הזמן. ברגע ששינת בהגדרות לאיכות צפייה קבועה במקום אוטומטית זה הסתדר. ביזיון בכל מקרה.

austaldo 23 באוקטובר 2017

עשיתי גם את זה. אבל אז סתם קיבלתי תמונה קפואה כל כמה דקות ולא טרחתי לנסות בכלל לצפות באיכות נמוכה

ניינר / ווריור 23 באוקטובר 2017

זו שערורייה ששילמנו 200 דולר על המוצר הדפוק הזה. פשוט חרא של דבר וכל המיילים לתמיכה לא עוזרים.
הNFL הפכו לערוץ הספורט, עושים הכל לחרבן מוצר שהיה מעולה ויעשו הכל להבריח עוד צופים

austaldo 23 באוקטובר 2017

רק רוצה להדגיש שהגירסה הקודמת של הגיים פאס עבדה מצויין בווינדוס 10 – לא היו בעיות כאלו בשנה שעברה. מי שמנהל שם את העסק מוכשר כמו המאמנים האלו שמעצבנים את מאלדיני

austaldo 23 באוקטובר 2017

ואם כבר אני משתף את כולם בכל הדיבגינג שעשיתי אתמול במקום לשבת ולהנות מפוטבול – אז גם באפל טיוי, האפליקציה של ה אנ אף אל לא מוכנה להתחבר. הייתי צריך להוריד מהאפסטור אפליקציה אחרת ״אנ אף אל אינטרנשיונל ״ ורק אז הכל עבד מצויין

צחי 23 באוקטובר 2017

יש לי סטרימים מצוינים של יוטיוב לחלוק איתכם, כמעט כל שבוע

YG 23 באוקטובר 2017

אז יאללה תחלוק. גם אני מתחיל לאבד את הסבלנות כאן

צחי 23 באוקטובר 2017

נדמה לי שקצת מסובך לשים פה לינקים. בעיקרון – פשוט תחפש ברדיט. אבל אני משתדל לשים קישור יוטיוב לרדזון צ'אנל כל שבוע בפייסבוק של פוטבול אמריקאי. יש גם ערוץ יוטיוב שמעלה משחקים שלמים בימים שני-שלישי.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

הלינקים של רדיט מופלאים:
https://www.reddit.com/r/nflstreams/

צחי 23 באוקטובר 2017

חוץ מזה, בימי ראשון תריץ את החיפוש הזה ברדיט
https://www.reddit.com/user/Pastrnak

הבחור הרבה פעמים נותן אחלה לינק לרדזון. הרבה פעמים לא, ואז רדיט. ובקבוצת הפייסבוק.

צחי 23 באוקטובר 2017

בינתיים יש כאן את המשחק של הפטריוטס-פלקונס
https://www.youtube.com/watch?v=-h-ERKmf1eU

כאן את הסיהוקס-ג'איינטס
https://www.youtube.com/watch?v=rIKkNkajA7Y

וכאן עולים משחקים מוקלטים כל הזמן
https://www.youtube.com/channel/UCrFPJt14s0nJ6px7mpWIQCw

טל טלילו 24 באוקטובר 2017

אני לא בטוח שאני מבין עד הסוף את המשולש קווין – סארקיסיאן – ריאן.
מי קובע את המהלך? האם אין מצב שריאן אומר לא למהלך המתוכנן?
או במילים אחרות, יש הסבר הגיוני למה במרחק של חצי יארד לא נתנו את הכדור לפרימן?

ישרון 23 באוקטובר 2017

אריאל מה בדיוק אהבת במשחק של הסטילרס?
לא ראיתי את כל המשחק אבל ממה שראית פלוס תקציר זה נראה שההגנה התעוררה רק ברבע השלישי, מה שכן בן נראה הלילה הרבה יותר טוב מתחילת עונה. אני זוכר שמישהו פה רשם שההתקפה זה רק בל וכשיסגרו אותו זה יראה אחרת, אז הלילה ראינו שיש עוד כלים ושזה לא מספיק להתמקד בבל. הבעיה הייתה ונשארה היציבות, למרות שכנראה ננצח את שבוע הבא.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

למעט החגיגה אחרי הטד, לא זוכר שממש כתבתי על המשחק של הסטילרס. איפה ראית שאהבתי?

ישרון 23 באוקטובר 2017

פיטסבורג נראים כמו פיטסבורג, יכול להיות שהתכוונת למשהו אחר אני הבנתי מזה שלדעתך הם שיחקו כמו שצריך.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

הכוונה יותר שהם חזרו לנצח. הם גם עושים את הדבר הנכון (דיברתי על זה שבוע שעבר) שהם חזרו להריץ את הכדור וסומכים יותר על בל מאשר על ביג בן. ראיתי רק את התקציר אז אין לי מושג כמה הם באמת טובים. בכל מקרה, במצב היום באיי אף סי, כל קבוצה עם מאזן חיובי היא מועמדת

כח הגברה 23 באוקטובר 2017

לגבי החגיגות של הסטילרז – לא התלהבתי. אפשר לחשוב שאתם מובילים 35 הפרש 3 דקות לסיום הסופרבול. גם משני החבר'ה שרצו עם דגלים של הסטילרז בתוך האנדזון (אחרי הטאצ'דאון הראשון) וחפשו למי אפשר להוציא עין לא התלהבתי.
לגבי הפוטבול עצמו – לא ראיתי מספיק…

צחי 23 באוקטובר 2017

בלט בהעדרו: ג'ו תומאס
האיש נפצע אתמול אחרי יותר מ10,300 סנאפים רצופים מתחילת הקריירה, עשר שנים שלא הפסיד סנאפ. בפאקינג קליבלנד. ועכשיו גם הוא נפצע. קשה לדעת מתי הוא יחזור.

אלון 23 באוקטובר 2017

האיש צריך להופיע תחת הקטגוריה מקצוען במילון

NoOne 23 באוקטובר 2017

in my opinion Todd Bowles and Vance joseph is the same person.
as soon as Bowels finished his prevent defense special in the 4 quarter up 14 points he took a flight to LA , put on the glasses and was able to lose to the Chargers …

I mean its not something that you see every day

נתי 23 באוקטובר 2017

דעתך ידועה. ואני מסכים שעל הקווים הרושם החיצוני של בואלס עושה רושם של חסר מושג (אבל חביב, דרך אגב). בעיניי, הוא פשוט רגוע יותר מרוב המאמנים. לא נלחץ בקלות כמו מאמנים אחרים. אבל ברצינות: עם ההרכב שלהם, הק"ב, כל השינויים שעשו שם בקיץ, אתה חושב שיש שם הרכב שהוא יכול להוציא ממנו יותר ממה שהוא עושה?

NoOne 23 באוקטובר 2017

I never said anything a out results this year.
I judge Bowles by the last 3 years , not this year.
and I keep see him making the same mistakes he did in the first year.
going into a shell and play prevent defense once he has the lead like yesterday
no adjustments what so ever
terrible clock management
keep on playing bad vets over young players

he is AWFUL

עובר אורח 23 באוקטובר 2017

טוד בואלס הוא בכלל באני קולבין מ"הסמויה"

אורן השני 24 באוקטובר 2017

תכלס :)

מעיין אוהד מכבי 23 באוקטובר 2017

הפציעות של רודג'רס, בקהאם ו-וואט הן מכה קשה לליגה (ובפרט כשהזרקור על בריאות השחקנים ונזקים בטווח הארוך).
הליגה אולי שוויניות אבל הרמה הכללית יורדת (בין היתר כי אין מספיק סבלנות לקבוצות לפתח ולטפח שחקנים וגם כי בקולג'ים משחקים המון spread אופנס ואז שחקנים מגיעים פחות מוכנים).
אולי זה תוצר של חילופי דורות בעמדה הכי חשובה במשחק (מריוטה-ווינסטון-וונץ-פרסקוט-גוף-ווטסון במקום הדור של פייטון-בריידי-בריס-ביג בן-איליי-ריברס) ואולי זה תוצר של יותר קבוצות שלמדו לנצח בלי קיובי (היי ג'אגוארס והיי ברונקוס של הזכייה האחרונה בסופרבול) אבל זאת בעיה.

מעבר לזה, הליגה לא עושה מספיק כדי להגן על השחקנים. אין ענישה על טארגטינג ואין החמרה בעבירות שיכולות להוביל לפציעות או לסכן שחקנים. ביחד עם קיוביז ניידים יותר מאי פעם זה מתכון לאסון.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

בעקרון אני בעד החמרה בענישה על טארגטינג אבל האמת – אני לא בטוח שיש לזה ערך. אני עוקב אחרי המכללות, שם שחקנים מורחקים מידית על טארגטינג (אחרי ריוויו של השופטים) זאת השנה השניה והיית חושב שבעקבות האכיפה נקבל אולי ירידה בעבירה הזאת – המציאות היא שהשנה הורחקו פי שניים יותר שחקנים מאשר שנה שעברה. ראיתי את המשחק של אריזונה סטייט השבוע נגד יוטה, שני שחקנים של יוטה הורחקו על טארגטינג – ובאמת היה טארגטינג לפי הפלייבוק, אני רק לא חושב שהיתה להם דרך להמנע ממנו. קח את המהלך השבוע שבו שחקן של אטלנטה נגח בבריידי (במסירת אינטרספשן שלו שבוטלה בגלל ראפינג דה פאסר) – בקולג'ים זה טארגטינג ברור שהשחקן מורחק עליו, אבל ברצינות – איך שחקן אמור לעצור את עצמו באמצע התנופה ככה? נראה לי שכל עוד משחקים עם קסדות, עבירות טארגטינג, למעט מקרים ספציפיים, הן כמעט רנדומליות. כל הענישה שבעולם לא תעלים אותן לדעתי.

NoOne 24 באוקטובר 2017

דארון לי מהג'טס עשה סאק על ג'יי קאטלר , הוא כיוון לגוף שלו וזה היה תאקל בדיוק לפי החוקים או אמור להיות ,קאטלר היה בכלל עם הגב אליו והסתובב ברגע האחרון ובאופן אינסטינקטיבי הוריד את הראש וזה נהיה הלמט טו הלמט ופנלטי

לא הייתה שום דרך לדארון לי לעצור את עצמו בחצי השניה האחרונה כשקאטלר הוריד את הראש.

מעיין אוהד מכבי 24 באוקטובר 2017

צריך פשוט להגדיר מה נחשב לטארגטינג ולהשתמש בנשק ההרחקה כשזה מקרה ברור (או כשזה מקרה שאפשר היה למנוע עם זהירות יתרה – ברור שאם אני תאקל גדול מימדים שרץ ב-100 קמ"ש לעבר הק"ב יש סיכוי טוב שאפגע בו בצורה מסוכנת – זה לא הרבה יותר שונה מרפי דה פאסר :) על תיקולים מאוחרים).

טנהיל 23 באוקטובר 2017

המשחק של הדולפינס העה ראוי לניתוח יותר הוגן

NoOne 23 באוקטובר 2017

למה ?
2 קבוצות של המיץ של הזבל והקבוצה שניצחה קצת פחות זבל אבל בשורה התחתונה שתי הקבוצות הולכות לחירייה

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2017

איפה ראית ניתוח של המשחק של הדולפינס?

פרקש 24 באוקטובר 2017

אחלה סיכום.
אני יודע שזה נכתב לפני אז לא התייחסת אבל קרסון וונץ. מרשים ביותר

אלון3131 24 באוקטובר 2017

אני חושב שהוא ביי פאר הכי טוב מהדור החדש, וזה כולל את מריוטה ווינסטון וכמובן גוף ופרסקוט. קב נפלא.

קואלה בר 24 באוקטובר 2017

באיזה דור אתה שם את דרק קאר?

אלון 24 באוקטובר 2017

אפשר לשים אותו עם מריוטה ווינסטון. בכל מקרה וונץ לא הרבה פחות טוב ממנו. אפילו לא מהגרסה של שנה שעברה שלו

פרקש 24 באוקטובר 2017

האמת הם די מזכירים אחד את השני רק שוונץ יותר אתלטי.
גם שנה שעברה שקאר נתן עונת כמעט mvp הוא לא הרשים איך שוונץ מרשים העונה.

ק. 24 באוקטובר 2017

ולקאר יש כלים (קו ותופסים) עדיפים מעט. לוונץ רגליים עדיפות ומאמן יותר טוב

אריאל גרייזס 24 באוקטובר 2017

הרשים מאוד אתמול. מאוד קול בפוקט, לא עושה יותר מדי טעויות (גם האינטרספשן שלו היה בעצם סוג של פאנט, הם היו בדאון שלישי מאוד ארוך) ויודע לנצל את כל הכלים שלו. בוא נקווה שהפציעה של הלפט טאקל שלהם (סיים את העונה) לא תפגע בו יותר מדי.

7even 24 באוקטובר 2017

אחחח הדולפינס הדולפינס.
הם לא יכולים לעשות לנו את זה קל מדי פעם?

דורון (אחר) 24 באוקטובר 2017

האוהדים פלקונס, המשחק ביום ראשון היה הכי מדכא שראיתי, יותר מהסופר. פשוט איום ונורא (חוץ מחוליו כפרה עליו).

NoOne 27 באוקטובר 2017

גאון האדם גייס הזה

טוב שיש טוד בולס אחד בליגה כדי להראות כמה אדם גייס גאון , כי לא הצליח לו כל כך נגד ג'ון הארבו

Maldini 27 באוקטובר 2017

צודק, אם הוא היה כזה גאון אז הראנינג בק לא היה מחליק ותופס את הסקרין שהוא קרא שהיה 100% טאצ'דאון ואם הוא היה קצת פחות אפס אז ה-QB העילוי מאחורי הסנטר לא היה OVERTHROWS שלוש פעמים בגו ראוטס פתוחים לגמרי ואם הוא היה קצת יותר טוב מטוד בואלס הקיקר שלו לא היה מחטיא פילד גולס

באסה שהוא לא כל הדברים האלה וסתם עוד יצור שגונב כסף בליגה הזאת עם אנדראצ'יבי'נג פושע

נקווה שסטיבן רוס יבין את זה כמה שיותר מהר ויביא את טוד היילי במקומו (אם הג'טס לא יביאו אותו קודם), זה למשל מוח התקפי אדיר שמוציא המון מהפרסונל ההתקפי המזעזע בפיטסבורג

Amir A 27 באוקטובר 2017

40-0. מוציא את החשק מהליגה הזו. עד עכשיו היו 6 משחקים שהסתיימו על האפס ועוד 42 שהסתיימו בהפרש של 2 ט"ד או יותר (6 משחקים למחזור).

Maldini 27 באוקטובר 2017

למי שיוצא חשק מהליגה הזו לא היה חשק אליה מלכתחילה

שום דבר שראינו בשנים האחרונות לא היה אמור לגרום לחשוב שאנחנו בדרך לעונה איכותית ומעניינת אלא רק להיפך. וזה רק יילך וידרדר מדי שנה.

Amir A 27 באוקטובר 2017

כל שנה כותבים את מה שכתבת עכשיו. איפה בדיוק התחתית?

Maldini 27 באוקטובר 2017

ביום שאחרי הפרישה של אארון רודג'רס וטום בריידי (והוא יותר קרוב ממה שאנחנו חושבים.)

לא חושב שהליגה תתאושש מזה.

Comments closed