נו האדל

במשחק של אינצ'ים, התוצאה מוכרעת, ובכן - על אינצ'ים.

זה היה סופשבוע די כיפי של פוטבול, גם כי הוא שוחק על פני שלושה ימים (ויש לנו עוד אחד מחר) וגם כי היו לא מעט משחקים לא רעים. וכן, טוב, גם בגלל שהפטס ניצחו אחרי שכבר קברנו אותם כמה פעמים. ועוד עם שערוריית שיפוט. אין יותר טוב מזה.

זה גם היה אחד מהשבועות האלו שהדגימו את הבעיה הכי גדולה עם ספורט כמו פוטבול – במשחק של אינצ'ים, אינצ'ים יקבעו את המשחק. מה היה לנו? היתה ט"ד שבוטל בגלל אינץ' של הכדור שנגע בקרקע בתפיסה של הסטילרס בחצי דקה האחרונה של המשחק. היה ט"ד שבוטל יום קודם במשחק של הצ'יפס-סן דייגו אחרי שהכדור ספק נגע ספק לא נגע בקרקע בזמן התפיסה באנדזון. היה את הדאון הרביעי של דאלאס שבסוף הוכרע על פיסת נייר (!) והיה את הפאמבל של דרק קאר באנדזון שאולי לא היה עניין של החלטת שופטים על האינצ'ים אבל בהחלט כלל את החוק הכי שערוריתי שיש היום בפוטבול.

הנה העניין עם אינצ'ים: אנשים לא אוהבים אותם. הם יודעים שזה משחק של אינצ'ים אבל לא מוכנים לקבל את העובדה שבסוף הוא גם יוכרע על אינצ'ים. וככה, בסוף, תמיד השופטים אשמים ולא האינצ'ים.

בניגוד לכרגיל, אין לי פה מטרה להגן על השופטים וגם לא על החוקים. אני אישית חושב שחוק התפיסה, עם כל העצבים על המקרים הגבוליים שלו, הוא חוק נכון (ובהצלחה למישהו שיצליח לנסח לי חוק תפיסה חד משמעי שיהפוך את הט"ד של הסטילרס לחוקי אבל מקרים ששחקן תופס כדור באוויר ונופל לקרקע ולא מחזיק בכדור לכאלו שלא) וגם השופטים בסופו של דבר פסקו נכון ולפי החוק. במקרה הזה ממש יש אחידות דעים בין כל מי שמבין בשיפוט שההחלטות היו נכונות. אבל זה ממש לא העניין. גם אם החוק בעייתי הוא לא משנה את העובדה שהחלטה על תפיסה או לא היא עניין לפעמים באמת של כלום. מגע מקרי קטן. אנחנו רוצים להאמין שיש "הוגן" ו"צודק" בספורט. שהטוב מנצח. ושאם הוא מפסיד אז זה בגלל שהוא שיחק לא טוב ולא בגלל אירוע רנדומלי כמו כדור שטיפה מחליק מהיד אחרי שהתפיסה כבר נעשתה. אבל זה המהות של המשחק. האינצ'ים. וכן, לפעמים הם שרירותיים לגמרי. כשהשופט מניח את הכדור בסיום ריצה הוא יכול לשים אותו סנטימטר ימינה והתוצאה תהיה שונה לגמרי, כמו שראינו במשחק של דאלאס. כששחקן תופס כדור, אם הוא לא שם לב והתעקש לנסות להכנס לאנדזון, יכול להיות שהכדור יפגע בקרקע והוא יפסיד. זאת המשמעות של המשחק.

יותר מזה. מרוב שאתם האוהדים רציתם צדק ובשביל זה הכנסתם את האינסטנט ריפליי – קיבלתם פחות צדק. אין כזה דבר צדק. צדק הוא עיוור. אינסטנט ריפליי לא מקשיב ל"רוח החוק" אלא מאפשר לשופטים באמת לראות את האינצ'ים המאוד קטנים האלו שהיינו מעדיפים שהם יתעלמו מהם. בפלייאוף הבייסבול האחרון היה מהלך קריטי ששחקן נפסל כי לא עמד על הבסיס במשך באמת מאית שניה. בלי אינסטנט ריפליי בחיים לא היו רואים את זה, אבל מה לעשות – כשיש לך מלא מצלמות והילוך איטי אז תופסים את זה. הרי ברור שלא לזה כיוונה רוח החוק אבל זה מה שרציתם, תלמדו לחיות עם זה.

כן, אפילו אם זה מביא ניצחון לקבוצה שאתם לא ממש אוהבים.

https://twitter.com/NFL_Memes/status/942579916763099137

אחרי שהורדנו את זה מהלב, אפשר להתרכז קצת בפוטבול עצמו.

בניגוד להרגלנו, לא נשאיר את יומן האליפות לסוף אלא נתעסק במשחק של הפטס נגד הסטילרס כבר בהתחלה פשוט כי זה היה המשחק המבטיח של המחזור שגם הצליח לקיים.

תראו, אני הראשון שיודה שהפטס, כמו שהאמריקאים אומרים, Had no business winning this game. למרות הפציעה של בראון (איך זה שתמיד שחקן קריטי של הסטילרס נפצע נגד הפטס?) הסטילרס שלטו במשחק הזה בכל הצדדים שלו. אפשר לרדת על טומלין הרבה ויש לי השגות על חלק מההחלטות שלו במשחק (ועוד שניה נגיע לזה) אבל הוא בא עם תוכנית משחק מושלמת. התקפית, הסטילרס שלטו בכדור, מיצו כל שעון 40 שניות עד הסוף, ניצלו את לביון בל מצוין כשהם מנצלים את החוסר בליינבקרס של הפטס ואיפשרו לבריידי ושות' מעט מדי זמן על המגרש. למעשה, זה מסוג התוכניות שהפטס היו באים איתם בזמנו נגד פייטון מאנינג, פשוט לא נותנים לא זמן לעשות את שלו. הגנתית, בחצי הראשון הסטילרס סגרו את גרונקובסקי שתמיד היה הקריפטונייט של ההגנה שלהם ולא איפשרו את הראוטים הקצרים באמצע שתמיד בריידי ידע לנצל מול הגנת הזון שלהם. הם היו בשליטה מוחלטת.

ועדיין, זה לא הספיק להם.

כמובן, הסטלירס בקלות היו מסוגלים לנצח את המשחק אבל זאת באמת שאלה טובה מבחינתם אם הם יכולים להיות מעודדים (עד כמה שאפשר להיות מעודדים מהפסד) או לא מהמשחק הזה. מצד אחד, הם הראו (בניגוד לפלייאוף האחרון) שהם מסוגלים להתמודד עם בריידי שווה בשווה. מצד שני – אם אפילו כשהם מובילים כל המשחק ושולטים בכל פרמטר שלו הם עדיין מפסידים – מה יקרה כשהם יצטרכו להגיע לפוקסבורו?

נכון, בראון אמור כבר לחזור ונראה שהקו האחורי שבליצ'ק בנה לא מצליח ממש לעצור את הרסיברים של הסטילרס (אפילו כשהופעל לא מעט לחץ על ביג בן) אבל גם ואן נוי שהיה חסר מאוד היום באמצע וגם הוגאן ואולי קני בריט כבר יהיה חלק אינטגרלי יותר בהתקפה, שבשבועות האחרונים נראתה קצת אנמית.

השאלה הגדולה מבחינת הסטילרס היתה ונשארה גרונק. אחרי החצי הראשון שבו הם הצליחו לסגור אותו היטב, בחצי השני הוא הפך למטרה המרכזית של בריידי ובדרייב האחרון הוא פשוט פירק את ההגנה של הסטילרס (כולל עוד תפיסת אינצ'ים, ממש סנטימטר מהרצפה). בכלל, נראה שהפטס יושבים לסטילרס חזק מאוד בראש. היו להם הזדמנויות לסגור עניין ובמקום ללכת על הראש של הפטס, הם הלכו על עוד ריצה קצרה ועוד ריצה קצרה. זה נכון, הם גמרו את השעון אבל ראינו שהפטס לא מסוגלים למנוע את הביג פלייז – למה לא ללכת עליהם ולגמור את הסיפור?

למזלם של פיטסבורג, היום ומחר כולם ידברו על ההחלטה של השופטים ולא על מה שקרה אחריה. גם אחרי החלטת השופטים, לפיטסבורג היו שתי הזדמנויות להכריע את המשחק ואם זה לא מצליח אז ללכת להארכה. ואיכשהו, הם הצליחו להפסיד. בדאון השני היה מהלך גדול של באטלר (גם עליו לא הרבה ידברו) שלא רק עצר את הרסיבר אלא גם דאג להשאיר אותו בתוך תחומי המגרש. הדאון השלישי היה שערוריתי. ביג בן בכלל טען אחר כך שהוא רצה לעשות ספייק. זה לא משנה – היה נראה שאף אחד שם לא ממש יודע מה קורה. כאילו הריצו מהלך לא מתוכנן ואף אחד לא בדיוק ידע מה הוא עושה. עוד שניה נדבר קצת על מאמנים, תזכרו את טומלין כשאני מדבר על מארווין לואיס. איפה זה ואיפה הפטס מצליחים לבעוט פילד גול כשנשארו פחות מ-15 שניות על השעון.

חלק מהאינצ'ים שעליהם מוכרע המשחק הם גם אלו שבהכנות של המאמנים. הכנות שבשיאן לא משאירות שום דבר ליד המקרה.

– לפטס מדובר בניצחון עצום. גם ה-W כמובן וגם הביתיות שעם ניצחונות ביתיים בשבועיים הבאים על בפאלו והג'טס תישאר בפוקסבורו, אבל לא פחות מזה – ניצחון מורלי עצום. אם נזכיר שוב את היריבות בין הפטס לקולטס של מאנינג, הרי שבריידי החזיק במאזן מושלם נגדם עד 2006. היה לו אדג' מנטלי עליהם. באותה שנה הפטס הפסידו בעונה הסדירה למאנינג ומאותו רגע היריבות התהפכה. פתאום הקולטס יכלו לנצח את הפטס בפלייאוף, למרות שהיו בפיגור ניכר במחצית. הסטילרס היו מאוד קרובים היום לשבור את המחסום המנטלי הזה. זה היה מביא את הפטס אליהם בפלייאוף, בדיוק כמו הקולטס של אז. עכשיו – חובת ההוכחה עדיין עליהם.

מה שבטוח – בבקשה תנו לנו עוד אחד כזה בפלייאוף.

והיו גם משחקים אחרים:

– המשחק בין גרין ביי לקרולינה היה אמור להיות השטיח האדום שבו ארון רוג'רס חוזר לליגה. אחרי שגרין ביי הצליחה לנצח שלושה משבעת המשחקים בלעדיו, היתה הרגשה שהנה הנה רוג'רס מגיע ומנצח את שלושת האחרונים כדי לסחוב את הפאקרס לפלייאוף, כמו שאנחנו רגילים. רק שלמציאות היו תוכניות אחרות.

עדיין מוקדם כנראה להאשים את הפאקרס בחזרה מוקדמת מדי של רוג'רס למגרשים – יכול להיות שהכל בסדר עם העצם השבורה שלו וזה פשוט עניין של חלודה – אבל שלושה אינטרספשנס במשחק אחד, לראשונה מאז 2009 מעידים שכנראה ציפינו ליותר מדי מארון. מסתבר שגם לסופרמן יש ימים רעים.

מה שהכי מרגיז, שאחרי כל הטעויות של רוג'רס, עדיין היתה לגרין ביי תקווה. אחרי ט"ד שצימק להפרש של פוזשן אחד גרין ביי השתלטה על האונסייד קיק (היו לנו שני אונסייד קיק מוצלחים בהפרש של שתי דקות. מה הסיכויים?) וההרגשה היתה שזהו – שום דבר לא יעצור את רוג'רס בדרך לניצחון המיוחל. אז שום דבר לא עצר אותו, אבל פאמבל מטופש של הרסיבר שלו (עוד מקרה של אינצ'ים בודדים. אם הרסיבר לא עושה עוד תנועה זה לא נחשב תפיסה בכלל) חיסל את הדרייב בצורה לא צפויה. פתאום אתה מוצא את עצמך מול המסך ולא מבין. לא ככה זה היה אמור להסתיים! ואולי גם זה חלק מלהיות אוהד ספורט – להבין שלא תמיד התסריטים ההוליוודים מתגשמים.

– עוד סופרמן שמצא את עצמו מקורקע אתמול היה ראסל ווילסון. מה זה מקורקע, יותר מחיל האוויר המצרי במלחמת ששת הימים. וזה עוד כלום לעומת מה שהראמס עשו להגנה של סיאטל. אם לפני שבוע בחרתי במהלך קריטי של דאון שלישי ו-10 שג'קסונוויל הצליחו להמיר למרות שכולם ידעו שיבוא מהלך ריצה, הרי שהפעם ריצה לט"ד של 60 יארד בדאון שלישי ו-20 של טוד גורלי פחות או יותר מספרים את הסיפור של ההגנה של סיאטל במשחק הזה. כידוע, אתה יכול לעבוד על חלק מהאנשים חלק מהזמן, אבל אי אפשר לעבוד על כל האנשים כל הזמן. וסיאטל שיחקה יותר מדי עם המזל. ההגנה שלה חסרה עוד ועוד שחקנים. קו ההתקפה שלה הוא מסננת כבר כמה שנים טובות. אין להם משחק ריצה בשיט (אם לא מחשיבים את ראסל ווילסון, כמובן) וגם הרסיברים שלהם בינוניים ולא יותר. העובדה שהקבוצה הזאת איכשהו הגיעה למאזן חיובי היא סוג של נס וקשורה ביכולת של ווילסון והרבה גאוות יחידה אבל יש גבול לכמה אפשר למתוח את הגבולות. זה כבר לא שחקן פה או שם שחסרים – הסיהוקס יצטרכו לעשות שאפל רציני אם הם רוצים לחזור לאיים על הסופרבול.

– האם הראמס, אחרי הפציעה של וונץ, הם הפייבוריטים כרגע ב-NFC? אין לי תשובה טובה, אבל בהחלט הגיע הזמן שנספור אותם ממש, אבל ממש, ברצינות.

– כן, מינסוטה, לא שוכח מה שעשיתם. באנגלס והכל, אבל עדיין מרשים. הפלייאוף ב-NFC הולך להיות כל כך כיף. מה שמעניין זה שדווקא שני הטופ סיד בו הם לא כאלו עם ק"ב "נחשבים" ואילו אלו שכן מסתכלים עליהם כעל עילית – בריס, ווילסון, קאם, פרסקוט, מאט ראיין – מתחרים על המקומות הנותרים.

– בשבת יצא לי לראות קצת את המשחק של שיקגו נגד דטרויט. לצערי, זה לא היה ממש משחק תחרותי, בעיקר כי שיקגו פשוט קבוצה איומה. באמת שאני לא יודע מה ג'ון פוקס עדיין עושה שם חוץ מאשר וידוא הריגה כדי שיקבלו בחירה גבוהה בדראפט. את מיטש טרוביסקי (אלוהים אדירים, זה שם לק"ב?) ראיתי קצת בקולג'ים שנה שעברה והיה ברור לי שאין לו מה למכור במקצוענים. חוסר דיוק ופחד במה רציני גרמו לכך שלא ממש התפלאתי לראות אותו מסריח את השועלים במשחק הזה. למרות זאת, לא הייתי סותם את הגולל על האיש. למה? הנה כמה שמות: ניק פולס, קייס קינום, בלייק בורטלס (בלייק בורטלס!?) וכמובן – ג'ארד גוף.

כי אם יש משהו, אני חושב, שהעונה הזאת הוכיחה לנו זה עד כמה מאמן טוב זה דבר חשוב לק"ב, בטח אחד צעיר. תראו את ההבדל בין גוף של השנה לזה של שנה שעברה. את ההבדל בין מאט ראיין של השנה לזה של שנה שעברה תחת שנהאן. את השיפור העצום של בורטלס השנה תחת מאמן טוב (אני יודע, אני יודע, לא הייתי עדיין סומך עליו במשחק פלייאוף. ועדיין – הוא נראה טוב). אם הנחת המוצא שלך היא שג'ון פוקס הוא מאמן מחורבן (ונראה לי שמעטים יחלקו עליה) הרי שאין שום סיבה לצפות שטרוביסקי בשנתו הראשונה בליגה יצליח להתגבר על כזה אימון גרוע. הבעיה היא שיש כל כך מעט מאמנים טובים שלא מעט ק"בים באים והולכים בלי שאי פעם נדע את התקרה האמיתית שלהם.

– אם מדברים על מאמנים, הרי שמרווין לואיס הודיע על פרישה שלו בסוף העונה הקרובה אחרי 15 שנים כמאמן הראשי של הבאנגלס. זה די מדהים שחוץ מבליצ'ק מדובר במאמן עם התקופה הכי ארוכה בקבוצה כשבסך הכל ההישגים שלו שם די צנועים. כמה הופעות פלייאוף ספורדיות בלי אף ניצחון בו. כמובן, צריך לזכור איך הבאנגלס היו לפני שלואיס הגיע – תחשבו קליבלנד בראונס של היום, רק על פי 2 זמן בערך – ואת העובדה שהוא החזיר אותם לרלוונטיות (יחסית) וגם סבל מחוסר מזל לא מועט. הפציעה של קרסון פאלמר במשחק הפלייאוף הראשון שלו שהרסה עונה נהדרת וגם דפקה אותו לעוד הרבה שנים, וגם לפני מספר שנים כשאנדי דלתון נפצע שניה לפני הפלייאוף.

אבל גם אם נותנים לו את ההנחות האלו, די ברור שלואיס הוא מאמן סביר בסטנדרטים של הליגה אבל לא כזה שמסוגל לעשות את הצעד הנוסף כדי להפוך את הקבוצה שלו לקונטנדר אמיתי. בהתחשב במה שהיה לפני שלואיס הגיע לסינסי על כנפי הילת מתאם ההגנה האדירה של הרייבנס ב-2000 (וכבר ראינו כמה הילות כאלו, ע"ע מקדניאלס בפטס למשל, בעייתיות) – לא בטוח שלא יתגעגעו אליו שם.

– צפיתי בעניין במשחק של הצ'יפס עם הצ'ארג'רס שהיה הרבה יותר צמוד ממה שהתוצאה מרמזת. המשחק הזה חידד אצלי, לא בפעם הראשונה, למה יש לי חוסר חיבה כמעט לא רציונלי לפיליפ ריברס. חוץ מהעובדה שיש לו זריקה מעצבנת, הבעיה העיקרית שלו זה שהוא פשוט חמום מוח. ויותר גרוע – שזה מתבטא במשחק שלו. רוב הזמן הוא ריברס הטוב. ימסור נכון, יוביל את הקבוצה שלו, לא יעשה טעויות. אבל כשהמשחק מתחמם וצריך שהוא יוביל את הקבוצה שלו, משהו קורה. הוא מאבד את קור הרוח. ואם יש משהו שק"ב לא יכול להרשות לעצמו זה לא להיות קול. ריברס הוא פשוט לא cool. ולכן גם השנה יש סיכוי מצוין שהוא יראה את הפלייאוף מהבית.

– בשלב הזה של העונה יש מעט מאוד דברים שאני רוצה יותר מאשר עליה של בפאלו לפלייאוף. הם בטח יצליחו לפספס את זה בשניה האחרונה, תסמכו עליהם.

– איך לעזאזל הפטס הפסידו לדולפינס האלו?

– כמה אינדי גרועים? הם הפכו את ברוק אוסווילר לפייטון מאנינג.

– אחרי שראינו מה קרה עם הפאמבל של דרק קאר לאנדזון וזה של הג'טס מול הפטס וזה של הסטילרס מול הפטס – אולי כבר שחקנים יפסיקו לנסות להשיג בכל הכח את הט"ד על ידי מתיחת היד מעל הפייל-און כי הטרייד-אוף פשוט קטסטרופלי.

– אני מבין שדטרויט עיר אפורה והכל, אבל מי שעיצב להם את המדים צריך להישלח לבית סוהר. עם המדים האלו.

– חגיגת השבוע מגיעה מהפאקרס שמתחרים בהליכה מהירה

– עוד מאותו משחק – לא חסיד גדול של קאם ניוטון, אבל זה לא רע בכלל:

– למקרה שלא ראיתם את השיטה שבה השופטים החליטו אם מדובר בפירסט דאון במשחק של דאלאס:

– הקטע האדיר של השבוע בעיניי הוא זה של אחרי המשחק בין הצ'יפס לצ'ארג'רס, הייתי קורא לו – אחוות לוחמים:

https://twitter.com/thecheckdown/status/942259683586318342

– וההיפך המוחלט ממנו זה החגיגה הזאת של שוסטר:

 

שיעור בצניעות לנובורישים
על הנפלאות

77 Comments

היסטוריה לעניים 18 בדצמבר 2017

אני רק רוצה עוד דבר אחד בעונה המבאסת הזאת
ניצחון של בראונס על הברס. 0:16 זה תמיד רע.
ומעניין בכמה הפנתרס ימכרו?
האם הגענו לתקרה או לא?

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

אני שם אובר-אנדר על שני מיליארד. אם המארלינס נמכרו במיליארד פלוס, קבוצת פוטבול שווה לפחות פי 2

היסטוריה לעניים 18 בדצמבר 2017

מעניין. לא שאני מומחה אבל בכל זאת, עם קצת יותר מפי 7 משחקים ביתים ועם סגל יותר קטן- האם בייסבול (גם אם הוא פחות פופולרי ) לא ריווחי במידה דומה או יותר מפוטבול?

תומרג 18 בדצמבר 2017

אני חושב שההבדל העיקרי הוא בזכויות השידור, עלויות התפעול הן לא מאוד משמעותיות אני חושב.

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

זה נכון. בנוסף, מילארדרים לא קונים מועדון כדי להרוויח כסף. זה נחמד אבל זה לא הקטע. מבחינתם זה צעצוע. יותר מזה – וסימונס דיבר על זה באחד הפודקאסטים האחרונים שלו – זה מיועד להכניס אותם לברנז'ה מסוימת. ואין ברנז'ה יותר יוקרתית מאשר בעלים של מועדון פוטבול

אח שלו 18 בדצמבר 2017

גרייזס –
לגבי הפאטס, אני חושב שהנתון שמראה יותר מכל נתון אחר בליגה זה POINTS PER DRIVE. זה לוקח בחשבון את העובדה שהגנה טובה נותנת יותר הזדמנויות להתקפה שלה ולהיפך. הסטילרס נתנו להתקפה של הפאטס 27 נקודות רק ב-8 דרייבים. זה מספר מזעזע. כשה-POINTS PER DRIVE שלך יותר מ-3 זה אומר שההתקפה הייתה דומיננטית.
בצד של ההגנה, אשר יגורנו בא. בהינתן הפציעות יש לנו את הפרונט 7 הגרוע בליגה. שחקנים כמו אלנדון רוברטס או ג'ורדן ריצ'רדס פשוט אינם אתלטים מספיק בשביל להיכנס ל-53 של שום קבוצה. וזו בעיה. הסטילרס עשו דרייבים של 8 דקות כל המשחק. וכך המרווח לטעות קטנטן – וזה מתכון בעייתי בפלייאוף.

שתי הערות לגבי הליגה:
ווייד פיליפס צריך לקבל יותר קרדיט על מה שהוא עושה בשנים האחרונות. תותח על יותר מכל אחד אחר.
ולגבי מרווין לואיס- אתה מפספס כאן את הסינרגיה בין הפרונט אופיס של הבנגאלס ללואיס. אני לא יודע עד כמה אנשים יודעים את זה, אבל לבנגאלס אין מחלקת סקאוטינג אמיתית. הבעלים קמצן. הם לוקחים שחקנים בדראפט לפי לוחות של אתרי דראפט באינטרנט. הם לוקחים שחקנים סופר כשרוניים אבל בעייתיים. ולואיס מאפשר להם את האסטרטגיה הזו. הוא מאפשר להם לקחת כשרונות על שהם "סרטן בחדר הלבשה", ומנהל אותם. אני לא חושב שהוא מנהל טוב. אבל אני חושב שהבעייה בבנגאלס היא בבעלים ולא בלואיס.

7even 18 בדצמבר 2017

זה אמיתי מה שקראתי הרגע?
באינטרנט??

אח שלו 18 בדצמבר 2017

כן. יש בזה, אגב, איזשהו הגיון פנימי של חכמת המונים וכולי. הם לקחו כמה כשרונות מצוינים שהיו אנדר-דראפטד כך. אבל זה לא עובד במציאות כי אתה צריך להתמקד לא רק באיסוף כשרונות אלא גם בבניית קבוצה, עם כל מה שזה כולל (תרבות ארגונית, התאמה לסכימה אותה אתה משחק, וכולי)

אלון 19 בדצמבר 2017

כבר הראו שסוכנים משפיעים על הלוחות האלה כדאי להעלות את הערך של השחקנים שלהם

אמיר ב 18 בדצמבר 2017

אחלה פוסט.
תיקון אחד – לפטס נשארו משחקים נגד באפאלו והג'טס, לא מיאמי

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

צודק, תוקן

7even 18 בדצמבר 2017

בחיי שבתור אוהד הדולפינס, אני מבין עכשיו מה חוו שנים אוהדי הברס.
הנה קאטלר נותן משחק גדול! ב MNF! מול הפטס!
ואז הוא מגיע למשחק הבא, לכאורה נוח יותר…וולא רק שמאבד שלושה כדורים, אלא שאת שלושתם הוא זורק לאיזור לא ממש ברור.
אבל הפלא ופלא! הנה אנחנו משתלטים על ניסיון אונסייד קיק דקה לסיום…וקאטלר מקבל עוד הזדמנות.

מפה לשם , למי יש תכניות לינואר-פברואר?

יאיר 18 בדצמבר 2017

נו, לפחות זה בידיים שלכם לסדר גם לבילס חופש בתחילת 2018.
אין כמו לדפוק למישהו מהבית את הפלייאוף.

קזח 18 בדצמבר 2017

קבל נוסח לחוק: פוזשנס + 2 גפיים על הקרקע = תפיסה
שחקן הגנה נגע בשחקן -> המהלך נעצר
הכדור עבר את הקו -> המהלך נעצר.

במהלך של הסטילרס אתמול, אני חשבתי שזה נעצר על היארד.

ישרון 18 בדצמבר 2017

גם אני חשבתי שזה יארד אחד אבל אחרי הרבה הילוכים חוזרים אני כבר לא בטוח

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

יש פה פתח להרבה מאוד בעיות. שחקן החזיק את הכדור, נגעו בו או עבר את הקו ואז הוא מפיל את הכדור – תפיסה או לא? אתה חייב שהחוקים יהיו שרירותיים לחלוטין

קזח 18 בדצמבר 2017

אם המהלך לא נעצר, זה פאמבל.

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

כן, אני לא רואה בכלל שום בעיות עם החוק הזה..

טל 19 בדצמבר 2017

אז אם זה פאמבל, אז למה לא ט.ד., הרי היה recovery?

יאיר 18 בדצמבר 2017

ההפסד של טנסי בשניה האחרונה לניינרס סיבך אותם קשות וייתכן שעלה עלה להם בפלייאוף.
משחקים נגד הראמס והג'אגס, כשהבילס יפסידו בפוקסבורו ונשאר להם מיאמי בחוץ.
בולטימור בפנים עם משחקים נגד סינסי והקולטס,שזה חדשות פחות טובות לאוהדי פאטס (יסיימו חמישי, יעיפו את הצ'יפס ויגיעו לפוקסבורו).

7even 18 בדצמבר 2017

הרייבנס הנוכחיים בפוקסבורו?
סלוטר האוס

יאיר 18 בדצמבר 2017

השתפרו בשבועות האחרונים, המאמן שלהם אחד היחידים שאפשר לכנותו ככזה, והחבר'ה שם עוד זוכרים מה זה פלייאוף.
חוצמזה, יהיה קשה יותר נגד הצ'ארג'רס/בילס/צ'יפס/ טייטאנס?

יש רק שני דברים שיכולים לסכן סופרבול של הפאטס (סוג של)- הפאטס נוסעים לפיטסבורג כשבראון בריא, ונאחס בבית מול הרייבנס.

ישרון 18 בדצמבר 2017

מצד אחד להפסיד משחק שהגיע לך לנצח זה באסה לא נורמלית, מצד שני בפעם הראשונה בשנים האחרונות נראנו טוב מול הפטס אז יש ממה להיות מעודד. בהתקפה הכל עבד מצוין אפילו ביג בן נראה יותר טוב מרוב המשחקים העונה (וזה בהחלט ראוי לציון בהתחשב במפגשים קודמים מול הפטס). בהגנה המחסור של שיזיר הורגש, ממש שינוי של 180°. יאללה נפגש בגמר החטיבה ואינשאללה נוריד את הקוף דווקא אצלכם בבית.

תומרג 18 בדצמבר 2017

ואף מילה על הניינרס שמנצחים שלושה ברצף וארבעה מהחמישה האחרונים? (כן, בדקתי שוב, זו לא שגיאת טייפו)
למיטב זכרוני גארופולו כפותח עדיין לא הפסיד אפילו משחק אחד העונה.

אגב, רודג'רס, למרות שלושת האיבודים לא היה רע בסך הכל. לא חסרו לו מהלכים שאפשר היה להגיד עליהם שאם לא הוא, הם לא היו קורים. מה שנכון, לקראת הסוף הוא נחלש וזה ניכר בעיקר בדיוק של המסירות, פה חסר אינצ', שם חזק מדי, דברים כאלה.
בשולי הדברים – זה אולי רק אני אבל נראה היה לי שהמגנים של קרוליינה התיחסו אליו די בעדינות. גם כשהפילו אותו היה נראה לי שהם משתדלים לא להזיק לו יותר מדי.

מירון 18 בדצמבר 2017

גם אני חשבתי על זה לגבי המגנים של קרולניה

ק. 18 בדצמבר 2017

גם, אבל גם היתה שם בעיקר אינטראקציה עם ג'וליוס פפרס שהיה איתו בפקרס בשנים הקודמות

אח שלו 18 בדצמבר 2017

התכוונת להגיד שגארופולו כפותח עדיין לא הפסיד אפילו משחק אחד בקריירה! הדבר היחידי שעמד בין ג'ימי ג'י ולקחת את הליגה בסערה זו הגלידת אבוקדו שמשאירה את בריידי צעיר לנצח. ולחשוב שהמגיב יובל התרעם כשאמרתי לו שגארופולו יותר טוב בהרבה מבריסט.

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

האמת שרוג'רס הדהים אותי בקטע שהוא רץ מהפוקט לפירסט דאון כאילו אין לו 13 ברגים חדשים בכתף עכשיו. זה חתיכת סיכון. שחקנים בדרך כלל כשחוזרים מפציעה אז הם הרבה יותר זהירים ומחושבים. מצד שני, כל האינטרספשנס שלו היו אנדר-ת'רו, שבהחלט יכול להיות קשור לפציעה.

ק. 18 בדצמבר 2017

מצוין. הפלייאוף באנאףסי צפוי להיות אש, כבר מהויילד קארד.
הסטילרס הצליחו להפסיד את זה בצורה מאוד יצירתית. הנקודה שלך נכונה, היו ממירים במסירה קצרה דאון 3 ו-4 ויכלו לגמור את השעון בלי דרייב משווה של הפטס (שאחרי 2 תפיסות של גרונקובסקי ברור מה יקרה).
לרשימת קב/מאמן (קב/ג'ף פישר) אפשר להוסיף גם את קייס קינום ואת ניק פולס שאחרי יכולת סבירה בפילי התברר כפלופ בראמס ושפילי ידעו למה שחררו אותו

ק. 18 בדצמבר 2017

ועוד דבר, יש מצב שההגנה של הצ'יפס קצת חזרה לעצמה? נראו לא רע מול התקפה סבירה בהחלט, אחרי רצף ארוך של תצוגות מזעזעות.
כי ההתקפה שלהם ברצף ההפסדים דעכה ממש מעט, לעומתה

אורן השני 18 בדצמבר 2017

זה פשוט לא ייאמן איך הפאטס מנצחים כל פעם את המשחקים הצמודים האלה, ואיך היריבות שלה כל פעם עושות במכנסיים כשהן ביתרון או קרובות לנצח

נתי 18 בדצמבר 2017

מה הסיפור עם קרוליינה? מה זו החקירה שיש עליהם ומן הסתם גם קשורה להצהרת המכירה?

עידן. 18 בדצמבר 2017

למרות הניצחון נראה שבמשחקים האחרונים לבריידי קצת נגמר הקיטור (גם בעונות האחרונות הוא חווה ירידה לפני הסוף)- בשלושת המשחקים האחרונים הוא עומד על מאזן של 2 ט"ד לעומת 4 אינט'.

חבל שבגלל ההפסד המטופש למיאמי הפסט לא יוכלו לתת לו קצת זמן מנוחה נדרש.

אגב, לנוכח הפצעה של וונץ האם בריידי, גם ביכולת הנוכחית, נשאר מועמד מוביל ל MVP?

ק. 18 בדצמבר 2017

הייתי אומר שגם אנטוניו בראון מועמד לגיטימי אבל גם הוא ייעדר מהשניים וחצי משחקים אחרונים, אז בריידי, לדעתי, למרות ירידה קלה בשלושת האחרונים, נשאר לבדו

תומרג 18 בדצמבר 2017

אם כבר שחקני שדה בשחור צהוב אז ללביון בל מגיע הרבה לפני בראון. ואם כבר רצים, אני לא בטוח שלגרלי אין קייס גם כן.

ק. 18 בדצמבר 2017

בגלל היציבות והפער העצום בכל קטגוריה משאר התופסים (חוץ מהופקינס בט"ד), תפיסות בדרגת קושי גבוהה מאוד, כולל קלאץ'. אבל כן, גם לבל ולגרלי יש קייס יחסית דומה

שימי 18 בדצמבר 2017

"גם לסופרמן יש ימים רעים"?
באמת?????????????

פרקש 19 בדצמבר 2017

מדויק

צחי 18 בדצמבר 2017

זה היה המשחק הטוב ביותר שראיתי השנה. איכשהו כל פעם שאלוהים זורק מטבע היא נופלת בצד של בריידי (אחרי שציפור שתפסה אותה התנגשה במשאית או משהו כזה. אין גבול לדרכים היצירתיות בהן הצליחו קבוצות להפסיד לבריידי).

ניינר/ווריור 18 בדצמבר 2017

אני גם חושב, ובעיקר מקווה, שחזינו בסיומה של תקופה בסיאטל ושמעתה והלאה לא נצטרך לראות אותם בפלייאוף. היה תענוג לראות את הראמס משפילים את ההגנה המהוללת שלא נותר ממנה הרבה.

תומרג 18 בדצמבר 2017

לא הייתי ממהר עם זה, ההגנה של הסיהוקס באמת נראתה רע אתמול (בעיקר הגנת הריצה) אבל עם כל החוסרים, אי אפשר להסיק מהמשחק אתמול את שקיעתה.

ק. 18 בדצמבר 2017

גם אני מקווה, אבל חושב שעם חזרת כל הפצועים ההגנה תחזור להיות דומה למה שהייתה (מספיק לראות את הסטטיסטיקה של עם ובלי שרמן-תומאס-צנסלור ביחד), ביום בו יצליחו לארגן קו התקפה ומשחק ריצה ראויים, הם יהיו שוב קבוצת פלייאוף

אורן השני 18 בדצמבר 2017

גם היו כמה פספוסים של הקיקר שאולי עשו את ההבדל בין הפלייאוף לים

קואלה בר 18 בדצמבר 2017

הדרייב בסוף המחצית של הפיטסבורג היה פשוט מאסטר פיס. 8 דקות + טאצ'דאון. השאירו פחות מחצי דקה לפטס. בל פירק את ההגנה. פשוט מדהים.

גם ההתאמות במחצית למשחק בלי בראון. בל התחיל לרוץ דרך הצדדים. רואים שטומלין מתכונן למשחק הזה הרבה זמן.

ופתאום 6 דקות לסוף פעמיים 3 והחוצה. אחת מהם בגלל הולדינג + פולס סטארט שדחפו אותם אחורה. השניה פשוט לא ברור מה קרה שם.

NoOne 18 בדצמבר 2017

לא ראיתי את המשחק של הפאטס כי אני לא צופה יותר ב NFL חוץ מהג'טס וגם את זה אני מפסיק עכשיו אחרי שטוד בולס עוד פעם עשה פאנט בפיגור 11 6 דקות לסוף ב 35 של הקבוצה שלו, יש גבול לחרא שאני מוכן לסבול.

אחרי שקיבלתי בערב כמה הודעות ראיתי את 2 הדקות האחרונות של הפאטס.
אין לי מה לדבר יותר מדי על הביטול של הט"ד.
אני כמובן יושב שזה אלף אחוז ט"ד.
81 תפס את הכדור יירד עם ברך על הקרקע לפני האנדזון באותו רגע הוא למטה התפיסה הושלמה לאחר מכן הוא עשה מהלך פוטבול של רץ ושלח את הפוטבול קדימה כדי לחצות את הקו בדיוק כמו שראיתי ראנרס עושים מדי שבוע וברגע שהוא חצה את הקו זה ט"ד מבחינתי ולא מעניין אותי מה קרה אחרי זה וזה גם מה שהשופטים קראו במגרש והם חא הבעיה במקרה הזה.
הבעיה היא שיושבים מספר אנשים במשרדי הליגה ומחליטים החלטות על בסיס מי מתאים להם שינצח משחקים.
זה נהפך להיות ליגה של פיקסד גיימס בדיוק כמו wwf ואין טעם לראות את המשחקים לפחות מבחינתי.
הבעיה עם השופטים במגרש שבחטיפה שגמרה את המשחק מספר 25 של הפאטס תופס מאחור ומושך בחולצה של הרסיבר שמנסה לתפוס את הכדור.
אין יותר pi מזה וכמובן אין דגל.

דן ברקאי 18 בדצמבר 2017

תמשיך, תמשיך. זו מנגינה עריבה הקיטורים השבועיים שלך.

הלוואי שגם מלדיני יצטרף לדו קרב שיהיה מעניין.

NoOne 18 בדצמבר 2017

אתה רוצה תפוח?
מה עם דייסת תפוחים?
אולי שזיפים?
הכי טוב בשבילך נראה לי מיץ אבוקדו

דן ברקאי 19 בדצמבר 2017

דווקא בא לי דג טוב… שבריידי יחרבן לעצמו את החיים ועל הדרך יספק לי רגעים יפים, מה רע?

דור 18 בדצמבר 2017

יש לי כמה דקות להעביר אז אני מתווכח בעיקר לשם הויכוח אבל אני חושב שאתה טועה. הוא לא השלים את התפיסה ולא נהפך לרץ אלא ניסה לחצות את הקו לפני שהתפיסה הושלמה.
זה הימור שהוא לקח, בין אם ביודעין או לא, שהוא יצליח להשלים את התפיסה תוך כדי חציה של הקו ואני לא חושב שהוידיאו משאיר יותר מדי מקום לספק.
עכשיו, החוק הזה, יכול להיות שהוא "עוזר" לקבוע מי ינצח וזה לא בהכרח דבר רע אבל אוביקטיבית אני חושב שזה חוק טוב וגם קונסיסטנטי עם התפקיד של שחקנים בעמדה ואיך שמלמדים אותם לשחק. ז"א קודם כל תתפוס את הכדור, אח"כ נסה להתקדם.
פיטסבורג הפסידו את המשחק כי הם פחות מאומנים ולא ידעו מה לעשות במצב שנוצר במהלך האחרון. היו להם 20 שניות ארוכות להוציא מהלך או להכניס בועט או לעשות ספייק הם בבירור לא היו מתואמים והאמת זה קצת מביך וגם מאוד מעצבן.
אם מישהו מחפש סיבה לא לראות פוטבול אז הוא קיבל אותה במהלך הזה. רמה נמוכה של אימון, הכנה וביצוע בקבוצה שהיא טופ 5 בליגה.

ניינר/ווריור 18 בדצמבר 2017

בן אמר אחרי המשחק שהוא רצה לישות ספייק אבל קיבל הוראה לזרוק. רואים במהלך עצמו את הקטע הזה שהרג להם את המשחק

אריאל גרייזס 19 בדצמבר 2017

מסתבר שאצל הפטס קיימת הוראה ברורה שאסור לנסות למתוח מהלך לתוך האנדזון בדיוק מהחשש שיהיה פאמבל לתוכו. כרגיל, בליצ'ק נמצא מאה מטר לפני כולם.
איך היו אומרים על לארי בירד – הוא משחק שחמט כשכולם משחקים דמקה

Maldini 19 בדצמבר 2017

כרגיל, ליקוק הביצים השבועי של הסאנשו פאנשו הרשמי מייקל לומבארדי עם המצאות ואגדות שניתן להפריך בשניות.

https://www.facebook.com/JulianEdelman/photos/a.134651546575872.12777.128950643812629/1030909290283422/?type=3&theater

https://pbs.twimg.com/media/DRWmt7eUMAAYgRA.jpg

http://media.nj.com/giants_impact/photo/tom-brady-patriotsjpg-09f21da761187dfc.jpg

7even 19 בדצמבר 2017

בקיצור, ביבי

NoOne 19 בדצמבר 2017

as far as I understand by reports that order came AFTER the David Carr fumble
and I am sure he was not the only coach talking about it on Monday

Maldini 19 בדצמבר 2017

מי יודע אם אפילו זה נכון

אם הממשק פה לא היה משנות ה-40 והיו מאשרים את התגובה עם התמונות ששמתי אתמול הייתם מבינים שמדובר שוב בליקוק התחת הרגיל של מייק לומבארדי

אבל למה להפריע לסיפור טוב עם עובדות

austaldo 20 בדצמבר 2017

אני לא יודע מה או כמה מזה נכון, אבל מה שבטוח זה שביל בליצ'יק פנאט בקטע של בול סקיוריטי. אתה אמור לדעת את זה רק מלראות משחקים של הפטריוטס.

Maldini 20 בדצמבר 2017

שום דבר מזה לא נכון וכל מה שצריך כדי להיווכח שלומבארדי שוב ממציא ומחרטט זה גיגול קצר עם המילים: PATS REACH END ZONE. עאלק "חוק" לא ל"מתוח" מהלך מחשש לפאמבל.

שבוע הבא יסבירו לנו שבניו אינגלנד יש חוק שבו כל מי שרוצח סדרתי נחתך מהקבוצה וכולנו נתרשם ונתפעל כאילו אין דברים אחרים באירגון ובמאמן הזה שצריך להתפעל מהם גם בלי להמציא.

וכן ברור שהוא פנאט אבל לא הייתי מציין דווקא את זה כנקודה חיובית כי הוא לא שונה בקטע הזה מכל שאר הג'ון פוקסים והצ'אק פגאנוס העתיקים בליגה הזאת שמתמודדים עם בעיית "בול סקיורטי" באותה צורה.

אם יש מנהג מטומטם שצריך להיכחד מהעולם כמה שיותר מהר זה סיפסול של שחקן אחרי פאמבל. כאילו שהוא לא אוכל את עצמו ויודע שהוא עשה טעות מטורפת וישים לב יותר בפעמים הבאות, לא מה פתאום, ישר לשלוח לגולאג עד להודעה חדשה שילמד, אפילו אם הוא מוכשר וזה פוגע בקבוצה ואומר שצריך להעלות כל מיני יצורים. כי פוטבול זה ענף שמשוחק בתנאי מעבדה וכל פאמבל נובע מזריקת זין ולא מהקטע הזה שמקררי אדם נכנסים בך במהירות של 200 מייל לשעה.

חבל שאנדי ריד למשל לא למד בבית ספר העתיק הזה ולא סיפסל במחזור הראשון של העונה רוקי מושתן שעשה פאמבל בנשיאה הראשונה שלו בקריירה (אצל בליצ'ק הוא לא היה רואה דשא עד מחזור 10, אצל ג'ון פוקס הוא היה נשלח לפראקטיס סקווד ונחתך אחרי שנתיים), זה ממש התנקם בו אחר כך כבר באותו משחק, שלא לדבר על המשך העונה.

austaldo 20 בדצמבר 2017

שתהיה בריא כמה שאתה מבלבל את השכל.
בול סקיוריטי אצל בליצ'יק זה לעבוד באימונים על להגן על הכדור. הפעם האחרונה שהוא סיפסל שחקן אחרי פמבל היתה ב 2012 (סטיבן רידלי).

Maldini 21 בדצמבר 2017

רק השנה הוא קבר את גיליסלי אחרי פאמבל (קיבל אחריו סנאפ אחד במשחק מול הג'טס) אבל שוב למה לתת לעובדות לבלבל אותנו

כל שחקן פנטאזי מתחיל יודע שפאמבל של שחקן פאטס (לא אדלמן/גרונק/וולקר/קוקס מן הסתם) זו מכת מוות לערך של שחקן אבל אוסטלדו מדה באזר שקורא ושומע את כל ליקוקי הביצים של כתבי החצר על ה"עבודה" באימונים יסביר להם אחרת

רוני 18 בדצמבר 2017

לבריידי לא היה יתרון מנטלי על הקולטס לפני 2006, הייתה לו הגנה אדירה שעצרה את מאנינג בשיאו והוא רכב עליה כל הדרך ללומברדי. גם עכשיו לא נראה לי שיש לו איזה משהו מיוחד מנטלית נגד הסטילרס , הם פשוט הרבה מאוד זמן שיחקו את אותה ההגנה האיזורית שהוא מעולה נגדה. רומו אמר שזה מה שהם משחקים בערך 25 שנה ושהם חייבים להראות משהו אחר כדי לנצח את הפטס ולדעתי הוא צודק. עד שבא גרונק וכיסח אותם.
יהיה מעניין בפלייאוף גם באיי אף סי, לדעתי הג׳אגורס והרייבנס חזקים ויתנו פייט למי שיבוא מולם. אפילו שהק״ב שלהם לא מבריקים.

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

אתקן את זה, לא לבריידי היה אדג' עליהם אלא לפטריוטס בכלל.
יהיה מעניין בפלייאוף ב-AFC בשלב השני. בשלב הראשון זה יהיה מזעזע

דור 18 בדצמבר 2017

למה?
קנזס רייבנס וג'קסונביל באפלו לא בא לך טוב?

אריאל גרייזס 18 בדצמבר 2017

בא לי מעולה, יאפשר לי לבלות עם המשפחה בלי רגשות אשם

ניינר / ווריור 18 בדצמבר 2017

אבל הויילד קארד באן אף סי יהיה אש!

austaldo 20 בדצמבר 2017

ההבדל ב 2006 היה שגם לקולטס היתה הגנה מצויינת (ואם לא תשנן מנטרות, ואשכרה תיראה את המשחקים שלהם בפלייאוף באותה שנה אתה תבין את זה) בעוד שההתקפה של הפטריוטס היתה בריידי וחבורה של חתולי רחוב מורעבים

יובל 20 בדצמבר 2017

אתה באמת מתכוון למה שאמרת אוסטלדו?
אתה באמת מתכוון שבעונה שבה ההגנה של הקולטס שברה כל שיא ריצה שלילי, כולל לאפשר ליצורים כמו רון דיין מיוסטון לחגוג לה על התחת וכולל משחק מפורסם שבו נתנה לג'קסונוויל לרוץ עליה ל-375 יארדס (!!!) בהפסד 44:17 וכמעט גרמה למותו של מוריס ג'ונס דרו מהתייבשות מרוב היארדים שהוא שם עליה ( אמיתי לגמריי ) היא "הגנה מצויינת"?

אולי "אתה" זה שקצת לא מעודכן ומשחרר מנטרות ? אולי תקרא בויקיפדיה על עונת 2006 של הקולטס ותראה שכתוב שם כדלהלן:

The 2006 Colts surrendered 5.33 rushing yards per attempt, by far the worst since the merger, and seventh-worst in NFL history

פייר, אני מאוכזב ממך אוסטלדו. תגובות פאבלוביות וילדותיות כאלה מתאימות יותר לפאן-בויס כאן שכותבים בעילום שם וטוענים שבריידי הפסיד בכוונה לסיאטל, לא לך.

אלון3131 20 בדצמבר 2017

ההגנה של הקולטס הייתה מאוד לא יציבה ב2006, ואתה צודק יובל היו לה רגעי שפל, אבל שהם היו בריאים(בדגש ענק על בוב סאנדרס) היא הייתה אחלה הגנה. והיא נתנה 2 תצוגות ענק בפלייאוף 2006 בווילד קארד ובדיביז'נל וחיפתה על משחקים בינוניים פלוס של פייטון מאנינג עד הגמר האגדי מול הפטס.

אם כבר הייתה לקולטס הגנה טובה מאוד ב2005, שבכללי הגרסה הזאת של הקולטס הייתה החזקה ביותר בתקופת מאנינג ולולא מחצית איומה מול פיטסבורג גם הייתה זוכה באליפות כנראה.

שורה תחתונה לא היו פה שום משחקים מנטליים בשום מצב, היריבות מאנינג בריידי חמודה מאוד אבל אין לה קשר ל2 האגדות האלה, כמעט בכל שנה בעונה הרגילה ובכל מפגש פלייאוף שלהם, הקבוצה הטובה יותר מסביב לק"ב האגדי ניצחה. ב2001-2004 זה לא היה כוחות כי לפטס הייתה הגנה אגדית. 2005-2006 הייתה לקולטס קבוצה מאוזנת הרבה יותר יחד עם ירידה של הפטס וכן הלאה, וזה תופס גם לימי דנבר של מאנינג.

יובל 21 בדצמבר 2017

"לא יציבה" זה האנדרסטייטמנט של המילניום,
זו היתה כאמור הגנה גרועה באופן היסטורי.
מעט מאוד קוורטרבקים, אם בכלל, היו מצליחים לסחוב גרוטאות זבל כאלה לפלייאוף ועוד לנצח 12 משחקים.

אח שלו 21 בדצמבר 2017

מה הנקודה שלך בדיוק? אוסטלדו דיבר על "לראות משחקים בפלייאוף" של אותה שנה. ראית את הפלייאוף ב-2006? באמת ראית? כי ההגנה של הקולטס בפלייאוף – כמו שאלון אמר נכון, בזכות בוב סנדרס האדיר שחזר מפציעה – הייתה מצוינת. אז מה שאוסטלדו אמר נכון. ההגנה של הקולטס בפלייאוף לא הייתה גרועה באופן היסטורי, אלא מצוינת. אני ראיתי את המשחקים.

זה שמאנינג הוא ק"ב מצוין שמסוגל לייצר לך 12 ניצחונות בעונה הרגילה כמעט אוטומטית זה נכון. אבל לא קשור למה שאוסטלדו אמר.

Yah 18 בדצמבר 2017

ג’ימי. גארפולו.

Odel.R 18 בדצמבר 2017

1)כל פעם שאני רואה את ריברס זורק אני טיפה מתכווץ, איזה זריקה מוזרה (ויש לו זריקות מעולות).
2)פטס לקחו את כל המזל בעולם לצד שלהם – מדהים.
3)כל כך רציתי לראות את רוג'רס מסיים בטד , אבל לא באמת הגיע להם לנצח, לפחות ככה הוא יוכל לנח עד שנה הבאה.
4)הראמס נראים מפחיד רק בלי פציעות מיותרות.

מעיין אוהד מכבי 19 בדצמבר 2017

1. באיזה יקום קאם ובעיקר פרסקוט הם עילית?

2. ה-NFC שוב ושוב ושוב כל כך מותח ומעניין. לטעמי, הסיינטס הם הקבוצה עם הסיכוי הכי גבוה לסופרבול, בהנחה שיצליחו לזכות בבית שלהם.
מכל הקבוצות שאנחנו (האיגלס) יכולים לארח בדיביז'נאל אני הכי חושש מהסיינטס (עכשיו כשהפאקרס וא.א.רון בחוץ).

3. אם יש משהו שאני מקווה שתופעת המאמנים הצעירים שמקדמים קיוביז (פדרסון, מקוויי ושנהאן) תלמד את ה-GM השונים היא שאין מקום למאמנים מיושנים במקום לתת הזדמנות למאמנים עם מוח התקפי קודח שיכולים לבנות פרנצ'ייז קיובי. רק המחשבה על כמות הכשרונות שהתבזבזו תחת פישר, ריאן ודומיהם מחרידה.
לואיס בקטגוריה שונה. אם אנדי ריד מאמן שיודע לבנות פרנצ'ייז מנצח ולהגיע איתו עד לבאר מבלי לשתות (קרי, דיביז'נאל או גמר חטיבה), לואיס מאמן שיודע לבנות פרנצ'ייז די מנצח ולהגיע איתו לפלייאוף וזהו. במילים אחרות, לכל אחד מהם תקרת זכוכית, ושל לואיס נמוכה בהרבה מאחר שהוא מאמן הרבה פחות טוב מריד (ובכללי, ריד הוא אחד המאמנים הגדולים, לא רק העונה אלא בכל הזמנים).

4. ראו הערה 3, רק לגבי GM בעקבות מה שקופלין עשה בג'אגוארס.

5. בהמשך להערות 3 ו-4, יש מתאמים שצריכים להישאר מתאמים. ווייד פיליפס הוא הבולט שבהם.

6. היה אחלה מחזור בסך הכל.

7. הרייבנס די נעולים לאחד מכרטיסי הויילד קארד. הטייטאנס היו בעמדה מעולה אבל כרגע נראה לי שזה מאבק משולש בינם לבין הבילס והצ'ארג'רס, או בקיצור, חראקירי מפואר של שלוש קבוצות שימצאו את הדרך לפספס את הפלייאוף.
אם אני צריך להמר, אלך על הצ'ארג'רס בגלל הלו"ז הנוח יותר. אני סומך על הטייטאנס ואת הבילס שיפסידו את מה שנשאר להן, אבל יכול להיות מצב של משולש עם 9:7.

מעיין אוהד מכבי 19 בדצמבר 2017

נ.ב.
מישהו צריך להגיד לג'ימי ג'י (שבאמת נראה מרשים) שהוא דופק לעצמו את הפרנצ'ייז. מנטליות של ווינר והכל אבל אין להם סיכוי לבחור את בארקלי, שהוא רץ משנה-התקפה ברמת הזיק.

NoOne 19 בדצמבר 2017

בארקלי ולא זיק אליוט הם ברמה של אלווין קאמרה שנבחר בסיבוב השלישי.

Yavor 19 בדצמבר 2017

מה שהכי הפריע לי זה שהם לא הלכו על דאון רביעי ויארד כשהובילו 19:24. זה סך הכל יארד בודד – וזה יכול לנצח את המשחק. וגם אם זה לא עובד – זה רק מקצר את הזמן עד שתקבל חזרה את הכדור אחרי שבריידי בטוח ישים נקודות על הלוח.
החלטה פחדנית, לא נכונה (ולא בדיעבד!), ושכמעט חמקה מעונש.

Comments closed