נו האדל

קאמבק מהאגדות לבריידי וניצחון מרשים ביותר לאיגלס בשבוע האחרון של העונה

אני תמיד אומר שבפלייאוף אם אתה מקבל 50% מהמשחקים ברמה גבוהה אז מצבך טוב וזה בדיוק מה שקיבלנו ביום ראשון הזה. המשחק השני היה אנטי-קליימקס רציני אחרי המשחק הראשון (קצת כמו שהניצחון של הפטס על הקולטס ב-2014 היה אנטי-קליימקס אחרי המשחק האדיר בין סיאטל לגרין ביי. טוב, לפחות עד שהתחילו להתעסק בכדורים מנופחים) אבל הראשון היה טוב מספיק כדי לצאת מבסוט מסוף השבוע הזה. אלא אתה לא אוהב את הפטס ואז, טוב, ראיתם את זה בא, לא?

בסוף, שתי המדורגות ראשונות הגיעו לסופרבול. פעם רביעית שזה קורה בחמש שנים האחרונות. ללמדכם שיותר מהכל, יתרון ביתיות ושבוע ביי חשוב. תסתכלו על קייס קינום שבוע שעבר ותסתכלו עליו השבוע באיצטדיון המאיים של פילי. האם האיגלס היו מסוגלים להוציא את אותן תוצאות מניק פולס במשחק חוץ? כנראה שלא. מצד שני, ראינו את בורטלס משחק מצוין שני משחקי חוץ רצופים בשני איצטדיונים קשים, אז לך תדע.

ואולי המסקנה היא, כרגיל – Any given Sunday.

You come at the king, you best not miss

נתחיל במשחק הראשון. אין לי אלא שבחים לג'קסונוויל. אמרתי שבוע שעבר שהם הולכים לעשות לפטס חיים קשים וזה לא היה מסיבות מנחוס. הם באמת קבוצה קשוחה. יותר חשוב מכך – הם קבוצה מאומנת היטב. דאג מארון בא עם תוכנית משחק מצוינת וביצע אותו בצורה מעולה. כמעט מעולה מדי.

המטרה של ג'קסונוויל היתה ברורה – להשאיר את בריידי, עם או בלי תפרים באגודל, כמה שיותר זמן על הספסל. בדיוק סוג התוכנית שבליצ'ק ביצע בעבר בצורה טובה גם נגד הקולטס של מאנינג וגם נגד הסטילרס שנה שעברה. זה לא היה רק סוג המהלכים של ג'קסונוויל – ריצה, ריצה, מהלכי סקרין קצרים (עם אחוז השלמה גבוה שממשיכים להריץ את השעון) ומסירות קצרות ומדויקות אלא גם מיצוי של השעון עד השניה האחרונה בכל מהלך. התוצאה של שיטת המשחק הזאת בהתקפה היתה שבריידי לא ראה הרבה מגרש, לא נכנס לקצב וגם – ההגנה של הפטס הלכה והתעייפה. באיזה שהוא שלב ג'קסונוויל הובילו 28-15 (אני חושב) בזמן פוזשן. זה הבדל עצום.

בכלל, ג'קסונוויל לא רק עצרה את ההתקפה של הפטס מרבית המשחק, כמו שלא מעט ציפו שתעשה אלא גם גרמה להגנה של הפטס להיראות כאילו היא חזרה בזמן לתחילת השנה. דאון שלישי אחרי דאון שלישי, עם קריאת מהלכים יצירתית, הצליח מארון להביך את ההגנה של הפטס. בלייק בורטלס סיים את המחצית, אם אני לא טועה, עם 15 מ-17 השלמות. בלייק פאקינג בורטלס. לרגעים, זה ממש הרגיש כמו אותה ריצת פלייאוף של ג'ו פלאקו ששכח את כל מה שהוא עשה קודם לכן ובפלייאוף הפך לבלתי עציר. הפטריוטס באו עם תוכנית משחק מאוד פשוטה של לעצור את הריצה של ג'קסונוויל ולתת לבורטלס לנצח אותם. קשה להגיד שהג'אגס לא היו מוכנים – המון פליי אקשן ומסירות לרצים פתחו את הדרך מול הגנה של הצליחה להפעיל לחץ בכלל על בורטלס.

היתה רק בעיה אחת בתוכנית של ג'קסונוויל – היא עבדה טוב מדי. פתאום, הג'אגס מצאו את עצמם מובילים ב-10 נקודות בפוקסבורו. ונכנסו לבונקר. שוב, אין לי אלא שבחים לג'קסונוויל והם בהחלט הוציאו מהעונה הזאת הרבה יותר ממה שמישהו ציפה מהם, אבל אין לי ספק שהם בועטים בעצמם הבוקר, לא מבינים איך הם הפסידו את המשחק הזה.

כי לג'קסונוויל היתה הזדמנות לדרוך על הגרון של הפטס. המשחק היה שלהם, הם רק היו צריכים לתת את הפוש האחרון. אבל נראה שהם טיפה נבהלו והתחילו לשחק בונקר. עוד ריצה בדאון ראשון, עוד ריצה בדאון שני, שתיהן לשום מקום. בדיוק כמו שבליצ'ק רצה. למעשה, את ניצני השינוי אצל הג'אגס ראינו כבר בדרייב האחרון של המחצית, כשנשארו להם 55 שניות ושני פסקי זמן והם העדיפו, במקום לנסות להשיג פילד גול ולרדת בהרגשה טובה למחצית אחרי שהפטס צמצמו ל-14-10, לכרוע וללכת למחצית. לא המהלך הזה הפסיד לג'קסונוויל את המשחק. וכמו שאמרתי – הם נתנו את כל מה שהיה להם. אבל אם יש משהו משותף לקבוצות שהגיעו לפוקסבורו בפלייאוף והצליחו לנצח את הפטריוטס הרי זה שהם הסתכלו בעיניים של המפלצת ולא השפילו מבט. ג'קסונוויל עשו את הכל נכון בשלושת הרבעים הראשונים ואז הסתכלו למיתולוגיה שהיא בליצ'ק ובריידי והפטריוטס – והשפילו את מבטם.

אתה לא עושה את זה מול בריידי. You come at the king' you best not miss.

שנדבר על בריידי. עזבו. אין כבר מה להוסיף.

בואו נדבר על אמנדולה, זה שהגיע כאשר וולקר עזב וכולם התאכזבו כשהוא נפצע המון ולא הצליח לתפוס את מקומו של זה. מסתבר, שזה לא התפקיד שלו בכלל. התפקיד שלו זה להיות הדבר הכי בטוח שיש לבריידי במגרש. כן, יותר מאדלמן, יותר מגרונק. וכששניהם לא על המגרש, כמו שהיה בחצי השני – אמנדולה היה שם במלוא תפארתו. דאון שלישי ו-18 שאם הפטס לא משלימים זה פחות או יותר נגמר. תפיסה אחרי תפיסה באותו דרייב ואז ט"ד. ובסוף בסוף, הט"ד האדיר ההוא. ירים יד מי שלא חשב שמדובר בכדור גבוה מדי שאין סיכוי שהוא יגיע אליו. פעם אחר פעם לאורך השנים האחרונות אמנדולה היה שם. כשתפס את הט"ד שאדלמן זרק מול בולטימור ואחר כך תפס כדור מהרצפה באותו משחק. התפיסה בסופרבול לט"ד. שנה שעברה בפלייאוף ובסופרבול. כל פעם שבריידי והפטס היו צריכים אותו הוא היה שם. עוד אחד שלגמרי שייך למיתולוגיה שקרויה שושלת הפטריוטס.

הנה עוד כמה שהיו שם אתמול:

פיליפ דורסט שתרם בתפיסה אחת בפלי-פליקר לריצת הסופרבול של הפטס יותר מכל מה שג'קובי בריסט היה מסוגל לתרום לה השנה

ג'יימס האריסון שלא קיבל לשחק נגד הסטילרס כמו שקיווה אבל סאק אחד מאוחר שלו פתח את הדרך לקאמבק של הפטס

סטפן גילמור שהרבה מאוד (כולל עבדכם) פקפקו בסיבות שהניעו את בליצ'ק לתת לו חוזה של 60 מיליון וברגע המכריע של המשחק קפץ באתלטיות (כן, היתה מסירה קצת קצרה. סו וואט?) וניצח את המשחק.

דווין אלן, עוד אחד שלא ממש היה חביב על אוהדי הפטס השנה, שהחליף את גרונק כשזה נפצע ונתן כמה חסימות קריטיות בקו כולל חסימה נהדרת לריצה שסגרה את המשחק של דיון לואיס.

מאט פטרישיה וג'וש מקדניאלס, ששנה הבאה לא יהיו שם כבר. ראוי לציין שב-2004 הפטס ניצחו בסופרבול את האיגלס ואחריו עזבו אותם צ'רלי וויז ורומיאו קורנל, שני המתאמים. זה גם מה שהולך לקרות אחרי הסופרבול הזה נגד פילדלפיה (גם הפעם, כמו אז, הפטס הולכים על אליפות שניה ברציפות ושלישית בארבע שנים). השושלת של הפטס עדיין איתנו אבל צריך לזכור שלקח לה 10 שנים לקחת את הטבעת הבאה.

 

עוד כמה הערות קטנות מהמשחק הזה:

– אין ספק שבלייק בורטלס נתן את הופעת חייו במשחק הזה (למעשה, מסר יותר יארדים מבריידי) ובכלל בפלייאוף הזה. העובדה שהוא סיים שלושה משחקים בלי איבוד כדור אחד היא מרשימה בהחלט. אבל זה לא צריך לשנות את התוכניות של ג'קסונוויל. והן לא צריכות לכלול את בורטלס ליותר מאשר בקאפ. אולי איליי, אולי ניק פולס שירצה לפתוח באיזה קבוצה אחרי הפלייאוף הזה, אולי קאזינס – עם ק"ב יציב, שזה הדבר שעושה ק"ב לטוב באמת, ועם ההגנה וצוות האימון המצוין הזה, השמיים הם הגבול לקבוצה הזאת.

– חוץ מזה, אם אני קבוצה בלי מאמן שצריכה מישהו שיוציא משהו מהק"ב שלה – מתאם ההתקפה של ג'קסונוויל הוא הראשון שאני מסתכל עליו. מה שהוא הוציא מבורטלס!

– אם יש משהו שההגנה של הג'אגס לא הצליחה לעשות, למרות האיכות שלה, זה לערער את בריידי. הג'איינטס בעבר ואחריהם הג'טס ובולטימור הראו לנו שהדרך הכי טובה לנצח את בריידי היא להפעיל עליו לחץ מקדימה ובעצם לערער אותו. זה בדיוק מה שמיאמי עשתה לבריידי מוקדם יותר השנה. ברגע שבריידי מתחיל לפחד – ניצחת במשחק. אני לא ראיתי את זה במשחק הזה. הג'אגס הצליחו ללחוץ עליו אבל רוב הזמן היה לו מספיק זמן למסור (עבודה נהדרת של האופנסיב ליין בשני הדרייבים האחרונים, דרך אגב) ולא נראה היה שהוא לחוץ. אם האיגלס רוצים לנצח את הפטס, הם יהיו חייבים לנסות להוציא אותו משיווי משקל. יש להם את הכלים, זה בטוח.

– שמונה סופרבולס ב-16 שנים מלאות לבריידי. חצי מהסופרבולס בשנים שהוא שיחק הוא הגיע אליהם. תחרות חלשה וכל מה שתרצו, הישג מטורף.

– בליצ'ק, דרך אגב, הולך לאמן בסופרבול ה-11 שלו, בתור מאמן או מתאם. גם מדהים.

– מאז 2003 ייצגו את ה-AFC ארבעה ק"בים בלבד – פלאקו, ביג בן, מאנינג ובריידי. כן, זה מעיד על התחרות אבל בעיקר על כמה שלושת האחרונים טובים.

– אני מניח שגם השבוע בריידי לא יקבל את פרס Patriot of the week, הא?

https://twitter.com/TheDirtySports/status/955272294451982337

– תראו אבל כמה בליצ'ק מתרגש מאוד מהגביע:

– 3 ו-18. יא אללה

אנטיקליימקס

טוב, המשחק השני לא ממש היה מה שציפינו שיהיה. הוא דווקא התחיל מצוין, עם דרייב חלק של מינסוטה שהסתיים בט"ד יפה וחגיגה נחמדה והיה נראה שההגנה של האיגלס מתקשה. אוי כמה טעינו. חטיפה של קינום שהוחזרה לט"ד בצורה יפה (כולל קורנר שמחכה בסבלנות שהחסימות יסתדרו במקום) שינתה את המשחק לחלוטין. קינום, שנחטף לא ממש באשמתו (ספג מכה על היד כשזרק את הכדור) איבד בטחון וכשמינסוטה כבר היו קרובים להשוות את המשחק הוא פימבל ומאותו רגע מינסוטה פשוט נעלמו.

החידה הכי גדולה שעולה מהמשחק הזה היא – לאן נעלמה ההגנה המצוינת של מינסוטה. עזבו שניה את זה שמדובר בניק פולס ששיחק נגדה, הנה המספרים שהוא נתן נגד אחת ההגנות הכי טובות בליגה – 26 מ-33 ל-352 יארד, שלושה ט"ד ואפס איבודי כדור. זה כמעט בלתי נתפס. ואנחנו לא מדברים פה על טום בריידי אלא על ניק פולס. כן, פולס נתן עונה גדולה ב-2013 עם 27 ט"ד ורק שתי חטיפות בשביל האיגלס ואני מניח שיש בו בפנים ק"ב טוב – אבל איפה ההגנה של מינסוטה נעלמה? זאת ההגנה שהשאירה את דרו בריס על האפס מחצית שלמה שבוע שעבר? פולס מרביץ עליהם מהלך של 40 יארד ט"ד פעם אחר פעם.

אני מניח שאחרי שאני אראה את המשחק עוד פעם ואקרא קצת ניתוחים אז אולי יהיו לי תשובות יותר טובות לגבי מה בדיוק פיטרסון עשה שפירק את ההגנה הזאת אבל כרגע התשובה היחידה שיש לי היא – כנראה שגם להגנה יש ימים רעים. החטיפה של קינום שהחזירה את האיגלס למשחק, הפאמבל שלו כשהם היו קרובים להשוות, הוציאה להם את האוויר מהמפרשים. בנוסף, גם שבוע שעבר, למרות האפס בחצי הראשון, ההרגשה היתה שההגנה של מינסוטה נהנתה בעיקר מאיבודי כדור של הסיינטס ולא הצליחה באמת לעצור את דרו בריס – וראינו את זה בחצי השני של המשחק ההוא כשבריס עשה בערך מה שהוא רוצה ואם לא המון מזל גם היה משחק בפילי ביום ראשון. אחד הדברים שייחדו את מינסוטה העונה בהגנה זה היכולת שלהם לעצור דאון שלישי כשהם עומדים על אחוז המרה של 25% נגדם בדאון שלישי. הבעיה עם סטטיסטיקה זה שבמשחק ספציפי הכל יכול לקרות. צריך לתת המון קרדיט לדאג פיטרסון ולצוות שלו שפירקו את ההגנה של מינסוטה לגורמים.

כמובן, בל נשכח את ההגנה של האיגלס שנתנה הגנה נהדרת כל העונה והיא הסיבה האמיתית שהאיגלס הגיעו לאן שהגיעו. ההגנה הזאת כפתה המון איבודי כדור בעונה הסדירה והצליחה לעשות את זה גם הפעם. הפטריוטס הצליחו לנצח את ג'קסונוויל למרות שהפסידו בקרב איבודי הכדור והשלימו מעט מאוד דאון שלישי. הם לא יוכלו להסתמך על זה פעם נוספת.

עוד כמה דברים קטנים מהמשחק הזה:

– דיברתי במשחק הקודם על אלו שהגיעו אצל הפטס למשחק אז אלו השחקנים שהגיעו אצל פילי – ג'יי אג'אי שהדולפינס לא רצו. לאגארט בלאונט וכריס לונג שעזרו לפטס לקחת אליפות אבל החליטו שלא שווה לשלם להם. אשלון ג'פרי ששיקגו לא רצו. להביא וטארנס שירימו את המשחק שלך ויתנו לך ניסיון, מסתבר שלא רק בליצ'ק יודע לעשות.

– ניק פולס עם 11 מ-11 ורייטינג מושלם בחצי השני. תסתכלו על מסירת הט"ד השניה (אני חושב) שלו – הוא מוקף מגינים מכל כיוון, הם עומדים להפיל אותו ובקור רוח הוא מוצא את הרסיבר הפנוי. כאילו הרוח של קרסון וונץ היא משהו שעובר בתורשה אצל ק"בים של האיגלס השנה, לא משנה מי נמצא על המגרש.

– ובלי קשר, הוא נראה בחור מאוד נחמד בראיון שלו. לפעמים כל מה שצריך זה מישהו שיאמין בך.

– האם דאג פיטרסון יצליח איפה שהמנטור שלו, אנדי ריד, נכשל ויביא אליפות סוף סוף לפילי?

– רגע, עוד לא קראתם על האסונות של פילדלפיה? איכשהו לא הגענו לקטע של מינסוטה, אני מניח שידענו לאן זה הולך, לא?

– זוכרים שאחרי הט"ד המדהים של דיגס שבוע שעבר היתה תחושה שזהו, אף אחד לא יעצור את מינסוטה אחרי זה, שהיא "טים אוף דסטיני"? ובכן, אין כזה דבר "טים אוף דסטיני". אתה בא לשחק או שאתה מפסיד.

– נגיד את זה על מינסוטה, חגיגת הט"ד הבודד שלהם בהחלט היתה הדבר הכי טוב שהם עשו במשחק:

https://twitter.com/ringer/status/955227318489894915

– זה לא ממש פוטבול אבל זה עדיין מצחיק:

– המשטרה בפילדלפיה מרחה את עמודי התאורה בוזלין כדי שאוהדים לא יטפסו עליהם. פאקינג פילדלפיה.

עוד שבועיים סופרבול. תחזיקו מעמד.

אין שחור ולבן
מבלימה להתקפה - נצחון על אשקלון

124 Comments

יובל 22 בינואר 2018

או במקום כל המילים האלה, נסכם במילה אחת בשפתו של צפריר:

WWE

49ers 22 בינואר 2018

כן יזכו.. לא יזכו… אין ספק שהפטריוטס הם אחת השושלות הכי גדולות בספורט האמריקאי, אם לא ה….
כל הכבוד.
ואני רק מחכה לראות מה יקרה ביום שבריידי יפרוש, לא כדי לגמד או לשים כוכבית חלילה, אלא באמת כדי לראות איך ארגון מופלא שכזה ממשיך הלאה.

אהוד 22 בינואר 2018

0 penalties
Very weird fumble call

קצת מוזר

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

היה דגל אחד נגד הפטס. גם היו רק שניים נגד מינסוטה, אבל משום מה אני לא רואה אף אחד מתפלא על זה.
לא הבנתי מה הבעיה עם הפאמבל, גם כשפוסקים נגד הפטס זה לא טוב?

Maldini 22 בינואר 2018

השופט שרק מוקדם לסיום המהלך למרות שג׳ק לא היה דאון ביי קונטקט, שדד החזרת טאצ׳דאון

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

היה לגמרי דאון. "שדד". עד לאן נלך

Maldini 22 בינואר 2018

אם היה אפשר לשים פה לינקים בלי לחכות יומיים שיאשרו אותם היית רואה איך לגמרי לא דאון, אף אחד לא נגע בו

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

הוא נגע בדיון לואיס תוך כדי שהוא נופל. ובכל מקרה, באמת יש מישהו שחושב שהשופט חשב לעצמו – אוי, זה הולך להיות טד נגד ניו אינגלנד, אני חייב לעצור את זה! די, יש גבול לכמה אפשר להתלונן על שופטים. בטח גם הכניסה בגרונק זה לא פאול. כזה בכיין מגודל הגרונק הזה.
מה היה עושים לפטס אם שחקן שלהם היה מוציא שחקן יריב הכי חשוב בקבוצה בזעזוע מוח בכניסה ישירה לקסדה

Maldini 22 בינואר 2018

הוא מן הסתם נגע בו בגלל שהוא תיקל אותו אבל מהרגע שהכדור יצא משליטתו ועבר לשליטה של ג'ק לא נוצר ביניהם מגע ולא היה צורך לשרוק

למרות שאני אישית איתך, מרגיש גרידי להתלונן על זה כי בצפייה בלייב הייתי בטוח שהשופט שרק לסיום המהלך עוד לפני הפאמבל עצמו ומנע בכלל את האיבוד, סטייל השוד בקנזס-טנסי ככה שאין ספק שצריך להגיד תודה על מה שנותנים ולהמשיך הלאה

לא יודע מה השופט חשב לעצמו ואם זו קונספירציית על, פשוט הסברתי למה המגיב התכוון ובצדק

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

פשוט קצת נמאס לי מתיאוריות קונספירציה. השריקה של השופט סבירה לגמרי במקרה הזה (אני גם הייתי בטוח שהוא שרק לזה שלואיס דאון בכלל). לקרוא לזה שריקה מוזרה זה ללכת למקום מטופש למדי להרגשתי. יאללה, היה משחק מצוין, למה להתעסק בשטויות כאלו?

Maldini 22 בינואר 2018

היא לא סבירה לגמרי – היא טעות גסה שעלתה בנקודות ושינתה את כל מהלך והמומנטום של המשחק. היא אולי "מובנת" ו"אנושית" כי קשה לראות ולדייק במהירות המטורפת של המשחק אבל בגלל בדיוק בשביל המקרים המסובכים האלה הם מרוויחים מאות אלפי דולרים

היה משחק נהדר והקבוצה הטובה יותר ניצחה והשופט עשה טעות גסה שבלעדיה מי יודע מה היה קורה, הכל יכול להיות נכון בו זמנית בעולם המורכב שלי

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

טעות גסה, נו באמת. ראיתי את המהלך מלא פעמים ועדיין נראה לי שהיה מגע וזה מאוד גבולי. באנג באנג פליי קוראים לזה.

Maldini 22 בינואר 2018

טעות גסה מבחינת החשיבות וההשלכות שלה, לא בגלל שהיא הייתה ברורה מאליה

אני לא חושב שזה גבולי ולא באנג באנג פליי, בדיוק בגלל שופטים שקלים עם היד על ההדק כמו הוקילי בדנבר-סן דייגו 2008 שינו את ההנחיות ובשנים האחרונות רואים המון שופטים שנותנים למהלכים להתפתח ולהסתיים כי אז יש להם אופציה לבדוק בהילוך חוזר ולשנות את ההחלטה במידת הצורך. ברגע שהם קופצים בראש ושורקים לסיום המהלך אין מה לעשות יותר וקבוצות כמו קנזס לפני שבועיים וג'קסונוויל אתמול משלמות את המחיר

שמול 22 בינואר 2018

דווקא השריקה הגיעה מהשופט שחשב שהייתה תפיסה של לואיס ועצירה שלו(בצדק, מהזווית שלו) השופט מהצד השני קבע שהכדור של הג'אגס.

*וזה בתור שונא ניו-אינגלנד

Maldini 22 בינואר 2018

אלה כבר התפלפלויות טכניות מי מהשופטים טעה ושרק מוקדם ועל מה שהוא חשב שהוא ראה ומאיזו זווית.

העובדה היא פשוטה (אפרופו עניין של שחור ולבן. כמו שמייק מקארתי מאמן פוטבול חסר מושג שגונב כסף.) – היה פאמבל וריקאברי נקי שהיה מסתיים ב-TD ותוצאה 27-10 לג'קסונוויל עם 10 דקות על השעון אלמלא שריקה ***שגויה*** מהירה. זה בכלל לא משנה על מה היא הייתה ומי שרק אותה.

7even 22 בינואר 2018

כל מה שאמרת אתה צודק והשריקה במהלך היתה שערורייתית.
אבל תאמין לי שגם ב 10-27 הפאטס היו מנצחים.

אורן השני 22 בינואר 2018

לעולם לא נדע

קואלה בר 22 בינואר 2018

גם לעולם לא נדע אם היה נגמר בטאצ׳דאון

צחי 22 בינואר 2018

עם כל הריפלייז שלך, אני שמח שהצלחת לראות שברור שהיה ט"ד. כלומר הצלחת לא לראות את השחקנים של הפטריוטס שעוד היו בינו לבין הגוליין ופשוט עצרו כששמעו את השריקה. אבל למה להפריע לך לדמיין ט"ד.

שמול 22 בינואר 2018

הפילפולים הטכניים הם בדיוק מה שיבדילו בין משחק "מכור" (במיוחד אם זה שופטים חיצוניים שרואים ריפליי/צ'אלנג') לבין טעות אנוש שקראת בכל ספורט ואפילו בפוטבול ושאין מה לעשות בנידון.

S&M 22 בינואר 2018

ניסיתי לראות פוטבול כמה פעמים. אני יותר נהנה לקרוא את הסיכומים שלך מאשר לראות את המשחק.

אמיתי 22 בינואר 2018

לגמרי. וגם התגובות

dhs 22 בינואר 2018

בנאדם נתקע בעמוד. אכן מצחיק

שי פרנסיסקו 22 בינואר 2018

לא היה ספק שברבע הרביעי הפטס יעשו מהפך. הראו איזה שקופית בתחילת הרבע עם רשימה של 9 משחקים (נדמה לי) שהפטס סגרו בהם פיגור דו סיפרתי בפליאוף. בתור אחד שזוכר את הפטס כהבדיחה של הליגה, זה לא פחות ממדהים. בקרוב בניינרס (הלוואי).

היה משחק ממש כיף לצפייה ואני מאוד מקווה שבעוד שבועיים יהיה קרב קשה במינסוטה.

49ers 22 בינואר 2018

בקרוב בניינרס.. אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק! אבל למה לנו כי נלין, גמני זוכר את הימים שהפטס היו שטיח בליגה. היו ימים…

Yavor 22 בינואר 2018

ראו בהחלט שבריידי הולך על הביג פלייז, כנראה כי רצה לקצר דרייבים בגלל הפציעה. מהבחינה הזו, תכנית המשחק של הבורטלסים של להחזיק אותו בחוץ כמה שיותר, דווקא עבדה לטובתו

אלון3131 22 בינואר 2018

כל מה שיש לי להגיד הלילה זה שאנחנו קרובים עוד שנה לפרישתו של בריידי. מתישהו זה יגיע.

הוא גדול ענק ומעל הכל כבר בלתי נסבל לצפייה, קראו לי הייטר אבל אני ממש לא אתגעגע אליו.

ההגנה של מינסוטה אכזבת הפלייאוף, איזה קריסה הזויה ומאכזבת.

7even 22 בינואר 2018

אני לא אוהד הפאטס ונהנה מכל שניה של בריידי על הדשא.
למה שארצה שדבר כזה יפרוש?
כמה ק"ב ברמתו כבר יש?

ספוילר: אין.

אלון3131 22 בינואר 2018

שמע. אובייקטיבית אתה צודק. אבל ממתי ספורט זה אובייקטיבי?
אני אוהד קולטס, אני לא מסוגל לראות את הפטס מנצחים וזה כל מה שאני רואה.

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

אני לגמרי מבין אותך. ביליתי את מיטב שנות התשעים בלשנוא את ג'ורדן ואת מרבית השנים מאז בלהתגעגע אליו.
גם את פייטון רציתי לראות מפסיד כל הזמן והיום אני מתגעגע אליו. לזמן יש אפקט מרכך, אני חושב

Odel.R 22 בינואר 2018

אחד הספורטאים הכי טובים שאיי פעם ראיתי.
כדורגל\כדורסל\טניס מקצוען אמיתי אחד לדור ואולי אף יותר.
תעיף מבט איפה שאתה עובד תסתכל על בני ה40 שם ועכשיו תעיף מבט על בריידי ותכנס לפרופורציות.
(:

אלעדכ 22 בינואר 2018

בריידי בהחלט במעמד ג'ורדני, במובן שלאורך כל המשחק אתמול, היה ברור שהפטס ינצחו בסוף. כשאמרתי שאני לא רואה איך הפטס לא לוקחים את הסופרבול, לזה התכוונתי. לצערי סיכוי קלוש מאוד שהאיגלס יפתיעו.
האם הפטס כאלו גדולים או שהיריבות לא מספיק ראויות?

לעניין טענות שמדי פעם יש על שיפוט – אני לא חושב שהפטס מנצחים בזכות שופטים. אולי הם מקבלים עזרה מדי פעם, אבל הם מסתדרים גם בלעדיה. מה שכן, חוקי הפוטבול (המסובכים מדי) צריכים להתעדכן. בסוף המחצית הראשונה הפטס הגיע מחלק המגרש שלהם עד 10 יארד מהאנד-זון, מבלי להשלים מהלך אחד. פנאלטי על הג'גוארס ואח"כ פאס-אינטרפרנס (כשהכדור לא היה בכלל בסביבה של התופס) ובום – מהלך אחרי זה הם כבר באנד-זון.
אז נכון שמגינים טיפשים צריכים להיענש, אבל לפעמים העונש לא תואם את העבירה. קצת כמו לקבל פנדל על הכשלה קטנה בפינה התחתונה של הרחבה.

Maldini 22 בינואר 2018

זה נקרא הפלאקו ספיישל

בשנים שהיו לו את טורי סמית הם היו עושים איזה 500 יארד בשנה מהחארטה הבזויה הזאת שבה הוא זורק איזה PRAYER חסר סיכוי אבל מתוגמל ב-50 יארד בגלל שהדיפנסיב בק משתגע ומאבד קור רוח

החוק מהמכללות שעל כל PI מקבלים עונש של 15 יארד הרבה יותר מידתי ונורמלי אבל אין סרט שה-NFL יאמצו אותו כי מידתיות ונורמליות על הזין שלהם. יארדים ונקודות וטאצ'דאונס ושחקני פנטאזי מאושרים ברחבי העולם זה מה שטוב לעסקים.

קואלה בר 22 בינואר 2018

זה גם לא מידתי. כי אז אפשר לעצור טד בעזרת פאס אינטרפירנס ולקבל רק 15 יארד במקום מסירות של פי 2 או 3.

אגב, גם דיפנסיב הולדינג שריקה ממש לא הוגנת. לתת 5 יארד ודאון ראשון אוטמטי, לפעמים על מגע שצריך זכוכית מגדלת כדי לראות זה חסר היגיון

לעומת זאת, פרסונל פאול בזמן משחק צריכה להיות 15 יארד מנקודת הפאול ולא ממקום הכדור.

אלעדכ 22 בינואר 2018

צריך אולי לתת יותר מרווח לפרשנות לשופט.
אתמול זה היה מאוד משמעותי, כי ההבדל בשביל הפטס לרדת במינוס 11 או במינוס 4 במחצית (שוב – מאמין שהם היו מנצחים בסוף בכל מקרה). הכדור שבריידי זרק לא היה בסביבה של הרסיבר, אבל אין לי ספק שבריידי ידע בדיוק מה הוא עושה כשהוא שחרר את הזריקה הזאת.

Maldini 22 בינואר 2018

נכון אבל זה לא שבקולג'ים יש לך מכת PI's במסירות לעומק בגלל שזה "משתלם" ולכן אני לא חושב שנראה את זה גם ב-NFL. שחקנים לא מאומנים וחושבים בצורה הזאת, ולצערי הרב היצורים שמאמנים אותם לא מספיק מתוחכמים כדי לאמן אותם בצורה הזאת. תחשוב שנייה כמה פעמים ראית בסיטואציות של סוף מחצית ברדזון הגנות שעושות דיפנסיב הולדינגס על כל הרסיברים כדי למנוע ספיגת TD ומורידות את השעון עד 00:01 כדי להשאיר ליריבה דילמה אם ללכת על פילד גול או להוציא מהלך של הכל או כלום. היחיד שראיתי בשנים האחרונות עושה את זה היה הארבו בבולטימור. וזו סתם דוגמה קטנה. רק אדושם יודע אם זה יצוריזם נטו או pride thing או לא יודע מה.

קואלה בר 22 בינואר 2018

די דומה לזה שבnba לא עושים פאול בפיגור 3 בהתקפה אחרונה.

נתי 22 בינואר 2018

איך 15 יארד אוטומאטי זה הוגן? באותו רגע, אתה אומר למגן שתמיד במסירות ארוכות כשהמצב גבולי עדיף לו לעשות עבירה. למעשה אתה לא תראה יותר מסירות ארוכות. אני ממש לא בטוח שזה טוב.
אבל רוצה לומר מעבר לכך – אפילו נניח לשיטתך, שהחוק המקביל במכללות לא טוב, בוודאי אי אפשר לטעון שיש יתרונות וחסרונות לכאן ולכאן ושתי הברירות לא מושלמות, ושתיהן סבירות אלא שבעיניך עדיף אחרת.
אבל לא. אתה טוען שזה שחור לבן, ויותר מכך ההחלטה ללכת לברירה המסריחה היא רק משיקולי פאנטזי וכד'. אני לא יודע איך אפשר לראות הכל רק בשחור לבן. זה פשוט מדהים בעיניי.

Maldini 22 בינואר 2018

איבריט כשה ספה אני מבין

1. איפה כתבתי שזה הוגן? בסך הכל אמרתי שזה יותר מידתי ונורמלי. למה? זה אמור להיות מובן מאליו. במציאות שבה גם ככה קשה על גבול הבלתי אפשרי לשחק הגנה ובמיוחד להיות דיפנסיב בק אני מוכן לזרוק להם את העצם האומללה הזאת.

2. בדיוק בגלל הטענה ש"לא נראה יותר מסירות ארוכות" הסברתי שבמכללות לא רואים ירידה בכמות שלהן וזה לא שכל מסירה שנייה אתה רואה דיפנסיב בק שלוקח את הדרך הקלה ועושה עבירה כי זה "משתלם" לו. כי זה לא. אם היית צופה בקולג' פוטבול הייתי יודע את זה אבל במקום עדיף לדבר תיאורטית.

3. לשיטתי החוק המקביל במכללות לא טוב? מה? מי? מו?

4. שחור ולבן זה הקטע של אוהדי פאטס כמוך ורוב המגיבים פה. אם למישהו יש חצי טענה נגד או שריקה שהלכת לטובתכם ? "הייטרים" , "שחור ולבן", "THEY HATE US CUZ THEY AINT US", "ספקולציות", "קונספירציות". עוד לא נתקלתי באחד שמצליח להודות שנהנתם מהחלטות שיפוט אבל שלדעתכם זה לא השפיע על התוצאה הסופית. רק TO DEFER לדוגמאות אחרות או להכחיש להכחיש להכחיש עד הסוף המר כמו פאן בויז מצויים. אין דבר יותר פאתטי מלהיות פאן בוי.

נתי 22 בינואר 2018

1. אם זה חשבונאות של איזון התקפה והגנה מול חוקים אחרים (בהחלט מסכים שההטיה מוגזמת אבל בחוקים אחרים) אז אין לי מה להתייחס כי זה לא לגוף החוק.
2. אכן כשכתבתי את התגובה טרם ראיתי את תשובתך. וואי אני מצטער ממש הוד מלכותו, ומודה על הסבלנות. ובכל זאת תרשה לי שלא להסכים. כי זה שלא עושים את זה זה בדיוק מהסיבות שאתה אוהב לשלוף כשנוח לך: אימון. אם אתה חושב שמאמנים כמו בליצ'ק או הרבאו לא ילמדו להשתמש בחוק כזה אז אתה תמים או עיוור. אבל אופס, אתה לא, כי בתשובתך כבר אתה כותב שזה בגלל שמאמנים אותם יצורים. אז אתה מציע חוק, שאתה מסכים שקבוצות מאומנות היטב ינצלו אותו ויכערו את המשחק. וואו.
3. טעות התכוונתי לכתוב טוב, לא יודע מאיפה התפלק הלא. מה שהתכוונתי לומר בכל מקרה זה שאני לא מבין איך בעיניך זה חד משמעי ולא לכל הפחות הצעה שיכולה להיות טובה יותר.
4. איך קשורים הפטס לדיון הזה בכלל. למטה למשל כתבתי שאני חושב שאתה צודק בעניין השריקה של הפאמבל של לואיס – אבל מה בכלל הקשר לפאן בויס ולפטס? דיברנו על חוק שמיושם במכללות שאתה טוען שהוא חד משמעי טוב יותר. אני עונה זה לא שחור לבן כי יש להצעה שלך חסרונות בולטים אז למה ללכת למקומות שמה שמכריע כאן זה פאנטזי ועסקים. איך זה מתקשר בכלל לפטס? כמו שכתבת זה "פלאקו ספיישל" אז אולי אני בכלל אוהד רייבנס?
או שהמשפטים האלה פשוט רפלקסיביים אצלך בכל תגובה? באמת התפלאתי שלא זרקת הערה על גאוניותו של מקארתי. לא נורא תיכף יבוא no-one ויזרוק משהו על הולדינג ו-WWF.

Maldini 22 בינואר 2018

אלוהים ישמור. אני "מציע חוק" שרץ בליגת פוטבול אחרת בהצלחה, בלי הבדלים בכמות המסירות הארוכות ועבירות ה-PI עליהם ועם מאמנים שיודעים וטוחנים פוטבול לא פחות מביל בליצ'ק וג'ון הארבו (ניק סייבן, ג'ים הארבו, דייויד שואו, אורבן מאייר, כריס פיטרסן) שלא מנצלים ומשתמשים בו לרעה אבל איכשהו אני עיוור, אני תמים, אני יורה שטויות תיאורטיות בלי להבין על מה אני מדבר פשוט כי זה נראה לי הגיוני. אכן וואו.

מה הקשר לפאטס? הטענה המקורית הובאה בהקשר למשחק אתמול ולשריקות שבריידי והפאטס נהנו מהם. איכשהו אתה הפאן בוי מס' 1 פה שקופץ ומחלק ציונים לכל תגובה של בן אדם שמצייץ בכיוון של הפאטריוטס (שבוע שעבר הצעת למישהו להפסיק לכתוב ולצפות בפוטבול אם אני זוכר נכון) אבל אם אתה אומר שהפעם אין לזה קשר – אני מאמין לך. טעות שלי.

צודק, לפאנטזי ועסקים אין שום קשר בחוקים הפרו התקפה שהליגה מחוקקת מדי שנה. זה הכל בראש הקונספרטיבי שלי שעדיין חי בסרט ומספקלץ על סאגת ג'ימי גארופולו ובליצ'ק או עסוק בשיפוט כי ראיתי לנכון לצייץ טעות שעלתה לקבוצה ביתרון 27-10 ברבע אחרון של משחק. כי "יש גבול כמה אפשר לדבר על שיפוט". כל עוד אתה נשמע לעצמך הגיוני אני זורם.

לא, דווקא אני רואה ש-NO ONE התייאש השבוע והעדיף להשאיר את הבמה לכל הנתנאלים של העולם להטיף מה ואיך להגיב. תמיד ידעתי שהוא איש חכם.

נתי 22 בינואר 2018

נראה לי שניאלץ להיפרד כידידים…
אבל אני ברשותך אתייחס לעוד נקודה אחת שהעלית, אומר מה אני חושב בקשר אליה, אשאיר לך את זכות המילה האחרונה ואשתדל שלא להגיב כדי שלא ניגרר שנינו למחוזות שלפחות אני לא רוצה להגיע…
כתבת "עוד לא נתקלתי באחד שמצליח להודות שנהנתם מהחלטות שיפוט אבל שלדעתכם זה לא השפיע על התוצאה הסופית".
את זה אני ממש לא מליח להבין: ברור שטעויות שיפוט משפיעות על התוצאה. בעיניי הג'טס השנה היו צריכים לרשום ניצחון על הפטס בלי ספק. כל מה שאני טוען זה:
1. טעויות שיפוט הן חלק מהמשחק, אז נניח בפאמבל כנראה השופט שרק בטעות כי רצה לעשות ריוויו וזה עם השפעה מכרעת, אבל זו טעות שיפוט ולא הטיה מכוונת (לא אומר שאתה טוען זאת אבל רבים כן). הדוגמא שהכי קופצת לי לראש זה בגמר המכללות משנה שעברה או לפני שנתיים, זה שהשופט צעק לשחקני אלבמה שהם 12 ויורידו אחד מהמגרש במקום לתת להם לטעות ולשרוק אחרי הסנאפ פנלטי. למזלו אלבמה הפסידה. אז הוא היה מוטה אלבמה? לא. הוא עשה טעות.
2. למרות שהשנה הלכו כמה שריקות גבוליות לטובת הפטס המחשבה שזה מכוון היא מגוחכת בעיניי. בדיוק כמו שבזמנו היה טרנד לטעון שבארסה מקבלת את כל השריקות. ככה זה קבוצות מצליחות.

זהו. תרצה אתה מוזמן להגיב ואני אשתדל שלא להמשיך בוויכוח

עידן. 22 בינואר 2018

מצד שני העובדה שעל חיסול ממוקד כמו שעשו לגרונק מקבלים עונש מצחיק של 15 יארד והשחקן הפוגע (שכאן לא היה ספק שנכנס בו בראש בכוונה) אפילו לא מורחק זה גם לא הוגן.

אלעדכ 22 בינואר 2018

אני חולק עליך. אני מתאר לעצמי שאם הוא יכל לבלום עצמו בשנייה במהירות של 40 קמ"ש הוא היה עושה את זה. זה לא היה מכוון.

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

הוא מראש הלך גבוה ואז קשה מאוד לשנות כיוון. תראה איך בליגה היום כולם מתקלים את גרונק נמוך. אני לא חושב שזה היה מכוון אבל התוצאה של זה היא הרסנית. אני בטוח שאם זה היה הפוך, ששחקן של הפטס מוציא מהמשחק את השחקן הכי טוב של הקבוצה השניה בפגיעת ראש, היינו שומעים על זה עד מחר.

אלעדכ 23 בינואר 2018

חלאס עם זעקת הקוזאק הנגזל.
אין אחד ששונא את הפטס יותר ממני ותבדוק בעצמך שיש לי רק מחמאות לומר עליהם. הם שושלת שנבנתה בזכות ולא בסיוע שופטים (למרות שבד"כ שופטים עולים על הבנדוואגון – ראה ברצלונה, מכבי סל, קבוצות של לברון וכו'… אז גם הפטס).
קשה לי להאמין שהוא הלך מראש על פגיעת קסדה וגרימת זעזוע מח.

אלון3131 22 בינואר 2018

אה ולגבי השיפוט. אני לא מחובבי הקונספרציות, אבל,

לא יכול להיות שמשחק ממוצע בעונה הרגילה יש סביבות ה12-15 פלאגים במשחק ואז פתאום בפלייאוף יש לך 3-4 כל המשחק(לא בהכרח רק אצל הפטס). מרתיח.

נתי 22 בינואר 2018

זה ידוע שבפלייאוף נותנים יותר לשחק ופחות שריקות, בעיקר ככל שהשלבים מתקדמים יותר

יובל 22 בינואר 2018

זה הכל בגלל שנ"א קבוצה מאומנת.

רק בקבוצה מאומנת לעילא שחקן כמו אמנדולה יכול לנגוח בגיפסון אחרי השריקה והשופטים יבלעו את המשרוקית.

או שדוויין אלן מיודענו יעשה הולדינג ברור במהלך הריצה של דיון לואיס (טוב לראות שהוא למד משהו בזמן השהייה על הספסל של נ"א ) והשופטים שוב יתעלמו כאילו לא קרה.

זה הכל תולדה של אימון משובח.

AdamB 22 בינואר 2018

כשגקסונוויל עומדת להתחיל את הדרייב האחרון עם 2:49 לסוף. וטוני רומו אומר על בלייק בורטלס – הנה ההזדמנות שלך. וברור לכל צופה שזה לא יילך.

Odel.R 22 בינואר 2018

אפרופו רומו, נכס אמיתי איזה פרשן !
הוא הביא העונה משהו מאוד מעניין לשידורים ממש כיף!

נתי 22 בינואר 2018

עוד פעם אנשים חופרים על שיפוט.
הטענות על הפאמבל של לואיס: כשאני מסתכל בהילוך החוזר, נראה לי שהן מוצדקות והשופט לא היה צריך לשרוק. אבל כבר ראינו בעבר לא מעט בעיות של מתי עוצרים את המהלך לסריקה של ההילוך החוזר ומתי משלימים אותו (בטניס זה לקח זמן עד שהסדירו את זה. בכדורסל עדיין לא באמת הסדירו) – ככה זה כשיש הילוכים חוזרים וכו'.
העניין הוא שהעיסוק בשיפוט כבר עובר כל פרופורציה. הייתה שריקה גבולית של האינטפירנס על קוקס (שאגב, אח"כ לא קיבל כשהיה מצב ברור בהרבה בו תפסו לו את היד, לא זוכר אם היה זה ראמזי או מישהו אחר), אבל הרי אי אפשר לסרוק כל מהלך.
ברור לי שאם יילך בן אדם אחרי המשחק ויסרוק כל מהלך הוא ימצא עוד המון טעיויות במשחק לשני הצדדים, אבל יש גבול כמה אפשר להתעסק עם זה. לא יודע למה אנשים צופים בספורט אם כל מה שיעניין אותם בסוף זה השיפוט.
אני בטח לא חושב שהמשחק הזה יכול להיכנס לכותרת של שיפוט מוטה, שיפוט שהכריע משחק, וכו'. כל עוד זה המצב צריך לקבל את זה וזהו.
זה נהיה הבייבי של אנשים לצעוק על השיפוט: כאילו שבכדורגל ברור תמיד אם מגיע פנדל, ומתי כל מגע הוא עבירה, ובאופן דומה בכדורסל. זה פשוט נשגב מבינתי.
הסל אולי האייקוני ביותר של ג'ורדן נעשה בעבירה ברורה. אבל בפוטבול הכל מכור בשביל הפאנטזי במקרה הטוב ולטובת הפטס (שגודל כל כך אוהב, כן?) במקרה הרע.
זה פשוט נהיה מגוחך

רוני 22 בינואר 2018

זה בדיוק העניין ,שכל השריקות הגבוליות הולכות בכיוון אחד כבר כמה משחקים. ככה אמורה להראות שערוריית שיפוט מוצלחת. שריקה פה, שריקה שם. PI במחצית הראשונה כשהפטס נראים לגמרי לא בעניינים, פאמבל שאי אפשר להחזיר, false start לא נכון. הכל כאילו קטן והם כנראה טובים מספיק לנצח בלי קשר אבל לא נדע. גם השדרים במחצית כבר צוחקים על זה והשחקנים של הג׳אגוארס ידעו שזה יהיה. עם כל השערוריות האחרות בספורט בשנים האחרונות וכמות הכסף שמסתובבת שם זה לא יהיה מפתיע.
ואיך אוהדים של הפטס יכולים להתלונן על גודל? צריכים לנשק לו את הרגליים. הוא הציל אתכם פעמיים ונתן לכם לצאת בזול עם ״חקירות״ מגוחכות, כדי לשמר את מצב הליגה. הוא עושה תפקידו במדוייק.

פייטון הצעיר 23 בינואר 2018

מה האינטרס של גודל? שלא תהיה תחרות? שיהיה ברור באוגוסט מי האלופה הבאה? איזה קשקוש. גודל לא רואה לנפץ את הפטריוטס אבל בטח לא להעדיף אותם. התחרות היא מה שמניעה את הליגה (ואת הכסף)

רוני 23 בינואר 2018

גודל רוצה רייטינג. הוא רוצה לשמור על התדמית של הליגה נקייה יחסית. בגלל זה כל ההשעיות לשחקנים שעושים עבירות מחוץ למגרש אפילו כשהמשטרה לא חוקרת אותם, וגם הבדיקה המזויפת שעושים לשחקנים לזעזועי מוח על המגרש. והקנסות המגוחכים למי שלא מבצע את הבדיקה כמו שצריך. הכל תדמית. הוא לא יכול שפרנצ׳ייז המוביל שלו יתפס כרמאי אז הוא עושה חקירות משונות ונותן עונשים כדי שיראה שאיכפת לו.
הוא צריך תחרות, אבל צריך יותר פנים מוכרים וקבוצות משוק גדול שמגיעות לסופרבול. הפטס מעוררים הרבה רגשות כמו שאתה רואה בכל פוסט של אריאל, ויש להם את הכוכב הכי גדול ואחד השחקנים הכי טובים בהיסטוריה. תחרות זה עניין משני לדעתי במשיכת קהל, למייקל ג׳ורדן לא הייתה תחרות מטורפת מול יוטה אבל כולם ראו אותו כי הוא שחקן ענק ואייקון והפופולריות של הנ.ב.א. עלתה.
לא תמיד גם יש מספיק שחקנים טובים בליגה כדי ליצור תחרות. זה עסק קשה.

רענן 22 בינואר 2018

השיפוט היה סביר ולא הכריע את המשחק, לטעמי מהגרוש ללירה של הגקס היה חוסר במהלכים גדולים שמביאים שינוי מורלי , פיקס סיקס או איזו פצצת פלאקו , מעבר לכל יכולת ותכנית משחק וכנגד השיטתיות של של בריידי לא תנצח בלי

שלמה 22 בינואר 2018

החטיפה היתה לגמרי מהלך משנה מומנטום שהיה שובר כל קבוצה אחרת

רענן 22 בינואר 2018

3 והחוצה וזה אחרי שהחטיפה שהייתה בערך על ה 25 של הגקס לא לוותה ביארדים קדימה.

יריב 22 בינואר 2018

משעשע שהשיפוט לא הכריע, אבל מה שהיה חסר לג'אגס זה בדיוק המהלך שהשופטים שגו וביטלו וכולם מדברים עליו כאן. (טוב, טכנית, החזרה של פאמבל לטאצ'דאון זה לא פיק-סיקס, אבל זה בעל אפקט זהה).

באבא ימים 22 בינואר 2018

התחושה במשרד שלנו בפילי היתה שאנחנו האנדרדוג. מי האמין שהאיגלס יתפוצצו ככה.

הגנות לוקחות אליפות? הלוואי. אני בחיים לא אהמר נגד הפטס.

נתי 22 בינואר 2018

הייתי נותן הרבה להיות בפילי עכשיו

מעיין אוהד מכבי 22 בינואר 2018

האם אתה בקבוצה של אוהדי איגלס בפייסבוק? אם לא, מוזמן להצטרף

עידו אלון 22 בינואר 2018

חוץ מהבונקר של ג'קסונוויל משהו השתנה גם בהגנה של הפטס במחצית השנייה. חנקו אותם

שי אורן 22 בינואר 2018

1 – נראה שהיציאה של גרונק דווקא עזרה לפאטס. לגאגס היה קשה יותר להתמודד עם הזריזות של אמנדולה במרכז מאשר עם הכח שלו.
2 – לני פורנט נעלם לגמרי ככל שהמשחק התקדם. עוד ריצה ליארד ועוד ריצה לשניים. יתרון ההחזקה של גקסונביל שחק את קו ההתקפה שלהם, לא פחות מאשר את קו ההגנה של הפאטס
3- בכלל נראה שהפציעה של התאקל השמאלי הייתה משמעותית, לפי איך שהאריסון חגג עליו
4 – לא פולשים יבשתית לרוסיה בחורף, לא מבלפים בפוקר נגד מי שהכינוי שלו הוא דוק, ולא חוגגים יתרון על בליצ'ק בפליי אוף

דור 22 בינואר 2018

לרגע לא רציתי לראות את בורטלס בסופרבול. זה משחק של קווטרבקים ואני רוצה לראות משחק שבו הק"ב מסוגל לתת 2 מינט כמו שצריך בשביל לקחת אליפות
ההגנה של ג'קסונביל זה ממתק אמיתי והיא פה לפחות לעוד שנתיים שלוש אז אמנם לא סופרבול אבל יהיה מגניב שנה הבאה לראות אותם נגד לאק, ווטסון ומריוטה שרק צריך מאמן טוב בשביל לממש את הפוטנציאל ואני מהמר ששנה הבאה נראה את הפוטנציאל הזה ממומש
מישהו יודע לאן נעלם גראנט אחרי פתיחה כלכך טובה (ואני אומר את זה בתור מישהו שמאוד מחזיק מילדון)?
ואם ברצים, פורנט אוברייטד (מאוד) אבל אין עליו בלהשיג יארד אחד, איך לכל הרוחות אתה לא הולך על זה בדאון רביעי ואחד כשמהצד השני יש לך את בריידי???
איכשהו נראה שהשופטים עזרו קצת לא?
אני זוכר את עדי גורדון מתלונן על עבירה ששרקו לזכות קטש באיזשהו גמר פעם, הוא אמר "קטש מספיק טוב בשביל לנצח לבד הוא לא צריך עזרה מהשופטים" אז כזה…
הפטריוטס לא ראו את מבצע סבתא. אחרת הם היו מתחילים הכי חזק שאפשר… מצד שני, היה נראה שהם ניסו עם הנו האדל בהתחלה אבל זה לא ממש הצליח. מה שמביא אותי לחשוב (וצריך לבדוק את זה לעומק) שמקדניאלס פשוט לא יודע לעשות את זה. ז"א לתכנן דרייבים קטלניים בתחילת המשחק כמו למשל קייל שאנהאן או הדרייב הראשון של ג'קסונביל אתמול. זו בעיה שחוזרת על עצמה כל פעם מחדש, אולי זה בריידי שלוקח לו זמן להיכנס לריד'ם (בריידי בריד'ם הלך חזק בפורום) אבל מאז אתמול אני חושב שזה יותר האופן שבו מקדניאלס משחק

יובל 22 בינואר 2018

בשנה הבאה אני אוכל לעקוב מקרוב מאוד אחרי מה מקדניאלס (לא) יודע לעשות כשוולדרמות' לא מחזיק לו את היד. עצם המחשבה שהוא הולך להיות המאמן שלנו מפחידה אותי.

למעשה, הדבר החיובי היחיד שיצא מזה שנ"א והשופטים עלו לסופרבול זה שיש לי עוד שבועיים לשגות באשליות שפתאום ג'ים הארבו או מישהו אחר יצוץ פתאום ויפטור אותנו מעונשו של מק-נזק.

Maldini 22 בינואר 2018

לפי מה שקראתי הוא יודע לעשות המון והשתנה ברמות מהדושבג שהוא היה

אם אתה לא מאמין הוא סיפר שיש לו באייפד קובץ אקסל בשם "lessonslearned.xsl" שבו הוא כותב מדי יום דבר חדש שהוא למד מאז הקדנציה בדנבר. למשל איך לא לריב בשבוע הראשון בתפקיד עם רסיבר טופ 10 בליגה ולהחליף אותו בג'אבר גאפני.

במקרה הכי גרוע שהתברר שהצלחתם במשימה ואכן גמרתם ללאק את הקריירה אין מה להתבאס כי יש לכם בסגל את ג'קובי האח שיודע ומכיר את השיטה מניו אינגלנד, בתכלס זה היה הדאונפול האמיתי של מקדניאלס בדנבר, אם הוא רק היה מצליח להנחית את מאט קאסל תמורת סיבוב 1 כמו שהוא רצה הכל היה נראה אחרת.

יובל 22 בינואר 2018

הוא הכליל בקובץ גם את השיעור על כך שאם העוזר שלך צילם את הקבוצה היריבה אתה חייב לדווח על זה ולא לטאטא מתחת לשולחן? או שזה מופיע אצלו בנפרד בקובץ JPEG?

אישית אני לא מצפה להצלחה גדולה, רק מקווה שאנדרו לאק וטי ויי הילטון יצליחו לשרוד את הקדנציה שלו בקולטס ולא ילכו בדרך כל בשר כמו קאטלר וברנדון מארשל.

Maldini 22 בינואר 2018

לא חושב שיש לך ממה לחשוש בקטע הזה, לפחות לא בשנים הראשונות

יש סיבה למה ה-FRAUD הזה מחכה בסבלנות כבר 3 שנים למרות שחצי ליגה רבה עליו כל coaching cycle. אנדרו לאק הוא מהעילויים הבודדים שבונים למאמנים רזומה ומאזן ניצחונות שקרי ומקדניאלס היה חייב את ה-Sure thing הזה כדי לא להישרף לעתיד הנראה והלא נראה לעין כשכבר לא יהיה בריידי לחזור אליו ולשקם את התדמית. מה שאומר שהעובדה שהוא הסכים לבוא דווקא מבשרת טובות על מצב הכתף של לאק. אם הוא יביא "הישגים" זהים לאלה שפגאנו "הביא" לצורך העניין הוא ייחשב להצלחה מסחררת וכל הפיטר קינגים של העולם יסבירו איזה מינוי אדיר הוא היה.

מה יהיה עוד שנתיים-שלוש אחרי עונות של 10+ ניצחונות והופעות פלייאוף זה כבר סיפור אחר כי אנחנו מדברים על עולם שבו הרזומה של הדושבג נבנה והצבע האמיתי יתחיל לצאת. מקווה מאוד מאוד מאוד מאוד שאני טועה פצצות לגביו ושהוא באמת ראה את האור וימקסם את הקריירה של לאק אבל לא הייתי שם על זה חצי שקל וכידוע אני מהטיפוסים המהמרים. ממש התבאסתי בחלון של ה3 שעות שהיו לפני שבוע אחרי הפיטורים של מולארקי והדיבורים שהוא יילך לטנסי. לצערי שכחתי שיש עוד CAPO במשפחת גמבינו שהיה צריך לקמבן עם הקשרים של המאפיה בדמות מייק ורייבל.

דור 22 בינואר 2018

אני ממש לא מודאג ממקדניאלס לקולטס, לאק הוא לא קאטלר. קאטלר לא שם זין וצריך מאמן מותאם, לאק יכול להתאים את עצמו למאמן אם המאמן הזה יראה לו שיש על מי לסמוך אבל בהמשך למה שכתבתי למעלה, גם ללאק תמיד הייתה בעיה להתחיל הכי מהר שאפשר

קואלה בר 22 בינואר 2018

בעצם שנה הבאה תמונת המאמנים של ה-AFC דרום כולם עם שורשים בניו אינגלנד. כולם אפילו היו חלק מעונת ה 16-0

אז אנשי תיאוריית המאפיה אומרים שג'קסונוויל לוקחת את הבית הליכה?

דני איל 22 בינואר 2018

ראיתי רק את המשחק הראשון, אבל הדרייב בסוף המחצית שבו גם אם פסח גרופר היה עומד באמצע הפוקט, זה עדיין היה נגמר ב טאצדאון או שער שדה לטובת ניו אינגלנד השאיר לי טעם של חתול מת להמשך, למרות שההמשך היה כולו של אנגליה החדשה.

יובל 22 בינואר 2018

פסח גרופר היה קופץ על הרכבת ויורד רק באנדזון. תן כבוד.

7even 22 בינואר 2018

הג'אגס שיחקו פשוט נפלא…ותכנית המשחק היתה אדירה.
לא הבנתי למה מנעו מהשחקן שלהם לרוץ ל TD אחרי החטיפה שממילא התבררה כחטיפה נקיה בסופו של דבר?
מקסימום היו מבטלים את הטאצ'דאון, לא ?

יובל 22 בינואר 2018

מה שמנע ממנו הוא שהשופטים שרקו לסיום המהלך וזה נהייה DEAD BALL, החלטה טיפשית לחלוטין.

7even 22 בינואר 2018

כן ברור לי שזה בגלל שריקה של השופטים :)
השאלה היא למה שרקו…
הרי בשביל מה עושים REVIEW כמעט לכל מהלך, למעט עבירה? בשביל שמקסימום, במקרה הגרוע, יחזירו את הכדור.

תנו למהלך להסתיים ולכו תבדקו.

ניינר/ווריור 22 בינואר 2018

צריך להזכיר את הפיק סיקס של רובינסון שהיה מהלך מרהיב וגם שינה את המומנטום של המשחק.
קייס קינום הפסיד אתמול כמה מיליונים בחוזה הבא שלו

רן מפעם 22 בינואר 2018

מספרים על מוסא מהפלמ"ח שהיה יכול לזרוק רימון ל80 מטר.כשהיה צריך לזרוק ל20 הוא רץ 60 מטר אחורה.
ואולי זו בכלל תוכנית משחק לשלוף את המהלכים המיוחדים רק אם ממש צריך.

תומרג 22 בינואר 2018

הכוונה לחיים השמן כמובן ולא מוסא (וגם 50 ו 30, לא 20 ו 60 אבל יש גבול גם לניטפוקים)

צחי 22 בינואר 2018

אריאל אני לא מסכים איתך לגבי בריידי. בשלב מסוים בחצי הראשון הוא לגמרי התחיל לראות רוחות, להסתכל על הליין שלו ועל הפאסראש, גם כשהם לא הצליחו להגיע אליו. הוא יצא מזה, אבל בחצי הראשון הן הצליחו לא פחות מהג'איינטס של קופלין.

תומרג 22 בינואר 2018

לא מחסידי תיאוריית ה"שופטים מצ'פרים את הפאטריוטס" אבל אתמול בהחלט היו כמה שריקות PI שאין לי מושד איך נשרקו (או לחלופין – איך לא נשרקו סיטואציות דומות בצד השני).
אז אוליבילצ'ק יודע להכין את הקבוצה לקראת שופטים ספציפיים, אולי השחקנים שלו כל כך מאומנים שהם יודעים לסחוט PI ולא ליצור כזו, אולי. מצד שני, אולי גם יש איזושהי יראת כבוד מובנית של השופטים, אולי משהו אחר, לא יודע. העונה זה נהיה פשוט הזוי. על כל שריקה אפשר למצוא צידוק ואפשר להתווכח ולהצדיק, הבעיה היא שיש יותר מדי שריקות כאלו והרבה פחות מהצד השני.

לא מסכים לגבי הניתוח על הסיבות להפסד של הג'אגס. אני לא חושב שאם הם היו ממשיכים ללחוץ (לא שאני חושב שהם הפסיקו) היה יוצא להם מזה נצחון. מה שאני ראיתי הוא פאטריוטס שונים לחלוטין שעלו לרבע השלישי ועוד יותר מזה לרביעי. פתאום האופנסיב שלהם נראה בלתי חדיר ובריידי התהלך לו בפוקט בבטחון מלא. פתאום כל החורים האלה שפורנט הצליח למצוא ולנצל נסתמו, וכן – פתאום אמנדולה התחיל להסתדר טוב יותר עם הכיסוי.
המסקנה שלי היא שבליצ'ק אלוף בלהוציא מסקנות ולהתאים את הקבוצה שלו תוך כדי משחק. זה לא סתם שהפטריוטס חזרו מכל כך הרבה פיגורים.

ובסופו של דבר, סגירה אחת טובה יותר של אמנדולה או החזרת פאנט קצרה יותר והיינו מדברים אחרת.

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

היתה שריקת PI אחת בדיוק שהיתה גבולית (זו לקראת סיום המחצית) וחצי מהשופטים זורקים דגל על זה (כשראיתי את זה בלייב אמרתי – זה בטוח עבירה, בריפליי זה היה גבולי). כמובן, את העבירה שלא נזרקה בדרייב הראשון על הוגאן כשבבירור הוריד לו את היד לפני הכדור אף אחד לא זוכר.
לגבי ג'קסונוויל – אני מסכים שהפטס עשו התאמות בהתקפה, אבל עם זה אין לי בעיה. הבעיה היא שהג'אגס נתנו בכלל לבריידי לעלות על המגרש. בשלושה רבעים הראשונים ההתקפה שלהם זרמה מצוין והם עשו מה שהם רוצים בערך נגד ההגנה של הפטס. ואז, הם נכנסו לבונקר. במקום להמשיך במה שהם עשו קודם.
כמובן שמהלך אחד ואנחנו מדברים אחרת. באותה מידה, המהלך הזה יכול להיות הפאמבל של לואיס. העניין הוא שג'קסונוויל נתנו לפטס את ההזדמנות. בסוף הכל יכול לקרות כמובן.
רציתי לכתוב על זה ושכחתי – תראה את פילי בסוף המחצית, הם הובילו 21-7, נשארה דקה על השעון, יכלו לבזבז את זה כמו ג'קסונוויל. במקום, הם הלכו על הגרון וירדו למחצית 24-7. לא הבדל גדול בתוצאה אבל כזה שגרם למינסוטה לחשוב שאין להם סיכוי יותר. זה ההבדל

צחי 22 בינואר 2018

אה, וכריס לונג לא עזב בגלל הכסף. הוא מעדיף לרדוף אחרי הק"ב מאשר לרדת לקאברג' ולעשות כל מיני דברים שבליצ'ק מבקש מהדיפנסיב אנדס שלו. הוא אמר את זה, בצורה מכובדת ובהערכה לבליצ'ק, שהוא נהנה יותר לשחק את המשחק אחרת.

מה שכן, לא היו הרבה קבוצות שהתעניינו בו לפני הפטריוטס. נחשב וטרן שהשנים הטובות מאחוריו. כבר לא נחשב ככה היום.

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

אתה צודק, ניסחתי את זה אחרת בהתחלה ואיכשהו זה התפקשש. בכלל, חולה על כריס לונג, שחקן נהדר ואיש טוב (תרם למשל את כל המשכורת שלו השנה למטרות טובות). היה כיף לראות אותו חוגג עם הילד שלו בסוף המשחק אתמול

עב״ד 22 בינואר 2018

כריס לונג זה הבן של האווי? או שזה דווקא ג׳ייק לונג, ואיפה הוא היום?

עידו ג. 22 בינואר 2018

כריס – כן, ג'ייק לא. קייל האח משחק בברס.

Amir A 22 בינואר 2018

הדבר היחידי שיותר כיף מלראות את הפטס בסופרבול זה לראות מה שזה עושה ליובל.

יובל 22 בינואר 2018

נו, כי כמה אפשר "באמת" ליהנות מנצחונות שמושגים בעזרת השופטים, מזל שנשארה השמחה לאיד.

קואלה בר 23 בינואר 2018

+1

אריאל גרייזס 22 בינואר 2018

לגבי ההשוואה בין מכללות למקצוענים על עבירה של PI – שווה לזכור שבמכללות השחקנים (גם הק"בים וגם התופסים) ברמה הרבה פחות גבוהה ולכן לא לתת את כל היארדים זה הגיוני לגמרי. במקצוענים, הרמה גבוהה הרבה יותר ורסיבר בדרך כלל יתפוס כדור מהסוג הזה. קיצור של העבירה הוא בעייתי בדיוק כמו שהעונש היום הוא בעייתי. קבוצות חכמות ינצלו או את זה או את זה (אם העונש הוא כמו היום, הן יזרקו פצצות לעומק ויקוו לפאול, אם העונש כמו במכללות אז על כל זריקה עמוקה ההגנה תשתמש במה שיש לה כדי לעצור את הרסיבר ותעדיף את ה-15 יארד על פני ט"ד של 40). לפעמים, אין פתרון קסם

Odel.R 22 בינואר 2018

אריאל הזכרת אותם "מאט פטרישיה וג'וש מקדניאלס" איפה הם הולכים להיות שנה הבאה ? או שזה ספקולציה?

NoOne 22 בינואר 2018

Patricia will be fired from the Lions in 3 years
and McDaniels will be fired from the Colts around the same time

אריאל גרייזס 23 בינואר 2018

לאור העובדה שזמן אימון ממוצע של מאמן בליגה הוא 3-4 שנים, זה לא איזה הימור פרוע. מרביתם המוחלטת של המאמנים נכשלת.
להערכתי, פטרישיה יכשל, מקדניאלס יצליח, לפחות חלקית

NoOne 23 בינואר 2018

מקדניאלס בלי אבא ואמא שלו זה כמו סנאי בלי שיניים .
זה יהיה כשלון מפואר שאפילו ליין קיפין יעשה לו טרולינג

אח שלו 23 בינואר 2018

הטוויטר של ליין קיפין זה הדבר הכי גדול בארה"ב. הוא עושה טרולינג על סייבן ברמות גבוהות.

מיקיג' 22 בינואר 2018

זה פתיר. שיעשו 2 עבירות. PI רגיל של 15 יארד, PI חמור/במתכוון/לא פיירי ממקום הפשע. כמו עבירה רגילה ועבירה של כרטיס בכדורגל או עבירה במתכוון בכדורסל

רוני 22 בינואר 2018

כן, זה מה שחסר בפוטבול, עוד סוג של עבירה ועוד דבר שיהיה נתון לשיקול הדעת של השופטים.

תומרג 23 בינואר 2018

או לחלופין – שיבטלו את עבירת ה PI

אח שלו 23 בינואר 2018

אני מרגיש רע בשביל ההייטרס. באמת. כל נרטיב שהם מנסים להמציא בשביל להתמודד עם המציאות מתנפץ על הנתונים היבשים.

כמו הנרטיב על השיפוט. כשגרייזס נתן פה לפני כמה שבועות את המספרים ל-NO ONE. המספרים מראים שבכל העבירות שקשורות לשיקול דעת של שופטים – נגיד הולדינג, או פאס אינטרפרנס – הפאטס לא מקבלים יחס מיוחד. למעשה, ב-OPI הם נדפקים על-ידי הליגה באופן שיטתי. לעומת זאת, בעבירות כמו דיליי אוף גיים של ג'אגס הדבילים – עבירות שאין בהן שיקול דעת לשופטים, והן אינדיקציה אך ורק של כמה הקבוצה טיפשה או מאומנת – הפאטס נמנעים והאחרים נופלים. מה לעשות.

או הנרטיב של תחרות חלשה. כשנתתי פה ליובל לפני כמה שבועות את המספרים. לפאטס קל יותר לשחק מחוץ לבית שלהם. קל להם יותר לשחק מול הבית המהולל של גרין ביי או הבית המהולל של הסטילרס. וכשיובל אמר שתמיד קבוצות מתקשות יותר בתוך הבית, אז המספרים פסלו גם את זה. כי קבוצות כמו הקולטס, לדוגמה, עשו קריירה ממאזן טוב בהרבה בתוך הבית מאשר מחוצה לו.

או הנרטיב של דיפלייטגייט וכולי. כשדיברו על איך המספרים הנמוכים של פאמבלים של הפאטס זה בגלל כדורים לא מנופחים. ושכחו חוקים בסיסיים בפיזיקה. ומאז המספרים של הפאמבלים של הפאטס רק ירדו. אז אולי, אולי, גם הנרטיב הזה עלוב.

המשחק היה אדיר. היו בו נרטיבים אדירים – שחלק מהמגיבים פה עלה עליהם. בעיני הנרטיב הכי אדיר זה ההרגשה של INEVITABILITY. אתה ההגנה הכי טובה בליגה מול המסירה. מעולם לא חזרו מולך מפיגור של 10 נקודות (בכל המשחק, לא רק ברבע האחרון!). אתה מוביל 20-10 באמצע הרבע הרביעי. הקבוצה ממול איבדה את השחקן המרכזי שלה. ועדיין אתה משקשק מפחד כמו נערה בלונדינית בסרט אימה זול. וכל מי שצופה בבית – כולל ההייטרים – יודע שהנה מגיע בריידי לשחוט אותך. דרך האוויר. דרך הדבר שאתה הכי חזק בו.
סיאטל בסופרבול, אטלנטה בסופרבול, ג'אגס באליפות החטיבה. הובילו במספר דו ספרתי על הפאטס. והפאטס ניצחו את הרבע האחרון מולן 53-3.
תקראו את זה שוב. 53-3. לא היה ולא יהיה דבר כזה בהיסטוריה.

יובל 23 בינואר 2018

מה כל אלה לעומת הנראטיב הגאוני ומבוסס-העובדות שלך על זה שנ"א פתחו רגליים בשביל לאפשר לסיאטל לנצח בשנה שעברה. ממש עפר ואפר אנחנו לרגליך.

אגב, אני לא דיברתי מעולם על חולשת התחרות (כביכול) של נ"א , אתה כנראה דמיינת את זה או החלפת אותי במגיב אחר.

הנתונים היבשים הוא שזה משחק רביעי (!!) העונה שהשופטים עוזרים לנ"א לנצח עם שריקות גבוליות שהולכות תמיד לצד אחד. לפני כן היו יוסטון, ג'טס ופיטסבורג,
כשגם מול בפאלו וטנסי (משחקים שלטעמי נ"א היו מנצחים בכל מקרה ) נרשמה עזרה פעילה מאוד של השופטים שעזרה למטוטלת ליפול סופית בצד "הטוב".

אפילו ההומרים הכי גדולים שלכם פה, כאלה שחושבים שהטרייד של דורסט על בריסט היה הצלחה בגלל שהוא הצליח לתפוס מסירה "אחת" כל העונה, כזו ש-90 אחוז מהשחקנים בליגה היו מצליחים לתפוס אותה, מודים שנהניתם מכמות שריקות גבוליות מטורפת ולא סבירה בעליל לטובתכם.

אבל באופן לא מפתיע, מי שמעדיף להישאר בעילום שם מעדיף גם לטמון את הראש שלו בחול ולהתעלם מהעובדות.

אח שלו 23 בינואר 2018

אתה לא לגמרי יציב, נשמה.

ולעניין: המספרים מראים בבירור שנ"א לא נהנים באופן לא פרופורציונאלי מהטיות של שופטים. אז אתה בא ואומר פה שמבחן העין אומר לך שהשופטים עוזרים לנ"א לנצח משחקים גבוליים. אבל מבחן העין שלך מוטה ומטעה. כי כשיש קבוצות שמנצחות באופן שיטתי משחקים צמודים, תמיד אפשר לבוא ולהגיד שהשופטים עזרו להם. יש טעויות שופטים בכל משחק. במשחקים צמודים מן הסתם טעות לכאן או לכאן יכולה להכריע. אבל את הטעויות לרעת הפאטס לא נזכור (כי הם ניצחו גם ככה), ואת הטעויות לטובת הפאטס כן נזכור (כי הם ניצחו יעני "בזכותן").

קח לדוגמה את המשחק נגד הסטילרס. היתה שם טעות שיפוט ברורה שבה זרקו פלאג ואספו אותו אחר כך על MAN DOWN THE FIELD בטאצ'דאון של בל. נתנו לסטילרס טאצ'דאון במתנה. מישהו מדבר על זה? לא. כל מה שמדברים עליו זו ההחלטה בטאצ'דאון של ג'סי ג'יימס שנפסל (בצדק גמור מבחינת החוק. זו הייתה ההחלטה הנכונה – הכלל הוא כלל גרוע, אבל היישום היה נכון). למה מדברים רק על הטעות (נגיד שזו טעות) לטובת הפאטס אבל לא על הטעות נגד הפאטס? כי הפאטס ניצחו. אז סטילרס (ואתה) צריכים למצוא משהו לתלות עליו את התסכול.

היו מצבים, כמו נגיד הסיפור עם ספריאן ג'נקינס נגד הג'טס השנה, שאני חושב שהשופטים לא היו צריכים להפוך את ההחלטה והפאטס נהנו מהספק. אבל להגיד ש"ההומרים הכי גדולים" מודים שנהנינו מכמו שריקות לא סבירה בעליל לטובתנו זו עוד אחת מההמצאות המטורללות שלך כי אין לך יכולת להתדיין על דברים אמיתיים.

יובל 23 בינואר 2018

כרגיל, הטרול הפחדן והמטורלל שכותב בעילום שם יורד נמוך ומעליב אותי אישית. אתה לא ממש ראוי לתגובה.

יובל 23 בינואר 2018

אבל רק דבר אחד קטן בכ"ז:

כתבת:

"אבל להגיד ש"ההומרים הכי גדולים" מודים שנהנינו מכמו שריקות לא סבירה בעליל לטובתנו זו עוד אחת מההמצאות המטורללות שלך כי אין לך יכולת להתדיין על דברים אמיתיים."

האומנם?

"קחו תחזית שלי שלא קשורה לניחוסים ומרעין בישין: הפטס לא מגיעים השנה לסופרבול.
……

ונכון שהמזל לפעמים איתך ולפעמים נגדך אבל השנה היתה כמות עצומה של החלטות שיפוט שהלכו לטובתנו ובקלות יכלו להכריע את המשחק נגדנו. מתישהו, המזל הזה ייגמר."

הציטוט הזה הוא של לא אחר מבעל הטור בעצמו , באחד הטורים לפני הפלייאוף.

לצפות מטרול פחדן שכותב בעילום שם כמוך להתנצל זה כנראה יותר מדי, אבל בכל זאת הייתי מציע לך לבחון טיפול רפואי על מנת לפתור את בעיית הקריאה בלי ניקוד שאתה סובל ממנה.

בארי ברודי 23 בינואר 2018

גם "יובל" זה בעילום שם.
ואלוהים אדירים, אתה בכיין ווכחן חסר תקנה. כל מה שאתה רוצה זה להתנגח.
מייגע.

קואלה בר 23 בינואר 2018

+1

יובל 23 בינואר 2018

לא ממש עילום שם, כי כפי שאמרתי, רוב האנשים פה ( כולל כותב הטור ) מכירים אותי.
כנראה שגם אתה לא ממש העיפרון הכי מחודד בקלמר, כי כפי שאתה רואה – את ההתנגחות הזו לא אני התחלתי.
מי שמנגח אותי אישית יקבל בדיוק את התגובה שראויה לו.

בארי ברודי 23 בינואר 2018

נשרים – ויקינגים: ט"ד בריצה קלה של האורחים, דרייב אנמי של פילי, ופתאום….
שלושה וחצי רבעים מושלמים של פילדלפיה – הגנה, התקפה, מסירה, ריצה, בחירת מהלכים. הכל תיקתק. מהחטיפה והפיק סיקס זה היה קונצרט משובח.

אח שלו 23 בינואר 2018

היו פה לפני כמה שבועות מגיבים בדיונים שרצו הפניה לאתרים שמפרטים קצת ברמה בסיסית על המשחק עצמו, ה-Xs and Os. בשבועות האחרונים דן אורלובסקי – איש מפתח בהיסטוריה של הקולטס (סייע במשימת הטאנק-פור-לאק) – התחיל לעשות סרטוני טוויטר קצרים כאלה. ביום האחרון הוא מראה איזו עבודה עושים דאג פיטרסון עם הקונספטים של אנדי ריד בפילי, ומקדניאלס בניו-אינגלנד.
כאן: https://twitter.com/danorlovsky7

NoOne 24 בינואר 2018

יש סרטון מה הדרך הכי טובה לצאת מאחורי האנדזון ולעשות סייפטי?

עידו ג. 24 בינואר 2018

הנה, תסתכל ותלמד:
https://www.youtube.com/watch?v=J0OkR986LL4

רוני 24 בינואר 2018

וואו, הוא ממש חסר כיוון. לפחות יש לו חוש הומור לגבי זה ,בטוויטר הוא כותב שהאנדזון צריך להיות 11 יארד.

יובל 24 בינואר 2018

צפריר – כנראה שהיית מודאג להמשך קיומו של ה-WWE בשיפוט אחרי כל הביקורות הלא ממש חיוביות העונה.

תרשה לי להרגיע אותך – לאור העבודה המצוינת העונה, האריכו את החוזה לאל ריברון, סגן הנשיא הבכיר לענייני שיפוט.

אז מה אם אפילו שופטים ידועים כמו פריירה ובלאנדינו העבירו עליו ביקורת, שלא לדבר על התקשורת והאוהדים, הכלבים נובחים והשיירה עוברת. אפשר לצפות לעוד החלטות מהבות' בניו יורק כמו ההחלטה לבטל את הטאצ'דאון של בפאלו נגד נ"א גם בשנה הבאה.

אח שלו 24 בינואר 2018

בלאנדינו לא שופט ידוע. הוא אפילו לא שופט בכלל. מעולם לא היה.

נתי 24 בינואר 2018

נו באמת.. בלאנדינו מעביר ביקורת.. אם יש משהו מגוחך זה בלאנדינו. "אפילו" עאלק…
רק שנה שעברה כל החלטה של הזברות הוא היה מגבה ומסביר כנכונה. והופ, בשנייה אחת של מעבר לתקשורת פתאום הכל השתנה, כאילו השופטים לא אותם שופטים, כאילו הוא בעצמו לא החליט כל פעם על קבורה של שינוי חוקים נצרכים. תעשה טובה.
מזכיר לי את הטענה שאחד המגיבים כתב פה בסגנון "אפילו שחקני ג'קסונוויל ידעו שיהיו בעיות שיפוט".
בסדר, הליגה מכורה, השופטים מכורים, גודל ובריידי חברים טובים. מה שתגידו ויגרום לכם להרגיש טוב

יובל 24 בינואר 2018

טעות, כרגיל.

http://www.espn.com/nfl/story/_/id/19156388/nfl-officiating-chief-dean-blandino-resigns

Blandino joined the NFL in 1994 as an intern and moved through the ranks. He was an instant replay official from 1999 to 2003 and worked two Super Bowls and two conference championship games. He managed the NFL's instant replay program from 2003 to 2009, and from 2007 to 2009 he was director of officiating, supervising day-to-day operations and the game officials' schedule under Mike Pereira.

אח שלו 24 בינואר 2018

אתה מודע לעובדה שזה שאיילת שקד שרת המשפטים לא אומר שהיא עורכת דין, נכון?

יובל 24 בינואר 2018

כנראה שאתה לא ממש יודע לקרוא, הוא היה שופט מחליף בהתחלה ואח"כ אחראי על ההילוכים החוזרים.

מצידי תקרא לו שופט, אחראי, או קוקוריקו אם זה עושה טוב לנשמה הטרחנית שלך, מה שבטוח הוא שהוא מבין יותר ממך בשיפוט.

אח שלו 24 בינואר 2018

כפרה, אני יודע שהאנגלית יכולה לבלבל, אבל המשמעות של REPLAY אינה "מחליף". הוא לא היה שופט מחליף. הוא לא היה שופט רגיל. הוא לא היה שופט בלונדיני. הוא לא שפט במגרש בחיים שלו.
הטענה שלך לא הייתה שהוא מבין בשיפוט יותר ממני. את הטענה הזו אני מקבל. הטענה שלך הייתה שהוא שופט ידוע. זו טענה ש-50% נכונה. הוא ידוע. אבל לא שופט.

יובל 24 בינואר 2018

אולי בשבילך "אופישל" זה לא שופט, אבל בשביל שאר העולם החופשי כן.
מי שאחראי על ההילוכים החוזרים, ועשה את זה בשני סופרבולים ובשני משחקי גמר קונפרנס, הוא שופט גם אם הוא לא דרך מעולם במגרש.
בדיוק כשם שהאדם המגוחך שביטל את הטאצ'דאון של בפאלו נגד ניו אינגלנד ממקום מושבו הרם בבות' ריוויו בניו יורק הוא, תאמין או לא, שופט, למרות שהיה רחוק מרחק ת"ק פרסה מג'ילט סטדיום.

NoOne 25 בינואר 2018

מכיוון שהליגה עסוקה בפלייאוף פיספסתם את היהלום הזה.
הכשרון המבטיח של הג'טס בוויד רסיבר רובי משקל נוצה אנדרסון נעצר נוהג שיכור בפלורידה.
אנדרסון לאחר שנעזק ויושב במושב האחורי של הניידת הבטיח לשוטר שברגע שהוא משתחרר הוא ימצא את אשתו של השוטר, יזיין אותה ויגמור לה בתוך העין .
אני נשבע לכם שזה ציטוט מדויק .

Maldini 25 בינואר 2018

לא בטוח שאני מסכים, Nut in her eye יכול להתפרש בכל מיני צורות, אולי הוא התכוון לזרוק עליה אגוזים לאחר המשגל, אולי רק להחמיא לה שהאישון שלה בוהק כמו אגוז מלך. רק מוח שטוף זימה כמו שלך ייקח את זה בצורה הזאת

זה כמו שג'יימיס ווינסטון עלה על כיסא באמצע הקמפוס בפלורידה סטייט וצרח fuck her right in the pussy ואז סופסל למחצית כשכל מה שהוא ניסה להגיד בעצם היה עשה עימה אהבה מימין לחתול

נתי 25 בינואר 2018

כמה שיכור צריך להיות כדי שאפילו לשוטר תדבר ככה? הוויד רסיברים האלה פרימדונות אחד אחד

Comments closed