ההפסד לסוונסי

בראשון ניצחון על הסיטי, בשני הפסד לסוונסי

בני סינג'ר אותי להחליף אותו וחשבתי לעצמי – סוונסי, באמצע השבוע, מה כבר יכול להיות רע? ובכן, ליברפול בצהריים, חרא של הרגל.

סתם, לא תמצאו פה פוסט עצבני או בכייני. במסורת של בני העונה שמתלוננים אחרי ניצחונות ואופטימיים אחרי הפסדים, אני לא הולך לכעוס יותר מדי הפעם. לכל שבת יש מוצאי שבת ולכל רצף של 18 משחקים ללא הפסד יש את סוונסי בחוץ כדי להחזיר אותך למציאות אחרי ניצחון גדול על הסיטי.

זה לא שהדברים תיקתקו ויצרנו אלפי הזדמנויות שהוחמצו, חלילה. זה היה אחד המשחקים הכי חלשים שלנו העונה אבל אני אתן פה את הקרדיט ליריבה שבאה במטרה לסגור ולא התפתתה לרגע לצאת קדימה.

עם מערך של שלושה בלמים, חמישה שחקני הגנה ועוד ארבעה שחקני קישור בקו אחד, כשרק חלוץ בודד בחוד בתור עלה תאנה, סוונסי עשתה את מה שמעט קבוצות הצליחו לעשות מול קלופ השנה – לתת לליברפול להתנגש על החומה שלהן. אחרי שנה שעברה, קלופ שינה מאוד את השיטה שלו העונה במיוחד בשביל קבוצות מהסטייל של סוונסי והשתדל לא ללחוץ קדימה יותר מדי אלא לסגת אחורה על מנת לאפשר לקבוצה השניה לתקוף ולפתוח שטחים בעורף שלה לשחקנים המהירים שלו. אבל סוונסי לא התפתו. גם כשהם יצאו להתקפה זה היה עם שניים-שלושה שחקנים בלבד, כל השאר לא זזים קדימה. וזה עבד.

בתחילת המשחק ליברפול עלתה, להרגשתי, חסרת אנרגיות. אולי ההפסקה הארוכה של שמונה ימים מאז המשחק הקודם (לכו תבינו את הפריימרליג, יש שבועות שיש שלושה משחקים בשבוע ואז נותנים לך לנוח שמונה ימים פעמיים ברצף) הוציאה אותם מהקצב. ואחרי שסוונסי שמו את הגול – זהו. פעם אחר פעם פירמינו ומאנה וסאלח ניסו להחליף מסירות קרוב לרחבה או להשתחרר בפעולה אישית אבל הצפיפות שם הרגה אותם. תמיד היה שם שחקן יריב שימנע מהם להגיע למצב. באמת מוריד את הכובע לסוונסי. לא פלא, על כן, שהמצבים הבודדים שהגענו אליהם במשחק היו כתוצאה של הגבהות מעל כל ההגנה, כמו בהחטאת וולה של סאלח.

אפשר לבוא בטענות על העזיבה של קוטיניו, כמובן. אני בטוח שנשמע הרבה כאלו. הרי הוא היה שחקן שיודע להבקיע מחוץ לרחבה. ובכן, זה מסוג המשחקים שקוטיניו תמיד היה הכי פחות יעיל בהם כי הוא חייב שטחים לתפקד בהם. אפשר לבוא בטענות על החילופים המאוחרים (כנראה יש סעיף בחוקה הגרמנית שאוסר על חילוף לפני דקה 70 ) אבל למרות שלאלנה הכניס מרץ להתקפה, קשה לי להגיד שישב שם על הספסל איזה פורץ בונקרים יעיל שרק הוא היה חסר לנו. להיפך, דווקא הכניסה של אינגס הרגישה כאילו עוד שחקן שסותם את הרחבה ומצופף אותה עוד יותר. קלופ ניסה. הבלמים עלו למעלה וניסו להצטרף להתקפה, המגנים מהצדדים, הרבה הגבהות.

שונא להגיד את הקלישאה הזאת – אבל מסוג המשחקים האלו. הכדור ההוא של סאלח נכנס מההגבהה של ואן דייק והמשחק כולו נפתח ואנחנו מסיימים עם חמישיה ברשת של סוונסי כמו במשחק הראשון.

ואוסיף עוד דבר אחרון – ואן דייק אחלה ויוסיף לנו המון (גם בפן ההתקפי, דרך אגב) אבל כל עוד קלופ ייתקע עם שיטת השמירה האזורית שלו בכדורים חופשיים אנחנו נמשיך לחטוף גולים כמו היום שבהם ארבעה שחקנים הולכים על כדור אחד ומשאירים שני שחקני יריב חופשיים.

ציונים:

קריוס – לא מורגש

ואן דייק – בישול יפה לסאלח שלא הצליח, חבל שאת הקרן הראשונה הוא הרחיק סתם לעוד קרן ושאת הקרן השניה הוא לא נגח קצת יותר רחוק

מאטיפ – לא התאמץ יותר מדי

גומז – על הטעות הקבועה שלו (תיקול מאוחר והחלוץ ברח לו אבל יצא החוצה) לא שילמנו אבל לא תורם מספיק גם בפן ההתקפי. הייתי רוצה לראות את ארנולד דווקא במשחק כזה

רוברטסון – ממשיך להיות נקודת האור, גם בהגנה וגם בהתקפה

ג'יני – נמצא בתקופה לא טובה. תרומה אפסית

צ'אן – מן בסדר כזה. חבל שהרגש שלו לכדור כל כך מועט

צ'מברליין – רץ, מתקל, מוסר. עושה את שלו, החלק החיובי ברביעיה הקדמית

מאנה, סאלח, פירמינו – ראש בקיר. מסוג הימים שאתה צריך להביא את ה-A גיים שלך ולנצל את ההזדמנויות הבודדות שבאות. לא ניצלו

לאלנה – מאוד רוצה אבל לא יוצא

אינגס – לא בדיוק החלוץ שובר שיוויון שאמור לעלות מהספסל

הנצחון על בטיס
עכשיו להרוס לאיכסל

55 Comments

משה 23 בינואר 2018

תעירו אותי כשקריוס יעצור כדור, איזשהו כדור.
אני מסכים שזה בדיוק מסוג המשחקים בהם קוטיניו התפוגג ולכן אסור להיתלות בזה.
ארנולד יכל לעזור מאוד במחצית השניה, היה חסר לנו עומק באגפים.

אריאל גרייזס 23 בינואר 2018

לא ממש יכול להאשים את קריוס בגול. וחוץ מזה באמת שלא ניסו אותו

משה 23 בינואר 2018

יש לי תחושה שאף פעם מנסים אותו ומצד שני הוא גם לא ממש מצליח.

טל 12 23 בינואר 2018

נראה שקלופ החליט לתת לקריוס צ'אנס נוסף להוכיח את עצמו כשוער ראשון. נראה..

אני חושב שבשער אשם קודם כל גומז – אתה שומר שחקן, אז לך איתו עד הסוף ! וגם צ'מברליין חלם , הוא היה צריך לסגור את מבשל השער ( לא משנה שהכדור יותר פגע בו מבישול..) אבל עד שהוא זז הכדור כבר הגיע לאלפי שהרשית.

טל 12 23 בינואר 2018

משחק חלש ועדיין, תיקו היה משקף יותר את מה שהתרחש במגרש,לדעתי. ובאמת כל הכבוד לסוונסי על עמידה נכונה במגרש ומשמעת ברזל.

אני חושב שבמשחק מסוג זה אפשר לוותר על ויינאלדום. ולפתוח עם מילנר או אלכסנדר ארנולד. מלינר שחקן חכם והתרומה שלו בניהול המשחק ויצירת מצבים חסרה בעיקר במשחקים כאלו. ולחלופין גם ארנולד הצעיר מתאים למשחק בו אתה צריך שחקנים שיודעים לפרוץ מאחור מול הגנה צפופה ומסודרת, יש לו בעיטה טובה וחזקה וגם חוצפה חיובית.

שמחתי לראות את דני אינגיס נכנס, זה היה חילוף במקום ובאמת חבל שהוא לא קרה קצת יותר מוקדם. על החילוף ללאנה במקום צ'מברליין התחלתי לחשוב בסוף המחצית הראשונה. קיוותי לראות את ללאנה כבר בפתיחת המחצית השנייה אבל קלופ…

ran 23 בינואר 2018

מהמשחקים כאשר לא עובד חייבים לשבור את התבנית הקבועה, הניסיון לבנות התקפות לא הולך תרימו לרחבה – שחקני ההגנה של סוונזי ינסו להרחיק וזה הזמן להתנפלות,
או, להכניס את סולנקה עם הגובה שלו במקום אוקס ולתת לפירימינו לנהל את ההתקפות.
חייב תוכנית ב' למצבים כאלה.
ועולה גם השאלה לאן נעלם מאנה?
שנה שעברה הגיע שחקן שדרס בכח ומהירות כל מגן שעמד מולו וכעת, הפרצוף אולי זהה, אבל הגוף משדר פחד, הוא אפילו לא מנסה לעבור שחקנים…
משחק מעצבן אולי כפי שאמרת כנראה גם היה צפוי.

בני תבורי 23 בינואר 2018

משישבו האבות המייסדים של דה באזר – אני לא אחד מהם, הצטרפתי בשלב מאוחר יותר, ושברו את ראשם כיצד לעשות אותו ייחודי ומעניין שלא בדומה לאתרים אחרים. אז יצאה בת קול ואמרה: למה לא תהפכו את הדיונים לעניין המרכזי ולאו דווקא את הפוסטים? מממ… המהמו האבות, הכיצד? או, אמרה הבת, אל תכתבו את המובן מאליו, תעוררו מחלוקת. הרי יאיר לפיד יש לנו כבר אחד.
ואת המשחק, כאמור, לא ראיתי.

אסף the kop 23 בינואר 2018

לא הפסדת כלום

אריק 23 בינואר 2018

אז חבל שאין פה כמעט דיונים יותר, הכל מתחלק לדיון סמול/ימין, הפועל/מכבי שזה אותו דיון בעצם והוא משעמם ולחלק שני גרוע אפילו יותר בו הכל אישי.

בני תבורי 23 בינואר 2018

אז במקום להתלונן תעורר דיון אחר, אני אתך.

אריאל גרייזס 23 בינואר 2018

באסה אבל צודק. בסוף גם דה באזר כנראה מייצג את המצב בישראל לא רע. כבר אין כזה דבר דיון ענייני

אריק 23 בינואר 2018

בישראל? איפה יש פלטפורמה ציבורית שללא מערכת סינון מנהלת דיון נורמאלי?
אתם לא אמורים להיות גננות, אבל אנשים שמנהלים שיחות אישיות של 100 הודעות כמו למשל אצל דורפן אתמול, זה אמור להספיק להרחקה כי זה גסות רח

אמיתי 23 בינואר 2018

אריק. קבל טיפ שנתן לי בולשביק סותם פיות (אם להשתמש בטרימינולוגיה של המקומי(ים) פה) כמוך- שתה מיץ גזר

אריק 23 בינואר 2018

אמיתי הויכוחים האלו מחריבים פה כל דיון והיו פה פעם דיונים איכותיים. הנה כתבו לך שני כותבים ותיקים פה.
אני לא הולך להגיב לך פעם נוספת כי יש לכבד את המגיבים שרוצים לנהל פה דיון על ליברפול. אבל תבדוק את עצמך. ותנוח קצת. לא חייבים להגיב תמיד.

אמיתי 23 בינואר 2018

פעם היה טוב.. לכולם יש חור בעכוז רק שחלקנו שוכחים שגם שלנו מסריח לפעמים.
ורק אציין שבתור מי שממליץ לחסום מגיב אחר אחת התגובות הראשונות שלך לאופיר ממן הייתה הרבה יותר גסת רוח מכל מה שאי פעם כתבתי.
יאללה. תמשיכו בדיון העמוק

אופיר ממן 23 בינואר 2018

ציינתי שם וחשוב להגיד גם פה – זה דיון שניסיתי לנהל במייל, גם שם הותקפתי ונשפטתי באופן אישי, בדיוק כמו פה.
אני נמצא בדה באזר לא כדי להיות הדמוקרט הגדול של המאה ה-21 אלא כדי לאפשר בלוג נוסף בנושא שלא היה פה בשנים האחרונות מאז סאל עזב ודיון בנושאי הפוסט פחות או יותר, עם כל מיני כיוונים מעניינים.
שמח שהבלוג שלי זכה לפרופיל גבוה, יש תגובות נעימות יותר ופחות ויש השמצות על רקע אישי.
לא מתכוון לפתוח את זה מחדש. כמו שאמרתי שם – ישפוט הקורא.

אמיתי 23 בינואר 2018

ההתקרבנות שלך שנייה רק לאובססית השליטה שלך. ממש ירחם השם איך הותקפת..
וישפוט הקורא זה אחרי שתמחק תגובות שלי של אחרים ושלך (!!)? העיקר אל תפתח את זה מחדש

כח הגברה 23 בינואר 2018

לא אמרת.

כח הגברה 23 בינואר 2018

כן אמרת.
בדיון אחר.
אחרי שאני אמרתי לך את זה בדיון על קוטיניו.
טעות שלי.

אריאל גרייזס 23 בינואר 2018

לא קראתי את הדיון המדובר (האמת שברגע שאני רואה שנהיה מין דיון סוער וארוך תגובות אני אוטומטית מדלג עליו כי בדרך כלל אנשים חוזרים על אותם טיעונים שוב ושוב רק עם יותר גסות רוח ושכנוע עצמי) אבל אני לא מאמין גדול בסינון תגובות, עד שלב מסוים. הכותבים פה בבלוג הם אנשים עובדים, אין להם זמן להתחיל להתעסק בסינון תגובות וגם אז – באיזה רף אתה בדיוק מסנן?
אין לי תשובות טובות לזה. הייתי מאוד רוצה שאנשים הם אלו שיגבילו את עצמם. אבל כנראה שזה פשוט לא עובד. זה משהו שצריך להתחיל לתת עליו את הדעת

אריק 23 בינואר 2018

בעיה. אני בעד חיתוך אכזרי אחרי שתי אזהרות.
עובד טוב בקבוצת פייסבוק שאני מסתובב בה.
אבל עקרון העל זה לעצור. אין מה להגיב להכל.

אריאל 23 בינואר 2018

נו באמת מכל התגובות שראיתי פה שנים זה התגובה שנמחקה ? היא היתה צריכה להיות משהו מיוחד מאוד וקיצוני. חבל סוד הקסם של האתר הוא המגיבים אל תמהרו למחוק בטח לא אנשים שלא פה מאתמול.

אמיתי 23 בינואר 2018

קצת אירוני שדיון שמתחיל במהות דה באזר (הדיונים והתגובות) מסתיים בהצעות לחסימה ואזהרות..הגיון מעניין אריק. אשתמש בהצעה של בני- תעורר דיונים במקום לספור לי תגובות.
והצד שלי בעניין אופיר:
לא קיללתי לא הייתי גס רוח ואפילו להטריל לא ניסיתי. היה ויכוח לגיטימי על נושא הפוסט. בלי שפת ביבים ובלי ירידה לפסים אישיים מכיווני. אופיר מחק וחסם אותי ואת ארם ענה בקללה למגיב אחר וגם לפני זה עף על המגיב ארז. כל זה ללא שום דבר יוצא דופן שנכתב.
כתבתי פה ממזמן את דעתי- אין לצנזר ולמחוק הודעות. אפשר להתעלם ולהמשיך הלאה. יפה עשה דורפן שלא מחק תגובה מגעילה של איזה מגיב פעם. ואז הקוראים באמת יכולים לשפוט. כמו שמצפים מהמגיבים לבגרות ככה אפשר לצפות גם ממי שטרח עמל וכתב את הפוסט. ברגע שהוא עלה הוא ברשות הכלל

אופיר מ 23 בינואר 2018

מעבר לתגובה הגועלית פה למעלה הנושאת את שמי בלי שום הקשר לדיון, זמין את כל המעוניין לקרוא אצל דורפן. רק בריאות, באמת

אופיר מ 23 בינואר 2018

והרשו לי להתעלם משאר הפנטזיות של אדם המתנהג באובססיביות מביכה.

אסף the kop 23 בינואר 2018

מה נסגר פה אתכם ?

אריק 23 בינואר 2018

ניסיתי להסביר בתמיכת המארח וההוא ממענית שהויכוחים האלו מחריבים פה את העסק… ואז התחיל אחד חדש…

אסף the kop 23 בינואר 2018

סקאוזרים הם קשיי עורף.

אמיתי 23 בינואר 2018

לא כל יום שיטי..מעניין איך היו התגובות אם קבוצה של מוריניו הייתה משחקת כמוכם- מניח שהיו מכנים את המשחק ואן חאלי.
ואן דייק מסתמן כנשק משנה מאזן. בהחלט הרשים אותי בראיית משחק משני הצדדים. ונראה שהוא הדבר הקרוב ביותר למנהיג שיש לכם. גולים כאלה הם כמעט בלתי נמנעים. רוב הקבוצות מגינות איזורית במצבים נייחים לא?

אריאל גרייזס 23 בינואר 2018

הרוב עובדות אישית, כל שחקן לוקח שחקן.
וואן חאל עבד קשה כדי להצדיק את המוניטין שלו. לא על משחק אחד נאמר עליו מה שנאמר. אם כבר, הייתי אומר שמי שאימן אותנו אתמול היה סיזיפוס

אמיתי 23 בינואר 2018

קארגר ניתח את זה עם וידאו במחצית. חבל שהוא לא מדבר אנגלית טוב אבל בגדול נראה היה שיש כיסוי טוב והכדור פשוט ברח מהדבל אפ. שוב קורה ושוב אני לא בטוח שזה באשמת האיזורית. כמובן שואן חאל שיחק ככה רוב הזמן אצלנו- ההתייחסות הייתה יותר לאוהדי יונייטד- אבל לכל קבוצה יש ימי ואן חאל

אבי גלברט 23 בינואר 2018

אכזבה גדולה ופיספוס ענק .בעיקר מתמטי .ניצחון אתמול פלוס בשבת וכל תוצאה בין הסקאם לתרנגולים ואנחנו פותחים פער יפה .
המשחק אתמול הוא שילוב של " מישהו נרדם בשמירה " ביחד עם " יש גם משחקים כאלו" .
ההשלמה עם התוצאה של חלק מהאנשים פה ובפייס ובכלל זה אבסורד .
זה בדיוק מסוג התוצאות שיכולות לחרב עונה במצטבר .
גם לי נראה היה ששמונה ימים הוציאו קצת את ההתלהבות והשחקנים פשוט באו רדומים / שאננים או לא מוכנים למשחק .
חשבתי כבר ששמנו מאחורינו את המשחקים שאנחנו תקועים מול בונקרים .מסתבר שלא .קלופ זכר את המשחק הראשון שסוונסי ניסתה לשחק כדורגל והעלה את גומז וג'יני מתוך מחשבה על הגנה יותר חזקה (גומז) וקישור לוחץ וסוגר שטחים (ג'יני) .בפועל סוונסי הסתגרה ואלכסנדר + לאלנה או מילנר היה מתבקש מוקדם הרבה יותר .גומז מוגבל התקפים ובוודאות פחות טוב מאלכסנדר באלמנט הזה .ג'יני כידוע מוגבל התקפית וכמעט לא קיים .ככה נשארנו עם שלושה ורבע שחקני התקפה מוקפים ב400 שומרים מכול הכיוונים מבלי ממש להגיע למצבים אמיתים כמעט כל המשחק .
בעיטות מרחוק לא היו כמעט (נשבעתי שלא אדבר על מי שאיננו ) , מהלכים אישיים של מאנה וסאלח לא היו , חטפנו גול מקרי שלא ממש אפשר למנוע בצורה יזומה וזהו אכלנו אותה .
בשבת עוד משחק כזה ….אבל בדיוק כזה , מקווה שהתוצאה לפחות תהיה שונה .

TD 23 בינואר 2018

אני מנחש שהסעיף בחוקה הגרמנית לגבי החילופים לפני הדקה ה-70 מכוון לכך שאם יש סופסוף הזדמנות לשחק עם ההרכב הראשון (איכשהו כולם בריאים), אז תן לו לרוץ ולנסות לפתור בעיות ולהתגבר על האתגר, עד שאין ברירה. במיוחד, שההרכב הראשון של ליברפול השתנה לאחרונה.

משחק האגפים היה חלש מאוד (כמה פעמים רוברטסון נתקל במגן, הסתובב ומסר אחורה?). יציאה מהירה להתקפה לא היתה קיימת גם בפעמים המעטות שסוונזי תקפה עם יותר משני שחקנים (יותר מדי מסירות לרוחב). באופן כללי, לא היתה שום יצירתיות מהקישור האחורי (ג'יני!). בקיצור, יש מה לשפר.

אגב, לא נראה לי שהמשחק היה נפתח ב-1-1, סוונזי היתה ממש מרוצה מתיקו.

אריאל גרייזס 23 בינואר 2018

הכדור שסאלח החטיא היה עושה 1-0 לנו ואז היינו רואים משחק אחר לגמרי להערכתי.

אריאל גרייזס 23 בינואר 2018

ולגבי משחק האגפים – כמו שאמרתי, סוונסי שיחקו עם חמישה מאחור, לא היה מקום לעבוד שם בכלל. היתה פעם שרוברטסון הגיע לעמדה מצוינת אבל כדור הרוחב שלו לא היה מספיק טוב

עידו אלון 23 בינואר 2018

קלופ עקשן, זה לא חדש.
מסוג המשחקים שאתה מסתכל על ההרכב ומתפלא – למה גומז ולא ארנולד, למה ג'יני ולא מילנר או ללאנה.
אני לא אומר שזה היה מונע הפסד, אבל כן מביא עוד קצת כלים שאולי יפרצו את הבונקר.
וכמובן החילופים המאוחרים. עקשן.

אני גם חושב שג'יני, צ'אן (אם יישאר) והנדרסון (כשיחזור) צריכים להתעורר. שלושתם נותנים השנה מעט מדי

אסף the kop 23 בינואר 2018

אני חושב שאפשר להצהיר בסיפוק שואן דייק, אכן השתלב באופן מושלם במערך ההגנתי של ליברפול.

Gil - Zimbabwe 23 בינואר 2018

את הצד הזה שלך הקוראים כאן לא מכירים….

אסף the kop 23 בינואר 2018

איזה צד ?

Gil - Zimbabwe 23 בינואר 2018

ציני משהו? או שרק לי זה נראה ציניות עם ביקורת על ההגנה?

matipool 23 בינואר 2018

גם לי זה נראה ככה, גיל.
אני בטוח שלזה אסף התכוון ודרך אגב – אני לא מאשים את ואן דייק בכלום.

אסף the kop 23 בינואר 2018

ראיה מפוכחת של המציאות.
מצעד הטעויות שלו במהלכים לפני הגול מעידים על כך שהוא הפנים היטב לאן הוא הגיע.

טל פריימן 23 בינואר 2018

רק לי נדמה שקריוס שוב חטף גול מהפינה הקרובה, שבמזל היה אחרי שהכדור יצא כמה סנטימטרים החוצה ???

רובי פאולר 23 בינואר 2018

יש גם ימים כאלו, שלא מאיימים על השער בכלל, אבל עדיין מאוד מחוייבים, מנסים, מגיעים ראשונים לכל כדור וממלאים את ההוראות הטקטיות של המאמן, שהוא מצידו משתמש בחילופים בצורה נבונה מאוד.
אה.
והייתה גם ליברפול שם.
חבורה של שחקנים באדום, שמנמנים משהו, עמדו רוב המשחק, דפקו ראש בקיר במרכז ולפעמים משמאל (גומז לא יודע איך לעבור את החצי או מה?).
במחצית קלופ היה חייב להוציא את מאטיפ ולהכניס את לאלאנה או מילנר. בשביל מה 4 שחקני הגנה? היו לנו יותר מגינים מנסיונות של סוואנסי לשער (21-3), והחילופים המאוחרים, השאיר חילוף אחד לכריסמס הבא שיהיה…. טמטום טוטאלי.
ציונים:
קאריוס – 5. הילדים שלי בני 3.5 יודעים לסגור פינה קרובה יותר ממנו. חמור.
גומז – 5. עשה את הפאדיחה הקבועה האחת בהגנה. לא היה קיים התקפית בכלל.
מאטיפ – 6. תפקד אתמול כסקנד גארד בכלל. סופר מיותר.
וירגיל – 6.5. תפקד כפוינט גארד, ניהל את ההתקפות במקום קוטיניו וככה זה גם נראה, היה היחיד שלא הלך אלא רץ.
רובו – 6. ניסה אבל גז בניוטרל
ג'יני – 5. עוד אחד מיותר אתמול.
צ'אן – 5. לא הנהיג.
אוקס – 5. לא עשה כלום.
מאנה – 4. לא עשה כלום, הסתבך.
בובי – 5. היה מרוקן מאנרגיות. איזה פספוס בסוף.
מוצלאח – 5. כרגיל מחמיץ, בועט במקום למסור, הפעם זה היה יותר בולט

איאן ראש 23 בינואר 2018

לצערי מסכים עם הניתוח (למרות שגומז ניסה לתקוף ואפילו בעט לשער!). למה לא לזרוק את סולנקה בסיום ולנסות להשיג בבלגן מה שלא הלך מסודר? וג'יני הזה היה כל כך מיותר במשחק הזה במיוחד. אוף, בשנה שיש כל כך הרבה קבוצות במאבק על שלושת המקומות הנותרים בוכים על משחקים כאלו.

רובי פאולר 23 בינואר 2018

גומז עלה פעם או פעמיים
רוב ההתקפות התנהלו במרכז ובשמאל בלי אגף ימין בכלל, כשגם צלאח כל הזמן נתקע באמצע….

matipool 23 בינואר 2018

כבר אחרי כמה דקות היה אפשר לזהות שחסרות אנרגיות ואחרי האורגזמה מול סיטי, אין להם כל כך כוח להתעסק עם הנודניקים מסוונסי. די אופייני לנו, האמת.
אני מסתכל על הספסל ואין לנו שם כמעט כלום בחלק הקדמי. רק לאלאנה וזה לא לאלאנה של שנה שעברה.
לא ברור לי איך קלופ אומר בכל הזדמנות שאנחנו לא בשוק לרכישת שחקנים. מה יקרה אם חס וחלילה מישהו מהשלישייה הקדמית ייפצע?
ערב מבאס ומדכא. איך הנגיחה של בובי בשנייה האחרונה לא נכנסה ואיך לאלאנה לא הבקיע את הריבאונד?
אני מאד חושש שקבוצות אמצע טבלה ותחתית יעשו העתק הדבק למשחק של סוונסי אתמול.

אסף the kop 23 בינואר 2018

עברו 8 ימים מאז המשחק מול סיטי. לא הספיקו לרדת מהאולימפוס ?

יריב ס. 23 בינואר 2018

לא צריך להתייחס לכל מה שקלופ אומר לתקשורת. באופן קבוע הוא קודם כל מגבה את השחקנים שלו, ראה את הכישלון עם ואן דייק בקיץ ודבריו בעקבות זאת שהוא לא צריך בלם.
גם את הרכישה של אוקס אף אחד לא ראה, פשוט הודיעו עליה כשהיתה סגורה.
ליברפול למדה לשמור את הקלפים קרוב לחזה, נמאס לה מהימים שכל פעם שהיא מתעניינת בשחקן אז טוטנהאם רוכשת אותו…
אני בהחלט מקווה שאנו בשוק, כי אנחנו צריכים רכש

D! כאן ועכשיו 23 בינואר 2018

לא צפיתי במשחק אבל אני מאשים את בני, שנתן לך את המשימה.

דונאדוני 23 בינואר 2018

ליברפול מבינים כמה חשוב להגיע לאלופות?
הם מבינים שהם יעשו 10 צעדים אחורה אם לא יגיעו?
קלופ מבין את זה?
אם לא מגיעים לאלופות אז אי אפשר להביא שחקנים World Class מוכחים.
וכנראה גם שחקנים ירצו לעזוב.
זה פשוט קריטי כמו שהרבה עונות זה לא היה, כי ליברפול עם כמה שחקנים יכולה לבנות יופי של סגל.
אם לא יגיעו לאלופות פשוט הכל יזרק לפח… וקוטיניו תהיה רק יריית הפתיחה לשקיעה בבינוניות המתמשכת.
עם הסגל ההתקפי שבנו, חייבים להגיע לאלופות כדי להביא הגנה ברמה גבוהה וחיזוק לקישור ברמה הגבוהה ביותר. זה קריטי כל כך שאני מצטער שאני חוזר על עצמי אבל אני חייב.
בלי זה הם ימשיכו עם הקריוסים, המילנרים והצ'מברליינים בהרכב.

אופיר ממן 23 בינואר 2018

לא מבין למה קוטיניו לא היה עוזר – הוא לא יודע לשחק על שטחים צפופים?

איאן ראש 23 בינואר 2018

כי הוא פצוע.

dk 23 בינואר 2018

רק אני ניסיתי ללחוץ על הכותרת של "כדורגל/קידוש" ולא הבנתי למה זה לא נכנס לבלוג?

ישרון 24 בינואר 2018

חחח גם לי זה קרה

Comments closed