שיר של שלג ושל קרח

חוויות ממשחק אדיר

אני רוצה להתנצל בפני הקוראים על כך שלא העליתי סיכום לאחר המשחק. הגעתי חזרה לדירה אחרי 11 בלילה שעון מקומי והייתי אמור לעלות לאיזה שידור טלוויזיה בארץ, מה שבסוף לא הסתדר, ואחר כך ישבתי שעתיים לכתוב את טור הסיכום שלי לוואלה ובסוף צנחתי שפוך למיטה בשתיים וחצי בלילה.

אני מודע לעובדה שעכשיו זה כבר קצת מאוחר לדבר על המשחק, אני בטוח שעשיתם את זה מצוין בתגובות (האמת, עוד לא קראתי. אני לא מוכן נפשית לשמחה לאיד שבאה עם התוצאה של המשחק). בכל זאת, כן הייתי רוצה כמה נקודות סיכום מנקודת המבט שלי, פחות על המשחק עצמו שאותם אתם יכולים לקרוא בכתבה בוואלה ויותר על החוויה שלי פה.

אז קודם כל, הנה הטור מוואלה. אני חושב שהוא סיכום מקצועי לא רע.

עכשיו לחוויה שלי

יש לא מעט אנשים שאמרו לי אחרי אתמול – נו, אתה מצטער שנסעת עכשיו שהפסדתם? והתשובה שלי, בשיא הכנות היא – ממש לא!

ויש לזה הרבה סיבות. הראשונה מכולן היא שאני לא באמת מבואס מההפסד. אולי בגלל שלקחנו שתי אליפויות בשלוש השנים האחרונות. אולי כי זה לא איליי מאנינג בצד השני. כנראה בעיקר כי הייתי בסופרבול לפני שלוש שנים וראיתי את הפטס מנצחים אז וזה מסוג החוויות שלא משנה מה יקרה, אי אפשר למחוק אותן.

הסיבה השניה היא שפשוט – היה משחק גדול. כן, ההגנות היו בדיחה, כתבתי על זה בטור שלי. לא חושב שמישהו ראה קריסה כזאת של שתי ההגנות מגיעה ככה. אבל לחובב הפוטבול שפחות אכפת לו מאיכות ההגנות זה היה משחק קלאסי. הכי הרבה יארדים במשחק פלייאוף אי פעם. התקפות מטורפות אחת אחרי השניה. כל שניה יש אירוע. אתה ממש לא מסוגל להזיז את העיניים שלך מהמגרש לשניה מחשש שתפסיד משהו. כשבאו אלינו ביציע העיתונות כחמש דקות לפני המשחק לקחת אותנו למטה למגרש – כמעט אף אחד לא זז מהמקום שלו. כולם היו מרותקים לגמרי. אתה באמת לא יכול לבקש יותר מזה בסופרבול (טוב, אולי חוץ מניצחון. כנראה אי אפשר לקבל הכל).

הסיבה האחרונה היא גם הכי חשובה – סופרבול זה פאקינג אוסום! תשמעו, הייתי בלא מעט אירועי ספורט בעולם. הייתי במשחק של נבחרת ברזיל במונדיאל ששוחק בברזיל. הייתי באנפילד ובקמפ נואו ובאיצטדיון לויטה. אני אומר את זה בכל לב – אם יש לכם יכולת כלכלית לאירוע ספורטיבי אחד (ואתם אוהבים פוטבול) – לכו על הסופרבול. באמת שקשה להעביר עד כמה מדובר באירוע עצום. מילים לא יוכלו לתאר את זה. החל מהאירועים שהליגה מקיימת לאורך כל השבוע, המסיבות שקורות בעיר, יום הסופרבול עצמו על כל החגיגות בסביבת האיצטדיון ואז המשחק עצמו. ההמנון, ההופעה במחצית (כן, טימברלייק הסריח את הבמה אבל מבחינה ויזואלית זה דבר מדהים שלא עובר בטלוויזיה), האנרגיות של הקהל, הרעש, החגיגות שאחרי. יש שיגידו – קיטש אמריקאי. וזה נכון – אבל אין אנשים שמסוגלים לעשות את זה יותר טוב מהם. הכל בגדול. פשוט חוויה אדירה.

עוד דבר שתרם לחוויה מבחינתי – הביקור במינסוטה. מי שעוקב אחרי בטוויטר או קרא את הכתבות שלי בוואלה יכל לראות שאני מתלונן לא מעט על הקור ששרר פה (בלא מעט אני מתכוון לתדירות של פעם בחמש דקות, כן?) ובאמת קור כלבים פה. למעשה, לא חושב שאי פעם הייתי במקום כל כך קר – בלילה הראשון שלי פה הטמפרטורות הגיעו למינוס 25 צלזסיוס ובשבת ירד שלג אז היה ממש חם, רק מינוס עשר. אבל בדיעבד, כל זה רק הוסיף לחוויה. זה מסוג המקומות שהסיכוי שאני אגיע אליהם אי פעם הוא די קלוש – בכל זאת, מה יש לחפש במינסוטה? אבל גיליתי מקום מגניב לאללה. לא אשתמש בקלישאת ה"אנשים החמים" אבל באמת, כולם פה ממש נחמדים, העיר עצמה מאוד "היפ" וכיף להסתובב בה עם כל הקור. הדבר הכי מדהים מבחינתי – כל הדאון טאון, שזה עסק די ענק – מחובר כולו במנהרות בקומה השניה של הבניינים ככה שהלכתי ממגרש החניה לאיצטדיון, מרחק של 25 דקות בלי לצאת פעם אחת לרחוב! מדהים בעיניי.

נדבר על המשחק? חייבים?

האמת שאין לי הרבה מה להוסיף על מה שכתבתי למעלה. זה היה משחק מאוד מאכזב בעיניי מהבחינה של האימון של בליצ'ק את פטרישיה. בכלל, אני כבר הרבה זמן חושב שפטרישיה אוברייטד והשנה האחרונה הוכיחה שכנראה יש דברים בגו. ההגנה לא הצליחה לעצור כלום השנה, נהנתה מיריבות חלשות ובעיקר מהתקפה אדירה שפשוט חיפתה על החסרונות שלה. הן כי בקושי איבדה את הכדור והן כי היתה המון על המגרש ופתחה יתרון שהיריבה היתה חייבת לרדוף אחריו. ברגע שהיא פגשה התקפה טובה – היא פשוט התרסקה. נראה כאילו המאמנים של הפטס פשוט ציפו שניק פולס יהפוך לדלעת בסופרבול, אולי בגלל גודל המעמד, וכשזה לא קרה לא היתה להם תוכנית ב'.

זאת לא פעם ראשונה שזה קורה לבליצ'ק בסופרבול. גם בזה של 2007 הוא נתקל במשהו שלא היה לו מושג איך להתמודד איתו (אז זה היה הפאס ראש של הג'איינטס) ולא הצליח להתאים את עצמו. האם מדובר בזחיחות או שפשוט יש גבול למה שאפשר לעשות עם חומר אנושי מוגבל (שגם זה על הראש של בליצ'ק, כן?) אני לא יודע. בשאיפה, בליצ'ק ילמד מזה לפעם הבאה.

יש שני דברים שמאכזבים אותי מאתמול מאוד. הראשון זה העובדה שהפטריוטס שמו 613 יארד על פילדלפיה – הכי הרבה אי פעם (עונה סדירה ופלייאוף, כן?) לקבוצה שהפסידה, בריידי נתן משחק מדהים כשהוא מפרק לחלוטין הגנה מצוינת – ולא זכה לקרדיט של הניצחון. אני אפילו שומע אנשים שמדברים על זה שניק פולס outplayed בריידי שזה באמת מגוחך. פולס היה אדיר ומגיע לו כל הקרדיט אבל מה שבריידי עשה שם זה בית ספר לק"ב. כמה הוא טוב? בלי שני הרסיברים הכי טובים שלו (אדלמן וקוקס) הוא עדיין שם 505 יארד – שיא סופרבול – מול ההגנה אולי הטובה בליגה. הגיע לו יותר מאשר אתמול.

הדבר השני שמאכזב אותי נורא זה מה שבליצ'ק עשה למלקולם באטלר. אני יודע שאצל בליצ'ק אין סנטימנטים. למעשה, זה בדיוק מה שהופך אותו למה שהוא. בדיוק בגלל זה הוא הגיע לשמונה סופרבולס וזכה בחמישה. היכולת שלו להסתכל על כל דבר בעיניים מפוכחות בלי אמוציות. אבל רבאק, ככה לספסל את השחקן שהביא לך אליפות במשחק האחרון שלו בקבוצה? זה כמעט מרגיש כמו נקמנות קטנונית של בליצ'ק שחיכה לרגע הנכון כדי לספסל את באטלר. נכון, באטלר היה חלש השנה בלא מעט משחקים, אבל אתם רוצים להגיד לי שהוא לא היה יכול לעזור לקבוצה אתמול? גם כשהוא לא הצליח לכסות את הרסיברים שלו, באטלר תמיד היה סמל הקשיחות ודואג לתקל את הרסיבר לפני שזה משיג יארדים נוספים. ההגנה של הפטס היתה חסרה את הקשיחות הזאת אתמול מאוד. שלא יובן לא נכון – לא הייתי מעדיף מאמן אחר על פניו, אבל לפעמים הייתי רוצה שיהיה טיפה, באמת טיפה, יותר אנושי.

ועכשיו, אם תסלחו לי, יש לי טיסה לתפוס הביתה. נתראה עוד שבעה חודשים. בריידי יהיה שם וזה הדבר היחיד שחשוב.

יש בי אהבה? תלוי מתי
ירידות בבורסה ושיטת שלושת הבלמים

139 Comments

יואב דובינסקי 6 בפברואר 2018

לדעתי גם טורנטו בנויה בצורה הזו עם עיר תת קרקעית. או שאני מתבלבל עם מונטריאול. או שזה נכון בשתיהן. גרמת לי לPTSD לימי הכפור בקנדה. נהניתי לעקוב אחריך.

אריאל גרייזס 6 בפברואר 2018

זהו, במינאפוליס זה מעל הקרקע. זה נקרא סקיי-ווי אני חושב ובעצם הקומה השניה בכל בניין מחוברת לכל בניין אחר דרך מין גשר סגור. הגיוני מאוד לאור המזג אוויר אבל דורש תכנון מאוד מיוחד.
חוץ מזה, עיר מאוד יפה למרות ואולי בגלל הלבן שכיסה את הכל

ארז N 6 בפברואר 2018

במונטריאול יש ממש עיר תת-קרקעית ענקית.
יש מערכת דומה גם באינדיאנפוליס, אם כי קטנה יותר.
https://en.wikipedia.org/wiki/Minneapolis_Skyway_System

גל ד 6 בפברואר 2018

גם בעזה (כך אומרים.)

מיקו G 6 בפברואר 2018

קלגרי

אורן השני 6 בפברואר 2018

תודה על הסיקור לאורך השנה גרייזס. אולי עכשיו תוכל להתפנות לפוסט על הסלטיקס ;)

תפס אותי מה שרשמת על הדאון טאון. הזוי.

בריידי היה ענק, רק משתבח עם השנים, ממש פדרר של הספורט האמריקאי (או אם תרצו לברון של הפוטבול במערכת של הספרס) אבל עם כל הכבוד הסיפור זה האיגלס – הפאקינג איגלס לקחו את הסופרבול! עם ניק פולס! די נו, זה לא אמיתי.

פלה קוטי 6 בפברואר 2018

אם באטלר משחק הפטריוטס אלופים היום.
החלטה הזויה לגמרי.

בארי ברודי 6 בפברואר 2018

גם ההגנה של מינסוטה, שנחשבה לטובה בליגה, קורקסה ודורדסה ע"י פולס ופדרסון והחברה.

יואב דובינסקי 6 בפברואר 2018

קח שבוע ככה להתאקלמות מחדש, משפחה, דוקטורט, סלטיקס, מה שאתה רוצה ויאללה, הכנות לדה בראקט. לא שכחתי. אני בא לנצח.

NoOne 6 בפברואר 2018

אין ספק שבריידי היה השחקן הכי טוב על המגרש.
אבל אני חושב ששתי הקבוצות "נהנו" מהחלטת השופטים שלא לשרוק אופנסיב הולדינג מה שהוביל להרבה מאד השלמות שהיו אמורות להיות פנלטיס(לשני הצדדים).

הליגה סוף סוף בהחלטה נכונה עצרה את האקטיביזים השיפוטי שיושם במהלך העונה בניגוד לחוקים של הליגה עצמה.
פעם ראשונה העונה שנשארים עם החלטה במגרש בגלל שאין מאה אחוז הוכחה שצריך לשנות.
וזה הדבר הנכון וככה זה היה מאז שהתחיל האינסטנט ריפליי .

אריאל גרייזס 6 בפברואר 2018

אני אגיע הביתה ואבדוק את המספרים של האופנסיב הולדינג השנה, אני מוכן להתערב שלא היו יותר השנה מאשר שנים קודמות.
והשופטים בפלייאוף פשוט שורקים פחות. הם לא זרקו בכלל דגלים לפרס אינטרפרנס למרות שהיו כמה כאלו. אני מסכים שהיו צריכים להשאיר את שני הטד. אולי עכשיו זה יחסל את טענות השופטים עוזרים לפטס (על מי אני עובד)

NoOne 6 בפברואר 2018

אתה רוצה לאמר לי שבמשחק הזה עם כל כך הרבה מסירות לא היה אפילו אופנסיב הולדינג אחד?
אחד קטן כזה ?

NoOne 6 בפברואר 2018

ודרך אגב אריאל , ההשוואה של אופנסיב הולדינגס לעומת שנים קודמות היא כמובן לא נכונה.
הבדיקה אמורה להיות מספר אופנסיב הולדינג למשחק מול כמות דרופבקס של הק"ב למסור.
ואז פתאום תבין למה אני מתכוון

אריאל גרייזס 6 בפברואר 2018

אני בטוח שהיו, אני רק אומר שאני לא חושב שהשנה היה שינוי משנים קודמות או שזה קשור לאקטיביזם שיפוטי. פשוט בפלייאוף שורקים פחות, זה הכל

Amir A 6 בפברואר 2018

לא נהנתי מהמשחק. לא בגלל ההפסד של הפטס אלא בגלל שזה היה משחק בלי הגנות. יש גבול לביזיון. כמו שלא הייתי רוצה לראות משחק בייסבול שבו כל שחקן שני שעולה לצלחת דופק הומראן ככה אני לא רוצה לראות סופרבול שבו שני הק"ב מצליחים למסור ל-21509712340918751 יארדס כל אחד.

NoOne 6 בפברואר 2018

אתה לא נהנית ?
תחשבו על אוהדי דטריוט בשלוש השנים הקרובות לפני שמפטרים את פטרישיה

Maldini 6 בפברואר 2018

למזלם הם כבר משופשפים ומכירים את החיים תחת מתאם הגנתי אחר שאימן אתמול אפילו גרוע יותר מפאטרישה

NoOne 6 בפברואר 2018

יש הימור מי מפוטר ראשון מקדניאלס או פטרישיה?

מצד אחד גאון התקפי(* כל עוד בריידי הוא הק"ב) שהולך להיות מאמן של ק"ב שבור פיזית עם בעלים שיכור ומסומם .
באמתחתו כשלונות מפוארים בדנבר וסנט לואיס אבל בריידי לקח אותו לכמה סופרבולס אז למה לא

מצד שני מאמן עם זקן ועפרון על האוזן( כל כך היפסטרי , לא רואים דברים כאלה) שמציג מדי שנה את ההגנה הגרועה בליגה ומחכה לק"ב שלו שיציל אותו פעם אחר פעם , רק שמה לעשות מתיו סטאפורד זה לא טום בריידי…

Maldini 6 בפברואר 2018

שאלה קשה שמצריכה מחשבה

מצד אחד הקומבינה בדטרויט חזקה יותר מהקומבינה באינדי כי הג'נרל מנג'ר בוב קווין הוא קאפו לשעבר במשפחת גמבינו בזמן שהקומבינה בקולטס היא נטו בגלל העובדה שהסוכן של מקדניאלס הוא גם הסוכן של בלארד. כלומר בלארד לא עבר את טקס הקבלה למאפיה עם השבועה לאומרטה והחתך באצבע כמו קווין ופאטרישה.

מצד שני, לאק כשיר הוא טורף קלפים רציני כי זה אומר 10+ ניצחונות by default מדי שנה ובסטנדרטים של אירסיי אם אתה מספק שנתיים רצופות כאלה אתה מקבל שידורג+הארכת חוזה+צירוף למועדון חילופי זוגות אקסלוסיבי של השמנה והסלתה באינדיניאנפוליס

במילים אחרות – קשה מאוד, יותר מדי משתנים שמבטלים אחד את השני ומסבכים את העניינים, עדיף לשים את הכסף על ואנס ג'וזף לא שורד את העונה בדנבר אחרי שאלוויי שורף 100M מובטחים על קירק קאזינס והקבוצה מתרסקת עם מאזן 2-10 עד דצמבר ו/או דוק ריברס מאמן את הניקס בעונה הבאה ושולח בטרייד שתי בחירות סיבוב ראשון unprotected על הבן התותח שלו ( 2 way parlay מומלץ לאמיצים מבינינו)

שי אורן 6 בפברואר 2018

כבר מצחילות השמועות שמקדניאלס לא הולך. ופטרישיה מגיע אחרי קולדוול, יהיה לו קשה להיראות גרוע יותר. מה עוד שגים בוב קוטר או איך שלא קוראים אותו מתאם התקפה לו רע

Maldini 6 בפברואר 2018

השמועות האלה נועדו כדי להוציא מאירסיי הסחיט עוד כמה מיליונים לחוזה

הוא הולך כמו גדול לצערי

שי אורן 6 בפברואר 2018

אומרים שיחליף את בליצק

Maldini 6 בפברואר 2018

אגדות של כתבי חצר, בליצ'ק לא הולך לשום מקום anytime soon, כבר אתמול הוציאו צו 8 לגרג שיאנו שיבוא לחלטר קצת בהגנה ולשקם את התדמית במסגרת מבצע חבר מחזיר טובה לחבר

שי אורן 6 בפברואר 2018

התגובות שלך לרמזים למייק לומברדי צפויות כמו מסירה של בריידי לגרונק בסלאנט ראוט ברגע אחרי שזיהה קאבר 3

מוטי 6 בפברואר 2018

היי, אבל הוא איזה מהנדס אווירונאוטיקה או משהן

גל ד 6 בפברואר 2018

משחק בלי הגנות זה כמו סרט בלי עלילה. אין שום דבר שיתן הקשר לאקשן.

פה איתמר 6 בפברואר 2018

תודה על הטור הזה ושנה שלמה של טורים על פוטבול.
באסה שהפסידו.
אבל אין מה לעשות.
משהו צריך להפסיד.

צחי 6 בפברואר 2018

יש הבדל בין להיות קר לבין להיות עקשן. בליצ'ק לא היה קר. הוא היה עצבני על באטלר מסיבה כלשהי ונשאר עצבני וזחוח. בליצ'ק הקר היה רואה שהעסק לא עובד ומנסה לשחק עם הקורנר ששיחק בשבילו 98 אחוז מהסנאפס במהלך העונה. הוא היה מנסה לשנות משהו, לפחות ברבע הרביעי אם לא קודם. במקום זה הוא התחפר בעצבים ובעקשנות שלו. החליט שימות העולם, באטלר לא יראה מגרש. וסמך על בריידי שיציל אותו. זה לא עבד.

גים שוורץ המלך 6 בפברואר 2018

ממתי מתאם טוב זה קורולציה למאמן טוב?
אני מאמין שדווקא פטריסיה יצליח בליונס. וגם שוורץ לא היה כזה כשלון. אסף אותם מ 0:16.

יהיה לו מבט מלמעלה ואם רק ישכיל לייצר משחק ריצה שנקבר ביום שברי סנדרס פרש הוא יהיה הצלחה גדולה*

* לפני הויקינגס ובתלות בבריאות של מר רודגרס –
ראשון או שני בבית.

אהוד 6 בפברואר 2018

מה שבליצ'ק עשה הזכיר לי את לס מיילס לפני הגמר של LSU ואלבמה לפני 6 שנים. לפעמים עדיף לכופף טיפה את העקרונות שלך. אבל אולי בגלל זה בליצ'ק כל כך מצליח: הוא מוכן לוותר על הצלחה נקודתית בשביל הלונג ראן. קשה להגיד שהוא טועה כשרואים את כל מה שהוא והפטריוטס השיגו.

אמיר ב 6 בפברואר 2018

בליצ'יק עשה את אחד הדברים הכי אכזריים לשחקן אי פעם לדעתי. והוא לא רוקי בכל מה שקשור ללעשות סדרות חינוך לשחקנים שלו, אבל לספסל את אחד משחקני ההגנה הכי חשובים שלך ללא הודעה מוקדמת וללא סיבה נראית לעין ולהודיע על ההחלטה הזאת שניה לפני שהמשחק מתחיל, זה כבר גובל בטמטום שלא ממש מתאים לבליצ'ק.
זה כבר פוגע בקבוצה, לא רק בשחקן

Yah 6 בפברואר 2018

אי אפשר לצרף פה לינקים וחבל. איך אישרו את הטד של קלמנט? רגל בחוץ ובלי שליטה על הכדור1

אהוד 6 בפברואר 2018

עשה שלושה צעדים עם הכדור ביד כבר עד הדריכה על הפס הלבן.

Yah 6 בפברואר 2018

אבל לא היה לו פוזשן. תסתכל בתמונות

יריב 6 בפברואר 2018

תסתכל בוידאו, לא בתמונות. להבנתי את מושג התפיסה, מה שחשוב הוא שהכדור נעצר (ביחס לגוף) בזמן שרגל שמאל עדיין על הקרקע. אם הוא היה ממשיך להחזיק את הכדור בצורה העקומה הזו, ודאי שזו היתה תפיסה. אחר כך, עוד לפני שיצא מתחום המגרש, הוא שיפר את האחיזה, אבל השליטה הושגה בנקודה בה הכדור נעצר (ביחס לגוף).

חזי 6 בפברואר 2018

בגדול השופטים הלכו עם החוקים "הישנים" – מה שאריאל קורא ביטול ה"אקטיביזם השיפוטי" של השנים האחרונות. אם אין הוכחה חד משמעית, הט'ד נשאר. לא צריך להתפלפל עכשיו על כל זווית ופירוש של החוק. בשנת 2010, אין לי ספק שזה ט'ד. ברגולר סיזן של 2017 – אין לי ספק שזה לא טאצדאון וזה משהו שאולי יכול להסביר את התסכול של אוהדי פטריוטס (והסטילרז) חוסר האחידות בין מה שאולי היו שורקים בעונה הרגילה ובסופרבול.

קורדל סטיוארט 8 בפברואר 2018

אבל אם היו מחשיבים ברגיולר אז אולי אנחנו היינו מפסידים לפילי כי האמת שהגיע להם.
תודה לאריאל וכל החברים פה על עונה שבאמת לפעמים יותר תענוג לקרוא מאשר לצפות במשחקים

פרקש 6 בפברואר 2018

תודה אריאל על כל השנה. אשכרה 7 חודשים איזה דיכאון..
מכל הסיפור הכי מעניין אותי מה יעשו בפילי שנה הבאה. קבוצה שלקחה סופרבול עם קבוצה מחליף שעל הקווים מחכה הקב שהיה (ויסלח לי בריידי) הכי טוב בליגה השנה לדעתי בפער.
אני הייתי משאיר את וונץ פותח למרות הסינטימנטים

שי אורן 6 בפברואר 2018

אין סיכוי שמישהו מהרהר ברצינות על לא להשאיר את וונץ. פולס יהיה שם עד שייראו שוונץ כשיר ב 100%, ואז יעשו עליו טרייד שיוציא את המקסימום שאפשר מסופרבול MVP

נתי 6 בפברואר 2018

פולס חתום גם לעונה הבאה?

שי אורן 6 בפברואר 2018

עד כמה שאני יודע כן

אמיר ב 6 בפברואר 2018

חתום לעוד עונה אחת

פרקש 6 בפברואר 2018

שי בעיני אתה צודק גם אני חושב שוונץ עדיף גם יותר צעיר וגם כששיחק העונה היה באמת רמה אחרת. אבל תחשוב על זה שניה אם אותו מקרה היה קורה באוקלנד שנה שעברה והם היו זוכים עם ניק פולס בסופרבול אחרי עונה מצוינת של קאר(לא ברמה של וונץ לדעתי אבל היה עליו דיבור חזק לmvp לפני הפציעה) אולי היית אומר אותו דבר והנה עכשיו אתה לוקח את קאר או פולס לקבוצה שלך?

שי אורן 6 בפברואר 2018

לקבוצה שלי? כל QB מלבד בריידי, רודג'רס ובריז היה מסריח ברייבנס

יוסי מהאבטיחים 6 בפברואר 2018

למה למרות הסנטימנטים? בגלל הסנטימנטים.
מכל סיבה שאינה סנטימנטלית עדיף לקחת ק"ב שהוכיח שזורם לו קרח בוריד, עם פלייאוף לפנתיאון. התחיל מצוין נגד אטלנטה ומשם רק השתפר.

בחירתה של סופי ממש. קשה להחליט.

אלעדכ 6 בפברואר 2018

אחת הסטטיסטיקות המעניינות שהראו במהלך המשחק, זה שבכל הסופרבולים שהפטס השתתפו בהם, התוצאה הייתה צמודה (נגמרים בסביבות ה 3-4 נקודות הפרש). זה מצטרף לכך שאתמול הייתה הפעם הראשונה שהפטס עשו נקודות ברבע הראשון של הסופרבול.

זה מדהים בעיניי, מכיוון שחוץ מבסופרבול הראשון, הפטס הגיעו לכולם כפייבוריטים ולפעמים כפייבוריטים בענק. אני זוכר כילד הרבה פעמים שהסופרבול היה אנטיקליימקס לעונה כולה, ונגמר כבר במחצית הראשונה כשקבוצה אחת (בד"כ בפאלו, אבל לא רק) מהווה שטיח לקבוצה השניה.

אז הפטס הם אחת הקבוצות הדומיננטיות בהיסטוריה, אבל תמיד צריכים איזו הרואיקה של בריידי או וינאטיירי כדי לנצח? לדעתי זו זחיחות שלא לומר נרקיסיזם של בליצ'ק. הפטס הנוכחיים מנצחים את האיגלס הנוכחיים ב-9 מתוך 10 פעמים, וכנראה היו מנצחים אתמול אם לא המהלך ההגנתי האדיר של גארהם (תראה לי אחד שלא חשב ש-2 דקות זה בול הזמן לבריידי לבצע מהפך). אבל כשאתה זחוח ולא מוריד את הנבוט מההתחלה, תקלות קורות. אתה אף פעם לא יודע מתי תופתע מאיזו תפיסת קסדה או פאמבל לא צפוי שיגמור את המשחק.

שי אורן 6 בפברואר 2018

הפאטס הנוכחיים מנצחים את האיגלס הנוכחיים ב9 מתוך 10??

אלעדכ 6 בפברואר 2018

הפטס הנוכחיים הם הקבוצה הטובה ב NFL, עם המאמן והק"ב הטובים ביותר, וכשהם לא זחוחים וחושבים שהניצחון מונח בכיס, הם בהחלט פייבוריטים לזכייה.

אגב, אני אוהד איגלס ושונא פאטס בדם.

שי אורן 6 בפברואר 2018

מלבד מאמן וק"ב (שזה המון), באיזה עוד עמדה הם טובים מהאיגלס? זה לא יתרון של 9 מתוך 10

אלעדכ 6 בפברואר 2018

טוב, אתה נצמד למשפט שממש לא היה העיקר במה שכתבתי.
הזחיחות של בליצ'יק היא גם הסיבה שהם לא יותר חזקים בעמדות אחרות.

שי אורן 6 בפברואר 2018

אתה מזכיר לי ויכוחים עם אישתי

אלעדכ 6 בפברואר 2018

אם לא טוב לך אתה יכול לקום וללכת

:)

שי אורן 6 בפברואר 2018

כל עוד לא מגיעים למייקאפ סקס אז זורם..

אח שלו 6 בפברואר 2018

המשחקים הצמודים קשור לזה שבליצ'ק תמיד משחק את ההסתברויות. ו-BEND BUT DONT BREAK. הוא לא יילך על הסיכון אלא ייתן לקבוצה השנייה לעשות טעות. ובסופרבולים לפעמים מטבע הדברים הקבוצה השנייה עושה פחות טעויות.

וגם, וזה קשור לדיון שלך עם שי: בחלק גדול מהסופרבולים האלו , הקבוצה שמנגד הייתה קבוצה כשרונית יותר. ב-4 הסופרבולים האחרונים, לדוגמה, ההגנה שמנגד הייתה טובה בארבע דרגות מההגנה של הפאטס. אז בחיים לא תצליח לעשות שוט אאוטס, ותמיד תהיה תלוי בהירואיקס של בריידי. הסגל של פילי יותר טוב מהפאטס וזה אפילו לא קרוב. למעשה, יש עוד הרבה קבוצות בליגה עם סגל כשרוני בהרבה מזה של הפאטס. אטלנטה. סטילרס. ועוד.

הסיפור הזה של קבוצה כשרונית בהרבה מכל יתר הקבוצות נגמר. הוא נגמר בשנות ה-90 עם המעבר לתקרת השכר. אז מן הסתם לא יהיו כמעט סופרבולים שנגמרים בשחיטה.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2018

אני מאוד לא מסכים איתך. הפטס הנוכחיים קבוצה בינונית שהצליחה להגיע לאן שהגיעה בזכות תחרות חלשה בחטיבה שלה ובריידי אלוהי אחד. שים את הקבוצה הזאת באותה חטיבה עם מאנינג של לפני כמה שנים והוא דורס אותה. האיגלס קבוצה הרבה יותר טובה בכל אספקט במגרש למעט ק"ב. ברגע שנסגר גאפ האימון – כי פיטרסון מאמן מעולה – וברגע שניק פולס לא התפרק כמו שאולי חלק ציפו, לפטס לא היה כמעט יתרון למעט בריידי, מן הסתם, שעשה את המקסימום. להגיד שהפטס היו מנצחים תשע מעשר? הליין היה על 4, בוא לא נגזים. זה לא הסופרבול של 2007 שאני מסכים (וגם כתבתי את זה אז) שהפטס הגיעו זחוחים. אני לא חושב שהם היו זחוחים הפעם. הם הגיעו רגועים כי הם מכירים את המעמד אבל לא זחוחים. הם פשוט לא מספיק טובים. ואני כותב את זה כל השנה.

שי אורן 6 בפברואר 2018

1. ניק פולס ארץ והחברה שמו לפני שבועיים 450 יארד ו38 נקודות על ההגנה הכי טובה בליגה, אז לחשוב שמלקולם באטלר היה עוצר אותם?
2. יותר ממפתיע, לאן נעלמה ההגנה של פילי? הנה הם מתחילים דרייב על ה 25, מצמצתי והם כבר ברד זון. פלצ'ר קוקס לא הורגש, וה OL של הפאטס נותן לבריידי את כל הזמן שהוא צריך.
3. ניהול המשחק של פיטרסון מושלם. הטריק פליי בסוף המחצית היה תענוג
4. אריאל כרגיל, תודה על סיקור מעניין ומהנה של העונה.

יוני 6 בפברואר 2018

הגעתי בעקבות הכתבות בוואלה שהיו מצוינות. לדעתי מתלהבים יותר מדי מהמשחק, שהיה אכן מותח, אבל לא ברמה גבוהה. כל השיאים ההתקפיים לא מרשימים כשלוקחים בחשבון את היתרון שיש להתקפות היום. משחקים כאלו יהיו הנורמה בעתיד. אם היית רואה משחק כזה באמצע עונה היית חושב שהוא בינוני לדמרי. פילדלפיה תזכר כאחת האלופות הכי חלשות אי פעם. ההגנה שלה ממש לא כזו טובה כמו שעושים ממנה. מצחיק איך כל שבוע מהללים הגנה אחרת כהיסטורית, קודם אלו היו מינסוטה, אחרי זה ג'קסונוויל ושניהן הוכחו כחלשות מול התקפה טובה. לא קרוב בגלל לדנבר או סיאטל של השנים האחרונות.

לגבי הפטס, כמו שכתבתי בפוסט הכותב הרגיש לי שהם לוקחים את המשחק הזה כמובן מאליו, כעוד משחק. הגיעו זחוחים ולא חדים. אנשים שוכחים אבל לחלק גדול מהשחקנים שם זו הזמדנות ראשונה ואולי אחרונה לזכות בסופרבול. רק בריידי נראה עם הסטייט אוף מיינד המתאים.

והשיפוט היה גרוע. כל השנה קובעים שתפיסה היא משהו אחד ובסופרבול פתאום משנים את החוקים. הפטס הרוויחו במשחקים קודמים כמו נגד פיטסבורג, אבל פתאום שופטים אחרת פה. אני דווקא חושב שהקביעה של תפיסה הייתה נכונה בסופרבול וקרובה לזו של מה שאנשים תופסים ככזו, אבל זה חוסר עקביות עם שיפוט במשחקים קודמים.

אייב 6 בפברואר 2018

כמה עולה נסיעה לסופרבול עבור האוהד הלא-אמריקאי הממוצע?
אני מניח שכרטיס עולה לפחות פי 20 מאשר כרטיס לאנפילד או לאולד טראפורד (50 פאונד בממוצע), כך שאי אפשר באמת "לבחור" בין האופציות. השוואה הוגנת מבחינה כלכלית תהיה, אולי, בין גמר מונדיאל לבין סופרבול.
מה שכמובן ברור הוא שהאמריקאים עושים מהסופרבול קרנבל חסר תחרות. ניסו משהו דומה בגמר האלופות במילאנו, ולקהל בכלל לא היה אכפת מההופעה. בארה"ב הם מביאים אלפי ניצבים שקופצים יחד ליד הבמה, שהיא כשלעצמה גרנדיוזית במידה הזויה בהתחשב באורך חייה הקצרצר.

דבר נוסף שרציתי לשאול הוא איך האווירה במשחק עצמו, מבחינת עידוד והשתתפות הקהל. האם מדובר בקהל שבא להופעה או בקהל שבא לנצח? יש שירים או קריאות משותפות?
בכדורסל אמריקאי הקהל די גרוע, ואלמלא הכרוז, שבטח לא קיים באצטדיון של מאה אלף מקומות, היה ממש עלוב.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2018

כן, אני מניח שאתה צודק לגבי העלויות, אם כי נראה לי שאתה רחוק לגמרי מהמחירים של כרטיסים לפריימרליג. אין לי מושג איפה אתה משיג כרטיס לאולד טראפורד ב-50 פאונד. הייתי פעמיים באנפילד ושילמתי באיזור ה-200 פאונד כל פעם.
עדיין, כמובן, כרטיס לסופרבול יקר יותר. מחיר עלות של כרטיס מתחיל באיזור ה-700 דולר לאיזור הכי רחוק – והסיכויים שלך להשיג כרטיס במחיר עלות הם די קלושים אלא אם אתה מקורב לאחת הקבוצות (שככה השגתי כרטיס לפני שלוש שנים)

מבחינת אווירה, זה כמובן תלוי בקבוצות המשתתפות ובאיכות המשחק אבל להרגשתי היא אווירה מעולה. בשני הסופרבולים שהייתי בהם הקהל היה לגמרי במשחק. לא משחק נבא סטנדרטי, זה בטוח. מה שכן, אל תבנה על שירים או משהו כזה. לאיגלס היה את ה"פליי איגלס פליי" שלהם אבל זה בערך זה

תומרג 6 בפברואר 2018

מצטרף לקודמי בתודות על עונה שלמה ובברכות.

לגבי המשחק עצמו, החלטתי שלא אתייחס לפני שאראה שידור חוזר אבל כמה אמירות כלליות בכל זאת:
1) אי אפשר שלא להיות מופתע מקריסת ההגנות. בעיקר חוליית הפאסראש של פילדלפיה הפתיעה אותי כשעד לשתי הדקות האחרונות לא הצליחו לנשוף על בריידי אפילו. לפולס הייתה פעם אחת שבה נאלץ להתחמק אבל גם הוא לא באמת אכל דשא.
2) ההגנה של הפאטס נראתה אכן בדיחה אבל בואו נזכור שמדובר בהגנה שהציגה את המספרים הטובים בליגה במחצית השניה של העונה. אז נכון שאלו היו הבילס (עדיין – עשו פלייאוף) והג'טס ובכל זאת – הכי טובה בליגה. לא אמורים להיות פראיירים כמו שראינו אתמול.
3) תגידו, משחק באיצטדיון לא אמור לעזור לבועטים? כמות ההחמצות ממרחקים סבירים לחלוטין הייתה מפתיעה מאוד. אי אפשר שלא לחשוב אם המשחק היה מתפתח אחרת אם כל ההחמצות האלו היו נכנסות (כנראה שלא).
4) ה MVP לפולס היה גבולי מאוד בעיני בלשון המעטה. הוא אפילו לא היה ה QB הטוב יותר במשחק, חלק גדול מדי מהמסירות שלו היו גבוהות מדי או רחוקות מדי.ה OL שלו שמר עליו מכל משמר ולדעתי היה צריך לקבל את ה MVP. ברוח מעשית יותר, בעיניי ה MVP היה צריך ללכת להרץ.

וחוץ מזה צדקו גם אלה שאמרו שמינאפוליס אחלה עיר, בעיקר בקיץ.

תומרג 6 בפברואר 2018

הערה נוספת:

5) מצטרף לאלו שטענו פה שהפאטס הפסידו בגלל זחיחות יתר. יום לפני המשחק עוד אפשר היה לקרוא על הפאטס ועל האוהדים שמסתובבים במינאפוליס כאילו הם הגיעו לאסוף את הגביע ולא להילחם עליו. לא ראיתי את בליצ'ק רושם רשימות בפנקס שלו אפילו פעם אחת במחצית הראשונה ואין לך סימן גדול מזה לזחיחות.

Yah 6 בפברואר 2018

זחיחות. באמת?!?!?!
הנה התורה על רגל אחת:
שיחקו נגד קבוצה טובה
בריידי השמיט פולס תפס
גוסט החטיא שער שדה מ26 יארד
פדרסון עם הרבה ביצים ואגרסיביות הלך פעמיים על דאון רביעי והצליח
כמה פספוסי תיקולים בדאון שלישי
באטלר סופסל
פאמבל של בריידי קופץ לידיים של שחקן של פילי
טד של קלמנט גבולי גבולי מאוד

כל הדברים הנל, טיפה אחרת, ואתה לא מדבר על זחיחות

תומרג 6 בפברואר 2018

זחיחות, כן, בהחלט.
ולא (רק) אני אמרתי את זה, אמרו (גם) אחרים.
ולא שאומרים את זה רק בחוכמה שבדיעבד, אמרו את זה לפני המשחק.
וכן, כל תוצאה היא סך הכל של המון תוצאות קטנות שהיו יכולות להיות שונות. ג'פרי מגיע טיפונת יותר טוב לכדור וההפרש הוא לא 3 אלא 17.

כנראה שבסופו של דבר, אם המשחק היה נגמר אחרת היינו אומרים שזה למרות הזחיחות (או שהיינו אומרים שהזחיחות מוצדקת).

אלעדכ 6 בפברואר 2018

ברור שזחיחות.
ללא הזחיחות הם לא היו תלויים בשפיץ של הנעל. כנ"ל מול הג'איינטס בעונת ה 19-0

אח שלו 6 בפברואר 2018

תומר:

יש הבדל בין כמות סאקים ללחץ על ק"ב. פילי כן הפעילו לחץ על הק"ב באחוזים לא רעים. הגיעו לבריידי הרבה פעמים – הוא פשוט שחרר את הכדור קודם. הפאטס, לעומת זאת, הרביצו לפולס למיטב זכרוני רק פעם אחת.

ההגנה של הפאטס קורקסה בכל פעם שעמדה מול מתאם התקפי שיודע לנצל מיס מאצ'ים. בחצי השני של העונה לא היו הרבה התקפות כאלה – לצערה ולבושתה של הליגה.

Maldini 6 בפברואר 2018

מרבית אחוזי הלחץ של הפאס ראש של פילי הגיע בשני הדרייבים האחרונים כשהפאטס היו בדאוני מסירה ברורים, עד אז הם לא ייצרו יותר מדי, הפלייאקשנס האטו אותם מאוד

שי אורן 6 בפברואר 2018

אבל הפלייאקשן מת ב 2016

Maldini 6 בפברואר 2018

לא הפלייאקשן, הריד אופשן, יש הבדל

אם ראית את בלייק בורטלס לצורך העניין מריץ את זה העונה במשחקים של ג'קסונוויל כולל בפלייאוף אז דמיינת והכל בראש שלך, אלברט בריר הסביר לי מפורשות שזה לא יכול לקרות ושזו אחת הסיבות שקאפרניק לא מקבל עבודה

שי אורן 6 בפברואר 2018

צודק. התבלבלתי

אח שלו 6 בפברואר 2018

אגב, מה שדיברת עליו כרגע זה משהו שחבר שלך מקדניאלס עושה טוב מאוד אבל מקבל עליו הרבה מאוד ביקורת. הפאטס בונים תכנית משחק מסוימת שגורמת הרבה פעמים לאנשים להגיד "למה הם לא שיחקו יותר פשוט במחצית הראשונה ופשוט הלכו על המאצ' אפ של גרונק". מקדניאלס זורק על היריבה כל מיני מהלכים בדרייבים הראשונים של המשחק שייאלצו אותם לחשוב כמה פעמים, ומאפשרים למזער את הבעיות מפאס ראש בהמשך המשחק. אם היו הולכים על מסירות לגרונק מהתחלת המשחק וברצף היו יותר סאקים.

Maldini 6 בפברואר 2018

לא חושב שזה דפוס ייחודי למקדניאלס אלא שזה מתאפשר פחות במקומות אחרים (כולל כאלה שהוא עצמו עבד בהם) פשוט כי לרוב הקבוצות אין את השקט הנפשי הזה שנקרא טום בריידי שמאפשר ביזבוז" מהלכי -set ups (שת'כלס רוב הזמן בכלל לא מסתיימים במהלכים שליליים) שאפשר יהיה לפדות בשלבים מאוחרים יותר של המשחק.

זה מזכיר לי כל גאוני הפנטאזי שיודעים כל הזמן לקטר על ראנינג בק'ס שלא מקבלים 30 נשיאות במשחק למשל. כאילו שאם עשית 6.5 יארד פר נשיאה ב-15 נשיאות זה אוטומטית אומר שהיית עושה 200 ראשינג יארדס אם המאמן שלך לא היה אהבל עקשן. ברור, ככה זה עובד.

7even 6 בפברואר 2018

צודק אח שלו וצודק מאלדיני.
מקדניאלס עושה את זה המון. כמובן שבכפוף לאישור של ביל.
המון המון. והרבה קבוצות נפלו ככה.

ג'נובי 6 בפברואר 2018

גם מול ג'קסונוויל הפטריוטס שיחקו בנחיתות של כשרון בכל עמדה על המגרש למעט בריידי וגרונק. ועדיין ניצחו כי מארון לא הצליח להתמודד עם ההתאמות של בליצ'ק. לא שיש בזה בושה, זה בערך המצב של כל הליגה.
מי שנתן עבודה מטורפת בעיניי זה פטרסון. בא אגרסיבי מההתחלה ולא הוריד את הרגל מהגז. הטריק פליי עם התפיסה של פולס אחרי הדרופ של בריידי הוא פשוט הכרזת "יש לי ביצים" אולטימטיבית. מודה שכשמינו אותו לתפקיד חשבתי שזה גדול עליו. הוכיח לי אתמול שטעיתי בענק.

7even 6 בפברואר 2018

בלבן של העיניים.
רק ככה תנצח את הפאטס, בטח בסופרבול.

2 דאון רביעי
מסירה לפולס
שליחת בליצים ביתרון בסוף.
רק ככה….

אחרת אתה אבוד.
הוא פשוט שיחק את המשחק של הפאטס…נגד הפאטס.

מוטי 6 בפברואר 2018

ראשית תודה על הסקירה לאורך כל השנה.
גילוי נאות – אני אוהד פילדלפיה, אנסה להיות אובייקטיבי.
10 הסנט שלי על המשחק:
1. אני חושב שקווי ההתקפה היו מעולים במשחק והאפילו על שתי ההגנות
2. ניק פולס לא האפיל על בריידי, בריידי היה טוב ממנו ונתן הופעה היסטורית. יחד עם זאת פולס היה מספיק קרוב כדי לקזז משמעותית את היתרון היחסי שיש בדרך כלל לבריידי.
3. יתכן ושתי הקבוצות (בעיקר פילי) התרכזו במניעת הריצה ו/או מסירות קצרות ובכך הקריבו (בעיקר פילי) את הסקונדרי למסירות עומק.
4. ההגנה של פילדלפיה עשתה עבודה לא רעה במחצית הראשונה, בעיקר בנטרול של הגרונק. היתרון האדיר שלו בא לידי ביטוי במחצית השניה כאשר הגנת פילי איבדה את היכולת לשמור עליו. פשוט שחקן ענק (תרתי משמע).
5. לא היה חסר הרבה שהדרייב האחרון (עוד לפני ההייל מרי – עמוק בשטח של ניו אינגלנד) יסתיים מוקדם עם סייפטי. בריידי היה עם רגל באנדזון ושחקן פילי במרחק נגיעה… אבל אין מה לעשות..הילד ענק.
6. אני חושב שבאטלר כבר ידע מההתחלה שהוא לא ישחק, אם אני לא טועה צילמו אותו בתחילת המשחק עם דמעות בעיניים.
7. יש בעייתיות בטריידים של שחקנים בלי יכולת של אלה להתנגד או להשפיע כאילו הם חפץ. רואים את זה בטוויטר של ג'יי אג'איי מול גייס אחרי המשחק. חסרה כאן רגישות אנושית.
8. סוף סוף יש לומברדי משלנו. אפשר יהיה להציג אותו בדראפט 2018 שיהיה באצטדיון של דאלאס כמענה להצגת טבעות האליפות המתריסה מאת דרו פירסון מול אוהדי פילדלפיה. אין מה לעשות – קארמה איז א ביצ'.

7even 6 בפברואר 2018

אינדיד א ביצ'!

סיכמת יפה.

השמן. 6 בפברואר 2018

שאלה למומחים פה,
האם התחושה שלי שבתפקידי אימון (מאמן ראשי ומתאמים) בפוטבול יש פחות שחקני עבר (בודאי הול אוף פיימרים) מאשר בענפי ספורט אחרים נכונה?
אם כן למה?

Freddie 6 בפברואר 2018

אני לא בטוח האם בענפים אחרים יש הרבה באופן מוחלט, אבל בהשוואה לפוטבול זה נשמע הגיוני.
בכל מקרה התשובה נראית לי פשוטה – המורכבות של המשחק שונה לחלוטין מענפים "פשוטים" כמו רגל/סל (שגם בהם יש כמובן הרבה מקום לאימון טוב), ולכן הסיכויים שלשחקן-על יהיו גם הכישורים לאמן קבוצה, עם כל המורכבות של זה, הם לא גבוהים. זה פשוט סט כישורים אחר וממש אין קורלציה בין השניים (וזה שונה באופן מוחלט מההבדל בין שחקן כדורגל גדול למאמן כדורגל גדול, וגם שם לא הרבה מצליחים).
הרי לכל קבוצת פוטבול יש מאמן QB, מאמן WR, מאמן רצים, מאמן קו התקפה, על כל אלה אחראי מתאם התקפה; מאמן קו הגנה, מאמן ליינבקרים, מאמן סייפטי וכו' ועל אלה אחראי מתאם הגנה. המאמן הראשי אחראי בעצם על איזה עשרה מאמנים "ייחודיים" לתפקיד, והוא אמור לשלוט בכל הדבר הזה. יהיו כאלה שיגידו לך שלכן בכלל אין הרבה מאמנים טובים בnfl

7even 6 בפברואר 2018

מאמני עבר בכדורגל זו פיקציה. הרי בכדורגל לא ממש צריך מאמן. זה משחק שהמקריות שולטת בו.
שים אותי מאמן ברצלונה ומבטיח לך שהם מסיימים 1 או 2 בליגה, ועולים שלב באלופות.
שים את גווארדיולה עם הסגל של קריסטל פאלאס והוא נלחם בתחתית וכנראה יורד ליגה.

מאמן כדורגל זה בעיקר בפן הפסיכולוגי.

מאמן כדורסל משפיע יותר מכדורגל, אבל גם לא משהו שעולה על 10%.

B&B 6 בפברואר 2018

ןמה יקרה אם תשים את ראניירי מאמן של, נגיד, לסטר סיטי?

Maldini 6 בפברואר 2018

יש כל מיני סיבות אבל השתיים העיקריות בעיניי:

1. עבודה כמתאם ובטח כמאמן ראשי שוחקת ואינטנסיבית בטירוף. לא יודע כמה כי זה מה שהעבודה באמת דורשת (כי האמת המרה היא שגם עם 700 שעות עבודה בשבוע זה לא שרמת האימון בליגה מניחה את הדעת) וכמה בגלל שזו תרבות האימון שהשתרשה כי "ככה זה" אבל לפני איזה שנתיים ג'ון הארבו פירסם את לוח הזמנים שלו במהלך עונה וזה ברמות חולניות של 4 שעות שינה בלילה, לפעמים על הספה בפאקינג משרד כדי "למקסם את הזמן", אינספור פגישות וטחינת שעות מול וידאו של יריבות.

2. נפוטיזם+מועדון חברים סגור שממחזר את עצמו ממעגל למעגל. משנה לשנה התופעה הבזויה הזאת רק הולכת ומתרחבת. הליגה מפוצצת בבנים של מאמנים שמסדרים להם עבודה בזכות הקשרים שלהם. בקרוליינה לצורך העניין הולכים לעבוד בעונה הבאה נורב טרנר (מתאם התקפי), הבן של נורב טרנר (מאמן QB), אח של נורב טרנר (יועץ התקפי), הבן של אח של נורב טרנר (עוזר מאמן QB).

אח שלו 6 בפברואר 2018

לא שהסיבות שמאלדיני מונה פה לא נכונות, אבל יש עוד אלמנט אחד חשוב, והוא: תקופת ההכשרה הנדרשת. מאמנים בכירים בפוטבול הם בדרך כלל כאלה שבנו את עצמם במשך מספר דו-ספרתי של שנים בתפקידים זוטרים יותר של אימון, סקאטינג, וכולי. שחקני פוטבול בדרך כלל מתמקדים בהיבט צר יחסית של המשחק, ולמשחק יש כל-כך הרבה יותר רבדים ממשחקי ספורט אחרים שזה פשוט חיה אחרת. כשאתה פורש ממשחק פעיל וצריך להתחיל לבנות את עצמך כמאמן עמדה ספציפית ואז להתקדם לאט לאט – לשחקנים בכירים שהרוויחו המון זה פשוט לא עושה שכל לחזור לתפקיד בתחתית שרשרת המזון ולבנות עצמם במשך יותר מעשור.

Maldini 6 בפברואר 2018

אתה באמת קונה שנדרשת תקופת הכשרה כל כך ארוכה, לפחות לשחקני עבר שמכירים וטוחנים פוטבול לפחות 20+ שנה? כי אני בכיף רואה איך מישהו כמו טוני רומו לצורך העניין הופך תוך דקה וחצי למתאם התקפי טופ 10 בליגה מחר אם הוא בוחר (יש מצב שזה אומר יותר על הליגה מאשר עליו אבל הנקודה זהה). הבעיה של רומו היא שאף אחד לא ייתן לו עבודה. ורומו הוא סתם דוגמה פופוליסטית האמת, אני מאמין שגם הדן אורלובסקים והטרנט דילפרים של העולם יכולים לעשות עבודה הרבה הרבה יותר טובה מכל מיני טוד היילי'ז ובן מקאדו'ז.

אח שלו 6 בפברואר 2018

ק"ב הם במידה מסוימת החריג לכלל. כי התפקיד מחייב אותם ללמוד ברמת אינטנסיביות של מאמן את כל הרבדים של המשחק. אבל ק"ב פותחים מוצלחים לא צריכים להתלכלך בתפקיד מרוויח פחות ואינטנסיבי לא פחות כמו מאמן. לכן המאמנים המוצלחים הם בד"כ הבאק-אפ ק"ב. עיין ערך דאג פיטרסון שעם ניסיון יחסית קצר באימון הרים עונה מהסרטים. אבל שים לב שגם פיטרסון, ק"ב מחליף במשך הרבה זמן בליגה, התחיל בתור מאמן פוטבול בבית-ספר תיכון. והיה הרבה מאוד שנים מאחורי הקלעים בבי"ס להתקפה על שם אנדי ריד.
ולכן, עם כל החומר להסתלבטות על טוד היילי, אם אני GM בקבוצה ואתה נותן לי לבחור בין להחתים את טוני רומו כמתאם התקפה או את טוד היילי כמתאם התקפה אני אומר לך שאני בוחר את טוד היילי ב-100%. אולי אם רומו היה מבלה כמה שנים מאחורי הקלעים בתפקיד אימוני כלשהו הייתי חושב אחרת. אבל ככה? בחיים לא.

Maldini 6 בפברואר 2018

אני מסכים שברמה הטכנית לא יזיק להשתפשף ולהתחיל מלמטה על אש קטנה, כמו בכל תחום בחיים, אבל אני מתכוון יותר ברמת ה-Football mind. טוני רומו דוגמה פופולסיטית אבל קשה שלא לחזור אליו כי מתחילת העונה אנחנו שומעים אותו יושב בתא השידור כמו כל מתאם התקפי שני ומסביר לנו בדיוק מה שעובר או אמור לעבור למתאם התקפי בראש (לפעמים אפילו אצל הגנתי). הוא מנתח לך בשניות מה קורה לפני הסנאפ, איפה המיסמאץ'(ים), איך ההגנה פרושה, מאיפה עלול להגיע בליץ וכל זה בתור פרשן. עכשיו דמיין אותו מחובר באוזנייה ל-QB ומעביר לו את כל המידע הזה עד שהקו נחתך כמו ששון מקוויי העביר לג'ארד גוף העונה. דמיין אותו עובד במהלך השבוע על תכנית משחק אחרי שצפה בעשרות שעות של הגנות (תהליך שהוא עשה איזה פעם או פעמיים או 700 אלף פעם בחיים שלו)? זה באמת ***כזה*** שונה? אני לא חושב. ולא חושב שצריך לשלוח אותו עכשיו להעביר 5 שנים כמאמן היי סקול באיזה חור נידח במיסיסיפי ואז עוד 4 שנים תחת איזה ג'ון פוקס כדי שבעלים דינוזאור שמעדיף את הישן והמוכר והגרוע והעתיק יסכים לתת לו צ'אנס.

ושוב, רומו הוא דוגמה פופוליסטית כי הוא גם היה כוכב וגם פרשן מוביל שאנחנו שומעים מדי שבוע. אבל הוא לא היחיד ולכן הזכרתי גם את הדן אורלובסקים והטרנט דילפרים והג'ורדן פאלמרים והבריידי קווינ'ס (מפרשן מצויין בקולג' פוטבול) שלרובם היה ועדיין יש את המוח לנתח ולראות את המשחק בצורה רומואית, גם אם הם לא הוציאו לפועל 0.1% ממנו כי לא היה להם את "זה". וזה מוח שלדעתי לא רק שעולה על הטוד היילי'ז של הליגה אלא גם יכול להזדהות ולדבר בשפה זהה עם QB's.

שי אורן 6 בפברואר 2018

אבל למה הוא צריך את כל הבלגאן הזה? כדי שאיזה דשון קייזר שהGM כפה עליו יעיף את הכדור לסיידליין ימינה ולא לתופס פתוח לגמרי בצד שמאל? וידפוק לו את העונה?
הרבה יותר קל ונוח (וכנראה גם מתגמל) לשבת בבות או לעשות פרסומות

Maldini 6 בפברואר 2018

לא חושב שהוא צריך את זה, מדבר על הרעיון ואם זה יכול להצליח, ולא רק איתו. ולאור רמת האימון שאנחנו עדים לה בשנים האחרונות לדעתי זה יכול, בלי צורך בתקופת הכשרה מיוחדת.

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2018

אני חושב שזה לא מתאים לך להפוך את תפקיד המאמן לכזה פשטני. זה הרבה יותר מאשר לראות וידאו ולהחליט על תוכנית.
הבינג סיי דאת, אם שחקנים רוצים, הם יכולים להפוך למאמנים. גם פיטרסון וגם הארבו, בתור דוגמא, היו ק"בים שהגיעו להיות מאמנים ראשיים מצליחים. אני חושב שזה לא מקרה שמדובר בשחקנים יחסית בינוניים/מחליפים – כאלו שלא עשו מספיק כסף בחיים שלהם כדי לפרוש בכיף וגם יכולים להתחיל את קריירת האימון בגיל צעיר יחסית. אין שום ספק שיש קליקה של מאמנים שדואגים אחד לשני אבל אם יש מישהו שיכול להכנס לתוך הקליקה זה שחקנים לשעבר שמכירים מאמנים שידאגו להם. אצל רובם אני מניח שאין כח לעבוד כמו חמורים בשלב יחסית נמוך במערכת בגיל יחסית מבוגר

יוני 6 בפברואר 2018

מה שמלדיני אמר נראה לי נכון, בעיקר 1. אחרי ששיחקת 10-15 שנה ולא היו לך חיים בזמן העונה, אז פתאום אתה יכול להקדיש זמן למשפחה וזה מה שרבים עושים. הם מרגישים חופש אחרי כל האינטנסיביות של המשחק. בנוסף, בתור מאמן שחקן שהיה טוב ירוויח הרבה פחות ליותר עבודה. הוא יכול להרוויח אותו כסף בפרשנות או בדברים אחרים. יוצא שבעיקר שחקנים זוטרים הופכים למאמנים, ושחקנים בכירים ממלאים תפקידים אחרים כמו יועצים או אחראים על עניינים מקצועיים כמו אלוויי בדנבר.

7even 6 בפברואר 2018

הזיה הקטע עם הטרנרים.
ואם זו רמת האימון בליגה כשהמאמנים לא ישנים, מה יקרה כשהם יעברו ל-6 שעות שינה לעזאזל?

שי אורן 6 בפברואר 2018

זה לו"ז מטורף? מה אני אגיד שאני צריך להספיק לראות משחקים בלייב ובשידור חוזר, לקרוא כל מה שמתפרסם על הרייבנס, לשמוע 18 פודקסטים על פוטבול לקרוא ולהגיב בטוויטר בפייסבוק ובדה-באזר ובנוסף לזאת גם לעבוד במשרה מלאה..

7even 6 בפברואר 2018

לא ראיתי שם מקלחת

שי אורן 6 בפברואר 2018

גם שירותים

אח שלו 6 בפברואר 2018

להגיב בדה-באזר ולהיות בשירותים אלו לא בהכרח פעולות MUTUALLY EXCLUSIVE.

שי אורן 6 בפברואר 2018

LOL
מקווה ששטפת ידיים לפני שלחצת send

קואלה בר 6 בפברואר 2018

ההחלטה עם באטלר ממש לא ברורה. רחמנות עליו.

אבל הכי רחמנות על ניק פולס. הלוואי ישיארו אותו בפילי. לא רואה אותו מצליח בשום קבוצת חסרת קווטרבק.

7even 6 בפברואר 2018

ג'אגס?

יוסי מהאבטיחים 6 בפברואר 2018

יש דיבור חזק שיגיע לבפאלו.
עכשיו רק צריך להעביר את הדיבור הזה מהפיד טוויטר שלי לשולחן של מקדרמוט וביני.

קואלה בר 6 בפברואר 2018

דאג מארון יחסל אותו.
בפאלו נשמע נחמד.

עוד רעיונות?

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2018

אני חושב שהוא יכול להצליח בהרבה קבוצות, הוא רק צריך מערכת שמתאימה לו. כלומר, קו התקפה חזק ולהמשיך עם שיטת הראן-פאס אופשן שעבדה לו מצוין ונתנה לו זמן בפוקט

cookie-monster 6 בפברואר 2018

אין לי מושג או ענין בפוטבול אמריקאי אבל הקטע עם המנהרות שמחברות אזור שלם נשמע ממש מגניב.
למרות שבטח הייתי הולכת לאיבוד אם זה כמו בתחנה המרכזית ה"חדשה" בתל אביב. איכשהוא אתה אף פעם לא בטוח באיזה קומה ארורה אתה נמצא ; )

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2018

היופי היה שביום של המשחק בכל פינה בכל בניין עמדו מתנדבים וכיוונו אותנו לאיצטדיון. בחזרה לאוטו העדפתי כבר ללכת ברגל כדי לא ללכת לאיבוד

קואלה בר 6 בפברואר 2018

ראיתי טיעון של מייק ריס שיתכן שבליצ'ק לא ימנה מתאם התקפה (ושזו לא תהיה פעם ראשונה).
אם אכן יהיה כך, והפטריוטס ימשיכו להעמיד התקפה בטופ 5, זה לא תעודת העניות הכי גדולה לג'וש מקדניילס?

B&B 6 בפברואר 2018

לא. קוראים לזה "תופעת תקרה".
הוא לא אשם שהוא מאמן את הק"ב הטוב אי פעם, את התפלץ הזה בטייט אנד, וכו וכו.
הדבר האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות העונה ב-NFL (חוץ מק"ב מחליפים מחוץ לוויסקונסין) זה ההתקפה שהוא ניהל.

לא שזה אומר משהו על העתיד של הקולטס, אבל אי אפשר לעשות את מה שהוא עשה יותר טוב.

NoOne 7 בפברואר 2018

מקדניאלס הרס לעצמו את הקריירה .
אין קבוצה חוץ מהפאטס שתיתן לו להיות מאמן ראשי.

Maldini 7 בפברואר 2018

לא נראה לי שהוא היה עושה את זה בלי לדעת מרוברט קורליאונה בוודאות שזה מה שיקרה, ולא בעוד הרבה זמן. אחרת הוא יצא פה יותר מטומטם מאשר הדושבג המת שהוא, ואפילו ברף המאוד מטומטם שהוא הציב לעצמו במהלך השנים זה טיפה יותר מדי.

NoOne 7 בפברואר 2018

ברור שהוא קיבל הבטחה שהוא יהיה מאמן ראשי אחרי הרמאי , אבל זה לא מינוי לכל החיים ,במיוחד אחרי שההפסדים יגיעו בערימות אחרי שבריידי יפרוש.

זה הדבר הכי טוב שקרה לקולטס , מוכן לתת להם את טוד בולס תמורת בחירת סיבוב 854

Maldini 7 בפברואר 2018

אחרי השואה הארמנית והחורבות שהוא השאיר בדנבר נשאר לו גם ככה רק עוד צ'אנס אחד להוכיח את עצמו כמאמן ראשי לפני שהוא נכנס לרשימה השחורה ע"ש רוב ראיין עד סוף החיים. איפה הצ'אנס הזה יהיה לא משנה באמת. החדשות הגדולות בסיפור פה זה השינוי אצל בליצ'ק שכנראה באמת הולך לפרוש מוקדם מהצפוי. כל השפטרים והמייק ריסים של העולם מדגישים בדיווחים שלהם שהוא "סגור ל-2018" אבל לא מעבר לזה ואני חושב שיש לזה סיבה.

רציתי לכתוב בעצמי שלקולטס קרה הלילה הנס שקרה לפילדלפיה לפני שנתיים כשבן סקובידו החליט ללכת לג'איינטס ותקע אותם עם פידרסון, אבל עם אירסיי קשה לדעת, אני בטוח שעד שהזונות והסמים שכרגע נמצאים בדרך אליו יגיעו הוא שורף את קווי הטלפון עם ג'ף פישר וג'ון פוקס.

יובל 7 בפברואר 2018

אין לך מושג כמה אתה צודק.
אני כ"כ מאושר היום, יותר מאשר כשזכינו בסופרבול.
היה לי כ"כ ברור שהעכברוש הזה הוא זיווג רע לקולטס שוגם אם הוא היה מקבל את התפקיד, ברגע שבליצ'ק היה מפנה את הכיסא הוא היה זורק אותנו לאנחות.
בסופו של דבר אחרי שקראתי את החדשות בבוקר עוד הופתעתי שהוא לא חיכה עד מסיבת העיתונאים בשביל להשתמש במפית..

אלון3131 7 בפברואר 2018

מדהים איזה מהלך חסר קלאס. מילא אירסיי השיכור הבן אדם זרק מתחת לאוטובוס איזה 3-4 מאמנים שכבר בדרך לקולטס ועכשיו נתקעו בלי כלום. תאמת שאני חשבתי שמגיעה לו הזדמנות להוכיח את עצמו. אבל תודה לאל שהדושבאג הזה לא מגיע.
גם טיפש. מעדיף להכנס לנעליים הבלתי אפשריות של ביליצק בלי בריידי מאשר להחליף את פאגנו עם סיכוי ללאק בריא

יובל 7 בפברואר 2018

אירסיי יחסית למקדניאלס העכברוש הוא אמא תרזה. הוא כבר הודיע שהחוזים יכובדו למרות שזה יקשה עלינו למצוא מאמן חדש. רק עבור זה מגיע לו המון כבוד.

מי שהכי מסכן היום זה בוב קרביץ הזכור לטובה.
הוא כבר חודש שלם מוכר את מקדניאלס לכולם, עם הסיפורים על זה שמקדניאלס השתנה וקובץ האקסל שאבא שלו אמר לו לבנות, אומר לכולם לא להאמין לשמועות שמקדניאלס לא יגיע וכו'. עכשיו הוא וגרג דויל (שלטובתו ייאמר שתמיד היה ספקן לגבי מקדניאלס בדיוק כמוני ) מתחרים מי ייכנס במקדניאלס יותר. הוא היה צריך לדעת שעכברוש נשאר עכברוש.

מקדניאלס הוא אולי עכברוש אנוכי ומגעיל אבל הוא לא טיפש. הוא קיבל לדעתי הבטחה שבליצ'ק עוזב אחרי השנה הקרובה, ואם בריידי יישאר כפי שהבטיח עוד 3 שנים, זה אומר שלמקדניאלס תהייה התחלה רכה בתפקיד המאמן. גם הסופרבול האחרון בטח עזר לו לסחוט עוד כמה ג'ובות מקראפט וזה תמיד עושה טוב לאגו ולכיס.

ב"פ 7 בפברואר 2018

הוא מנסה ללכת בעקבות מורו ורבו בכל דרך. וזה כולל לחזור בו מסיכום על עבודה. לקודמו זה עבד.

קואלה בר 7 בפברואר 2018

תתפלא כמה זכרון קצר יש לבעלי קבוצות ב-NFL.

אמנם הייתי שם את הכסף שלי שיקבל את הג׳וב הבא בניו אינגלנד, אבל עדיין.

NoOne 7 בפברואר 2018

כולנו רוצים שה אידיוט הזה יהיה המאמן הבא של ניו אינגלנד .
גוד לאק להיות מאמן אחרי בריידי.
ההתרסקות תהיה מתוקה

קואלה בר 7 בפברואר 2018

מה השנאה הזאת למקדניילס? דווקא אותו אתה רוצה לראות מתרסק?
והאמת, אחרי שבריידי עוזב, נראה לי כדאי כמה עונות בבוטום של הליגה, להשיג כמה בחירות דראפט נורמליות.

יובל 7 בפברואר 2018

אם אתה ורוצה לראות שנאה אמיתית תקרא מה שגרג דויל כותב על מקדניאלס היום. מומלץ.

https://www.indystar.com/story/sports/columnists/gregg-doyel/2018/02/06/doyel-josh-mcdaniels-selfish-little-jerk-but-did-colts-indy-favor/304619002/

אח שלו 7 בפברואר 2018

כמה חבל שעשה דבר כזה לקולטס. It couldn't happen to a nicer franchise. ועוד לבוב קרביץ הנשמה. חבל…

ולמהמרים בינינו: עכשיו זה הזמן לשים כסף על הפאטס בגמר החטיבה בפעם השמינית ברציפות גם ב-2018. ההתקפה לא תלך אחורה. ההגנה יכולה ללכת רק קדימה אחרי זוועות העולם של השנה. עד המוות גרג שיאנו – מוסיפים בחור סימפטי שהשחקנים יכולים להתחבר אליו לצוות!

קואלה בר 7 בפברואר 2018

עכשיו היה פרסום שבאטלר לא שיחק ממיקס של שלוש סיבות, השפעת, חולשה באימונים ו… היה בהופעה עד מאוחר.

נו שוינט. משמעת מעל הכל אני מניח. ככה זה שיש לך 8 הופעות סופרבול עם 5 זכיות, אתה יכול להתעסק בדברים החשובים באמת. משמעת ברזל.

NoOne 7 בפברואר 2018

באטלר בעצמו פרסם הודעה ואמר שזה שקרים

קואלה בר 7 בפברואר 2018

עכשיו ראיתי. טוב. מה אני אגיד. הכל פייק ניוז בימינו.

Maldini 7 בפברואר 2018

לא רק שהוא פירסם הודעה, בריידי ועוד כמה שחקנים עשו לייק והגיבו לו על זה שם מה שאומר שכל הרצח האופי הרגיל שהצפון קוריאה האלה עושים לשחקן שכבר לא בא לבליצ'ק טוב בעין שקרי. זה היה הבליצ'ק ספיישל שבו הוא מחליט להראות לעולם שוב שהוא המציא את הענף, אבל הפעם לא עמד ממול דן קווין ופיט קארול שישלשלו במכנסיים אלא שועל שהעניש אותו וקבר אותו חי.

אין מה לומר, אכן זמנים מרגשים בניו אינגלנד, פעם אחרונה שהייתי עד לפאסיב אגרסיב כזה באינסטגרם היה כשפורזינגיס זצ"ל עשה לייקים לפוסטים של מלו נגד פיל ג'קסון, מצד חברה טובה להיות בה, מצד שני המשמעת במשפחת גמבינו מתחילה להתרופף, רוברט תתעורר, לא אמרו שבשבוע שאחרי הסופרבול עושים סיט דאון בין הבוס לקונסיליריי לקאפו די טוטי קאפי ומיישרים את ההדורים רק למראית עין בזמן שממשיכים לא לסבול אחד השני?

WAKE UP BOBBY

נתי 7 בפברואר 2018

צריך לקוות שבליצ'ק לא עוקב אחרי ה"אינסטנצ'ט והסנאפייס" כהגדרתו…

אח שלו 7 בפברואר 2018

כפרה, אתה חוטא במשהו שאתה מטיף נגדו פה, וזה לאכול את ההייפ בכפית. מה שבאטלר כתב בפוסט באינסטגרם זה מה שכל גורם רשמי של הפאטס אמר, ככל שאמר. שלא היה מדובר בסיפור משמעתי. באטלר כתב הודעה נגד הספקולציות התקשורתיות. והודה לארגון ולשחקנים ולבליצ'ק. אמר ביי. השחקנים עשו לייק. ואמרו לו תודה. זהו.

[זה לא קשור לשאלה האם בליצ'ק חירבש את הסופרבול עם הסיפור הזה. אני חושב שכן. אבל ההייפ הזה שאומר שבאטלר סתר את מה שבליצ'ק טען ושבריידי מצדד בבאטלר זה הייפ שמבוסס על 0% עובדות]

אח שלו 7 בפברואר 2018

ואגב, מאלדיני – בליצ'ק וקראפט נפגשו אתמול בערב במסעדה בבוסטון. יש פפראצי. והם נפגשו ביומיים האחרונים ברצף, כולל עם חבר שלך מקדניאלס.
יש בלגאן. חירבשו את הסופרבול. אין ספק. אבל אל תהמר נגדם בשנה הבאה.

Maldini 7 בפברואר 2018

אני לא מתייחס ל"גורם רשמי" שמברבר לי אחרי המשחק את התשובות הגנריות של "לא קטע משמעתי אלא מקצועי, עשינו את מה שהכי טוב לקבוצה" אלא להדלפות שיוצאות לאיאן רפפורטים ומייק פלוריוז על שחקן ש"יצא להופעה של ריק רוס, החמיץ curfew, עישן וויד" שמגיעות, איך נאמר, לא ממחנה מלקלום באטלר. זה לא חדש כשמדובר בניו אינגלנד, כל פרידה משחקן מלווה ברצח אופי כזה.

להמר נגד הפאטס? תגיד לי אתה השתגעת? אתם ה-CASH COW מס' 1 שלי בעשר שנים האחרונות וההימור עליכם לסופרבול 2019 נעשה כבר לפני יומיים. ביום שהדיינסטי הזה יתפרק אני אהיה יותר עצוב מרוב הפאן בייס, זה מה שאתם מפספסים בדיונים איתי, אני הפאן בוי מס' 1 שלכם.

אח שלו 7 בפברואר 2018

אז רק בגלל שאתה הפאן בוי של הפאטס אני אפרגן לך עם מפת המי-מדליף-למי הרלוונטית: המקור של איאן רפפורט זה בדרך כלל ג'ונתן קראפט עצמו (הבן של רוברט). המקור של פלוריו זה בדרך כלל סוכנים כאלה ואחרים (נגיד, דרו רוזנהאוז). כשבליצ'ק מדבר עם מישהו זה עם אדם שפטר (אגב, כך גם בריידי). ואדם שפטר מדברר את הגרסה לפיה הספסול של באטלר היה מקצועי. זהו. עכשיו החיים שלך יוכלו לחזור למסלול תקין.

Maldini 7 בפברואר 2018

אז אתה אומר שקראפט ג'וניור הוא זה שהחליט לרצוח לבאטלר את האופי עם האגדות לראפשיט? מספיק אמין מבחינתי, תמיד ידעתי שהמייקל לא נפל רחוק מהויטו.

בכל מקרה באמת שאני לא מבין את הספין זון ובקרת הנזקים הזאת כי כל מה שכתבתי היה שזו לא פעם ראשונה שפרידה משחקן בפאטס מלווה ברצח אופי. לא ממש משנה לי אם זה מגיע מכיוון הבעלים או הבן של הבעלים או המאמן או המילף שהמאמן משגל (לינדה>>>>>>>>ג'יזל). כולם מייצגים את אותו אירגון. אני זוכר איך דקה וחצי אחרי שג'יימי קולינס סירב לחוזה ונזרק לקלבלנד פתאום שמעתי מכל מלכחי הפנכה איך הוא היה השחקן הכי גרוע בהגנה וזרק זין במשחקים ואני זוכר איך שנייה וחצי אחרי השיחרור המפתיע של דום איזלי פתאום שמעתי שהוא ילד מגודל שבכלל לא אוהב פוטבול ומכור לקארטונס, ואיך ווס וולקר היה צ'וקר שבכלל לא רציתם למרות שהצעתם לו חוזה והוא ביקש יותר ואיך ואיך ואיך. ככה שבאטלר לא הראשון ולא האחרון שזכה לטיפול הבזוי הזה ואני שמח שהוא הוציא את ההודעה אתמול וקיבל אינדורסמנטס מבריידי והייטוואר שניקו אותו.

אם אתה חושב שהלייקים האלה תמימים ולא משדרים מסר פאסיב אגרסיב לעבר ההחלטה האומללה של בליצ'ק אז אחלה, אם אני לא טועה אתה גם האמנת שאין כלום כשספיקלצתי על הטרייד של גארופולו ואז אחרי שבוע הגיע ה-piece של וויקרשאם אבל מצד שני אלה בכלל espn ההייטרים ששונאים את ניו אינגלנד ומחפשים לעשות אש. Nothing to see here כמו שאומרים חז"ל, כולם אוהבים את כולם והכל סבבה וקומבאייה עם אלכס גררו רוקד סמבה במרכז המעגל. אני זורם.

אח שלו 7 בפברואר 2018

חס וחלילה. כתבתי במפורש שאני לא בענייני בקרת נזקים. היו נזקים, היה בלאגן, וכך הלאה. נחזור שוב: בעיני בליצ'ק חירבש את הסופרבול עם ההחלטה הזו. וכן – הרבה מהשחקנים (כמו הייטאואר לדוגמה) בקטע של עצבים על בליצ'ק עכשיו.

הנקודה שלי הרבה יותר צרה: בליצ'ק על כל מגרעותיו לא יתחיל להוציא החוצה ששחקן X הוא בעצם זבל שלא מגיע לו להיות בליגה. לא מעניין את בליצ'ק לשחק משחק כזה. הוא שם זין (ואגב, כן – אם מישהו אחראי על דברים כאלה בהווה או בעבר יותר סביר שזה יהיה קראפט הבן, שכמו האבא הוא וויזל שתמיד בעניין של לרצות את הקהל. לבליצ'ק לא איכפת שהקהל יקבל שבץ קולקטיבי). הסיפור של ג'ימי קולינס, לדוגמה, היה מייק לומבארדי חבר שלך. אם אתה חושב שבליצ'ק שולח ווצאפ ללומבארדי ואומר לו תלכלך את קולינס בשבילי, אני לא חושב שאתה מכיר את בליצ'ק.
ולמען הדיוק: כשספיקלצת על הטרייד של גארפולו אני אמרתי שיותר סביר שבריידי והסוכן שלו (דון יי) עשו כיפה אדומה על בליצ'ק מאשר שקראפט עשה כיפה אדומה על בליצ'ק. וגם עכשיו, בימים האלה, אני חושב שידו של בריידי במעל, בקטע של העוקץ על הקולטס עם מקדניאלס. זה קשור להארכת חוזה לבריידי שתגיע בקרוב ושוב תשחק עם תקרת השכר. וכן – חלק מהעצבים של בליצ'ק זה על זה שבריידי גדל להיות יותר מבורג במערכת. וזה לא איך שבליצ'ק חושב שקבוצה צריכה לעבוד.

והכי הכי חשוב: זה קצת מופרך להגיד שלינדה עולה בהרבה על ג'יזל. אני לא איש של ג'יזל, אבל תעשה לי טובה. עם כבר, התגלית הגדולה של השנתיים האחרונות שמשאירה לג'יזל אבק זו החברה של דני אמנדולה.

Amir A 7 בפברואר 2018

בגלל שניכם הייתי צריך לעזוב את המחשב של העבודה וללכת למחשב האישי ולחפש שם מי זו לעזאזל לינדה, ועם מי אמנדולה מסתובב.
מסקנות ביניים: 1. גיז'ל זה לא ביג דיל. אנשים שנראים כל רגע כאילו הם חיים מול מצלמה מעוררים רחמים. 2. ביליצ'יק מאכזב. ממישהו עם מוניטין של חיבור בין השטן ודארת' ויידר הייתי מצפה ליותר קלאס מאשר להסתובב עם איזו מישהי שנראית כמו מלצרית באיזה בר נידח בטנסי. 3. החברה של אמנדולה? באמת? המחשבה הראשונה שעלתה לי לראש היא "זו גרסה חיוורת של סלמה הייק".

אח שלו 7 בפברואר 2018

או – סופסוף יש מישהו שמתעניין ב-Xs and Os רציניים. ולא כל הדיונים המפגרים פה. נראה לי שראית תמונות של אוליביה קולפו לפני שהיא שיפצה כל מיני גבות וצבע עור. היא בסדר.
אני מקווה שזה באמת רק מסקנות הביניים כמו שאתה אומר, ובדוח הסופי ייצאו תוצאות אחרות.

שי אורן 7 בפברואר 2018

כרגיל כולכם טועים. האייס האמיתי של הפאטס הוא אחינו למחצה אדלמן

אח שלו 7 בפברואר 2018

לא כפרה, בעניינים האלה אני לא טועה: אדלמן ואדריאנה לימה כבר מזמן לא.

נתי 7 בפברואר 2018

ייצור הכותרות שהפטס מתחילים לייצר מעניינים שמסביב, אחרי שנים של שקט, מתחילה להזכיר לי קבוצות אחרות. לא מבין מה קורה שם, מה השתנה עכשיו וכו'. בכל זאת:
1. מקדניאלס באמת לא הגון, אחרי שכל מיני עוזרים סגרו חוזה בקולטס.
2. ברור שיכולה להיות לכך משמעות אחת: הפרישה של בליצ'ק לא רחוקה והתפקיד הובטח לו.
3. כמובן שלא רק אבל מאמן פוטבול צריך יכולות מנהיגותיות – לא משהו שמקדניאלס הראה לי שיש לו.
4. העניין עם באטלר הולך ונעשה יותר ויותר לא ברור

בקיצור – מרגיש שהיום עליו רבים חולמים כאן הולך ומתקרב.. צריך לקוות שהפיג'מות של בריידי יעשו את העבודה

B&B 7 בפברואר 2018

לא יקרה, כל עוד בריידי גומר את כל הגלידה אבוקדו ולא נופל משום צוק. גג 7 שנים.

נתי 7 בפברואר 2018

ג'יזל הולכת ומאבד את הסבלנות לפי הסדרה הזאת שהוא שחרר… עם אבוקדו או בלעדיו…

אח שלו 7 בפברואר 2018

עשה לי טובה – היא מטורללת לגמרי. "בוא נכתוב את הדברים שהפריעו לנו השנה ואז נזרוק את זה למדורה ונעשה מדיטציה במשך שעה על דברים טובים". טוחנת במוח. יש סיבה טובה שבריידי מקדיש 19 שעות ביום לפוטבול – למי יש כוח למשוגעת הזו, עדיף להריץ דחקות ולקבל מסאג'ים מאלכס גררו.

יובל 7 בפברואר 2018

"היריבות חוזרת" :)

אם אני צריך לתרגם את מסיבת העיתונאים של בלארד למעשים, ומכיוון שעל המגרש אין פה כבר מזמן שום יריבות וכנראה גם לא תהייה בעונה הקרובה לכל הפחות, אני מבין שהיריבות היא ברמת הפרונט אופיס, כלומר הקולטס הולכים חזק על שחקנים של נ"א בפרי-אייג'נסי השנה.
מוכן להתערב שמלקולם באטלר יהיה אחד מהם, וגם דני אמנדולה יקבל הצעה כי לקולטס אין בכלל רסיברים מלבד הילטון. דיון לואיס הוא יותר לונג-שאט אבל זו גם אפשרות.

NoOne 7 בפברואר 2018

there is only one more thing that is more idiotic then to sign the OC of tom brady .
and that is to sign players who were good with tom brady

they all suck elsewhere

Comments closed