ההיית או חלמתי חלום – הניצחון על סיטי

אז הייתי לא אופטימי. הייתי

איך מתחילים לסכם כזה משחק?

נתחיל מהחצי הראשון שבו ליברפול ניצלה בדיוק את החללים מאחורה שדיברתי עליהם כדי לייצר שני גולים (ועוד אחד של צ'מברליין שנבע מטעות הגנתית ובעיטה מאוד יפה)? או שנדבר על מרכז המגרש של ליברפול – הנדרסון, מילנר וצ'מברליין – שלושה אנגלים מושמצים שפשוט חיסלו את הסיטי באמצע ולא נתנו להם בכלל להתקרב לרחבה של ליברפול (צריך גם להודות שפפ עזר להם לא מעט עם המיקום של דה ברוינה בחצי הראשון שהיה הזוי למדי). או שנדבר על אלכסנדר שבמחי ארבעה ימים הפך מהשחקן שאתה הכי מפחד ממנו בקבוצה שלך לזה שסוגר את סאנה הרמטית? ואולי לדבר על הבטחון שואן דייק הכניס להגנה שלנו כשפתאום לא כל כדור קרן הוא התקף לב?

ואולי בכלל כדאי לדבר על החצי השני, שבמידה מסוימת היה אפילו יותר מרשים מהראשון. היתה נקודה, אחרי הפציעה של סאלח, שהשער של סיטי היה באוויר. ההגנה נראתה בלי אוויר והסיטי ישבו לנו על השער. יכול להיות שאם הם מבקיעים באותה נקודה הכל היה שונה אבל אז, ההגנה התעשתה, מילנר (אדיר אדיר היום) היה בכל מקום, הרחבה הפכה לנעולה וסיטי פתאום הזכירה את ליברפול שיושבת על השער של יונייטד רק לפני כמה שבועות ולא מצליחה לאיים עליו בכלל. באמת שאני לא יודע מה יותר מדהים – זה ששמנו שלישיה על הסיטי או זה שיצאנו בלי לחטוף אפילו גול אחד. וזה לא שהסיטי היו קרובים.

פתאום מתברר שקלופ יודע להכין את הקבוצה שלו לקבוצה השניה. שהוא יודע לשחק טקטי כשצריך. שהוא עושה חילופים נכונים ובזמן. ובאמת, מי אתה בוחר פה את השחקן המצטיין? (אני הולך על מילנר, דרך אגב). משחק פשוט מושלם.

שיהיה ברור – הסיפור רחוק מלהיות גמור. ראיתי כתב של ליברפול שצייץ אחרי המשחק שאנשים נוטים to underestimate (אין לי תרגום טוב לעברית) את ההשפעה שיש לאנפילד על קבוצות. במקרה של הסיטי (מפסידים באנפילד בצורה קבועה כבר שנים) כנראה שיש לאנפילד השפעה כפולה. אבל באתיחאד המצב יהיה שונה. והנדרסון לא יוכל לשחק (אם אתם אוהדי ליברפול יש לכם יופי של פלאשבק עכשיו לכרטיס מאוחר להנדרסון מול הסיטי שדפק עונה) ולך תדע מה יהיה עם סאלח.

אבל עכשיו – נתענג על הקבוצה הנפלאה הזאת.

וכן, טעיתי בפסימיות שלי. הלוואי ואטעה כך עוד הרבה.

וזה מה שכתבתי לפני:

הקטע הכי קשה בחזרה מארה"ב לארץ לא היה ההתרגלות למזג האוויר (דווקא היה נחמד להיות מסוגל להסתובב בחוץ בחולצה קצרה סוף סוף. למשך עשר דקות כזה), גם לא המלחמה עם הישראלים בכביש או התענוג של התור בסופר בערב חג, הדבר הכי קשה היה להתרגל לשעות של הכדורגל.

זה נכון, מדי פעם היו משחקים מוקדמים שדרשו השכמה ב-4:30 בבוקר בימי שבת אבל כל אלו מחווירים בהשוואה לתענוג של להתחיל את סוף השבוע בשבע בבוקר במשחק של ליברפול במקום לחכות עד סוף הסופש לחמש או שבע וחצי בערב לאחד כזה. הציפייה נהיית עוד יותר קשה בימים של ליגת האלופות – לחכות עד רבע לעשר בלילה בשביל המשחק הזה? ואז לקבל את יעקבי ושגיא כהן שלא מפסיקים לדבר (ברצינות, מה צריך לעשות כדי שהם יסתמו שניה אחרי שער ויתנו לנו לשמוע את הקהל?). עם מי צריך לדבר כדי שיתחילו כבר את המשחק?

אז עד המשחק נעשה את מה שאוהדי כדורגל אוהבים לעשות – לדבר עליו.

אומר זאת כבר על ההתחלה. אני לא ממש אופטימי. לפני ההגרלה פירטתי את הקבוצות שאני הכי פחות רוצה לפגוש, נחשו מי היתה בראש הרשימה?

זה לא שאני חושב שהסיטי יקחו את ליגת האלופות השנה (למרות שאני מאמין שהם בהחלט מסוגלים) – ריאל, בארסה ובאיירן עם הרבה יותר ניסיון במפעל – כמו שאני חושב שהם המאצ'אפ הכי גרוע מבחינתנו. נכון, אנחנו הקבוצה היחידה לנצח אותם השנה בפריימרליג אבל אפילו כשזה קרה כמעט והצלחנו לאבד יתרון של שלושה שערים בפחות מחצי שעה. גם אם אתה מאמין שההרחקה של מאנה היתה חלק גדול מהסיבה לתוצאה המשפילה באתיחאד במפגש הראשון בינינו, הרי שפערי הרמות עדיין גדולים מאוד. במיוחד בין ההתקפה שלהם להגנה שלנו.

ראינו את זה במשחק הראשון בין הקבוצות – לוברן איטי מדי כדי להסתדר עם המהירות שלהם (אפילו שאגווארו, תודה לאל, לא ישחק) וראינו במשחק נגד יונייטד וגם בשבת נגד קריסטל פאלאס, שארנולד, עם כל האהבה שלי אליו והציפיה שיהפוך למגן ימני הקבוע שלנו, עדיין לא צבר מספיק ניסיון כדי לסגור שחקנים מהירים בצד ימין. מול שחקן כמו סאנה זה סכנת נפשות. העובדה שמאטיפ וגומז נפצעו ואין לנו ברירה אלא להסתפק בלוברן לא ממש מעודדת.

למזלנו, השיטה של הסיטי כן מתאימה לדרך שבה ליברפול משחקת השנה – היא משאירה מאחור לא מעט חללים ריקים שסאלח, פירמינו ומאנה (הערת אגב – לא מבין למה אנשים מדברים על עונה חלשה שלו. הוא כבר הבקיע ובישל יותר משנה שעברה. לא כולם סאלח) יודעים לנצל. לכן אני מאמין שבאנפילד לפחות, ליברפול שווה לפחות שני שערים מול המערך הזה. הבעיה היא שמול המערך של ליברפול, שכנראה לא יכלול את צ'אן, גם הסיטי שווים לפחות שני שערים. הנדרסון לצערי רך מדי, ג'יני עובר עונה חלשה ולא מספיק אפקטיבי ועל החלק האחורי שלנו כבר דיברתי.

כדי שנוכל לצאת מהמשחק הזה עם תוצאה שתאפשר לנו לחלום על לעבור הלאה (כלומר, ניצחון כלשהו), קלופ יהיה חייב למתן את הנטיות ההתקפיות של ארנולד וגם לעזור לו עם שחקן אחד לפחות לסגור את הצד שלו. אסור יהיה לנו לספוג בכדור נייח, משהו שהשתפר מאוד מאז שואן דייק הגיע וקריוס החליף את מיניולה (הוא לא השוער שאנחנו צריכים אבל הוא כן נותן בטחון מסוים שלמיניולה לא היה) ואם נצליח לעלות ליתרון מוקדם, זה יתן לנו את האופציה למתפרצות נוספות.

יהיה מאוד מעניין לראות איך שני המאמנים יגיעו למשחק. קלופ הוא מאמן שמאמין בדרך שלו, מה שאומר שהוא כמעט תמיד ישחק באותה צורה, לא משנה היריבה. בתור אוהד, זה כיף לראות כי יש לך תמיד מה לחכות למשחק. אתה יודע שהקבוצה שלך תשחק התקפי והכדורגל שלה כמעט אף פעם לא יהיה משעמם. אבל כשמסתכלים גם על טור ההישגים, אני חושב שזה לא פלא שקלופ נכשל בגמרים כל כך הרבה פעמים – הוא עדיין לא הוכיח את היכולת להתאים את הקבוצה שלו מבחינה הגנתית לקבוצה שממול. ראינו את זה השנה עם יותר מדי כשלונות (בעיקר בחוץ) מול הקבוצות הגדולות שידעו לתקוף את ליברפול בדיוק בנקודות החלשות שלה. הייתי שמח לראות קצת בניטז אצל קלופ מדי פעם. באותה מידה יהיה מעניין לראות האם גוורדיולה יבוא להוציא תוצאה במשחק חוץ או שהסיטי ישחקו את המשחק הרגיל שלהם, מה שכאמור משחק לטובת ההתקפה המהירה של ליברפול.

דבר אחד חשוב לזכור לפני המשחק הערב – לא משנה מה תהיה התוצאה היום ובמפגש הכפול בכלל – כבר עכשיו מדובר בעונה מצוינת של ליברפול, אפילו שתסתיים (כנראה) ללא תואר. נכון, לא התמודדנו על האליפות ובמבחן התוצאה יש מעט מה להראות אבל כאוהד קיבלתי מהקבוצה הזאת השנה את כל מה שאפשר לבקש. כדורגל התקפי ושמח שגורם לי לקום בבוקר עליז כל פעם שיש משחק של הקבוצה. בהנחה הלא כל כך מופרכת שנצליח לשמור על מקומנו בארבע הגדולות, יחד עם רבע גמר צ'מפיונס – בהחלט מדובר בעונה טובה שאפשר לבנות עליה לקראת השנים הבאות.

ועכשיו, לנצח את הסיטי

אסטטיקה. סטטיסטיקה
הפסד לנתניה - יורדי צדק

137 Comments

matipool 4 באפריל 2018

מסכים לגמרי.
אין לי ספק שגווארדיולה יבקש משחקניו לשחק את המשחק הרגיל שלהם, גם משום שזו הפילוסופיה שלו וגם מתוך תחושת עליונות ותחושה / ידיעה שהם יותר טובים.
אכן הקבוצה הכי גרועה מבחינתנו שיכולנו לקבל.
אם צ'אן היה כשיר, אני חושב שהיה סיכוי טוב שמילנר היה משחק במקום ארנולד.
בעיה קשה מאד היא עומק הסגל שאיתו אנחנו הולכים לשבוע הקרוב – שני משחקים מול סיטי + דרבי נגד אברטון בתוך שבוע.
אין כמעט אפשרויות לרוטציה ומנוחה לשחקנים בניגוד לסגל העמוק של סיטי. אם נוציא תוצאה טובה הערב, הייתי "זורק" את המשחק מול אברטון (מעלה את קליין, מורנו שישחק כנראה בכל מקרה, סולאנקה, אינגס, קלאבן אם יהיה כשיר וכו').
אמן שבסוף הערב עדיין יהיה עניין במשחק הגומלין.

בני תבורי 4 באפריל 2018

כותרת המשנה גרמה לי להצטער שוויתרתי לך על זכות הכתיבה, כי אין דבר כזה אוהד ליברפול לא אופטימי.
באשר לתוכן, ובכן, אני אופטימי. צפוי לנו משחק מעולה של שני מנג'רים שמקדשים את הערכים היפים של הכדורגל במשמעותו.
זכיתי לראות ניצחון על סיטי עם ארבעה שערים ב 75 דקות עילאיות וכמעט שוויון או חו"ח הפסד, ב 15 הנותרות. אלא מאי, אז היו לנו בהגנה לוברן ומאטיפ והערב את ואן דייק. אז היה להם אגווארו והערב לא. מצד שני, היה לנו אז את צ'אן בתפקיד החונק על דה ברויינה והערב לא, אבל להם לא היה את סילבה והערב כן.
מה שאני מנסה לומר הוא שבכושר טוב של שלישית החוד שלנו, נוכל להבקיע. עם זאת ההגנה שלנו לוקה בהמון חסר אבל אין לי ספק שקלופ מכין גיבוי היכן שצריך. היתרון החד-משמעי שלהם ללא צל של ספק הוא בחוליית הקישור (ולנו אין צ'אן כאמור), אבל אול אין אול, לא מדובר כאן בריאל מדריד נגד הפועל מחנה יודה או משהו כזה. נעבור אותם בשני משחקים נפלאים.

אסף the kop 4 באפריל 2018

רגע אתה גם כן…
ניסיון הטיוח על ההפסד המשפיל שלכם לא יעבור !
אנא שתף את קוראי 'דה באזר' בפרטים על המשחק שלכם (פ.צ מענית) נגד גאלטאסאריי (!), בו חטפתם על הראש 4:2, במגרשכם הבייתי, בקיבוץ.

בני תבורי 4 באפריל 2018

ולהלן הפרטים כפי שמופיעים באתר הקיבוץ בעריכת רמי בלום, האוהד הגדול של ליברפול שהיה בשני גמרים אירופאיים, רומא ואיסטנבול, ולשניהם זכה בכרטיסים בהגרלות:

"בשנת 1967 התארחה קבוצת הכדורגל הטורקית "גלאטסראי" בקבוץ מענית.
הקשר עם הקבוצה נוצר ע"י יצחק אבידור שהיה אז חבר הקבוץ. אבידור המוכר יותר בכינויו "טורקו" הוא יליד העיר איסטנבול ומחובר מאוד לכדורגל הטורקי.
"טורקו" שהחל את צעדיו ככתב ספורט בעתון "על המשמר" חי היום בהולנד וכותב על הכדורגל הטורקי עבור העתון "מעריב".
קבוצת הכדורגל של המועצה האזורית נבנתה במיוחד לרגל המשחק מול הטורקים.
השחקנים נבחרו מתוך הקבוצות ששיחקו בליגה האזורית של המועצה האזורית מנשה. השחקנים באו ממענית, עין שמר, מצר, משמרות ומייסר.
מאמן הקבוצה המאוחדת היה יצחק "טורקו" אבידור והמשחק הסתיים בניצחון הטורקים 2:4 . את השערים לנבחרת המועצה כבשו: שאול גרין (מענית) ויואב בן נפתלי "מצר)."

אסף the kop 4 באפריל 2018

זאת שאלה לחידון שאפילו עזי דן לא יידע לענות…

צור שפי 4 באפריל 2018

איזה סיפור יפה. היום ארדואן לא היה מרשה לדבר כזה לקרות.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2018

תזכיר לי איך קראת לליברפול אחרי הניצחון ההוא, סנדרלנד?

אריאל גרייזס 4 באפריל 2018

ואיך אתה מרגיש עם זה עכשיו?

Gil - Zimbabwe 4 באפריל 2018

"מאחל הצלחה לשני הצדדים…"

matipool 4 באפריל 2018

ובכל זאת?
נראה לי שעמוק עמוק בפנים, אתם מעדיפים שאנחנו נעלה לחצי גמר.

אמיתי 4 באפריל 2018

לא

מתן 4 באפריל 2018

אנחנו בעדכם כי הסכנה לא גדולה עד אפסית שתזכו, או אפילו תעלו לגמר. עם סיטי זה כבר בעייתי.

אמיתי 4 באפריל 2018

אסור לעשות חישובי עלות כאלו. צריך לחשוב על הכאן ועכשיו

מתן 4 באפריל 2018

כאן ועכשיו אני שונא את שתיהן ומקווה לתיקו רב נפגעים, אבל מאחר ואין מנוס מעליה של אחת מהן, אני מעדיף את החלשה מהשתיים.

אמיתי 4 באפריל 2018

אין השוואה ברמת העיבה. וגם אין פה אוהדי שיטי, לא כייפ

מתן 4 באפריל 2018

שיעור מספר 1 בכלכלה: עלות-תועלת. מוכן לסבול למשך שבועיים שמחה שלהם מאשר שהשכנים הרעשנים יקחו בטעות את הגביע ויתחילו לחשוב ברצינות שהם מועדון גדול.

אמיתי 4 באפריל 2018

מזכיר לי את הסיפור של פרנקו על המסע של הפועל באירופה ולחסוך כסף לחצי גמר.. יותר מידי כלכלה הורסת את השנאה (הספורטיווית!). זה צריך לבוא מהבטן

מתן 4 באפריל 2018

גם שנאה צריכה להיות ריאלית, כמו שב-2010 הלכתי למשחקים של חיפה נגד באיירן ויובנטוס ולא חיכיתי למפגש שלהם נגד יונייטד בשמינית.
אני לא רואה תסריט שבו הם מנצחים את אחת מהשלוש האחרות.

אמיתי 4 באפריל 2018

שנאה טהורה כמו אהבה טהורה לא תלויה בסטטיסטיקה. היא פשוט שם
*ספורטיווית!!

בני תבורי 5 באפריל 2018

אוי לראות את הפרצופים שלכם עכשיו

אבי גלברט 4 באפריל 2018

כל מילה נכונה .אין מה להוסיף .
בני , אוהד ליברפול לא אופטימי ? סקפטי מותר ?
בואו נהיה ראלים , גם יתרון 3 כמעט לא הספיק מולם .הגול הרביעי של סאלח מתנה …לא רואה בשום דרך איך עוברים אותם ביחוד שהגומליו אצלם .
לא פסימי , ראלי ועדין הלוואי שנטעה כולם .
בחצי גמר ישארו באמת השנה רק מפלצות ….

אסף the kop 4 באפריל 2018

מה נסגר אתכם ?
נעבור אותם.

אבי גלברט 4 באפריל 2018

ידע אישי ?
קסוטו ?
ויקי פדידה ?
פפוריש ?
פאני היל ?
מאיפה הבטחון הזה ?
הלוואי עלי …..

רובי פאולר 4 באפריל 2018

אנחנו ליברפול, מי זה לעזאזל סיטי?!

משה 4 באפריל 2018

בדיוק.

עמי ג 4 באפריל 2018

השנה הולכים עד הסוף. חצי מול ריאל. גמר מול ברצלונה. אמן

funfun 4 באפריל 2018

מחכה למשחק בכיליון עיניים
מקווה שנעבור את המשחק בתוצאה טובה לגומלין (הפסד מינימלי עם שער חוץ יספק אותי)
נראה לי שזה היום של מאנה אגב…
בהגנה לא נותר לנו אלא להתפלל ליום מדהים של בקטוס ווירג'יל הבתול – קלוש אבל זה מה יש :)
בכל מקרה – יהיה אש במכתש

funfun 4 באפריל 2018

עכשיו קולט שזה באנפילד – נפרק אותם 3 אחת. אין שאלה בכל :-)

matipool 4 באפריל 2018

הלב והבטן שלי מסכימים איתך בנוגע לתוצאה.
הראש פחות מסכים.

ק. 4 באפריל 2018

מאנה באמת היה במשחק שיא. הכי טוב שלו ממה שראיתי השנה (ומסכים עם גרייזס על מילנר)

אדום-כחול 4 באפריל 2018

מעדיף את לוברן על מאטיפ הערב (ובכלל).
השחקנים החשובים של הערב יהיו הנדו, ג'יני/צ'אן ואוקס שאמורים למנוע מסיטי לשטוף את המגרש כהרגלם, ולעזור לTAA ורובו בסגירות. נעשה את זה טוב והגולים כבר יבואו.

בני תבורי 4 באפריל 2018

שכח מצ'אן, פצוע בגב, לא התאמן כבר שבועיים.

רובי פאולר 4 באפריל 2018

שכח ממאטיפ
גמר את העונה

אסף the kop 4 באפריל 2018

נעבור את סיטי, תרגע.

ירושלמי 4 באפריל 2018

המשכיות המשכיות והמשכיות.
זה הדבר הכי חשוב.
גם מבחינת הגעה לאותם שלבים והישגים מהעונה הנוכחית.
ובעיקר מבחינת השארת שלד השחקנים החשובים.

לגבי סיטי, לדעתי גם הם באים למפגש באותה גישה, כבדהו וחשדהו.
גם הם לא שוכחים מי הקבוצה שהשחילה להם 4 (בקלות יחסית).
אם הם היו באים כאנדרדוג מול כל קבוצה אחרת (ריאל, בארסה, באיירן) היה להם כבר תירוץ מוכן במידה ויעופו, אבל הפעם באמת חובת ההוכחה נופלת עליהם.
2-1 קל.

no propaganda 4 באפריל 2018

בהחלט ההגרלה הכי רעה לליברפול, בעיקר כי סיטי כבר ראו איך זה לשחק מולם בניגוד לשאר הקבוצות.

יש סיכוי שגוארדילה יעשה משהו מטופש בהרכב או במשחק עצמו ואם זה יקרה ייתכן שליברפול ינצחו בקלות

שי 4 באפריל 2018

+1 לגבי פפ. יש לו מאזן ממש גרוע במשחקי חוץ בשלב הנוקאאוט, ונטייה להתחכם.

Matipool 4 באפריל 2018

גונדוגן במקום סטרלינג שלא מתפקד טוב מולנו באנפילד. חכם מצידו לדעתי.

no propaganda 4 באפריל 2018

לאפורט

מתן 4 באפריל 2018

אני דווקא מאמין שאתם יכולים להפתיע. אם ההגנה שלכם תתפוס יום סביר (וכן, אני מודע לעובדה שזה לא כ"כ טריוויאלי), תוכלו לנצל את ההתקפה המהירה שלכם נגד העורף החשוף והלא יציב של סיטי. ברור שהם פייבוריטים, אבל אתם יכולים לנצח.
הימור שלי על היום? 3:3, ובבקשה אל תפסידו, אני רוצה לפחות מפגש אחד שיהיה פתוח לקראת הגומלין (ויסלחו לי אוהדי רומא על חוסר הציפיות מהם)

צור שפי 4 באפריל 2018

3 בצד אחד כבר יש לך.

משה 4 באפריל 2018

זו גם ההגרלה הכי רעה לסיטי ולכן אני לא חושש. מצד אחד הם כבר הפסידו למי ומצד שני הם פייבוריטים ולכן הפסד יהיה כישלון.
ארנולד צריך לצבור ביטחון, אומנם היה נקודה חלשה בשני המשחקים האחרונים אבל אין מצב שקלופ מחליף אותו במישהו שהוא לא מגן ימני, זה משדר היסטריה וזו לא הדרך של קלופ.
החיסרון של צ׳אן משמעותי מאוד, אני מקווה שאוקס יהיה בשיאו וג׳יני ייתן סגירה הגנתית.
אני מאמין שנגיע ביתרון קל לגומלין ושם זו תהיה מלחמה.

Matipool 4 באפריל 2018

אני כמעט בטוח שג'יני על הספסל ונפתח עם שלישייה אנגלית בקישור.

משה 4 באפריל 2018

אני חושב שהנדו ואוקס הם באנקר והמקום השלישי זה בין מילנר וג׳יני.
אחד המפתחות בניצחון שלנו היה שצ׳אן מחק את הג׳ינג׳י, אני לא רואה את מילנר עושה את זה ולכן אני מהמר על ג׳יני.

משה 5 באפריל 2018

ואני רציתי להשאיר את מילנר על הספסל….

עידו אלון 4 באפריל 2018

כדאי לנסות להוריד את ג'יני אחורה כדי לעזור להנדרסון לספק כיסוי ללוברן ולארנולד. תרומה התקפית ממילא אין לג'יני והנדרסון. קלופ לא אוהב את המבנה הזה משום מה.

אופציה נוספת שקלופ השתמש בעונה שעברה זה 442 קלאסי, כשהקיצונים נותנים הרבה יותר עזרה למגינים.

ואחרי כל זה אני מניח שנקבל את המבנה הסופר התקפי הרגיל

Gil - Zimbabwe 4 באפריל 2018

היתרון היחידי שלכם בתור אוהדי…., זה שמה שלא יקרה לא תהיו מאוכזבים.

רובי פאולר 4 באפריל 2018

שום פסימיות ושום בטיח
אנחנו פאקינג ליברפול, מי אלה בכלל סיטי?!
הם חווים עונה מושלמת מדיי, הם לא היו בלחץ ולא עמדו עם הגב לקיר כמעט אף פעם… כמו צסקא ב 2005, קבוצה מושלמת ״מדיי״ שלא חוותה משבר מתפרקת במאני טיים כי לא חוותה לחץ ומפסידה לראשונה בחצי הגמר של הפיינל פור. אוברדוביץ היה תמיד יוזם משבר בפנא בפתיחת הטופ 16 כדי שיגיעו לשיא בזמן באפריל מחושלים וחזקים מנטלית.
כשנבקיע את הראשון הם יילחצו, אמן

אריאל גרייזס 4 באפריל 2018

העניין הוא שאחרי הפתיחה הרצחנית שלהם היית מצפה לירידה ביכולת בחודשים האחרונים אחרי ירידת מתח (קרה ככה לצ'לסי גם שנה שעברה) ואצלם אין שום דבר כזה. ראיתי אותם מול אברטון בשבת, הם היו מפחידים. יכול להיות שהם יחוו משבר אבל מאמין שזה יהיה מול קבוצה מנוסה יותר מאיתנו. לנו אין שחקן אחד ששיחק במעמד הזה (אולי מילנר כשהיה בסיטי אבל אני בספק)

רובי פאולר 4 באפריל 2018

עוד יותר משחק לטובתנו
הם בטוחים בעצמם
גם להם מי ישמע כמה שחקנים היו במעמד הזה
תן לאנפילד לעשות את העבודה
אל תשכח שבליגה אחרי השני של בובי הם יטפו את השלישי והרביעי תוך 9 דקות…

רובי פאולר 4 באפריל 2018

וכמה שחקנים שלנו היו במעמד הזה ב 2005? ב 2009? יהיה בסדר

משה 4 באפריל 2018

היחיד שהיה במעמד הזה זה מאטיפ בשאלקה וגם הוא לא משחק.

wazza 4 באפריל 2018

footballstreamings.com/live-streams.html

wazza 4 באפריל 2018

למי שמוכן לוותר על שגיא כהן

Kirma der faux 5 באפריל 2018

יצא לי לראות את המשחק בשידור בספרדית בbe in sport עם שדר ספרדי ופרשן אנגלי שדיבר ספרדית צולעת במבטא בריטי. פעם ראשונה שהבנתי קצת ספרדית.

טל 12 4 באפריל 2018

מסכים
לא ממש אופטימי, בעיקר בגלל החשיבות של שערי חוץ – אסור לספוג שערים כמו ב 3-4 בליגה- כולם חייבים לסגור טוב במהלך כל המשחק, לעזור למגנים באגפים ומשם לצאת טוב להתקפות מעבר.

או פשוט לנצח 2-7 :-)

צור שפי 4 באפריל 2018

גם 0-0 לא רע לכם אבל אתם לא בנויים לשחק על תוצאה.

Amir A 4 באפריל 2018

איזה ניחוס על הסיטי, גרייזס. כבוד! כמו בימים הגדולים של פורום ספורט אמריקאי בוואלה.

אריאל גרייזס 4 באפריל 2018

לא נס לחי

מתן 4 באפריל 2018

איך דווקא אוהד יונייטד כמוני ידע שאתם יכולים לנצל את ההגנה העלובה שלהם? כיף לראות את סיטי מושפלת, אבל הימרתי על 3:3. אל תאכזבו אותי במחצית השניה

Amir A 4 באפריל 2018

מה שיפה אצל אוהדי ליברפול זה שעם כל גול שהקבוצה שלהם מבקיעה הם מתכווצים עוד יותר, מתוך ציפיה מייאשת לקריסה שתגיע.

רובי פאולר 4 באפריל 2018

לא רוצה להיות פולני אבל אמרתי לכם

Matipool 4 באפריל 2018

אכן אמרת.
חזרתי לנשום והדופק חזר לסדרו, דוקטור.

יוסי מזרחי 4 באפריל 2018

הרבה מסקנות מהמשחק היום:
סיטי לא כל יכולה,
ליברפול עם חיזוק בהגנה תהיה פקטור אמיתי בעונה הבאה,
קלופ שיחק שחמט, פפ ענה לו בדמקא.

Matipool 4 באפריל 2018

ההגנה היום הייתה נפלאה.
אם היא תבוא ככה כל יום, השמיים הגבול. אלכסנדר במשחק חייו הצעירים. ואן דייק ולוברן גם במשחק מושלם ורובו עם אנרגיות, אגרסיביות ולעולם לא מפחד (איזו גניבה הוא).
מה שכן – יש בעייה של עומק בסגל.

דני איל 4 באפריל 2018

אין הגיון בשגעון.

רובי פאולר 4 באפריל 2018

קאריוס 7. שלום וביטחון
טאא 10. אין מילים
וירגיל 10. טנק
לוברן 10. כל מטאטא יורה
רובו 10. מאיפה הקרצנו אותו
מילנר 11. מאן אוף דה מאץ׳. שלמות, כמו שחקן שחמט שתמיד צעד לפניך
הנדו 9. כוס אמא של השופט
אוקס 9. ענק עד שנגמר, צריך תמיד את אדרסון מולו
מוצלאח 9. שער ובישול בעמידה/צליעה
בובי 8. נהדר הגנתית מפוזר קצת התקפית
מאנה 9 נהדר עד שנגמר
ג׳יני 8.5. עשה בול מה שצריך

אסף the kop 4 באפריל 2018

סולנקה ?

רובי פאולר 4 באפריל 2018

סולנקה גם היה אחלה, אם כי טעה כשלא מסר במתפרצת
מתי לוקח את התיקון

Matipool 4 באפריל 2018

מאנה לא פחות מכל אלו שנתת להם 10. הוא היה מבריק ומושלם במחצית הראשונה ונתן את כל הלב בשנייה.
אם הם, גם הוא.

משה 4 באפריל 2018

מסכים לגמרי, מאנה היה ענק. שני שלישים מההתקפה נגמרו מוקדם והוא המשיך לרוץ.
שבעה שערים בצ׳מפיונס ואומרים שיש לו עונה בינונית…

טל 12 5 באפריל 2018

נכון, מאנה היה נהדר. וסלאח עשה גם עבודה טובה בהגנה – באגף שלו, גם לו מגיע 10 :-)

רני 5 באפריל 2018

משה אתמול בסוף המשחק ניגשתי לארון ובחרתי כובע. חצי עם אבוקדו וחצי עם שוקולד. האבוקדו לקח בהליכה.

רני 5 באפריל 2018

משה אתמול בסוף המשחק ניגשתי לארון ובחרתי כובע. חצי עם אבוקדו וחצי עם שוקולד. האבוקדו לקח בהליכה.

רני 5 באפריל 2018

היה טעים אז פעמיים :)

משה 5 באפריל 2018

רני,
האושר אחרי המשחק אתמול היה כל כך גדול שהייתי בכיף חולק איתך כובע ומקנח בנעל.

איאן ראש 5 באפריל 2018

כנראה שבאמת קלופ הוא המצטיין (ומשתפר ולומד מה שמאוד משמח אותי) אבל מהשחקנים לדעתי החשובים היו המגינים כי סיטי בלי אגפים לא אפקטיבית. הכי חששתי מסאנה וסילבה. טאא היה מופלא ומרוכז ורובו היה פשוט מעולה.

אריק 5 באפריל 2018

פירמינו היה הכי טוב בחלק הקדמי, בעיניי.

אוהד 5 באפריל 2018

לא יודע כמה אתה רואה את ליברפול השנה אבל מבחינתי פירמינו תמיד הכי טוב בחלק הקדמי והדירוג מתחיל אחריו.

אריק 5 באפריל 2018

הוא נהדר. Enabler.

אריאל גרייזס 5 באפריל 2018

שחקן קלופ מדהים. כל היכולת של הקבוצה בחלק הקדמי מתחילה ממנו

אוהד 5 באפריל 2018

ודרך אגב, זה אחד המשחקים החלשים שלו השנה.

טל 12 4 באפריל 2018

לא דאגתי מבחינה התקפית (והכיף נמשך.. ) קיוויתי לא לספוג (אבל לא באמת האמנתי שזה מה שיהיה) אז מבחינתי זה בהחלט יותר מדהים שיצאנו בלי לחטוף אפילו גול אחד.

תוצאה טובה.

משה 4 באפריל 2018

דרבי או לא דרבי, לעלות בשבת עם אפרוחים ג׳.

אסף the kop 5 באפריל 2018

זאת תהיה טעות.

משה 5 באפריל 2018

אנחנו כרגע גבוליים ביכולת להעמיד הרכב בגומלין.
הנדו עם צהוב, לאלנה, גומז ומאטיפ בפציעות ארוכות, סלאח, קלאבן וצ׳אן בספק.
לא הייתי מסכן אף אחד.

אסף the kop 5 באפריל 2018

צריך לסיים בין 4 הראשונות בלי שום קשר לעובדה שליברפול תיקח את הגביע עם האוזניים הגדולות.

משה 5 באפריל 2018

קבוצה שכוללת את מינולה, קליין, הנדו, סולאנקי, אינגס, מורנו, וודבורן וקלאבן יכולה לנצח אותם. כל פציעה של בלם או קשר אתה מקבל שם את מורנו ביום שלישי…

אסף the kop 5 באפריל 2018

זה נכון

אוהד 5 באפריל 2018

קלאבן פצוע.

Matipool 5 באפריל 2018

לגמרי וגם להביא את המכשפת ההיא מסרביה (?) או מה שלא צריך כדי להכשיר את סלאח וצ׳אן.

Matipool 5 באפריל 2018

התכוונתי למשה.
יעלו נא כל המחליפים ושחקני הסגל הרחב, יתנו את הנשמה ויוציאו תיקו.

אבי גלברט 5 באפריל 2018

לגמרי

dk 5 באפריל 2018

משה הוא המכשפה מסרביה?!

משה 5 באפריל 2018

אני מתארגן על שלייה של נאקה וכמה כנפיים של עטלף ומגיע.
אם זה נותן לי כניסה למשחק הבא אני מוכן להיות גם טינקרבל.

ran 5 באפריל 2018

עד שמצאתי לינק נורמלי לצפייה עברה לה מחצית…
אבל על המחצית השנייה נותר רק לומר – גיבורי מערכות ישראל: שלישית הקישור ואלכסנדר ארנולד, הם התמודדו עם לחץ לא הגיוני, שאין תמיכה התקפתית להקל על הלחץ.
תוצאה פנטסטית, יספיק לעבור? הלוואי…

איאן ראש 5 באפריל 2018

תכנס תמיד לאתר fromhot יש תמיד מלא קישורים לכל תחומי הספורט. חבל, פספסת מחצית חלומית.

ran 5 באפריל 2018

הייתי מת לצפות במחצית ראשונה כזו,
אני מופתע שנותרו לי שערות על הראש מהעצבים מהלינקים השונים…
תודה על הטיפ.

צור שפי 5 באפריל 2018

הערה אחת, אולי טיפה קטנונית, של חוסר הסכמה: במחצית השניה סיטי כן היו קרובים לגול. היו שם כמה מומנטים שכדורים ברחו להם מהרגליים. בערב הרואי כזה גם למזל יש תפקיד.

בני תבורי 5 באפריל 2018

נשמע כאילו המזל לא הופיע לעונה עד המשחק הזה, אם היה לנו עוד קצת מזל היו לנו אתמול שישה שערים

עידו אלון 5 באפריל 2018

זה היה ערב תענוגות.
טאא קיבל תמיכה קבועה מהקשרים שסגרו את קווי המסירה של סנה ואת החיתוך שלו פנימה. ובתכלס הוא אפילו לא היה צריך את זה כי הסתדר לבד. מדהים.

ההשפעה של ואן דייק כל כך גדולה שלוברן וקאריוס קיבלו פתאום ארגזים של יציבות.

רוברטסון זה חתיכת סקוטי נהדר.

מאנה עבר לא מעט לאמצע והיה יותר קוטיניו מקוטיניו.

מילנר הוא כמו בטמן, הוא יהיה כל מה שנצטרך שיהיה. איזה מנוע יש לאיש הזה.

ואני ספרתי איזה חמישה פירמינו היום במגרש.

יא אללה איזה משחק. מצפה לראות את וודברן סולנקה ואינגס מפרקים את אברטון

Matipool 5 באפריל 2018

אני חושב שוודברן גם פצוע וגם קלאבן לא בטוח שיהיה כשיר לאברטון. מבאס נורא.

אסף רביץ 5 באפריל 2018

מבחינתי המצטיינים הם שני המילנרים, כי אין מצב שהיה רק אחד כזה

אסף the kop 5 באפריל 2018

+1

אריאל גרייזס 5 באפריל 2018

ממש

אורי 5 באפריל 2018

למוריניו זה לא היה קורה

אופיר 5 באפריל 2018

סלאח מתמודד על הבלון ד'אור השנה, נראה לי שלא צריך ללחוש את זה יותר.

בארי ברודי 5 באפריל 2018

אם סלאח לא משחק בגומלין (לא נראה לי שעם פציעה במפשעה הוא ישחק) ולליברפול לא יהיה מחליף להנדרסון בגומלין ואגוארו יחזור – שווה להמר ולשים כסף על מהפך בגומלין.

גם אם 2 מ 3 התנאים הנ"ל יתקיימו אני נותן לסיטי סיכוי טוב.

Matipool 6 באפריל 2018

תנאי אחד כבור בטוח מתקיים – צ׳אן לא יהיה כשיר.
הקישור יורכב ממילנר, ג׳יני ואוקס בלי אף מחליף מהקבוצה הראשונה ובהנחה שכולם יהיו כשירים אחרי אברטון.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2018

אם סאלח לא כשיר למשחק, הייתי חושב על לשים מאנה בצד ימין, כמו שהוא שיחק עונה שעברה, ולהעלות את מורנו בצד שמאל במקום סאלח. יש לו מהירות ופריצה והוא יכול לתת לנו משהו שלא סולנקי ולא אינגס – שני המועמדים האחרים להחליף את סאלח בהרכב – לא יכולים לתת

Matipool 6 באפריל 2018

בדיוק מה שחשבתי עליו גם כן היום בצהריים כשניסיתי להיכנס לראש של קלופ.

ניינר / ווריור 5 באפריל 2018

שמח בשבילכם וגם שמח לאידו של פפ. אבל עדיין זה המשחק היחיד ברבע הגמר שהוא לא סגור עדיין

יואב 5 באפריל 2018

סיפור גמור. יש את הדבר הזה שנקרא ספיריט. סיטי לא יודעת איך הוא מרגיש בכלל.

Kirma der faux 5 באפריל 2018

אקסטזה מוחלטת אתמול, ומשחק נהדר שלנו. מחצית ראשונה מוחצת, ומחצית שניה שהראתה המון בגרות.
למרות זאת צריך לזכור שגם הניצחון המוחץ הזה הושג עם שני שערים עם נבדל במהלך הבניה ושער פסול שלהם מנבדל שלא היה. לא שאני מתלונן או משהו.

משה 5 באפריל 2018

אתה צריך להיות עקבי יותר מהקוון. אני חושב שדין הנבדל של סלאח כדין הנבדל של סאנה ולכן זה לא 1:1, אולי 3:1.

Kirma der faux 5 באפריל 2018

בכל המקרים זה היה קרוב מאוד ואף אחד לא יכול לראות מתי המסירה יוצאת ולהספיק לראות אם יש נבדל, אבל עד כמה שראיתי בהילוך החוזר שלנו היה נבדל ושלהם לא. זה בכל מקרה לגמרי בתחום הטעות הלגיטימית, מה שמלמד על שבריריות הניצחון גם כשהוא כל כך מוחץ כמו אתמול.

כח הגברה 5 באפריל 2018

אתמול פסלו לאיקארדי גול (שהשופט אישר בהתחלה) בעזרת הוידאו, בגלל נבדל יותר גבולי מהנבדל של סלאח. בזמן המסירה, הגוף שלו היה בקו אחד עם המגן, אבל הרגל שלו היתה יותר קדימה. מבלי להביע עמדה (כי אני לא בטוח מה העמדה שלי), הטכנולוגיה תגיע מהר מאד למחוזות הטניס – המערכת תזהה (בדיעבד כנראה) נבדל של מילימטרים.

Kirma der faux 5 באפריל 2018

מעניין. בכלל לא זכרתי שהכניסו var לשלב הזה.
אני חושב כרגע שהדרך לשפר את המשחק בהעזרות באמצעים דיגיטליים היא רק בצורה פסקנית וברורה כמו האיגל איי או טכנולוגיית קו השער. אני מניח שניתן לשפוט ככה גם נבדל ולפטור את הקוונים מהמשימה הבלתי אפשרית הזו.
שידורים חוזרים היו הורסים משחק עם קצב נפלא כמו שהיה אתמול.

ישרון 5 באפריל 2018

פסלו לאיקרדי בדרבי של מילאנו בליגה, באלופות עדיין לא נכנס.

כח הגברה 5 באפריל 2018

בינתיים אי אפשר לפטור את הקוונים מנושא הנבדל. הבדיקה היא בדיעבד (כמו בטניס), ולכן אפשרית רק כשהמשחק נעצר (ורצוי רק במקרים משמעותיים, כמו אישור גול), ולא במשחק השוטף.

Rushie 5 באפריל 2018

מבחינת השבירות של התוצאה, כבר כמה שנים שאנחנו רואים ש3-0 זה ה2-0 החדש. היום אם אתה לא שם 4-5 אתה לא שקט שהמשחק גמור באמת. לא שיש לי תלונות כמובן אבל לסיטי יש סיכוי בהחלט ובעיניי מספיק שער מוקדם או איזו הרחקה של שחקן שלנו כדי שהיא תהפוך לפייבוריטית ברגע.
זה לא מוריד בכלום מהופעה נפלאה שלנו. כולם היו פשוט מעולים.
הנדרסון היחיד שישחק בוודאות מול אברטון בשבת, איך מנהלים את שאר הסגל הגם ככה שבור שלנו לשבוע הקרוב? שאלה טובה.

ואן גוך 5 באפריל 2018

איזה כיף של משחק.
קבוצה פשוט מטורפת ליורפול.
כבר כמה חודשים שאני שם לב לשינוי שבנוסף ללהיות קבוצת על בהתקפה, הם למדו להרוג משחקים. כמה וכמה פעמים שהם שמרו על 2-0 בליגה.

ואן גוך 5 באפריל 2018

אין שום סרט שסיטי חוזרת. באיזה עולם ליורפול לא שמה גול 1 מול קבוצה שבא לתקוף בכל הכח?

רני 5 באפריל 2018

בעולם שבו סאלח פצוע ולא בהרכב

אסף the kop 5 באפריל 2018

לא הבנתי את הטמטום בהחלטה של אופ"א.
למה לקבוצות ששיחקו בשלישי יש 8 ימי חופש בין המשחק הראשון לגומלין ולאלו ששיחקו ברביעי יש רק 6 ?

Gil - Zimbabwe 5 באפריל 2018

מה אתה דואג? אתם יכולים להעלות עם הנוער בגומלין.

אוהד 5 באפריל 2018

יש קצת היגיון אם אתה לוקח בחשבון את משחק הליגה שלפני.
לקבוצות מסוימת יש 4 ימי חופש לפני המשחק הראשון ו 3 לפני השני, ולקבוצות האחרות הפוך.

אבי גלברט 5 באפריל 2018

טוב אז מודע כמובן שההיתי פסימי וטעיתי אבל מצד שני זה לא גמור כמובן .
שער חוץ בשלישי הבא יסגור את הסיפור כמובן , עדיף שניים …
תצוגה מרגשת מאד אתמול למרות המחצית השנייה .
טיפה יותר הרפתקנות בשנייה וההינו חוטפים שער חוץ שהיה משנה את הכול .
ט.א.א למשהו עוד יש ספק בילד ?
עמד אתמול במכבש בלתי נתפס ועמד בגבורה .צד ימין בהתקפת סיטי היה מושבת , הכול משמאל ואלכסנדר היה מוקדון ! כבוד לילד .
הנדרסון אמוציונלי מידי בדיוק כמו ב2013 במשחק ההוא ועכשיו הוא חייב לשחק בשבת בתקווה שלא יפצע כדי שמשהו ינוח לקראת הגומלין .ממש טמטום .
מאד מקווה שצ'אן יוכל לשחק ושאף אחד לא יפצע מול אברטון שידועה במשחקה הפראי .
סלאח יהיה כשיר לגומלין לדעתי .
לא זמן לסיכום עונה אבל קלופ עשה עבודה יסודית .
בשבת מקווה להרכב של צעירים קשוחים שיתנו פייט למינימום תיקו .מצידי עם מסטרסון וקרטיס ג'ונס (שחקן מדהים) .אסור לסכן בדרבי את ההרכב הצפוי לגומלין .מורנו , אינגס, סולנקי , קליין , וודבורן וכול מי שכשיר.

שמעון 5 באפריל 2018

כרגיל פפ מראה איזה מאמן ענק הוא חחחחח, תחזירו את פלגריני ברבע מחיר יהיה אותם הישגים. שאין מסי ורונלדו החיים קשים

Funfun 5 באפריל 2018

איזה כייף יא אולוהים.
מעבר לכל ציפיותיי האופטימיות. 3:1 היה מבחינתי הטופ
מחצית שניה טקטית אדירה שלנו, קונצרט של קלופ וקשרי האמצע אחרי מחצית ראשונה של התקפות סילוניות לעילא ולעילא
ליד המספרים של סלאח א גול כל אחד מחוויר אבל מאנה בעונה מעולה ונתן משחק גדול אתמול
אריאל כל הכבוד על הניחוס לסיטי ולארנולד – תמשיך תמשיך

כח הגברה 5 באפריל 2018

אני הזמנתי מעזי דן כתבה על ההתקדמות של סטרלינג השנה (אחרי הכתבה על דיבאלה בשלישי וההשוואה בין אליסון לאדרסון ברביעי).

רמי 6 באפריל 2018

זה פשוט מאוד.
הסיטי לא קבוצה גדולה כמו שהפכו אותה וכמו המאזן שלה בליגה האנגלית.

Comments closed