נאמן למילתו בשבוע שעבר, שהוא היה מעדיף לתת לי לסכם את המשחק ההוא, באמת השבוע בני נתן לי לעשות את העבודה – והוא כנראה ידע למה.

זה תיקו מרגיז מאוד, כי ניצחון פה היה מאפשר לנו להיות רגועים יחסית לקראת המפגש עם צ’לסי בראשון הבא אבל גם ככה לא צריך להתרגש יותר מדי. גם אם מפסידים לצ’לסי, בזכות הפרש השערים שלנו, ניצחון במחזור האחרון על ברייטון יספיק כדי להבטיח לנו את ארבעת הגדולות. בהנחה שברייטון תבטיח את ההישארות שלה עד אז ולא יהיה לה בשביל מה לשחק – לא אמורה להיות סיבה שלא ננצח את זה. וכל זה כמובן בהנחה שצ’לסי מנצחים את כל ארבעת המשחקים הבאים שלה.

כמובן, אם איכשהו נפספס את ארבע הגדולות זאת תהיה בכייה לדורות אבל אני לא יכול להאשים את הקבוצה ששיחקה כמו שהיא שיחקה. סלאח נשמר אישית מהסוג שיאנג של יונייטד עשה עליו בזמנו (וכזאת שציפיתי שרומא תעשה השבוע ומשום מה נמנעה), פירמינו רץ כאילו הוא עבד 90 דקות מטורפות רק לפני ארבעה ימים (כלומר, בקושי זז על המגרש) ואינגס לא מספיק מהיר או טכני כדי לייצר יותר מדי (דווקא השער שנפסל שלו היה יפה מאוד). תוסיפו לזה את העובדה שהמגנים שהיו לנו היום לא מספיק טובים ביצירת מצבים (הדרופ-אוף מרוברטסון למורנו פשוט מדהים, משני הצדדים של הכדור) וזה שארנולד גם די עייף ותקבלו את מה שראינו – קבוצה עייפה מאוד ובעיקר עצלנית – מחפשת את קיצורי הדרך, לא רצה למתפרצות כמו שצריך ולא מצליחה לייצר מצבים. לא נראה שקלופ מתרגש מזה במיוחד, האמת.

זה מה יש, אבל בדיוק כמו שבשבת שעברה ראינו קבוצה עייפה ואז התפוצצות ביום שלישי, נקווה שגם ביום רביעי הקרוב תבוא ההתפוצצות. אם אפשר שסוונזי ינצחו את צ’לסי היום, זה בכלל יהיה נחמד.

ציונים, למרות שאין ממש על מה:

קריוס – לא היה צריך לעשות יותר מדי

ואן דייק, קלאבן – לא ספגנו, זה מספיק טוב כרגע

גומז – לא מספיק מסוכן בצד ההתקפי כרגע אבל לפחות לא עשה טעויות בהגנה

מורנו – חצי מהשערות הלבנות על הראש שלי זה בגללו

הנדרסון – העיקר שהפציעה שלו לא רצינית

ג’יני – עייף

מילנר – הכניס קצת חיים אבל היה נחמד אם היה מסכן את השער

ארנולד – פספוס גדול אחד, לא מספיק אנרגיות

סלאח – גם לסופרמן יש ימי חופש. אשכרה לא האמנתי כשהוא החטיא את הצ’יפ הזה בהתחלה

פירמינו – נח על המגרש

אינגס – לא יהיה איתנו שנה הבאה.

"The Process"
רק תביאו