נו האדל – סיכום שלב הווילד קארד

סיכום שלב ווילד קארד מרתק, גם אם לא ברמה גבוהה במיוחד

הבטחתי שיהיה שבוע ווילד קארד מצוין ואני חושב שאחרי שלושה משחקים שנגמרו בפליי האחרון בערך, הדרמטי מכולם מגיע במשחק האחרון, כולנו נשארנו עם טעם של עוד לשלב הבא. צריך להודות – באף אחד מהמשחקים לא חזינו בפוטבול גדול. פוטבול דרמטי לא מעט, אבל לא גדול. שזה אולי המאפיין הכי בולט של השבוע הזה, בו קבוצות פחות טובות משחקות, כשהקבוצות הטובות באמת (והפטריוטס) נחות. זה גם טיעון לא רע כנגד אלו שמעוניינים להוסיף עוד קבוצות ווילד קארד – אני תמיד בעד עוד פוטבול אבל לא חושב שלראות את פיטסבורג או מינסוטה היה תורם באמת לחוויה שלנו השבוע.

במקום לרוץ בנקודות, פשוט נדבר על כל אחד מהמשחקים בנפרד. נתחיל:

יוסטון – אינדיאנפוליס 21-7

במשך כל השנה דיברתי על זה שאני לא מאמין ביוסטון. למעשה, מעט מאוד האמינו ביוסטון והליין של וגאס שיקף את זה. היתה לזה סיבה – למרות רצף הניצחונות המזהיר אחרי פתיחה של 0-3, הרי שמרביתם הניצחונות היו עם המון מזל על קבוצות די חלשות. הבעיות העיקריות של יוסטון עמדו שם ברורות לכולם, ושום דבר לא השתנה למעשה.

הבעיה העיקרית של יוסטון היתה ונשארה אופנסיב ליין די מחריד שלא מאפשר לדשון ווטסון כמעט זמן לזרוק. למזלה של יוסטון, לווטסון יש הרבה רגליים ומעט מאוד פחד אז הוא יודע להשיג את הפירסט דאון כשצריך באמצעות ריצה אבל זה פתרון שלא יכול להחזיק לאורך זמן, בטח מול קבוצות שמוכנות לזה. ההגנה של הקולטס אמנם ספגה במחצית השניה (אז יוסטון קצת שחררו את הרסן לדשון בלית ברירה) מהלכי ריצה לא מעטים של דשון – אבל היא תיקח את זה כל יום על פני השלמה של 30 יארד לעומק. בנוסף, החסרון העצום בעקבות הפציעה של תומאס גרם לכך שרק הופקינס היה רסיבר מספיק אמין לדשון וביל אובריאן אף פעם לא היה מאמן שמסוגל לבוא עם רעיונות חדשים. בהעדרו של תומאס יוסטון נשארה עם אותה תוכנית משחק, רק בלי השחקנים להשלים את זה.

מהצד השני, אינדי באה עם מאצ'אפ מצוין מול הטקסנס, כאשר החוליה החזקה של יוסטון – הפאס ראש שלהם – למעשה נוטרל בחצי הראשון על ידי קו ההתקפה המעולה של אינדי, שנתן ללאק את השניה-שתיים שהוא צריך כדי להשלים את המסירות הקצרות שלו. קשה לומר שזה היה משחק גדול של לאק, בטח לא בחצי השני, אבל זה לא היה חשוב. להיפך, לאק נתן משחק כמעט "בריידי-לייק". מסירות בעיקר קצרות, ריצות כשצריך (טוב, זה פחות בריידי אבל זאת יכולת שמוסיפה המון לאיום שלו), רק איבוד כדור אחד ובעיקר – הזיז את השרשראות והשאיר את ההתקפה של יוסטון על הספסל.

אם במהלך העונה דיברנו פעם אחר פעם על כמה אימון הוא חשוב, הרי שהמשחק הזה נתן לנו שוב את ההוכחה (וגם זה שאחריו, עוד שניה נגיע אליו) לכך. מצד אחד, ביל אובריאן עם קריאת מהלכים שבלונית – רק תסתכלו על הדאון הרביעי ויארד לפני סוף המחצית, דשון עומד ב-empty back field, למה לעזאזל? המרה פה לט"ד והמשחק נפתח מחדש. מצד שני – רייך עם טקטיקה מושלמת, מנטרל לגמרי את ההגנה של יוסטון עם המון מהלכי ריצה (24 כאלו של מאק לכמעט 150 יארד) מה שפותח גם את הפליי-אקשן ללאק. יוסטון יצטרכו לעשות חושבים רציניים בפגרה הזאת, האם הם ממשיכים עם ביל אובריאן שהוא מאמן סביר אבל פשוט לא מספיק טוב כדי לקחת את הקבוצה שלו את הצעד הנוסף. אני מאוד אוהב את דשון ווטסון והוא ראוי למאמן טוב יותר מזה.

מחשבה אחרונה על המשחק הבא של אינדי – הם הולכים לקנזס סיטי ולמעשה גם מולם יש להם מאצ'אפ טוב מאוד. ההגנה האחורית של הצ'יפס והגנת הריצה שלהם פגיעה מאוד. גם אצלם החלק החזק הוא הפאס ראש, ואותו הקולטס יכולים לנטרל יחסית בקלות. ההגנה של הקולטס היתה מצוינת מול יוסטון אבל לא יודע אם היא תוכל לעצור את מהומס ושות'. סתם אנקדוטה – שני משחקים זכורים היו בין הקבוצות האלו בעשור הקודם. בראשון, ב-2004, התפתח שאט אאוט אימתני בארוהד בלי פאנט אחד שבסופו הקולטס של פייטון יצאו כשידם על העליונה, רק כדי להפסיד בפוקסבורו. שנתיים אחר כך, לפייטון היה משחק גרוע מאוד מול הצ'יפס, טיי לואו חטף אותו איזה פעמיים (כותב מהזכרון פה) אבל הקולטס ניצחו והמשיכו הלאה לנצח את הפטס אצלם בבית בדרך לאליפות הראשונה של פייטון. נראה איזה תסריט יתממש בסופש הבא.

דאלאס – סיאטל 22-24

בניגוד למשחק הראשון, המשחק הזה היה הרבה פחות חד צדדי וקשה להגיד שהיתה בו קבוצה דומיננטית. למעשה, זה הרגיש כמו משחק ווילד קארד טיפוסי שבו שתי הקבוצות הן קצת רמה מתחת לקבוצות הטובות באמת. שתיהן התקשו לייצר דרייבים יעילים, הן בגלל ההגנות מהצד השני אבל בעיקר נראה שהקבוצות בלמו את עצמן.

אימון חשוב, אמרנו? אז תגידו שלום לבריאן שוטנהיימר. אני מתאר לעצמי את המגיב NO ONE חוגג עכשיו עם "אמרתי לכם" אחרי התצוגה ההתקפית של סיאטל מול דאלאס בין שבת לראשון. בדיוק אותם חוליים שראינו אצל שוטונהיימר כשהוא אימן אצל הג'טס חזרו עכשיו ועלו לסיאטל במשחק. שמרנות נוראית והתעקשות על משחק הריצה שוב ושוב גם כשברור שהוא לא עובד ודווקא במשחק המסירה סיאטל מצליחה הרבה יותר. השיא היה כנראה מצב על ה-40 של דאלאס שסיאטל רצו שלוש פעמים ברצף ובסוף נאלצו להגיע למצב של דאון רביעי. נכון, קארסון ומשחק הריצה בכלל עבדו מצוין לסיאטל במשך כל השנה. אבל החוכמה של מאמן טוב היא להתאים את עצמו למה שיש לצד השני וסיאטל לא עשו את זה כמעט בכלל. בכל פעם שהם נתנו את הכדור בידיים של ווילסון דברים טובים קרו, אבל משום מה הם המשיכו להתעקש עד שהיה מאוחר מדי.

באופן כללי, זה היה משחק של הבדלים קטנים. שתי הקבוצות לא הצליחו לפתח את ההתקפות שלהן יותר מדי ובסוף הדברים הקטנים הכריעו. איזה דברים קטנים? נניח, ממש לפני המחצית דאלאס עושים דרייב שבו אליוט רץ ל-44 יארד בדאון שלישי קצר ובסופו דאלאס לוקחים את היתרון. ולא סתם לוקחים את היתרון אלא במסירת ט"ד שהיתה חיקוי מושלם של אותו מהלך קודם. מהצד השני, עם סיום המחצית ג'אנקובסקי מחמיץ פילד גול ארוך, ולא סתם – אלא מותח את ההמסטרינג שגומר לו את המשחק ומאלץ את סיאטל ללכת על המרה בהמשך המשחק ובעיקר – על בעיטות דרופ-קיק במקום קיק אוף, מה שהוביל לבעיטת האונסייד קיק הכי מגוחכת בהיסטוריה.

אם תרצו, יש פה קארמה מסוימת. לפני שני מחזורים, אותו ג'אניקובסקי זז הצידה כששחקן של הניינרס החזיר בעיטת פתיחה לט"ד ואחרי המשחק אמר ש"התפקיד שלי זה לבעוט ולא לתקל" או משהו בסגנון. ועכשיו, גם את התפקיד שלו, שזה לבעוט, הוא לא הצליח לבצע כי הוא בכושר אפסי. בסופו של דבר, שחקן פוטבול, אפילו הוא קיקר, צריך להחזיק במיומנויות בסיסיות של פוטבול ואם אין לו אותן, זה יתנקם בו בסוף.

אחרונים חביבים, דאלאס. בניגוד להרבה אנשים, אני לא חשבתי שהם עשו טעות כשהשאירו את כל הפותחים שלהם לשחק נגד הג'איינטס במחזור האחרון וממש התאמצו לנצח את המשחק – מה שלמעשה עזר ליריבים שלהם לבית לשפר עמדות לדראפט הקרוב. לא שאני רוצה להגיד שאני מאמין בקארמה באמת (למרות הפיסקה הקודמת) או בקונספט של "מומנטום" – תמיד זוכרים את המקרים שבהם זה עובד (נניח, הג'איינטס של 2007 שהתאמצו מול הפטס במשחק האחרון של העונה ואז גם לקחו הכל) ואף פעם לא את אלו שזה לא עובד.

אבל מה שאני כן מאמין בו זה היכולת של מאמן להרגיש את הקבוצה שלו. ואם מאמן מרגיש שעדיף לקבוצה שלו להישאר במסגרת מסודרת של פוטבול ולשחק עד הסוף ולנצח, אז כנראה שצריך לזרום עם זה. אני תמיד חוזר לקולטס של מאנינג שבאחת העונות המאמן החליט לוותר על עונה מושלמת לטובת מנוחה של הפותחים, למרות שהם בבירור רצו ללכת על זה. אני לא אומר שזאת היתה הסיבה של הקולטס להפסד אז וגם לא הסיבה לניצחון של דאלאס אתמול, אבל – אני חושב שזה שמר על מתח משחק מסוים שבסופו של דבר עבד לטובת דאלאס. ובאופן כללי, אחרי שירדנו על ג'ייסון גארט לא מעט (כולל כותב שורות אלו שכבר שלח אותו הביתה בתחילת העונה) צריך להגיד שדאלאס באה מוכנה היטב, עצרה את משחק הריצה של סיאטל ובעצמה הריצה את הכדור מצוין. בשלב הבא, הם יצטרכו הרבה יותר מזה, להרגשתי – מול ההתקפה של שון מקווי הם יצטרכו אימון באמת טוב. לא יודע אם גארת מסוגל לזה.

בולטימור – לוס אנג'לס צ'ארג'רס 23-17

מסוג המשחקים שמאוד היה יכול להיות לי כיף להגיד "אמרתי לכם" אם לא הייתי, ובכן, מהמר על בולטימור ללכת עד הסופרבול. וכן, היה פה ניסיון רציני לנאחס כי בולטימור היתה הקבוצה האחרונה שרציתי לפגוש (מטעמי מפגשי עבר יותר מהכל) אבל גם כי חשבתי שהטריק הזה עם לאמר ג'קסון יוכל לבלף עוד קצת זמן, עד שבשנה הבאה הקבוצות יפתרו אותו. בדיעבד, כנראה ששמונה משחקי עונה סדירה פלוס שבוע שלם של הכנה מלאה מספיקים כדי להבין את הדרך שבה בולטימור משחקים ולנטרל את האיום שלהם לגמרי.

כבר כתבתי במהלך השנה – לאמר ג'קסון כרגע הוא לא ק"ב. מדי פעם הוא ימסור כדור אבל יש לו אפס יכולת לקרוא את המגרש והדיוק שלו נמוך מאוד (דרך אגב, לא רוצה לטפוח לעצמי יותר מדי על השכם אבל כבר כשהוא לקח את ההייזמן במכללות ואנשים עפו עליו טענתי שהוא לא יוכל לתרגם את זה למקצוענים). בסוף, זה משאיר אותך עם התקפת ריצה כפולה, שזה קשה לעצור אם אתה לא מוכן אליה אבל אם אתה כן – ובכן, ראינו מה הצ'ארג'רס עשו.

חייבים גם לומר שזאת היתה אחת מתצוגות האימון ההזויות שראיתי מהצד של הארבו, שבדרך כלל אני מאוד מחזיק ממנו. נתחיל מזה שהוא המשיך עם לאמר בחצי השני, אפילו בפיגור 20-3. אם היתה נקודה שבה אתה חייב להחליף את הק"ב, אני מניח שזה כשהוא מצליח להשיג מינוס יארדים במסירה במשך מחצית שלמה. שמעתי אנשים אומרים שכשהוא מסתכל על העתיד, לאמר הוא הק"ב שלו והוא לא יכול לשרוף אותו על ידי הכנסה של פלאקו. אני מצטער, אבל זה טיעון מטומטם. קודם כל – אתה צריך לנצח משחק עכשיו. אף אחד לא יודע מתי ואיך תחזור לנקודה הזאת. אתה לא חושב על העתיד במקרים האלו. חוץ מזה, אם לאמר מספיק טוב כדי לשחק בליגה, לא ספסול בתור רוקי במשחק הפלייאוף הראשון שלו הוא זה שיהרוג אותו. ועוד יותר חשוב מזה – ראינו את לאמר משחק – מישהו מוכן לשים כסף שבאמת מדובר בק"ב העתיד של הרייבנס? מישהו באמת מאמין בו עכשיו?

ב-2012, אם אני זוכר נכון, טים טיבו נכנס בדנבר כמחליף ו"קרע" את הליגה. כלומר, ההגנה שלו היתה מצוינת, הוא לא עשה יותר מדי טעויות ודנבר ניצחו איזה שבעה משחקים רצוף. אחר כך בפלייאוף הוא גם ניצח משחק אחד עם מסירה אדירה בהארכה (על פיטסבורג, כמדומני) לפני שהפסיד בניו אינגלנד. כל הפרשנים דיברו על איך הוא "רק מנצח משחקים", למרות שכל מי שהסתכל על המספרים המעשיים שלו ראה שחקן עם אפס יכולת להיות ק"ב. למזלם של דנבר, גם ה-GM שלהם היה ק"ב וידע מה צריך כדי להיות אחד כזה, ולמרות הרבה מאוד תלונות, שלח את טיבו לגלות והחתים את פייטון מאנינג (בערך היחיד שהיה זמין שהפרשנים לא יכלו להתווכח שטיבו עדיף עליו). בולטימור, אני מעריך, לא תעשה מעשה אלווי. היא כרגע מושקעת כולה בלאמר. זה גם בחירת סיבוב ראשון שלהם וגם מה שראינו ביום ראשון, שהם לא סיפסלו אותו, לא משנה מה. לא יודע כמה זה טוב להם.

לגבי המנצחים במשחק הזה – יש פה כל כך הרבה מצד אחד ומצד שני שאני לא יודע איפה להתחיל. מצד אחד, ההגנה שלהם פירקה לגזרים את ההתקפה של בולטימור. מצד שני – ההתקפה שלהם היתה אימפוטנטית לגמרי כשנכנסה לרד זון, בועטת פילד גול אחרי פילד גול. מצד שלישי – קיקר של הצ'ארג'רס שמכניס פילד גולס במשחק חשוב? מצד אחד, הם ממש לא מתרגשים לבוא לשחק במשחק המוקדם בחוף המזרחי (שזה 10 בבוקר שעון חוף מערבי, מאיפה שהם באים) ובאופן כללי ניצחו השנה את כמעט כל משחקי החוץ שלהם, כולל באיצטדיונים קשים מאוד. מצד שני – הם הובילו 20-3 ואז צצו להם הצ'ארג'רס הישנים עם פלייקולינג שמרני ונוראי שהחזיר לרייבנס את הכדור ואשכרה נתן להם הזדמנות לנצח את המשחק הזה. אז איזה צ'ארג'רס אנחנו הולכים לקבל בהמשך? אלו הבטוחים בעצמם עם המוג'ו או אלו שהדבר הכי קטן יגרום להתפרקות שלהם?

לפיליפ ריברס הפתרונים.

שיקגו – פילי 16-15

ואם היו לנו ספקות לגבי היכולת של קבוצות שמסתמכות על הגנה ללכת עד הסוף, אז בא המשחק הזה והשאיר את הקבוצה השלישית שבאמת מסתמכת על הגנה (אחרי יוסטון ובולטימור) בבית. מה שמעניין זה שבשלושת המקרים ההגנה פחות או יותר עשתה את שלה. אם הקבוצה מהצד השני עושה 21 נקודות ומטה הרי שזה בדיוק מה שאתה מקווה לקבל. לאף אחד היום אין את ההגנה של הברס 85 ואף אחד כמעט לא מסוגל להשאיר בעידן ההתקפי הזה התקפות יריבות על פחות מעשר נקודות. אבל, מסתבר שהגנות זה לא מספיק היום. אפילו ההגנה המצוינת של שיקגו בסוף נשברה ונתנה דרייב מנצח לניק פולס שעד אותו רגע היה בינוני ולא יותר. כנראה שבסוף, יש גבול למה שאפשר להשיג.

צריך לומר – הסקת מסקנות על סמך משחק אחד או אפילו שלושה היא בעייתית. יותר מזה, בסוף משחקים מוכרעים על אינצ'ים. מה אינצ'ים – מילימטרים. בתור אוהד ליברפול, הרי המשחק שלנו מול הסיטי ביום חמישי הוכרע (אולי) בסוף על סנטימטר בודד. גם המשחק הזה של שיקגו הוכרע בסופו של דבר על מילימטרים בודדים. האצבע של הסטר מפילי ששפשפה את הכדור ושינתה את התנועה שלו מספיק ככה שהוא יפגע בקורה השמאלית ואז יפול על המשקוף התחתון ומשם יפול דווקא לכיוון המגרש ולא פנימה. זה באמת מילימטרים בודדים. מילימטר שמאלה ושיקגו יוצאת כשידה על העליונה וכולם מדברים על כמה ההגנה שלה טובה והגנות טובות מנצחות משחקים.

אבל, זה לא אומר שאפשר להתעלם ממה שהוביל לאותה נקודה. תוכנית משחק התקפית לא יעילה של שיקגו שנתנה את הכדור לכהן מעט מדי (נשיאה אחת בלבד) ובאופן כללי הסתמכה הרבה יותר מדי על המסירה (43 ניסיונות מסירה לעומת רק 18 ריצה – מתוכן 3 של טרוביסקי). וגם, ניהול שעון מבית אנדי ריד (לא לקחו טיים אאוט בהתקפה של פילי והשאירו מעט מדי זמן על השעון לדרייב האחרון). זאת בסך הכל העונה הראשונה של נאגי בתור מאמן ראשי והוא ילמד, אני מאמין, את הלקח שלו. לשיקגו יש הרבה על מה לבנות לשנים הבאות ואם טרוביסקי יצליח לעשות עוד קפיצת מדרגה קטנה אז הם גם לא יצטרכו להיות בנויים בעיקר על הגנה.

מהצד של פילי, מדובר בחלום. הם משחקים, כמו שאמריקאים אוהבים להגיד, בכסף של הבית. הם כבר זכו באליפות שנה שעברה, הם משחקים עם הק"ב המחליף שלהם ובאים כאנדרדוג כך שאין להם מה להפסיד בכלל. זאת עמדה שכיף להיות בה. כאמור, פולס היה רחוק מלהיות מרשים וההתקפה של האיגלס היתה מאוד מאוד בינונית, בשום שלב לא מצליחה להריץ את הכדור בצורה יעילה. מסוג המשחקים שאתה לא כל כך מבין איך הם ניצחו כשהם מאבדים את הכדור פעמיים יותר ומשיגים בקושי 43 יארד על הקרקע. זה סימן לקבוצה עם הרבה קשיחות, שהניסיון שלה בשנה שעברה מאוד בא לעזרתה. פלוס, מאמן מצוין. כל אלו לא יספיקו מול הסיינטס שבוע הבא.

שאלות פתוחות:

  • האם מישהו יודע באמת להגדיר מהי תפיסה היום?
  • האם יש ליגת סטנגה איפשהו בעולם, כי הבועט של שיקגו בהחלט יכול לעשות שם כסף לא רע.
  • כמה שירדנו על לאמר ג'קסון, ובצדק, למה אף אחד לא מדבר על האופנסיב ליין שלו שעשה עבודה מחרידה? זה כמעט הרגיש כמו המשחק הזה ב"any given sunday" אחרי שהק"ב מלכלך על הליין שלו והם נותנים לו לחטוף ולחטוף.
  • אז איזה טרייד היה מוצלח יותר, טייט לפילי או אמרי קופר לדאלאס? קופר נתן יותר מ-100 יארד בעוד טייט תפס את הט"ד המכריע. טריידים באמצע העונה כן משפיעים, מסתבר
  • האם מדובר בקריאת הספורט הטובה בהיסטוריה של הפוטבול? שימו סאונד ותהנו (אלא אם אתם אוהדי ברס)

https://twitter.com/barstooltweetss/status/1082119637221994499

 

שלוש עשרה שנים
סולשיאר ופוצ'טינו, לקראת קרב ראש בראש

95 Comments

אבי 8 בינואר 2019

אחלה פוסט גרייזס, רק שכחת להזכיר שפילי לא מריצים כדור כמו שצריך כי אג'אי בחוץ, והגנת הריצה של הברס היא באמת חבל על הזמן. יש מצב שנראה דברים אחרים מול הסיינטס..

תומרג 8 בינואר 2019

הייתה כבר עונה שקבוצות ווילד קארד לא עלו לגמרים?

המשחק של הסיינטס נראה די חתום בפלומבה, העדיפות של הראמס ושל הציפס נראית גם כן די משמעותי ולהמר נגד הפאטס בפלייאוף משול לעימות עם סיציליאני כשמוות הוא אפשרות.

7even 9 בינואר 2019

אין חתום פלומבה בפוטבול.
גם לא כשהשעון מראה 00:00

יובל 8 בינואר 2019

אם אתה מדבר על הקולטס שהתחילו את העונה ב-14:0 ואז נתנו למחליפים לעלות והפסידו לג'טס ולבילס בשני המשחקים האחרונים, הם הגיעו לסופרבול באותה שנה והפסידו לקבוצה טובה יותר (ולהאנק באסקט ימ"ש). המנוחה בטח לא פגעה בהם ולא היתה הסיבה להפסד. כפי שאמרת, יש דוגמאות לכאן ולכאן, אני זוכר את ווס וולקר שלכם נפצע בשבוע האחרון של העונה לפני עשור ופוגע לכם בסיכויים בפלייאוף כך שהגיע הזמן להוציא את השטויות האלה של "מנוחה פוגעת בשחקנים" מהלקסיקון.

לגבי המשחקים שלפנינו – הראש אומר שגמר ה-AFC צריך להיות בין הצ'יפס לנ"א, אבל איכשהו מתגנבת לי ללב התחושה שגמר AFC בין נ"א לקולטס זה פשוט משהו שנכתב בכוכבים, מהרגע שמק-וויזל הבריז לנו וכריס בלארד ירד מהפודיום ואמר ש"THE RIVALRY IS BACK ON". עד כדי כך שאם נצליח איכשהו להפתיע את הצ'יפס, חלק בי אשכרה יתאכזב אם הצ'ארג'ס ינצחו
(ואגב אני מאמין שהצ'ארג'רס קבוצה יותר טובה מנ"א אבל יתרון הבייתיות של נ"א משמעותי מאוד וזה הולך להיות משחק מאוד צמוד ).

ב-NFC אני מאמין שהמאצ'אפים הרבה יותר ברורים. יפתיע אותי מאוד אם דאלאס ו/או פילדלפיה תמשכנה הלאה (כנראה שהדיוויזן שלהם לא היה כ"כ חלש אחרי הכל ). מצד שני הימרתי שטרוביסקי יילך עד הסופרבול…. נקווה למשחקים מעניינים.

אלון3131 8 בינואר 2019

אני חושב שהדוגמא הכי מובהקת של הקולטס היא ב2005, למעשה הקבוצת קולטס הטובה ביותר בעידן פייטון מאנינג לדעתי, אם התקפה מתקתקת ולשם שינוי הגנה לא רעה בכלל. הקולטס הבטיחו מקום ראשון ויתרון ביתיות ונתנו למחליפים לשחק גם בשבוע 16 וגם בשבוע 17, בשילוב עם ביי הפותחים למעשו לא שיחקו שלושה שבועות ומה שקיבלנו זה 2 וחצי רבעים של חלודה נוראית נגד פיטסבורג לפי ניסיון הקאמבק שנגמר בהחטאה המפורסמת של השמוק הקנדי.

יובל 8 בינואר 2019

והדוגמא הכי מובהקת שכנגד זה הקולטס של 2009, ששיחקו בסופרבול נגד ניו אורלינס, שגם היא נתנה למחליפים לשחק ב-3 המשחקים האחרונים של העונה הסדירה והפסידה את כולם, או נ"א, שמעולם לא הצליחה "לזכות" באליפות מבלי שקיבלה ביי. כפי שאמרתי, לכל דוגמא יש דוגמא שכנגד.

מוטי 9 בינואר 2019

הסיפור של הקולטס בעונת ה 14:0 זה לא שהם נתנו לשחקנים לנוח, אלא שהם זרקו לפח במודע, אפשרות לעונה מושלמת.

פולקע 8 בינואר 2019

no senor

גם מול הברס כולם חשבו שהאיגלס לא ינצחו, והאיגלס שיחקו טוב בהגנה וניצלו את ההתקפה הממוצעת של הברס. אם הסיינטס ישחקו התקפה כמו ששיחקו באמצע העונה, האיגלס הולכים לחטוף. אבל גם כאן, יכול להיות שזה יילך לשוטאאוטס, אם ההתקפה של האיגלס תיכנס לזון.

בתור אוהד איגלס, אני מרגיש אופטימי. שנה שעברה לכל משחק הגעתי בתחושה שהפעם בטוח נפסיד, והופתעתי.

מעיין אוהד מכבי 9 בינואר 2019

בתור אוהד איגלס, אני ממשיך להיות פסימי כפי שהייתי בכל אחד מימי ראשון בחודש האחרון. תמשיך להגיע בתחושה שהפעם בטוח נפסיד, ככה או שתופתע לחיוב או שהיתרון הברור של הסיינטס (לטעמי הקבוצה הטובה בליגה העונה) יבוא לידי ביטוי.

אח שלו 8 בינואר 2019

הפאטס קיבלו את האופציה הכי גרועה שאפשר. איזה כיף היה לקבל שוב את הטקסאנס. או אפילו את הרייבנס עם הגימיק של למאר כשאפשר להתכונן אליו שבועיים. במקום זה קיבלו את הקבוצה הכי שלמה בחטיבה. ועדיין: אם היו מכריחים אותי לשים כסף, לא הייתי מהמר על הצ'ארג'רס במשחק הזה. למאלדיני והבוחטות שלו – הליין על פאטס + 4.5. קח אותו.
מה שלא יהיה, הדרך לזכות במשהו בשביל הקבוצה המאוד-פגומה הזו של הפאטס הפכה להיות משהו מהאגדות: לעבור את פיליפ ריברס, ואז או מהומס או לאק, ואז את בריז בסופרבול. לא סביר בעליל. אבל אם איכשהו הם מוציאים מהתחת זכייה, אז באמת יהיה לקראפט תירוץ למלמל על הפודיום את השטיק של this is unequivocally the sweetest שלו.

Maldini 8 בינואר 2019

לא תודה, מאלדיני והבוחטות שלו כבר עשו את הטעות בית כלא גואנטנמו שלהם העונה ולקחו את הפאטס בהימור FUTURE דקה אחרי הסופרבול הקודם בלי שהודיעו להם לפני שגרונק ימות קלינית משום מקום תוך חצי שנה אחרי תצוגה של 400 יארד ו-5 טאצ'דאונס בסופרבול או שבריידי ואדלמן יפסיקו עם הגלידות גויאבה או שבליצ'ק פתאום כבר לא יעשה טריידים על אקים היקסים ואקיב טאליבים בדדליין אלא יסתפק בנרקומנים לא אמינים ויבחר ראנינג בק'ס בסיבוב ראשון בדראפט.

למזלנו אבל היו לנו במהלך העונה ובפלייאוף את הקבוצות של מאטי PPPPPPPP (מה קורה עם בראיין פלורס למה מיאמי עדיין לא החתימו אותו ל-7 שנים מה נסגר סטיבן רוס מה עניינים ג'ימי האסלם להתעורר) ובילי OOOOOOOOOOOOOO (מאמן סביר וטוב שנמצא בחלק העליון של הליגה ולא מתבזה אף פעם בכל משחק גדול ו/או מול יריבה נורמלית חלילה) כדי לצמצם נזקים אבל בגדול – לא עונה לספר עליה הביתה ו/או ששווה דוקו "DO YOUR JOB 3". במקום ליישם את העצה של מורי ורבי ולהיות עליכם out שנה מוקדם מאשר מאוחר התנהגתי כמו רוברט קורליאונה ג'וניור, נתתי לרגשות להשתלט עליי ולמכור את העתיד בשביל הווה מפוקפק ולא ברור.

איך בריידי אומר? "Once you know you cant unknow"

הברזיליאני 8 בינואר 2019

אריאל, דיברת הרבה בעונה על כמה שראנינג בק טוב זה אובררייטד (או לא שווה השקעה). הרגיש לי שבערך לכל הקבוצות בווילד היה חסר איזה ר"ת שיכול להרוויח את האקסטרא יארד, או אפילו לגלות פרצות ולהביא נקודות.
מה דעתך?

אלון3131 8 בינואר 2019

התשובה לשאלה הזאת לדעתי היא שקו התקפה טוב גורם גם למארלון מאק להראות כמו אליוט.

גרייזס 8 בינואר 2019

לא אומר שראנינג בק טוב הוא אוברייטד, אמרתי לא פעם שלהשקיע בחירת דראפט גבוהה או הרבה כסף בראנינג בק זאת השקעה לא חכמה לדעתי. לא הייתי עושה יותר מדי מארבעה משחקים. סיאטל עבדו כל השני עם קארסון שנבחר סיבוב שביעי או משהו כזה. לקולטס יש את מאק שהביא 140 יארד ומי הכיר אותו בכלל. אני לא חושב שזה נתן לנו הוכחה אמיתית שעדיף אליוט או גרלי בסיבוב ראשון על להשקיע את זה בשחקני קו התקפה, למשל, כמו שאינדי עשו.

שימי 8 בינואר 2019

הראמס החזירו את אנדרסון מבית האבות לרצים מזדקנים כדי להחליף את גרלי בשבועיים האחרונים וקיבלו ממנו שני משחקים של למעלה ממאה חמישים יארד למשחק בממוצע.
רק אומר…

7even 8 בינואר 2019

מאלדיני
אז…מה שאמרת על ביל O….
אז שומע…? צדקת!!

איזו אימפוטנטיות…אמאל'ה !

Maldini 8 בינואר 2019

אימפוטנטיות? תגיד לי אתה לא מתבייש? בפעם אחרונה שהוא אירח משחק פלייאוף ביתי מול מאמן מחמולת אנדירידביתספרלאימוןפוטבולבע"מ זה נגמר ב-0 נקודות עגולות (אמנם מול הדיקן בכבודו ובעצמו אבל עדיין אימבציל על שלא יודע לנהל שעון בניגוד לשאר 31 המאמנים בליגה). עכשיו אפילו 7 נקודות שהן טאצ'דאון שלם כבר לא מספיק טוב לך? מה השלב הבא? לטעון שהוא פחות ממאמן סביר וטוב אלא אחד המאמנים הגרועים ביותר בליגה שחי נטו על מזל ופוקסים של עונות 9-7 כשכל ה-QB's הפותחים בדיוויז'ן פצועים או כשקונור קוק פותח מולו משחק פלייאוף? שהוא אחד המאמנים שמוציא הכי מעט מיותר אבל בגלל שזה לא מתבטא במאזן W-L מזוייף כמו עונה אלא רק ביכולת לא משכנעת על המגרש שלא עוברת את מבחן העין קשה לנו לדבר על זה?

מתי איבדנו את הבושה לא הבנתי? מה הייתה נקודת הזמן המדוייקת?

7even 9 בינואר 2019

ב 8 נצחונות ברצף האמנתי שיש לו תקווה.
8, בכל זאת…
יו ג'קסון לא הגיע לרבע מזה שנתיים וחצי מלאות, ברצף.

ויסלח לי ביל או על ההשוואה.

Maldini 9 בינואר 2019

איך אומרים הצוענים – Not all wins created equal. אני יודע שקשה לאנשים לקבל את זה אבל זו עובדה והסיבה שבעיצומו של רצף הניצחונות הזה פירטתי לך בעצמי למה הם היו אוברייטד ומזוייפים כשרובם המוחלט הושגו במשחקים
מול 1) יריבות בינוניות ומטה, אבל יותר חשוב 2) במשחקים שהם היו הקבוצה הפחות טובה על המגרש ולא עברו את מבחן העין. זה היה המצב מול בפאלו, דנבר, אינדיאנפוליס, דאלאס ו-וושינגטון.

הימים שביל פארסלס ניסה לטמטם אותנו עם משפטים כמו "You are what your record says you are" נגמרו. יש לנו היום גיים פאס, ALL 22, רדזון, סטטיסטיקות מתקדמות, יותר קילומטראז' צפייה והבנה במי ומה אנחנו צופים. יוסטון העונה הייתה קבוצת 7-9 שהשתחלה איכשהו לפלייאוף עם 11-5 ועוד שנייה גם הייתה משיגה ביי וויק. (חור) תחת חסר תקדים בכל קנה מידה.

7even 9 בינואר 2019

אויש, ביל פארסלס….אל תזכיר לי אותו, זה עושה לי בחילה.
מעדיף כבר את רקס ראיין, שאחרי שניצח משחק אחד עם בפאלו לפחות הודה שהוא מקדיש את הניצחון ל GM היו לו מספיק ביצים לתת לו את המשרה. עגל…
וואיי…לבלות את כל הקריירה בג'טס או בבילס. דיכאון.

בג'טס אתה לפחות נגיעה ממנהטן, מה לעזאזל עושים בבפאלו ?

יובל 9 בינואר 2019

לא שאני רוצה להיות קטנוני, אבל גם ה-7 נקודות שיוסטון שמו על הלוח היו בגלל שופטי WWF שכנראה לא הרגישו נעים להרוג את יוסטון לגמריי אל מול הקהל הבייתי שלהם. זה היה בבירור פאמבל שיצא החוצה מהאנדזון והיה צריך להפוך לטאצ'בק.

Maldini 9 בינואר 2019

האמת ששכחתי מזה לגמרי כי איפשהו באמצע הרבע השלישי התחלתי לחלום שהנה זה קורה והנה זה מגיע וברגע שזה ירד מהשולחן הדחקתי את כל מה שקרה עד סוף המשחק אבל אם 7 נקודות זה המעט שהיה צריך להקריב כדי לגרום לתוצאה להיראות סוג של מכובדת איכשהו ולהרוויח לצמד הסטוג'ס בילי OOOO ורומיאו CCCCC לפחות עוד שנה לעשות כלום בזמן שבלארד ורייך השלישי בונים אימפריה שתשלוט ב-AFC יחד עם קנזס בעשור הקרוב – ניקח את זה בשתי ידיים ולא נתקטנן.

אם כי אין ספק ששאטאאוט ביתי שני בפלייאוף תוך שלוש שנים יכל לבוא מאוד טוב. מאוד מאוד מאוד טוב. מושלם אפילו. קתרזיס שמי יודע מתי היה חוזר אי פעם יש היאמרו.

אבל ניקח את זה. נסתפק ב"דה פאקטו שאטאאוט".

יוני 8 בינואר 2019

לגבי הקיקר אני חושב שאתה טועה והדוגמא שנתת מוכיחה את זה. אם ג'אניקובסקי היה מתקל את השחקן לפני שבועיים ונפצע אז הם היו במצב כמו נגד דאלאס. לא סתם אומרים לק"ב והקיקרים לא לתקל כי הם שחקנים קריטים שאין להם תחליף. בכלל, לא מדברים בכלל על זה שבלי הקיקר הם היו במצב גרוע מאוד אם לא שמים את ה2 נקודות אחרי הט"ד. במצב כזה הם היו חייבים ט"ד ולא רק פילד גול, הבדל עצום.

אריאל גרייזס 8 בינואר 2019

אם הוא היה נפצע אולי היו מחתימים קיקר עם כושר גופני נורמלי שלא נפצע מסתם בעיטה באמצע משחק :-\

7even 9 בינואר 2019

אם אתה לוקח את ג'אניקובסקי ולא דואג לו למחליף מבעוד מועד אז אתה מתנהל בצורה כושלת.

jhkj 12 בינואר 2019

מצחיק כי בארט מהאר הקיקר של דאלאס מנע טאצ'דאון בתיקול במשחק הזה

הברזיליאני 8 בינואר 2019

הרגיש לי (בעיקר מהתקצירים, מודה) שיותר מידי דאונס ריצה לא הביאו לכלום. בטוח שקו התקפה הוא חשוב מאוד, אבל מרגיש לי שבארקלי או קאמארה היו מצליחים יותר. בהרבה מהמשחקים הסופש זה היה יכול להיות גיים צ'יינג'ר. רץ טוב זו גם דרך להרוויח שנייה-שתיים לק"ב

7even 9 בינואר 2019

רץ טוב זה חשוב, אבל אנחנו רואים טוב מאד, שכל קבוצה שצריכה רץ טוב פה ושם, קופצת רגע לעולם הווייברים ושולפת אחד שנותן משחק-שניים טובים.
ושלא תחשוב שאני כזה רחוק מהדעה שלך לגבי ה-להרוויח שנה או שתיים לק"ב. זה אחלה של של טיעון.
אולי בארקלי יהיה תותח אמיתי ואולי לא. לשפוט לפי עונת רוקי זו טעות רצינית, יש טריליון דוגמאות. עוד ילמדו אותו היטב, באחריות
לבזבז עליו בחירה כה גבוהה? לוידע
לבזבז עליו בחירה כה גבוהה שיש שני ק"ב כ"כ מבטיחים? יכולה להיות טעות רצינית.

הנה ליבאון בל יקיר המדור – חשב שאי אפשר בלעדיו, ומסתבר שאפשר.
אם ג'יימס קונור לא נפצע, יש מצב שהיינו מדברים עכשיו על מאצ'אם של הסטילרס מול הצ'יפס או הפטס.
אז למה לבזבז 20 מיליון דולר בשנה כשאפשר בהרבה פחות, ועוד פחות או יותר את אותה תפוקה ?

AdamB 8 בינואר 2019

פתאום צרגרס בסופר בול לא נראה כל כך מופרך.

7even 9 בינואר 2019

מופרך. זה ייגמר בפוקסבורו. צפוי מדי נו…

אורן השני 8 בינואר 2019

אני מסכים לגבי פלאקו, אף טיעון בעד השארת ג'קסון במגרש לא שיכנע אותי. לא קראתי על זה מעבר אבל די ברור לי שיש שם סכסוך עם פלאקו מאחורי הקלעים ולא סתם נדבקו לג'קסון בכל מחיר.

קורדל סטיוארט 10 בינואר 2019

לאמר באמת נראה כרגע חדגוני ולא רואה איך הוא מתפתח למוסר גדול.אפילו לרמה של פלאקו כמוסר לא יגיע.
מבחינתי זה מצויין שהרייבנס ידשדשו אבל באמת תמוה מצד הארבו ועוד מדברים על הארכת חוזה שלו.משהו מוזר שם

קואלה בר 8 בינואר 2019

שייקאגו היו צריכים להשאיר את כל הפותחים בשבוע 17 על הספסל, ולסדר לעצמם מפגש מול מינסוטה במקום פילי.
קארמה איז א ביטצ׳. גם שאתה מנסה לעשות את הדבר הספורטיבי, היא דופקת אותך.

NoOne 8 בינואר 2019

מלדיני , אתה תאהב לשמוע את זה , המאמן החדש של הג'טס יהיה מאט רול
כן , אתה יכול ללכת לויקיפידיה לבדוק מי זה

אורן השני 8 בינואר 2019

ומה דעתכם לגבי זה של הפאקרס?

NoOne 8 בינואר 2019

אתה מתכוון למאמן התורן שמביא לארון רוג'רס ארוחת בוקר במיטה?

אורן השני 8 בינואר 2019

שון מקוויי 2.0

מיקיג' 8 בינואר 2019

לא מאמין שהם יקחו אותו. זה לקחת היגיון, להסתכל טוב. ללמוד. ואז לעשות הפוך.

NoOne 8 בינואר 2019

מאה אחוז זאת הסיבה שהם יקחו אותו

אריאל גרייזס 8 בינואר 2019

נו, קלאסי ג'טס

Maldini 8 בינואר 2019

לא משנה מי זה יהיה; רול, קינגסברי, מונקן, ביאנימי, לאפלור, קיצ'נס – כל עוד זה לא מקארתי שב בשקט ולך לבית כנסת הקהילתי בטיחואנה לעשות הגומל.

בדיוק היום היה לי על הנושא הזה דיון במקום אחר וכתבתי ששורה תחתונה אם חושבים על זה – אי אפשר לדעת ולהעריך מינויים של מאמנים בלי רזומה של מינימום שנתיים כמתאמים/מאמנים ראשיים, רצוי לא עם כישרונות על היסטוריים ו/או בקבוצות עם מאמנים ראשיים תותחים. זה מה שהופך את רוב ה-Coaching cycles בליגה הזאת לקראשפוט מוחלט. והמלצה שאני זורק כל שנה כמו – "קבוצה X צריכה להתקשר לאנדי ריד ולשאול על מי הוא ממליץ" היא בעיניי די הודאה בזה. לא ידעתי בוודאות שנאגי הולך להיות שפיץ לפני שנה. אבל הערכתי שיש לו סיכוי לא רע להצליח אחרי מה שראיתי מפידרסון (והקטע לגבי פידרסון הוא שהוא היה טוב גם בעונה הראשונה שלו לפני הסופרבול והסיבה העיקרית להתפתחות המהירה של וונץ, לא שזה הזיז ללומבארדיז של העולם). ואני לא יודע שלאפלור/בינאמי יהיה שפיץ, אבל למרות רזומה לא בשמיים במקרה של הראשון או על גבול הלא קיים של השני עדיין לא ראיתי מספיק כדי לשים איקס ולדעת בוודאות שהוא לא יהיה. אותו דבר שאר האנשים שהג'טס ראיינו. אני זורם עם רובם בלי דעה חזקה לכאן או לשם.

מייק מקארתי/ג'וש מקדניאלס/צ'אק פגאנו/ג'ים קולדוול/מייק מונצ'אק? אני יודע בוודאות מה אני הולך לקבל – סרטן בלבלב עם גרורות לחלחולת.

NoOne 8 בינואר 2019

אהבתי שאחרי שגרין ביי ראיינו את מקניאלס והחליטו ללכת עם להפלור ואף קבוצה אחרת אפילו לא רוצה לראיין אותו הוא מוציא ידיעה שהוא החליט להישאר עם הפאטס LOL

Maldini 9 בינואר 2019

למה אף קבוצה, למה אתה משקר, סינסינטי ומייקי בראון רצו לאחד אותו עם אנדי דלטון אבל הוא סירב בנימוס לריאיון כי פחות מאארון רודג'רס/אנדרו לאק/טים טיבו/מאט קאסל והוא בכלל לא טורח לענות לטלפון

מה קורה עם וודי, מה נסגר עם כריסטופר, למה אני צריך עדיין להיות בפחדים שתביאו לסמי את מקארתי בזמן שבקליבלנד יושבים 3 אנשים שמכירים ועבדו איתו שנים בגרין ביי ולא מעוניינים לגעת אפילו במקל, מתי ראשפיט מצייץ שסוגרים דיל עם מונקן, מתי שולחים את המטוס הפרטי לקנזס לאסוף את ביאנימי, למה עדיין לא שלחו אף סטריפר לקינגסברי לשכנע אותו שסצנת הפיפ שואו בצ'יינה טאון יותר חזקה מכל הגרושות בסקוטסדייל

7even 9 בינואר 2019

מה עושה גרושה בסקוסטדייל?
יוצאת למדבר למצוא עצמה מחדש ?

NoOne 9 בינואר 2019

אתה לא יודע איזה אורגיות הולכות במדבר.

מלדיני כבר אמרתי לך שמאט רול יהיה המאמן

אח שלו 9 בינואר 2019

1. לא הייתי מזלזל בגרושות מסקוטסדייל

2. לא הייתי מזלזל בנערות קולג' מסקוטסדייל

Maldini 9 בינואר 2019

אני יודע שאמרת לי אבל אני לא סומך על BFF'S של טראמפ, הרוח איתם נושבת יותר מדי ימינה ושמאלה, מי יודע על איזה צד הם יתעוררו היום ועל איזה צד הם יתעוררו מחר, מי יודע באיזה יום אפשר לסחוט אותם על הקלטות חוטפים גולדן שאוורס מנערות ליווי אוזבקיות ובאיזה יום הם אנשי עסקים לגיטימים שיודעים מה הם עושים.

כל מה שקורה כרגע זה בלוני ניסוי שמאניש ההודי מפריח לאוויר בטוויטר כדי לבדוק את טמפ' החדר ואת מי האוהדים מוכנים להחליק בגרון ומהתגובות שאני רואה – רוב האוהדים האהבלים מתחננים למקארתי, וזה מדאיג אותי כשמדובר בבעלים חלשים שרק רוצים למצוא חן ושיירדו להם מהגב כי ככה בדיוק מסיימים עם 60M$ ל-5 שנים לפיל ג'קסון.

NoOne 9 בינואר 2019

מניש לא מבין מהחיים שלו
אני אומר לך שמאט רול מגיע היום לחתום על חוזה

NoOne 10 בינואר 2019

fuck me
הייתה רק בחירה אחרת גרועה מ-מאט רול והם הצליחו למצוא אותה

NoOne 10 בינואר 2019

ורק בשביל ההבנה מאט רול סירב להיות המאמן לאחר שהג'טס אמרו לו שהם יחליטו בשבילו מי יהיו המתאמים שלו ולא יתנו לו לבחור בעצמו.

fuck this team,
fuck this owner
fuck all of them

מיקיג' 10 בינואר 2019

מטומטמים הג'טס שבא לי למות.

Maldini 10 בינואר 2019

לכו לכו תעשו הגומל דבר ראשון על הבוקר ותנגבו את הדמעות יא צמד נאנסי'ס, היה יכול להיות הרבה הרבה יותר גרוע

וודי ג'ונסון החל מהיום כל החטאים שלך נמחלו, הגשמת לי חלום ילדות – מייק מקארתי כבר לא חלק מ-32 מאמני NFL לפחות לשנה הקרובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NoOne 10 בינואר 2019

אני לא מבין מה עשיתי שכל פעם הקבוצה שאני אוהד בוחרת את המאמנים הכי טיפשים,אידיוטים,מפגרים שיש.
נמאס לי כבר מכל הדאג קולינסי,ברט בראון,רקס ראיין,טוד בולס וכל החרא שהיה לפניהם ואחריהם.
ועכשיו הפיגור השכלי הזה.
ב 25 השנה האחרונות המאמן היחיד שאהבתי היה ביל פרסלס לפני שהפך סנילי

Maldini 10 בינואר 2019

מאיר תירגע, אני לא מבין מה הפאניקה הזאת והשנקל המיידי שלי הוא שזה לא מינוי כזה גרוע ולא מינוי כזה טוב.

אם הולכים לפי "מאזן W-L" (אני אישית לא) – בשלוש שנים האחרונות גייס היה אחד האובראצ'יברים הגדולים בליגה וניצח במיאמי עם טאנהילים/אוזוויילרים/מאט מורים אותה כמות משחקים שמייק מקארתי זוכה הסופרבול ניצח עם ה-GOAT.

מי שהולך לפי איכות השיטה והפילוסופיה ההתקפית – הוא מריץ התקפה מודרנית ו-ורסאטילית עם המון RPO's כמו שסמי אוהב ורגיל מהימים ב-USC, טונות תנועה לפני הסנאפ, יצירת מיס מאצ'ים של רצים וסלוט'ס ולדעתי הוא מעצב הסקרינ'ס אולי הכי טוב בליגה יחד עם אנדי בעלי. אין כמעט משחק של מיאמי/שיקאגו (לא מתייחס לתקופה בדנבר עם מאנינג ברצינות) שלא ראיתי אותו קורא סקרינס אדירים בטיימינג מושלם שמייצרים ביג פלייז.

מי שהולך לפי כריזמה ויחסי אנוש – הוא צנון מת שעושה טובה שעונה למישהו ומאחורי הקלעים נשמע שהוא דושבג ברמות מקדניאלסיות. זה מה שגמר אותו במיאמי ומה שיגמור אותו בג'טס בהנחה שהוא ימשיך להיות כזה.

שורה תחתונה – בוואקום לא הייתי נוגע בו כמו שאני לא מוכן לגעת במקדניאלס עד המוות אבל אם זה היה בינו לבין מקארתי (ונשמע שזה היה המצב אחרי שרול אמר שלא מתאים לו שיקבעו את העוזרים שלו) – עשיתם את הבחירה הפחות מחרידה והייתי שומר על אופטימיות זהירה.

NoOne 10 בינואר 2019

תעשה לי טובה, הגאון שלך גייס עם ההתקפה מספר 31 בליגה.
כל מקום שהוא היה בו הוא נכשל , חוץ מהתקופה שהוא הכין קפה לפייטון מאנינג כל יום
זה בדיוק כמו באפלו שלקחו את רקס או קליבלנד שלקחו את מנג'יני
בוא נביא מאמן שכל השחקנים שלו שונאים אותו ונהרוס את הכשרון הכי גדול שיש לנו ב 40 השנה האחרונות

אח שלו 10 בינואר 2019

נו וואן –
אתה צודק שהג'טס אפסים עם זה שהם הפילו את מאט רול על זה שהוא רצה להביא אנשים שלו. זה הגדרה של אפסים.

אבל אתה טועה, ומאלדיני צודק בהכול בנוגע לגייס. מיאמי של השנה היא קבוצה של 3-13. וגם בשנים עברו היא קבוצה של פחות ניצחונות ממה שהיא השיגה. גייס יעשה טוב לסמי חבר שלך. הבעיה של גייס הוא שכולם שונאים אותו. אכן, מקדניאלס בדנבר. אבל אם יהיו אנשים אחרים שיסדרו את חדר ההלבשה, וסמי יהיה בטוח מבסוט, אז זה עוד יכול לעבוד.

Maldini 10 בינואר 2019

הוא לא גאון אבל שאלתי מה האלטרנטיבות? ההאמפטי דאמפטי שביזבז את הקריירה של ה-QB הכי גדול בתולדות הענף והגיע למצב שהוא לא מצליח לנצח איתו 6 משחקים בעונה? מאמן קולג'ים שעד לפני שבוע אמא שלו לא זכרה איך קוראים לו?

איפה ועם מי רצית שהוא יצליח? מי הצליח במיאמי ב-20 שנה האחרונות? מי הוציא פוטבול יותר נורמלי מקאטלר בעונה שהוא עבד איתו בשיקאגו?

אני לא אומר שזה מינוי אדיר אבל זה גם לא מינוי מחריד, לא בליגה שעד לפני שנייה וחצי הסתובבו בה ג'ון פוקסים, רקס ראיינים, מייק מקארתים או כזאת שעדיין יש בה מייק טומלינים, ביל אובראיינים וג'ייסון גארטים. אם זה היה תלוי בי הייתי הולך על כיוון אחר אבל ברגע שמקאגנן וג'ונסון הגאונים צימצמו את השורטליסט למקארתי, רול וגייס – הייתה רק בחירה אחת שהיא לא מוות וודאי.

יובל 10 בינואר 2019

מאלדיני – מה דעתך על ויק פאנג'יו? ועוד קיבלתם יחד איתו בעסקת חבילה את קוביאק שחוזר….

יובל 9 בינואר 2019

תתנחם בזה שברוס אריאנס חוזר, זה כשלעצמו כבר יעלה את רמת המאמנים בליגה פלאים.

NoOne 9 בינואר 2019

ברוס ארינאס הוא מאמן שאין לו מושג , כל מאמן יכול לנצח 10 משחקים עם לאק,רותליסברגר וקרסון פאלמר
תן לארינאס משהו קצת פחות טוב והוא יתן לך עונות של 4-5 נצחונות בלי בעיה , בדיוק כמו החבר שלו טוד בולס
צמד-חמד דאמב אנד דאמבר

שי אורן 10 בינואר 2019

צ'אק פאגנו לא הצליח עם לאק, וכמה נכשלו עם פאלמר

אלון3131 10 בינואר 2019

לא שחלילה אני חושב שפאגנו מאמן נורמלי ולגיטימי בליגה הזאת. אבל בעונות שלאק היה בריא הוא השיג 3 פעמים 11 ניצחונות, זה שהGM המפגר גריגסון החליט שקו התקפה זה לא חשוב ועדיף לבחור רסיברים כושלים בסיבוב ראשון או לבזבז את הכסף שלך על שחקני עבר כמו האקים ניקס ואנדרה ג'ונסון זה פחות אשמת פאגנו.

רוני 11 בינואר 2019

אריאנס הוא דיי טוב, וכנראה גם הכי כיפי. הוא אומר מה שבא לו ולא דופק חשבון וכשההתקפה שלו עובדת היא ממש יפה. בעונה האחרונה באריזונה הוא ניצח שמונה משחקים עם בליין גאברט ודרו סטנטון ק״ב, וזה בלי דיוויד ג׳ונסון שהיה פצוע ועם קו התקפה מלא מחליפים של מחליפים. ולא כולם הצליחו עם פאלמר והוא הוציא ממנו עונת אמ וי פי. היה לו הרבה קסם באריזונה אבל אז הוא דעך. וינסטון הוא בדיוק הקורטרבק בשבילו ואם יהיה להם קו התקפה טוב הם ישתפרו.

ק. 9 בינואר 2019

אחלה וניתוחים.
היו משחקים מעניינים, המחצית הכי טובה הייתה של הקולטס, יוסטון הקבוצה היחידה שלא הופיעה למעמד (ובאמת בדרך כלל יש יותר). מעניין מתי ייפול להם האסימון (מלבד להיפטר מאובריאן) להשקיע בקו התקפה כדי לנצל את הכשרונות שיש שם לפחות בק"ב ובעמדת התופס. או כמו ששמעתי משהו אומר – עדיף תופסים בינוניים פנויים (לאק) מאשר תופסים טובים ללא separation וזמן לקב לשחרר את הכדור.
ווטסון, לעומת למאר ג'קסון, מנסה יחסית לעבר להרגיע עם הריצות המסוכנות (לפציעה), אבל פשוט הקו העלוב מאלץ אותו שוב ושוב להשתמש ברגליים
הנקודה על האימון זועקת – בסופו של דבר, מלבד מאט נאגי, שהפסיד במשחק שוויוני, כל המאמנים הטובים בליגה נמצאים ב8 האחרונות (לא כל ה8).
הכל פתוח (גם אם הסיינטס והראמס קצת יותר פייבוריטים)

ק. 9 בינואר 2019

צ"ל "אחלה סיכום וניתוחים…"

ק. 9 בינואר 2019

כתבת שמול הסיינטס היכולת הזאת של האיגלס לא תספיק, צריך לזכור שההגנה של הסיינטס אמנם השתפרה לאורך העונה אבל היא לא שיקאגו והסקונדרי שלה פגיע (מלבד לאטימור שהוא מעולה), ככה שזה יכול להתאזן, למרות הפער ההתקפי הברור בין הסיינטס לשיקאגו

אסף 9 בינואר 2019

שימשיכו לא לספור את האיגלס, זה מצויין לנו. משתיקים פיות בשקט בשקטשבוע אחרי שבוע

ק. 9 בינואר 2019

אני מאוד סופר אותם (אוהד את הסיינטס), זו לא אותה קבוצה שנשחטה בסופרדום באמצע העונה, מקצועית ומנטאלית,
וגם הסיינטס ירדו מהפיק ההתקפי של אותם מחזורים

דור 9 בינואר 2019

אריאל, זה לא "בריידי-לייק". זה אנליטיקס לייק.
הפטריוטס היו הראשונים לזהות שיש כמה דברים שאפשר לעשות בבחירת מהלכים (ובהתאם לכך, בבניית הקבוצה) שמעלים את סיכויי ההצלחה
הראשון הוא ההשפעה של מהלכים מוצלחים בדאונים מוקדמים (ראשון ושני) והשני הוא מה מעלה את הסיכוי למהלך מוצלח בדאונים האלה שזה מסירות לטייט אנדים ולרצים. הפטריוטס אח"כ שכללו את זה והוסיפו רסיברים שרצים ראוטים של טייט אנדים ורצים והרחיבו בכך את תפקיד הסלוט רסיבר אבל בסופו של דבר זה כזה חשוב מה בדיוק עושה הרסיבר אלא הגדלת סיכויי ההצלחה של מהלכים מוקדמים
זברה היא לבנה עם פסים שחורים או שחורה עם פסים לבנים?
במשך הרבה זמן לא ידענו (כשחקני פנטזי) אם בליצ'ק הולך להשתמש ברץ החזק או בזה שיודע לתפוס גם היום אנחנו לא יודעים אבל השאלה המעניינת היא מה הדיפולט, ז"א מבחינת באיזה רץ הוא יעדיף להשתמש. לדעתי הדיפולט, מרגע שהאנליטיקס זיהה שזה יותר יעיל, זה המסירות הקצרות (לווייט למשל) והוא משתמש בפאואר ראנינג כשהו מרגיש שהוא לא צריך. ז"א הוא יכול לשחק משחק פשוט של ריצות מהאמצע ולשמור את הכלי החזק שלו לאיפה שהוא באמת נחוץ.
היום יש כמה וכמה מאמנים שמכירים את זה (בריאן שוטנהיימר למשל ידוע בכך שהוא לא) ואחד מהם הוא פרנק רייך

חגי 10 בינואר 2019

אתם רציניים? אוהדי הפטריוטס באמת חושבים שהקבוצה שלהם המציאה את המסירה לראנינג באק בדאון ראשון או היו "הראשונים לזהות" משהו? הפאטס אפילו לא הראשונים ששכללו את השיטה הזאת של מסירות קצרות לכדי אמנות. לניינרס היו כבר בשנות ה80 קבוצות שהתופס המוביל היה ראנינג באק . לא ג'רי רייס אלא דווקא רו'גר קרייג.
מצחיק לחשוב שעם כל הבניית סגל מבוססת אנליטיקס וכו' הפאטס מגיעים לפלייאוף הזה כשהחיסרון הבולט ביותר שלהם הוא מחסור משווע ב outside threat וחוסר יכולת למתוח הגנות

אח שלו 10 בינואר 2019

אתה רציני? אתה באמת עכשיו ייחסת משהו שמישהו אחד אומר בטוקבק למה "אוהדי הפטריוטס חושבים"?
בקיצור – לא, הפאטס לא המציאו הרבה דברים. אבל יש הבדל עצום בין הווסט קוסט אופנס לבין ההתקפה של הפאטס. אם הפאטס "המציאו" משהו זה את ההתקפה מבוססת סלוט ב-2007.
ואגב, המשפט האחרון שלך קצת חושף חוסר הבנה באנליטיקס. אנליטיקס אומרים שווייד רסיבר שמשחק על הקווים זו עמדה מוערכת יתר על המידה. האם זה יכול מאוד לעזור שיש לך יכולת "למתוח הגנות"? חד משמעית. האם זה שווה את הכסף שאתה צריך לשלם לווייד רסיבר מס' 1, יחסית לעמדות אחרות? לא

חגי 10 בינואר 2019

1. מצטער, לא התכוונתי להעליב את כל אוהדי הפאטס. רק את אלו שמשוכנעים שהשמש זורחת לבליצ'ק מהתחת (אז אולי בעצם כן את כולם?)
2. ברור שהפאטס לא מריצים ווסט קוסט אופנס קלאסי בשנת 2018, אף קבוצה בליגה לא עושה את זה. אפילו מאמנים שאפשר לשייך אותם באופן מובהק לעץ מאמנים של ביל וולש ולניינרס, כמו אנדי ריד או ג'ון גרודן לא באמת עושים את זה. נכון, הווסט קוסט כשיטה היא תורה סדורה בפני עצמה, עם קונבנציות, סימונים, שמות של עמדות, שילובי ראוטים וכו' אבל התקפת הזאת מסמלת גם רעיון, אידאולוגיה, חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא..דברים שהשפיעו נורא על הליגה ושינו מהקצה את איך שקבוצות חושבות ומשחקות התקפה. אני מוכן לחתום לך שאין היום קבוצה אחת בליגה, כולל הפאטס, שלא משלבת בפלייבוק שלה לפחות אלמנטים מסויימים של הWCO.
3. האם אתה חולק על הקביעה שלי? הפאטס נכנסים לפלייאוף עם כריס הוגן ופיליפ דורסט בתור מי שאמורים ל"הוריד את המכסה" של ההגנה כדי לאפשר ליתר ההתקפה מרחב פעולה במרכז המגרש. האם לא מדובר בחולשה הכי גדולה בסגל שהוא בסה"כ מאוזן ? לא היית מוותר עכשיו על בחירת סיבוב ראשון בשביל ברנדין קוקס שיוסיף עוד מימד להתקפה ?
חוץ מזה, אני לא זוכר שלבליצ'ק היתה בעיה לתת חוזה שמן לרנדי מוס כשהוא הצדיק כזה. ועם איך שבריידי התייחס אליו, לדעתי גם גורדון היה זוכה לאחד כזה אם הוא לא היה כזה headcase.

אח שלו 10 בינואר 2019

על 3:
אני לא חולק איתך על זה שלפאטס יש בעיה קשה עם רסיברים השנה.
אני כן חולק איתך על זה שבנייה נכונה של הפאטס (או כול קבוצה) מצריכה איום עומק. לו לפאטס היה, נגיד, את גולדן טייט או את קינן אלן במקום את פיליפ דורסט (זאת אומרת, רסיברים שיודעים להשתחרר בטווחים הקצרים/בינוניים ולאו דווקא כאלה שיודעים לרוץ), מצבם היה משתפר פלאים. ברנדין קוקס קיבל 70 מיליון מהראמס. הפאטס לא היו נותנים סכום כזה גם אם היו חוטפים את ג'ונתן קראפט ומאיימים לכרות לו אונה.
הדוגמה של רנדי מוס לא מוכיחה כלום. רנדי מוס של 2007 הוא לא רסיבר. הוא הנשק ההתקפי הכי קטלני במשחק. כשהוא חזר להיות סתם רסיבר טוב מאוד לא לקח הרבה זמן עד שבליצ'ק בעט לו ולחוזה שלו בתחת וחזר לטייט-אנד ומשחק בטווחים הבינוניים, ויצאה מזה עונת אמ.וי.פי פה-אחד (אם אני זוכר נכון היחידה בהיסטוריה?) של בריידי.
עזוב את זה, הנה האינדיקציה הכי ברורה: בליצ'ק אף פעם לא לקח רסיבר בסיבוב הראשון בדראפט. הוא לקח פאקינג נוז תאקלים, גארדים, ראנינג בקים, סייפטיז, ליינבקר אמצעי, מה שלא תרצה. רסיבר לא.

חגי 10 בינואר 2019

יכול להיות שהסיבה שבליצ'ק נמנע מהשקעה בעמדה הזאת זה כי שהיא באמת מציגה bust-rate חריג ביחס לעמדות אחרות (אולי זה גם קשור לפרופיל האישיותי של אלו שבדרך כלל מככבים בעמדה הזו) – אבל מי שכן שמצליח למצוא אחד, מדובר באבן בניין משמעותית ביותר שיכולה להחזיק התקפה שנים. לא סתם, בניגוד לראנינגבקס לדוגמא, אתה לא רואה יותר מדי רסיברים טובים, ואני מדבר על elite level, שנבחרו ביום השני של הדראפט או הלכו אנדראפטד (אלא אם קוראים לך פיטסבורג סטילרס). ידוע שבליצ'ק אוהב מאוד לחטט בbargain bin, במיוחד כשמדובר בריסברים, אבל הבעיה היא שעל כל רנדי מוס שמצליח יש לך צ'אד אוצ'וסינקו וברנדון לויד. דעתי בנושא היא שכל התקפה שמכבדת את עצמה צריכה איזה שחקן מהיר כזה שישחק מחוץ לסימוני הקווים (hash marks נשמע איום בעברית), גם אם זה רק בתור decoy ואפילו לא חלק מרכזי מההתקפה. עצם האיום למסירה ארוכה הוא שמשנה ומכתיב את מה שההגנה יכולה לעשות. וכן, גם הפטריוטס של 2010 סבלו מהחיסרון הזה בעמדת הרסיבר, וברגע שהם פגשו הגנה טובה בדמות הג'טס, שהיו לה את הכלים לשתק את הרסיברים החיצוניים ולהציף את ההגנה האיזורית, החולשה הזאת נחשפה בגדול. ונ.ב לא תצליח לשכנע אותי שהMVP פה אחד הוא כזה הישג. ממליץ לך לבדוק את התפלגות ההצבעות בשתי העונות הסטטיסטיות הטובות בקריירה של מאנינג – 2004 ו2013. בשתי המקרים מדובר בבחירות הזויות של עיתונאים זוטרים (מייקל ויק לMVP?!??!) שלקחו לו את מה שהגיע לו.
מה שכן, היה גם אחד שהחליט לתת את הקול שלו לברט פארב ב 2007, אז אני מניח שהדברים האלו מתאזנים בסוף.

שי אורן 10 בינואר 2019

לקח לי יומיים להתאפק אבל נשברתי. הצ,ארג'רס מצאו את הנוסחא להביס את למאר עבור כל קבוצה שיש לה בוסה ואינגראם בפאס ראש, ודארווין ג'יימס בסקונדרי. וגם זה רק אחרי שמשחק שלם הוא רץ להם בגרון לפני שבועיים. למאר רחוק מלהיות ק"ב בשל ופותח. יש לו הרבה מאד לאן להשתפר בקריאת הגנות, בשיחרור מהיר של הכדור, ובמניעת איבודים. וייתכן שלעולם לא יגיע להיות ראסל ווילסון. אבל כבר ברבע הרביעי, עם שני ט"ד הוא הראה שטים טיבו הוא לא. יהיה מרתק לראות אותו בעונה הבאה אחרי אוף סיזן שלם עבורו.
בכלל ההגנה מס 1 בליגה העונה נתנה ביום ראשון משחק לפנתיאון. פעמיים השנה ההתקפה של ריברס לא הצליחה להשלים 200 יארד. בשבוע 16 ובוויילד קארד – שני המשחקים מול אותה קבוצה.

אח שלו 10 בינואר 2019

אתה צודק – למאר טוב מטיבו כבר עכשיו. והתקרה שלו וודאי גבוהה בהרבה (מאוד) מטיבו.

הסיבה, אבל, שעם הכנה ולמידה אפשר היה לנטרל את הגימיק של משחק הריצה שלכם, היא שהוא מושתת על בערך 4 קונספטים בסיסיים של ריצה. אין שם שום דבר מסובך. והצ'ארג'רס אמרו שהיה להם "ריד" פשוט על מה אתם הולכים להריץ. זה לא קשור בהכרח לזה שהצ'ארג'רס אחלה (והם אחלה). השורה התחתונה נכונה: אחרי האוף-סיזן הזה נראה אם למאר וההתקפה שלכם יכולים להפוך ליותר מרובדים כך שגם הגנות שבאות מוכנות מתקשות לעצור.

ק. 10 בינואר 2019

הצרה שלכם היא באוף סיזן יש גם ליריבות 7 חודשים לעבור על הוידאו שלו (לצ'ארג'רס הספיקו שבועיים).
היתרון שלו הוא שההגנה באמת מעולה

ב"פ 10 בינואר 2019

השדרוג האמיתי של הפאטס לווסט קוסט אופנס היה ההבנה של החשיבות של עמדת הטייט אנד המודרני ליעילות של השיטה הזאת. אני לא מבין איך הדבר עבר לביל וולש לגמרי מתחת הראדר. הטייט אנד ההיברידי לא לגמרי היה, אבל הוא כן היה יכול לקבל קצת השראה מקלן ווינסלו ולנסות ליישם את זה אצלו

דניאל 11 בינואר 2019

איפה אפשר לראות את המשחקים בערוצים בארץ? מישהו יודע?

יובל 13 בינואר 2019

סיכום משחק ( ועונה של הקולטס ):

1. מוכרח לומר שהגעתי למשחק הזה מפוכח (לאור יחסי הכוחות ) אבל גם עם אופטימיות זהירה.
כ"כ הרבה דיבורים היו על המאזן של אנדי ריד בפלייאוף, על המאזן של הקולטס נגד הצ'יפס, על המשחק הראשון של מהומס בפלייאוף וכו' שגם אני התחלתי קצת להאמין.
בתווך היה גם המשחק של מכבי ת"א נגד צסק"א שהכניס בי עוד קצת אופטימיות, הרי כל אוהד ספורט שקצת מעורה היה נותן את היד שלו שלקולטס יש יותר סיכוי להפתיע את הצ'יפס מאשר מכבי את צסק"א, נכון?
2. ואז…. הגיעה המציאות וטפחה על פני. זה היה רע. רע לתפארת. רע כמעט בכל פאזה של המשחק.
אם את הקשיים בהגנה אפשר איכשהו להבין מול התקפה כ"כ טובה, מה שקרה בהתקפה ובפרט באופנסיב ליין הרבה יותר קשה להסביר, כנראה מלבד העובדה שמדובר ברוקיס ושחקני שנה שנייה שלא רגילים למעמד הזה.
3. לא אהבתי את העובדה שהתחלנו עם מסירות בלבד בדרייב הראשון, כאשר שתיים מהמסירות האלה נהדפו כבר בליין אוף סקרימג' ע"י שחקנים של הצ'יפס שהיו קרובים מאוד ללאק הבנתי שזו הולכת להיות בעייה.
4. זה לא שהצ'יפס עשו משהו יוצא מגדר הרגיל במשחק הזה, 4 מאן ראש בסיסי לגמרי הספיק להם כדי להגיע ללאק כמעט בכל מהלך כשג'סטין יוסטון פשוט עושה צחוק מבריידן סמית' ( משחק מחריד ) ומארק גלויינסקי. גם כשהקולטס כבר הצליחו להיכנס לתלם מבחינה התקפית, באה עבירה שטותית של בריידן סמית' (פייסמסאק/הולדינג על שחקן יריב שכבר על הרצפה ולא יכול לעשות כלום ) שמחקה ריצה ארוכה של מארלון מאק או חור תורן של אותו בריידן סמית' שאפשר לג'סטין יוסטון לעשות סטריפ סאק ללאק מיד אחרי שלאונרד השיג לנו את הכדור, או החטאת צ'יפ-שאט של וינאטיירי שהוציאה לנו את כל האוויר בסוף המחצית, או העבירה הכי מטומטמת שראיתי (ובתור אוהד הקולטס תאמינו לי שראיתי הרבה דברים מטומטמים ) – ריקוד הבטן של דניקו אוטרי מול הפרצוף של השופט, שבטח כבר מככב בכל הרשתות החברתיות.
5. מבחינת ההגנה שלנו, זה פשוט לא היה כוחות. הצ'יפס שיחקו עם המון המון בטחון (ארבעה דאונים רביעיים במשחק שהם מובילים בו בבטחה מההתחלה זה לא משהו שרואים כל יום ). זו הפעם הראשונה שאני רואה את מהומס משחק במשחק שלם ודווקא בגלל שאני בטוח שהיו לו משחקים טובים יותר, זה היה נראה מדהים. המסירות שורט-סטופ האלה מהצד, המסירה אקרוס-דה-בודי בדאון שלישי בתחילת המשחק, מסירות כ"כ קשות שהוא הצליח להשלים בקלות פשוט מרגיזה. אם הוא לא היה מפספס כמה רסיברים דיי חופשיים זה היה נראה אפילו פחות טוב מבחינתנו.
המצטיין ההתקפי של המשחק לטעמי היה טראוויס קלש שפשוט הרג אותנו בכל דאון שלישי. וכשהוא לא הצליח בא דאון רביעי ולדעתי הצ'יפס די הפתיעו אותנו ( לפחות אותי ) כשבחרו לרוץ בו פעם אחר פעם והשיגו אותו דיי בקלות. היכולת של הצ'יפס לבסס משחק ריצה עם שחקן דיי אלמוני כמו וויליאמס, אחרי שאיבדו שחקן כ"כ חשוב כמו קארים האנט, תהיה מאוד חשובה להם בהמשך הדרך. אם יש משהו שלדעתי נראה קצת פגיע אצל הצ'יפס במשחק הזה זה היה הספיישל טים. גם הטאצ'דאון שהשגנו,
גם ההשמטה של טייריק היל (אני חושב ) בהחזרה שכמעט הלכה לאיבוד, והיתה עוד בעיטת הרחקה שלהם שכמעט נחסמה.
מול קבוצות שיהוו יותר אתגר מהקולטס זה עשוי לעלות להם ביוקר. אני בכל מקרה אחזיק להם אצבעות, מגיע להם. מגיע לאנדי ריד.
6. אז למרות שהטעם שנשאר מהעונה הזו דיי חמוץ, צריך לזכור מאיזו נקודה התחלנו – קבוצה של 1:5, אחרי עונה מחרידה של 4:12, עם קוורטרבק שרבים לא חשבו שיחזור לעצמו ועם 50 מיליון דולר לא מנוצלים מתחת לתקרה.
אנחנו מסיימים אותה בתור קבוצה שמצפים ממנה לגדולות ונצורות בשנה הבאה, זו פאזה אחרת לגמרי וכולם צריכים להבין את זה. אני מקוה שבלארד יביא לנו חיזוק ראוי, במיוחד בכל הנוגע לקורנרים, פאס-ראשרים ורסיברים. כבר לא יכול לחכות לעונה הבאה. GO COLTS!

אח שלו 13 בינואר 2019

1. הצ'יפס ואתם לא באותו דרגה. לא קרוב אפילו. עיין ערך הדיון שלנו מוקדם יותר השבוע, כשהתרעמת על איך זה יכול להיות שאני מעדיף בהרבה, אם הפאטס מנצחים, לפגוש אתכם על פני הצ'יפס. הצ'יפס קבוצה מעולה. אתם קבוצה טובה. יש הבדל.
2. רכבתם על לו"ז קל להחריד. ואתם עדיין קבוצת דום. אז ההייפ היה מוגזם. ולאק זרק כמה ברווזים רציניים בשלג. הזכיר לי ק"ב אחר של הקולטס.
3. ועם כול זה: מסכים עם השורה התחתונה שלך. בלארד תותח על. לאק כמובן תותח. יש לכם תותחים צעירים על חוזי רוקי, יש לכם דראפט קפיטל רציני, ובעיקר בעיקר, יש לכם מקום מתחת לתקרת השכר בכמויות. יש לכם למה לחכות.

יובל 13 בינואר 2019

בדיעבד תמיד קל לומר, היה ברור שהצ'יפס קבוצה יותר טובה אבל הם הצליחו להביא את היתרונות שלהם לידי ביטוי, מה שהקולטס לא עשו בלשון המעטה למרות שהיו להם הזדמנויות.

לאק היה לטעמי אחד הפחות גרועים בקולטס, קצת קשה להאשים אותו בהשמטה של אברון בדרייב הראשון או רוג'רס בשני, או הסטריפ-סאק שהיה של די פורד ולא יוסטון כפי שכתבתי. בגלל הפיגור המוקדם הוא נאלץ לזרוק הרבה וההתקפה שלנו היתה רוב הזמן חד-מימדית, מה שעזר לצ'יפס מאוד. בכלל, הגנת המסירה של הצ'יפס טובה בהרבה מהגנת הריצה שלהם והם נתנו משחק מצוין. אם אריק ברי יחזור למשחק הבא זה אמור עוד יותר לשפר אותם.

לגבי "הלוז הקל להחריד", הבית של הקולטס הוא הבית החזק בליגה בהתאם למאזן. מה שכן, לשחק נגד קבוצות מהבית החלש בליגה כמו הבית שלכם בהחלט לא תרם לחוזק הלו"ז שלנו…. מזל שבשנה הבאה אנחנו משחקים נגד המערב אז אני בטוח שחוזק הלו"ז ביי דיפאולט ישתפר.

אבי 14 בינואר 2019

יש מצב שהקו התקפה של הקולטס מכרו את המשחק?! ככה זה הרגיש לי פה ושם. שום מאמץ שום אקסטרה מאמץ כי מדובר בפלייאוף וכו וכדומה

מוטי 14 בינואר 2019

כן, בטח שיש מצב. ראו שהעבירו להם מעטפות של כסף

קואלה בר 13 בינואר 2019

רשמים ממחצית ראשונה:
אדלמן חזר לסמים
גרונק עדיין חוסם עילית
רוקיס יעשו טעויות רוקיס
כל הזלזול שיש פה על מקדניאלס אולי במקומו, אבל עדיין מתאם התקפה מהטובים שיש.

No one 14 בינואר 2019

צריך לפטר את מי שהגה את תכנית ההגנה של הצ'ארג'רס, מה הם יושבים שם בזון ומחכים לבריידי שיפרק אותם?
נגד צריך לשחק man to man,bump and run
לשלוח לחץ מה A gap ולתת לבריידי לנסות לנצח אותך בדיפ בול שהוא לא מדויק .
הספיק לי לראות את ההגנה שלהם ברבע הראשון ועברתי לראות את בן סימונס כמו תמיד נותן בראש לקבוצות חלשות

יובל 14 בינואר 2019

אם באמת ציפית ליותר מזה מגאס בראדלי אתה ליצן יותר ממנו.
הבנאדם לא עבר 5 נצחונות ב-4 עונות מלאות בתור מאמן ראשי בג'אגס והיה השטיח הקבוע של הדיוויזן.
שנה אחרי שהם נפטרו ממנו הם כמעט הגיעו לסופרבול…

אלון3131 14 בינואר 2019

צריך לפטר את כל הקבוצה הזאת.

הופעה ביזיונית שלא זכור לי תקופה ארוכה בפלייאוף, אולי מאז דנבר בסופרבול נגד סיאטל. פשוט קריסה טוטאלית של כל המערכות.

מילא הם היו משחקים מול נ"א של 2007 או איזה קבוצת עלית, או מילא היה להם איזה סגל בינוני כמו יוסטון או הקולטס לתרץ את זה, אבל עם כזה עומק הגנתי והתקפי לא היה שום הצדקה להופעה כל כך מביכה. אפשר להפסיד בפוקסבורו וזה אפילו מובן, אבל בצורה כזאת? זה היה מזעזע. גרם להופעה שלנו מול קנזס בשבת להראות הופעה מכובדת.

תודה לאל שהפטריוטס בחוץ מול קנזס ולא בפוקסבורו.

אח שלו 14 בינואר 2019

אלון – המשפט האחרון שלך הסביר למה הקודמים לא רלוונטיים. כול מי שהיה מגיע לפוקסבורו היה מקבל בראש. באמריקאית יש ביטוי מושלם לזה: running into a buzzsaw.

אלון3131 14 בינואר 2019

שמע, לא חשבתי לשנייה שהצ'ארג'רס ינצחו בפוקסבורו.

אבל מכאן ועד לדריסה כזאת יש פער מאוד רציני, קבוצות הרבה פחות מוכשרות כמו טנסי שנה שעברה או קנזס לפני שנתיים אומנם נוצחו דיי בקלות שמה, אבל אפילו הן נתנו פייט יותר רציני. יודע מה? אפילו הקולטס ב2013-14 שנדרסו לגמרי על ידי הפטריוטס נראו קצת יותר מכובדים.

הצ'ארג'רס נראו מזעזע מכל הבחינות, מהאסטרטגיה עד לביצוע דרך פנלטיז הזויים של delay of game, זה היה ההופעה מהחלשות שראיתי מקבוצת פוטבול ביחס לכמות הכישרון שיש שמה בשני צדדי המגרש, לפחות מאז דנבר ב2013.

יובל 14 בינואר 2019

אלון, למה ללכת רחוק?
אפילו הקולטס של השנה, בלי חמשת השחקנים הכי טובים שלהם שלא נקראים לאק ( קסטונזו, לאונרד , דויל, מאק והילטון ) , בשבוע קצר ואחרי הפסד בהארכה, הצליחו לתת פייט הרבה יותר מכובד לנ"א.

מגיע קרדיט לנ"א כמובן, אבל התצוגה ההגנתית של ס"ד ב-6 הדרייבים הראשונים שלהם היתה הדבר הכי קרוב שראיתי לפתיחת רגליים קולוסאלית. נ"א לא נזקקו לשום מאמץ מיוחד, שום מסירה על 20-30 יארדס, שום דאון רביעי, כלום. זה היה מביך.

יובל 14 בינואר 2019

כמובן הכוונה לצ'ארג'רס…מבחינתי לעד הם יישארו בסאן דייגו.

קואלה בר 14 בינואר 2019

וטנסי, והליונס הביסו את הפטריוטס… זה לא אומר כלום. עד כמה שבליצ׳ק מדבר על שבוע – שבוע, ראו השנה בבירור (וגם בשנים קודמות) שההכנה למשחקים קשים שונה ממשחקים קלים. ההכנה למשחק היתה מדהימה. הם גרמו לצ׳ארג׳רס להראות רע.

אגב, במשחק נגד הקולטס שהיה בתחילת העונה, היה אפשר לראות שהקולטס בכיוון הנכון, ואם קצת מזל (חוסר פציעות בעיקר) יצליחו לא רע בשנים הבאות.

אח שלו 14 בינואר 2019

אני לא חושב שהבנת את המשמעות של running into a buzzsaw. אין דרך יפה או אצילית לרוץ לתוך buzzsaw. או מכבדת. ולא, מה שהיה איתכם ב-2013 (מול קבוצה עוד יותר מוגבלת של הפאטס) לא היה מכובד בכלל. הצ'ארג'רס נראו מזעזע כי הבית של הפאטס נראים מזעזע, כי הסטילרס נראים מזעזע כשהם משחקים נגד הפאטס, כי הגנת הקובר 3 של סיאטל שנראה שכובשת את ה-NFL נראית מזעזע נגד הפאטס, וכולי. זה הכול בגלל שהאחרים מזעזעים. ואין להם מושג. אם רק היה להם מושג, הם יכלו לרוץ לתוך buzzsaw ולצאת בחתיכה אחת.

miranda veracruz de la jolla cardinal 14 בינואר 2019

מסע הקסם המסתורי של האיגלס הסתיים. אחרי רבע נראה שהם בדרך, אבל שם זה נגמר.
בוונץ ושנה הבאה ננוחם.
יאללה צי'פס.

Comments closed